Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická pětka na dráze

18.7.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 18.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice, městský atletický stadion na Dukle
16:30, 17:15 (nad 20 minut), 18:00 (pod 20 minut) hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
polytanový povrch po celém osmidráhovém okruhu

Ceny pro vítěze

věcné pro prvních 5 mužů a žen

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:25101,75
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:28100,93
3MA348Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:15:36112,88
4MA449Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:15:4597,31
5MA550Podroužek DušanSlovan Liberec7400:15:5894,58
6MA651Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:16:0193,90
7MA752Nechvíl PetrChoceň9100:16:1990,03
8MA853Kubíček JanLitomyšl8700:16:2389,21
9MA954Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2488,91
10MA1055Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:33101,46
11MA1156Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3885,98
12MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:4085,55
13MA1358Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:5183,11
14MA1459Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:16:5682,10
15MA1560Mocek TomášAC Pardubice7900:16:5682,08
16MA1661Kovář JáchymLitomyšl9600:17:00105,64
17MA212Volejník MichalHiSport8800:17:4771,15
18MA2265Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4970,81
19MA2366Kouřil TomášVysoké Mýto9300:17:5285,66
20MA2467Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:17:5994,36
21MA253Fiala PetrLokomotiva OB Pardubice8700:18:0667,08
22MA2769Kalný PetrChrudim8100:18:1365,54
23MA294Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:3461,22
24MA325Novák PavelKRB Chrudim8100:18:5357,05
25MA368Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:18:5855,92
26MA3873Nechvíl LukášChoceň8300:19:3947,11
27MA4823Šebesta MarekOarnge real7500:20:5730,54
28MA5327Pallavicini DanielSK OMT Pardubice9400:22:0834,48
29MA6132Hofman MarekPardubice8900:23:343,00
30MA6737Cvrček MartinISCAREX Česká Třebová7900:26:253,00
-MA-78Jarinkovič JanRokytno80DNF-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1863Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:17103,02
2MB191Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3699,50
3MB2064Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:4697,48
4MB2668Šourek KarelRunning sport6500:18:0993,14
5MB3071Kouřil KarelVysoké Mýto7200:18:3887,73
6MB3172Chlup JiříRychnov na Moravě7000:18:4985,54
7MB336Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:18:5484,68
8MB4174Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:19:4974,25
9MB4310Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5772,69
10MB4521Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:19:5872,41
11MB5277Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4252,62
12MB5611Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:2544,62
13MB5930Svědiroh MiroslavPardubice6500:22:4540,68
14MB6334Moník MilanSmiřice6900:23:5527,45
15MB6815Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:293,00
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1762Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:05118,53
2MC379Ryzner MiroslavSK Srch6100:19:3991,35
3MC4019Schwarz JosefSK Chotěboř5500:19:4690,13
4MC4722Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:20:5278,40
5MC5025Kopecký LiborVysoké Mýto5600:21:2772,25
6MC5712Ryzner JanPřelouč5900:22:3260,69
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3417Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:54110,21
2MD4275Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:53100,33
3MD4924Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5889,46
4MD5126Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2984,17
5MD6414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1257,00
6MD6916Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:4531,35
7MD7341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1226,82
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6535Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:25:12100,00
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2870Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:33108,85
2ZA3918Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:4396,88
3ZA4420Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:5894,27
4ZA7139Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:5023,49
5ZA7543Brandejsová MonikaSDH Čeperka9600:31:16100,00
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB357Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:55115,56
2ZB4676Kalná JitkaChrudim7500:20:26100,85
3ZB5428Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1283,60
4ZB5529Černá MarkétaLanškroun7000:22:1583,08
5ZB5813Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:22:4278,66
-ZB-45Kalná JitkaChrudim75DNF-
Ženy C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6031Jirásková EvaLanškroun6400:23:09111,10
2ZC6233Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:34107,61
3ZC7038Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:4881,30
4ZC7240Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:5580,34
5ZC7442Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:5947,17
6ZC7644Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:3933,55
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6636Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:12100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:25101,75
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:28100,93
3MA348Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:15:36112,88
4MA449Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:15:4597,31
5MA550Podroužek DušanSlovan Liberec7400:15:5894,58
6MA651Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:16:0193,90
7MA752Nechvíl PetrChoceň9100:16:1990,03
8MA853Kubíček JanLitomyšl8700:16:2389,21
9MA954Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2488,91
10MA1055Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:33101,46
11MA1156Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3885,98
12MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:4085,55
13MA1358Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:5183,11
14MA1459Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:16:5682,10
15MA1560Mocek TomášAC Pardubice7900:16:5682,08
16MA1661Kovář JáchymLitomyšl9600:17:00105,64
1MC1762Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:05118,53
1MB1863Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:17103,02
2MB191Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3699,50
3MB2064Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:4697,48
17MA212Volejník MichalHiSport8800:17:4771,15
18MA2265Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4970,81
19MA2366Kouřil TomášVysoké Mýto9300:17:5285,66
20MA2467Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:17:5994,36
21MA253Fiala PetrLokomotiva OB Pardubice8700:18:0667,08
4MB2668Šourek KarelRunning sport6500:18:0993,14
22MA2769Kalný PetrChrudim8100:18:1365,54
1ZA2870Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:33108,85
23MA294Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:3461,22
5MB3071Kouřil KarelVysoké Mýto7200:18:3887,73
6MB3172Chlup JiříRychnov na Moravě7000:18:4985,54
24MA325Novák PavelKRB Chrudim8100:18:5357,05
7MB336Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:18:5484,68
1MD3417Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:54110,21
1ZB357Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:55115,56
25MA368Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:18:5855,92
2MC379Ryzner MiroslavSK Srch6100:19:3991,35
26MA3873Nechvíl LukášChoceň8300:19:3947,11
2ZA3918Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:4396,88
3MC4019Schwarz JosefSK Chotěboř5500:19:4690,13
8MB4174Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:19:4974,25
2MD4275Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:53100,33
9MB4310Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5772,69
3ZA4420Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:5894,27
10MB4521Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:19:5872,41
2ZB4676Kalná JitkaChrudim7500:20:26100,85
4MC4722Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:20:5278,40
27MA4823Šebesta MarekOarnge real7500:20:5730,54
3MD4924Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5889,46
5MC5025Kopecký LiborVysoké Mýto5600:21:2772,25
4MD5126Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2984,17
11MB5277Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4252,62
28MA5327Pallavicini DanielSK OMT Pardubice9400:22:0834,48
3ZB5428Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1283,60
4ZB5529Černá MarkétaLanškroun7000:22:1583,08
12MB5611Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:2544,62
6MC5712Ryzner JanPřelouč5900:22:3260,69
5ZB5813Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:22:4278,66
13MB5930Svědiroh MiroslavPardubice6500:22:4540,68
1ZC6031Jirásková EvaLanškroun6400:23:09111,10
29MA6132Hofman MarekPardubice8900:23:343,00
2ZC6233Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:34107,61
14MB6334Moník MilanSmiřice6900:23:5527,45
5MD6414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1257,00
1ME6535Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:25:12100,00
1ZD6636Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:12100,00
30MA6737Cvrček MartinISCAREX Česká Třebová7900:26:253,00
15MB6815Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:293,00
6MD6916Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:4531,35
3ZC7038Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:4881,30
4ZA7139Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:5023,49
4ZC7240Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:5580,34
7MD7341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1226,82
5ZC7442Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:5947,17
5ZA7543Brandejsová MonikaSDH Čeperka9600:31:16100,00
6ZC7644Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:3933,55
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:25101,09
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:28100,27
3MA348Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:15:3698,64
4MA449Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:15:4596,63
5MA550Podroužek DušanSlovan Liberec7400:15:5893,89
6MA651Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:16:0193,21
7MA752Nechvíl PetrChoceň9100:16:1989,32
8MA853Kubíček JanLitomyšl8700:16:2388,51
9MA954Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2488,20
10MA1055Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:3386,35
11MA1156Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3885,26
12MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:4084,83
13MA1358Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:5182,39
14MA1459Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:16:5681,37
15MA1560Mocek TomášAC Pardubice7900:16:5681,35
16MA1661Kovář JáchymLitomyšl9600:17:0080,51
17MC1762Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:0579,38
18MB1863Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:1776,85
19MB191Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3672,86
20MB2064Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:4670,58
21MA212Volejník MichalHiSport8800:17:4770,38
22MA2265Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4970,05
23MA2366Kouřil TomášVysoké Mýto9300:17:5269,35
24MA2467Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:17:5967,76
25MA253Fiala PetrLokomotiva OB Pardubice8700:18:0666,30
26MB2668Šourek KarelRunning sport6500:18:0965,66
27MA2769Kalný PetrChrudim8100:18:1364,76
28MA294Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:3460,42
29MB3071Kouřil KarelVysoké Mýto7200:18:3859,53
30MB3172Chlup JiříRychnov na Moravě7000:18:4957,05
31MA325Novák PavelKRB Chrudim8100:18:5356,24
32MB336Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:18:5456,07
33MD3417Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:5456,04
34MA368Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:18:5855,10
35MC379Ryzner MiroslavSK Srch6100:19:3946,34
36MA3873Nechvíl LukášChoceň8300:19:3946,27
37MC4019Schwarz JosefSK Chotěboř5500:19:4644,86
38MB4174Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:19:4944,25
39MD4275Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:19:5343,34
40MB4310Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5742,49
41MB4521Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:19:5842,17
42MC4722Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:20:5230,59
43MA4823Šebesta MarekOarnge real7500:20:5729,64
44MD4924Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5829,36
45MC5025Kopecký LiborVysoké Mýto5600:21:2723,12
46MD5126Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:2922,56
47MB5277Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:4219,75
48MA5327Pallavicini DanielSK OMT Pardubice9400:22:0814,28
49MB5611Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:2510,69
50MC5712Ryzner JanPřelouč5900:22:329,07
51MB5930Svědiroh MiroslavPardubice6500:22:456,23
52MA6132Hofman MarekPardubice8900:23:343,00
53MB6334Moník MilanSmiřice6900:23:553,00
54MD6414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:123,00
55ME6535Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:25:123,00
56MA6737Cvrček MartinISCAREX Česká Třebová7900:26:253,00
57MB6815Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:293,00
58MD6916Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:453,00
59MD7341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2870Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:33105,36
2ZB357Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:55101,47
3ZA3918Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:4393,17
4ZA4420Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:5890,52
5ZB4676Kalná JitkaChrudim7500:20:2685,64
6ZB5428Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1267,07
7ZB5529Černá MarkétaLanškroun7000:22:1566,52
8ZB5813Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:22:4261,76
9ZC6031Jirásková EvaLanškroun6400:23:0957,07
10ZC6233Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:3452,58
11ZD6636Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:1235,55
12ZC7038Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:4818,75
13ZA7139Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:5018,44
14ZC7240Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:5517,52
15ZC7442Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:593,00
16ZA7543Brandejsová MonikaSDH Čeperka9600:31:163,00
17ZC7644Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Díky za rychlé nahrání fotek. Našel jsem se několikrát, mnohdy tam vypadám komicky.. :) (Pro příště prosím napsat do výsledků AC TJ Jičín. V ofic. výsledcích je použita pouze zkratka.) Radek Kah.
radek.kahanek
Honza Zajíc spolu s dalšími členy RH Pce se zhostili " pětek " s bravurou jim vlastní . Dokonce správně odhadli i frekvenci lidí na této akci a rozdělili závod do tří výkonnostních skupin. Kolorit krásného závodu dokreslil bezchybný a profi pracující " foťák " , snad někde z týmu Iscarex . Takže by se mohlo zdát, že akce proběhla na sto procent, ale přece...nebyl meloun...žádná sušenka...
turistickybezec
Běžecké závody na Hvězdě jako obvykle na jedničku, a to i přes poněkud nestandardně veký počet účastníků.
petr.kalny
Myslím hodně povedená akce - díky dobré konkurenci si kvalitně mohl zazávodit každý, rychlé výsledky a fotogalerie výstavní:) Na podobný typ závodu zase rád přijedu, třeba v říjnu na desítku. Zdraví D.Bartoš
runofil

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč