Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

10.10.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 10.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice, městský atletický stadion na Dukle
15:00 (pro závodníky, kterým vyhovuje dřívější hodina startu), 16:00 (nad 40 minut), 17:10 (pod 40 minut) hodin

Přihlášky

od 14:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
polytanový povrch po celém osmidráhovém okruhu

Ceny pro vítěze

věcné pro prvních 5 mužů a žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze23
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 394

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef659
Novák Pavel819
Doucha Jiří718
Eliáš Petr607
Vacarda Vladimír597
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš757
Krátká Anna697
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Bílý Zdeněk595
Leszkow Petr445
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Kalousek Jan714
Kalný Petr814
Ing. Moravec Martin844
Zachař Jiří724
Radiměřský Karel874
Brožek Radmil544
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Bubeníček Jiří513
Schaffer Petr603
Mrklovský Miroslav723
Tlapák Jaroslav873
Jirásková Eva643
Tomíšek Jindřich393
Rossi Lenka543
Fenclová Marta763
Jureček Michal963
Borek Petr703
Roleček Milan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Bača Jan763
Stránský Aleš603
Šimůnková Pavla773
Červ Miloslav503
Marhold Luboš773
Moník Milan693
Nechvíl Petr913

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:28104,48
2MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2099,34
3MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5196,18
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42106,22
2MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5199,18
3MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3694,60
4MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3782,22
5MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4681,27
6MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0479,48
7MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5674,16
8MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0367,33
9MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2465,24
10MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1460,15
11MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5056,41
12MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4850,50
13MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0524,30
14MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:58107,93
2MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:42104,01
3MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4188,06
4MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1884,75
5MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3083,65
6MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1279,91
7MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:4539,63
8MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:2036,51
9MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
10MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:45108,28
2MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5597,01
3MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2194,72
4MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1090,48
5MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0685,66
6MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4861,06
7MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5245,07
8MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:2042,69
9MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:1537,88
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:29110,11
2MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4695,06
3MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4994,83
4MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:3573,00
Muži E (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:28128,71
2ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2271,29
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54114,66
2ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:08103,44
3ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2681,90
4ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4075,68
5ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3666,00
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:07100,00
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:43100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42106,22
1MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:28104,48
2MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5199,18
2MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2099,34
3MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3694,60
3MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5196,18
4MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3782,22
5MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4681,27
1MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:58107,93
6MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0479,48
2MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:42104,01
1MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:45108,28
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54114,66
7MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5674,16
8MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0367,33
9MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2465,24
1ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:28128,71
2MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5597,01
2ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:08103,44
10MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1460,15
3MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2194,72
3MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4188,06
11MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5056,41
4MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1090,48
4MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1884,75
5MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3083,65
12MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4850,50
5MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0685,66
6MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1279,91
1MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:29110,11
3ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2681,90
4ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4075,68
2MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4695,06
3MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4994,83
13MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0524,30
6MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4861,06
5ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3666,00
7MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:4539,63
7MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5245,07
14MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
8MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:2042,69
8MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:2036,51
4MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:3573,00
9MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:1537,88
2ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2271,29
1ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:43100,00
9MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
10MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
1ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:07100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42103,98
2MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:2899,18
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5196,85
4MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2093,89
5MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3692,22
6MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5190,65
7MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3779,69
8MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4678,74
9MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5877,58
10MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0476,92
11MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:4273,05
12MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:4572,66
13MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5671,55
14MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0364,63
15MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2462,52
16MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5559,29
17MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1457,37
18MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2156,58
19MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4154,57
20MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5053,58
21MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1051,55
22MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1850,74
23MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3049,46
24MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4847,61
25MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0645,83
26MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1245,14
27MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:2943,45
28MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4623,11
29MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4922,80
30MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0521,10
31MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4816,67
32MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:453,00
33MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:523,00
34MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
35MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:203,00
36MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:203,00
37MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:353,00
38MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:153,00
39MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
40MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54106,63
2ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:2898,44
3ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:0894,93
4ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2672,45
5ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4065,96
6ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3655,86
7ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2230,87
8ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:4323,77
9ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:073,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Gratulace vítězi tohoto závodu ! Takovýto čas se běžně nevidí ani o větší atletice na tomto stadionu , natož od specialisty vrchaře .A pak že ty kopce zpomalují..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód