Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Závod volnou technikou, Česká Třebová

25.2.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Závod volnou technikou, Česká Třebová
  • datum konání: 25.2.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI KLUB Česká Třebová, o.s.

Sociální sítě

Místo konání

Chata Maxe Švabinského na Kozlovském kopci u České Třebové, GPS: 49°52'53.116N, 16°25'25.201E
10:00 hodin

Přihlášky

písemné s udáním celého jména, roku narození a VT zašlete nejpozději do 24.2.2012 do 12 hod. na adresu: jiri.zapletal@czloko.cz nebo písemně na adresu Jiří Zapletal, Na Výšině 589; 560 02 Česká Třebová, fax: 465 532 658, Na přihlášce uveďte kontaktní telefon pro případ avizace přeložení nebo zrušení závodů.

Startovné

nejmladší žákovské kategorie – startovné se nevybírá, žactvo a dorost: 30,- Kč, dospělí: 50,- Kč, za každého přihlášeného závodníka. Závodníci přihlášení na místě v den závodu: 100,-Kč.

Popis tratě

Délka: 200 m - 15 km

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží diplomy a drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Podmínky účasti:

Členský průkaz SLČR, registrační průkaz na rok 2012 a lékařskou prohlídkou dle pravidel SL ČR. Nečlenové SLČR – občanský průkaz. Závodníci, funkcionáři a diváci se zúčastní závodů na vlastní nebezpečí. Přeložení nebo zrušení závodů z důvodu nedostatku sněhu sdělí pořadatel telefonicky, na číslo telefonu uvedené na přihlášce, nejpozději 24. 2. 2012. Za ztrátu startovního čísla se účtuje 400 Kč.

Informace:

Jiří Zapletal
Na Výšině 589
560 02 Česká Třebová
fax: 465 532 658

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Závod volnou technikou, Česká Třebová

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní - benjamínky r. 2006 a mladší (trať 0,2 km - žlutá - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D141Preislerová ElenaSKI Klub Česká Třebová0600:04:03-
Předškolní - benjamínci r. 2006 a mladší (trať 0,2 km - žlutá - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Zrník TomášMARS Svratka0600:02:03-
2C12140Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:02:20-
3C134Antoš Lukášneregistrován0600:02:43-
Minižákyně r. 2004-2005 (trať 0,5 km - zelený - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D229Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:37-
2D247Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:46-
3D276Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:40-
4D298Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:05:25-
5D2115Mičkerová MichaelaFenix SKI team Jeseník0400:05:47-
Minižáci r. 2004-2005 (trať 0,5 km - zelený - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Klimeš MilošTJ Spartak Police nad Metují0400:03:24-
2C2312Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:38-
3C2514Kala FilipSK SKOL Brno0400:03:56-
4C2615Kamarád VítMARS Svratka0500:04:00-
5C2816Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:44-
6C21013Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:36-
Nejmladší žákyně r. 2002-2003 (trať 1 km - modrá - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1222Chlápková JulieSK SKOL Brno0200:05:25-
2Z1618Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:05:45-
3Z1824Kamarádová MarieMARS Svratka0200:06:00-
4Z11119Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:06:19-
5Z11221Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:06:24-
6Z11523Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:52-
7Z11620Kalovská ViktorieSK SKOL Brno0200:06:54-
8Z12025Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:07:48-
9Z12426Verešpejová AnetaSki Klub Česká Třebová0200:08:20-
Nejmladší žáci r. 2002-2003 (trať 1 km - modrá - klasicky, intervalově)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1138Cenek JáchymFenix SKI team Jeseník0200:05:18-
2M1336Pilný MichalKKL Hlinsko0200:05:26-
3M1433Horčička TomášFenix SKI team Jeseník0200:05:31-
4M1539Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:05:37-
5M1730Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:05:47-
6M1934Bálek MiroslavKKL Hlinsko0200:06:07-
7M11032Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:06:11-
8M11331Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:44-
9M11442Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:51-
10M11728Kala JakubSK SKOL Brno0200:06:54-
11M11837Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:56-
12M11929Kameník HanušFenix SKI team Jeseník0200:07:04-
13M12040Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová0300:07:48-
14M12235Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:07:52-
15M12341Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:08:17-
16M12527Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:08:36-
Mladší žákyně r. 2000-2001 (trať 2 km - světle modrá - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2153Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:07:10-
2Z2252Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:07:25-
3Z2356Slonková MartaSK Nové Město na Moravě0100:07:58-
4Z2649Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:08:10-
5Z2958Zrníková AdélaMARS Svratka0000:08:48-
6Z21051Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:08:52-
7Z21247Černá VeronikaMARS Svratka0100:09:02-
8Z21344Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:09:14-
9Z21448Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:09:15-
10Z21546Schreierová AnnaFenix SKI team Jeseník0000:09:25-
11Z21650Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:09:27-
12Z21743Antošová VeronikaSkating club Brno0000:09:52-
13Z21857Nováková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:10:30-
14Z22155Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:11:04-
15Z22245Kalovská MagdaSK SKOL Brno0000:11:35-
16Z22454Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:12:14-
17Z22559Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:17:42-
Mladší žáci r. 2000-2001 (trať 2 km - světle modrá - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2469Gregor TomášMARS Svratka0000:08:03-
2M2561Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:08:07-
3M2767Remeš TadeášKKL Hlinsko0100:08:15-
4M2868Bráblík MartinFenix SKI team Jeseník0000:08:46-
5M21165Chlubna PatrikSK Nové Město na Moravě0100:08:59-
6M21962Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:41-
7M22063Kamarád JakubMARS Svratka0100:10:56-
8M22364Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:11:37-
Starší žákyně r. 1998-1999 (trať 3 km - červená - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3179Ostrejšová KateřinaSK Nové Město na Moravě9800:12:11-
2Z3280Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:12:46-
3Z3377Rausová SimonaSK Nové Město na Moravě9800:12:49-
4Z3472Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:13:24-
5Z3575Kadlecová KláraSK SKOL Brno9800:13:46-
6Z3671Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:14:14-
7Z3774Svobodová EliškaKKL Hlinsko9800:14:22-
8Z3878Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:14:24-
Starší žáci r. 1998-1999 (trať 4 km (2x2 km) - světle modrá - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:15:01-
2M3284Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:15:19-
3M3390Polák DanielFenix SKI team Jeseník9800:15:43-
4M3493Bráblík MichalFenix SKI team Jeseník9800:15:53-
5M3595Stejskal JakubSK Žamberk9800:16:25-
6M3694Nováček KarelFenix SKI team Jeseník9800:16:39-
7M3791Honek JosefSK Nové Město na Moravě9800:17:52-
8M3983Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:18:44-
9M31096Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:18:48-
10M31188Břenek VáclavFenix SKI team Jeseník9900:19:46-
11M31285Bořil MartinLO TJ Žďár nad Sázavou9800:19:56-
12M31489Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:20:56-
13M31587Kubíček PatrikSK Žamberk9800:21:44-
-M3-92Procházka VojtěchSK Žamberk99DNF-
Dorostenky mladší r. 1996-1997 (trať 4 km (2x2 km) - světle modrá - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4898Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:18:15-
2Z41399Samková VeronikaLO TJ Žďár nad Sázavou9600:20:55-
3Z41697Goňová Nikolaneregistrována9700:30:18-
Dorostenci mladší r. 1996-1997 (trať 5 km (3 km - červená + 2 km - světle modrá) - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41103Mayer DanielLO TJ Žďár nad Sázavou9700:20:10-
2M42101Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:21:16-
-M4-102Procházka OndřejSK Žamberk96DNF-
Dorostenky starší r. 1994-1995 (trať 5 km (3 km - červená + 2 km - světle modrá) - volně, hromadně)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci starší r. 1994-1995 (trať 7 km (3 km - červená + 2x2 km - světle modrá) - volně, hromadně)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky a ženy r. 1993 a starší (trať 7 km (3 km - červená + 2x2 km - světle modrá) - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1109Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:20:31-
2ZJ2110Kalová JitkaSK SKOL Brno8200:21:26-
3ZJ3112Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:31-
4ZJ4111Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:23:43-
Junioři a muži r. 1993-1973 (trať 15 km (5x3 km - červená) - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2113Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:45:59-
2MJ3122Moravec MartinTJ Spartak OEZ Letohrad8400:47:49-
3MJ4117Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:50:08-
4MJ5116Kincl MarekBKL Machov7400:50:35-
5MJ7114Antoš Tomášneregistrován7600:52:15-
6MJ8115Kalovský VladimírVSK Universita Brno7400:52:49-
7MJ9121Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:53:13-
8MJ10119Fišera OtaSK SKOL Brno8000:56:56-
9MJ11123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:58-
10MJ12118Ostrolucký Janneregistrován7400:58:52-
-MJ-120Vytečka Marcelneregistrován87DNF-
Veteráni r. 1972 a starší (trať 15 km (5x3 km - červená) - volně, hromadně)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1125Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:44:21-
2MV6128Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:51:47-
3MV13127Stejskal VáclavSK Žamberk7100:59:30-
-MV-126Pospíšil MartinSK SKOL Brno64DNF-
Trať 0,2 km - žlutá - klasicky, intervalově
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Zrník TomášMARS Svratka0600:02:03-
2C12140Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:02:20-
3C134Antoš Lukášneregistrován0600:02:43-
1D141Preislerová ElenaSKI Klub Česká Třebová0600:04:03-
Trať 0,5 km - zelený - klasicky, intervalově
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Klimeš MilošTJ Spartak Police nad Metují0400:03:24-
1D229Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:37-
2C2312Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:38-
2D247Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:46-
3C2514Kala FilipSK SKOL Brno0400:03:56-
4C2615Kamarád VítMARS Svratka0500:04:00-
3D276Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:40-
5C2816Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:44-
4D298Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:05:25-
6C21013Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:36-
5D2115Mičkerová MichaelaFenix SKI team Jeseník0400:05:47-
Trať 3 km - červená - volně, hromadně
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3179Ostrejšová KateřinaSK Nové Město na Moravě9800:12:11-
2Z3280Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:12:46-
3Z3377Rausová SimonaSK Nové Město na Moravě9800:12:49-
4Z3472Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:13:24-
5Z3575Kadlecová KláraSK SKOL Brno9800:13:46-
6Z3671Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:14:14-
7Z3774Svobodová EliškaKKL Hlinsko9800:14:22-
8Z3878Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:14:24-
Trať 4 km (2x2 km) - světle modrá - volně, hromadně
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:15:01-
2M3284Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:15:19-
3M3390Polák DanielFenix SKI team Jeseník9800:15:43-
4M3493Bráblík MichalFenix SKI team Jeseník9800:15:53-
5M3595Stejskal JakubSK Žamberk9800:16:25-
6M3694Nováček KarelFenix SKI team Jeseník9800:16:39-
7M3791Honek JosefSK Nové Město na Moravě9800:17:52-
1Z4898Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:18:15-
8M3983Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:18:44-
9M31096Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:18:48-
10M31188Břenek VáclavFenix SKI team Jeseník9900:19:46-
11M31285Bořil MartinLO TJ Žďár nad Sázavou9800:19:56-
2Z41399Samková VeronikaLO TJ Žďár nad Sázavou9600:20:55-
12M31489Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:20:56-
13M31587Kubíček PatrikSK Žamberk9800:21:44-
3Z41697Goňová Nikolaneregistrována9700:30:18-
Trať 5 km (3 km - červená + 2 km - světle modrá) - volně, hromadně
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41103Mayer DanielLO TJ Žďár nad Sázavou9700:20:10-
2M42101Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:21:16-
Trať 7 km (3 km - červená + 2x2 km - světle modrá) - volně, hromadně
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1109Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:20:31-
2ZJ2110Kalová JitkaSK SKOL Brno8200:21:26-
3ZJ3112Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:31-
4ZJ4111Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:23:43-
Trať 15 km (5x3 km - červená) - volně, hromadně
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1125Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:44:21-
1MJ2113Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:45:59-
2MJ3122Moravec MartinTJ Spartak OEZ Letohrad8400:47:49-
3MJ4117Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:50:08-
4MJ5116Kincl MarekBKL Machov7400:50:35-
2MV6128Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:51:47-
5MJ7114Antoš Tomášneregistrován7600:52:15-
6MJ8115Kalovský VladimírVSK Universita Brno7400:52:49-
7MJ9121Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:53:13-
8MJ10119Fišera OtaSK SKOL Brno8000:56:56-
9MJ11123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:58-
10MJ12118Ostrolucký Janneregistrován7400:58:52-
3MV13127Stejskal VáclavSK Žamberk7100:59:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód