Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

19.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 19.5.2012
  • zobrazeno již 1x
  • pořadatel: ACTIVITY Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
od 9:30 hodin - dětské kategorie
11:30 hodin - start hlavního závodu
12:30 hodin - start lidového běhu

Přihlášky

děti od 8:30 do 9:25 hodin
dospělí od 8:30 do 11:00 hodin

Startovné

50 Kč - dospělí
0 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Ceny pro vítěze

poháry, věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4315

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Fajfr František7214
Vacek Martin6914
Matyášová Jana6514
Gregora Jan0013
Šafář Jaroslav5113
Dušková Lenka8013
Bielčik Jindřich4013
Vinduška Petr9312
Král Jindřich7312
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Krátký František4311
Borková Agáta0211
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Borek Viktor0411
Dostál Ladislav5611
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Dobšíček Pavel8010
Ženčák Jaroslav6110
Stránský Aleš6010
Dostálová Viktorie0310
Koblížek Jindřich4810
Stránská Michaela9710
Vondra Jan0710
Gregora Jakub989
Krátký Luboš629
Ondrišek Josef649
Mertová Michaela769
Horáček Michal759
Gregorová Monika009
Kačerovský Michal989
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Gregora Filip029
Ducháček Bedřich598
Dostál Tadeáš068
Smolák Vojtěch748
Borek Petr708
Keprtová Miloslava488
Sontáková Lenka918
Krumer Miroslav498
Resler Filip098
Brychta Jakub088
Sadílek Filip088
Vindušková Barbara018

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22119Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:00:02-
2C25177Jáneš MartinLanškroun0500:00:02-
3C2147Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:00:03-
4C2712Hacura LukašLanškroun0500:00:03-
5C2971Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:04-
6C236Stehlík AntonínLanškroun0500:00:04-
7C24101Jurča FilipTenis Lanškroun0600:00:04-
8C2625Boháč PankrácAC Choceň0600:00:05-
9C27179Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:05-
10C2915Martinec MiroslavLanškroun0600:00:05-
11C211195Mareš DanielLanškroun0600:00:06-
12C21310Wolfel MatyášMoravská Třebová0600:00:06-
13C2142Sadílek JakubLanškroun0500:00:07-
14C21724Cvejn PetrLanškroun0700:00:08-
15C216174Maršalík DenisLanškroun0500:00:08-
16C221111Vondra JanBudo klub Lanškroun0700:00:09-
17C224136Němec MatyášLanškroun0600:00:09-
18C228189Glaboš TomášLanškroun0700:00:10-
19C231149Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:10-
20C23587Valenta LukášLanškroun0700:00:11-
21C237184Kylar OndraLanškroun0700:00:11-
22C238151Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:12-
23C24052Hanyš MarekLanškroun0600:00:12-
24C241137Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:13-
25C243196Mareš RomanLanškroun0800:00:13-
26C245152Marhold JanChoceň0800:00:14-
27C246167Hanák StanislavLanškroun0900:00:14-
28C24870Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:14-
29C250143Martínek VáclavOlešnice0900:00:15-
30C251153Marhold DanielHorní Jelení0900:00:15-
31C2531Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:16-
32C25536Krušina MartinSvitavy0800:00:16-
33C257109Gregora LukášLanškroun0800:00:17-
Předškolní děvčata (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21138Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:00:01-
2D23140Slánská DanielaLanškroun0500:00:02-
3D24164Vacková VendulaEtape Team0500:00:02-
4D26114Pokorná BarboraVolejbal0500:00:03-
5D2242Klementová LuisaLanškroun0600:00:03-
6D2838Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:04-
7D210182Marková AdélaLanškroun0500:00:04-
8D25113Martinková AnnaOlešnice0600:00:05-
9D211120Janů MonikaLanškroun0500:00:05-
10D2888Bednářová ApolenkaRudoltice0600:00:05-
11D21069Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:06-
12D21213Pallová TerazaLanškroun0500:00:06-
13D2124Dehnerová DominikaLanškroun0500:00:06-
14D2133Langerová KristýnaLanškroun0500:00:07-
15D214150Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:07-
16D215188Knápková AnnaLanškroun0600:00:07-
17D215134Lachmanová MichaelaLanškroun0500:00:07-
18D216122Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:08-
19D21851Vetchá RozálieLanškroun0700:00:08-
20D219147Křenková AdélaLanškroun0600:00:08-
21D217171Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:09-
22D22027Patočková MonikaLanškroun0600:00:09-
23D22244Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:09-
24D22349Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
25D21886Valentová DenisaLanškroun0500:00:09-
26D225155Nováková ElenkaVO Lanškroun0600:00:10-
27D226191Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:10-
28D22745Hájková BarboraLanškroun0600:00:10-
29D22916Martincová EliškaLanškroun0800:00:10-
30D230116Nastoupilová DanielaLanškroun0600:00:10-
31D232121Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:10-
32D233157Musilová VerunkaLanškroun0800:00:10-
33D23498Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:11-
34D23679Šveráková TerezaTJ Jiskra Králiky0700:00:11-
35D239148Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:12-
36D219185Pospíšilová SvětlanaLanškroun0500:00:13-
37D242142Nechvílová ElaLanškroun1000:00:13-
38D24439Korejtková AnetaLanškroun0900:00:14-
39D247190Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:14-
40D249161Lichtenberková NelaLanškroun0700:00:15-
41D252160Skalická VeronikaLanškroun0800:00:15-
42D254110Gregorová AnnaLanškroun1000:00:16-
43D25653Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:17-
44D25881Matějková AnnaLanškroun0700:00:17-
45D259163Vacková LucieEtape TEAM0800:00:18-
46D260176Potužníková VeronikaLanškroun1100:00:26-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12077Budig MatoušAtletika Polička0300:00:48112,59
2M12233Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:5299,66
3M12678Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:5587,76
4M128132Mužík MartinAT Polička0300:00:5681,36
5M13095Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:00:5874,71
6M13156Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:0067,53
7M133159Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0259,46
8M13450Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:0257,64
9M13692Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:0450,91
10M13741Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:0548,06
11M141165Kopecký RadimLanškroun0300:01:0643,12
12M143130Janů RadimLanškroun0300:01:0834,18
13M144154Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:1028,98
14M146131Jirásek OndraLanškroun0300:01:1026,62
15M14790Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1025,40
16M15066Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:159,08
17M152100Jurča TomášLanškroun0300:01:183,00
18M15311Wolfel OndřejMoravská Třebová0400:01:193,00
19M155117Nastoupil LukášLanškroun0400:01:213,00
20M156145Kutyň FilipLanškroun0400:01:243,00
21M15726Seidl LukášLanškroun0300:01:253,00
22M158162Lichtenberk RadekLanškroun0300:01:253,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12174Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:51104,98
2Z12348Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:00:5298,67
3Z12493Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:5396,36
4Z12594Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:00:5491,93
5Z12721Červená EliškaDukla Polička0400:00:5684,67
6Z129118Svatošová JulieZŠ a MŠ Rudoltice0300:00:5877,71
7Z13285Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:01:0068,77
8Z135106Stasiowská ViktorieLanškroun0300:01:0358,94
9Z13862Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:0550,82
10Z13914Martincová AdélaLanškroun0300:01:0648,07
11Z140123Vlčková AnnaLanškroun0400:01:0647,06
12Z142129Vorlová EvaLanškroun0400:01:0646,13
13Z14534Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:1030,55
14Z148146Bednářová AndělaRudoltice0400:01:1224,32
15Z14922Bergerová VendulaLanškroun0400:01:1415,63
16Z15135Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:166,93
17Z15480Burešová DiankaLanškroun0300:01:193,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:36104,19
2M2284Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:38101,07
3M2363Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:4194,74
4M2473Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4389,36
5M25158Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:01:4879,58
6M27125Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:5565,28
7M29127Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:5663,74
8M2107Šmerda JanMoravská Třebová0100:01:5957,31
9M21268Doleček JanLanškroun0200:02:0055,00
10M21372Boháč ServácAC Choceň0200:02:0250,00
11M216141Kubelka MartinLanškroun0100:02:0838,55
12M21855Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:1034,42
13M221139Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:02:1426,20
14M222181Marek VojtěchLanškroun0100:02:1425,48
15M2239Šmerda MartinMoravská Třebová0200:02:1915,29
16M2258Wolfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:2013,50
17M22731Kollert PetrLanškroun0200:02:2111,41
18M22829Souček VojtěchLanškroun0200:02:229,82
19M232197Mareš AdamLanškroun0100:02:303,00
20M23437Bílý MilanLanškroun0200:02:353,00
21M23523Berger TomášLanškroun0100:02:443,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2620Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:51108,11
2Z28126Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:55100,13
3Z211156Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0091,76
4Z214180Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0484,33
5Z215166Hanáková KláraLanškroun0200:02:0583,45
6Z21783Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:0975,45
7Z219102Kropáčková DanielaLanškroun0100:02:1172,39
8Z22082Šveráková VendulaTJ Jiskra Králíky0200:02:1467,36
9Z224108Langerová SabinaLanškroun0200:02:2057,17
10Z22691Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:2154,95
11Z229178Jánešová MichaelaLanškroun0100:02:2352,18
12Z230192Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:2449,85
13Z231186Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:02:2647,14
14Z23330Seidlová MarkétaLanškroun0100:02:3431,95
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3176Chlád OndřejTJ CHS Turbo Chotěboř9900:02:05107,49
2M32168Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:02:10100,43
3M3340Volf RomanRudoltice Zámeček9900:02:1592,08
4M3443Gregor TomášTJ Mars Svratka0000:02:1789,68
5M35104Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:02:1986,22
6M3661Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2478,58
7M3959Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2774,12
8M31032Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:2873,05
9M31246Čada JakubLanškroun9900:02:3069,53
10M314170Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:02:3167,64
11M320183Kunčár LukášLanškroun9900:02:3955,60
12M323124Chrobák AdamLanškroun0000:02:4546,16
13M324169Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:02:4841,08
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37103Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:25102,61
2Z3860Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:27100,15
3Z31174Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:2997,24
4Z31358Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3193,87
5Z31567Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:3292,71
6Z31619Mrklovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:02:3490,54
7Z31754Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3489,98
8Z31864Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:3785,70
9Z319107Obstová KateřinaLanškroun9900:02:3983,41
10Z32110Stehlíková KateřinaLanškroun0000:02:3982,83
11Z322135Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:4082,04
12Z32528Patočková AlenaLanškroun0000:03:433,00
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41194Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:02:35102,15
2M42105Kačerovský MichalAtletika9800:02:37100,05
3M43175Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:3997,80
4M44193Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:02:4294,29
5M4592Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:4392,58
6M46133Mužík JanAtletika Polička9800:02:5083,19
7M4765Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:5576,64
8M4896Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:03:0366,82
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4917Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:03:20111,17
2Z410115Pokorná AndreaHK Lanškroun o.s.9700:03:4488,83
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M591032Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:24:49125,83
2M5381096Václavek JanSKI Klub Česká Třebová9600:29:2193,94
3M5571080Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:31:1980,23
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5271036Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:28:00124,89
2Z5811070Krátká HanaLanškroun9500:35:5775,11
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81098Cink MartinAC Pardubice9400:24:35106,66
2MJ131068Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:3998,26
3MJ151022Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:0495,08
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11048Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:01108,84
2MA21033Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:2696,56
3MA31018Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:4094,60
4MA41025Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4493,91
5MA61081Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:24:1589,52
6MA101031Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:1281,21
7MA141062Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:5674,87
8MA161008Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1472,20
9MA171072Berka JakubKunčina8800:26:3169,85
10MA241026Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:2262,43
11MA251019Nechvíl LukášChoceň8300:27:2561,93
12MA311089Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:28:2453,46
13MA391013Jirásek JanLanškroun9400:29:2544,60
14MA411042Jukl LukášLanškroun8700:29:3143,79
15MA421009Vondra JanBUDO Klub Lanškroun7500:29:3443,28
16MA441045Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:29:4042,42
17MA491086Fořt TomášVITIS TEAM9200:30:1437,45
18MA511029Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3734,21
19MA531030Marhold PetrChoceň7800:30:4632,81
20MA561071Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:31:0829,67
21MA651083Smolák VojtěchLanškroun7400:32:3417,30
22MA671057Marhold LubošHorní Jelení7700:32:5114,74
23MA711074Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:33:457,04
24MA731102Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:594,99
25MA751039Kunčár ZdeněkLanškroun7300:34:183,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:58107,63
2MB111082Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:25:1996,89
3MB121002Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:2995,48
4MB181050Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:4884,93
5MB201001Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:27:0482,74
6MB211073Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:27:0982,10
7MB221077Fořt RadovanVITISTEAM6500:27:1681,14
8MB261065Zachař JiříSruby7200:27:4677,21
9MB321067Donát VáclavSokol Hylváty6500:28:4968,77
10MB331075Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:29:0366,92
11MB341060Doležal MartinSPS Sázava7000:29:0466,77
12MB361037Ambrož RadomírSanela Lanškroun6300:29:1565,29
13MB4317Sedláček RomanLanškroun6400:29:3862,19
14MB461099Král PetrGrupeto CK Lanškroun6600:29:5360,23
15MB471010Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:0258,99
16MB481040Krsek PavkaLanškroun7200:30:1357,56
17MB541101Ondrišek JosefLanškroun6400:30:4752,90
18MB621023Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:1041,81
19MB631079Vacek TomášETAPE TEAM7000:32:1541,20
20MB641021Teichmann FrantišekHK Lanškroun O.S.7400:32:2739,62
21MB771097Hepnar JiříLanškroun7100:34:2224,11
22MB881094Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:37:343,00
23MB911015Koťas MilošLanškroun7200:39:093,00
24MB931076Vacek VítVITIS TEAM6900:39:233,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71035Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:18116,23
2MC191064Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5796,30
3MC281069Krátký LubošLanškroun6200:28:0787,48
4MC351049Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:1478,96
5MC501059Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:2170,56
6MC521034Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4467,69
7MC581093Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:2063,04
8MC661084Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:32:5151,68
9MC691091Skalický JosefŽichlínek6200:33:3645,91
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301038Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:14109,51
2MD451027Krsek JaroslavSMC Fovt Ústí n. Orlicí5100:29:4799,05
3MD551005Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:5591,44
4MD701028Dušek JanSokol Verměřovice5100:33:4372,50
5MD741100Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:1369,20
6MD761066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:1968,51
7MD781063Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:4265,87
8MD921043Koblížek JindřichŽamberk4800:39:2034,57
9MD941088Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:3719,21
10MD971012Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:45:583,00
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME831044Bielčik JindřichLichkov4000:36:26144,02
2ME841056Jelínek MatějSKP Hvězda Pardubice4200:36:42142,91
3ME1001061Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:0113,07
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA371024Gózdz MartaULKS Bystrzyca Kt.9100:29:17105,33
2ZA401054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:29104,03
3ZA591078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3090,64
4ZA601085Lauterbachová LucieLíšnice8100:31:5687,70
5ZA681046Koutská PetraJavornice8700:32:5980,78
6ZA721055Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:5674,40
7ZA821052Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:36:1259,42
8ZA871020Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:3150,67
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231003Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:20112,82
2ZB291053Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:11107,08
3ZB611051Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:0780,10
4ZB791041Černá MarkétaLanškroun7000:34:5960,48
5ZB851047Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:4548,43
6ZB861087Ouřecká RenátaLetohrad7000:37:2244,20
7ZB891095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:37:5440,51
8ZB901014Koťasová LenkaLanškroun7700:39:0832,06
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC801006Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:40132,73
2ZC991017Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:3867,27
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD951011Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:42:11108,98
2ZD961090Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:20103,78
3ZD981058Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:46:5987,24
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
3C2147Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:00:03-
5D2242Klementová LuisaLanškroun0600:00:03-
6C236Stehlík AntonínLanškroun0500:00:04-
7C24101Jurča FilipTenis Lanškroun0600:00:04-
8D25113Martinková AnnaOlešnice0600:00:05-
8C2625Boháč PankrácAC Choceň0600:00:05-
9C27179Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:05-
10D2888Bednářová ApolenkaRudoltice0600:00:05-
10C2915Martinec MiroslavLanškroun0600:00:05-
11D21069Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:06-
11C211195Mareš DanielLanškroun0600:00:06-
12D21213Pallová TerazaLanškroun0500:00:06-
12C21310Wolfel MatyášMoravská Třebová0600:00:06-
15D214150Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:07-
16D215188Knápková AnnaLanškroun0600:00:07-
18D216122Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:08-
14C21724Cvejn PetrLanškroun0700:00:08-
19D21851Vetchá RozálieLanškroun0700:00:08-
20D219147Křenková AdélaLanškroun0600:00:08-
22D22027Patočková MonikaLanškroun0600:00:09-
16C221111Vondra JanBudo klub Lanškroun0700:00:09-
23D22244Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:09-
24D22349Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
17C224136Němec MatyášLanškroun0600:00:09-
26D225155Nováková ElenkaVO Lanškroun0600:00:10-
27D226191Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:10-
28D22745Hájková BarboraLanškroun0600:00:10-
18C228189Glaboš TomášLanškroun0700:00:10-
29D22916Martincová EliškaLanškroun0800:00:10-
30D230116Nastoupilová DanielaLanškroun0600:00:10-
19C231149Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:10-
31D232121Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:10-
32D233157Musilová VerunkaLanškroun0800:00:10-
33D23498Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:11-
20C23587Valenta LukášLanškroun0700:00:11-
34D23679Šveráková TerezaTJ Jiskra Králiky0700:00:11-
21C237184Kylar OndraLanškroun0700:00:11-
22C238151Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:12-
35D239148Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:12-
23C24052Hanyš MarekLanškroun0600:00:12-
24C241137Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:13-
37D242142Nechvílová ElaLanškroun1000:00:13-
25C243196Mareš RomanLanškroun0800:00:13-
38D24439Korejtková AnetaLanškroun0900:00:14-
26C245152Marhold JanChoceň0800:00:14-
27C246167Hanák StanislavLanškroun0900:00:14-
39D247190Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:14-
28C24870Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:14-
40D249161Lichtenberková NelaLanškroun0700:00:15-
29C250143Martínek VáclavOlešnice0900:00:15-
30C251153Marhold DanielHorní Jelení0900:00:15-
41D252160Skalická VeronikaLanškroun0800:00:15-
31C2531Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:16-
42D254110Gregorová AnnaLanškroun1000:00:16-
32C25536Krušina MartinSvitavy0800:00:16-
43D25653Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:17-
33C257109Gregora LukášLanškroun0800:00:17-
44D25881Matějková AnnaLanškroun0700:00:17-
45D259163Vacková LucieEtape TEAM0800:00:18-
46D260176Potužníková VeronikaLanškroun1100:00:26-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21138Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:00:01-
1C22119Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:00:02-
2D23140Slánská DanielaLanškroun0500:00:02-
3D24164Vacková VendulaEtape Team0500:00:02-
2C25177Jáneš MartinLanškroun0500:00:02-
4D26114Pokorná BarboraVolejbal0500:00:03-
4C2712Hacura LukašLanškroun0500:00:03-
6D2838Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:04-
5C2971Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:04-
7D210182Marková AdélaLanškroun0500:00:04-
9D211120Janů MonikaLanškroun0500:00:05-
13D2124Dehnerová DominikaLanškroun0500:00:06-
14D2133Langerová KristýnaLanškroun0500:00:07-
13C2142Sadílek JakubLanškroun0500:00:07-
17D215134Lachmanová MichaelaLanškroun0500:00:07-
15C216174Maršalík DenisLanškroun0500:00:08-
21D217171Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:09-
25D21886Valentová DenisaLanškroun0500:00:09-
36D219185Pospíšilová SvětlanaLanškroun0500:00:13-
1M12077Budig MatoušAtletika Polička0300:00:48112,59
1Z12174Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:51104,98
2M12233Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:5299,66
2Z12348Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:00:5298,67
3Z12493Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:5396,36
4Z12594Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:00:5491,93
3M12678Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:5587,76
5Z12721Červená EliškaDukla Polička0400:00:5684,67
4M128132Mužík MartinAT Polička0300:00:5681,36
6Z129118Svatošová JulieZŠ a MŠ Rudoltice0300:00:5877,71
5M13095Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:00:5874,71
6M13156Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:0067,53
7Z13285Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:01:0068,77
7M133159Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0259,46
8M13450Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:0257,64
8Z135106Stasiowská ViktorieLanškroun0300:01:0358,94
9M13692Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:0450,91
10M13741Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:0548,06
9Z13862Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:0550,82
10Z13914Martincová AdélaLanškroun0300:01:0648,07
11Z140123Vlčková AnnaLanškroun0400:01:0647,06
11M141165Kopecký RadimLanškroun0300:01:0643,12
12Z142129Vorlová EvaLanškroun0400:01:0646,13
12M143130Janů RadimLanškroun0300:01:0834,18
13M144154Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:1028,98
13Z14534Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:1030,55
14M146131Jirásek OndraLanškroun0300:01:1026,62
15M14790Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1025,40
14Z148146Bednářová AndělaRudoltice0400:01:1224,32
15Z14922Bergerová VendulaLanškroun0400:01:1415,63
16M15066Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:159,08
16Z15135Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:166,93
17M152100Jurča TomášLanškroun0300:01:183,00
18M15311Wolfel OndřejMoravská Třebová0400:01:193,00
17Z15480Burešová DiankaLanškroun0300:01:193,00
19M155117Nastoupil LukášLanškroun0400:01:213,00
20M156145Kutyň FilipLanškroun0400:01:243,00
21M15726Seidl LukášLanškroun0300:01:253,00
22M158162Lichtenberk RadekLanškroun0300:01:253,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:36104,19
2M2284Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:38101,07
3M2363Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:4194,74
4M2473Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4389,36
5M25158Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:01:4879,58
1Z2620Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:51108,11
6M27125Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:5565,28
2Z28126Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:55100,13
7M29127Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:5663,74
8M2107Šmerda JanMoravská Třebová0100:01:5957,31
3Z211156Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0091,76
9M21268Doleček JanLanškroun0200:02:0055,00
10M21372Boháč ServácAC Choceň0200:02:0250,00
4Z214180Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0484,33
5Z215166Hanáková KláraLanškroun0200:02:0583,45
11M216141Kubelka MartinLanškroun0100:02:0838,55
6Z21783Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:0975,45
12M21855Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:1034,42
7Z219102Kropáčková DanielaLanškroun0100:02:1172,39
8Z22082Šveráková VendulaTJ Jiskra Králíky0200:02:1467,36
13M221139Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:02:1426,20
14M222181Marek VojtěchLanškroun0100:02:1425,48
15M2239Šmerda MartinMoravská Třebová0200:02:1915,29
9Z224108Langerová SabinaLanškroun0200:02:2057,17
16M2258Wolfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:2013,50
10Z22691Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:2154,95
17M22731Kollert PetrLanškroun0200:02:2111,41
18M22829Souček VojtěchLanškroun0200:02:229,82
11Z229178Jánešová MichaelaLanškroun0100:02:2352,18
12Z230192Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:2449,85
13Z231186Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:02:2647,14
19M232197Mareš AdamLanškroun0100:02:303,00
14Z23330Seidlová MarkétaLanškroun0100:02:3431,95
20M23437Bílý MilanLanškroun0200:02:353,00
21M23523Berger TomášLanškroun0100:02:443,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3176Chlád OndřejTJ CHS Turbo Chotěboř9900:02:05107,49
2M32168Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:02:10100,43
3M3340Volf RomanRudoltice Zámeček9900:02:1592,08
4M3443Gregor TomášTJ Mars Svratka0000:02:1789,68
5M35104Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:02:1986,22
6M3661Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2478,58
1Z37103Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:25102,61
2Z3860Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:27100,15
7M3959Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2774,12
8M31032Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:2873,05
3Z31174Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:2997,24
9M31246Čada JakubLanškroun9900:02:3069,53
4Z31358Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3193,87
10M314170Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:02:3167,64
5Z31567Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:3292,71
6Z31619Mrklovská DanaSpartak OEZ Letohrad0000:02:3490,54
7Z31754Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3489,98
8Z31864Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:3785,70
9Z319107Obstová KateřinaLanškroun9900:02:3983,41
11M320183Kunčár LukášLanškroun9900:02:3955,60
10Z32110Stehlíková KateřinaLanškroun0000:02:3982,83
11Z322135Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:4082,04
12M323124Chrobák AdamLanškroun0000:02:4546,16
13M324169Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:02:4841,08
12Z32528Patočková AlenaLanškroun0000:03:433,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41194Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:02:35102,15
2M42105Kačerovský MichalAtletika9800:02:37100,05
3M43175Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:3997,80
4M44193Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:02:4294,29
5M4592Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:4392,58
6M46133Mužík JanAtletika Polička9800:02:5083,19
7M4765Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:5576,64
8M4896Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:03:0366,82
1Z4917Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:03:20111,17
2Z410115Pokorná AndreaHK Lanškroun o.s.9700:03:4488,83
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11048Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:01108,84
2MA21033Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:2696,56
3MA31018Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:4094,60
4MA41025Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4493,91
1MB51007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:58107,63
5MA61081Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:24:1589,52
1MC71035Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:18116,23
1MJ81098Cink MartinAC Pardubice9400:24:35106,66
1M591032Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:24:49125,83
6MA101031Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:1281,21
2MB111082Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:25:1996,89
3MB121002Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:2995,48
2MJ131068Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:3998,26
7MA141062Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:5674,87
3MJ151022Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:0495,08
8MA161008Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1472,20
9MA171072Berka JakubKunčina8800:26:3169,85
4MB181050Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:4884,93
2MC191064Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5796,30
5MB201001Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:27:0482,74
6MB211073Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:27:0982,10
7MB221077Fořt RadovanVITISTEAM6500:27:1681,14
1ZB231003Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:20112,82
10MA241026Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:2262,43
11MA251019Nechvíl LukášChoceň8300:27:2561,93
8MB261065Zachař JiříSruby7200:27:4677,21
1Z5271036Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:28:00124,89
3MC281069Krátký LubošLanškroun6200:28:0787,48
2ZB291053Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:11107,08
1MD301038Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:14109,51
12MA311089Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:28:2453,46
9MB321067Donát VáclavSokol Hylváty6500:28:4968,77
10MB331075Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:29:0366,92
11MB341060Doležal MartinSPS Sázava7000:29:0466,77
4MC351049Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:1478,96
12MB361037Ambrož RadomírSanela Lanškroun6300:29:1565,29
1ZA371024Gózdz MartaULKS Bystrzyca Kt.9100:29:17105,33
2M5381096Václavek JanSKI Klub Česká Třebová9600:29:2193,94
13MA391013Jirásek JanLanškroun9400:29:2544,60
2ZA401054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:29104,03
14MA411042Jukl LukášLanškroun8700:29:3143,79
15MA421009Vondra JanBUDO Klub Lanškroun7500:29:3443,28
13MB4317Sedláček RomanLanškroun6400:29:3862,19
16MA441045Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:29:4042,42
2MD451027Krsek JaroslavSMC Fovt Ústí n. Orlicí5100:29:4799,05
14MB461099Král PetrGrupeto CK Lanškroun6600:29:5360,23
15MB471010Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:0258,99
16MB481040Krsek PavkaLanškroun7200:30:1357,56
17MA491086Fořt TomášVITIS TEAM9200:30:1437,45
5MC501059Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:2170,56
18MA511029Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3734,21
6MC521034Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4467,69
19MA531030Marhold PetrChoceň7800:30:4632,81
17MB541101Ondrišek JosefLanškroun6400:30:4752,90
3MD551005Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:5591,44
20MA561071Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:31:0829,67
3M5571080Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:31:1980,23
7MC581093Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:2063,04
3ZA591078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3090,64
4ZA601085Lauterbachová LucieLíšnice8100:31:5687,70
3ZB611051Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:0780,10
18MB621023Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:1041,81
19MB631079Vacek TomášETAPE TEAM7000:32:1541,20
20MB641021Teichmann FrantišekHK Lanškroun O.S.7400:32:2739,62
21MA651083Smolák VojtěchLanškroun7400:32:3417,30
8MC661084Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:32:5151,68
22MA671057Marhold LubošHorní Jelení7700:32:5114,74
5ZA681046Koutská PetraJavornice8700:32:5980,78
9MC691091Skalický JosefŽichlínek6200:33:3645,91
4MD701028Dušek JanSokol Verměřovice5100:33:4372,50
23MA711074Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:33:457,04
6ZA721055Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:5674,40
24MA731102Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:594,99
5MD741100Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:1369,20
25MA751039Kunčár ZdeněkLanškroun7300:34:183,00
6MD761066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:1968,51
21MB771097Hepnar JiříLanškroun7100:34:2224,11
7MD781063Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:4265,87
4ZB791041Černá MarkétaLanškroun7000:34:5960,48
1ZC801006Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:40132,73
2Z5811070Krátká HanaLanškroun9500:35:5775,11
7ZA821052Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:36:1259,42
1ME831044Bielčik JindřichLichkov4000:36:26144,02
2ME841056Jelínek MatějSKP Hvězda Pardubice4200:36:42142,91
5ZB851047Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:4548,43
6ZB861087Ouřecká RenátaLetohrad7000:37:2244,20
8ZA871020Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:3150,67
22MB881094Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:37:343,00
7ZB891095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:37:5440,51
8ZB901014Koťasová LenkaLanškroun7700:39:0832,06
23MB911015Koťas MilošLanškroun7200:39:093,00
8MD921043Koblížek JindřichŽamberk4800:39:2034,57
24MB931076Vacek VítVITIS TEAM6900:39:233,00
9MD941088Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:3719,21
1ZD951011Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:42:11108,98
2ZD961090Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:20103,78
10MD971012Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:45:583,00
3ZD981058Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:46:5987,24
2ZC991017Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:3867,27
3ME1001061Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:0113,07
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11048Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:01108,84
2MA21033Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:2696,56
3MA31018Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:4094,60
4MA41025Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4493,91
5MB51007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:5891,89
6MA61081Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:24:1589,52
7MC71035Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:1888,96
8MJ81098Cink MartinAC Pardubice9400:24:3586,52
9M591032Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:24:4984,56
10MA101031Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:1281,21
11MB111082Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:25:1980,27
12MB121002Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:25:2978,75
13MJ131068Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:3977,25
14MA141062Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:5674,87
15MJ151022Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:0473,74
16MA161008Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1472,20
17MA171072Berka JakubKunčina8800:26:3169,85
18MB181050Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:4867,33
19MC191064Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5766,08
20MB201001Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:27:0464,97
21MB211073Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:27:0964,27
22MB221077Fořt RadovanVITISTEAM6500:27:1663,23
23MA241026Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:2262,43
24MA251019Nechvíl LukášChoceň8300:27:2561,93
25MB261065Zachař JiříSruby7200:27:4658,98
26MC281069Krátký LubošLanškroun6200:28:0755,95
27MD301038Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:1454,86
28MA311089Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:28:2453,46
29MB321067Donát VáclavSokol Hylváty6500:28:4949,85
30MB331075Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:29:0347,85
31MB341060Doležal MartinSPS Sázava7000:29:0447,69
32MC351049Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:1446,17
33MB361037Ambrož RadomírSanela Lanškroun6300:29:1546,09
34M5381096Václavek JanSKI Klub Česká Třebová9600:29:2145,12
35MA391013Jirásek JanLanškroun9400:29:2544,60
36MA411042Jukl LukášLanškroun8700:29:3143,79
37MA421009Vondra JanBUDO Klub Lanškroun7500:29:3443,28
38MB4317Sedláček RomanLanškroun6400:29:3842,74
39MA441045Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:29:4042,42
40MD451027Krsek JaroslavSMC Fovt Ústí n. Orlicí5100:29:4741,39
41MB461099Král PetrGrupeto CK Lanškroun6600:29:5340,61
42MB471010Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:0239,27
43MB481040Krsek PavkaLanškroun7200:30:1337,72
44MA491086Fořt TomášVITIS TEAM9200:30:1437,45
45MC501059Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:2136,52
46MA511029Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3734,21
47MC521034Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4433,23
48MA531030Marhold PetrChoceň7800:30:4632,81
49MB541101Ondrišek JosefLanškroun6400:30:4732,68
50MD551005Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:5531,60
51MA561071Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:31:0829,67
52M5571080Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:31:1928,16
53MC581093Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:2027,89
54MB621023Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:1020,69
55MB631079Vacek TomášETAPE TEAM7000:32:1520,02
56MB641021Teichmann FrantišekHK Lanškroun O.S.7400:32:2718,31
57MA651083Smolák VojtěchLanškroun7400:32:3417,30
58MC661084Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:32:5114,84
59MA671057Marhold LubošHorní Jelení7700:32:5114,74
60MC691091Skalický JosefŽichlínek6200:33:368,22
61MD701028Dušek JanSokol Verměřovice5100:33:437,22
62MA711074Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:33:457,04
63MA731102Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:594,99
64MD741100Leszkow PetrMK Hlinsko4400:34:133,00
65MA751039Kunčár ZdeněkLanškroun7300:34:183,00
66MD761066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:193,00
67MB771097Hepnar JiříLanškroun7100:34:223,00
68MD781063Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:423,00
69ME831044Bielčik JindřichLichkov4000:36:263,00
70ME841056Jelínek MatějSKP Hvězda Pardubice4200:36:423,00
71MB881094Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:37:343,00
72MB911015Koťas MilošLanškroun7200:39:093,00
73MD921043Koblížek JindřichŽamberk4800:39:203,00
74MB931076Vacek VítVITIS TEAM6900:39:233,00
75MD941088Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:373,00
76MD971012Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:45:583,00
77ME1001061Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231003Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:20103,58
2Z5271036Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:28:0098,85
3ZB291053Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:1197,56
4ZA371024Gózdz MartaULKS Bystrzyca Kt.9100:29:1789,59
5ZA401054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:2988,18
6ZA591078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3073,71
7ZA601085Lauterbachová LucieLíšnice8100:31:5670,53
8ZB611051Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:0769,25
9ZA681046Koutská PetraJavornice8700:32:5963,05
10ZA721055Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:5656,15
11ZB791041Černá MarkétaLanškroun7000:34:5948,66
12ZC801006Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:4043,70
13Z5811070Krátká HanaLanškroun9500:35:5741,68
14ZA821052Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:36:1239,96
15ZB851047Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:4536,02
16ZB861087Ouřecká RenátaLetohrad7000:37:2231,58
17ZA871020Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:3130,50
18ZB891095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:37:5427,71
19ZB901014Koťasová LenkaLanškroun7700:39:0818,84
20ZD951011Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:42:113,00
21ZD961090Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:203,00
22ZD981058Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:46:593,00
23ZC991017Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 94%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 23 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Nějak jsem vypadl ze seznamu závodníků, Sedláček Roman 1964, čas asi 29:37 číslo 17, přede mnou byl Honza Vondra. Asi jsem to trochu způsobil já dvojím proběhnutím s manželkou (číslo 16) zamozřejmě s číslem.
roman.sedlacek
Ve výsledcích není v kategorii žáků roč.03/04 Jan Gregor.V cíli byl před Smolákem z iskarexu.
gregorjos
mladší žáci 99/00 prosím Jirásek Miroslac opravit na Miroslav Atletika Jablonné n.O.
mi.jik
Dobrý den, prosím o opravu jména v kategorii mladších žáků. Na sedmém místě je Hermann Matěj. Ve výsledcích je ale napsán s jedním "n" a nebyly mu tak přičteny body do Iscarex poháru. Díky za opravu. -tjh-
tjh
Prosím o opravu jména: Peterová Veronika na Peterková, děkuji
veruska.peterkova
Prosíme o opravu jména v kategorii nejmladší žáci - Herman Jakub- správně je se dvěmi n - Hermann. Díky.
Veronika.silarova
Dobrý den. Prosím o změnu: Resler Filip - ročník 09 je zařazen v kategorii předškolní dívky. Z loňského roku má v systému přiděleno id číslo 34195. Děkuji
pavel.resler
Nejvíc zmatků při prezentaci dělají rodiče,kteří nevědí,zda jejich dítě je syn,nebo dcera-a při řazení na start nevědí,v kterém roce se jejich potomek narodil. Ota.
ota.la
Dobrý den, úpravy jmen pošleme na iscarex v pondělí. Ostatní opravy řešíme. Díky za pochopení. Jindra Sadílek
sadilek
Jmena opravena, cekame na opravene vysledky.
team
Nejmladší žáci na 6. místě Hermann Jakub není ještě opravený. Děkuji.
silarova
Jakub Hermann opraven
kebrle
..prosím o opravu ročníku narození p.Magdaleny Jelínkové,správně ročník 1945.díky.
rossile
Jelinkova opravena
iscarex
...prosím opravit ročník narození na 1966 Sedláčková Hedvika, díky
heda.sedlackova
Sedlackova opravena
info
V kategorii nejmla.žákyně start.číslo 75 vůbec nestartovalo, přesto se zde objevilo na prvním a posledním místě,stačí provést kontrolu dle foto.
novotnybob
opraveno
team.iscarex
Zdravím vás,prosím o opravu u závodnice Šimůnková Jana,Jiskra Havl.Brod.Ročník 2003,má odběhnuto pouze 6.závodů ne 7.Vzniklá chyba byla již organizátorem,který zaměnil Terezu a janu Šimůkovou....proto ta čísla 75 a 74.....a samozřelmě tak Jana Šimůnková byla na prvním a na posledním místě a bylo jí tak napočítány závody dva a ne jeden....Děkuji za opravu a s pozdravem Šimůnek František
f.simunek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód