Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický triatlon

13.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický triatlon
  • datum konání: 13.8.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.8.2020Králický triatlon-

Statistika závodu Králický triatlon

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ237Tobiáš JakubKometa Brno9501:05:22-
2MJ7846Macháček MartinJavůrek9801:42:46-
Muži A (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Münster PavelVysoké Mýto7800:58:04-
2MA240Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:58:22-
3MA478Kozel TomášSK Slavia Praha8200:58:57-
4MA544Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:59:17-
5MA79Keprt JanSilný tým Uničov8301:00:55-
6MA830Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7201:02:04-
7MA927Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8801:02:27-
8MA1037Řehák TomášLukostřelba Jablonné7901:02:35-
9MA1129Mařík JiříMP Žamberk7201:02:43-
10MA1334Hartman KarelSK OMT Pardubice7701:03:10-
11MA1539Abrahám LuděkViking Králiky7501:03:22-
12MA1648Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:03:54-
13MA1768Martínek JaroslavTěchonín7401:04:08-
14MA1957Štumpf EduardSlámožrout Kunvald8001:04:49-
15MA2170Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:05:13-
16MA241Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:06:04-
17MA2722Skládal PetrMajetín7301:06:42-
18MA2864Poláček LuděkFort SMC Ústí nad Orlicí7501:07:01-
19MA3052Procházka VítČeská Třebová8001:08:03-
20MA318Švorčík PetrZábřeh7601:08:07-
21MA3573Holubec MiroslavOstrov7601:10:05-
22MA3735Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:10:53-
23MA3841Štarman MichalČeská Třebová9001:11:18-
24MA3923Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:27-
25MA4613Morkes MilanSokol Ústí nad Orlicí8301:12:48-
26MA4717Voleský PetrSokol Hylváty8401:12:50-
27MA4975Seidl LubomírKostelec nad Orlicí7701:15:00-
28MA5169Šimek LadislavTěchonín7501:15:24-
29MA5255Novák PetrDolní Dobrouč8001:15:37-
30MA5510Novotný JaroslavChoceň7601:17:12-
31MA5818Cihlář JiříFort SMC Ústí nad Orlicí8701:18:11-
32MA6124Kačena MartinŽamberk7401:18:40-
33MA6360Vymetálek PetrGeodet Kunvald8501:19:33-
34MA6414Smola RobertSokol Ústí nad Orlicí8701:19:46-
35MA656Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7901:19:53-
36MA664Illichman PetrKrálíky7201:22:03-
37MA6916Röszler JaroslavDDM Ústí nad Orlicí8201:22:45-
38MA7615Mareš PetrSMC-POPRAD Ústí nad Orlicí8501:28:22-
39MA7719Jedlička RadekSokol Ústí nad Orlicí8801:33:08-
40MA8080Novák JiříPraha8402:04:43-
Muži B (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB311Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:58:27-
2MB1254Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:03:02-
3MB1461Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:03:14-
4MB2049Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:05:00-
5MB2228Novotný LuděkSK Žamberk6201:05:15-
6MB263Špaček JiříSilný tým Uničov6401:06:35-
7MB2956Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:40-
8MB3233Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6201:08:21-
9MB3326Suchodol JosefSK Žamberk6701:08:41-
10MB5331Dian DavidÚstí nad Orlicí7001:16:16-
11MB5436Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:16:28-
12MB5667Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:17:26-
13MB5712Plocek JaroslavČeská Třebová6801:18:05-
14MB595Švéda RomanTlustý gumy Králíky7101:18:18-
15MB7251Krejsa JiříHorská služba Říčky6501:23:50-
16MB7574Dvořák ZbyněkSKI klub Šumperk6901:26:03-
Muži C (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC620Kašpárek PetrOMT Pardubice6101:00:15-
2MC1825Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6001:04:31-
3MC3458Hodek RomanSokol Kunvald6001:09:46-
4MC4259Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:12:05-
5MC4353Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:12:32-
6MC4421Dostál VojtěchMajetín5901:12:42-
7MC7063Ehl TomášJakubovice6001:22:46-
8MC7172Vebr JaroslavSKI klub Ústí nad Orlicí5501:23:48-
9MC7366Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:23:58-
10MC7947Macháček MartinJavůrek5501:42:48-
Muži D (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2545Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5101:06:22-
2MD362Krátký FrantišekJiskra Králíky4301:10:17-
3MD4065Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:11:28-
4MD7462Ambrož KarelKřížanov4601:25:17-
Ženy A (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4177Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:12:00-
2ZA4471Dušková LadaKB OEZ Letohrad8501:12:42-
3ZA4838Marková LadislavaSCS Minerva Svitavy7801:13:56-
4ZA5076Filipová EvaTJ Šumperk8601:15:09-
5ZA6250Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8301:18:43-
6ZA6779Remtová EvaJablonné nad Orlicí8601:22:19-
Ženy B (trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6043Hyláková DanaTTC Brno6101:18:21-
2ZB6842Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:36-
Trať Plavání - 400 m, Kolo - 20 km, Běh - 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Münster PavelVysoké Mýto7800:58:04-
2MA240Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:58:22-
1MB311Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:58:27-
3MA478Kozel TomášSK Slavia Praha8200:58:57-
4MA544Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:59:17-
1MC620Kašpárek PetrOMT Pardubice6101:00:15-
5MA79Keprt JanSilný tým Uničov8301:00:55-
6MA830Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7201:02:04-
7MA927Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8801:02:27-
8MA1037Řehák TomášLukostřelba Jablonné7901:02:35-
9MA1129Mařík JiříMP Žamberk7201:02:43-
2MB1254Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:03:02-
10MA1334Hartman KarelSK OMT Pardubice7701:03:10-
3MB1461Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:03:14-
11MA1539Abrahám LuděkViking Králiky7501:03:22-
12MA1648Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:03:54-
13MA1768Martínek JaroslavTěchonín7401:04:08-
2MC1825Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6001:04:31-
14MA1957Štumpf EduardSlámožrout Kunvald8001:04:49-
4MB2049Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:05:00-
15MA2170Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:05:13-
5MB2228Novotný LuděkSK Žamberk6201:05:15-
1MJ237Tobiáš JakubKometa Brno9501:05:22-
16MA241Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:06:04-
1MD2545Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5101:06:22-
6MB263Špaček JiříSilný tým Uničov6401:06:35-
17MA2722Skládal PetrMajetín7301:06:42-
18MA2864Poláček LuděkFort SMC Ústí nad Orlicí7501:07:01-
7MB2956Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:40-
19MA3052Procházka VítČeská Třebová8001:08:03-
20MA318Švorčík PetrZábřeh7601:08:07-
8MB3233Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6201:08:21-
9MB3326Suchodol JosefSK Žamberk6701:08:41-
3MC3458Hodek RomanSokol Kunvald6001:09:46-
21MA3573Holubec MiroslavOstrov7601:10:05-
2MD362Krátký FrantišekJiskra Králíky4301:10:17-
22MA3735Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:10:53-
23MA3841Štarman MichalČeská Třebová9001:11:18-
24MA3923Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:27-
3MD4065Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:11:28-
1ZA4177Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:12:00-
4MC4259Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:12:05-
5MC4353Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:12:32-
6MC4421Dostál VojtěchMajetín5901:12:42-
2ZA4471Dušková LadaKB OEZ Letohrad8501:12:42-
25MA4613Morkes MilanSokol Ústí nad Orlicí8301:12:48-
26MA4717Voleský PetrSokol Hylváty8401:12:50-
3ZA4838Marková LadislavaSCS Minerva Svitavy7801:13:56-
27MA4975Seidl LubomírKostelec nad Orlicí7701:15:00-
4ZA5076Filipová EvaTJ Šumperk8601:15:09-
28MA5169Šimek LadislavTěchonín7501:15:24-
29MA5255Novák PetrDolní Dobrouč8001:15:37-
10MB5331Dian DavidÚstí nad Orlicí7001:16:16-
11MB5436Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:16:28-
30MA5510Novotný JaroslavChoceň7601:17:12-
12MB5667Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:17:26-
13MB5712Plocek JaroslavČeská Třebová6801:18:05-
31MA5818Cihlář JiříFort SMC Ústí nad Orlicí8701:18:11-
14MB595Švéda RomanTlustý gumy Králíky7101:18:18-
1ZB6043Hyláková DanaTTC Brno6101:18:21-
32MA6124Kačena MartinŽamberk7401:18:40-
5ZA6250Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8301:18:43-
33MA6360Vymetálek PetrGeodet Kunvald8501:19:33-
34MA6414Smola RobertSokol Ústí nad Orlicí8701:19:46-
35MA656Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7901:19:53-
36MA664Illichman PetrKrálíky7201:22:03-
6ZA6779Remtová EvaJablonné nad Orlicí8601:22:19-
2ZB6842Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:36-
37MA6916Röszler JaroslavDDM Ústí nad Orlicí8201:22:45-
7MC7063Ehl TomášJakubovice6001:22:46-
8MC7172Vebr JaroslavSKI klub Ústí nad Orlicí5501:23:48-
15MB7251Krejsa JiříHorská služba Říčky6501:23:50-
9MC7366Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:23:58-
4MD7462Ambrož KarelKřížanov4601:25:17-
16MB7574Dvořák ZbyněkSKI klub Šumperk6901:26:03-
38MA7615Mareš PetrSMC-POPRAD Ústí nad Orlicí8501:28:22-
39MA7719Jedlička RadekSokol Ústí nad Orlicí8801:33:08-
2MJ7846Macháček MartinJavůrek9801:42:46-
10MC7947Macháček MartinJavůrek5501:42:48-
40MA8080Novák JiříPraha8402:04:43-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Foto z triatlonu na http://spinnineva.rajce.idnes.cz/Triatlon_Kraliky_2011/
jiraskova.spinning

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód