Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové - Sněžník

20.5.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové - Sněžník
  • datum konání: 20.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Obalex Jílové

Sociální sítě

Místo konání

Jílové u Děčína, zámecké nádvoří
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,7 km
Převýšení: 420 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Monika Loskotová
Teplická 6
407 01 Jílové u Děčína
tel. 724 582 934

E-mailová adresa

ml.monca@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181Přibyl MartinASK Děčín9300:42:4235
2MJ322Pohlreich DanKB Jílové9500:49:4631
Muži A (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2435
2MA24Kunze HolmOlbersdorf7300:33:43-
3MA35Bartoš DaliborKerda SBRT Liberec7500:34:3031
4MA56Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:0627
5MA87Handlíř JanASK Děčín 00:38:1224
6MA108Houska JindřichHO Koudel7600:39:3222
7MA179Stezka MartinChřibská8400:42:0020
8MA3010Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:49:0119
9MA3111Holešovský JanHO Koudel7700:49:2418
Muži B (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB412Krustack BerndJonsdorf7100:36:55-
2MB713Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:3535
3MB914Procházka JosefASK Děčín7100:38:2331
4MB1115Valtr VladimírRoudnice nad Labem6700:40:2527
5MB1216Souček JiříCAO Děčín6600:40:4624
6MB1317Eifles BerndJonsdorf6700:40:57-
7MB1518Janík TomášSpona Teplice6800:41:4422
8MB1619Měkota MartinDC Panelák Starák6900:41:5420
9MB2120Řízek MarekUSK VŠEM Ústí7200:44:4919
10MB2221Burda MichalHUDY sport6900:45:2318
11MB3322Trpišovský TomášKB Jílové7200:50:0517
12MB3823Přibyl LubošKB Jílové 01:02:5116
Muži C (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC624Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:1535
2MC1425Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:4031
3MC2026Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:44:4627
4MC2327Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:45:5924
5MC2428Šulc JiříChřibská6200:46:4522
6MC2729Weiss MichalAC Praha 18905900:47:3420
Muži D (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1930Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2435
2MD2831Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:5131
Muži E (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME232Berounský JanLiga 100 Česká Lípa3900:44:1135
Juniorky (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ141Roďanová SabinaKB Jílové9300:39:3435
Ženy A (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2633Hrochová LenkaTJ Kajak DC7800:47:1735
2ZA3934Pohlrechová NikolaKB Jílové7901:07:1231
Ženy B (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2935Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:47:5735
2ZB3436Švidlochová ZdeňkaKB Jílové7500:53:0931
3ZB3537Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:3327
Ženy C (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2538Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:0035
2ZC3739Přibylová ErikaKB Jílové6600:58:4231
Ženy D (trať 7,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3640Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:5835
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ141Roďanová SabinaKB Jílové9300:39:3435
1ME232Berounský JanLiga 100 Česká Lípa3900:44:1135
Trať 7,7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2435
2MA24Kunze HolmOlbersdorf7300:33:43-
3MA35Bartoš DaliborKerda SBRT Liberec7500:34:3031
1MB412Krustack BerndJonsdorf7100:36:55-
4MA56Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:0627
1MC624Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:1535
2MB713Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:3535
5MA87Handlíř JanASK Děčín 00:38:1224
3MB914Procházka JosefASK Děčín7100:38:2331
6MA108Houska JindřichHO Koudel7600:39:3222
4MB1115Valtr VladimírRoudnice nad Labem6700:40:2527
5MB1216Souček JiříCAO Děčín6600:40:4624
6MB1317Eifles BerndJonsdorf6700:40:57-
2MC1425Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:4031
7MB1518Janík TomášSpona Teplice6800:41:4422
8MB1619Měkota MartinDC Panelák Starák6900:41:5420
7MA179Stezka MartinChřibská8400:42:0020
1MJ181Přibyl MartinASK Děčín9300:42:4235
1MD1930Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2435
3MC2026Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:44:4627
9MB2120Řízek MarekUSK VŠEM Ústí7200:44:4919
10MB2221Burda MichalHUDY sport6900:45:2318
4MC2327Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:45:5924
5MC2428Šulc JiříChřibská6200:46:4522
1ZC2538Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:0035
1ZA2633Hrochová LenkaTJ Kajak DC7800:47:1735
6MC2729Weiss MichalAC Praha 18905900:47:3420
2MD2831Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:5131
1ZB2935Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:47:5735
8MA3010Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:49:0119
9MA3111Holešovský JanHO Koudel7700:49:2418
2MJ322Pohlreich DanKB Jílové9500:49:4631
11MB3322Trpišovský TomášKB Jílové7200:50:0517
2ZB3436Švidlochová ZdeňkaKB Jílové7500:53:0931
3ZB3537Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:3327
1ZD3640Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:5835
2ZC3739Přibylová ErikaKB Jílové6600:58:4231
12MB3823Přibyl LubošKB Jílové 01:02:5116
2ZA3934Pohlrechová NikolaKB Jílové7901:07:1231
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2435
2MA35Bartoš DaliborKerda SBRT Liberec7500:34:3031
3MA56Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:0627
4MC624Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:1524
5MB713Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:3522
6MA87Handlíř JanASK Děčín00:38:1220
7MB914Procházka JosefASK Děčín7100:38:2319
8MA108Houska JindřichHO Koudel7600:39:3218
9MB1115Valtr VladimírRoudnice nad Labem6700:40:2517
10MB1216Souček JiříCAO Děčín6600:40:4616
11MC1425Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:4015
12MB1518Janík TomášSpona Teplice6800:41:4414
13MB1619Měkota MartinDC Panelák Starák6900:41:5413
14MA179Stezka MartinChřibská8400:42:0012
15MJ181Přibyl MartinASK Děčín9300:42:4211
16MD1930Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2410
17MC2026Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:44:469
18MB2120Řízek MarekUSK VŠEM Ústí7200:44:498
19MB2221Burda MichalHUDY sport6900:45:237
20MC2327Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:45:596
21MC2428Šulc JiříChřibská6200:46:455
22MC2729Weiss MichalAC Praha 18905900:47:344
23MD2831Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:513
24MA3010Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:49:012
25MA3111Holešovský JanHO Koudel7700:49:241
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2538Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:0035
2ZA2633Hrochová LenkaTJ Kajak DC7800:47:1731
3ZB2935Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:47:5727
4ZB3436Švidlochová ZdeňkaKB Jílové7500:53:0924
5ZB3537Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:3322
6ZD3640Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:5820
7ZC3739Přibylová ErikaKB Jílové6600:58:4219
8ZA3934Pohlrechová NikolaKB Jílové7901:07:1218

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Celkové výsledky jsou chybné - některé kategorie běžely kratší trať - viz propozice. A tady jsou všichni dohromady. Rudolf Hoffmann - externista Deník
mann.sport
opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód