Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Monaka

16.5.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka
  • datum konání: 16.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

Slatiňany, restaurace Monako
18:00 hodin

Přihlášky

od 16:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 200 m
Poměrně náročný lesní kros (3/4 terén, 1/4 asfalt) s celkovým převýšením cca 200 metrů.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3479

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Chocholouš Dalibor4614
Cach Josef7314
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Tučný Jan4713
Leszkow Josef5113
Kalná Jitka7512

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:34:13100,32
2MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:59124,17
3MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:35:4891,08
4MA77Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:3087,00
5MA88Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:36:3886,22
6MA99Griger JánRabštejnská Lhota7900:37:1482,72
7MA1313Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:37:5678,64
8MA1515Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4374,06
9MA1919Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:2969,59
10MA2020Nechvíl LukášChoceň8300:40:0266,38
11MA2222Pokorný JosefHodonín9200:40:3063,66
12MA2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3563,17
12MA2324Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:3563,17
14MA2828Hradecký JaromírSkuteč8500:41:3357,53
15MA3030Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:41:3757,14
16MA3536Kanta MartinOK Lokomotiva Pardubice9700:42:15100,00
17MA4040Bureš JiříBošov8600:42:3751,30
18MA4949Bakeš LiborHO Škrovád8300:43:4944,30
19MA5252Kramář RadimAC Pardubice8800:44:2940,41
20MA5454Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:44:3675,83
21MA5757Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:44:4638,76
22MA5858Cihlo JanPernštejn Team Pardubice8000:45:1236,23
23MA5959Tlach PavelTábor8300:45:1336,13
24MA6060Sekanina JanHradec Králové8100:45:1535,94
25MA6161Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:45:2235,26
26MA6565Toman MichalHradec Králové8100:45:5232,34
27MA6666Morávek JiříDolní Ředice8800:45:5432,14
28MA6767Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:45:5731,85
29MA7171Huňáček PetrPardubice8000:46:0830,78
30MA7676Dubský RomanPřibyslav7800:46:5226,50
31MA7777Goga TomášPardubice8400:47:0525,24
32MA8888Brandejs JanHradec Králové8200:48:3416,58
33MA9393Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:49:4110,07
34MA9797Bláha FrantišekSokol Nížkov8000:50:018,12
35MA103103Luňáček JaroslavMaleč7800:51:073,00
36MA125125Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:57:39100,00
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:02107,23
2MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3492,45
3MB66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:55108,22
4MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:4798,25
5MB1414Musil JiříMK Hlinsko7200:38:4093,53
6MB1616Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5972,51
7MB1818Kocek PavelHO Škrovád7200:39:2389,71
8MB2727Zachař JiříSruby7200:41:2179,20
9MB2929Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3557,34
10MB3132Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:41:5755,20
11MB3333Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:5955,00
12MB3737Hrubeš JiříSrch6800:42:2773,33
13MB4545Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5970,48
14MB4747Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1847,32
15MB4848Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:4366,57
16MB5151Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:44:2363,01
17MB5353Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:3340,02
18MB6363Cach JosefHO Škrovád7300:45:3833,70
19MB7373Czagan JanSDH Dědek7100:46:3051,71
20MB7474Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:4350,55
21MB7575Jirásko DušanSK Srch7300:46:4527,18
22MB8383Kříž JanPardubice7100:48:0143,61
23MB8787Roleček MilanPěčín7600:48:3116,87
24MB9696Korbel DanielHO Škrovád7300:49:529,00
25MB101101Navrátil LubošOstřešany7100:51:0627,14
26MB117118Pinkas TomášVysoké Mýto7700:54:233,00
27MB121121Moník MilanSmiřice6900:56:043,00
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:39:18107,12
2MC2121Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:18102,21
3MC2525Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4182,76
4MC2626Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:1879,47
5MC3131Pinkas MartinDobříkov6700:41:5776,00
6MC4141Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:42:3990,67
7MC4242Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:42:4571,73
8MC4444Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:42:5470,93
9MC5555Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:4161,41
10MC6464Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:4975,13
11MC6969Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:46:0174,15
12MC7979Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:1268,34
13MC8989Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:3561,55
14MC9292Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:0537,91
15MC100100Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:51:0349,45
16MC105105Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:3424,65
17MC106106Červinka MilanHO Škrovád6200:51:3946,50
18MC123123Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:293,00
19MC124124Pudil IvoChrudim6100:57:3617,30
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3838Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:42:3399,56
2MD3939Hájek FrantišekFGT Stolany4900:42:3499,48
3MD4343Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:5089,78
4MD5050Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0084,05
5MD6262Vodička JiříSokol Maleč5300:45:2776,93
6MD6868Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:0083,30
7MD7272Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:46:2072,60
8MD7878Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1077,81
9MD8282Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:2876,39
10MD8484Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0473,57
11MD8686Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:2662,29
12MD9494Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:49:4465,72
13MD9595Strnad PavelAC Pardubice5700:49:5055,42
14MD9898Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:3551,74
15MD122122Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:4321,64
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3535Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:15100,97
2ME8181Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1577,41
3ME8585Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:1572,70
4ME9999Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:39104,94
5ME110110Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:2798,01
6ME111111Marek FrantišekSK Hronov4100:52:4297,05
7ME112112Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:5496,28
8ME114114Tučný JanMK Pardubice4700:53:5645,93
9ME128128Vorel MilanSlatiňany4001:02:1460,33
10ME132132Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4301:09:143,00
11ME136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:31:123,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5656Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:44:42114,31
2ZA9090Koutská PetraJavornice8700:48:3897,97
3ZA101102Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:0687,72
4ZA107107Růžková LucieMK Kladno8300:51:4485,09
5ZA115115Ballová KláraHO Škrovád8300:54:0075,68
6ZA116116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:0575,33
7ZA117117Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:54:2374,08
8ZA120120Brozová ZuzanaPardubice8600:54:5871,66
9ZA126126Jelínková HanaKRB Chrudim8100:57:5959,13
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1010Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:38108,07
2ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:50107,05
3ZB3434Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:1184,87
4ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:0280,54
5ZB7070Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:46:0764,81
6ZB8080Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1359,20
7ZB109109Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:52:0734,21
8ZB126127Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:57:594,29
9ZB134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:14:313,00
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9191Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:40107,83
2ZC104104Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2097,30
3ZC108108Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:5794,87
4ZC113113Vacková HanaSK Hronov5600:53:17115,63
5ZC119119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:56109,92
6ZC129129Šternerová HanaHradec Králové6301:02:3153,14
7ZC130130Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:1174,45
8ZC131131Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:06:0071,63
9ZC133133Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:09:5623,86
10ZC135135Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:15:2139,27
Žáci (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43139Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:13:01-
2M424160Jirásko JosefSK Srch0100:18:30-
3M434170Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:23:43-
Žákyně (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z416152Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:16:29-
2Z420156Remarová EliškaChotěboř9900:16:56-
3Z430166Žítková NikolaSK Srch0100:19:26-
4Z433169Schvachová LucieOK Lokomotiva Pardubice0100:23:04-
5Z438174Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:38:03-
Junioři (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2138Polák ŠtěpánAC Choceň9500:12:59-
Juniorky (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4140Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:05-
2ZJ8144Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:14:37-
3ZJ13149Sedláková VeronikaTURBO Chotěboř9600:15:56-
4ZJ14150Brandová PetraAC Pardubice9600:16:11-
5ZJ19155Dobruská VeronikaSlatiňany9600:16:53-
6ZJ23159Sedláková MichaelaTURBO Chotěboř9600:17:32-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK1137Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:49-
2MK5141Havelka FrantišekŽďár nad Sázavou7300:13:28-
3MK6142Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:46-
4MK7143Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:13:56-
5MK9145Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:43-
6MK10146Vlasák OttoKřesetice6200:14:50-
7MK11147Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:53-
8MK12148Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:05-
9MK15151Meduna JosefKRB Chrudim8300:16:12-
10MK17153Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:16:44-
11MK18154Strašek JanChrudim8700:16:50-
12MK21157Jirásko LubomírSK Srch7100:17:16-
13MK22158Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:22-
14MK25161Karcol JaroslavHO Škrovád6400:18:31-
15MK26162Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:50-
16MK27163Pavlíček MichalMarkovice7300:19:09-
17MK29165Žítek ZdeněkSK Srch7600:19:25-
18MK32168Mifek JiříAZUB Chrudim5400:20:11-
19MK36172Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:23:47-
20MK37173Frinta VladimírLuže3800:24:18-
21MK39175Ledvina MarekKRB Chrudim8200:38:04-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZK28164Uhrová VeronikaPardubice9000:19:11-
2ZK31167Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:33-
3ZK35171Hromádková JanaHODR Pardubice7200:23:44-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK1137Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:49-
1MJ2138Polák ŠtěpánAC Choceň9500:12:59-
1M43139Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:13:01-
1ZJ4140Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:05-
2MK5141Havelka FrantišekŽďár nad Sázavou7300:13:28-
3MK6142Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:46-
4MK7143Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:13:56-
2ZJ8144Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:14:37-
5MK9145Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:43-
6MK10146Vlasák OttoKřesetice6200:14:50-
7MK11147Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:53-
8MK12148Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:05-
3ZJ13149Sedláková VeronikaTURBO Chotěboř9600:15:56-
4ZJ14150Brandová PetraAC Pardubice9600:16:11-
9MK15151Meduna JosefKRB Chrudim8300:16:12-
1Z416152Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:16:29-
10MK17153Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:16:44-
11MK18154Strašek JanChrudim8700:16:50-
5ZJ19155Dobruská VeronikaSlatiňany9600:16:53-
2Z420156Remarová EliškaChotěboř9900:16:56-
12MK21157Jirásko LubomírSK Srch7100:17:16-
13MK22158Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:22-
6ZJ23159Sedláková MichaelaTURBO Chotěboř9600:17:32-
2M424160Jirásko JosefSK Srch0100:18:30-
14MK25161Karcol JaroslavHO Škrovád6400:18:31-
15MK26162Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:50-
16MK27163Pavlíček MichalMarkovice7300:19:09-
1ZK28164Uhrová VeronikaPardubice9000:19:11-
17MK29165Žítek ZdeněkSK Srch7600:19:25-
3Z430166Žítková NikolaSK Srch0100:19:26-
2ZK31167Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:33-
18MK32168Mifek JiříAZUB Chrudim5400:20:11-
4Z433169Schvachová LucieOK Lokomotiva Pardubice0100:23:04-
3M434170Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:23:43-
3ZK35171Hromádková JanaHODR Pardubice7200:23:44-
19MK36172Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:23:47-
20MK37173Frinta VladimírLuže3800:24:18-
5Z438174Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:38:03-
21MK39175Ledvina MarekKRB Chrudim8200:38:04-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:02107,23
1MA22Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:34:13100,32
2MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:59124,17
2MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3492,45
3MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:35:4891,08
3MB66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:55108,22
4MA77Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:3087,00
5MA88Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:36:3886,22
6MA99Griger JánRabštejnská Lhota7900:37:1482,72
1ZB1010Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:38108,07
4MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:4798,25
2ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:50107,05
7MA1313Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:37:5678,64
5MB1414Musil JiříMK Hlinsko7200:38:4093,53
8MA1515Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4374,06
6MB1616Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5972,51
1MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:39:18107,12
7MB1818Kocek PavelHO Škrovád7200:39:2389,71
9MA1919Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:2969,59
10MA2020Nechvíl LukášChoceň8300:40:0266,38
2MC2121Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:18102,21
11MA2222Pokorný JosefHodonín9200:40:3063,66
12MA2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3563,17
12MA2324Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:3563,17
3MC2525Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4182,76
4MC2626Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:1879,47
8MB2727Zachař JiříSruby7200:41:2179,20
14MA2828Hradecký JaromírSkuteč8500:41:3357,53
9MB2929Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3557,34
15MA3030Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:41:3757,14
5MC3131Pinkas MartinDobříkov6700:41:5776,00
10MB3132Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:41:5755,20
11MB3333Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:5955,00
3ZB3434Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:1184,87
16MA3536Kanta MartinOK Lokomotiva Pardubice9700:42:15100,00
1ME3535Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:15100,97
12MB3737Hrubeš JiříSrch6800:42:2773,33
1MD3838Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:42:3399,56
2MD3939Hájek FrantišekFGT Stolany4900:42:3499,48
17MA4040Bureš JiříBošov8600:42:3751,30
6MC4141Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:42:3990,67
7MC4242Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:42:4571,73
3MD4343Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:5089,78
8MC4444Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:42:5470,93
13MB4545Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5970,48
4ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:0280,54
14MB4747Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1847,32
15MB4848Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:4366,57
18MA4949Bakeš LiborHO Škrovád8300:43:4944,30
4MD5050Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0084,05
16MB5151Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:44:2363,01
19MA5252Kramář RadimAC Pardubice8800:44:2940,41
17MB5353Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:3340,02
20MA5454Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:44:3675,83
9MC5555Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:4161,41
1ZA5656Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:44:42114,31
21MA5757Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:44:4638,76
22MA5858Cihlo JanPernštejn Team Pardubice8000:45:1236,23
23MA5959Tlach PavelTábor8300:45:1336,13
24MA6060Sekanina JanHradec Králové8100:45:1535,94
25MA6161Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:45:2235,26
5MD6262Vodička JiříSokol Maleč5300:45:2776,93
18MB6363Cach JosefHO Škrovád7300:45:3833,70
10MC6464Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:4975,13
26MA6565Toman MichalHradec Králové8100:45:5232,34
27MA6666Morávek JiříDolní Ředice8800:45:5432,14
28MA6767Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:45:5731,85
6MD6868Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:0083,30
11MC6969Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:46:0174,15
5ZB7070Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:46:0764,81
29MA7171Huňáček PetrPardubice8000:46:0830,78
7MD7272Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:46:2072,60
19MB7373Czagan JanSDH Dědek7100:46:3051,71
20MB7474Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:4350,55
21MB7575Jirásko DušanSK Srch7300:46:4527,18
30MA7676Dubský RomanPřibyslav7800:46:5226,50
31MA7777Goga TomášPardubice8400:47:0525,24
8MD7878Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1077,81
12MC7979Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:1268,34
6ZB8080Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1359,20
2ME8181Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1577,41
9MD8282Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:2876,39
22MB8383Kříž JanPardubice7100:48:0143,61
10MD8484Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0473,57
3ME8585Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:1572,70
11MD8686Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:2662,29
23MB8787Roleček MilanPěčín7600:48:3116,87
32MA8888Brandejs JanHradec Králové8200:48:3416,58
13MC8989Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:3561,55
2ZA9090Koutská PetraJavornice8700:48:3897,97
1ZC9191Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:40107,83
14MC9292Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:0537,91
33MA9393Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:49:4110,07
12MD9494Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:49:4465,72
13MD9595Strnad PavelAC Pardubice5700:49:5055,42
24MB9696Korbel DanielHO Škrovád7300:49:529,00
34MA9797Bláha FrantišekSokol Nížkov8000:50:018,12
14MD9898Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:3551,74
4ME9999Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:39104,94
15MC100100Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:51:0349,45
25MB101101Navrátil LubošOstřešany7100:51:0627,14
3ZA101102Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:0687,72
35MA103103Luňáček JaroslavMaleč7800:51:073,00
2ZC104104Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2097,30
16MC105105Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:3424,65
17MC106106Červinka MilanHO Škrovád6200:51:3946,50
4ZA107107Růžková LucieMK Kladno8300:51:4485,09
3ZC108108Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:5794,87
7ZB109109Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:52:0734,21
5ME110110Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:2798,01
6ME111111Marek FrantišekSK Hronov4100:52:4297,05
7ME112112Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:5496,28
4ZC113113Vacková HanaSK Hronov5600:53:17115,63
8ME114114Tučný JanMK Pardubice4700:53:5645,93
5ZA115115Ballová KláraHO Škrovád8300:54:0075,68
6ZA116116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:0575,33
7ZA117117Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:54:2374,08
26MB117118Pinkas TomášVysoké Mýto7700:54:233,00
5ZC119119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:56109,92
8ZA120120Brozová ZuzanaPardubice8600:54:5871,66
27MB121121Moník MilanSmiřice6900:56:043,00
15MD122122Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:4321,64
18MC123123Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:293,00
19MC124124Pudil IvoChrudim6100:57:3617,30
36MA125125Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:57:39100,00
9ZA126126Jelínková HanaKRB Chrudim8100:57:5959,13
8ZB126127Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:57:594,29
9ME128128Vorel MilanSlatiňany4001:02:1460,33
6ZC129129Šternerová HanaHradec Králové6301:02:3153,14
7ZC130130Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:1174,45
8ZC131131Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:06:0071,63
10ME132132Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4301:09:143,00
9ZC133133Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:09:5623,86
9ZB134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:14:313,00
10ZC135135Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:15:2139,27
11ME136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:31:123,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:02106,13
2MA22Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:34:1399,18
3MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:5994,69
4MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3491,26
5MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:35:4889,89
6MB66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5589,21
7MA77Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:3085,78
8MA88Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:36:3885,00
9MA99Griger JánRabštejnská Lhota7900:37:1481,48
10MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:4778,25
11MA1313Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:37:5677,37
12MB1414Musil JiříMK Hlinsko7200:38:4073,07
13MA1515Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4372,77
14MB1616Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5971,21
15MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:39:1869,35
16MB1818Kocek PavelHO Škrovád7200:39:2368,86
17MA1919Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:2968,28
18MA2020Nechvíl LukášChoceň8300:40:0265,05
19MC2121Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:1863,48
20MA2222Pokorný JosefHodonín9200:40:3062,31
21MA2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3561,82
21MA2324Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:3561,82
23MC2525Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4161,23
24MC2626Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:1857,61
25MB2727Zachař JiříSruby7200:41:2157,32
26MA2828Hradecký JaromírSkuteč8500:41:3356,15
27MB2929Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3555,95
28MA3030Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:41:3755,75
29MC3131Pinkas MartinDobříkov6700:41:5753,80
29MB3132Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:41:5753,80
31MB3333Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:5953,60
32ME3535Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:1552,04
32MA3536Kanta MartinOK Lokomotiva Pardubice9700:42:1552,04
34MB3737Hrubeš JiříSrch6800:42:2750,86
35MD3838Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:42:3350,28
36MD3939Hájek FrantišekFGT Stolany4900:42:3450,18
37MA4040Bureš JiříBošov8600:42:3749,89
38MC4141Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:42:3949,69
39MC4242Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:42:4549,10
40MD4343Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:5048,61
41MC4444Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:42:5448,22
42MB4545Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5947,73
43MB4747Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1845,88
44MB4848Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:4343,43
45MA4949Bakeš LiborHO Škrovád8300:43:4942,84
46MD5050Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:0041,77
47MB5151Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:44:2339,52
48MA5252Kramář RadimAC Pardubice8800:44:2938,93
49MB5353Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:3338,54
50MA5454Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:44:3638,25
51MC5555Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:4137,76
52MA5757Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:44:4637,27
53MA5858Cihlo JanPernštejn Team Pardubice8000:45:1234,72
54MA5959Tlach PavelTábor8300:45:1334,63
55MA6060Sekanina JanHradec Králové8100:45:1534,43
56MA6161Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:45:2233,75
57MD6262Vodička JiříSokol Maleč5300:45:2733,26
58MB6363Cach JosefHO Škrovád7300:45:3832,18
59MC6464Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:4931,11
60MA6565Toman MichalHradec Králové8100:45:5230,81
61MA6666Morávek JiříDolní Ředice8800:45:5430,62
62MA6767Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:45:5730,32
63MD6868Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:0030,03
64MC6969Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:46:0129,93
65MA7171Huňáček PetrPardubice8000:46:0829,25
66MD7272Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:46:2028,07
67MB7373Czagan JanSDH Dědek7100:46:3027,09
68MB7474Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:4325,82
69MB7575Jirásko DušanSK Srch7300:46:4525,63
70MA7676Dubský RomanPřibyslav7800:46:5224,94
71MA7777Goga TomášPardubice8400:47:0523,67
72MD7878Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1023,18
73MC7979Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:1222,99
74ME8181Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1522,69
75MD8282Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:2821,42
76MB8383Kříž JanPardubice7100:48:0118,19
77MD8484Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0417,90
78ME8585Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:1516,82
79MD8686Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:2615,75
80MB8787Roleček MilanPěčín7600:48:3115,26
81MA8888Brandejs JanHradec Králové8200:48:3414,97
82MC8989Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:3514,87
83MC9292Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:0511,93
84MA9393Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:49:418,41
85MD9494Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:49:448,12
86MD9595Strnad PavelAC Pardubice5700:49:507,53
87MB9696Korbel DanielHO Škrovád7300:49:527,34
88MA9797Bláha FrantišekSokol Nížkov8000:50:016,46
89MD9898Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:353,13
90ME9999Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:393,00
91MC100100Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:51:033,00
92MB101101Navrátil LubošOstřešany7100:51:063,00
93MA103103Luňáček JaroslavMaleč7800:51:073,00
94MC105105Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:343,00
95MC106106Červinka MilanHO Škrovád6200:51:393,00
96ME110110Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:273,00
97ME111111Marek FrantišekSK Hronov4100:52:423,00
98ME112112Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:543,00
99ME114114Tučný JanMK Pardubice4700:53:563,00
100MB117118Pinkas TomášVysoké Mýto7700:54:233,00
101MB121121Moník MilanSmiřice6900:56:043,00
102MD122122Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:433,00
103MC123123Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:293,00
104MC124124Pudil IvoChrudim6100:57:363,00
105MA125125Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:57:393,00
106ME128128Vorel MilanSlatiňany4001:02:143,00
107ME132132Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4301:09:143,00
108ME136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:31:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1010Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:38108,07
2ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:50107,05
3ZB3434Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:1184,87
4ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:0280,54
5ZA5656Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:44:4272,04
6ZB7070Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:46:0764,81
7ZB8080Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1359,20
8ZA9090Koutská PetraJavornice8700:48:3851,98
9ZC9191Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:4051,81
10ZA101102Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:0639,40
11ZC104104Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2038,21
12ZA107107Růžková LucieMK Kladno8300:51:4436,17
13ZC108108Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:5735,06
14ZB109109Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:52:0734,21
15ZC113113Vacková HanaSK Hronov5600:53:1728,26
16ZA115115Ballová KláraHO Škrovád8300:54:0024,61
17ZA116116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:0524,18
18ZA117117Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:54:2322,65
19ZC119119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:5619,85
20ZA120120Brozová ZuzanaPardubice8600:54:5819,68
21ZA126126Jelínková HanaKRB Chrudim8100:57:594,29
21ZB126127Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:57:594,29
23ZC129129Šternerová HanaHradec Králové6301:02:313,00
24ZC130130Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:113,00
25ZC131131Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5401:06:003,00
26ZC133133Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:09:563,00
27ZB134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:14:313,00
28ZC135135Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:15:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Jako obvykle na MCM organizačně bezproblémový a celkově mimořádně příjemný závod.
petr.kalny
Díky ISCAREXU a nezapomenutelně zvěčněných zážitků pak z rukou pana Honzy Šimůnka , který rozhodně svou účastí tuto MCM obohatil ale i tou výbornou účastí svého běžeckého týmu, je zde pak tedy ta možnost tuto skutečnost zde na těchto stránkách vyzdvihnout a zároveň pochválit tak celý realizační tým Honzy Zajíce !! Viva ! Ahoooj !
turistickybezec
Honzo,děkujeme za krásné fotky ze závodu!!! L+O Rossi
rossile

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód