Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavský stýpl (3 km překážek)

8.5.2012, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský stýpl (3 km překážek)
  • datum konání: 8.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ - Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
10:00 hodin - 3.000 m překážky muži a junioři
10:30 hodin - 3.000 m překažky ženy a juniorky
11:00 hodin - 2.000 m překážky dorostenci
11:20 hodin - 1.500 m překážky dorostenky
11:35 hodin - 1.500 m překážky starší žáci
Pořadatel si vyhrazuje právo upravit časový pořad dle počtu přihlášených.

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu, nejdéle 30 minut před startem příslušné kategorie

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km
400 m dlouhý tartanový ovál, 6 drah, výška překážek a délka závodu dle pravidel ČAS

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Marek
tel. 602 946 655

Součástí závodu je i program pro děti s použitím atraktivní atletické sady: skok do dálky z místa, běh přes překážky, hod raketkou a sprint na 60 m.

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

smernice@smernice.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4237Slaný FilipAtletika Polička9700:05:37100,00
Dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5159Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:26104,10
2M5253Lakota AntonínAC Choceň9500:06:3798,36
3M5346Halbrštát TomášAC Choceň9600:06:3997,54
4M5440Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:06:4594,39
Dorostenky (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5145Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:20115,10
2Z5346Sedláková VeronikaTJ Chs Turbo Chotěboř9600:05:51111,71
3Z5440Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:1284,90
4Z5534Brandová PetraAC Pardubice9600:06:2195,81
5Z5659Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:06:2792,48
Muži A 18-49 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:10:17103,89
2MA262Cink MartinAC Pardubice9400:10:26101,03
3MA337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:4595,08
4MA449Šutera JosefAtletika Polička7900:10:51123,45
5MA638Zachař JiříSruby7200:12:37108,08
6MA756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:4191,92
7MA851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:4476,55
Muži B 50 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB538Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30134,16
2MB948Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:5965,84
Ženy A 20-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA554Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:12:25123,39
2ZA936Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:12115,51
3ZA1048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:2096,20
4ZA1147Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:15:2780,41
5ZA1234Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:16:0072,54
6ZA1333Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3584,49
Ženy B 45 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB637Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:28118,16
2ZB746Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:11:25101,62
3ZB833Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:30100,00
4ZB1036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:3980,21
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5145Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:20115,10
1M4237Slaný FilipAtletika Polička9700:05:37100,00
2Z5346Sedláková VeronikaTJ Chs Turbo Chotěboř9600:05:51111,71
3Z5440Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:1284,90
4Z5534Brandová PetraAC Pardubice9600:06:2195,81
5Z5659Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:06:2792,48
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5159Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:26104,10
2M5253Lakota AntonínAC Choceň9500:06:3798,36
3M5346Halbrštát TomášAC Choceň9600:06:3997,54
4M5440Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:06:4594,39
1MB538Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30134,16
1ZB637Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:28118,16
2ZB746Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:11:25101,62
3ZB833Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:30100,00
2MB948Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:5965,84
4ZB1036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:3980,21
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:10:17103,89
2MA262Cink MartinAC Pardubice9400:10:26101,03
3MA337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:4595,08
4MA449Šutera JosefAtletika Polička7900:10:51123,45
1ZA554Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:12:25123,39
5MA638Zachař JiříSruby7200:12:37108,08
6MA756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:4191,92
7MA851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:4476,55
2ZA936Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:12115,51
3ZA1048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:2096,20
4ZA1147Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:15:2780,41
5ZA1234Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:16:0072,54
6ZA1333Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3584,49
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:10:17103,89
2MA262Cink MartinAC Pardubice9400:10:26101,03
3MA337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:4595,08
4MA449Šutera JosefAtletika Polička7900:10:5193,05
5MA638Zachař JiříSruby7200:12:3759,31
6MA756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:4139,05
7MA851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:4438,06
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA554Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:12:25118,01
2ZA936Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:1292,01
3ZA1048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:2089,98
4ZA1147Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:15:2773,71
5ZA1234Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:16:0065,60
6ZA1333Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:3557,05

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Nádherná zkušenost. Kdo nepřijel zaváhal. Bazén s "teplou" vodou, jen do prvního namočení se nechtělo, pak jsem si to už jen užíval. Fotky super - mluví za vše. ;-) Petr B
jampb
Fotky 87 až 94 jsou kouzelný :-)
pepa007

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód