Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Radostická nerezová desítka

21.1.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Radostická nerezová desítka
  • datum konání: 21.1.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Radostická nerezová desítka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5249Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:16:21-
2M5763Konečný PetrAC Okrouhlá9500:17:11-
3M5824KOVÁŘ JanVSK Univerzita Brno9600:17:14-
4M512121Klinkovský JiříBYAC Brno9800:18:16-
5M513104ZÁDĚRA PavelBETA URSUS Orienteering9500:18:19-
6M51429SLAVÍK ŠimonKunštát9600:18:20-
7M52199ŠPLÍCHAL MarekZBM9700:19:16-
8M532112POKORNÝ JanVSK Univerzita Brno9600:19:58-
9M545103PTÁČEK PatrikBETA URSUS Orienteering9800:21:16-
10M54673SLABÁK LukášAK Olymp Brno9700:21:20-
11M574120VÁVRA PetrŠAK Židlochovice0000:23:21-
12M5755VÁVRA VáclavŠAK Židlochovice9800:23:22-
13M57786KELBL VladimírKOB Moira Brno9700:23:30-
Dorostenky 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520117Klepalová KamilaAK Olymp Brno9600:19:14-
2Z54017Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:20:44-
3Z5533Klinkovská AnnaAK Olymp Brno9600:21:43-
4Z5558ZWIENEROVÁ JitkaAK Tišnov9500:21:48-
5Z55923Tancerová TerezaTJ Sokol Přísnotice9600:22:19-
6Z56690ODEHNALOVÁ TerezaKOB Moira Brno9700:22:54-
7Z58091ODEHNALOVÁ KláraKOB Moira Brno9900:23:46-
8Z58294KOPAROVÁ LenkaBrno9700:23:52-
9Z59095KRATOCHVÍLOVÁ AnežkaVranov9900:24:41-
10Z59189OTRUSINOVÁ JanaKOB Moira Brno9500:24:47-
11Z595113Čížková MarkétaOB Adamov9600:25:09-
12Z59768HIRŠOVÁ GabrielaVSK MendelU9600:25:40-
13Z5989OSOLSOBĚ KristýnaAHA Vyškov9600:25:48-
14Z510014Kuncová MartinaLRS Vyškov0100:25:56-
15Z511115KUNCOVÁ MonikaLRS Vyškov9900:28:06-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156BRLICA PavelSK Žabovřesky9300:16:15-
2MJ36Nováček MichalVSK Univerzita Brno9300:16:30-
3MJ44Jelínek OndřejUNI Brno - ASC Bučovice9400:16:32-
4MJ519KREJČÍK JakubAC Moravská Slavia Brno9300:16:46-
5MJ641Čermák MartinSKOL Brno9300:16:48-
6MJ1018Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:17:44-
7MJ1132Martínek DavidBořitov9300:17:55-
8MJ1774Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:19:03-
9MJ2185ONDROUŠEK DavidBlansko9400:19:16-
10MJ3143Smolka DanielZetor Brno9400:19:49-
11MJ4381JOB RobinFAVORIT BRNO9300:21:07-
12MJ71124FRAI JiříBrno9400:23:05-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1645ZAHRADNÍČKOVÁ MarikaSpartak Třebíč9400:18:56-
2ZJ3654HRUŠKOVÁ BarboraSK Žabovřesky9300:20:21-
3ZJ4810Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:21:25-
4ZJ5257Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:21:39-
5ZJ6987TESAŘOVÁ MarkétaSK Žabovřesky9400:23:04-
5ZJ692KOHOUTOVÁ MichaelaVSK Univerzita Brno9400:23:04-
7ZJ7328ŠURÁŇOVÁ EmmaDUKLA Praha9400:23:20-
8ZJ86106JEMELÍKOVÁ DenisaZBM Brno9300:24:15-
9ZJ11696Krestová DenisaZetor Brno9400:29:57-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:35:14-
2MA3141Kohut JanUNI Brno - ASC Bučovice8500:36:13-
3MA470Kuchařík DavidEKOL Team9100:36:38-
4MA515Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:09-
5MA732Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice8200:37:40-
6MA962MÍČ RobertVSK Univerzita Brno9200:38:04-
7MA1063Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:38:11-
8MA1137ZHÁŇAL JanSK Žabovřesky8700:38:19-
9MA12169Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:38:34-
10MA13166Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:44-
11MA14125Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:38:49-
12MA1650KOZÁK OsvaldTesla Brno8200:39:14-
13MA1785PEŠKA PavelCBASE8300:39:27-
14MA18254KROUPA TomášEKOL Team8700:39:42-
15MA1998ŠULEK MartinPosilovna Průvan8700:39:47-
16MA209Plachý LukášVSK Univerzita Brno8500:40:01-
17MA2142Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:40:06-
18MA2221Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:14-
19MA23142Glückselig JanOptika Zastávka8100:40:28-
20MA24108Němec JanOk Chrastava8600:40:45-
21MA2523Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:40:57-
22MA2627Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:07-
23MA2779BARTIZAL JiříEurofoam Sport Team9200:41:11-
23MA27162Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:41:11-
25MA30269Kundera ZdeněkAC Moravská Slavia Brno8900:41:30-
26MA3334CACEK JosefCáca team Tišnov7800:41:35-
27MA3584JANKŮ LukášCBASE8700:41:50-
28MA36188Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:41:57-
29MA37138STRNAD OndřejBrno Medlánky8000:42:00-
30MA3948Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:42:22-
31MA4081Bartoň PavelEurofoam Sport Team7800:42:27-
32MA4218Ryška VítHorokolo Jundrov7500:42:35-
33MA5136Mokrý StanislavKOB Moira Brno9200:43:33-
34MA52264KUNOVSKÝ RadekPopůvky7700:43:36-
35MA53155Juřica PavelMK SEITL Ostrava7900:43:38-
36MA55153HUBNER JanSK Chotěboř7900:43:41-
37MA60136Hrabovský AlešBrno8100:44:12-
38MA61127STEHLÍK PavelHostěrádky - Rešov7400:44:22-
39MA63132Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:44:35-
39MA6377Beneš MichalBrno8700:44:35-
41MA65149BUREŠ PavelPELLS MTBO Team7500:44:36-
42MA67170Husák OndřejBlansko8200:44:55-
43MA69268Bednář ZbyněkTišnov7300:44:59-
44MA70120Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7500:45:01-
45MA72126Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:45:16-
46MA7460Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:45:32-
47MA76143Bil JaroslavBrno8500:45:40-
48MA77173VACEK PavelBílovice nad Svitavou7500:45:49-
49MA78102Horský MartinONDRA69FANS TEAM8900:45:53-
50MA8028Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:46:18-
51MA82177Musil KarelBrno7800:46:29-
52MA8374Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:46:30-
53MA85150Vítek TomášMILT TEAM7500:46:44-
54MA87263Mikeš PetrBrno7700:46:56-
55MA88206Večeřa TomášRELAX Brno8900:47:05-
56MA89159GOGOLÍN PetrŘEČKOVICE8700:47:07-
57MA9017Halas PetrAHA Vyškov7300:47:24-
58MA91103Kovář RudolfONDRA69FANS TEAM8700:47:26-
59MA92165Chlup JiříStaré Město7400:47:30-
60MA9354Sklenský JanSK NSM8600:47:34-
61MA97139FIALA OndřejSlavkov u Brna7600:47:46-
62MA99202Poneš PavelTK Sokolí7800:47:52-
63MA10047Perknovský MartinVyškov7700:47:53-
64MA10590Svoboda JiříBrno7600:48:16-
65MA10619Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:48:33-
66MA107144PŠENICA MiroslavROžnov8000:48:34-
67MA108179SAVOV IlkoBrno8900:48:40-
68MA10939VEŠKRNA IvanBrno8300:48:41-
69MA11197KOLMAN JakubPosilovna Průvan7600:48:43-
70MA11575RERYCH JiříBrno8800:49:02-
71MA11640Bár LukášBrno7400:49:09-
72MA117195Krčál MichalBrno8300:49:12-
73MA119267Paulík PetrHP KARTON7400:49:27-
74MA12116Humlíček AlešBAMBAS Skalice7500:49:32-
75MA123161Vrána FilipBrno7600:49:49-
76MA12430Zouhar LiborAdidas Brno8500:49:54-
77MA128258PARGAČ MartinTrenčín8500:50:07-
78MA13099FIALA PavelFiasko8200:50:18-
79MA13164MAŇÁSEK LukášBrno8000:50:20-
80MA133107Březina RomanVSK Technika Brno7600:50:27-
81MA13459Sikora AlešSmršť Podlesí7300:50:34-
82MA140183Seibt DavidNeslovice7500:51:20-
83MA141124SEDLÁK RadimPosilovna Průvan7400:51:26-
84MA142145KREJČÍ RomanKýbl krve Brno7300:51:29-
85MA14586SKÁLA JindřichCBASE8700:51:47-
86MA14795Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:51:58-
87MA15269Ondrušek PavelZetor Brno8900:52:29-
88MA158199Jež MartinHAPE Brno7300:53:10-
89MA16182MATULA petrBrno9300:53:28-
90MA17371HORÁK RadekSokol Prštice7900:54:49-
91MA17461TŮMA VáclavDukovany7700:54:57-
92MA178113Sládek JaroslavTJ Dynamo Cvrčovice8000:55:30-
93MA189116BURŠÍK PetrBrno8700:57:14-
94MA190157BERÁNEK PavelTAK HELLAS Brno7700:57:19-
95MA196156ODSTRČILÍK ViktorBrno8600:58:16-
96MA197262Lenhart DavidBrno7900:58:47-
97MA19865ŽÚBOR MichalSokol Radostice8100:58:49-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB294Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:35:45-
2MB645Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:37:34-
3MB811Kotyza PetrUNI Brno - ASC Bučovice7000:37:54-
4MB29190KUČÍK KarelAC Moravská Slavia Brno7200:41:24-
5MB31163Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:41:32-
6MB3425Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:41:42-
7MB41130Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:42:30-
8MB43106Březina JiříACER BIKE-TEAM7200:42:40-
9MB4587Grün GustavAC Okrouhlá6800:42:47-
10MB4753Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:43:03-
11MB48164Pocsai SándorČertík kunčina7000:43:07-
12MB5667Florián RadimZetor Brno7000:43:44-
13MB59152Hrbáček KarelÚtěchov6800:44:06-
14MB6676SMOLKA JosefBrno7000:44:51-
15MB6878Pražák JiříEurofoam Sport Team7100:44:56-
16MB71186Cibulka PavelBrno6400:45:07-
17MB73131PEŘINA IvoKuřim6600:45:23-
18MB79168SUCHARDA PavelKC Brno7000:46:08-
19MB81172Alman DušanBabice6700:46:21-
20MB84174KUCHAŘÍK JiříŽebětín7100:46:33-
21MB8610KROPÁČEK JaroslavBrno7000:46:50-
22MB9441Bělohoubek PetrBrno7200:47:35-
23MB9833Štěpán VladimírMoravany7100:47:50-
24MB1006Mezera PavelBrno6800:47:53-
25MB1033Marčík PetrAC Moravská Slavia Brno7200:48:06-
26MB104118Dušil JaroslavBrno7000:48:10-
27MB11092Musil JosefNáměšť n. Osl.6400:48:42-
28MB113261Mrůzek AlexanderVSK Univerzita Brno6500:48:56-
29MB1144Roček RadimBrno6900:48:57-
30MB11852Krátký JanVinohrady6900:49:14-
31MB120115HEJTMÁNEK MiroslavVeverská Bítýška7000:49:29-
32MB122104Šindelka AntonínRBK Blansko7200:49:34-
33MB125160STRAKOŠ VilémSK Fuga6900:49:58-
34MB126117Klepal PetrBlansko6600:50:00-
35MB13214Mika IvoBrno6600:50:22-
36MB13558Kresta RomanZetor Brno6500:50:39-
37MB137259Janek PetrBrno6900:50:52-
38MB138187Kazda PetrBrno7000:51:00-
39MB139121Novotný PetrKuřim6500:51:08-
40MB150133Višňa ZdeněkBrno6900:52:09-
41MB151146ŠŇUPÁREK MartinPELLS MTBO Team7100:52:24-
42MB15989Čížek PetrOB Adamov7100:53:13-
43MB16091Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:53:19-
44MB163128Jaskulka MartinAK Kuřim6800:53:43-
45MB166167BŮBELA MichalSlavkov u Brna7200:54:00-
46MB170180Smrž PavelBrno6300:54:27-
47MB172196VESELÝ KarelBrno7000:54:47-
48MB175100SKOTÁK JiříSC Ráječko6400:55:18-
49MB18035Mokrý JanKOB Moira Brno6600:55:40-
50MB181137Matula JaroslavZetor Brno7000:55:48-
51MB182205Večeřa LubošKobylí6500:56:01-
52MB1868VÁVRA VáclavHrušovany u Brna7100:56:47-
53MB187147KRÁL JanPELLS MTBO Team6900:56:52-
54MB195257Vlasák OtaŠmeral Brno6800:58:08-
55MB20072STRNKA ZdeněkAmater7000:58:51-
56MB20283Pokorný ZdeněkBrno6800:58:52-
57MB213182ŽÁK JaroslavNezávislí Modřice6501:05:36-
58MB216189Novosedlík LubomírNitra6601:08:47-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1543KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:38:58-
2MC3222Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:34-
3MC3826Veverka JosefAC Čejkovice5800:42:01-
4MC4473RERYCH jiříAC Moravská Slavia Brno6200:42:44-
5MC46265Martinec JindřichRadostice6100:42:53-
6MC49123Rozman LadislavCyklo Lasl5400:43:19-
7MC5044Skyba MartinDINOSPORT Ivančice6200:43:27-
8MC5729Zouhar LiborAdidas Brno5800:43:47-
9MC58178PRÁT AlexandrJinačovice5600:43:58-
10MC6296Nosek MiroslavAC Moravská Slavia Brno5500:44:33-
11MC7593Suchý KarelNáměšť n. Osl.5600:45:38-
12MC10013Kunc JosefLRS Vyškov6000:47:53-
13MC12788Měřínský JaroslavAK Perná6100:50:03-
14MC129197Hanzl VlastimilVSK Mendelu Brno5300:50:15-
15MC136134MAREČEK JiříSK Radio Sport Bílovice n5800:50:41-
16MC14312Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:51:30-
17MC144129Hromek JiříFenyx Adamov6000:51:40-
18MC146154SLÁMA JiříAutomedia6000:51:50-
19MC149122Novotný LiborKuřim6100:52:06-
20MC153200ČTVRTNÍČEK AlešBrünner Sport Club6100:52:35-
21MC15455Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:52:38-
22MC155185Kobliha MilanLRS Vyškov5700:52:50-
23MC156256Šperka OldřichJedovnice5600:52:52-
24MC1657Slováček JaroslavBrno5400:53:54-
25MC16757Tříska RomanBrno5600:54:08-
26MC16846Březina AlešBrno6200:54:13-
27MC16949Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:54:23-
28MC171175Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:54:32-
29MC184110Crhák LuděkZetor Brno5900:56:20-
30MC18551Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:56:45-
31MC191151Bůžek JanBrno5700:57:25-
32MC192135Fráňa PavelBrno5900:57:41-
33MC193101Novotný JanTriatlon klub Brno5400:57:50-
34MC1945Orth MilanIRISH PUB Břeclav6100:58:00-
35MC2042Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:59:37-
36MC20556Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5301:01:04-
37MC208204MARŠÁLEK JiříBrno5801:01:59-
38MC210109Trs LadislavGastrotrs5801:04:25-
39MC212181Vostřejš RadekNezávislí Modřice6101:05:35-
40MC214112STUCHLÍK IvanBrno5401:05:50-
41MC217194Dražan LiborSokol Kuničky6001:11:32-
Muži D 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD54184Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:43:40-
2MD9666MAŇÁSEK JosefOtrokovice5200:47:42-
3MD112201Stráník AlešBlansko5000:48:44-
4MD148119Hanák AlbínBrno5100:52:01-
5MD157114Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:53:02-
6MD16280Bayer MiloslavTriexpert4700:53:36-
7MD164198Peprla JaroslavBrno4900:53:50-
8MD17624Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:55:23-
9MD177255Kabela VojtěchHrušovany4700:55:28-
10MD179193Spilka JiříCyklo club Komín5000:55:38-
11MD198111Pospíchal VladimírEKOL Team5200:58:49-
12MD203176Štrajt JiříMěsto Rájec4400:59:28-
13MD206171RATAJSKÝ FrantišekBrno4601:01:16-
14MD20720Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3701:01:53-
15MD20931Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:03:41-
16MD211191Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno5201:04:36-
17MD21538Machala JaroslavHluk3801:06:23-
18MD218192Hrubý MilanASK Blansko3801:13:40-
-MD-203Uhmann PetrTesla Brno51DNF-
Ženy A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1551Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:18:22-
2ZA1978KOZÁKOVÁ ZdenkaKOS Tesla Brno7900:19:08-
3ZA23119Procházková LucieSK Radiosport Bílovice8800:19:22-
4ZA2466Zachariášová AliceBrno8700:19:24-
5ZA2622Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:19:38-
6ZA27114Fickerová DanaSAM club Brno8500:19:39-
7ZA29105Horáková ŠárkaPrštice7700:19:46-
8ZA33100Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:20:02-
9ZA3798KADLECOVÁ GabrielaSokol Radostice8800:20:22-
10ZA3871PROCHÁZKOVÁ TerezaOřechov9000:20:32-
11ZA3967Zachariášová IvaBrno8300:20:35-
12ZA4148Svobodová JanaMladá Boleslav8700:20:55-
13ZA4297KADLECOVÁ LucieSokol Radostice8600:20:56-
14ZA44109Rájová JanaOlymp Brno9200:21:12-
15ZA4780NEDOMOVÁ LucieLysice8500:21:22-
16ZA4938Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:21:27-
17ZA5133Novotná LucieBrno7500:21:33-
18ZA5442Křístková VeronikaSK Žabovřesky8300:21:44-
19ZA62102POKORNÁ ŠtěpánkaMoravské Budějovice7600:22:29-
20ZA6421Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:22:41-
21ZA72108Kopecká RadkaMoravec Benešov8900:23:16-
22ZA76111VOBOŘILOVÁ TerezaBrno9000:23:25-
23ZA7876Šitková TerezieDrnovice u Vyškova9200:23:32-
24ZA86116SVOBODOVÁ HanaBrno7600:24:15-
25ZA9950ZBOROVSKÁ BarboraVrbice8100:25:55-
26ZA101122JUŘICOVÁ HelenaVUVEL8000:26:10-
27ZA10993POLÁKOVÁ ŠárkaHC Lemra7300:27:12-
28ZA11264KONEČNÁ VlastaAC Okrouhlá7400:28:16-
29ZA11959POPKOVÁ SilvieDolní Kounice8400:31:56-
Ženy B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2420Doubková KateřinaAK Perná7200:19:24-
2ZB3035Durnová MartaBranopac CZ Veselí nad Mo6400:19:48-
3ZB3484Matulová MartinaAC Moravská Slavia Brno7200:20:16-
4ZB50107HYNKOVÁ LadaVVM6500:21:28-
5ZB6313HLAVÁČOVÁ JaromíraBrno6900:22:36-
6ZB65123Szökeová JanaBrno6500:22:52-
7ZB6747Smrčková JanaLesní Hluboké6400:22:56-
8ZB8072Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:23:46-
9ZB8526Kubová MonikaDoubravice nad Svitavou7100:24:12-
10ZB88118Šmídová MartinaČIČA Team7200:24:19-
11ZB927JANCKOVÁ PetraKroměříž6700:24:48-
12ZB9327VENCMATUŠINSKÁ MartinaBrno6900:24:50-
13ZB94115Grünová IvanaAC Okrouhlá7100:25:06-
14ZB96110Sedláčková JanaHolešov7000:25:39-
15ZB10369HIRŠOVÁ MarcelaVSK MendelU7000:26:23-
16ZB10411Mikušová MartinaZetor Brno6700:26:26-
17ZB10616KREJČIŘÍKOVÁ KateřinaSvatá Kateřina7200:26:58-
18ZB10775Obrátilová NaďaKOB Moira Brno6600:27:05-
19ZB10858Mokrá ReginaBrno6800:27:06-
20ZB11088Tesařová JitkaRBK Blansko6400:27:41-
21ZB11579PALKOVÁ LenkaROsice7000:29:50-
-ZB-25Martincová IvanaMoravská Slávia Brno63DNF-
Ženy C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5670Žákovská AlenaHorizont Kola Novák Blansko6200:21:50-
2ZC5736Slavíčková JarmilaBrno5600:21:53-
3ZC5853Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:22:09-
4ZC6834Kašová HanaBarnex sport Brno5400:23:03-
5ZC7937Dvořáková EvaProstějov5500:23:38-
6ZC8377Podmelová VilmaAC Moravská Slávia Brno6200:23:59-
7ZC8955Hrušková LenkaYBM6200:24:28-
8ZC10239Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:26:14-
9ZC11782Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:30:27-
Ženy D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8431Dvořáčková DagmarTK Brno5000:24:01-
2ZD10552LIŠČINSKÁ EvaTesla Brno4400:26:52-
3ZD11330Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:28:35-
Ženy - 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZN95148BUREŠOVÁ HanaPELLS MTBO Team7400:47:36-
2ZN18368Floriánová VeronikaAP Brno7300:56:09-
3ZN188253Sedláčková AlžbětaBrno7800:57:12-
4ZN200270KABELOVÁ KristýnaHrušovany8100:58:51-
Muži - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MN965KUČERA JanMoravské Budějovice8100:17:36-
2MN1846ZOUHAR ErikVSK Univerzita Brno9100:19:05-
3MN2844KOZUMPLÍK LukášVSK Univerzita Brno9100:19:45-
4MN3592ODEHNAL RomanKOB Moira Brno6900:20:20-
5MN59101Ondrušek PavelZetor Brno8900:22:19-
6MN611KOUDELKA MarekVSK Univerzita Brno7300:22:22-
7MN11312Kunc JosefLRS Vyškov6000:28:35-
8MN11840Kubík JosefPtačina Adamov3800:30:46-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156BRLICA PavelSK Žabovřesky9300:16:15-
1M5249Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:16:21-
2MJ36Nováček MichalVSK Univerzita Brno9300:16:30-
3MJ44Jelínek OndřejUNI Brno - ASC Bučovice9400:16:32-
4MJ519KREJČÍK JakubAC Moravská Slavia Brno9300:16:46-
5MJ641Čermák MartinSKOL Brno9300:16:48-
2M5763Konečný PetrAC Okrouhlá9500:17:11-
3M5824KOVÁŘ JanVSK Univerzita Brno9600:17:14-
1MN965KUČERA JanMoravské Budějovice8100:17:36-
6MJ1018Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:17:44-
7MJ1132Martínek DavidBořitov9300:17:55-
4M512121Klinkovský JiříBYAC Brno9800:18:16-
5M513104ZÁDĚRA PavelBETA URSUS Orienteering9500:18:19-
6M51429SLAVÍK ŠimonKunštát9600:18:20-
1ZA1551Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:18:22-
1ZJ1645ZAHRADNÍČKOVÁ MarikaSpartak Třebíč9400:18:56-
8MJ1774Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:19:03-
2MN1846ZOUHAR ErikVSK Univerzita Brno9100:19:05-
2ZA1978KOZÁKOVÁ ZdenkaKOS Tesla Brno7900:19:08-
1Z520117Klepalová KamilaAK Olymp Brno9600:19:14-
9MJ2185ONDROUŠEK DavidBlansko9400:19:16-
7M52199ŠPLÍCHAL MarekZBM9700:19:16-
3ZA23119Procházková LucieSK Radiosport Bílovice8800:19:22-
1ZB2420Doubková KateřinaAK Perná7200:19:24-
4ZA2466Zachariášová AliceBrno8700:19:24-
5ZA2622Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:19:38-
6ZA27114Fickerová DanaSAM club Brno8500:19:39-
3MN2844KOZUMPLÍK LukášVSK Univerzita Brno9100:19:45-
7ZA29105Horáková ŠárkaPrštice7700:19:46-
2ZB3035Durnová MartaBranopac CZ Veselí nad Mo6400:19:48-
10MJ3143Smolka DanielZetor Brno9400:19:49-
8M532112POKORNÝ JanVSK Univerzita Brno9600:19:58-
8ZA33100Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:20:02-
3ZB3484Matulová MartinaAC Moravská Slavia Brno7200:20:16-
4MN3592ODEHNAL RomanKOB Moira Brno6900:20:20-
2ZJ3654HRUŠKOVÁ BarboraSK Žabovřesky9300:20:21-
9ZA3798KADLECOVÁ GabrielaSokol Radostice8800:20:22-
10ZA3871PROCHÁZKOVÁ TerezaOřechov9000:20:32-
11ZA3967Zachariášová IvaBrno8300:20:35-
2Z54017Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:20:44-
12ZA4148Svobodová JanaMladá Boleslav8700:20:55-
13ZA4297KADLECOVÁ LucieSokol Radostice8600:20:56-
11MJ4381JOB RobinFAVORIT BRNO9300:21:07-
14ZA44109Rájová JanaOlymp Brno9200:21:12-
9M545103PTÁČEK PatrikBETA URSUS Orienteering9800:21:16-
10M54673SLABÁK LukášAK Olymp Brno9700:21:20-
15ZA4780NEDOMOVÁ LucieLysice8500:21:22-
3ZJ4810Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:21:25-
16ZA4938Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:21:27-
4ZB50107HYNKOVÁ LadaVVM6500:21:28-
17ZA5133Novotná LucieBrno7500:21:33-
4ZJ5257Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:21:39-
3Z5533Klinkovská AnnaAK Olymp Brno9600:21:43-
18ZA5442Křístková VeronikaSK Žabovřesky8300:21:44-
4Z5558ZWIENEROVÁ JitkaAK Tišnov9500:21:48-
1ZC5670Žákovská AlenaHorizont Kola Novák Blansko6200:21:50-
2ZC5736Slavíčková JarmilaBrno5600:21:53-
3ZC5853Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:22:09-
5MN59101Ondrušek PavelZetor Brno8900:22:19-
5Z55923Tancerová TerezaTJ Sokol Přísnotice9600:22:19-
6MN611KOUDELKA MarekVSK Univerzita Brno7300:22:22-
19ZA62102POKORNÁ ŠtěpánkaMoravské Budějovice7600:22:29-
5ZB6313HLAVÁČOVÁ JaromíraBrno6900:22:36-
20ZA6421Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:22:41-
6ZB65123Szökeová JanaBrno6500:22:52-
6Z56690ODEHNALOVÁ TerezaKOB Moira Brno9700:22:54-
7ZB6747Smrčková JanaLesní Hluboké6400:22:56-
4ZC6834Kašová HanaBarnex sport Brno5400:23:03-
5ZJ6987TESAŘOVÁ MarkétaSK Žabovřesky9400:23:04-
5ZJ692KOHOUTOVÁ MichaelaVSK Univerzita Brno9400:23:04-
12MJ71124FRAI JiříBrno9400:23:05-
21ZA72108Kopecká RadkaMoravec Benešov8900:23:16-
7ZJ7328ŠURÁŇOVÁ EmmaDUKLA Praha9400:23:20-
11M574120VÁVRA PetrŠAK Židlochovice0000:23:21-
12M5755VÁVRA VáclavŠAK Židlochovice9800:23:22-
22ZA76111VOBOŘILOVÁ TerezaBrno9000:23:25-
13M57786KELBL VladimírKOB Moira Brno9700:23:30-
23ZA7876Šitková TerezieDrnovice u Vyškova9200:23:32-
5ZC7937Dvořáková EvaProstějov5500:23:38-
8ZB8072Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:23:46-
7Z58091ODEHNALOVÁ KláraKOB Moira Brno9900:23:46-
8Z58294KOPAROVÁ LenkaBrno9700:23:52-
6ZC8377Podmelová VilmaAC Moravská Slávia Brno6200:23:59-
1ZD8431Dvořáčková DagmarTK Brno5000:24:01-
9ZB8526Kubová MonikaDoubravice nad Svitavou7100:24:12-
24ZA86116SVOBODOVÁ HanaBrno7600:24:15-
8ZJ86106JEMELÍKOVÁ DenisaZBM Brno9300:24:15-
10ZB88118Šmídová MartinaČIČA Team7200:24:19-
7ZC8955Hrušková LenkaYBM6200:24:28-
9Z59095KRATOCHVÍLOVÁ AnežkaVranov9900:24:41-
10Z59189OTRUSINOVÁ JanaKOB Moira Brno9500:24:47-
11ZB927JANCKOVÁ PetraKroměříž6700:24:48-
12ZB9327VENCMATUŠINSKÁ MartinaBrno6900:24:50-
13ZB94115Grünová IvanaAC Okrouhlá7100:25:06-
11Z595113Čížková MarkétaOB Adamov9600:25:09-
14ZB96110Sedláčková JanaHolešov7000:25:39-
12Z59768HIRŠOVÁ GabrielaVSK MendelU9600:25:40-
13Z5989OSOLSOBĚ KristýnaAHA Vyškov9600:25:48-
25ZA9950ZBOROVSKÁ BarboraVrbice8100:25:55-
14Z510014Kuncová MartinaLRS Vyškov0100:25:56-
26ZA101122JUŘICOVÁ HelenaVUVEL8000:26:10-
8ZC10239Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:26:14-
15ZB10369HIRŠOVÁ MarcelaVSK MendelU7000:26:23-
16ZB10411Mikušová MartinaZetor Brno6700:26:26-
2ZD10552LIŠČINSKÁ EvaTesla Brno4400:26:52-
17ZB10616KREJČIŘÍKOVÁ KateřinaSvatá Kateřina7200:26:58-
18ZB10775Obrátilová NaďaKOB Moira Brno6600:27:05-
19ZB10858Mokrá ReginaBrno6800:27:06-
27ZA10993POLÁKOVÁ ŠárkaHC Lemra7300:27:12-
20ZB11088Tesařová JitkaRBK Blansko6400:27:41-
15Z511115KUNCOVÁ MonikaLRS Vyškov9900:28:06-
28ZA11264KONEČNÁ VlastaAC Okrouhlá7400:28:16-
7MN11312Kunc JosefLRS Vyškov6000:28:35-
3ZD11330Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:28:35-
21ZB11579PALKOVÁ LenkaROsice7000:29:50-
9ZJ11696Krestová DenisaZetor Brno9400:29:57-
9ZC11782Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:30:27-
8MN11840Kubík JosefPtačina Adamov3800:30:46-
29ZA11959POPKOVÁ SilvieDolní Kounice8400:31:56-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:35:14-
1MB294Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:35:45-
2MA3141Kohut JanUNI Brno - ASC Bučovice8500:36:13-
3MA470Kuchařík DavidEKOL Team9100:36:38-
4MA515Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:09-
2MB645Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:37:34-
5MA732Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice8200:37:40-
3MB811Kotyza PetrUNI Brno - ASC Bučovice7000:37:54-
6MA962MÍČ RobertVSK Univerzita Brno9200:38:04-
7MA1063Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:38:11-
8MA1137ZHÁŇAL JanSK Žabovřesky8700:38:19-
9MA12169Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:38:34-
10MA13166Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:44-
11MA14125Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:38:49-
1MC1543KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:38:58-
12MA1650KOZÁK OsvaldTesla Brno8200:39:14-
13MA1785PEŠKA PavelCBASE8300:39:27-
14MA18254KROUPA TomášEKOL Team8700:39:42-
15MA1998ŠULEK MartinPosilovna Průvan8700:39:47-
16MA209Plachý LukášVSK Univerzita Brno8500:40:01-
17MA2142Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:40:06-
18MA2221Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:40:14-
19MA23142Glückselig JanOptika Zastávka8100:40:28-
20MA24108Němec JanOk Chrastava8600:40:45-
21MA2523Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:40:57-
22MA2627Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:07-
23MA27162Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:41:11-
23MA2779BARTIZAL JiříEurofoam Sport Team9200:41:11-
4MB29190KUČÍK KarelAC Moravská Slavia Brno7200:41:24-
25MA30269Kundera ZdeněkAC Moravská Slavia Brno8900:41:30-
5MB31163Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:41:32-
2MC3222Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:34-
26MA3334CACEK JosefCáca team Tišnov7800:41:35-
6MB3425Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:41:42-
27MA3584JANKŮ LukášCBASE8700:41:50-
28MA36188Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:41:57-
29MA37138STRNAD OndřejBrno Medlánky8000:42:00-
3MC3826Veverka JosefAC Čejkovice5800:42:01-
30MA3948Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:42:22-
31MA4081Bartoň PavelEurofoam Sport Team7800:42:27-
7MB41130Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:42:30-
32MA4218Ryška VítHorokolo Jundrov7500:42:35-
8MB43106Březina JiříACER BIKE-TEAM7200:42:40-
4MC4473RERYCH jiříAC Moravská Slavia Brno6200:42:44-
9MB4587Grün GustavAC Okrouhlá6800:42:47-
5MC46265Martinec JindřichRadostice6100:42:53-
10MB4753Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:43:03-
11MB48164Pocsai SándorČertík kunčina7000:43:07-
6MC49123Rozman LadislavCyklo Lasl5400:43:19-
7MC5044Skyba MartinDINOSPORT Ivančice6200:43:27-
33MA5136Mokrý StanislavKOB Moira Brno9200:43:33-
34MA52264KUNOVSKÝ RadekPopůvky7700:43:36-
35MA53155Juřica PavelMK SEITL Ostrava7900:43:38-
1MD54184Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:43:40-
36MA55153HUBNER JanSK Chotěboř7900:43:41-
12MB5667Florián RadimZetor Brno7000:43:44-
8MC5729Zouhar LiborAdidas Brno5800:43:47-
9MC58178PRÁT AlexandrJinačovice5600:43:58-
13MB59152Hrbáček KarelÚtěchov6800:44:06-
37MA60136Hrabovský AlešBrno8100:44:12-
38MA61127STEHLÍK PavelHostěrádky - Rešov7400:44:22-
10MC6296Nosek MiroslavAC Moravská Slavia Brno5500:44:33-
39MA63132Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:44:35-
39MA6377Beneš MichalBrno8700:44:35-
41MA65149BUREŠ PavelPELLS MTBO Team7500:44:36-
14MB6676SMOLKA JosefBrno7000:44:51-
42MA67170Husák OndřejBlansko8200:44:55-
15MB6878Pražák JiříEurofoam Sport Team7100:44:56-
43MA69268Bednář ZbyněkTišnov7300:44:59-
44MA70120Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7500:45:01-
16MB71186Cibulka PavelBrno6400:45:07-
45MA72126Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:45:16-
17MB73131PEŘINA IvoKuřim6600:45:23-
46MA7460Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:45:32-
11MC7593Suchý KarelNáměšť n. Osl.5600:45:38-
47MA76143Bil JaroslavBrno8500:45:40-
48MA77173VACEK PavelBílovice nad Svitavou7500:45:49-
49MA78102Horský MartinONDRA69FANS TEAM8900:45:53-
18MB79168SUCHARDA PavelKC Brno7000:46:08-
50MA8028Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:46:18-
19MB81172Alman DušanBabice6700:46:21-
51MA82177Musil KarelBrno7800:46:29-
52MA8374Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:46:30-
20MB84174KUCHAŘÍK JiříŽebětín7100:46:33-
53MA85150Vítek TomášMILT TEAM7500:46:44-
21MB8610KROPÁČEK JaroslavBrno7000:46:50-
54MA87263Mikeš PetrBrno7700:46:56-
55MA88206Večeřa TomášRELAX Brno8900:47:05-
56MA89159GOGOLÍN PetrŘEČKOVICE8700:47:07-
57MA9017Halas PetrAHA Vyškov7300:47:24-
58MA91103Kovář RudolfONDRA69FANS TEAM8700:47:26-
59MA92165Chlup JiříStaré Město7400:47:30-
60MA9354Sklenský JanSK NSM8600:47:34-
22MB9441Bělohoubek PetrBrno7200:47:35-
1ZN95148BUREŠOVÁ HanaPELLS MTBO Team7400:47:36-
2MD9666MAŇÁSEK JosefOtrokovice5200:47:42-
61MA97139FIALA OndřejSlavkov u Brna7600:47:46-
23MB9833Štěpán VladimírMoravany7100:47:50-
62MA99202Poneš PavelTK Sokolí7800:47:52-
12MC10013Kunc JosefLRS Vyškov6000:47:53-
24MB1006Mezera PavelBrno6800:47:53-
63MA10047Perknovský MartinVyškov7700:47:53-
25MB1033Marčík PetrAC Moravská Slavia Brno7200:48:06-
26MB104118Dušil JaroslavBrno7000:48:10-
64MA10590Svoboda JiříBrno7600:48:16-
65MA10619Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:48:33-
66MA107144PŠENICA MiroslavROžnov8000:48:34-
67MA108179SAVOV IlkoBrno8900:48:40-
68MA10939VEŠKRNA IvanBrno8300:48:41-
27MB11092Musil JosefNáměšť n. Osl.6400:48:42-
69MA11197KOLMAN JakubPosilovna Průvan7600:48:43-
3MD112201Stráník AlešBlansko5000:48:44-
28MB113261Mrůzek AlexanderVSK Univerzita Brno6500:48:56-
29MB1144Roček RadimBrno6900:48:57-
70MA11575RERYCH JiříBrno8800:49:02-
71MA11640Bár LukášBrno7400:49:09-
72MA117195Krčál MichalBrno8300:49:12-
30MB11852Krátký JanVinohrady6900:49:14-
73MA119267Paulík PetrHP KARTON7400:49:27-
31MB120115HEJTMÁNEK MiroslavVeverská Bítýška7000:49:29-
74MA12116Humlíček AlešBAMBAS Skalice7500:49:32-
32MB122104Šindelka AntonínRBK Blansko7200:49:34-
75MA123161Vrána FilipBrno7600:49:49-
76MA12430Zouhar LiborAdidas Brno8500:49:54-
33MB125160STRAKOŠ VilémSK Fuga6900:49:58-
34MB126117Klepal PetrBlansko6600:50:00-
13MC12788Měřínský JaroslavAK Perná6100:50:03-
77MA128258PARGAČ MartinTrenčín8500:50:07-
14MC129197Hanzl VlastimilVSK Mendelu Brno5300:50:15-
78MA13099FIALA PavelFiasko8200:50:18-
79MA13164MAŇÁSEK LukášBrno8000:50:20-
35MB13214Mika IvoBrno6600:50:22-
80MA133107Březina RomanVSK Technika Brno7600:50:27-
81MA13459Sikora AlešSmršť Podlesí7300:50:34-
36MB13558Kresta RomanZetor Brno6500:50:39-
15MC136134MAREČEK JiříSK Radio Sport Bílovice n5800:50:41-
37MB137259Janek PetrBrno6900:50:52-
38MB138187Kazda PetrBrno7000:51:00-
39MB139121Novotný PetrKuřim6500:51:08-
82MA140183Seibt DavidNeslovice7500:51:20-
83MA141124SEDLÁK RadimPosilovna Průvan7400:51:26-
84MA142145KREJČÍ RomanKýbl krve Brno7300:51:29-
16MC14312Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:51:30-
17MC144129Hromek JiříFenyx Adamov6000:51:40-
85MA14586SKÁLA JindřichCBASE8700:51:47-
18MC146154SLÁMA JiříAutomedia6000:51:50-
86MA14795Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:51:58-
4MD148119Hanák AlbínBrno5100:52:01-
19MC149122Novotný LiborKuřim6100:52:06-
40MB150133Višňa ZdeněkBrno6900:52:09-
41MB151146ŠŇUPÁREK MartinPELLS MTBO Team7100:52:24-
87MA15269Ondrušek PavelZetor Brno8900:52:29-
20MC153200ČTVRTNÍČEK AlešBrünner Sport Club6100:52:35-
21MC15455Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:52:38-
22MC155185Kobliha MilanLRS Vyškov5700:52:50-
23MC156256Šperka OldřichJedovnice5600:52:52-
5MD157114Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:53:02-
88MA158199Jež MartinHAPE Brno7300:53:10-
42MB15989Čížek PetrOB Adamov7100:53:13-
43MB16091Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:53:19-
89MA16182MATULA petrBrno9300:53:28-
6MD16280Bayer MiloslavTriexpert4700:53:36-
44MB163128Jaskulka MartinAK Kuřim6800:53:43-
7MD164198Peprla JaroslavBrno4900:53:50-
24MC1657Slováček JaroslavBrno5400:53:54-
45MB166167BŮBELA MichalSlavkov u Brna7200:54:00-
25MC16757Tříska RomanBrno5600:54:08-
26MC16846Březina AlešBrno6200:54:13-
27MC16949Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:54:23-
46MB170180Smrž PavelBrno6300:54:27-
28MC171175Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:54:32-
47MB172196VESELÝ KarelBrno7000:54:47-
90MA17371HORÁK RadekSokol Prštice7900:54:49-
91MA17461TŮMA VáclavDukovany7700:54:57-
48MB175100SKOTÁK JiříSC Ráječko6400:55:18-
8MD17624Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:55:23-
9MD177255Kabela VojtěchHrušovany4700:55:28-
92MA178113Sládek JaroslavTJ Dynamo Cvrčovice8000:55:30-
10MD179193Spilka JiříCyklo club Komín5000:55:38-
49MB18035Mokrý JanKOB Moira Brno6600:55:40-
50MB181137Matula JaroslavZetor Brno7000:55:48-
51MB182205Večeřa LubošKobylí6500:56:01-
2ZN18368Floriánová VeronikaAP Brno7300:56:09-
29MC184110Crhák LuděkZetor Brno5900:56:20-
30MC18551Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:56:45-
52MB1868VÁVRA VáclavHrušovany u Brna7100:56:47-
53MB187147KRÁL JanPELLS MTBO Team6900:56:52-
3ZN188253Sedláčková AlžbětaBrno7800:57:12-
93MA189116BURŠÍK PetrBrno8700:57:14-
94MA190157BERÁNEK PavelTAK HELLAS Brno7700:57:19-
31MC191151Bůžek JanBrno5700:57:25-
32MC192135Fráňa PavelBrno5900:57:41-
33MC193101Novotný JanTriatlon klub Brno5400:57:50-
34MC1945Orth MilanIRISH PUB Břeclav6100:58:00-
54MB195257Vlasák OtaŠmeral Brno6800:58:08-
95MA196156ODSTRČILÍK ViktorBrno8600:58:16-
96MA197262Lenhart DavidBrno7900:58:47-
97MA19865ŽÚBOR MichalSokol Radostice8100:58:49-
11MD198111Pospíchal VladimírEKOL Team5200:58:49-
55MB20072STRNKA ZdeněkAmater7000:58:51-
4ZN200270KABELOVÁ KristýnaHrušovany8100:58:51-
56MB20283Pokorný ZdeněkBrno6800:58:52-
12MD203176Štrajt JiříMěsto Rájec4400:59:28-
35MC2042Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:59:37-
36MC20556Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5301:01:04-
13MD206171RATAJSKÝ FrantišekBrno4601:01:16-
14MD20720Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3701:01:53-
37MC208204MARŠÁLEK JiříBrno5801:01:59-
15MD20931Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:03:41-
38MC210109Trs LadislavGastrotrs5801:04:25-
16MD211191Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno5201:04:36-
39MC212181Vostřejš RadekNezávislí Modřice6101:05:35-
57MB213182ŽÁK JaroslavNezávislí Modřice6501:05:36-
40MC214112STUCHLÍK IvanBrno5401:05:50-
17MD21538Machala JaroslavHluk3801:06:23-
58MB216189Novosedlík LubomírNitra6601:08:47-
41MC217194Dražan LiborSokol Kuničky6001:11:32-
18MD218192Hrubý MilanASK Blansko3801:13:40-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód