Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

11.4.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 11.4.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadion na Dukle, Pardubice
16:30 (výkon DO 14 km) a 18:00 hodin (výkon NAD 14 km)

Přihlášky

od 15:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

hodina na polytanovém povrchu osmidráhového okruhu

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro prvních 5 mužů a žen

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži MH (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH11Cink TomášISCAREX Česká Třebová8717 056,00 m108,08
2MH22Kučera PetrSKI klub Pastviny8816 093,00 m96,33
3MH33Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7116 041,00 m118,10
4MH44Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8216 033,00 m95,60
5MH66Hokeš MartinPraha 117715 631,00 m90,69
6MH77Novák PavelKRB Chrudim8114 553,00 m77,54
7MH99Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7914 227,00 m73,56
8MH1010Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6414 168,00 m92,64
9MH1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914 129,00 m108,84
10MH1212Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6413 920,00 m89,26
11MH1313Zachař JiříSruby7213 842,00 m88,20
12MH1414Jarinkovič JanRokytno8013 743,00 m67,66
13MH1515Sedlák JiříPřelouč5813 257,00 m95,95
14MH1616Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5913 207,00 m95,21
15MH1717Skovroňský BohdanPřelouč7813 047,00 m59,17
16MH1818Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5913 020,00 m92,45
17MH1919Ryzner JanCyklokraus Přelouč5912 877,00 m90,33
18MH2323Leszkow PetrMK Hlinsko4412 010,00 m113,32
19MH2424Marhold LubošHorní Jelení7711 807,00 m44,04
20MH2525Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 495,00 m100,00
21MH2626Tučný JanMK Pardubice4711 460,00 m103,55
22MH2727Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5511 146,00 m64,75
23MH2828Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910 310,00 m83,13
24MH2929Krátký JosefTJ Svitavy6510 107,00 m37,42
-MH-32Popelka MiloslavHradec Králové60DNF-
Ženy WH (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1WH55Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7215 750,00 m124,67
2WH88Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 300,00 m103,99
3WH2020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8412 310,00 m101,50
4WH2121Stříhavková PetraAC Choceň7912 127,00 m98,50
5WH2222Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7712 011,00 m71,34
6WH3030Šternerová HanaHradec Králové639 414,00 m100,00
7WH3131Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice458 575,00 m100,00
Trať Hodina
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH11Cink TomášISCAREX Česká Třebová8717 056,00 m108,08
2MH22Kučera PetrSKI klub Pastviny8816 093,00 m96,33
3MH33Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7116 041,00 m118,10
4MH44Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8216 033,00 m95,60
1WH55Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7215 750,00 m124,67
5MH66Hokeš MartinPraha 117715 631,00 m90,69
6MH77Novák PavelKRB Chrudim8114 553,00 m77,54
2WH88Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 300,00 m103,99
7MH99Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7914 227,00 m73,56
8MH1010Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6414 168,00 m92,64
9MH1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914 129,00 m108,84
10MH1212Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6413 920,00 m89,26
11MH1313Zachař JiříSruby7213 842,00 m88,20
12MH1414Jarinkovič JanRokytno8013 743,00 m67,66
13MH1515Sedlák JiříPřelouč5813 257,00 m95,95
14MH1616Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5913 207,00 m95,21
15MH1717Skovroňský BohdanPřelouč7813 047,00 m59,17
16MH1818Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5913 020,00 m92,45
17MH1919Ryzner JanCyklokraus Přelouč5912 877,00 m90,33
3WH2020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8412 310,00 m101,50
4WH2121Stříhavková PetraAC Choceň7912 127,00 m98,50
5WH2222Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7712 011,00 m71,34
18MH2323Leszkow PetrMK Hlinsko4412 010,00 m113,32
19MH2424Marhold LubošHorní Jelení7711 807,00 m44,04
20MH2525Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 495,00 m100,00
21MH2626Tučný JanMK Pardubice4711 460,00 m103,55
22MH2727Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5511 146,00 m64,75
23MH2828Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910 310,00 m83,13
24MH2929Krátký JosefTJ Svitavy6510 107,00 m37,42
6WH3030Šternerová HanaHradec Králové639 414,00 m100,00
7WH3131Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice458 575,00 m100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH11Cink TomášISCAREX Česká Třebová8717056,00 m108,04
2MH22Kučera PetrSKI klub Pastviny8816093,00 m96,30
3MH33Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7116041,00 m95,66
4MH44Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8216033,00 m95,56
5MH66Hokeš MartinPraha 117715631,00 m90,66
6MH77Novák PavelKRB Chrudim8114553,00 m77,51
7MH99Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7914227,00 m73,54
8MH1010Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6414168,00 m72,82
9MH1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5914129,00 m72,34
10MH1212Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6413920,00 m69,79
11MH1313Zachař JiříSruby7213842,00 m68,84
12MH1414Jarinkovič JanRokytno8013743,00 m67,63
13MH1515Sedlák JiříPřelouč5813257,00 m61,70
14MH1616Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5913207,00 m61,09
15MH1717Skovroňský BohdanPřelouč7813047,00 m59,14
16MH1818Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5913020,00 m58,81
17MH1919Ryzner JanCyklokraus Přelouč5912877,00 m57,07
18MH2323Leszkow PetrMK Hlinsko4412010,00 m46,49
19MH2424Marhold LubošHorní Jelení7711807,00 m44,02
20MH2525Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211495,00 m40,21
21MH2626Tučný JanMK Pardubice4711460,00 m39,78
22MH2727Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5511146,00 m35,95
23MH2828Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910310,00 m25,76
24MH2929Krátký JosefTJ Svitavy6510107,00 m23,28
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1WH55Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7215750,00 m123,09
2WH88Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914300,00 m102,55
3WH2020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8412310,00 m74,36
4WH2121Stříhavková PetraAC Choceň7912127,00 m71,77
5WH2222Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7712011,00 m70,13
6WH3030Šternerová HanaHradec Králové639414,00 m33,34
7WH3131Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice458575,00 m21,46

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód