Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

12. ročník, Běh demokracie, Hradec Králové

3.6.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 12. ročník, Běh demokracie, Hradec Králové
  • datum konání: 3.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTJ Hradec Králové

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 12. ročník, Běh demokracie, Hradec Králové

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:22:01-
2MA257Ulich PetrMaterial Technology6800:22:24-
3MA383Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:22:33-
4MA471Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:34-
5MA590Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:22:59-
6MA754Pozler TomášAC Pardubice7600:23:40-
7MA873Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:23:56-
8MA975Čivrný JiříAC Semily8000:23:59-
9MA1093Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:20-
10MA1280Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:24:45-
11MA2564Mocek TomášAC Pardubice7900:27:40-
12MA4059Macháček JanPardubice6300:35:03-
13MA4379Polanecký VáclavPardubice8000:38:48-
Muži B1 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1165Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:24:22-
2MB1792Heš PetrJiskra Králíky6000:25:30-
3MB1882Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:34-
4MB2689Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:27:50-
5MB4499Páriš AttilaKRB Chrudim6000:41:41-
Muži B2 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB677Čivrný JiříSlovan Liberec5300:23:06-
2MB1594Kylar IvoJiskra Králíky5400:25:13-
3MB1988Švec MiroslavTJ Potštejn5200:25:42-
4MB2070Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:25:53-
5MB2374Potůček JiříVelké Přítočno5300:26:55-
6MB2962Ryba MilanAVC Praha5200:28:51-
7MB3668Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:32:42-
8MB3863Krejčí MilanPardubice5300:32:44-
Muži C1 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1395Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:24:48-
2MC1487Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:59-
3MC1685Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:25:21-
4MC2176Opitz JaromírHradec Králové5100:26:28-
5MC2772Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:28:17-
6MC2898Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:28:35-
7MC3086Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:29:29-
Muži C2 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2278Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:26:46-
2MC3360Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:31:02-
3MC3661Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:32:42-
4MC3991Navrátil JaroslavKavon Pardubice4200:33:56-
5MC42100Kmošek MiroslavPardubice4200:38:24-
Muži D1 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2497Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:27:15-
2MD3196Bielčík JindřichLichkov 00:29:31-
3MD3281Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:57-
4MD3469Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:10-
5MD3599Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:31:19-
Muži D2 (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4167Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:36:22-
Ženy A (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA581Svobodová VeronikaHolice8100:20:54-
Ženy B (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB199Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:16:36-
2ZB2100Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:18:09-
3ZB396Koukalová DanaSokol Proseč5600:18:48-
4ZB462Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:19:09-
5ZB698Novotná EditaSezemice6600:21:06-
Trať 4,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB199Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:16:36-
2ZB2100Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:18:09-
3ZB396Koukalová DanaSokol Proseč5600:18:48-
4ZB462Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:19:09-
1ZA581Svobodová VeronikaHolice8100:20:54-
5ZB698Novotná EditaSezemice6600:21:06-
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:22:01-
2MA257Ulich PetrMaterial Technology6800:22:24-
3MA383Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:22:33-
4MA471Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:34-
5MA590Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:22:59-
1MB677Čivrný JiříSlovan Liberec5300:23:06-
6MA754Pozler TomášAC Pardubice7600:23:40-
7MA873Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:23:56-
8MA975Čivrný JiříAC Semily8000:23:59-
9MA1093Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:20-
1MB1165Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:24:22-
10MA1280Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:24:45-
1MC1395Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:24:48-
2MC1487Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:59-
2MB1594Kylar IvoJiskra Králíky5400:25:13-
3MC1685Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:25:21-
2MB1792Heš PetrJiskra Králíky6000:25:30-
3MB1882Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:34-
3MB1988Švec MiroslavTJ Potštejn5200:25:42-
4MB2070Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:25:53-
4MC2176Opitz JaromírHradec Králové5100:26:28-
1MC2278Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:26:46-
5MB2374Potůček JiříVelké Přítočno5300:26:55-
1MD2497Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:27:15-
11MA2564Mocek TomášAC Pardubice7900:27:40-
4MB2689Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:27:50-
5MC2772Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:28:17-
6MC2898Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:28:35-
6MB2962Ryba MilanAVC Praha5200:28:51-
7MC3086Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:29:29-
2MD3196Bielčík JindřichLichkov 00:29:31-
3MD3281Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:57-
2MC3360Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:31:02-
4MD3469Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:10-
5MD3599Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:31:19-
3MC3661Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:32:42-
7MB3668Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:32:42-
8MB3863Krejčí MilanPardubice5300:32:44-
4MC3991Navrátil JaroslavKavon Pardubice4200:33:56-
12MA4059Macháček JanPardubice6300:35:03-
1MD4167Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:36:22-
5MC42100Kmošek MiroslavPardubice4200:38:24-
13MA4379Polanecký VáclavPardubice8000:38:48-
5MB4499Páriš AttilaKRB Chrudim6000:41:41-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód