Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Prachatice - Libín

29.4.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Prachatice - Libín
  • datum konání: 29.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nadační fond Lucie Hanušové

Sociální sítě

Místo konání

Prachatice, městský stadion
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 541 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Plánek
Vonkova 1137
383 01 Prachatice
tel. 777 118 239

Internetové stránky

http://www.prachatice.cz/hanusova

E-mailová adresa

planek@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA33Lorenc ErikŠuTri8100:30:4935
2MA55Csirik JiříŠuTri9200:32:1231
3MA88Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:33:2527
4MA1010Hron TomᚊiuTri7700:35:0224
5MA1414Plánek KarelŠuTri7600:36:5722
6MA1515Parus JindřichTJ Tatran Prachatice - JUDO7900:38:4520
7MA1616Kasal JonášTKF Fefry9100:40:1819
Muži B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Bláha JanAK Kroměříž7100:29:4735
2MB22Šimurda MartinSKI Šumava7200:29:5131
3MB66Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:4027
Muži C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC44Vaněk PetrAC Praha6100:31:5135
2MC77Pudil JaroslavSCV Blatná6100:33:2431
3MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3827
4MC1818Kasal VáclavTKF Fefry6000:43:5024
Muži D (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1212Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:36:0735
2MD2121Beneš MilošSlavia Prachatice5000:47:4031
3MD2222Scheinherr JiříBlatná5100:49:5127
Muži E (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2020Piklová VeronikaSokol České Budějovice0100:46:3935
Ženy A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1717Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8300:43:2335
Ženy B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:34:5235
2ZB1313Piklová AliceVětřní7300:36:3331
3ZB2323Procházková IvonaBlatná7500:50:5527
Ženy C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1919Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:3035
Ženy D (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2424Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3935
Trať 5,5 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Bláha JanAK Kroměříž7100:29:4735
2MB22Šimurda MartinSKI Šumava7200:29:5131
1MA33Lorenc ErikŠuTri8100:30:4935
1MC44Vaněk PetrAC Praha6100:31:5135
2MA55Csirik JiříŠuTri9200:32:1231
3MB66Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:4027
2MC77Pudil JaroslavSCV Blatná6100:33:2431
3MA88Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:33:2527
1ZB99Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:34:5235
4MA1010Hron TomᚊiuTri7700:35:0224
3MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3827
1MD1212Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:36:0735
2ZB1313Piklová AliceVětřní7300:36:3331
5MA1414Plánek KarelŠuTri7600:36:5722
6MA1515Parus JindřichTJ Tatran Prachatice - JUDO7900:38:4520
7MA1616Kasal JonášTKF Fefry9100:40:1819
1ZA1717Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8300:43:2335
4MC1818Kasal VáclavTKF Fefry6000:43:5024
1ZC1919Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:3035
1ZJ2020Piklová VeronikaSokol České Budějovice0100:46:3935
2MD2121Beneš MilošSlavia Prachatice5000:47:4031
3MD2222Scheinherr JiříBlatná5100:49:5127
3ZB2323Procházková IvonaBlatná7500:50:5527
1ZD2424Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3935
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Bláha JanAK Kroměříž7100:29:4735
2MB22Šimurda MartinSKI Šumava7200:29:5131
3MA33Lorenc ErikŠuTri8100:30:4927
4MC44Vaněk PetrAC Praha6100:31:5124
5MA55Csirik JiříŠuTri9200:32:1222
6MB66Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:4020
7MC77Pudil JaroslavSCV Blatná6100:33:2419
8MA88Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:33:2518
9MA1010Hron TomᚊiuTri7700:35:0217
10MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3816
11MD1212Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:36:0715
12MA1414Plánek KarelŠuTri7600:36:5714
13MA1515Parus JindřichTJ Tatran Prachatice - JUDO7900:38:4513
14MA1616Kasal JonášTKF Fefry9100:40:1812
15MC1818Kasal VáclavTKF Fefry6000:43:5011
16MD2121Beneš MilošSlavia Prachatice5000:47:4010
17MD2222Scheinherr JiříBlatná5100:49:519
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:34:5235
2ZB1313Piklová AliceVětřní7300:36:3331
3ZA1717Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8300:43:2327
4ZC1919Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:3024
5ZJ2020Piklová VeronikaSokol České Budějovice0100:46:3922
6ZB2323Procházková IvonaBlatná7500:50:5520
7ZD2424Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3919

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

poprosil bych o opravu casu a abs. poradi.. dobehl jsem az za P. Ulichem, v cili jsme byli soubezne s kolegou Pudilem za 33:24 rovnych.. dik Turek M. :-)
turekm
Dekujeme za upozorneni, opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč