Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

4.5.2012, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 4.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, muzeum
intervalově od 17:00 hodin
(nahoře u rozhledny v 16:30 hodin - závod pro předškolní děti)

Přihlášky

16:00 - 17:15 hodin v rozhledně Rozálka

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA
žactvo 20,- Kč
dorost, dospělí 30,- Kč

Popis tratě

délka: 900 m (vložený závod pro předškolní děti - 90 m po rovině)
převýšení: 40 m
nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vladimíra Valdová
tel. 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

valdova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3120

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4416
Matyášová Jana6516
Keprtová Miloslava4815
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Nechvíl Petr9114
Novotný Luděk6214
Mannlová Jana8012
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Svatoš Otakar3412
Novotná Dora9712
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Červ Miloslav5011
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Exler Ondřej909
Volf Břetislav529
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Moravec Jiří969
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Moravec Martin848
Borek Petr708
Kubelka Tomáš938
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Šponarová Lucie918
Stránská Adéla918
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Živný Marek918

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1125151Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:26107,18
2M1139168Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:4096,48
3M114079Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:4096,34
4M1162199Kovář VojtěchSvitavy0300:04:4890,88
5M1166167Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:04:5089,14
6M1168161Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5586,01
7M1176143MatyᚠTomᚎamberk0500:04:5982,88
8M1183104Svoboda MarianŽamberk0300:05:0677,79
9M1185196Zoicas DanielSvitavy0400:05:0975,25
10M118637Vetchý KryštofLanškroun0400:05:1075,03
11M1187198Bartoš OndřejSvitavy0400:05:1074,88
12M1190139Borek ViktorOEZ Letohrad0400:05:1372,99
13M1191187Kugler JakubSvitavy0400:05:1571,24
14M1195109Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:05:2067,61
15M119657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:2365,72
16M1200194Petlička PatrikSvitavy0400:05:3159,90
17M120292Faltus VítŽamberk0400:05:3457,64
18M1209133Zucha ÁronOEZ Letohrad0400:05:4450,44
19M1214191Pytlík MichalSvitavy0300:06:0832,55
20M1216195Chleboun PetrSvitavy0300:06:0932,04
21M1218181Vondra Tomᚎamberk0500:06:2420,84
22M1223101Puchmeltr MichalŽamberk0400:07:023,00
23M1225197Jakub PetrSvitavy0500:07:223,00
24M1227100Bednář JanŽamberk0400:07:443,00
-M1-27Bartoš JiříAtletika Žamberk04DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1115301Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:20101,76
2Z1118170Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2299,92
3Z1123169Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2498,32
4Z1174137Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:5972,04
5Z118475Gregorová MichaelaAtletika Jablonné0400:05:0865,32
6Z1192138Moskvová AgátaOEZ Letohrad0500:05:1659,13
7Z1203193Chlupová LucieSvitavy0400:05:3544,16
8Z120513Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:3743,24
9Z1213202Navrátilová MarkaSvitavy0400:06:0819,17
10Z1215192Krušinová JanaSvitavy0300:06:0918,79
11Z121758Cvrčková JasmínaAC Cvrčci0300:06:247,33
12Z122097Fialová MartinaŽamberk0400:06:463,00
13Z1222134Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:06:583,00
14Z122496Kalousová PatricieŽamberk0500:07:073,00
15Z122698Indráková OlinkaŽamberk0400:07:383,00
16Z122995Dušková AničkaŽamberk0500:08:253,00
17Z123099Musilová AnežkaŽamberk0400:08:263,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24487Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:38108,87
2M26888Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5395,74
3M27026Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:5395,40
4M284175Dostálek VojtěchTěchonín0200:04:0485,71
5M2111112Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:1773,74
6M213048Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3657,80
7M2137111Kodytek Jonᚎamberk0100:04:3955,16
8M2141189Pešl FrantišekSvitavy0100:04:4153,14
9M2142200Komínek VítSvitavy0200:04:4152,70
10M214520Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:04:4252,34
11M214867Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:04:4351,55
12M2150110Toman AdamŽamberk0100:04:4350,85
13M2152171Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:4450,58
14M217114Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:5640,11
15M2177144Matyáš MartinŽamberk0200:04:5937,19
16M2179172Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:0035,88
17M2181103Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:0432,36
18M2182102Bergmann JakubŽamberk0200:05:0532,27
19M219447Suka NikolasOEZ Letohrad0200:05:1820,65
20M219789Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2316,42
21M2206105Šporke RichardŽamberk0100:05:383,00
22M2210190Hoch OndřejSvitavy0200:05:533,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z29840Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:09102,49
2Z210465Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:11100,98
3Z210744Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:1696,53
4Z2122207Navrátilová DarjaSvitavy0100:04:2490,49
5Z212776Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2986,20
6Z214361Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:4276,58
7Z2151113Hušková LucieŽamberk0100:04:4475,06
8Z2155159Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:4672,76
9Z215845Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4871,88
10Z216950Borková AgátaOEZ Letohrad0200:04:5566,16
11Z217046Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:5565,53
12Z2193114Leuchterová TerezaŽamberk0100:05:1748,05
13Z2211201Marková KarolínaSvitavy0200:05:5517,84
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33123Chlád OndřejChotěboř9900:03:27107,44
2M34551Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3996,28
3M34656Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:4096,27
4M34952Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:03:4294,33
5M35434Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4492,09
6M36464Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5285,02
7M377154Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:5977,86
8M379147Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:0176,65
9M386135Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0473,48
10M389157Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:04:0672,00
11M39228Bartoš FilipAtletika Žamberk0000:04:0770,98
12M39462Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:0770,79
13M310681Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1364,84
14M310980Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1761,77
15M311925Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:2256,28
16M312054Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:2355,35
17M3124152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2553,96
18M313153Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:3644,00
19M3207106Valda MilanŽamberk0000:05:403,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36733Hypešová NatálieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:52103,69
2Z37524Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:56100,31
3Z38183Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0295,99
4Z39631Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:0791,43
5Z310185Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1088,46
6Z310286Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1188,46
7Z3110163Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:1782,96
8Z312977Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3072,29
9Z313268Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:04:3666,97
10Z3138183Moravcová DenisaLetohrad9900:04:3964,52
11Z314478Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4262,06
12Z314639Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4261,73
13Z321243Stejskalová NikolOEZ Letohrad0000:06:073,00
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M47214Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:03107,89
2M413213Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:03:1298,53
3M418148Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1793,58
4M42042Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:1891,69
5M421153Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:1991,27
6M426173Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2288,01
7M43366Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3178,01
8M448174Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:03:4167,81
9M45032Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:4266,96
10M45694Bednář MartinDolní Čermná9800:03:4564,23
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z440166Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:03:37115,40
2Z48216Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:0393,02
3Z487185Smoláková AlexandraVysoké Mýto9800:04:0491,57
4Z41038Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1186,36
5Z410855Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:1781,31
6Z4114160Zemanová KateřinaOB Žamberk9800:04:1979,36
7Z4121136Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:2475,26
8Z416349Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:04:4854,16
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M56227Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:02109,73
2M59132Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:06105,75
3M529210Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2684,52
4M5346Pecháček FilipRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:3278,87
5M541129Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:3773,64
6M542209Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:3773,43
7M543120Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:3773,22
8M5615Vařeka JanRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:4961,30
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z553131Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:03:44116,88
2Z557130Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:47114,67
3Z5149206Zářecká EvaSvitavy9500:04:4368,46
4Z5173164Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:5856,33
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2228Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:02:54114,73
2MJ1622Vogl ŠtěpánRychnov n.K.9300:03:1394,56
3MJ17186Smolák PetrVysoké Mýto9400:03:1790,72
4MJ1991Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1889,65
5MJ6593Bednář AdamPetrovice9300:03:5253,34
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8390Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:04:04116,59
2ZJ16084Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:4883,41
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:02:54100,84
2MA3225Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:02:54100,50
3MA4226Exler OndřejBiatlon Letohrad9000:02:5698,66
4MA517Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5796,82
5MA8217Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0489,82
6MA10216Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:0983,85
7MA1210Vaško AdamŽamberk8900:03:1180,75
8MA14179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1279,61
9MA1518Nechvíl LukášAC Choceň8300:03:1379,26
10MA22215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:03:1971,80
11MA27142Hejzlar DavidJablonné n.O.8900:03:2268,59
12MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3257,22
13MA36204Künzel DrahomírSvitavy7600:03:3355,84
14MA39155Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:03:3652,63
15MA5838Vetchý RadimLanškroun7500:03:4739,43
16MA6011Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4838,28
17MA62222Jirčík Miroslav3D Fitness Raceteam Žbk7600:03:5135,53
18MA66203Stříteský RostislavSvitavy8100:03:5233,92
19MA7230Marhold PetrChoceň7800:03:5332,54
20MA7629Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5827,38
21MA78177Cvrček MartinAC Cvrčci7900:04:0025,20
22MA997Roman PetrJeseník7600:04:0914,18
23MA10535Klášterecký MichalŽamberk9000:04:1111,88
24MA113162Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:183,85
25MA116149Roleček MilanPěčín7600:04:213,00
26MA128150Moravec JiříSokol Letohrad7400:04:303,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB114Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:09107,22
2MB23221Vítek MiroslavÚstí n.O.7200:03:1997,00
3MB24223Mařík Jiří3D Fitness Raceteam Žbk7200:03:2095,78
4MB2541Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2294,56
5MB28108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2393,23
6MB3036Holubec MiroslavOstrov7000:03:2789,55
7MB32145Zachař JiříSruby7200:03:3086,18
8MB37156Chlup JiříRychnov na Moravě7000:03:3482,41
9MB38176Dostálek PetrTěchonín6700:03:3680,06
10MB47165Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:03:4076,18
11MB52107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:03:4372,30
12MB5560Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4471,28
13MB6982Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:03:5362,90
14MB712Bielčik PetrMT Novák7100:03:5362,60
15MB80117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0154,43
16MB88224Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0550,65
17MB19859Moník MilanMT Smiřice6900:05:243,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:06101,70
2MC1009Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1098,30
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD63128Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:03:52104,79
2MD73122Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:03:55102,26
3MD90178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0692,96
4MD117140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:2179,53
5MD134300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:3865,93
6MD13521Dušek JanSokol Verměřovice5100:04:3865,60
7MD136119Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:3865,17
8MD154116Koblížek JindřichŽamberk4800:04:4659,01
9MD164180Šponar JosefOB Žamberk4700:04:4955,88
10MD167121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:5452,42
11MD19971Tomeš JaroslavSK Žamberk4800:05:2625,39
12MD208302Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:4013,14
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME159123Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:48106,36
2ME178124Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:05:0098,00
3ME1801Bielčik JindřichLichkov4000:05:0395,64
4ME18912Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:1289,57
5ME2283Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:253,00
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA59211Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:48113,24
2ZA9369Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0797,97
3ZA11263Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1888,79
4ZA126219Mamzer AnnaULKS Bystrzyca Klodzka8100:04:2880,17
5ZA133158Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:3673,69
6ZA156188Peterková VeronikaSvitavy8400:04:4764,66
7ZA161115Kalousová AlenaŽamberk8000:04:4864,09
8ZA165184Moravcová SoňaLetohrad9000:04:5062,45
9ZA172220Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:04:5756,87
10ZA175141Válková MarcelaSokol Žamberk9100:04:5955,14
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB51208Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:42112,90
2ZB85127Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:04:0494,78
3ZB9570Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:0792,32
4ZB9774Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:04:0891,74
5ZB14773Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:04:4262,33
6ZB153182Smoláková JiřinaVysoké Mýto6900:04:4560,22
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC74212Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:56130,86
2ZC157125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:4793,53
3ZC188205Pešlová IvanaSvitavy6300:05:1275,61
4ZC20415Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:3658,92
5ZC21972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:3119,14
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD201126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:33121,14
2ZD221118Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:5278,86
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:02:54100,84
1MJ2228Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:02:54114,73
2MA3225Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:02:54100,50
3MA4226Exler OndřejBiatlon Letohrad9000:02:5698,66
4MA517Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5796,82
1M56227Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:02109,73
1M47214Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:03107,89
5MA8217Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0489,82
2M59132Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:06105,75
6MA10216Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:0983,85
1MB114Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:09107,22
7MA1210Vaško AdamŽamberk8900:03:1180,75
2M413213Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:03:1298,53
8MA14179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1279,61
9MA1518Nechvíl LukášAC Choceň8300:03:1379,26
2MJ1622Vogl ŠtěpánRychnov n.K.9300:03:1394,56
3MJ17186Smolák PetrVysoké Mýto9400:03:1790,72
3M418148Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1793,58
4MJ1991Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1889,65
4M42042Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:1891,69
5M421153Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:1991,27
10MA22215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:03:1971,80
2MB23221Vítek MiroslavÚstí n.O.7200:03:1997,00
3MB24223Mařík Jiří3D Fitness Raceteam Žbk7200:03:2095,78
4MB2541Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2294,56
6M426173Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2288,01
11MA27142Hejzlar DavidJablonné n.O.8900:03:2268,59
5MB28108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2393,23
3M529210Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2684,52
6MB3036Holubec MiroslavOstrov7000:03:2789,55
1M33123Chlád OndřejChotěboř9900:03:27107,44
7MB32145Zachař JiříSruby7200:03:3086,18
7M43366Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3178,01
4M5346Pecháček FilipRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:3278,87
12MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3257,22
13MA36204Künzel DrahomírSvitavy7600:03:3355,84
8MB37156Chlup JiříRychnov na Moravě7000:03:3482,41
9MB38176Dostálek PetrTěchonín6700:03:3680,06
14MA39155Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:03:3652,63
1Z440166Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:03:37115,40
5M541129Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:3773,64
6M542209Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:3773,43
7M543120Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:3773,22
1M24487Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:38108,87
2M34551Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3996,28
3M34656Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:4096,27
10MB47165Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:03:4076,18
8M448174Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:03:4167,81
4M34952Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:03:4294,33
9M45032Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:4266,96
1ZB51208Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:42112,90
11MB52107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:03:4372,30
1Z553131Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:03:44116,88
5M35434Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4492,09
12MB5560Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4471,28
10M45694Bednář MartinDolní Čermná9800:03:4564,23
2Z557130Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:47114,67
15MA5838Vetchý RadimLanškroun7500:03:4739,43
1ZA59211Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:48113,24
16MA6011Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4838,28
8M5615Vařeka JanRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:4961,30
17MA62222Jirčík Miroslav3D Fitness Raceteam Žbk7600:03:5135,53
1MD63128Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:03:52104,79
6M36464Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5285,02
5MJ6593Bednář AdamPetrovice9300:03:5253,34
18MA66203Stříteský RostislavSvitavy8100:03:5233,92
1Z36733Hypešová NatálieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:52103,69
2M26888Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5395,74
13MB6982Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:03:5362,90
3M27026Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:5395,40
14MB712Bielčik PetrMT Novák7100:03:5362,60
19MA7230Marhold PetrChoceň7800:03:5332,54
2MD73122Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:03:55102,26
1ZC74212Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:56130,86
2Z37524Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:56100,31
20MA7629Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5827,38
7M377154Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:5977,86
21MA78177Cvrček MartinAC Cvrčci7900:04:0025,20
8M379147Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:0176,65
15MB80117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0154,43
3Z38183Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0295,99
2Z48216Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:0393,02
1ZJ8390Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:04:04116,59
4M284175Dostálek VojtěchTěchonín0200:04:0485,71
2ZB85127Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:04:0494,78
9M386135Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0473,48
3Z487185Smoláková AlexandraVysoké Mýto9800:04:0491,57
16MB88224Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0550,65
10M389157Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:04:0672,00
3MD90178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0692,96
1MC91146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:06101,70
11M39228Bartoš FilipAtletika Žamberk0000:04:0770,98
2ZA9369Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0797,97
12M39462Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:0770,79
3ZB9570Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:0792,32
4Z39631Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:0791,43
4ZB9774Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:04:0891,74
1Z29840Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:09102,49
22MA997Roman PetrJeseník7600:04:0914,18
2MC1009Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1098,30
5Z310185Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1088,46
6Z310286Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1188,46
4Z41038Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1186,36
2Z210465Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:11100,98
23MA10535Klášterecký MichalŽamberk9000:04:1111,88
13M310681Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1364,84
3Z210744Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:1696,53
5Z410855Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:1781,31
14M310980Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1761,77
7Z3110163Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:1782,96
5M2111112Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:1773,74
3ZA11263Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1888,79
24MA113162Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:183,85
6Z4114160Zemanová KateřinaOB Žamberk9800:04:1979,36
1Z1115301Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:20101,76
25MA116149Roleček MilanPěčín7600:04:213,00
4MD117140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:2179,53
2Z1118170Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2299,92
15M311925Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:2256,28
16M312054Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:2355,35
7Z4121136Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:2475,26
4Z2122207Navrátilová DarjaSvitavy0100:04:2490,49
3Z1123169Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2498,32
17M3124152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2553,96
1M1125151Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:26107,18
4ZA126219Mamzer AnnaULKS Bystrzyca Klodzka8100:04:2880,17
5Z212776Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2986,20
26MA128150Moravec JiříSokol Letohrad7400:04:303,00
8Z312977Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3072,29
6M213048Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3657,80
18M313153Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:3644,00
9Z313268Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:04:3666,97
5ZA133158Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:3673,69
5MD134300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:3865,93
6MD13521Dušek JanSokol Verměřovice5100:04:3865,60
7MD136119Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:3865,17
7M2137111Kodytek Jonᚎamberk0100:04:3955,16
10Z3138183Moravcová DenisaLetohrad9900:04:3964,52
2M1139168Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:4096,48
3M114079Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:4096,34
8M2141189Pešl FrantišekSvitavy0100:04:4153,14
9M2142200Komínek VítSvitavy0200:04:4152,70
6Z214361Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:4276,58
11Z314478Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4262,06
10M214520Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:04:4252,34
12Z314639Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4261,73
5ZB14773Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:04:4262,33
11M214867Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:04:4351,55
3Z5149206Zářecká EvaSvitavy9500:04:4368,46
12M2150110Toman AdamŽamberk0100:04:4350,85
7Z2151113Hušková LucieŽamberk0100:04:4475,06
13M2152171Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:4450,58
6ZB153182Smoláková JiřinaVysoké Mýto6900:04:4560,22
8MD154116Koblížek JindřichŽamberk4800:04:4659,01
8Z2155159Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:4672,76
6ZA156188Peterková VeronikaSvitavy8400:04:4764,66
2ZC157125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:4793,53
9Z215845Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4871,88
1ME159123Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:48106,36
2ZJ16084Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:4883,41
7ZA161115Kalousová AlenaŽamberk8000:04:4864,09
4M1162199Kovář VojtěchSvitavy0300:04:4890,88
8Z416349Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:04:4854,16
9MD164180Šponar JosefOB Žamberk4700:04:4955,88
8ZA165184Moravcová SoňaLetohrad9000:04:5062,45
5M1166167Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:04:5089,14
10MD167121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:5452,42
6M1168161Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5586,01
10Z216950Borková AgátaOEZ Letohrad0200:04:5566,16
11Z217046Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:5565,53
14M217114Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:5640,11
9ZA172220Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:04:5756,87
4Z5173164Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:5856,33
4Z1174137Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:5972,04
10ZA175141Válková MarcelaSokol Žamberk9100:04:5955,14
7M1176143MatyᚠTomᚎamberk0500:04:5982,88
15M2177144Matyáš MartinŽamberk0200:04:5937,19
2ME178124Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:05:0098,00
16M2179172Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:0035,88
3ME1801Bielčik JindřichLichkov4000:05:0395,64
17M2181103Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:0432,36
18M2182102Bergmann JakubŽamberk0200:05:0532,27
8M1183104Svoboda MarianŽamberk0300:05:0677,79
5Z118475Gregorová MichaelaAtletika Jablonné0400:05:0865,32
9M1185196Zoicas DanielSvitavy0400:05:0975,25
10M118637Vetchý KryštofLanškroun0400:05:1075,03
11M1187198Bartoš OndřejSvitavy0400:05:1074,88
3ZC188205Pešlová IvanaSvitavy6300:05:1275,61
4ME18912Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:1289,57
12M1190139Borek ViktorOEZ Letohrad0400:05:1372,99
13M1191187Kugler JakubSvitavy0400:05:1571,24
6Z1192138Moskvová AgátaOEZ Letohrad0500:05:1659,13
12Z2193114Leuchterová TerezaŽamberk0100:05:1748,05
19M219447Suka NikolasOEZ Letohrad0200:05:1820,65
14M1195109Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:05:2067,61
15M119657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:2365,72
20M219789Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2316,42
17MB19859Moník MilanMT Smiřice6900:05:243,00
11MD19971Tomeš JaroslavSK Žamberk4800:05:2625,39
16M1200194Petlička PatrikSvitavy0400:05:3159,90
1ZD201126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:33121,14
17M120292Faltus VítŽamberk0400:05:3457,64
7Z1203193Chlupová LucieSvitavy0400:05:3544,16
4ZC20415Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:3658,92
8Z120513Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:3743,24
21M2206105Šporke RichardŽamberk0100:05:383,00
19M3207106Valda MilanŽamberk0000:05:403,00
12MD208302Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:4013,14
18M1209133Zucha ÁronOEZ Letohrad0400:05:4450,44
22M2210190Hoch OndřejSvitavy0200:05:533,00
13Z2211201Marková KarolínaSvitavy0200:05:5517,84
13Z321243Stejskalová NikolOEZ Letohrad0000:06:073,00
9Z1213202Navrátilová MarkaSvitavy0400:06:0819,17
19M1214191Pytlík MichalSvitavy0300:06:0832,55
10Z1215192Krušinová JanaSvitavy0300:06:0918,79
20M1216195Chleboun PetrSvitavy0300:06:0932,04
11Z121758Cvrčková JasmínaAC Cvrčci0300:06:247,33
21M1218181Vondra Tomᚎamberk0500:06:2420,84
5ZC21972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:3119,14
12Z122097Fialová MartinaŽamberk0400:06:463,00
2ZD221118Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:5278,86
13Z1222134Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:06:583,00
22M1223101Puchmeltr MichalŽamberk0400:07:023,00
14Z122496Kalousová PatricieŽamberk0500:07:073,00
23M1225197Jakub PetrSvitavy0500:07:223,00
15Z122698Indráková OlinkaŽamberk0400:07:383,00
24M1227100Bednář JanŽamberk0400:07:443,00
5ME2283Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:253,00
16Z122995Dušková AničkaŽamberk0500:08:253,00
17Z123099Musilová AnežkaŽamberk0400:08:263,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:02:54100,15
2MJ2228Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:02:54100,04
3MA3225Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:02:5499,81
4MA4226Exler OndřejBiatlon Letohrad9000:02:5697,97
5MA517Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5796,12
6M56227Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:0290,48
7M47214Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:0389,67
8MA8217Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0489,10
9M59132Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:0686,10
10MA10216Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:0983,11
11MB114Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:0982,53
12MA1210Vaško AdamŽamberk8900:03:1180,00
13M413213Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:03:1279,42
14MA14179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1278,84
15MA1518Nechvíl LukášAC Choceň8300:03:1378,50
16MJ1622Vogl ŠtěpánRychnov n.K.9300:03:1378,27
17MJ17186Smolák PetrVysoké Mýto9400:03:1774,12
18M418148Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1774,01
19MJ1991Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1872,97
20M42042Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:1871,93
21M421153Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:1971,47
22MA22215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:03:1971,01
23MB23221Vítek MiroslavÚstí n.O.7200:03:1971,00
24MB24223Mařík Jiří3D Fitness Raceteam Žbk7200:03:2069,63
25MB2541Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2268,25
26M426173Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:2267,90
27MA27142Hejzlar DavidJablonné n.O.8900:03:2267,79
28MB28108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2366,75
29M529210Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2662,72
30MB3036Holubec MiroslavOstrov7000:03:2762,60
31M33123Chlád OndřejChotěboř9900:03:2761,57
32MB32145Zachař JiříSruby7200:03:3058,80
33M43366Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3156,96
34M5346Pecháček FilipRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:3256,50
35MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3256,38
36MA36204Künzel DrahomírSvitavy7600:03:3355,00
37MB37156Chlup JiříRychnov na Moravě7000:03:3454,54
38MB38176Dostálek PetrTěchonín6700:03:3651,89
39MA39155Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:03:3651,78
40M541129Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:3750,74
41M542209Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:3750,51
42M543120Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:3750,28
43M24487Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:3849,93
44M34551Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3947,74
45M34656Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:4047,73
46MB47165Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:03:4047,51
47M448174Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:03:4145,79
48M34952Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:03:4245,33
49M45032Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:4244,86
50MB52107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:03:4343,14
51M35434Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4442,55
52MB5560Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4441,99
53M45694Bednář MartinDolní Čermná9800:03:4541,87
54MA5838Vetchý RadimLanškroun7500:03:4738,53
55MA6011Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4837,38
56M5615Vařeka JanRaftklub Gymn. Letohrad9600:03:4937,15
57MA62222Jirčík Miroslav3D Fitness Raceteam Žbk7600:03:5134,61
58MD63128Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:03:5233,81
59M36464Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5233,80
60MJ6593Bednář AdamPetrovice9300:03:5233,78
61MA66203Stříteský RostislavSvitavy8100:03:5233,00
62M26888Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5332,76
63MB6982Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:03:5332,54
64M27026Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:5332,31
65MB712Bielčik PetrMT Novák7100:03:5332,19
66MA7230Marhold PetrChoceň7800:03:5331,62
67MD73122Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:03:5530,35
68MA7629Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5826,44
69M377154Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:5924,94
70MA78177Cvrček MartinAC Cvrčci7900:04:0024,25
71M379147Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:0123,44
72MB80117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0122,98
73M284175Dostálek VojtěchTěchonín0200:04:0419,64
74M386135Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0419,51
75MB88224Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0518,72
76M389157Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:04:0617,68
77MD90178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0617,67
78MC91146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0617,57
79M39228Bartoš FilipAtletika Žamberk0000:04:0716,41
80M39462Slavík VojtěchAC Choceň0000:04:0716,18
81MA997Roman PetrJeseník7600:04:0913,19
82MC1009Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1012,73
83MA10535Klášterecký MichalŽamberk9000:04:1110,89
84M310681Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:138,81
85M310980Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:175,01
86M2111112Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:173,97
87MA113162Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:183,00
88MA116149Roleček MilanPěčín7600:04:213,00
89MD117140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:213,00
90M311925Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:223,00
91M312054Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:233,00
92M3124152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:253,00
93M1125151Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:263,00
94MA128150Moravec JiříSokol Letohrad7400:04:303,00
95M213048Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:363,00
96M313153Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:363,00
97MD134300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:383,00
98MD13521Dušek JanSokol Verměřovice5100:04:383,00
99MD136119Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:383,00
100M2137111Kodytek Jonᚎamberk0100:04:393,00
101M1139168Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:403,00
102M114079Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:403,00
103M2141189Pešl FrantišekSvitavy0100:04:413,00
104M2142200Komínek VítSvitavy0200:04:413,00
105M214520Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:04:423,00
106M214867Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:04:433,00
107M2150110Toman AdamŽamberk0100:04:433,00
108M2152171Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:443,00
109MD154116Koblížek JindřichŽamberk4800:04:463,00
110ME159123Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:483,00
111M1162199Kovář VojtěchSvitavy0300:04:483,00
112MD164180Šponar JosefOB Žamberk4700:04:493,00
113M1166167Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:04:503,00
114MD167121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:543,00
115M1168161Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:553,00
116M217114Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:563,00
117M1176143MatyᚠTomᚎamberk0500:04:593,00
118M2177144Matyáš MartinŽamberk0200:04:593,00
119ME178124Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:05:003,00
120M2179172Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:003,00
121ME1801Bielčik JindřichLichkov4000:05:033,00
122M2181103Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:043,00
123M2182102Bergmann JakubŽamberk0200:05:053,00
124M1183104Svoboda MarianŽamberk0300:05:063,00
125M1185196Zoicas DanielSvitavy0400:05:093,00
126M118637Vetchý KryštofLanškroun0400:05:103,00
127M1187198Bartoš OndřejSvitavy0400:05:103,00
128ME18912Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:123,00
129M1190139Borek ViktorOEZ Letohrad0400:05:133,00
130M1191187Kugler JakubSvitavy0400:05:153,00
131M219447Suka NikolasOEZ Letohrad0200:05:183,00
132M1195109Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:05:203,00
133M119657Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:233,00
134M219789Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:233,00
135MB19859Moník MilanMT Smiřice6900:05:243,00
136MD19971Tomeš JaroslavSK Žamberk4800:05:263,00
137M1200194Petlička PatrikSvitavy0400:05:313,00
138M120292Faltus VítŽamberk0400:05:343,00
139M2206105Šporke RichardŽamberk0100:05:383,00
140M3207106Valda MilanŽamberk0000:05:403,00
141MD208302Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:403,00
142M1209133Zucha ÁronOEZ Letohrad0400:05:443,00
143M2210190Hoch OndřejSvitavy0200:05:533,00
144M1214191Pytlík MichalSvitavy0300:06:083,00
145M1216195Chleboun PetrSvitavy0300:06:093,00
146M1218181Vondra Tomᚎamberk0500:06:243,00
147M1223101Puchmeltr MichalŽamberk0400:07:023,00
148M1225197Jakub PetrSvitavy0500:07:223,00
149M1227100Bednář JanŽamberk0400:07:443,00
150ME2283Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z440166Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:03:37104,02
2ZB51208Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:4298,67
3Z553131Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:03:4497,31
4Z557130Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:4794,86
5ZA59211Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:4893,59
6Z36733Hypešová NatálieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:5289,60
7ZC74212Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:5686,79
8Z37524Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:5685,97
9Z38183Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0281,35
10Z48216Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:0380,26
11ZJ8390Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:04:0479,44
12ZB85127Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:04:0479,17
13Z487185Smoláková AlexandraVysoké Mýto9800:04:0478,72
14ZA9369Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0776,71
15ZB9570Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:0776,53
16Z39631Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:0776,45
17ZB9774Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:04:0875,91
18Z29840Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:0974,64
19Z310185Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1073,28
20Z310286Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1173,27
21Z41038Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1173,19
22Z210465Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:1172,91
23Z210744Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:1667,84
24Z410855Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:1767,83
25Z3110163Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:1767,38
26ZA11263Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1866,57
27Z4114160Zemanová KateřinaOB Žamberk9800:04:1965,75
28Z1115301Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:2064,66
29Z1118170Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2262,48
30Z4121136Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:2461,40
31Z2122207Navrátilová DarjaSvitavy0100:04:2460,94
32Z1123169Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:04:2460,58
33ZA126219Mamzer AnnaULKS Bystrzyca Klodzka8100:04:2857,04
34Z212776Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2956,05
35Z312977Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3055,95
36Z313268Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:04:3650,24
37ZA133158Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:3649,88
38Z3138183Moravcová DenisaLetohrad9900:04:3947,61
39Z214361Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:4245,07
40Z314478Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4244,98
41Z314639Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4244,62
42ZB14773Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:04:4244,26
43Z5149206Zářecká EvaSvitavy9500:04:4343,71
44Z2151113Hušková LucieŽamberk0100:04:4443,34
45ZB153182Smoláková JiřinaVysoké Mýto6900:04:4541,99
46Z2155159Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:4640,72
47ZA156188Peterková VeronikaSvitavy8400:04:4739,90
48ZC157125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:4739,72
49Z215845Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4839,71
50ZJ16084Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:4839,54
51ZA161115Kalousová AlenaŽamberk8000:04:4839,27
52Z416349Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:04:4839,00
53ZA165184Moravcová SoňaLetohrad9000:04:5037,45
54Z216950Borková AgátaOEZ Letohrad0200:04:5533,18
55Z217046Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:5532,47
56ZA172220Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:04:5731,29
57Z5173164Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:5830,29
58Z1174137Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:5929,38
59ZA175141Válková MarcelaSokol Žamberk9100:04:5929,37
60Z118475Gregorová MichaelaAtletika Jablonné0400:05:0821,40
61ZC188205Pešlová IvanaSvitavy6300:05:1217,14
62Z1192138Moskvová AgátaOEZ Letohrad0500:05:1614,06
63Z2193114Leuchterová TerezaŽamberk0100:05:1712,52
64ZD201126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:333,00
65Z1203193Chlupová LucieSvitavy0400:05:353,00
66ZC20415Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:363,00
67Z120513Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:373,00
68Z2211201Marková KarolínaSvitavy0200:05:553,00
69Z321243Stejskalová NikolOEZ Letohrad0000:06:073,00
70Z1213202Navrátilová MarkaSvitavy0400:06:083,00
71Z1215192Krušinová JanaSvitavy0300:06:093,00
72Z121758Cvrčková JasmínaAC Cvrčci0300:06:243,00
73ZC21972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:313,00
74Z122097Fialová MartinaŽamberk0400:06:463,00
75ZD221118Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:523,00
76Z1222134Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:06:583,00
77Z122496Kalousová PatricieŽamberk0500:07:073,00
78Z122698Indráková OlinkaŽamberk0400:07:383,00
79Z122995Dušková AničkaŽamberk0500:08:253,00
80Z123099Musilová AnežkaŽamberk0400:08:263,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 40%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Prosím o opravu v kategorii mladší žáci(0,9km)Jindřich Stříhavka na dlouhé í.Děkuji Stříhavková.
jindra.strihavka
Diky za upozorneni, opraveno.
team
Prosím o opravu jména u nejmladších žáků (č. 196)- Zdicas Daniel, správně má být Zoicas Daniel.Děkuji Zoicasová
zoicasova
Zoicas opraven.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód