Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

7.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 7.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, penzion U Bohouše
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 502 m
Trať vede po místní komunikaci a dále navazuje na lesní a turistické cesty s travnatým a kamenitým povrchem. V závěru stoupání po lesní pěšině s cílem u chaty na Suchém vrchu.

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Teodor Šmok
tel. 739 780 951

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2630

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4821
Bielčik Jindřich4019
Pechek František5319
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Sadílek Václav5012
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Dobšíček Pavel8011
Šmída Oldřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Tichý Pavel6311
Zdeněk Bílý5911
Vodička Jan4511
Koblížek Jindřich4811
Mertová Michaela7610
Kalousek Jan4110
Gombita Josef5810
Hejl Jan5310
Dušková Lenka8010
Keprtová Miloslava4810
Paulů Blanka5410
Horáček Michal7510
Fejgl Zdeněk429
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Krejsa Václav529
Krejčí Stanislav639
Krunčík Pavel859
Navrátilová Lucie809
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Vraštilová Miloslava569
Červ Miloslav509
Vítek Miroslav729

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:03104,84
2MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:16103,85
3MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0291,31
4MJ2744Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:47:5882,55
5MJ3046Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:49:0377,64
6MJ3286Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:49:3375,37
7MJ34101Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:49:3575,22
8MJ35107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:49:3675,14
9MJ4373Škoda JakubLitovel- Orrero9500:51:2566,91
10MJ91129Macek JanLitovel9301:05:054,95
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:23102,66
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0799,08
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1798,26
4MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4790,93
5MA647Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5790,12
6MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0984,25
7MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1279,12
8MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1878,63
9MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0874,56
10MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4471,63
11MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:3467,56
12MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:3767,31
13MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:3867,23
14MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:5565,85
15MA2941Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:48:1764,06
16MA366Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:49:4856,64
17MA3754Kalný PetrAtletika Chrudim8100:49:5556,07
18MA38118Vaško AdamŽamberk8900:50:1754,28
19MA393Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:2653,55
20MA42111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0350,54
21MA4617Lewicki PiotrPolsko7400:51:4746,95
22MA4848Nechvíl LukášChoceň8300:52:0045,89
23MA6067Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:5936,20
24MA6465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:55:4827,32
25MA6739Sobczak HubertRawicz8700:56:0326,10
26MA73102Roleček MilanPěčín7600:59:259,65
27MA76109Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:00:234,93
28MA8569Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:03:553,00
29MA8977Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:04:503,00
30MA105110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:12:523,00
31MA116124Kalášek JosefMladkov8401:17:183,00
32MA120123Navrátil JiříMladkov8301:29:213,00
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:46105,70
2MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:39101,69
3MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3992,60
4MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4492,23
5MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4787,46
6MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0885,87
7MB2840Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:5982,00
8MB317Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:1776,10
9MB3338Jerzy UliaszLKS JSKRA JASZKOWA6900:49:3474,81
10MB4123Tichý PavelAC Náchod6300:50:5968,37
11MB4790Zachař JiříSruby7200:51:5264,36
12MB5058Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:4760,20
13MB54117Kristek JiříRetia Pardubice6700:53:1857,85
14MB55108Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:3456,64
15MB62113Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:1548,99
16MB711Sedláček RomanLanškroun6400:57:5137,18
17MB8316Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:5314,31
18MB88120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:148,18
19MB10897Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:303,00
20MB109130Frýdl MiroslavHradec Králové6401:13:333,00
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:45108,65
2MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0198,74
3MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2592,61
4MC4422Vanta JosefSK Hronov6200:51:2974,83
5MC539Valenta MichalHZS Praha6200:53:1467,17
6MC634Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:55:2957,33
7MC6588Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:5855,22
8MC6818Dudzik JacekPolsko5500:56:0754,56
9MC6911Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:2753,10
10MC7462Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:59:3039,76
11MC7872Lisa OttoLitovel - ORRERO5901:01:1731,96
12MC8095Hodek RomanSokol Kunvald6001:02:3226,50
13MC81104Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:02:3426,35
14MC92112Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3613,08
15MC9552Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:06:567,25
16MC11355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:16:013,00
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4528Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:30104,49
2MD5136Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:5798,99
3MD5691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:3696,52
4MD575Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:4296,14
5MD5892Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:4995,70
6MD61100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:0594,69
7MD7750Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2470,71
8MD7935Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:01:4665,52
9MD10080Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5201:09:5134,83
10MD10333Lerch VladislavČD Olomouc4801:11:2728,76
11MD10620Koblížek JindřichŽamberk4801:13:0322,68
12MD10799Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:2221,48
13MD11110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:4416,29
14MD11859Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:543,00
Muži E (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8221Marek FrantišekSK Hronov4101:02:41108,81
2ME9494Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:06:4396,51
3ME9627Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:1994,68
4ME99114Bielčik JindřichLichkov4001:09:1488,83
5ME10166Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:3484,77
6ME11419Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:0564,89
7ME11525Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:17:1464,43
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:55104,76
2ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0595,24
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:36113,03
2ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:55100,78
3ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5286,18
4ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2265,86
5ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1855,02
6ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1222,14
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:15118,00
2ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:59104,99
3ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0177,01
4ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2041,07
Ženy C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:25114,14
2ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:22104,59
3ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3481,28
4ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:3345,72
5ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:0821,18
Ženy D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:03130,63
2ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1095,14
3ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4374,23
4ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3871,30
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB184Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:29-
2LB287Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:22:48-
3LB382Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:23:50-
4LB483Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:24:39-
5LB571Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:25:20-
6LB6172Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:31:24-
7LB7171Kalášek JosefMladkov6000:35:52-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB184Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:29-
2LB287Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:22:48-
3LB382Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:23:50-
4LB483Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:24:39-
5LB571Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:25:20-
6LB6172Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:31:24-
7LB7171Kalášek JosefMladkov6000:35:52-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:23102,66
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0799,08
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1798,26
1MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:46105,70
4MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4790,93
5MA647Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5790,12
1MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:03104,84
2MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:16103,85
2MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:39101,69
1MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:45108,65
6MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0984,25
7MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1279,12
8MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1878,63
3MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3992,60
4MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4492,23
2MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0198,74
3MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0291,31
9MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0874,56
10MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4471,63
5MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4787,46
6MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0885,87
3MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2592,61
11MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:3467,56
12MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:3767,31
13MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:3867,23
14MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:5565,85
4MJ2744Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:47:5882,55
7MB2840Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:5982,00
15MA2941Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:48:1764,06
5MJ3046Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:49:0377,64
8MB317Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:1776,10
6MJ3286Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:49:3375,37
9MB3338Jerzy UliaszLKS JSKRA JASZKOWA6900:49:3474,81
7MJ34101Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:49:3575,22
8MJ35107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:49:3675,14
16MA366Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:49:4856,64
17MA3754Kalný PetrAtletika Chrudim8100:49:5556,07
18MA38118Vaško AdamŽamberk8900:50:1754,28
19MA393Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:2653,55
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:36113,03
10MB4123Tichý PavelAC Náchod6300:50:5968,37
20MA42111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0350,54
9MJ4373Škoda JakubLitovel- Orrero9500:51:2566,91
4MC4422Vanta JosefSK Hronov6200:51:2974,83
1MD4528Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:30104,49
21MA4617Lewicki PiotrPolsko7400:51:4746,95
11MB4790Zachař JiříSruby7200:51:5264,36
22MA4848Nechvíl LukášChoceň8300:52:0045,89
1ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:15118,00
12MB5058Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:4760,20
2MD5136Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:5798,99
1ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:03130,63
5MC539Valenta MichalHZS Praha6200:53:1467,17
13MB54117Kristek JiříRetia Pardubice6700:53:1857,85
14MB55108Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:3456,64
3MD5691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:3696,52
4MD575Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:4296,14
5MD5892Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:4995,70
2ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:55100,78
23MA6067Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:5936,20
6MD61100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:0594,69
15MB62113Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:1548,99
6MC634Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:55:2957,33
24MA6465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:55:4827,32
7MC6588Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:5855,22
2ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:59104,99
25MA6739Sobczak HubertRawicz8700:56:0326,10
8MC6818Dudzik JacekPolsko5500:56:0754,56
9MC6911Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:2753,10
1ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:25114,14
16MB711Sedláček RomanLanškroun6400:57:5137,18
3ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5286,18
26MA73102Roleček MilanPěčín7600:59:259,65
10MC7462Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:59:3039,76
2ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:22104,59
27MA76109Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:00:234,93
7MD7750Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2470,71
11MC7872Lisa OttoLitovel - ORRERO5901:01:1731,96
8MD7935Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:01:4665,52
12MC8095Hodek RomanSokol Kunvald6001:02:3226,50
13MC81104Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:02:3426,35
1ME8221Marek FrantišekSK Hronov4101:02:41108,81
17MB8316Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:5314,31
4ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2265,86
28MA8569Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:03:553,00
3ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0177,01
2ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1095,14
18MB88120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:148,18
29MA8977Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:04:503,00
1ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:55104,76
10MJ91129Macek JanLitovel9301:05:054,95
14MC92112Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3613,08
5ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1855,02
2ME9494Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:06:4396,51
15MC9552Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:06:567,25
3ME9627Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:1994,68
3ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3481,28
2ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0595,24
4ME99114Bielčik JindřichLichkov4001:09:1488,83
9MD10080Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5201:09:5134,83
5ME10166Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:3484,77
3ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4374,23
10MD10333Lerch VladislavČD Olomouc4801:11:2728,76
4ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3871,30
30MA105110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:12:523,00
11MD10620Koblížek JindřichŽamberk4801:13:0322,68
12MD10799Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:2221,48
19MB10897Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:303,00
20MB109130Frýdl MiroslavHradec Králové6401:13:333,00
4ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2041,07
13MD11110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:4416,29
6ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1222,14
16MC11355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:16:013,00
6ME11419Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:0564,89
7ME11525Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:17:1464,43
31MA116124Kalášek JosefMladkov8401:17:183,00
4ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:3345,72
14MD11859Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:543,00
5ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:0821,18
32MA120123Navrátil JiříMladkov8301:29:213,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:23102,66
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0799,08
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1798,26
4MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:4691,01
5MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4790,93
6MA647Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5790,12
7MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:0389,63
8MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:1688,57
9MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3986,70
10MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:4586,21
11MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0984,25
12MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1279,12
13MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1878,63
14MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3976,92
15MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4476,52
16MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0175,13
17MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0275,05
18MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0874,56
19MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4471,63
20MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4771,39
21MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0869,68
22MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2568,29
23MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:3467,56
24MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:3767,31
25MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:3867,23
26MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:5565,85
27MJ2744Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:47:5865,60
28MB2840Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:5965,52
29MA2941Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:48:1764,06
30MJ3046Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:49:0360,30
31MB317Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:1759,17
32MJ3286Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:49:3357,87
33MB3338Jerzy UliaszLKS JSKRA JASZKOWA6900:49:3457,78
34MJ34101Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:49:3557,70
35MJ35107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:49:3657,62
36MA366Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:49:4856,64
37MA3754Kalný PetrAtletika Chrudim8100:49:5556,07
38MA38118Vaško AdamŽamberk8900:50:1754,28
39MA393Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:2653,55
40MB4123Tichý PavelAC Náchod6300:50:5950,86
41MA42111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0350,54
42MJ4373Škoda JakubLitovel- Orrero9500:51:2548,74
43MC4422Vanta JosefSK Hronov6200:51:2948,42
44MD4528Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:3048,34
45MA4617Lewicki PiotrPolsko7400:51:4746,95
46MB4790Zachař JiříSruby7200:51:5246,55
47MA4848Nechvíl LukášChoceň8300:52:0045,89
48MB5058Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:4742,07
49MD5136Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:5741,25
50MC539Valenta MichalHZS Praha6200:53:1439,87
51MB54117Kristek JiříRetia Pardubice6700:53:1839,54
52MB55108Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:3438,24
53MD5691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:3638,08
54MD575Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:4237,59
55MD5892Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:4937,02
56MA6067Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:5936,20
57MD61100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:0535,71
58MB62113Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:1530,01
59MC634Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:55:2928,87
60MA6465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:55:4827,32
61MC6588Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:5826,51
62MA6739Sobczak HubertRawicz8700:56:0326,10
63MC6818Dudzik JacekPolsko5500:56:0725,78
64MC6911Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:2724,15
65MB711Sedláček RomanLanškroun6400:57:5117,31
66MA73102Roleček MilanPěčín7600:59:259,65
67MC7462Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:59:309,24
68MA76109Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:00:234,93
69MD7750Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:244,85
70MC7872Lisa OttoLitovel - ORRERO5901:01:173,00
71MD7935Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:01:463,00
72MC8095Hodek RomanSokol Kunvald6001:02:323,00
73MC81104Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:02:343,00
74ME8221Marek FrantišekSK Hronov4101:02:413,00
75MB8316Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:533,00
76MA8569Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:03:553,00
77MB88120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:143,00
78MA8977Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:04:503,00
79MJ91129Macek JanLitovel9301:05:053,00
80MC92112Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:363,00
81ME9494Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:06:433,00
82MC9552Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:06:563,00
83ME9627Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:193,00
84ME99114Bielčik JindřichLichkov4001:09:143,00
85MD10080Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5201:09:513,00
86ME10166Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:343,00
87MD10333Lerch VladislavČD Olomouc4801:11:273,00
88MA105110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:12:523,00
89MD10620Koblížek JindřichŽamberk4801:13:033,00
90MD10799Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:223,00
91MB10897Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:303,00
92MB109130Frýdl MiroslavHradec Králové6401:13:333,00
93MD11110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:443,00
94MC11355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:16:013,00
95ME11419Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:053,00
96ME11525Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:17:143,00
97MA116124Kalášek JosefMladkov8401:17:183,00
98MD11859Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:543,00
99MA120123Navrátil JiříMladkov8301:29:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:36105,26
2ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1598,91
3ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:0395,83
4ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:5592,50
5ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:5984,54
6ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:2579,03
7ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5277,29
8ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:2267,67
9ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2256,13
10ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0153,62
11ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1053,05
12ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:5550,16
13ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1844,84
14ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3439,96
15ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0537,97
16ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4327,84
17ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3824,31
18ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2013,92
19ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1210,58
20ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:333,00
21ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:083,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tento závod do vrchu byl mým prvním v této kategorii běhů, a musím říct, že jsem byl organizací a celkovou atmosférou přímo nadšen.Velice děkuji organizátorům,za jejich skvěle odvedenou práci !
podolskyf
Závod, trasa, počasí super, akorát bych se přimlouval za značení trasy více po zemi a šipky níže něž byly, při sledování trasy se koukám pod nohy a ne po stromech, na 9km jsem přeběhl asi 500m a pak jsme se vraceli i s holčinou co rovněž přeběhla. Loni se to stalo taky někomu s doslechu, takže příští rok okomentuji a již se těším, :)
roman.sedlacek
Tak nakonec přece jen jsem neodolal a jel. Byl jsem spokojen . Melouny byly, sušenky taky..
turistickybezec
Perfektní po všech stránkách. Díky.
petr.kalny
Děkujeme za hodnocení závodu a těší nás spokojení závodníci. Trochu se nám ze začátku nedařilo, ale díky i panu Šimůnkovi a jeho kolektivu výsledky byly včas. Děkujeme všem za účast.Ředitel závodu
teodorsmok

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód