Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

22.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 22.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, lyžařský areál Hory
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 10:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - dorost a rodinný běh

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
kros po lyžařských tratích

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Zapletal
tel. 602 141 946

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.9.2019Cross po lyžařských tratích-
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4222

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9813
Šimůnek Jan8213
Marek Jiří4312
Bielčik Jindřich4012
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Gregora Filip0212
Keprtová Miloslava4812
Smoláková Valérie9312
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Hofmanová Veronika7810
Šimůnková Pavla7710
Šimůnek Jan4910
Klaclová Šárka9310
Smoláková Jiřina6910
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Brusenbauchová Nela089
Limburská Eliška999
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Borek Viktor049
Červ Miloslav509
Pavel Jan959
Šebek Michal849
Buriánek Tomáš899
Borková Agáta029
Preislerová Agáta Nela099
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Buriánek Roman658
Vytlačilová Lenka848
Kessnerová Martina768
Sejkorová Lenka638
Matyášová Jana658
Kebrle Milan758
Smolák Bedřich038
Sontáková Lenka918
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Limburský Jan018
Krunčík Pavel858

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2007 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C14116Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:02-
2C1782Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:15-
3C123113Pross VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou1000:02:36-
Předškolní děvčata r. 2007 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1178Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:51-
2D1292Vetchá RozálieLanškroun0700:00:53-
3D13104Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:57-
4D1591Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:07-
5D161Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:01:14-
6D11138Dvořáčková ViktorkaPraha0900:01:39-
7D11335Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:42-
8D12487Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:03:31-
Minižáci r. 05-06 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2551Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:03:01-
2C289Kamarád VítMARS Svratka0500:03:09-
3C29133Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:03:10-
4C21949Cenek TomášFenix SKI team Jeseník0700:03:36-
5C22586Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:04:59-
Minižákyně r. 05-06 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21250Cenková EmaFenix SKI team Jeseník0500:03:14-
2D215126Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:03:18-
3D21667Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:18-
4D22069Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:55-
5D22183Reslerová VeronikaLanškroun0600:04:00-
6D22240Dvořáčková KateřinaPraha0500:04:03-
7D22434Preislerová ElenaSKI Klub Česká Třebová0600:04:07-
Nejmladší žáci r. 03-04 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15112Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:21107,72
2M1826Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:2999,93
3M11171Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3792,36
4M11324Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4584,87
5M11442Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:4881,84
6M11593Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:5080,11
7M11648Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:5179,39
8M11836Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:5674,60
9M11968Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5971,18
10M121105Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:1456,90
11M12339Dvořáček DenisPraha0300:04:5221,04
Nejmladší žákyně r. 03-04 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:42107,06
2Z12132Červená EliškaDukla Polička0400:02:5097,34
3Z1344Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:5195,60
4Z1441Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:5887,68
5Z1653Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:03:0184,05
6Z1727Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:03:0678,41
7Z11085Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:1270,52
8Z11154Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:1369,25
9Z11312Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:1666,60
10Z11452Mičkerová MichaelaFenix SKI team Jeseník0400:03:1764,47
11Z11789Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:03:2654,42
12Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:2753,56
13Z123106Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:04:048,68
Mladší žáci r. 01-02 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:48102,53
2M2245Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5299,22
3M2359Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:03:5398,24
4M21057Cenek JáchymFenix SKI team Jeseník0200:04:2174,01
5M21756Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:4354,64
6M21890Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:04:4652,31
7M21914Kamarád JakubMARS Svratka0100:04:4949,34
8M2202Tichý MiroslavOrel Obřany0100:04:5048,44
9M22275Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:5742,39
10M2234Limburský JanOrel Obřany0100:04:5941,03
11M22476Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:05:0238,26
Mladší žákyně r. 01-02 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:03:12104,04
2Z2215Černá VeronikaMARS Svratka0100:03:1798,18
3Z2318Kamarádová MarieMARS Svratka0200:03:1897,77
4Z2481Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:2194,41
5Z2699Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:03:2293,22
6Z27123Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2985,92
7Z2916Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:3283,36
8Z21033Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3580,28
9Z21255Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:03:3975,89
10Z217107Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:5559,16
11Z22029Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:1043,65
12Z22223Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:2231,72
Starší žáci r. 99-00 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3164Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:07:45109,69
2M32108Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:08:06101,16
3M3380Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:08:3689,15
4M3497Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:5282,27
5M3622Gregor TomášMARS Svratka0000:09:4361,40
6M3770Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:11:0926,40
7M3831Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:12:005,51
8M3973Mužíček DanielSki klub Česká Třebová9900:14:183,00
Starší žákyně r. 99-00 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z34102Remarová EliškaChotěboř9900:03:53103,27
2Z3563Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:03:56100,74
3Z3620Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:0295,99
4Z3795Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0990,22
5Z3821Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:1386,34
6Z3996Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1981,85
7Z31162Nováková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:04:2477,30
8Z31246Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2774,69
9Z31361Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:04:2774,32
10Z31460Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:04:3072,31
11Z31519Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:4163,15
12Z31694Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:4261,71
13Z321117Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:04:5551,07
14Z3258Limburská EliškaOrel Obřany9900:06:003,00
15Z3263Bojanovská KláraOrel Obřany9900:06:113,00
16Z327135Sochová Kateřinaneregistrována9900:06:233,00
Mladší dorostenci r. 97-98 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41124Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:12:22105,45
2M4247Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:12:37101,50
3M43128Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:13:0993,04
4M44137Mužík JanAtletika Polička9800:13:2090,15
5M4572Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:5481,22
6M46109Slabák LukášOrel Židenice9700:15:5250,23
7M477Halas JiříOrel Obřany9700:19:403,00
Mladší dorostenky r. 97-98 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45118Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:42100,00
Starší dorostenci r. 95-96 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5110Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:17:10122,20
2M5232Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:37107,20
3M53100Záveský JanJudo - Orel Česká Třebová9500:22:0970,60
Starší dorostenky r. 95-96 (trať 3 km - fialová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:22:40116,39
2MJ2139Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:2993,64
3MJ3156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:25:5689,98
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4119Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:25:42100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:16104,35
2MA2148Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:36:1199,26
3MA3145Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:4296,39
4MA488Adamec MilanOrel Vyškov7700:37:2092,83
5MA5114Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:37:3891,20
6MA674Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:0388,86
7MA7122Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:2270,46
8MA8111Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:41:4568,34
9MA11163Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:42:5561,81
10MA12157Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:43:0161,30
11MA13153Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:43:3658,04
12MA1484Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:43:4157,57
13MA15134Socha LadislavSloupnice Run7500:44:0255,68
14MA1677Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:44:1954,06
15MA18162Kalous PetrSK Žamberk7700:44:5151,08
16MA2313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:5434,15
17MA255Hronek JaroslavOrel Obřany9100:52:0211,25
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB965Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:41:45104,88
2MB10160Donát VáclavSokol Hylváty6500:42:05103,35
3MB17141Zachař JiříSruby7200:44:3491,77
4MB19149Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:44:5690,01
5MB20140Scheuer JanActivity Lanškroun6600:45:0989,02
6MB21121Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:0879,72
7MB22125Belobrad IvanŽamberk6600:47:3477,69
8MB24127Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3268,54
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5101Schwarz JosefSK Chotěboř5500:28:22119,31
2MC10161Skalický JosefŽichlínek6200:30:39104,73
3MC22144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:35:1075,96
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6138Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:31106,07
2MD7146Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:38105,27
3MD11136Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0588,66
4MD12147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:2885,99
5MD14129Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:31:4484,22
6MD21155Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:1367,26
7MD24154Vilhelm VáclavPřívrat5100:36:2951,93
8MD25143Bielčik JindřichLichkov4000:36:50157,44
9MD29164Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:2531,97
10MD32142Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:3042,56
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:40115,90
2ZA1337Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:31:4096,56
3ZA17159Záveská AnnaKOB Dobruška8800:33:0487,54
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:55118,76
2ZB9151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:03119,92
3ZB1566Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:5892,50
4ZB16150Černá MarkétaLanškroun7000:32:3288,74
5ZB18130Šumberová LucieČeská Třebová7200:33:1484,30
6ZB19152Jirásková EvaLanškroun6400:33:4091,26
7ZB2098Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:0488,82
8ZB2379Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:35:4278,70
9ZB26120Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:36:5460,41
10ZB2717Hrušková DarinaČeská Třebová7500:36:5660,23
11ZB28110Slabáková LenkaOrel Židenice6600:39:1157,07
12ZB30103Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:46:0814,02
13ZB316Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:46:343,00
Rodinné štafety (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1RS813MlynářoviMarek a 2x Vojtěch 00:01:21-
2RS911Atletika AlbrechticeJakub, Michal a Rozálie 00:01:29-
3RS1016Noname 1Viktor, Jan a Matěj 00:01:33-
4RS123Fenix SKI team Jeseník II.Jiří, Daniel a Lenka 00:01:40-
5RS146JanečciJirka, Zuzana a Roman 00:01:43-
6RS154KamarádiVít, Marie a Jakub 00:01:44-
7RS1615HolčičkiEla, Aňa a Véva 00:01:48-
8RS1714Noname 2Tom, Klára a Monika 00:01:48-
9RS187RančeřiJosef, Eliška a Ondřej 00:01:55-
10RS192Fenix SKI team Jeseník I.Tomáš, Ema a Jáchym 00:01:55-
11RS2010HolkyVeronika, Elenka a Babička 00:01:58-
12RS211ČervíciHonza, Pavla Míla 00:02:01-
13RS228DvořáčciDenis, Lucie a Viktorka 00:02:04-
-RS-12Matěj TeamLibor, Šimon a Věra DNF-
-RS-5Noname 3Sabina, Tereza a Katka DNF-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:42107,06
2Z12132Červená EliškaDukla Polička0400:02:5097,34
3Z1344Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:5195,60
4Z1441Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:5887,68
1C2551Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:03:01-
5Z1653Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:03:0184,05
6Z1727Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:03:0678,41
2C289Kamarád VítMARS Svratka0500:03:09-
3C29133Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:03:10-
7Z11085Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:1270,52
8Z11154Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:1369,25
1D21250Cenková EmaFenix SKI team Jeseník0500:03:14-
9Z11312Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:1666,60
10Z11452Mičkerová MichaelaFenix SKI team Jeseník0400:03:1764,47
2D215126Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:03:18-
3D21667Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:18-
11Z11789Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:03:2654,42
12Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:2753,56
4C21949Cenek TomášFenix SKI team Jeseník0700:03:36-
4D22069Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:55-
5D22183Reslerová VeronikaLanškroun0600:04:00-
6D22240Dvořáčková KateřinaPraha0500:04:03-
13Z123106Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:04:048,68
7D22434Preislerová ElenaSKI Klub Česká Třebová0600:04:07-
5C22586Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:04:59-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:03:12104,04
2Z2215Černá VeronikaMARS Svratka0100:03:1798,18
3Z2318Kamarádová MarieMARS Svratka0200:03:1897,77
4Z2481Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:2194,41
1M15112Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:21107,72
5Z2699Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:03:2293,22
6Z27123Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2985,92
2M1826Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:2999,93
7Z2916Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:3283,36
8Z21033Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3580,28
3M11171Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3792,36
9Z21255Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:03:3975,89
4M11324Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4584,87
5M11442Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:4881,84
6M11593Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:5080,11
7M11648Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:5179,39
10Z217107Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:5559,16
8M11836Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:5674,60
9M11968Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5971,18
11Z22029Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:1043,65
10M121105Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:1456,90
12Z22223Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:2231,72
11M12339Dvořáček DenisPraha0300:04:5221,04
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:48102,53
2M2245Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5299,22
3M2359Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:03:5398,24
1Z34102Remarová EliškaChotěboř9900:03:53103,27
2Z3563Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:03:56100,74
3Z3620Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:0295,99
4Z3795Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0990,22
5Z3821Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:1386,34
6Z3996Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1981,85
4M21057Cenek JáchymFenix SKI team Jeseník0200:04:2174,01
7Z31162Nováková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:04:2477,30
8Z31246Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2774,69
9Z31361Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:04:2774,32
10Z31460Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:04:3072,31
11Z31519Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:4163,15
12Z31694Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:4261,71
5M21756Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:4354,64
6M21890Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:04:4652,31
7M21914Kamarád JakubMARS Svratka0100:04:4949,34
8M2202Tichý MiroslavOrel Obřany0100:04:5048,44
13Z321117Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:04:5551,07
9M22275Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:5742,39
10M2234Limburský JanOrel Obřany0100:04:5941,03
11M22476Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:05:0238,26
14Z3258Limburská EliškaOrel Obřany9900:06:003,00
15Z3263Bojanovská KláraOrel Obřany9900:06:113,00
16Z327135Sochová Kateřinaneregistrována9900:06:233,00
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3164Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:07:45109,69
2M32108Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:08:06101,16
3M3380Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:08:3689,15
4M3497Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:5282,27
1Z45118Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:42100,00
5M3622Gregor TomášMARS Svratka0000:09:4361,40
6M3770Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:11:0926,40
7M3831Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:12:005,51
8M3973Mužíček DanielSki klub Česká Třebová9900:14:183,00
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41124Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:12:22105,45
2M4247Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:12:37101,50
3M43128Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:13:0993,04
4M44137Mužík JanAtletika Polička9800:13:2090,15
5M4572Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:5481,22
6M46109Slabák LukášOrel Židenice9700:15:5250,23
7M477Halas JiříOrel Obřany9700:19:403,00
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5110Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:17:10122,20
2M5232Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:37107,20
3M53100Záveský JanJudo - Orel Česká Třebová9500:22:0970,60
1ZJ4119Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:25:42100,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:22:40116,39
2MJ2139Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:2993,64
3MJ3156Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:25:5689,98
1ZB4115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:55118,76
1MC5101Schwarz JosefSK Chotěboř5500:28:22119,31
1MD6138Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:31106,07
2MD7146Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:38105,27
1ZA8131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:40115,90
2ZB9151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:03119,92
2MC10161Skalický JosefŽichlínek6200:30:39104,73
3MD11136Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0588,66
4MD12147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:2885,99
2ZA1337Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:31:4096,56
5MD14129Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:31:4484,22
3ZB1566Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:5892,50
4ZB16150Černá MarkétaLanškroun7000:32:3288,74
3ZA17159Záveská AnnaKOB Dobruška8800:33:0487,54
5ZB18130Šumberová LucieČeská Třebová7200:33:1484,30
6ZB19152Jirásková EvaLanškroun6400:33:4091,26
7ZB2098Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:0488,82
6MD21155Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:1367,26
3MC22144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:35:1075,96
8ZB2379Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:35:4278,70
7MD24154Vilhelm VáclavPřívrat5100:36:2951,93
8MD25143Bielčik JindřichLichkov4000:36:50157,44
9ZB26120Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:36:5460,41
10ZB2717Hrušková DarinaČeská Třebová7500:36:5660,23
11ZB28110Slabáková LenkaOrel Židenice6600:39:1157,07
9MD29164Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:2531,97
12ZB30103Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:46:0814,02
13ZB316Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:46:343,00
10MD32142Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:3042,56
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:16104,35
2MA2148Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:36:1199,26
3MA3145Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:4296,39
4MA488Adamec MilanOrel Vyškov7700:37:2092,83
5MA5114Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:37:3891,20
6MA674Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:0388,86
7MA7122Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:2270,46
8MA8111Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:41:4568,34
1MB965Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:41:45104,88
2MB10160Donát VáclavSokol Hylváty6500:42:05103,35
9MA11163Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:42:5561,81
10MA12157Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:43:0161,30
11MA13153Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:43:3658,04
12MA1484Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:43:4157,57
13MA15134Socha LadislavSloupnice Run7500:44:0255,68
14MA1677Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:44:1954,06
3MB17141Zachař JiříSruby7200:44:3491,77
15MA18162Kalous PetrSK Žamberk7700:44:5151,08
4MB19149Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:44:5690,01
5MB20140Scheuer JanActivity Lanškroun6600:45:0989,02
6MB21121Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:0879,72
7MB22125Belobrad IvanŽamberk6600:47:3477,69
16MA2313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:5434,15
8MB24127Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3268,54
17MA255Hronek JaroslavOrel Obřany9100:52:0211,25
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:16104,35
2MA2148Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:36:1199,26
3MA3145Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:4296,39
4MA488Adamec MilanOrel Vyškov7700:37:2092,83
5MA5114Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:37:3891,20
6MA674Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:0388,86
7MA7122Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:2270,46
8MA8111Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:41:4568,34
9MB965Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:41:4568,30
10MB10160Donát VáclavSokol Hylváty6500:42:0566,48
11MA11163Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:42:5561,81
12MA12157Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:43:0161,30
13MA13153Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:43:3658,04
14MA1484Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:43:4157,57
15MA15134Socha LadislavSloupnice Run7500:44:0255,68
16MA1677Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:44:1954,06
17MB17141Zachař JiříSruby7200:44:3452,72
18MA18162Kalous PetrSK Žamberk7700:44:5151,08
19MB19149Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:44:5650,63
20MB20140Scheuer JanActivity Lanškroun6600:45:0949,46
21MB21121Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:0838,42
22MB22125Belobrad IvanŽamberk6600:47:3436,01
23MA2313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:5434,15
24MB24127Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3225,14
25MA255Hronek JaroslavOrel Obřany9100:52:0211,25
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:55104,38
2ZA8131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:4099,18
3ZB9151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:0396,43
4ZA1337Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:31:4078,09
5ZB1566Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:5876,04
6ZB16150Černá MarkétaLanškroun7000:32:3271,98
7ZA17159Záveská AnnaKOB Dobruška8800:33:0468,25
8ZB18130Šumberová LucieČeská Třebová7200:33:1467,19
9ZB19152Jirásková EvaLanškroun6400:33:4064,05
10ZB2098Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:0461,29
11ZB2379Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:35:4249,84
12ZB26120Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:36:5441,40
13ZB2717Hrušková DarinaČeská Třebová7500:36:5641,21
14ZB28110Slabáková LenkaOrel Židenice6600:39:1125,39
15ZB30103Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:46:083,00
16ZB316Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:46:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 62%
Zpracování výsledků: 82%
Ceny vítězům: 44%
Celkový dojem ze závodu: 62%

Závod hodnotilo celkem 13 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

Opravte prosím jméno 1. místo muži na hlavní trati - Trávníček Matěj ne Tvaráček. Děkuji.
travnickova
Tak jsem prohlédl výsledky, fotky a znova výsledky a nějak mi není jasné proč věcnou cenu, flašku, dostal první muž absolutně a druhá žena celkově ????
pozornyctenar
Zdravím, vítězka starších žákyň se jmenuje Remarová, nikoli Reharová.
petr.kalny
Trávníček a Remarová opraveni.
team
Snad pro jednu lahvinku neupadne "pozornycternar" do deprese.
pozornysledovatel
Copak " pozornyctenar " , ale " pozornysledovatel " bacha na trvalou agonii, případně šeroslepost...a vůbec,Guth Jarkovský by se teda nad tím vším divil..
turistickybezec
Tradičně dobrý závod, akorád lidi se dost mění. Bezmozků na trati je dost a dost.
kancizobak
Trochu drahé pití. Že by tunel u ČT ... Se zájmem čtu zdejší diskuze a dneska čistě náhodou, hledal jsem propozice na jiný běh, na mě v tištěné termínovce jukl tento závod. Musím říci, že jsem zde několikrát byl a na vlastní oči viděl tehdy kvalitní ceny ... No v termínovce si pořadatel tahá triko věcnými cenami za 10.000. Tak jestli to byly ty dvě flašky, z nichž jedna ještě navíc skončila na nesprávné adrese, tak to musel být dost dobrý ročník ... Jak píše turista pozor na šeroslepost, až nyní jeho poznámce rozumím... a s tím Guthem Jarkovským musí snad také každý souhlasit. Pěkně trapné chování pořadatele !!!!
John
Já nevím, proč pořád řešíte ceny. Já jezdím na závody jen pro body!
cagwe
Já jezdím na závody baštit. Na fórum chodím prudit, ale už mi to nikdo nebaští...
turistickysalam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód