Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

5.8.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 5.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou - společenské centrum

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 750 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
tel. 734 494 373

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1001

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrutek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Šimůnek Jan827
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Kapl Libor656
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Pechek František536
Tučný Jan476
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Hájková Renata755
Merta Jaroslav355
Mertová Michaela765
Svatoš Otakar345
Mannlová Jana805
Turek Martin805

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1452Píč KarelSKI Skuhrov n.B.9301:06:52121,50
2MJ3655Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:15:4098,01
3MJ5487Dvořáček RadekOB Vamberk9401:22:1380,49
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:59:14101,79
2MA244Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:59:5299,71
3MA351Wosik DanielRMD Montrail Sport Network8001:00:1398,50
4MA689Herda JanUAC8301:02:4989,83
5MA819Malý JanSokol Nová Paka7301:04:0085,88
6MA921Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:04:2584,44
7MA1156Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:04:5682,73
8MA1576Klusoň JanDolní Újezd8401:07:1275,16
9MA1926Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:08:5669,34
10MA2379Abrahám LuděkSK Hronov7501:09:5366,18
11MA2564Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:3963,63
12MA2857Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:13:5552,66
13MA3238Šebek MichalFort SMC8401:14:5049,59
14MA3393Svoboda PavelJeníkovice7601:14:5449,36
15MA4685Dvořáček PavelTJ Sokol Lupenice9101:19:1234,97
16MA4949Netolický MilanChoceň7601:19:5832,41
17MA5181Jirka JanAC Náchod8301:21:0628,65
18MA5262Kalous PetrSK Žamberk7701:21:1827,97
19MA5745Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:23:5719,09
20MA6782Roleček MilanPěčín7601:30:213,00
-MA-13Turek MartinFBŠ Bohemians Praha80DNF-
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:01:46102,13
2MB570Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:02101,28
3MB78Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:03:2996,59
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:4992,36
5MB1372Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:0388,37
6MB1625Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:07:5182,60
7MB1736Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6901:08:2280,96
8MB2084Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:09:1278,27
9MB2177Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:09:1578,11
10MB3954Sedláček RomanLanškroun6401:16:4754,00
11MB4263Zachař JiříSruby7201:17:2452,01
12MB4850Ambrož RadomírLanškroun6301:19:2845,42
13MB5527Janík TomášSpona Teplice6801:23:1833,10
14MB585Belobrad IvanŽamberk6601:24:0930,37
15MB7948Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:40:543,00
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2288Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:09:47104,62
2MC249Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:10:25102,86
3MC2934Valenta MichalHZS Praha6201:14:0692,51
4MC3116Vanta JosefSK Hronov6201:14:1692,08
5MC3486Dvořáček VlastimilOB Vamberk5901:15:0889,65
6MC3759Tarant JiříPraha 105801:16:0786,86
7MC4011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:5584,66
8MC432Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:17:5581,82
9MC4491Hrdina VilémBohnice5601:18:0381,45
10MC4580Zelený LuděkAC Náchod6101:18:1281,07
11MC5390Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:21:3571,57
12MC594Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:24:4562,71
13MC607Sedlák JiříPřelouč5801:25:1661,26
14MC6210Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:26:2358,14
15MC6894Hodek RomanSokol Kunvald6001:30:5545,46
16MC7137Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:31:2843,89
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2647Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:12:25104,00
2MD3046Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:0899,37
3MD3531Hájek FrantišekFGT Stolany4901:15:0996,63
4MD6369Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:27:0464,35
5MD6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:1555,77
6MD736Tučný JanMK Pardubice4701:31:5651,22
7MD7465Knap JanLPU Pardubice5101:32:3649,41
8MD7761Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:35:2341,84
9MD8641Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:52:293,00
10MD8814Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:01:093,00
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6417Marek FrantišekSK Hronov4101:27:12120,92
2ME8053Bielčik JindřichLichkov4001:41:0892,30
3ME8258Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:43:4986,79
4ME8333Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:43:5986,44
Juniorky (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1149Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:31:57114,92
2ZJ2146Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:0785,08
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3828Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:16:44112,50
2ZA5068Knapová JanaLPU Pardubice9001:20:35103,08
3ZA6542Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:28:1384,42
4ZA7083Koutská PetraJavornice8701:30:5677,79
5ZA7571Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:33:2071,92
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:05:29114,06
2ZB1832Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:50104,57
3ZB4143Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7601:17:0081,36
4ZB6139Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:3157,18
Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4792Mališová KarlaUSK Praha6001:19:25113,05
2ZC5660Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:46102,79
3ZC7267Knapová IvaLPU Pardubice6001:31:4184,16
4ZC7675Breburdová HanaMK Kladno6101:33:5978,76
5ZC783Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:36:5771,75
6ZC8178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:42:4558,10
Ženy D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2735Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:45137,55
2ZD6918Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:30:5596,95
3ZD8440Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:0065,49
4ZD8512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:52:2448,97
5ZD8715Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:5745,51
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1149Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:31:57114,92
2ZJ2146Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:0785,08
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:59:14101,79
2MA244Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:59:5299,71
3MA351Wosik DanielRMD Montrail Sport Network8001:00:1398,50
1MB422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:01:46102,13
2MB570Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:02101,28
4MA689Herda JanUAC8301:02:4989,83
3MB78Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:03:2996,59
5MA819Malý JanSokol Nová Paka7301:04:0085,88
6MA921Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:04:2584,44
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:4992,36
7MA1156Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:04:5682,73
1ZB1274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:05:29114,06
5MB1372Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:0388,37
1MJ1452Píč KarelSKI Skuhrov n.B.9301:06:52121,50
8MA1576Klusoň JanDolní Újezd8401:07:1275,16
6MB1625Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:07:5182,60
7MB1736Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6901:08:2280,96
2ZB1832Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:50104,57
9MA1926Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:08:5669,34
8MB2084Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:09:1278,27
9MB2177Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:09:1578,11
1MC2288Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:09:47104,62
10MA2379Abrahám LuděkSK Hronov7501:09:5366,18
2MC249Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:10:25102,86
11MA2564Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:3963,63
1MD2647Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:12:25104,00
1ZD2735Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:45137,55
12MA2857Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:13:5552,66
3MC2934Valenta MichalHZS Praha6201:14:0692,51
2MD3046Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:0899,37
4MC3116Vanta JosefSK Hronov6201:14:1692,08
13MA3238Šebek MichalFort SMC8401:14:5049,59
14MA3393Svoboda PavelJeníkovice7601:14:5449,36
5MC3486Dvořáček VlastimilOB Vamberk5901:15:0889,65
3MD3531Hájek FrantišekFGT Stolany4901:15:0996,63
2MJ3655Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:15:4098,01
6MC3759Tarant JiříPraha 105801:16:0786,86
1ZA3828Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:16:44112,50
10MB3954Sedláček RomanLanškroun6401:16:4754,00
7MC4011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:5584,66
3ZB4143Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7601:17:0081,36
11MB4263Zachař JiříSruby7201:17:2452,01
8MC432Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:17:5581,82
9MC4491Hrdina VilémBohnice5601:18:0381,45
10MC4580Zelený LuděkAC Náchod6101:18:1281,07
15MA4685Dvořáček PavelTJ Sokol Lupenice9101:19:1234,97
1ZC4792Mališová KarlaUSK Praha6001:19:25113,05
12MB4850Ambrož RadomírLanškroun6301:19:2845,42
16MA4949Netolický MilanChoceň7601:19:5832,41
2ZA5068Knapová JanaLPU Pardubice9001:20:35103,08
17MA5181Jirka JanAC Náchod8301:21:0628,65
18MA5262Kalous PetrSK Žamberk7701:21:1827,97
11MC5390Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:21:3571,57
3MJ5487Dvořáček RadekOB Vamberk9401:22:1380,49
13MB5527Janík TomášSpona Teplice6801:23:1833,10
2ZC5660Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:46102,79
19MA5745Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:23:5719,09
14MB585Belobrad IvanŽamberk6601:24:0930,37
12MC594Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:24:4562,71
13MC607Sedlák JiříPřelouč5801:25:1661,26
4ZB6139Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:3157,18
14MC6210Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:26:2358,14
4MD6369Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:27:0464,35
1ME6417Marek FrantišekSK Hronov4101:27:12120,92
3ZA6542Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:28:1384,42
5MD6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:1555,77
20MA6782Roleček MilanPěčín7601:30:213,00
15MC6894Hodek RomanSokol Kunvald6001:30:5545,46
2ZD6918Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:30:5596,95
4ZA7083Koutská PetraJavornice8701:30:5677,79
16MC7137Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:31:2843,89
3ZC7267Knapová IvaLPU Pardubice6001:31:4184,16
6MD736Tučný JanMK Pardubice4701:31:5651,22
7MD7465Knap JanLPU Pardubice5101:32:3649,41
5ZA7571Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:33:2071,92
4ZC7675Breburdová HanaMK Kladno6101:33:5978,76
8MD7761Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:35:2341,84
5ZC783Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:36:5771,75
15MB7948Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:40:543,00
2ME8053Bielčik JindřichLichkov4001:41:0892,30
6ZC8178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:42:4558,10
3ME8258Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:43:4986,79
4ME8333Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:43:5986,44
3ZD8440Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:0065,49
4ZD8512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:52:2448,97
9MD8641Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:52:293,00
5ZD8715Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:5745,51
10MD8814Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:01:093,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:59:14101,79
2MA244Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:59:5299,71
3MA351Wosik DanielRMD Montrail Sport Network8001:00:1398,50
4MB422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:01:4693,34
5MB570Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:02:0292,46
6MA689Herda JanUAC8301:02:4989,83
7MB78Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:03:2987,57
8MA819Malý JanSokol Nová Paka7301:04:0085,88
9MA921Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:04:2584,44
10MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:4983,14
11MA1156Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7901:04:5682,73
12MB1372Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:06:0378,98
13MJ1452Píč KarelSKI Skuhrov n.B.9301:06:5276,28
14MA1576Klusoň JanDolní Újezd8401:07:1275,16
15MB1625Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:07:5172,95
16MB1736Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova6901:08:2271,24
17MA1926Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:08:5669,34
18MB2084Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:09:1268,43
19MB2177Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:09:1568,26
20MC2288Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:09:4766,51
21MA2379Abrahám LuděkSK Hronov7501:09:5366,18
22MC249Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:10:2564,40
23MA2564Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:3963,63
24MD2647Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:12:2557,67
25MA2857Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:13:5552,66
26MC2934Valenta MichalHZS Praha6201:14:0652,04
27MD3046Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:0851,94
28MC3116Vanta JosefSK Hronov6201:14:1651,51
29MA3238Šebek MichalFort SMC8401:14:5049,59
30MA3393Svoboda PavelJeníkovice7601:14:5449,36
31MC3486Dvořáček VlastimilOB Vamberk5901:15:0848,62
32MD3531Hájek FrantišekFGT Stolany4901:15:0948,56
33MJ3655Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:15:4046,84
34MC3759Tarant JiříPraha 105801:16:0745,28
35MB3954Sedláček RomanLanškroun6401:16:4743,08
36MC4011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:5542,65
37MB4263Zachař JiříSruby7201:17:2441,00
38MC432Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:17:5539,26
39MC4491Hrdina VilémBohnice5601:18:0338,82
40MC4580Zelený LuděkAC Náchod6101:18:1238,36
41MA4685Dvořáček PavelTJ Sokol Lupenice9101:19:1234,97
42MB4850Ambrož RadomírLanškroun6301:19:2834,12
43MA4949Netolický MilanChoceň7601:19:5832,41
44MA5181Jirka JanAC Náchod8301:21:0628,65
45MA5262Kalous PetrSK Žamberk7701:21:1827,97
46MC5390Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:21:3527,01
47MJ5487Dvořáček RadekOB Vamberk9401:22:1324,88
48MB5527Janík TomášSpona Teplice6801:23:1821,26
49MA5745Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:23:5719,09
50MB585Belobrad IvanŽamberk6601:24:0918,40
51MC594Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:24:4516,42
52MC607Sedlák JiříPřelouč5801:25:1614,68
53MC6210Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:26:2310,96
54MD6369Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:27:048,64
55ME6417Marek FrantišekSK Hronov4101:27:128,20
56MD6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:153,00
57MA6782Roleček MilanPěčín7601:30:213,00
58MC6894Hodek RomanSokol Kunvald6001:30:553,00
59MC7137Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:31:283,00
60MD736Tučný JanMK Pardubice4701:31:563,00
61MD7465Knap JanLPU Pardubice5101:32:363,00
62MD7761Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:35:233,00
63MB7948Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:40:543,00
64ME8053Bielčik JindřichLichkov4001:41:083,00
65ME8258Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:43:493,00
66ME8333Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:43:593,00
67MD8641Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:52:293,00
68MD8814Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:01:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:05:29110,23
2ZB1832Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:50100,55
3ZD2735Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:4589,21
4ZA3828Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:16:4477,64
5ZB4143Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7601:17:0076,86
6ZC4792Mališová KarlaUSK Praha6001:19:2569,87
7ZA5068Knapová JanaLPU Pardubice9001:20:3566,48
8ZC5660Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:4657,24
9ZB6139Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:3152,18
10ZA6542Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:28:1344,35
11ZD6918Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:30:5536,53
12ZA7083Koutská PetraJavornice8701:30:5636,48
13ZC7267Knapová IvaLPU Pardubice6001:31:4134,32
14ZA7571Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:33:2029,52
15ZC7675Breburdová HanaMK Kladno6101:33:5927,66
16ZC783Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:36:5719,04
17ZC8178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:42:453,00
18ZD8440Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:003,00
19ZD8512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:52:243,00
20ZD8715Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:53:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

100% závod Velké poděkování organizátorům
jano
Makačka, ale za ty buchty nahoře stojí za to se tam vydrápat ;)
petr.kalny
Běh údolím řeky Bělé a Skuhrov - Velká Deštná !Doporučuji tyto dva závody se společným místem startu ve Skuhrově nerozdělovat, ale ponechat jejich děj v jednom víkendu . Zakoupil jsem novou matraci za cca 150kč , to abych mohl pohodlně přečkat noc ze soboty do druhého dne - neděle. Jinak bych neměl pro ni využití . Dopředu pořadatelům děkuji.
turistickybezec
tak, tak, zejmena poradatelske zazemi vysoce nadstandartni !! ..jen bych prosil o drobnou korekci v hodnoceni v kategorii.. nejakym nedopatrenim se mi tam obevilo 492, A:5/172 ale vzhledem k tomu ze jsem (bohuzel) skutecne vzdal, tak by tam melo byt porad jen 490, A:4/170.. to jen tak pro poradek :-)
turekm
výborné buchty , pivo a hlavně krásný zážítek s celého závodu díky moc
heda.sedlackova
Velký dík organizátorům za krásnou trať, skvělé zázemí a výborné občerstvení. Rovněž považuji spojení obou skuhrovských závodů do jednoho víkendu jako výborný nápad, byl to super víkend v Orlických horách. D.a V.Kubrovi
Dagmar.Kubrova
Pěkný SUPER závod, letos zařazený jen do "A". Dlouhá rozmanitá trať s potřebným občerstvením. Letní Orlické hory jsou krásné. Díky pořadatelům za perfektní služby a zejména dopravu zpět.
Díky pořadatelům za opětovně výborně uspořádaný závod, parádička, mňam ty buchty s čajíkem (i když tentokrát nezbýval jako jindy). Je to závod, na který se moc rádi vracíme. Evina a Petr
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód