Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

13.5.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 13.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KHB Radegast

Sociální sítě

Místo konání

autocamping Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Přihlášky

na místě, v sobotu 12. 5. od 18 do 20 hodin a v neděli 13. 5. od 8 do 10 hodin

Startovné

100 Kč, zahrnuje: zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, občerstvení, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 734 m
kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami, cíl se nachází u kaple na Radhošti v nadmořské výšce 1129 m n. m.

Ceny pro vítěze

finanční - abs. muži i ženy - 1500,- 1000,- 800,- 500,- 300,-
ostatní kategorie - 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel. 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.khbradegast.ic.cz/

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ464Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:35:17105
2MJ28121Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:40:1293
3MJ39142Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:42:1581
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:34:12105
2MA2166Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:34:5393
3MA3106Wurst MilanAK Šternberk8200:35:0281
4MA5104Novotný ViktorHore - Dole8200:36:0772
5MA617Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:1166
6MA7162Pelíšek DavidScott - Mader Sport9000:36:3160
7MA935Ambros JakubMK Kopřivnice8700:37:0657
8MA1177Herda JanU.A.C.8300:37:3454
9MA1229Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4351
10MA1386Martinka LukášMANÍN Považská Bystrica8800:37:48-
11MA16140Holiš MartinRožnov p. Radhoštěm7400:38:3348
12MA1793Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:38:4145
13MA18146Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:38:4842
14MA1968Dvořák PavelProstějov8200:38:5139
15MA21155Vyhnička KamilBeluša7900:39:19-
16MA2397Čermák Davidneregistrován7600:39:3736
17MA2425Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:39:5233
18MA2695Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:0130
19MA2913Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:40:2327
20MA30157Staniek MartinVZS Ostrava7400:40:2524
21MA3236Filipec PetrFiasco Team Frenštát8400:41:1221
22MA3361Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:41:1818
23MA36149Hajzler JanVsetín8200:41:4415
24MA4099Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:42:2012
25MA4141Jurák TomášMK Kopřivnice7500:42:229
26MA42153Marko MartinVisolaje7300:42:28-
27MA44134Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7900:42:356
28MA4692Polášek TomášSKVK Team8400:42:533
29MA4948Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:43:143
30MA50167Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:43:303
31MA5163Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:403
32MA52154Vyhnička PeterBeluša8100:43:44-
33MA55169Hrubý VojtěchBystřička7400:44:033
34MA56108Zapletal JanJKG Brno8600:44:163
35MA58130Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:44:313
36MA59150Mazánek VladimírBALÁŽ Extreme Team Ostrava7900:44:323
37MA6185Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:44:59-
38MA6220Goláň JosefGOGY Team7700:45:083
39MA6352Minář MartinŽichlínek8400:45:133
40MA66123Dinter JiříPepa Team FM7300:45:313
41MA67109Smílek FilipJKG Brno8200:45:373
42MA68133Friedel JanMarathon Team Klimkovice7900:45:493
43MA70119Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:45:583
44MA71160Belej DavidBěžím hlava nehlava8100:46:143
45MA72138Martikán JiříHorolezci FM7500:46:333
46MA7450Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:533
47MA77103Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:033
48MA79165Čampa RadekAČR7900:47:103
49MA8644Maceček VladoAK ASICS Kroměříž7500:48:113
50MA89127Pšenica Miroslav-------------------------8000:48:253
51MA94132Kouřil JaroslavNebežecký Kroužek8000:49:283
52MA9794Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:49:483
53MA1006Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:523
54MA105135Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:51:263
55MA106110Kulesza LukaszJKG Brno8100:51:31-
56MA108124Koukal JanX-AIR Ostrava7400:51:383
57MA11751Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:52:383
58MA11870Popelář ZdeněkLenoši7800:53:003
59MA12076Částečka RomanHrabůvka7300:53:313
60MA127125Žídek RobertX-AIR Ostrava7800:54:223
61MA13175Matúš RadekSK Valašské království8100:55:213
62MA13391Filipko AlešPodolí8400:55:563
63MA13858Dorňák MichalNolex8600:56:383
64MA144139Křištof TomášCyclo Club Colas7500:57:283
65MA151128Procházka LiborValachiarun CZ8200:58:583
66MA154156Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:00:503
67MA156171Křištof DavidCC Colosl7801:01:393
68MA16171Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:03:003
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB856Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:37105
2MB1084Kovačik ĽubošAŠKP Žilina6600:37:12-
3MB1512Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:2193
4MB258Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:5881
5MB3189Svoboda TomášVšechovice7000:40:3872
6MB3779Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5366
7MB38144Wala PetrBK - SAK Ložiska Karviná7100:42:0360
8MB4382Olejník JaroslavSK Poupátko6700:42:3157
9MB4537Hanke DavidMK Kopřivnice7100:42:4954
10MB4767Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:5851
11MB53117Helcel RichardM.H. Bajk Havířov7200:43:5948
12MB5483Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:44:0245
13MB6446Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:45:2542
14MB6978Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:45:5339
15MB7565Lichý DušanGuty6700:46:5436
16MB7611Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:46:5533
17MB8338Jančařík PetrAAC Brno6800:48:0030
18MB90151Krzyžanek DušanTJ Guzu-Bravo Gumarni6600:48:2827
19MB93161Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:2024
20MB96115Divín Romanneregistrován6800:49:3721
21MB10381Olejník Dalibor2DR6500:51:1218
22MB10987Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:51:4415
23MB111147Gajdůšek MiloslavFryšták6800:51:4912
24MB134112Mazoch LubomírTJ Frenštát7100:56:109
25MB13790Topor MichalDynamo Orlové7000:56:316
26MB15057Vašina RomanNolex6300:58:523
27MB155105Fiala CtiradTJ Sokol Olomouc6801:01:203
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1455Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:51105
2MC2033Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0093
3MC22145Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:3481
4MC2710Vaněk PetrAC Praha6100:40:1072
5MC3498Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:41:2166
6MC35100Škrabánek PetrBílovec6000:41:3960
7MC7324Přívětivý MiroslavMil Kopřivnice5300:46:4957
8MC78143Solanský ZdenekSokol Rožnov6200:47:0954
9MC812Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:3251
10MC87152Collen Malcolmneregistrován6000:48:12-
11MC9928Chroust JanKrásná Lípa6000:50:4548
12MC101118Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:51:0545
13MC102136Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:0742
14MC10488Mizera LadislavGumárny Zubří5300:51:1539
15MC10727Kotas PavelPJR Frenštát5500:51:3436
16MC11380Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:0733
17MC11496Tománek PavelLKVE Veřovice5500:52:0830
18MC115116Kadlčák Jiříbez týmu5900:52:0927
19MC122159Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:3824
20MC123170Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:0021
21MC12473Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:54:0218
22MC129113Bejuda JaroslavFrenštát p. R.6100:54:3515
23MC13034Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:54:4912
24MC13553Macmáček MartinIndividual5500:56:119
25MC141129Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6100:57:116
26MC14372Zbořil JosefKroměříž6200:57:193
27MC15232Eppert RomanCANIS Lupus City5901:00:033
28MC158102Podstavka PetrHavířov5501:02:103
29MC162148Šimara PavelVsetín5401:03:263
30MC16659Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5601:05:033
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD577Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:44:17105
2MD8043Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:47:2493
3MD8231Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4281
4MD9545Kvita JosefMK Kopřivnice5100:49:3572
5MD112158Vodička JanSK Grymov4500:52:0366
6MD132111Káňa JosefSkifren4800:55:4460
7MD1404Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0757
8MD14640Tučný JanMK Pardubice4700:58:1254
9MD15342Navara PetrMK Kopřivnice4501:00:2851
10MD170131Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:0848
11MD17121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:0045
Muži E (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12862Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:24105
2ME16814Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2193
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1105Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:51:45105
2ZJ142141Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:57:1493
3ZJ163122Petřeková HanaTJ Rožnov pod Radhoštem9601:03:4281
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA481Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:02105
2ZA6547Esentierová AdélaBALÁŽ Extreme Team Ostrava8800:45:2893
3ZA88163Šustrová KateřinaProstějov7900:48:2381
4ZA12130Odehnalová LucieBALÁŽ Extreme Team Ostrava8100:53:3272
5ZA1269Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:1866
6ZA14760Šitková TerezieDrnovice9200:58:1960
7ZA16754Dokoupilová KateřinaBrno7801:06:1357
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60126Žaludková JanaSC Titan7500:44:37105
2ZB84172Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:0393
3ZB8539Jančaříková LenkaAAC Brno7000:48:1081
4ZB92164Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:49:0872
5ZB9819Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:0766
6ZB11649Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:3360
7ZB119137Martikánová AliceHorolezci FM7600:53:2257
8ZB160114Svobodová IvaFFMU Brno7501:02:4954
9ZB16516Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:04:4051
Ženy C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC91107Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:03105
2ZC1253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:54:1693
3ZC13966Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:5181
4ZC14826Hanzlová SvatavaPJR Frenštát6600:58:3372
5ZC157101Jirásková EvaLanškroun6401:01:4366
6ZC164168Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:03:4760
7ZC17222Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3657
Ženy D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13674Procházková IrenaTJ Háje5700:56:17105
2ZD145120Šokalová LudmilaFrýdek-Místek5600:57:5793
3ZD14969Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:4281
4ZD15918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4272
5ZD16923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0466
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:34:12105
2MA2166Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:34:5393
3MA3106Wurst MilanAK Šternberk8200:35:0281
1MJ464Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:35:17105
4MA5104Novotný ViktorHore - Dole8200:36:0772
5MA617Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:1166
6MA7162Pelíšek DavidScott - Mader Sport9000:36:3160
1MB856Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:37105
7MA935Ambros JakubMK Kopřivnice8700:37:0657
2MB1084Kovačik ĽubošAŠKP Žilina6600:37:12-
8MA1177Herda JanU.A.C.8300:37:3454
9MA1229Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4351
10MA1386Martinka LukášMANÍN Považská Bystrica8800:37:48-
1MC1455Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:51105
3MB1512Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:2193
11MA16140Holiš MartinRožnov p. Radhoštěm7400:38:3348
12MA1793Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:38:4145
13MA18146Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:38:4842
14MA1968Dvořák PavelProstějov8200:38:5139
2MC2033Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0093
15MA21155Vyhnička KamilBeluša7900:39:19-
3MC22145Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:3481
16MA2397Čermák Davidneregistrován7600:39:3736
17MA2425Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:39:5233
4MB258Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:5881
18MA2695Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:0130
4MC2710Vaněk PetrAC Praha6100:40:1072
2MJ28121Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:40:1293
19MA2913Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:40:2327
20MA30157Staniek MartinVZS Ostrava7400:40:2524
5MB3189Svoboda TomášVšechovice7000:40:3872
21MA3236Filipec PetrFiasco Team Frenštát8400:41:1221
22MA3361Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:41:1818
5MC3498Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:41:2166
6MC35100Škrabánek PetrBílovec6000:41:3960
23MA36149Hajzler JanVsetín8200:41:4415
6MB3779Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5366
7MB38144Wala PetrBK - SAK Ložiska Karviná7100:42:0360
3MJ39142Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:42:1581
24MA4099Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:42:2012
25MA4141Jurák TomášMK Kopřivnice7500:42:229
26MA42153Marko MartinVisolaje7300:42:28-
8MB4382Olejník JaroslavSK Poupátko6700:42:3157
27MA44134Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7900:42:356
9MB4537Hanke DavidMK Kopřivnice7100:42:4954
28MA4692Polášek TomášSKVK Team8400:42:533
10MB4767Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:5851
1ZA481Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:02105
29MA4948Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:43:143
30MA50167Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:43:303
31MA5163Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:403
32MA52154Vyhnička PeterBeluša8100:43:44-
11MB53117Helcel RichardM.H. Bajk Havířov7200:43:5948
12MB5483Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:44:0245
33MA55169Hrubý VojtěchBystřička7400:44:033
34MA56108Zapletal JanJKG Brno8600:44:163
1MD577Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:44:17105
35MA58130Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:44:313
36MA59150Mazánek VladimírBALÁŽ Extreme Team Ostrava7900:44:323
1ZB60126Žaludková JanaSC Titan7500:44:37105
37MA6185Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:44:59-
38MA6220Goláň JosefGOGY Team7700:45:083
39MA6352Minář MartinŽichlínek8400:45:133
13MB6446Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:45:2542
2ZA6547Esentierová AdélaBALÁŽ Extreme Team Ostrava8800:45:2893
40MA66123Dinter JiříPepa Team FM7300:45:313
41MA67109Smílek FilipJKG Brno8200:45:373
42MA68133Friedel JanMarathon Team Klimkovice7900:45:493
14MB6978Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:45:5339
43MA70119Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:45:583
44MA71160Belej DavidBěžím hlava nehlava8100:46:143
45MA72138Martikán JiříHorolezci FM7500:46:333
7MC7324Přívětivý MiroslavMil Kopřivnice5300:46:4957
46MA7450Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:533
15MB7565Lichý DušanGuty6700:46:5436
16MB7611Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:46:5533
47MA77103Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:033
8MC78143Solanský ZdenekSokol Rožnov6200:47:0954
48MA79165Čampa RadekAČR7900:47:103
2MD8043Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:47:2493
9MC812Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:3251
3MD8231Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4281
17MB8338Jančařík PetrAAC Brno6800:48:0030
2ZB84172Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:0393
3ZB8539Jančaříková LenkaAAC Brno7000:48:1081
49MA8644Maceček VladoAK ASICS Kroměříž7500:48:113
10MC87152Collen Malcolmneregistrován6000:48:12-
3ZA88163Šustrová KateřinaProstějov7900:48:2381
50MA89127Pšenica Miroslav-------------------------8000:48:253
18MB90151Krzyžanek DušanTJ Guzu-Bravo Gumarni6600:48:2827
1ZC91107Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:03105
4ZB92164Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:49:0872
19MB93161Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:2024
51MA94132Kouřil JaroslavNebežecký Kroužek8000:49:283
4MD9545Kvita JosefMK Kopřivnice5100:49:3572
20MB96115Divín Romanneregistrován6800:49:3721
52MA9794Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:49:483
5ZB9819Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:0766
11MC9928Chroust JanKrásná Lípa6000:50:4548
53MA1006Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:523
12MC101118Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:51:0545
13MC102136Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:0742
21MB10381Olejník Dalibor2DR6500:51:1218
14MC10488Mizera LadislavGumárny Zubří5300:51:1539
54MA105135Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:51:263
55MA106110Kulesza LukaszJKG Brno8100:51:31-
15MC10727Kotas PavelPJR Frenštát5500:51:3436
56MA108124Koukal JanX-AIR Ostrava7400:51:383
22MB10987Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:51:4415
1ZJ1105Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:51:45105
23MB111147Gajdůšek MiloslavFryšták6800:51:4912
5MD112158Vodička JanSK Grymov4500:52:0366
16MC11380Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:52:0733
17MC11496Tománek PavelLKVE Veřovice5500:52:0830
18MC115116Kadlčák Jiříbez týmu5900:52:0927
6ZB11649Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:3360
57MA11751Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:52:383
58MA11870Popelář ZdeněkLenoši7800:53:003
7ZB119137Martikánová AliceHorolezci FM7600:53:2257
59MA12076Částečka RomanHrabůvka7300:53:313
4ZA12130Odehnalová LucieBALÁŽ Extreme Team Ostrava8100:53:3272
19MC122159Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:53:3824
20MC123170Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:0021
21MC12473Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:54:0218
2ZC1253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:54:1693
5ZA1269Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:1866
60MA127125Žídek RobertX-AIR Ostrava7800:54:223
1ME12862Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:24105
22MC129113Bejuda JaroslavFrenštát p. R.6100:54:3515
23MC13034Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:54:4912
61MA13175Matúš RadekSK Valašské království8100:55:213
6MD132111Káňa JosefSkifren4800:55:4460
62MA13391Filipko AlešPodolí8400:55:563
24MB134112Mazoch LubomírTJ Frenštát7100:56:109
24MC13553Macmáček MartinIndividual5500:56:119
1ZD13674Procházková IrenaTJ Háje5700:56:17105
25MB13790Topor MichalDynamo Orlové7000:56:316
63MA13858Dorňák MichalNolex8600:56:383
3ZC13966Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:5181
7MD1404Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0757
25MC141129Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6100:57:116
2ZJ142141Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:57:1493
26MC14372Zbořil JosefKroměříž6200:57:193
64MA144139Křištof TomášCyclo Club Colas7500:57:283
2ZD145120Šokalová LudmilaFrýdek-Místek5600:57:5793
8MD14640Tučný JanMK Pardubice4700:58:1254
6ZA14760Šitková TerezieDrnovice9200:58:1960
4ZC14826Hanzlová SvatavaPJR Frenštát6600:58:3372
3ZD14969Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:4281
26MB15057Vašina RomanNolex6300:58:523
65MA151128Procházka LiborValachiarun CZ8200:58:583
27MC15232Eppert RomanCANIS Lupus City5901:00:033
9MD15342Navara PetrMK Kopřivnice4501:00:2851
66MA154156Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:00:503
27MB155105Fiala CtiradTJ Sokol Olomouc6801:01:203
67MA156171Křištof DavidCC Colosl7801:01:393
5ZC157101Jirásková EvaLanškroun6401:01:4366
28MC158102Podstavka PetrHavířov5501:02:103
4ZD15918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4272
8ZB160114Svobodová IvaFFMU Brno7501:02:4954
68MA16171Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:03:003
29MC162148Šimara PavelVsetín5401:03:263
3ZJ163122Petřeková HanaTJ Rožnov pod Radhoštem9601:03:4281
6ZC164168Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:03:4760
9ZB16516Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:04:4051
30MC16659Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5601:05:033
7ZA16754Dokoupilová KateřinaBrno7801:06:1357
2ME16814Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:07:2193
5ZD16923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0466
10MD170131Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:0848
11MD17121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:0045
7ZC17222Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3657
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:34:12105
2MA2166Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:34:5393
3MA3106Wurst MilanAK Šternberk8200:35:0281
4MJ464Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:35:1772
5MA5104Novotný ViktorHore - Dole8200:36:0766
6MA617Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:1160
7MA7162Pelíšek DavidScott - Mader Sport9000:36:3157
8MB856Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3754
9MA935Ambros JakubMK Kopřivnice8700:37:0651
10MA1177Herda JanU.A.C.8300:37:3448
11MA1229Malý JanSokol Nová Paka7300:37:4345
12MC1455Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:5142
13MB1512Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:2139
14MA16140Holiš MartinRožnov p. Radhoštěm7400:38:3336
15MA1793Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:38:4133
16MA18146Gajdušek JakubAC Česká Lípa9100:38:4830
17MA1968Dvořák PavelProstějov8200:38:5127
18MC2033Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0024
19MC22145Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:3421
20MA2397Čermák Davidneregistrován7600:39:3718
21MA2425Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:39:5215
22MB258Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:5812
23MA2695Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:019
24MC2710Vaněk PetrAC Praha6100:40:106
25MJ28121Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:40:123
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA481Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:02105
2ZB60126Žaludková JanaSC Titan7500:44:3793
3ZA6547Esentierová AdélaBALÁŽ Extreme Team Ostrava8800:45:2881
4ZB84172Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:0372
5ZB8539Jančaříková LenkaAAC Brno7000:48:1066
6ZA88163Šustrová KateřinaProstějov7900:48:2360
7ZC91107Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:0357
8ZB92164Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:49:0854
9ZB9819Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:0751
10ZJ1105Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:51:4548
11ZB11649Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:3345
12ZB119137Martikánová AliceHorolezci FM7600:53:2242
13ZA12130Odehnalová LucieBALÁŽ Extreme Team Ostrava8100:53:3239
14ZC1253Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:54:1636
15ZA1269Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:1833
16ZD13674Procházková IrenaTJ Háje5700:56:1730
17ZC13966Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:5127
18ZJ142141Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:57:1424
19ZD145120Šokalová LudmilaFrýdek-Místek5600:57:5721
20ZA14760Šitková TerezieDrnovice9200:58:1918
21ZC14826Hanzlová SvatavaPJR Frenštát6600:58:3315
22ZD14969Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:4212
23ZC157101Jirásková EvaLanškroun6401:01:439
24ZD15918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:426
25ZB160114Svobodová IvaFFMU Brno7501:02:493

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako vždy povedená akce. Letos i s fajně běžeckým počasím. Lehce poletující sníh na vrcholu byl zajímavým zpestřením :-) Díky všem pořadatelům. Luděk z X-AIRu
ludek.bednarz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód