Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

23.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 23.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice, hřiště
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

předem na www.xct.cz nebo e-mail
v den závodu od 8:00 hodin v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 19.9.2012, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Převýšení: 180 ma méně
Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a plních cestách.

Ceny pro vítěze

diplom, medaile a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Knápek
tel. 724 058 779

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1194

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip029
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Resler Filip098
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Knápková Anežka107
Krátká Hana957
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Borková Adéla756
Stránský Aleš606
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Keprtová Miloslava486
Nechvíl Petr916
Tempír František496
Nechvílová Miroslava606
Stránská Adéla915
Kumpoštová Andrea055
Költö Tobias105
Derková Martina015
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Miřejovský Jiří795
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Belobrad Ivan665
Chládková Nikola075
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Vebr Patrik984
Gregorová Eliška124
Vetchý Kryštof044
Vondra Vojtěch984
Heger Šimon084
Dostálek Šimon Josef104
Kovář Jáchym964
Jadrný Lubomír734
Petrová Štěpánka074
Klementová Luisa064

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2009 a mladší (trať 0,03 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:09-
2C1242Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:09-
3C1339Uchytil Miroslavneregistrován1000:00:13-
4C14223Bílá EllaXCT.cz0900:00:13-
5C15213Chládek Jonáš JanT.J. Sokol Horní Heřmanice0900:00:13-
6C1622Költö TobiášHorní Heřmanice0900:00:15-
7C17201Pártlová AmálieChoceň1100:00:15-
Chlapci r. 06-08 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21232Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:10-
2C2225Večeř DanOknoplast Šumperk0600:01:15-
3C235Knápek Šimonxct.cz0700:01:16-
4C2745Václavík JanOknoplast Šumperk0800:01:25-
5C210240Kovář JanTJ Sokol0700:01:30-
6C2122Valenta Michaelneregistrován0800:01:39-
7C21310Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:41-
8C2146Vávra Šimonxct.cz0800:01:42-
9C21640Uchytil Jiříneregistrován0600:01:44-
10C218208Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:57-
Děvčata r. 06-08 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2443Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:20-
2D258Zapletalová Janaxct.cz0600:01:23-
3D2620Vetchá RozálieLanškroun0700:01:23-
4D28237Chládková Nikolaneregistrována0700:01:25-
5D291Hubálková Michaelaneregistrována0600:01:26-
6D211221Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:38-
7D215210Kovářová AnnaBudislav0800:01:43-
8D217241Pecháčková LucieHeřmanice0700:01:46-
9D2199Zapletalová Pavlinaxct.cz0800:01:59-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:11106,74
2M1414Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1699,54
3M1647Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:2093,72
4M1719Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:2192,05
5M19231Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:2389,11
6M110230Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:2585,99
7M111218Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:3176,79
8M11248Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3374,47
9M11326Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:3373,94
10M115238Kulhavý MartinHorní Čermná0300:02:4457,54
11M116234Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:4556,53
12M119207Doucha MartinTJ START Náchod0500:02:5935,41
13M122216Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:383,00
13M12224Mlynář Matějneregistrován0500:03:383,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1238Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:11105,34
2Z1336Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15100,35
3Z1527Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1994,31
4Z18203Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2288,90
5Z11411Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:02:4259,97
6Z1177Knápková Kláraxct.cz0400:02:4949,26
7Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5245,71
8Z120220Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0624,92
9Z12149Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:1018,27
10Z124214Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:383,00
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:02111,79
2M22204Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:10103,07
3M27244Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2785,14
4M211222Barabáš Vítneregistrován0100:03:3379,44
5M22017Moravec JanKunčice0200:04:2030,54
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2841Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28103,87
2Z210243Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:32100,35
3Z21435Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3795,78
4Z216219Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4687,08
5Z21729Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:4786,36
6Z21846Václavíková Kristýnaneregistrována0200:03:5181,90
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:08107,16
2M32228Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:18101,09
3M3334Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3391,76
4M34227Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3689,89
5M35202Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:4286,16
6M3837Dvořák MatějTatenice0000:06:2161,58
7M3918Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:5738,89
8M31030Hejkrlík MatějHorní Heřmanice0000:07:1130,27
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3344Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:14101,65
2Z34225Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:1699,95
3Z3532Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1798,40
4Z36224Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:2392,85
5Z3933Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3283,81
6Z312205Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3481,13
7Z313226Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:3679,76
8Z31531Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4470,88
9Z319239Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:5262,79
10Z32116Kryvlyak AndrianaHorni Hermanice0000:04:2727,44
11Z322212Chládková KarolínaT. J. Sokol Horní Heřmanice0000:04:3518,39
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:22101,39
2M42245Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:2599,92
3M43223Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:2898,70
4M4421Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4989,34
5M45206Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:5885,31
6M4613Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:0980,33
7M47229Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:1876,36
8M48217Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:2274,15
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4650Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:04121,29
2Z47235Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:20113,27
3Z411242Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:5865,44
4Z41212Vernerová Andreaneregistrována9700:09:576,45
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:47116,18
2M52236Barabáš JindřichRychnov9600:17:3495,54
3M53209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:1188,28
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51216Krátká HanaLanškroun9500:17:25100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:43105,24
2MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2994,76
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
5MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
6MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
7MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
8MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
9MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
10MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
11MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
12MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
13MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:20106,43
2MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:21100,14
3MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2693,43
4MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2793,35
5MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4091,97
6MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1088,85
7MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2287,62
8MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1682,10
9MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3680,05
10MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4179,58
11MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0876,74
12MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1975,62
13MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2674,88
14MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3068,28
15MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3967,34
16MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1563,72
17MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3055,90
18MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:38106,03
2MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:10102,88
3MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0991,09
4MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4481,71
5MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2166,16
6MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2665,61
7MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3764,51
8MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4951,51
9MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:4234,36
Muži D 60 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:49120,84
2MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:57115,02
3MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5064,15
4MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:0263,08
5MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:3818,82
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:33115,81
2ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:31103,54
3ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0380,64
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:01100,00
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:33103,66
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:09100,98
9ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2495,36
10ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4889,05
11ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3935,57
12ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:5934,11
Trať 0,03 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:09-
2C1242Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:09-
3C1339Uchytil Miroslavneregistrován1000:00:13-
4C14223Bílá EllaXCT.cz0900:00:13-
5C15213Chládek Jonáš JanT.J. Sokol Horní Heřmanice0900:00:13-
6C1622Költö TobiášHorní Heřmanice0900:00:15-
7C17201Pártlová AmálieChoceň1100:00:15-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21232Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:10-
2C2225Večeř DanOknoplast Šumperk0600:01:15-
3C235Knápek Šimonxct.cz0700:01:16-
1D2443Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:20-
2D258Zapletalová Janaxct.cz0600:01:23-
3D2620Vetchá RozálieLanškroun0700:01:23-
4C2745Václavík JanOknoplast Šumperk0800:01:25-
4D28237Chládková Nikolaneregistrována0700:01:25-
5D291Hubálková Michaelaneregistrována0600:01:26-
5C210240Kovář JanTJ Sokol0700:01:30-
6D211221Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:38-
6C2122Valenta Michaelneregistrován0800:01:39-
7C21310Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:41-
8C2146Vávra Šimonxct.cz0800:01:42-
7D215210Kovářová AnnaBudislav0800:01:43-
9C21640Uchytil Jiříneregistrován0600:01:44-
8D217241Pecháčková LucieHeřmanice0700:01:46-
10C218208Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:57-
9D2199Zapletalová Pavlinaxct.cz0800:01:59-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:11106,74
1Z1238Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:11105,34
2Z1336Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15100,35
2M1414Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1699,54
3Z1527Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1994,31
3M1647Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:2093,72
4M1719Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:2192,05
4Z18203Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2288,90
5M19231Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:2389,11
6M110230Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:2585,99
7M111218Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:3176,79
8M11248Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3374,47
9M11326Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:3373,94
5Z11411Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:02:4259,97
10M115238Kulhavý MartinHorní Čermná0300:02:4457,54
11M116234Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:4556,53
6Z1177Knápková Kláraxct.cz0400:02:4949,26
7Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5245,71
12M119207Doucha MartinTJ START Náchod0500:02:5935,41
8Z120220Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0624,92
9Z12149Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:1018,27
13M122216Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:383,00
13M12224Mlynář Matějneregistrován0500:03:383,00
10Z124214Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:383,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:02111,79
2M22204Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:10103,07
1Z3344Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:14101,65
2Z34225Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:1699,95
3Z3532Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1798,40
4Z36224Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:2392,85
3M27244Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2785,14
1Z2841Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28103,87
5Z3933Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3283,81
2Z210243Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:32100,35
4M211222Barabáš Vítneregistrován0100:03:3379,44
6Z312205Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3481,13
7Z313226Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:3679,76
3Z21435Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3795,78
8Z31531Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4470,88
4Z216219Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4687,08
5Z21729Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:4786,36
6Z21846Václavíková Kristýnaneregistrována0200:03:5181,90
9Z319239Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:5262,79
5M22017Moravec JanKunčice0200:04:2030,54
10Z32116Kryvlyak AndrianaHorni Hermanice0000:04:2727,44
11Z322212Chládková KarolínaT. J. Sokol Horní Heřmanice0000:04:3518,39
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:08107,16
2M32228Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:18101,09
3M3334Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3391,76
4M34227Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3689,89
5M35202Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:4286,16
1Z4650Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:04121,29
2Z47235Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:20113,27
6M3837Dvořák MatějTatenice0000:06:2161,58
7M3918Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:5738,89
8M31030Hejkrlík MatějHorní Heřmanice0000:07:1130,27
3Z411242Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:5865,44
4Z41212Vernerová Andreaneregistrována9700:09:576,45
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:22101,39
2M42245Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:2599,92
3M43223Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:2898,70
4M4421Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4989,34
5M45206Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:5885,31
6M4613Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:0980,33
7M47229Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:1876,36
8M48217Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:2274,15
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51216Krátká HanaLanškroun9500:17:25100,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:47116,18
2M52236Barabáš JindřichRychnov9600:17:3495,54
3M53209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:1188,28
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
1MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:20106,43
5MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
2MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:21100,14
1MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:38106,03
1MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:43105,24
6MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
7MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
2MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:10102,88
3MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2693,43
4MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2793,35
5MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4091,97
6MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1088,85
7MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2287,62
2MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2994,76
8MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
1MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:49120,84
3MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0991,09
8MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1682,10
9MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3680,05
10MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4179,58
9MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
10MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
2MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:57115,02
11MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0876,74
11MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
12MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1975,62
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
13MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2674,88
4MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4481,71
14MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3068,28
15MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3967,34
16MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1563,72
12MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
5MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2166,16
6MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2665,61
17MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3055,90
7MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3764,51
13MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:01100,00
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
8MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4951,51
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:33103,66
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:09100,98
1ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:33115,81
9MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:4234,36
9ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2495,36
3MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5064,15
4MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:0263,08
10ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4889,05
2ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:31103,54
3ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0380,64
5MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:3818,82
11ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3935,57
18MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
12ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:5934,11
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
5MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:2090,23
6MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
7MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:2183,41
8MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:3881,47
9MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4380,90
10MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
11MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
12MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:1077,93
13MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2676,14
14MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2776,06
15MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4074,56
16MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1071,18
17MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2269,84
18MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2969,10
19MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
20MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:4966,86
21MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0964,65
22MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1663,86
23MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3661,63
24MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4161,13
25MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
26MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
27MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:5759,29
28MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0858,05
29MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
30MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1956,84
31MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2656,03
32MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4454,08
33MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3048,88
34MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3947,87
35MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1543,94
36MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
37MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2136,56
38MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2635,94
39MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3035,47
40MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3734,70
41MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
42MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4920,05
43MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:423,00
44MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:503,00
45MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:023,00
46MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:383,00
47MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:0184,39
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:3371,04
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:0967,91
9ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:3365,83
10ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2461,37
11ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4854,00
12ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:3150,22
13ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0321,12
14ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:393,00
15ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód