Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

2.5.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.5.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.20202. Pekelný kilometr-
24.4.20192. Pekelný kilometr159
2.5.20182. Pekelný kilometr136
3.5.20172. Pekelný kilometr139
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.5.20152. Pekelný kilometr99
14.5.20142. Pekelný kilometr137
15.5.20132. Pekelný kilometr112
4.5.20112. Pekelný kilometr122
5.5.20102. Pekelný kilometr117
27.5.20092. Pekelný kilometr88
4.6.20082. Pekelný kilometr45

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1270

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Matyášová Jana6511
Sadílek Ota4611
Sejkorová Lenka6311
Stránský Aleš6010
Buriánek Roman6510
Šimůnek Jan8210
Bureš Josef0610
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Keprtová Miloslava4810
Borek Viktor049
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan038
Serbousková Sára048
Pávek Jiří697
Pilgr Luděk767
Gregora Filip027
Turek Martin807
Preislerová Agáta Nela097
Kostřicová Blanka617
Šimůnková Zdena587
Šimůnek Jan497
Kačerovský Michal987
Burešová Markéta047
Černá Markéta707
Lánová Aneta076
Doucha Jiří716
Gregora Jan006
Pirkl Vít106
Gregorová Michaela046
Radiměřský Karel876
Vondra Vojtěch986
Dejdarová Tereza106
Stránská Adéla916
Červ Miloslav506
Záveský Filip935
Kolářová Adéla035
Gregora Zdenek735
Pilgr Bohuslav515
Broulíková Anežka085
Preislerová Elena065
Štichauer Jakub035
Kubišta Oto535
Stránská Michaela975
Štichauerová Eliška015
Ducháček Bedřich595
Rossi Lenka545
Krátká Hana955
Gregorová Monika005

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:33-
2C2216Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:36-
3C234Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:40-
4C253Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:43-
5C2711Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:46-
6C21110Křivohlávek Davidneregistrován0600:00:56-
7C2121Škrkoň Janneregistrován0700:01:00-
8C21618Marhold DanielHorní Jelení0900:01:19-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2415Zachová AnetaPeklák team0500:00:42-
2D2614Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:44-
3D286Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:00:46-
4D298Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:48-
5D21017Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:53-
6D2135Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:00-
7D21420Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:10-
8D2157Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:01:17-
9D2179Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:32-
10D21813Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:50-
11D21912Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:55-
12D22019Typlová Johananeregistrována1000:02:05-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M149Budig MatoušAtletika Polička0300:01:27-
2M1911Štichauer JakubPeklák team0300:01:34-
3M12122Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:56-
4M12224Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:59-
5M1238Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:03-
6M1241Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:09-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1616Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:30-
2Z11113Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:38-
3Z11720Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:48-
4Z12019Rudová LucieFbK OT0400:01:55-
5Z12514Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:13-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:16-
2M2221Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:18-
3M2124Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:40-
4M21423Fedra VojtěchKlepačov0200:01:41-
5M21618Fiala Petrneregistrován0200:01:43-
6M2186Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:48-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2312Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:26-
2Z255Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:27-
3Z2715Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:33-
4Z282Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:33-
5Z21017Zachová MarkétaPeklák team0100:01:37-
6Z2137Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:40-
7Z21525Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:42-
8Z21910Škrkoňová Lenkaneregistrována0200:01:50-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3313Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:56-
2M366Gregor TomášMARS Svratka0000:03:16-
3M394Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:26-
4M3149Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:38-
5M3198Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:03:49-
6M3213Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:00-
7M3221Škrkoň Vítneregistrován0000:04:00-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31115Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:35-
2Z3155Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:38-
3Z3202Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:57-
4Z32518Kubištová LucieFbK OT9900:04:21-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:49-
2M4232Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:53-
3M4412Slaný FilipAtletika Polička9700:03:05-
4M4523Jurco PatrikFbK OT9700:03:12-
5M4811Mužík JanAtletika Polička9800:03:18-
6M4107Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:26-
7M41229Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:37-
8M41317Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:37-
9M41619Tesař MatějFbK OT9700:03:38-
10M41720Horák JanFbK OT9800:03:44-
11M41810Tomšů JanAtletika Polička9800:03:44-
12M42422Horák PavelFbK OT9800:04:21-
13M42731Jokl TomášFbK OT9700:04:55-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18-
2Z42324Tomšová VeronikaFbK OT9800:04:18-
3Z42621Fárníková LucieFbK OT9700:04:34-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52248Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:56-
2M53425Fiala VojtěchFbK OT9600:08:03-
3M54134Novák DavidVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:15-
4M54235Černý PetrVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:17-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54630Hrudová TerezaFbK OT9500:08:26-
2Z54859Krátká HanaLanškroun9500:08:30-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:30-
2MJ554Cink MartinAC Pardubice9400:05:44-
3MJ856Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:11-
4MJ1311Punčochář MichalAČR9400:06:20-
5MJ1410Bednář PetrDolní Čermná9300:06:30-
6MJ1714Zejbrlík DanAČR9400:06:45-
7MJ2412Fandel MichalAČR9400:07:08-
8MJ2813Drs MichalAČR9300:07:37-
9MJ5038Krátký OndřejVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:16-
10MJ5137Hrnčíř JindřichVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:31-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:44-
2MA650Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:50-
3MA1067Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:16-
4MA1166Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:18-
5MA1617Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:41-
6MA1924Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:49-
7MA2146Netolický MilanChoceň7600:06:54-
8MA2633Švub Zdeněkneregistrován7700:07:13-
9MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:07:22-
10MA2947Marhold LubošHorní Jelení7700:07:39-
11MA3544Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:08:03-
12MA3665Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:08-
13MA4027Ilgner JanFbK OT8600:08:13-
14MA4564Zeman BřetislavBHLT7500:08:25-
-MA-63Pánik Jiříneregistrován73DNF-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB253Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:32-
2MB34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:36-
3MB951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:15-
4MB1243Pávek JiříPeklák team6900:06:18-
5MB151Zachař JiříSruby7200:06:32-
6MB3720Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:10-
7MB3939Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:11-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55-
2MC183Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:47-
3MC2560Krátký LubošLanškroun6200:07:08-
4MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:58-
5MC5355Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:39-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:48-
2MD4357Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:21-
3MD4949Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:08:45-
4MD5841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:31-
5MD628Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:51-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5215Bielčik JindřichLichkov4000:09:39-
2ME542Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:41-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:50-
2ZA3223Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
3ZA4719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:28-
4ZA6026Lexová MichaelaFbK OT9200:10:59-
-ZA-28Zavřelová NikolFbK OT92DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3045Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:39-
2ZB3842Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:10-
3ZB576Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:19-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2358Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:07-
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22-
3ZC5516Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:51-
4ZC6122Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:35-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD569Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:10:00-
2ZD5918Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:39-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:30-
1MB253Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:32-
2MB34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:36-
1MA461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:44-
2MJ554Cink MartinAC Pardubice9400:05:44-
2MA650Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:50-
1MC736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55-
3MJ856Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:11-
3MB951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:15-
3MA1067Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:16-
4MA1166Růžička MartinBrandýs nad Orlicí8800:06:18-
4MB1243Pávek JiříPeklák team6900:06:18-
4MJ1311Punčochář MichalAČR9400:06:20-
5MJ1410Bednář PetrDolní Čermná9300:06:30-
5MB151Zachař JiříSruby7200:06:32-
5MA1617Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:41-
6MJ1714Zejbrlík DanAČR9400:06:45-
2MC183Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:47-
6MA1924Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:49-
1ZA2062Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:50-
7MA2146Netolický MilanChoceň7600:06:54-
1M52248Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:56-
1ZC2358Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:07-
7MJ2412Fandel MichalAČR9400:07:08-
3MC2560Krátký LubošLanškroun6200:07:08-
8MA2633Švub Zdeněkneregistrován7700:07:13-
9MA2740Kalous PetrSK Žamberk7700:07:22-
8MJ2813Drs MichalAČR9300:07:37-
10MA2947Marhold LubošHorní Jelení7700:07:39-
1ZB3045Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:39-
1MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:48-
2ZA3223Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
4MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:58-
2M53425Fiala VojtěchFbK OT9600:08:03-
11MA3544Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:08:03-
12MA3665Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:08-
6MB3720Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:10-
2ZB3842Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:10-
7MB3939Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:11-
13MA4027Ilgner JanFbK OT8600:08:13-
3M54134Novák DavidVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:15-
4M54235Černý PetrVOŠ a ŠST Česká Třebová9600:08:17-
2MD4357Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:21-
2ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22-
14MA4564Zeman BřetislavBHLT7500:08:25-
1Z54630Hrudová TerezaFbK OT9500:08:26-
3ZA4719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:28-
2Z54859Krátká HanaLanškroun9500:08:30-
3MD4949Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:08:45-
9MJ5038Krátký OndřejVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:16-
10MJ5137Hrnčíř JindřichVOŠ a ŠST Česká Třebová9400:09:31-
1ME5215Bielčik JindřichLichkov4000:09:39-
5MC5355Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:39-
2ME542Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:41-
3ZC5516Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:51-
1ZD569Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:10:00-
3ZB576Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:19-
4MD5841Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:31-
2ZD5918Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:39-
4ZA6026Lexová MichaelaFbK OT9200:10:59-
4ZC6122Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:35-
5MD628Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód