Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

13.10.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 13.10.2012
  • zobrazeno již 1x
  • pořadatel: KB OEZ Letohrad a TJ Spartak OEZ Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad, areál biatlonu
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - žactvo 2002 a starší, dorost
zdarma - žactvo 2003 a mladší

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
lesní cesty a asfalt

Ceny pro vítěze

věcné ceny, diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 776 775 608

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2629

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fáberová Zuzana969
Mikyska Tomáš009
Maříková Simona969
Schreierová Anna008
Klaclová Šárka938
Kalous Petr778
Vinduška Petr938
Novotná Dora978
Leicht Jiří498
Polák Daniel988
Kavka Lukáš978
Procházka Jakub968
Bielčik Jindřich408
Černá Kristýna938
Krejčí Stanislav638
Sadílek Ota468
Ducháček Bedřich598
Exler Ondřej907
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Novotný Luděk627
Keprtová Miloslava487
Kánský Petr007
Gregora Filip027
Remeš Vojtěch987
Fajfrová Markéta977
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Dušková Lenka807
Žalčík Kim997
Marek Jiří437
Moravec Jan027
Vávra Vlastimil917
Večeř Milan967
Koblížek Jindřich487
Novotný Jan906
Martinec Ondřej996
Suchomel Tomáš976
Remešová Hana946
Mikysková Svatava036
Stránská Michaela976
Moravec Martin846
Vondra Vojtěch986
Čerenkova Petra996
Schreier Jakub966
Kubelka Tomáš936
Smoláková Alexandra986
Fellnerová Natálie006
Pekař Štěpán946
Hermann Jakub036

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmenší děti r. 2007 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Předžáci r. 05-06 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2128Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:02:14-
2C2327Pařízek PetrTJ Žďár n.Sázavou0500:02:18-
3C2422Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:02:23-
4C2524Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:29-
5C2826Boháč PankrácAC Choceň0600:02:33-
6C21121Vencl JiříTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:43-
7C21225Večeř DanTJ Jiskra Králíky0600:02:46-
Předžákyně r. 05-06 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D226Moskvová AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:16-
2D263Cenková EmaFenix SKI team Jeseník0500:02:30-
3D274Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:32-
4D297Bergmanová KateřinaŽamberk0600:02:39-
5D2108Maříková MichaelaŽamberk0600:02:42-
6D2122Hynková VeronikaPísečná0500:02:46-
6D2125Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:46-
8D21510Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:03:22-
9D2169Rolečková IvaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:04:55-
Nejmladší žáci r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1172Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:03:58102,22
2M1266Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:00100,55
3M14281Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0497,23
4M16282Budig MatoušAtletika Polička0300:04:1389,75
5M1978Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:2083,93
6M11174Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:2480,61
7M11280Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:2579,78
8M11375Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:2778,12
9M11479Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:2877,29
10M11562Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2976,45
11M11777Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:3472,30
12M118283Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:3571,47
13M11976Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:3670,64
14M121149Píša KarelSloupnice0300:04:4067,31
15M12865Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4662,33
16M12964Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:5059,00
17M13068Petr LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5158,17
18M13170Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5455,68
19M13261Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0447,37
20M13367Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0546,54
21M13473Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:05:0744,88
22M135284Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:05:1240,72
23M13863Roleček MichalTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:4810,80
Nejmladší žákyně r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1345Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:04:01106,17
2Z1553Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:1098,93
3Z1748Špinarová KarolínaSK Nové Město.n.Moravě0300:04:1594,91
4Z1852Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:1694,10
5Z11055Červená EliškaDukla Polička0400:04:2289,28
6Z11656Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:04:3380,43
7Z12043Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:04:3876,41
8Z12250Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:04:4173,99
8Z12247Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:04:4173,99
10Z12446Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:04:4273,19
11Z12541Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:4372,39
11Z12542Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4372,39
11Z12551Stoklasová ZuzanaSK Svratka0400:04:4372,39
14Z13644Hubová VeronikaFenix SKI Team Jeseník0300:05:2042,63
15Z13749Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:4026,54
16Z13954Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:05:5514,48
Mladší žáci r. 01-02 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21108Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:47102,00
2M22111Boháč BonifácAC Choceň0100:08:5399,75
3M23112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:08:5798,25
4M24102Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:09:0993,74
5M28105Mareček JonášSK Nové Město.n.Moravě0100:09:4181,72
6M29110Boháč ServácAC Choceň0200:09:4580,21
7M21298Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:5277,58
8M213107Žváček VladimírSK Nové Město.n.Moravě0100:09:5775,70
9M216109Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:10:1867,81
10M218104Kabrda JosefSK Nové Město.n.Moravě0100:10:2963,68
11M219103Horákovský RenéSK Nové Město.n.Moravě0100:10:4358,42
12M220101Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0100:10:4856,54
13M221113Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:10:4956,17
14M222100Bergmann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:5354,66
15M22599Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:11:1944,90
16M22797Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:11:3040,76
Mladší žákyně r. 01-02 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2181Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:37101,76
2Z2284Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:05:40100,00
3Z2390Zámečníková SáraBatt Klub Nové Město n.M.0100:05:4398,24
4Z2482Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:4895,29
5Z2587Černá VeronikaSK Svratka0100:05:5690,59
6Z2693Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:06:0386,47
7Z2795Škrabalová KristýnaLinhartice0200:06:1082,35
8Z2888Gregorová AnetaSK Svratka0100:06:1579,41
9Z2986Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:06:1678,82
10Z21094Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:06:1778,24
11Z21189Kamarádová MarieSK Svratka0200:06:1877,65
12Z21283Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:06:3269,41
13Z21391Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:06:5257,65
14Z214295Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:06:5655,29
15Z21585Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:07:0550,00
16Z21692Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:07:2041,18
Starší žáci r. 99-00 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:12:57107,04
2M32140Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:3298,34
3M34147Zdražil JanBatt Klub Nové Město n.M.9900:13:4794,62
4M35141Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:4994,12
5M38136Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:1388,16
6M310139Urban MatyášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:2285,93
7M311150Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:14:2684,93
8M314142Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:15:1074,01
9M325138Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:16:0859,60
10M327146Tomášek JiříSK Nové Město.n.Moravě0000:16:2256,13
11M328152Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:16:4151,41
12M329148Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:16:4749,92
13M332154Jaroš VáclavCyklo Pokr0000:17:1343,46
14M334143Bilyak PetroFenix Ski Team Jeseník9900:17:2839,74
15M335151Oldřich MartinSki Česká Třebová0000:17:3837,25
16M341153Pařízek JanTJ Žďár n.Sázavou0000:18:1328,56
17M343137Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:18:5418,38
Starší žákyně r. 99-00 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35125Teplá EliškaSK Svratka9900:09:16102,72
2Z36124Trávníčková AnetaSK Svratka0000:09:2499,88
3Z37127Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:3197,40
4Z310129Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:4991,01
5Z311126Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:5090,66
6Z314131Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:10:0684,98
7Z315132Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:10:1382,50
8Z317123Stoklasová DanielaSK Svratka0000:10:1980,37
9Z323128Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:0364,75
10Z324116Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:11:1859,43
11Z325117Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:1959,08
12Z328130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:3453,76
13Z329119Schreierová AnnaFenix SKI team Jeseník0000:12:0542,76
14Z330118Stejskalová NikolTJ Spartak OEZ Letohrad0000:15:343,00
Mladší dorostenci r. 97-98 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41190Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:15:10101,17
2M42184Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:12100,73
3M43175Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:15:2498,11
4M44178Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:15:2897,23
5M45185Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:15:2997,01
6M46172Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:4693,30
7M47182Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:16:0888,49
8M48174Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:16:1088,06
9M49176Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:16:1686,74
10M410188Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:2385,21
11M411173Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:16:3582,59
12M412187Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:16:3881,94
13M413186Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:16:4480,63
14M414181Pekař JanSK Nové Město n. Moravě9700:16:5977,35
15M415177Polák DanielFenix SKI team Jeseník9800:17:0775,60
16M416189Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:18:2957,68
17M417180Honek JosefSK Nové Město na Moravě9800:19:3243,92
18M418206Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:20:1035,62
19M419183Suchodol Mikulᚎamberk9800:22:423,00
-M4-179Chroustovský JaromírSK Nové Město na Moravě98DNF-
Mladší dorostenky r. 97-98 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z413167Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:14:40106,02
2Z416160Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:1797,87
3Z418161Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:15:2596,11
4Z419164Ostrejšová KateřinaSK Nové Město na Moravě9800:15:2795,66
5Z420157Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:15:3095,00
6Z422162Sádovská MichaelaSK Nové Město n. Moravě9800:15:4791,26
7Z423165Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:15:4990,82
8Z430159Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:16:5975,39
9Z436163Remešová DenisaSK Nové Město n. Moravě9700:17:4365,69
10Z437166Štafová JanaTJ Sokol Jaroměř9700:17:4764,81
11Z439158Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:17:5662,82
12Z446156Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:3427,99
Starší dorostenci r. 95-96 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52210Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:23:58106,20
2M53205Španihel DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9500:25:0197,71
3M54203Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:1396,09
4M57201Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:4292,18
4M57204Žemlička MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:4292,18
6M59208Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:25:5390,70
7M513207Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:27:0581,00
8M516209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:27:4775,34
9M523202Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:29:1962,94
Starší dorostenky r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z515191Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:14108,05
2Z517192Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:18107,21
3Z531193Krátká HanaLanškroun9500:17:0584,74
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:29:16107,67
2MJ53Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:29:30106,13
3MJ134Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:3286,20
4MJ142Pekař ŠtěpánSK Nové Město n. Moravě9400:32:4384,99
5MJ195Cink MartinAC Pardubice9400:36:5257,72
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3216Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:13:37100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:38104,17
2MA229Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:27:45103,35
3MA434Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:29:1792,48
4MA623Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:29:4289,53
5MA722Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:30:4881,73
6MA832Lorenc TomášAtletika Polička8600:31:1179,02
7MA937Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:31:1678,43
8MA1021Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:31:5473,94
9MA1124Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:32:1671,34
10MA1241Řemínek MatějAC Choceň8600:32:2670,16
11MA1536Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:34:0957,99
12MA1625Zapalač DušanVŠB - TU Ostrava9000:34:5852,20
13MA1731Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:0151,85
14MA1840Socha LadislavSloupnice7500:36:2941,46
15MA2042Kalous PetrSK Žamberk7700:37:1735,79
16MA2133Myšák PetrHK Choceň8600:37:5331,54
17MA2230Roleček MilanPěčín7600:38:2527,76
18MA2326Kačena MartinSK Žamberk7400:38:5823,86
19MA2439Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:39:4118,78
20MA2535Marhold LubošHorní Jelení7700:40:5210,39
-MA-38Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1247Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:54109,22
2MB5254Fajfr František3D Fitness Race Team7200:25:1698,31
3MB10249Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:26:0092,46
4MB12257Donát VáclavSokol Hylváty6500:26:5984,61
5MB14252Vejběra JanCyklo POKR6600:27:1482,62
6MB17250Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:5077,83
7MB18248Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:27:5776,90
8MB22255Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:29:0368,12
9MB24253Belobrad IvanŽamberk6600:29:2365,45
10MB30251Beznoska KamilČermná6300:31:3547,89
11MB31246Svoboda FilipLetohrad7100:31:4346,83
12MB32258Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:31:5345,50
-MB-256Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6270Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:41105,72
2MC11271Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:11101,93
3MC15274Vanta JosefSK Hronov6200:27:2792,35
4MC19144Krátký LubošLanškroun6200:28:1086,93
5MC20273Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2285,42
6MC25267Kavak JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:29:2877,10
7MC26272Skalický JosefŽichlínek6200:29:3076,84
8MC27266Fáber Viliam3D Fitness Race Team6200:29:5074,32
9MC28269Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0073,06
-MC-268Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou61DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21278Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:44111,45
2MD29275Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:15101,49
3MD33280Leicht JiříASPV Těchonín4900:32:2787,06
4MD34276Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:5983,56
5MD35279Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:0969,34
6MD36277Bielčik JindřichLichkov4000:37:52100,00
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7226Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:06118,39
2ZA12229Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:14:27113,88
3ZA40228Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:18:0267,73
4ZA45227Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:19:2050,98
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6240Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:51109,69
2ZB9241Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:14104,43
3ZB21236Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3585,88
4ZB24238Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0678,78
5ZB42239Vejběrová EvaCyklo POKR7600:18:1449,47
6ZB44237Hrušková DarinaČeská Třebová7500:19:0737,33
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC26265Vacková HanaSK Hronov5600:16:18100,00
2ZC33262Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:27116,85
3ZC38263Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:17:53112,30
4ZC47264Sedláčková HedvikaLanškroun6600:21:5070,85
5ZC48296Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:1167,17
6ZC49261Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2764,37
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1172Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:03:58102,22
2M1266Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:00100,55
1Z1345Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:04:01106,17
3M14281Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0497,23
2Z1553Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:1098,93
4M16282Budig MatoušAtletika Polička0300:04:1389,75
3Z1748Špinarová KarolínaSK Nové Město.n.Moravě0300:04:1594,91
4Z1852Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:1694,10
5M1978Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:2083,93
5Z11055Červená EliškaDukla Polička0400:04:2289,28
6M11174Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:2480,61
7M11280Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:2579,78
8M11375Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:2778,12
9M11479Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:2877,29
10M11562Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2976,45
6Z11656Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:04:3380,43
11M11777Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:3472,30
12M118283Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:3571,47
13M11976Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:3670,64
7Z12043Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:04:3876,41
14M121149Píša KarelSloupnice0300:04:4067,31
8Z12247Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:04:4173,99
8Z12250Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:04:4173,99
10Z12446Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:04:4273,19
11Z12551Stoklasová ZuzanaSK Svratka0400:04:4372,39
11Z12542Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4372,39
11Z12541Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:4372,39
15M12865Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4662,33
16M12964Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:5059,00
17M13068Petr LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5158,17
18M13170Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5455,68
19M13261Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0447,37
20M13367Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0546,54
21M13473Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:05:0744,88
22M135284Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:05:1240,72
14Z13644Hubová VeronikaFenix SKI Team Jeseník0300:05:2042,63
15Z13749Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:4026,54
23M13863Roleček MichalTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:4810,80
16Z13954Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:05:5514,48
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2181Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:37101,76
2Z2284Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:05:40100,00
3Z2390Zámečníková SáraBatt Klub Nové Město n.M.0100:05:4398,24
4Z2482Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:4895,29
5Z2587Černá VeronikaSK Svratka0100:05:5690,59
6Z2693Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:06:0386,47
7Z2795Škrabalová KristýnaLinhartice0200:06:1082,35
8Z2888Gregorová AnetaSK Svratka0100:06:1579,41
9Z2986Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:06:1678,82
10Z21094Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:06:1778,24
11Z21189Kamarádová MarieSK Svratka0200:06:1877,65
12Z21283Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:06:3269,41
13Z21391Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:06:5257,65
14Z214295Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:06:5655,29
15Z21585Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:07:0550,00
16Z21692Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:07:2041,18
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21108Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:47102,00
2M22111Boháč BonifácAC Choceň0100:08:5399,75
3M23112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:08:5798,25
4M24102Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:09:0993,74
1Z35125Teplá EliškaSK Svratka9900:09:16102,72
2Z36124Trávníčková AnetaSK Svratka0000:09:2499,88
3Z37127Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:3197,40
5M28105Mareček JonášSK Nové Město.n.Moravě0100:09:4181,72
6M29110Boháč ServácAC Choceň0200:09:4580,21
4Z310129Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:4991,01
5Z311126Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:5090,66
7M21298Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:5277,58
8M213107Žváček VladimírSK Nové Město.n.Moravě0100:09:5775,70
6Z314131Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:10:0684,98
7Z315132Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:10:1382,50
9M216109Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:10:1867,81
8Z317123Stoklasová DanielaSK Svratka0000:10:1980,37
10M218104Kabrda JosefSK Nové Město.n.Moravě0100:10:2963,68
11M219103Horákovský RenéSK Nové Město.n.Moravě0100:10:4358,42
12M220101Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0100:10:4856,54
13M221113Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:10:4956,17
14M222100Bergmann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:5354,66
9Z323128Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:0364,75
10Z324116Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:11:1859,43
11Z325117Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:1959,08
15M22599Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:11:1944,90
16M22797Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:11:3040,76
12Z328130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:3453,76
13Z329119Schreierová AnnaFenix SKI team Jeseník0000:12:0542,76
14Z330118Stejskalová NikolTJ Spartak OEZ Letohrad0000:15:343,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:12:57107,04
2M32140Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:3298,34
1ZJ3216Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:13:37100,00
3M34147Zdražil JanBatt Klub Nové Město n.M.9900:13:4794,62
4M35141Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:4994,12
1ZB6240Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:51109,69
1ZA7226Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:06118,39
5M38136Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:1388,16
2ZB9241Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:14104,43
6M310139Urban MatyášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:14:2285,93
7M311150Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:14:2684,93
2ZA12229Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:14:27113,88
1Z413167Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:14:40106,02
8M314142Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:15:1074,01
1Z515191Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:14108,05
2Z416160Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:1797,87
2Z517192Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:18107,21
3Z418161Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:15:2596,11
4Z419164Ostrejšová KateřinaSK Nové Město na Moravě9800:15:2795,66
5Z420157Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:15:3095,00
3ZB21236Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3585,88
6Z422162Sádovská MichaelaSK Nové Město n. Moravě9800:15:4791,26
7Z423165Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:15:4990,82
4ZB24238Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0678,78
9M325138Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:16:0859,60
1ZC26265Vacková HanaSK Hronov5600:16:18100,00
10M327146Tomášek JiříSK Nové Město.n.Moravě0000:16:2256,13
11M328152Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:16:4151,41
12M329148Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:16:4749,92
8Z430159Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:16:5975,39
3Z531193Krátká HanaLanškroun9500:17:0584,74
13M332154Jaroš VáclavCyklo Pokr0000:17:1343,46
2ZC33262Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:27116,85
14M334143Bilyak PetroFenix Ski Team Jeseník9900:17:2839,74
15M335151Oldřich MartinSki Česká Třebová0000:17:3837,25
9Z436163Remešová DenisaSK Nové Město n. Moravě9700:17:4365,69
10Z437166Štafová JanaTJ Sokol Jaroměř9700:17:4764,81
3ZC38263Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:17:53112,30
11Z439158Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:17:5662,82
3ZA40228Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:18:0267,73
16M341153Pařízek JanTJ Žďár n.Sázavou0000:18:1328,56
5ZB42239Vejběrová EvaCyklo POKR7600:18:1449,47
17M343137Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:18:5418,38
6ZB44237Hrušková DarinaČeská Třebová7500:19:0737,33
4ZA45227Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:19:2050,98
12Z446156Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:3427,99
4ZC47264Sedláčková HedvikaLanškroun6600:21:5070,85
5ZC48296Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:1167,17
6ZC49261Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2764,37
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41190Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:15:10101,17
2M42184Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:12100,73
3M43175Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:15:2498,11
4M44178Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:15:2897,23
5M45185Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:15:2997,01
6M46172Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:4693,30
7M47182Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:16:0888,49
8M48174Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:16:1088,06
9M49176Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:16:1686,74
10M410188Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:2385,21
11M411173Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:16:3582,59
12M412187Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:16:3881,94
13M413186Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:16:4480,63
14M414181Pekař JanSK Nové Město n. Moravě9700:16:5977,35
15M415177Polák DanielFenix SKI team Jeseník9800:17:0775,60
16M416189Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:18:2957,68
17M417180Honek JosefSK Nové Město na Moravě9800:19:3243,92
18M418206Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:20:1035,62
19M419183Suchodol Mikulᚎamberk9800:22:423,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1247Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:54109,22
1M52210Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:23:58106,20
2M53205Španihel DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9500:25:0197,71
3M54203Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:1396,09
2MB5254Fajfr František3D Fitness Race Team7200:25:1698,31
1MC6270Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:41105,72
4M57204Žemlička MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:4292,18
4M57201Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:25:4292,18
6M59208Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:25:5390,70
3MB10249Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:26:0092,46
2MC11271Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:11101,93
4MB12257Donát VáclavSokol Hylváty6500:26:5984,61
7M513207Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:27:0581,00
5MB14252Vejběra JanCyklo POKR6600:27:1482,62
3MC15274Vanta JosefSK Hronov6200:27:2792,35
8M516209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:27:4775,34
6MB17250Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:5077,83
7MB18248Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:27:5776,90
4MC19144Krátký LubošLanškroun6200:28:1086,93
5MC20273Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2285,42
1MD21278Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:44111,45
8MB22255Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:29:0368,12
9M523202Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:29:1962,94
9MB24253Belobrad IvanŽamberk6600:29:2365,45
6MC25267Kavak JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:29:2877,10
7MC26272Skalický JosefŽichlínek6200:29:3076,84
8MC27266Fáber Viliam3D Fitness Race Team6200:29:5074,32
9MC28269Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0073,06
2MD29275Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:15101,49
10MB30251Beznoska KamilČermná6300:31:3547,89
11MB31246Svoboda FilipLetohrad7100:31:4346,83
12MB32258Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:31:5345,50
3MD33280Leicht JiříASPV Těchonín4900:32:2787,06
4MD34276Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:5983,56
5MD35279Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:0969,34
6MD36277Bielčik JindřichLichkov4000:37:52100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:38104,17
2MA229Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:27:45103,35
1MJ31Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:29:16107,67
3MA434Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:29:1792,48
2MJ53Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:29:30106,13
4MA623Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:29:4289,53
5MA722Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:30:4881,73
6MA832Lorenc TomášAtletika Polička8600:31:1179,02
7MA937Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:31:1678,43
8MA1021Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:31:5473,94
9MA1124Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:32:1671,34
10MA1241Řemínek MatějAC Choceň8600:32:2670,16
3MJ134Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:3286,20
4MJ142Pekař ŠtěpánSK Nové Město n. Moravě9400:32:4384,99
11MA1536Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:34:0957,99
12MA1625Zapalač DušanVŠB - TU Ostrava9000:34:5852,20
13MA1731Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:0151,85
14MA1840Socha LadislavSloupnice7500:36:2941,46
5MJ195Cink MartinAC Pardubice9400:36:5257,72
15MA2042Kalous PetrSK Žamberk7700:37:1735,79
16MA2133Myšák PetrHK Choceň8600:37:5331,54
17MA2230Roleček MilanPěčín7600:38:2527,76
18MA2326Kačena MartinSK Žamberk7400:38:5823,86
19MA2439Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:39:4118,78
20MA2535Marhold LubošHorní Jelení7700:40:5210,39
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:38104,13
2MA229Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:27:45103,31
3MJ31Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:29:1692,56
4MA434Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:29:1792,44
5MJ53Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:29:3090,90
6MA623Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:29:4289,49
7MA722Kyncl TomášSK Nové Město na Moravě8900:30:4881,69
8MA832Lorenc TomášAtletika Polička8600:31:1178,97
9MA937Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:31:1678,38
10MA1021Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:31:5473,89
11MA1124Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:32:1671,29
12MA1241Řemínek MatějAC Choceň8600:32:2670,11
13MJ134Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:3269,40
14MJ142Pekař ŠtěpánSK Nové Město n. Moravě9400:32:4368,10
15MA1536Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:34:0957,94
16MA1625Zapalač DušanVŠB - TU Ostrava9000:34:5852,16
17MA1731Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:0151,80
18MA1840Socha LadislavSloupnice7500:36:2941,41
19MJ195Cink MartinAC Pardubice9400:36:5238,69
20MA2042Kalous PetrSK Žamberk7700:37:1735,74
21MA2133Myšák PetrHK Choceň8600:37:5331,48
22MA2230Roleček MilanPěčín7600:38:2527,70
23MA2326Kačena MartinSK Žamberk7400:38:5823,80
24MA2439Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:39:4118,72
25MA2535Marhold LubošHorní Jelení7700:40:5210,34
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3216Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:13:37103,45
2ZB6240Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:51100,08
3ZA7226Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:0696,47
4ZB9241Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:1494,55
5ZA12229Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:14:2791,42
6Z413167Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:14:4088,29
7Z515191Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:1480,11
8Z416160Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:1779,39
9Z517192Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:1879,15
10Z418161Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:15:2577,47
11Z419164Ostrejšová KateřinaSK Nové Město na Moravě9800:15:2776,98
12Z420157Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:15:3076,26
13ZB21236Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3575,06
14Z422162Sádovská MichaelaSK Nové Město n. Moravě9800:15:4772,17
15Z423165Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:15:4971,69
16ZB24238Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0667,60
17ZC26265Vacková HanaSK Hronov5600:16:1864,72
18Z430159Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:16:5954,85
19Z531193Krátká HanaLanškroun9500:17:0553,41
20ZC33262Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:2748,12
21Z436163Remešová DenisaSK Nové Město n. Moravě9700:17:4344,27
22Z437166Štafová JanaTJ Sokol Jaroměř9700:17:4743,30
23ZC38263Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:17:5341,86
24Z439158Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:17:5641,14
25ZA40228Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:18:0239,70
26ZB42239Vejběrová EvaCyklo POKR7600:18:1436,81
27ZB44237Hrušková DarinaČeská Třebová7500:19:0724,06
28ZA45227Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:19:2020,93
29Z446156Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:343,13
30ZC47264Sedláčková HedvikaLanškroun6600:21:503,00
31ZC48296Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:113,00
32ZC49261Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 40%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
68%

Názory na závod

opravte prosím příjmení u čísla 250 z Schener na Scheuer děkuji
campa.franz
Dobrý den, v kategorii Starší žákyně r. 99-00 [2 km] prosím o opravu jména Mypešová Natálie. Správně je Hypešová Natálie. Děkuji M. Vopelková
miroslava.vopelkova
Scheuer a Hypesova opraveni.
team
V kat.mladší dorostenci na 4.místě doběhl Michal Kačerovský Atl.Albrechtice-prosím opravit výsledek. děkuji
ota.la

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód