Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 731 558 531

E-mailová adresa

jiraskova.spinning@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 2013

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Šrutek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:12106,38
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:11100,47
3MA531Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:2493,15
4MA635Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:4491,15
5MA825Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:1188,44
6MA97Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:35:1388,24
7MA155Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:36:52128,62
8MA1832Polách RostislavDama sport Šumperk7500:37:4672,91
9MA2064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:2768,80
10MA232Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:39:0465,09
11MA2630Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:39:4161,38
12MA3686Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:3144,35
13MA3778Kalous PetrSK Žamberk7700:42:4343,14
14MA506Bača DominikSFK Vrchovina9500:45:0790,26
15MA5660Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:47:0581,12
16MA6383Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:49:223,16
17MA6681Hofman JosefSPS Sázava8100:50:523,00
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB350Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:34:05103,46
2MB417Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:08103,17
3MB1053Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5093,37
4MB11100Soukup RadomírAC Tábor6800:36:1091,45
5MB1279Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:36:1590,97
6MB1387Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:36:3389,24
7MB1471Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4887,79
8MB1985Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:1679,34
9MB214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:3377,70
10MB3165Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:5264,34
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0363,29
12MB3472Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:41:0862,81
13MB3526Zachař JiříSruby7200:41:4359,44
14MB3844Sedláček RomanLanškroun6400:42:5053,00
15MB4562Král PetrSPS Sázava6600:43:5247,04
16MB473Belobrad IvanŽamberk6600:44:0845,51
17MB4861Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:5241,28
18MB5163Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2638,01
19MB5884Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:47:3325,80
20MB6059Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:4119,27
21MB6552Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:358,31
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:03108,06
2MC1641Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:37:0596,93
3MC1747Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2695,01
4MC2277Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4987,44
5MC2774Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4682,23
6MC2820Vanta JosefSK Hronov6200:39:4882,05
7MC3069Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:4476,94
8MC3954Krátký LubošLanškroun6200:43:0264,34
9MC4182Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:43:1862,88
10MC4280Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2662,15
11MC4658Jandejsek ZdeněkStudené6100:44:0658,50
12MC5248Skalický JosefŽichlínek6200:45:3350,56
13MC5324Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5248,83
14MC6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:0720,08
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2475Krsek MiroslavM. K. Luková4900:39:23107,29
2MD2521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:37106,14
3MD4373Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3786,57
4MD568Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0569,61
5MD619Marek FrantišekSK Hronov4100:48:55125,88
6MD6243Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:0859,58
7MD6449Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:5455,82
8MD6915Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:1844,08
9MD7212Bielčik JindřichLichkov4000:55:55100,97
10MD7437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:0615,70
11MD7822Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4473,15
12MD8114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:29:013,00
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:41118,83
2ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:11107,69
3ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5273,48
4ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:37100,00
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:07115,55
2ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5698,43
3ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4286,02
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:40116,59
2ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:41103,92
3ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:59125,29
4ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3079,49
5ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4378,58
6ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0791,32
7ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1583,39
8ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:0039,59
9ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:2916,56
10ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:3116,42
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:12106,38
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:11100,47
1MB350Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:34:05103,46
2MB417Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:08103,17
3MA531Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:2493,15
4MA635Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:4491,15
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:03108,06
5MA825Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:1188,44
6MA97Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:35:1388,24
3MB1053Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5093,37
4MB11100Soukup RadomírAC Tábor6800:36:1091,45
5MB1279Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:36:1590,97
6MB1387Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:36:3389,24
7MB1471Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4887,79
7MA155Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:36:52128,62
2MC1641Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:37:0596,93
3MC1747Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2695,01
8MA1832Polách RostislavDama sport Šumperk7500:37:4672,91
8MB1985Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:1679,34
9MA2064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:2768,80
9MB214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:3377,70
4MC2277Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4987,44
10MA232Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:39:0465,09
1MD2475Krsek MiroslavM. K. Luková4900:39:23107,29
2MD2521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:37106,14
11MA2630Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:39:4161,38
5MC2774Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4682,23
6MC2820Vanta JosefSK Hronov6200:39:4882,05
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:41118,83
7MC3069Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:4476,94
10MB3165Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:5264,34
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0363,29
1ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:07115,55
12MB3472Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:41:0862,81
13MB3526Zachař JiříSruby7200:41:4359,44
12MA3686Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:3144,35
13MA3778Kalous PetrSK Žamberk7700:42:4343,14
14MB3844Sedláček RomanLanškroun6400:42:5053,00
8MC3954Krátký LubošLanškroun6200:43:0264,34
2ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:11107,69
9MC4182Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:43:1862,88
10MC4280Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2662,15
3MD4373Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3786,57
1ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:40116,59
15MB4562Král PetrSPS Sázava6600:43:5247,04
11MC4658Jandejsek ZdeněkStudené6100:44:0658,50
16MB473Belobrad IvanŽamberk6600:44:0845,51
17MB4861Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:5241,28
2ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5698,43
14MA506Bača DominikSFK Vrchovina9500:45:0790,26
18MB5163Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2638,01
12MC5248Skalický JosefŽichlínek6200:45:3350,56
13MC5324Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5248,83
2ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:41103,92
3ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:59125,29
4MD568Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0569,61
15MA5660Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:47:0581,12
19MB5884Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:47:3325,80
3ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4286,02
20MB6059Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:4119,27
5MD619Marek FrantišekSK Hronov4100:48:55125,88
6MD6243Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:0859,58
16MA6383Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:49:223,16
7MD6449Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:5455,82
21MB6552Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:358,31
17MA6681Hofman JosefSPS Sázava8100:50:523,00
3ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5273,48
14MC6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:0720,08
8MD6915Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:1844,08
4ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3079,49
5ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4378,58
9MD7212Bielčik JindřichLichkov4000:55:55100,97
6ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0791,32
10MD7437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:0615,70
7ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1583,39
4ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:37100,00
8ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:0039,59
11MD7822Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4473,15
9ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:2916,56
10ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:3116,42
12MD8114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:29:013,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:12105,76
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:1199,83
3MB350Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:34:0594,40
4MB417Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0894,10
5MA531Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:2492,49
6MA635Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:4490,48
7MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0388,57
8MA825Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:1187,77
9MA97Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:35:1387,57
10MB1053Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5083,85
11MB11100Soukup RadomírAC Tábor6800:36:1081,84
12MB1279Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:36:1581,33
13MB1387Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:36:3379,52
14MB1471Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4878,02
15MA155Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:36:5277,61
16MC1641Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:37:0576,31
17MC1747Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2674,20
18MA1832Polách RostislavDama sport Šumperk7500:37:4672,18
19MB1985Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:1669,17
20MA2064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:2768,06
21MB214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:3367,46
22MC2277Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4965,85
23MA232Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:39:0464,34
24MD2475Krsek MiroslavM. K. Luková4900:39:2362,43
25MD2521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:3761,03
26MA2630Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:39:4160,62
27MC2774Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4660,12
28MC2820Vanta JosefSK Hronov6200:39:4859,92
29MC3069Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:4454,29
30MB3165Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:5253,49
31MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0352,38
32MB3472Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:41:0851,88
33MB3526Zachař JiříSruby7200:41:4348,36
34MA3686Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:3143,53
35MA3778Kalous PetrSK Žamberk7700:42:4342,33
36MB3844Sedláček RomanLanškroun6400:42:5041,62
37MC3954Krátký LubošLanškroun6200:43:0240,42
38MC4182Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:43:1838,81
39MC4280Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2638,00
40MD4373Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3736,90
41MB4562Král PetrSPS Sázava6600:43:5235,39
42MC4658Jandejsek ZdeněkStudené6100:44:0633,98
43MB473Belobrad IvanŽamberk6600:44:0833,78
44MB4861Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:5229,36
45MA506Bača DominikSFK Vrchovina9500:45:0727,85
46MB5163Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2625,94
47MC5248Skalický JosefŽichlínek6200:45:3325,23
48MC5324Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5223,32
49MD568Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0515,99
49MA5660Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:47:0515,99
51MB5884Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:47:3313,17
52MB6059Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:416,33
53MD619Marek FrantišekSK Hronov4100:48:554,93
54MD6243Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:083,62
55MA6383Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:49:223,00
56MD6449Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:543,00
57MB6552Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:353,00
58MA6681Hofman JosefSPS Sázava8100:50:523,00
59MC6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:073,00
60MD6915Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:183,00
61MD7212Bielčik JindřichLichkov4000:55:553,00
62MD7437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:063,00
63MD7822Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:443,00
64MD8114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:29:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:41104,69
2ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:07102,61
3ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:1192,69
4ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:4090,37
5ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5684,29
6ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:4175,89
7ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:5974,45
8ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4271,01
9ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5255,81
10ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3047,97
11ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4346,93
12ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0730,60
13ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1520,36
14ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:3713,80
15ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:003,00
16ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:293,00
17ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód