Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická Cross-Country

14.10.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická Cross-Country
  • datum konání: 14.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Sokola Pardubice I na Olšinkách, Jiráskova 29, Padubice
9:30 - 13:20 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin u vstupu na stadion

Startovné

Muži a ženy 70 Kč. Na místě 100 Kč
Žákovské, dorostenecké a juniorské kategorie 20 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
asfalt a parkové cesty, start a cíl na tartanu

Ceny pro vítěze

Muži – prvních 5 v celkovém pořadí peněžité premie
Ženy – prvních 5 v celkovém pořadí peněžité premie
Mládežnické a veteránské kategorie – věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Excel

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická Cross-Country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1838

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta769
Metelková Táňa729
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Krátká Anna697
Šternerová Hana637
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Červ Miloslav506
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Kraus Václav645
Pechek František535
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Smrčka Miloš545
Nejedlý Michal695
Jelínková Magdalena455
Fiala Jaroslav385
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Vašíček Martin714
Hypešová Natálie994
Serbousková Sára044
Vlčovská Marta764
Hofman Jiří874
Rossi Lenka544
Olšan Martin874
Zajíc Jan534
Kalousek Jan714
Vodička Jiří534

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3127Pavlas OndřejAtletika Chrudim0000:04:34101,93
2M3217Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:37115,33
2M3231Zezula AdamAtletika Polička9900:04:3799,76
4M347Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:04:3998,31
5M354Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:41112,67
6M3720Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5288,92
7M31218Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:05:09109,65
8M31430Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:05:1373,73
9M3192Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:05:2699,18
10M32213Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:05:3991,17
11M32334Jirásko JosefSK Srch0100:05:4272,00
12M32447Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:05:4488,09
13M32543Frydrych BedřichAC Choceň0300:05:5084,39
-M3-35Chlád OndřejTurbo Chotěboř99DNF-
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3628Pavlasová TerezaAtletika Chrudim0000:04:51102,93
2Z3822Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:55100,23
3Z3914Zámečníková SáraBatt klub Nové Město na Moravě0000:05:0096,84
4Z31036Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:03105,14
5Z31123Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:0692,78
6Z3125Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:0990,74
7Z31519Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:1597,43
7Z31510Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:1597,43
9Z31732Pešková PavlínaAtletika Polička0000:05:1785,33
10Z31842Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:2094,21
11Z32044Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:05:29113,07
12Z32121Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3473,81
13Z32649Bláhová VeronikaŠAK Pardubice0400:05:5896,59
14Z3273Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:06:0990,34
15Z32839Svobodová EliškaHvězda SKP Pardubice0300:06:5464,77
16Z32926Kopáčková MarieAC Pardubice0500:07:1552,84
17Z33046Slezáková DominikaAktis Praha0400:07:1851,14
18Z33138Novotná KláraAC Pardubice0500:07:2746,02
Starší žáci (trať 2,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4129Zrůst DanielAtletika Chrudim9700:10:09100,87
2M4445Svatoš FilipHradec Králové9700:10:1299,89
3M458Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:10:1499,24
4M466Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:2396,29
5M4752Mužík JanAtletika Polička9800:10:5087,47
6M481Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:10:5486,16
7M4925Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:11:0582,56
8M41024Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:11:1379,95
9M41456Šafka PatrikDětský domov Pce9700:15:553,00
10M41555Šaršský RudolfDětský domov Pce9700:17:263,00
Starší žákyně (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4141Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:08:21112,59
2Z4233Tobýšková KateřinaAtletika Polička9700:09:0496,51
3Z4337Pártlová DanielaAC Choceň9700:09:1990,90
4Z4440Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:09:3684,54
5Z4548Kmošková NatálieAC Pardubice9800:10:0573,69
Dorostenci (trať 2,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5253Lakota AntonínAC Choceň9500:10:10100,00
1M5257Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:10100,00
Dorostenky (trať 2,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51154Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:11:16104,25
2Z51250Sedláková VeronikaTURBO Chotěboř9600:11:27101,06
3Z51351Sedláková MichaelaTURBO Chotěboř9600:11:4994,69
Junioři 18-19 let (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ169Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:27:31100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:22102,49
2MA277Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:30:5598,92
3MA359Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:30:5898,59
4MA471Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3095,12
5MA552Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:32:4686,88
6MA692Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:1383,96
7MA781Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2869,32
8MA993Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:36:1464,34
9MA12126Valenta TomášPardubice7600:37:5153,82
10MA1872Kalný PetrAtletika Chrudim8100:40:0938,86
11MA2082Doubek TomášPardubice7300:41:2530,62
12MA2161Froš ŠtěpánPardubice7300:41:4628,35
13MA3085Novák PetrChrudim7800:44:1312,41
14MA3189Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:185,37
15MA3354Jirásko DušanSK Srch7300:46:033,00
16MA3560Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:253,00
17MA3757Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:49:163,00
18MA39127Bělohlav ŠtěpánPardubice7300:49:263,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB864Krejčí JaromírPastviny6600:36:03108,95
2MB1180Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4999,59
3MB1467Kristek JiříRETIA Pardubice6700:39:2191,46
4MB1684Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:2990,76
5MB1794Zachař JiříSruby7200:40:0387,75
6MB2366Belobrad IvanŽamberk6600:41:5877,59
7MB2673Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0571,68
8MB3497Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:2448,80
9MB3670Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:1139,35
10MB3853Jirásko LubomírSK Srch7100:49:2138,47
11MB4090Moník MilanSmiřice6900:53:0418,77
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1086Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:24109,37
2MC1387Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:4896,80
3MC1556Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2293,83
4MC1895Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0989,73
5MC2499Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:0279,87
6MC2562Skalický JosefŽichlínek6200:42:0979,26
7MC2791Sedlák JiříPřelouč5800:43:2372,80
8MC3274Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:0258,92
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2258Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:49106,23
2MD2855Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:3598,04
3MD2983Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:0595,73
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME268Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:44:22106,40
2ME363Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:47:1893,60
Ženy A 20-34 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA316Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:00119,95
2ZA714Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5993,10
3ZA96Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:23:4086,95
4ZA1320Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:27:3651,54
5ZA1621Jelínková HanaKRB Chrudim8100:30:0029,93
6ZA1818Slezáková IvaTuněchody8000:30:3225,13
Ženy B 35-44 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB119Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:21112,01
2ZB217Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:50107,06
3ZB41Uchytilová MonikaTJ Slavoj Banes Pacov7700:21:2380,93
4ZB615Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:22:3368,98
5ZB82Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0863,01
6ZB1410Prokešová SimonaPardubice - Studánka7700:28:406,32
Ženy C 45-54 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC511Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:27118,39
2ZC1013Jirásková EvaLanškroun6400:24:0695,95
3ZC114Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1985,65
4ZC157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:4556,59
5ZC1712Šternerová HanaHradec Králové6300:30:2742,19
6ZC198Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:4131,75
7ZC203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:1926,39
Ženy D 55 let a starší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:10100,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3127Pavlas OndřejAtletika Chrudim0000:04:34101,93
2M3231Zezula AdamAtletika Polička9900:04:3799,76
2M3217Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:37115,33
4M347Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:04:3998,31
5M354Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:41112,67
1Z3628Pavlasová TerezaAtletika Chrudim0000:04:51102,93
6M3720Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5288,92
2Z3822Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:55100,23
3Z3914Zámečníková SáraBatt klub Nové Město na Moravě0000:05:0096,84
4Z31036Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:03105,14
5Z31123Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:0692,78
7M31218Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:05:09109,65
6Z3125Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:0990,74
8M31430Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:05:1373,73
7Z31519Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:1597,43
7Z31510Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:1597,43
9Z31732Pešková PavlínaAtletika Polička0000:05:1785,33
10Z31842Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:2094,21
9M3192Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:05:2699,18
11Z32044Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:05:29113,07
12Z32121Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3473,81
10M32213Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:05:3991,17
11M32334Jirásko JosefSK Srch0100:05:4272,00
12M32447Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:05:4488,09
13M32543Frydrych BedřichAC Choceň0300:05:5084,39
13Z32649Bláhová VeronikaŠAK Pardubice0400:05:5896,59
14Z3273Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:06:0990,34
15Z32839Svobodová EliškaHvězda SKP Pardubice0300:06:5464,77
16Z32926Kopáčková MarieAC Pardubice0500:07:1552,84
17Z33046Slezáková DominikaAktis Praha0400:07:1851,14
18Z33138Novotná KláraAC Pardubice0500:07:2746,02
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4141Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:08:21112,59
2Z4233Tobýšková KateřinaAtletika Polička9700:09:0496,51
3Z4337Pártlová DanielaAC Choceň9700:09:1990,90
4Z4440Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:09:3684,54
5Z4548Kmošková NatálieAC Pardubice9800:10:0573,69
Trať 2,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4129Zrůst DanielAtletika Chrudim9700:10:09100,87
1M5253Lakota AntonínAC Choceň9500:10:10100,00
1M5257Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:10100,00
2M4445Svatoš FilipHradec Králové9700:10:1299,89
3M458Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:10:1499,24
4M466Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:2396,29
5M4752Mužík JanAtletika Polička9800:10:5087,47
6M481Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:10:5486,16
7M4925Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:11:0582,56
8M41024Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:11:1379,95
1Z51154Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:11:16104,25
2Z51250Sedláková VeronikaTURBO Chotěboř9600:11:27101,06
3Z51351Sedláková MichaelaTURBO Chotěboř9600:11:4994,69
9M41456Šafka PatrikDětský domov Pce9700:15:553,00
10M41555Šaršský RudolfDětský domov Pce9700:17:263,00
Trať 5,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB119Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:21112,01
2ZB217Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:50107,06
1ZA316Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:00119,95
3ZB41Uchytilová MonikaTJ Slavoj Banes Pacov7700:21:2380,93
1ZC511Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:27118,39
4ZB615Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:22:3368,98
2ZA714Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5993,10
5ZB82Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0863,01
3ZA96Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:23:4086,95
2ZC1013Jirásková EvaLanškroun6400:24:0695,95
3ZC114Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1985,65
1ZD125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:10100,00
4ZA1320Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:27:3651,54
6ZB1410Prokešová SimonaPardubice - Studánka7700:28:406,32
4ZC157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:4556,59
5ZA1621Jelínková HanaKRB Chrudim8100:30:0029,93
5ZC1712Šternerová HanaHradec Králové6300:30:2742,19
6ZA1818Slezáková IvaTuněchody8000:30:3225,13
6ZC198Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:4131,75
7ZC203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:1926,39
Trať 7,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ169Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:27:31100,00
1ME268Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:44:22106,40
2ME363Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:47:1893,60
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:22102,49
2MA277Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:30:5598,92
3MA359Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:30:5898,59
4MA471Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3095,12
5MA552Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:32:4686,88
6MA692Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:1383,96
7MA781Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2869,32
1MB864Krejčí JaromírPastviny6600:36:03108,95
8MA993Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:36:1464,34
1MC1086Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:24109,37
2MB1180Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4999,59
9MA12126Valenta TomášPardubice7600:37:5153,82
2MC1387Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:4896,80
3MB1467Kristek JiříRETIA Pardubice6700:39:2191,46
3MC1556Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2293,83
4MB1684Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:2990,76
5MB1794Zachař JiříSruby7200:40:0387,75
10MA1872Kalný PetrAtletika Chrudim8100:40:0938,86
4MC1895Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0989,73
11MA2082Doubek TomášPardubice7300:41:2530,62
12MA2161Froš ŠtěpánPardubice7300:41:4628,35
1MD2258Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:49106,23
6MB2366Belobrad IvanŽamberk6600:41:5877,59
5MC2499Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:0279,87
6MC2562Skalický JosefŽichlínek6200:42:0979,26
7MB2673Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0571,68
7MC2791Sedlák JiříPřelouč5800:43:2372,80
2MD2855Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:3598,04
3MD2983Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:0595,73
13MA3085Novák PetrChrudim7800:44:1312,41
14MA3189Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:185,37
8MC3274Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:0258,92
15MA3354Jirásko DušanSK Srch7300:46:033,00
8MB3497Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:2448,80
16MA3560Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:253,00
9MB3670Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:1139,35
17MA3757Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:49:163,00
10MB3853Jirásko LubomírSK Srch7100:49:2138,47
18MA39127Bělohlav ŠtěpánPardubice7300:49:263,00
11MB4090Moník MilanSmiřice6900:53:0418,77
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:22102,49
2MA277Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:30:5598,92
3MA359Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:30:5898,59
4MA471Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3095,12
5MA552Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:32:4686,88
6MA692Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:1383,96
7MA781Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2869,32
8MB864Krejčí JaromírPastviny6600:36:0365,53
9MA993Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:36:1464,34
10MC1086Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:2463,25
11MB1180Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4954,04
12MA12126Valenta TomášPardubice7600:37:5153,82
13MC1387Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:4847,64
14MB1467Kristek JiříRETIA Pardubice6700:39:2144,07
15MC1556Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2243,96
16MB1684Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:2943,20
17MB1794Zachař JiříSruby7200:40:0339,51
18MA1872Kalný PetrAtletika Chrudim8100:40:0938,86
18MC1895Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0938,86
20MA2082Doubek TomášPardubice7300:41:2530,62
21MA2161Froš ŠtěpánPardubice7300:41:4628,35
22MD2258Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:4928,02
23MB2366Belobrad IvanŽamberk6600:41:5827,05
24MC2499Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:0226,61
25MC2562Skalický JosefŽichlínek6200:42:0925,85
26MB2673Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0519,78
27MC2791Sedlák JiříPřelouč5800:43:2317,83
28MD2855Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:3516,53
29MD2983Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:0513,28
30MA3085Novák PetrChrudim7800:44:1312,41
31MA3189Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:185,37
32MC3274Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:023,00
33MA3354Jirásko DušanSK Srch7300:46:033,00
34MB3497Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:243,00
35MA3560Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:253,00
36MB3670Tomšů PetrMlýn Janderov6400:49:113,00
37MA3757Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:49:163,00
38MB3853Jirásko LubomírSK Srch7100:49:213,00
39MA39127Bělohlav ŠtěpánPardubice7300:49:263,00
40MB4090Moník MilanSmiřice6900:53:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB119Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:21107,46
2ZB217Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:50102,39
3ZA316Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:0090,15
4ZB41Uchytilová MonikaTJ Slavoj Banes Pacov7700:21:2375,63
5ZC511Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:2774,93
6ZB615Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:22:3363,39
7ZA714Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5958,85
8ZB82Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0857,27
9ZA96Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:23:4051,68
10ZC1013Jirásková EvaLanškroun6400:24:0647,13
11ZC114Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1934,36
12ZD125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:1014,95
13ZA1320Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:27:3610,41
14ZB1410Prokešová SimonaPardubice - Studánka7700:28:403,00
15ZC157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:453,00
16ZA1621Jelínková HanaKRB Chrudim8100:30:003,00
17ZC1712Šternerová HanaHradec Králové6300:30:273,00
18ZA1818Slezáková IvaTuněchody8000:30:323,00
19ZC198Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:413,00
20ZC203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:193,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód