Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

4.4.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.4.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:34-
2C221Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:39-
3C244Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:43-
4C256Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:45-
5C265Petr LukášParník0600:00:48-
6C2811Vávra JanPeklák team0700:01:14-
7C299Marhold DanielHorní Jelení0900:01:46-
8C2112Kyncl JakubSKI KLUB Česká Třebová0900:01:58-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D238Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43-
2D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:55-
3D2107Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:47-
4D21212Typlová Johananeregistrována1000:02:26-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1519Štichauer JakubPeklák team0300:01:31-
2M1710Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:33-
3M1137Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:45-
4M1143Novotný AdamRybník0400:01:46-
5M11715Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:52-
6M1182Novotný JanČeská Třebová0400:01:56-
7M12021Pávek OndraPeklák team0300:01:58-
8M12116Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:58-
9M12217Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:00-
10M1231Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
11M1245Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:09-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1612Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:32-
2Z198Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:39-
3Z1109Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:41-
4Z11911Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:58-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:17-
2M2212Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21-
3M21214Fedra VojtěchKlepačov0200:01:44-
4M21610Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:48-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2320Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26-
2Z2411Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:31-
3Z2813Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:37-
4Z2114Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:43-
5Z21518Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:47-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:47-
2M3134Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:51-
3M31510Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:54-
4M3185Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:09-
5M3197Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:11-
6M32121Kněžour JakubHorní Jelení9900:04:47-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3109Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:47-
2Z3143Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:53-
3Z31611Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:56-
4Z3178Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:59-
5Z32019Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:24-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:02-
2M422Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:09-
3M4317Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:10-
4M4514Slaný FilipAtletika Polička9700:03:25-
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:35-
6M4716Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:41-
7M4812Zach MatějAtletika Polička9700:03:42-
8M4915Tomšů JanAtletika Polička9800:03:45-
9M41218Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:49-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4420Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51911Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:49-
2M52944Záveský JanJudo Česká Třebová9500:07:36-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54949Krátká HanaLanškroun9500:09:02-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ443Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:31-
2MJ540Cink MartinAC Pardubice9400:05:32-
3MJ1112Punčochář MichalAČR9400:06:13-
4MJ1255Havran JanLitomyšl9300:06:24-
5MJ1323Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:25-
6MJ1816Zejbrlík DanAČR9400:06:43-
7MJ2515Krabáč VáclavAČR9300:07:20-
8MJ3614Drs MichalAČR9300:07:57-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:03-
2MA236Hrdina PavelAK Perná8800:05:07-
3MA353Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:17-
4MA747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:56-
5MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:56-
6MA1618Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:35-
7MA2038Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:49-
8MA2265Kumpošt JaroslavASU7800:07:04-
9MA2432Netolický MilanChoceň7600:07:15-
10MA2630Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:26-
11MA2746Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:28-
12MA3133Kosačík Františekneregistrován7800:07:48-
13MA3324Marhold LubošHorní Jelení7700:07:55-
14MA3410Škrabal RichardLinhartice7400:07:56-
15MA386Kyncl TomášČeská Třebová8000:08:06-
16MA4041Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:14-
17MA4537Zeman BřetislavBHLT7500:08:25-
18MA4752Cvrček MartinAtletika Polička7900:08:37-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
2MB1019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:06:03-
3MB1425Pávek JiříPeklák team6900:06:25-
4MB151Zachař JiříSruby7200:06:33-
5MB2151Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:56-
6MB329Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:51-
7MB4120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC929Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
2MC1734Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:39-
3MC2350Krátký LubošLanškroun6200:07:05-
4MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:13-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3531Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:07:56-
2MD437Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:24-
3MD4622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:29-
4MD5348Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:34-
5MD5426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:46-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5013Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:52-
2ME5235Bielčik JindřichLichkov4000:10:00-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2ZA4217Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:22-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3739Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:59-
2ZB4828Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:38-
3ZB554Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:05-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3054Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:38-
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25-
3ZC562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:55-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5127Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:34-
2C221Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:39-
1D238Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43-
3C244Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:43-
4C256Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:45-
5C265Petr LukášParník0600:00:48-
2D2710Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:55-
6C2811Vávra JanPeklák team0700:01:14-
7C299Marhold DanielHorní Jelení0900:01:46-
3D2107Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:47-
8C2112Kyncl JakubSKI KLUB Česká Třebová0900:01:58-
4D21212Typlová Johananeregistrována1000:02:26-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:03-
2MA236Hrdina PavelAK Perná8800:05:07-
3MA353Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:17-
1MJ443Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:31-
2MJ540Cink MartinAC Pardubice9400:05:32-
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
4MA747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:56-
5MA83Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:56-
1MC929Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
2MB1019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:06:03-
3MJ1112Punčochář MichalAČR9400:06:13-
4MJ1255Havran JanLitomyšl9300:06:24-
5MJ1323Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:25-
3MB1425Pávek JiříPeklák team6900:06:25-
4MB151Zachař JiříSruby7200:06:33-
6MA1618Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:35-
2MC1734Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:39-
6MJ1816Zejbrlík DanAČR9400:06:43-
1M51911Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:49-
7MA2038Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:49-
5MB2151Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:56-
8MA2265Kumpošt JaroslavASU7800:07:04-
3MC2350Krátký LubošLanškroun6200:07:05-
9MA2432Netolický MilanChoceň7600:07:15-
7MJ2515Krabáč VáclavAČR9300:07:20-
10MA2630Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:26-
11MA2746Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:28-
1ZA2821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2M52944Záveský JanJudo Česká Třebová9500:07:36-
1ZC3054Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:38-
12MA3133Kosačík Františekneregistrován7800:07:48-
6MB329Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:51-
13MA3324Marhold LubošHorní Jelení7700:07:55-
14MA3410Škrabal RichardLinhartice7400:07:56-
1MD3531Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:07:56-
8MJ3614Drs MichalAČR9300:07:57-
1ZB3739Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:59-
15MA386Kyncl TomášČeská Třebová8000:08:06-
4MC398Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:13-
16MA4041Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:14-
7MB4120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
2ZA4217Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:22-
2MD437Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:24-
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25-
17MA4537Zeman BřetislavBHLT7500:08:25-
3MD4622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:29-
18MA4752Cvrček MartinAtletika Polička7900:08:37-
2ZB4828Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:38-
1Z54949Krátká HanaLanškroun9500:09:02-
1ME5013Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:52-
1ZD5127Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52-
2ME5235Bielčik JindřichLichkov4000:10:00-
4MD5348Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:34-
5MD5426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:46-
3ZB554Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:11:05-
3ZC562Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód