Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

6.6.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.6.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
3.6.20153. Pekelný kilometr108
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
1.6.20113. Pekelný kilometr98
2.6.20103. Pekelný kilometr71
17.6.20093. Pekelný kilometr91
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1153

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6312
Sadílek Ota4612
Šimůnek Jan8211
Šimůnková Pavla7710
Stránský Aleš609
Serbousková Sára048
Borek Petr708
Keprtová Miloslava488
Buriánek Roman658
Borek Viktor048
Vacek Martin698
Kostřicová Blanka618
Borková Agáta027
Černá Markéta707
Šafář Jaroslav517
Kubišta Oto537
Šimůnková Zdena587
Bureš Josef067
Preislerová Agáta Nela097
Matyášová Jana657
Šimůnek Jan037
Kalous Petr776
Pávek Jiří696
Bielčik Jindřich406
Lánová Aneta076
Gregora Filip026
Pocsai Sándor706
Stránská Adéla916
Stránská Michaela976
Červ Miloslav506
Gregora Jan006
Gregorová Monika006
Kačerovský Michal985
Turek Martin805
Vytlačilová Lenka845
Vebr Dominik035
Krátká Hana955
Adamec Lukáš875
Tlapák Jaroslav875
Volf Břetislav525
Gregorová Michaela045
Vávra Jan075
Šimůnek Jan495
Vetchá Rozálie075
Pilgr Luděk765
Pirklová Markéta795
Burešová Markéta045
Dejdarová Tereza105
Hanáková Klára025
Sucháčková Karolína085

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:32-
2C2211Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:37-
3C2417Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:40-
4C297Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:49-
5C2132Štěpán JakubSokol Česká Třebová0700:00:57-
6C21523Vávra JanPeklák team0700:00:59-
7C21624Jarvis MichaelSKI Praha0700:01:01-
8C21814Zahálka JanČeská Třebová0800:01:04-
9C22519Marhold DanielHorní Jelení0900:01:43-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1436Budig MatoušAtletika Polička0300:01:23-
2M1537Mužík MartinAtletika Polička0300:01:24-
3M1915Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:29-
4M11113Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:01:34-
5M11212Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:34-
6M11816Ruda StanislavHC Česká Třebová0300:01:38-
7M11911Farago JanFK Česká Třebová0400:01:39-
8M12035Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:39-
9M12238Pávek OndraPeklák team0300:01:40-
10M1234Štichauer JakubPeklák team0300:01:40-
11M1247Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:42-
12M12531Koutecký JiříHC Česká Třebová0300:01:43-
13M1263Déml MatějRejlov0300:01:44-
14M1285Šmíd DanielFK Česká Třebová0400:01:46-
15M13023Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:48-
16M1316Stach DanielFK Česká Třebová0400:01:48-
17M13410Koktavý AlešFK Česká Třebová0400:01:54-
18M1351Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:54-
19M1368Fečko MarekFK Česká Třebová0400:01:56-
20M13733Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:57-
21M1389Břeň MichalFK Česká Třebová0400:01:58-
22M13939Pávek ColinPeklák team0300:02:00-
23M14026Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:05-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1828Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29-
2Z12132Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:40-
3Z12729Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:45-
4Z12917Rudová LucieHC Česká Třebová0400:01:47-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2120Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:15-
2M2230Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:19-
3M21041Fedra VojtěchKlepačov0200:01:33-
4M21419Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:36-
5M21518Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:36-
6M23324Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:51-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2340Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:22-
2Z262Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:25-
3Z2714Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:27-
4Z21321Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:35-
5Z21625Zachová MarkétaPeklák team0100:01:36-
6Z21722Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:37-
7Z23227Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:49-
8Z24134Reslerová AdélaFbK OT0200:02:05-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341Gregor TomášMARS Svratka0000:03:12-
2M385Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:25-
3M3124Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:39-
4M31513Tesař ŠimonFbK OT9900:03:44-
5M3222Škrkoň VítTechplast Team0000:04:10-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3173Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:53-
2Z3188Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:53-
3Z3196Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:54-
4Z3207Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:57-
5Z32111Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:05-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:44-
2M4222Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:54-
3M4320Jurco PatrikFbK OT9700:03:11-
4M4521Mužík JanAtletika Polička9800:03:12-
5M4610Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:16-
6M4919Tesař MatějFbK OT9700:03:27-
7M41018Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:30-
8M41112Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:33-
9M41315Dryml TomášFbK OT9800:03:40-
10M41417Horák JanFbK OT9800:03:43-
11M41614Novotný OndřejFbK OT9800:03:52-
12M42316Horák PavelFbK OT9800:04:43-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4723Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:21-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52243Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:47-
2M53019Petraš PavelFbK OT9600:07:25-
3M53418Fiala VojtěchFbK OT9600:07:39-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54657Krátká HanaLanškroun9500:08:30-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ362Cink MartinAC Pardubice9400:05:22-
2MJ1124Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:59-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Hrdina PavelAK Perná8800:04:43-
2MA252Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01-
3MA744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:36-
4MA859Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:39-
5MA1016Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:05:58-
6MA1366Starý TomášPlastic Cocks8700:06:11-
7MA1623Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:24-
8MA1950Kalous PetrSK Žamberk7700:06:32-
9MA2010Ruda StanislavHC Česká Třebová7500:06:41-
10MA216Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:06:46-
11MA2663Netolický MilanChoceň7600:07:01-
12MA2853Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:08-
13MA293Škrkoň PetrTechplast Team7700:07:11-
14MA335Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:37-
15MA3720Ilgner JanFbK OT8600:07:44-
16MA3821Pávek MilošLittle Peacock7300:07:44-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:23-
2MB59Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:29-
3MB930Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:58-
4MB1251Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:03-
5MB1427Pávek JiříPeklák team6900:06:15-
6MB151Zachař JiříSruby7200:06:22-
7MB1761Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:25-
8MB3654Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:44-
9MB4248Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:04-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC655Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:30-
2MC1832Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:28-
3MC2458Krátký LubošLanškroun6200:06:55-
4MC3212Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:30-
5MC5556Wendlig MiroslavLuková5300:10:58-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2745Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:07-
2MD3525Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:39-
3MD4147Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:58-
4MD4942Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:09:17-
5MD5713Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:02-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME512Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:38-
2ME5222Bielčik JindřichLichkov4000:09:39-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2326Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:54-
2ZA4311Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05-
3ZA4460Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:10-
4ZA4517Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:17-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3165Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:28-
2ZB3949Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:46-
3ZB4731Černá MarkétaLanškroun7000:08:31-
4ZB548Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:22-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2567Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
2ZC407Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:57-
3ZC504Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:37-
4ZC5629Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:00-
5ZC5815Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:29-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4814Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:09:16-
2ZD5364Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:53-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2120Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:15-
2M2230Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:19-
1Z2340Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:22-
1M1436Budig MatoušAtletika Polička0300:01:23-
2M1537Mužík MartinAtletika Polička0300:01:24-
2Z262Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:25-
3Z2714Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:27-
1Z1828Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29-
3M1915Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:29-
3M21041Fedra VojtěchKlepačov0200:01:33-
4M11113Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:01:34-
5M11212Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:34-
4Z21321Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:35-
4M21419Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:36-
5M21518Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:36-
5Z21625Zachová MarkétaPeklák team0100:01:36-
6Z21722Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:37-
6M11816Ruda StanislavHC Česká Třebová0300:01:38-
7M11911Farago JanFK Česká Třebová0400:01:39-
8M12035Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:39-
2Z12132Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:40-
9M12238Pávek OndraPeklák team0300:01:40-
10M1234Štichauer JakubPeklák team0300:01:40-
11M1247Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:42-
12M12531Koutecký JiříHC Česká Třebová0300:01:43-
13M1263Déml MatějRejlov0300:01:44-
3Z12729Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:45-
14M1285Šmíd DanielFK Česká Třebová0400:01:46-
4Z12917Rudová LucieHC Česká Třebová0400:01:47-
15M13023Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:48-
16M1316Stach DanielFK Česká Třebová0400:01:48-
7Z23227Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:49-
6M23324Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:51-
17M13410Koktavý AlešFK Česká Třebová0400:01:54-
18M1351Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:54-
19M1368Fečko MarekFK Česká Třebová0400:01:56-
20M13733Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:57-
21M1389Břeň MichalFK Česká Třebová0400:01:58-
22M13939Pávek ColinPeklák team0300:02:00-
23M14026Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:05-
8Z24134Reslerová AdélaFbK OT0200:02:05-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Hrdina PavelAK Perná8800:04:43-
2MA252Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01-
1MJ362Cink MartinAC Pardubice9400:05:22-
1MB446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:23-
2MB59Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:05:29-
1MC655Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:30-
3MA744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:36-
4MA859Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:39-
3MB930Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:58-
5MA1016Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:05:58-
2MJ1124Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:59-
4MB1251Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:03-
6MA1366Starý TomášPlastic Cocks8700:06:11-
5MB1427Pávek JiříPeklák team6900:06:15-
6MB151Zachař JiříSruby7200:06:22-
7MA1623Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:24-
7MB1761Bumbálek JiříČeská Třebová6900:06:25-
2MC1832Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:28-
8MA1950Kalous PetrSK Žamberk7700:06:32-
9MA2010Ruda StanislavHC Česká Třebová7500:06:41-
10MA216Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:06:46-
1M52243Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:47-
1ZA2326Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:54-
3MC2458Krátký LubošLanškroun6200:06:55-
1ZC2567Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
11MA2663Netolický MilanChoceň7600:07:01-
1MD2745Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:07-
12MA2853Švub ZdeněkČeská Třebová7700:07:08-
13MA293Škrkoň PetrTechplast Team7700:07:11-
2M53019Petraš PavelFbK OT9600:07:25-
1ZB3165Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:28-
4MC3212Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:30-
14MA335Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:37-
3M53418Fiala VojtěchFbK OT9600:07:39-
2MD3525Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:39-
8MB3654Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:44-
15MA3720Ilgner JanFbK OT8600:07:44-
16MA3821Pávek MilošLittle Peacock7300:07:44-
2ZB3949Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:46-
2ZC407Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:57-
3MD4147Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:58-
9MB4248Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:08:04-
2ZA4311Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05-
3ZA4460Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:10-
4ZA4517Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:17-
1Z54657Krátká HanaLanškroun9500:08:30-
3ZB4731Černá MarkétaLanškroun7000:08:31-
1ZD4814Rossi LenkaFlorbal Team Hradec Králové5400:09:16-
4MD4942Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:09:17-
3ZC504Klaclová RenataČeská Třebová5800:09:37-
1ME512Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:38-
2ME5222Bielčik JindřichLichkov4000:09:39-
2ZD5364Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:53-
4ZB548Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:22-
5MC5556Wendlig MiroslavLuková5300:10:58-
4ZC5629Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:00-
5MD5713Rossi OttoFlorbal Team Hradec Králové4300:11:02-
5ZC5815Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:29-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód