Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd

3.6.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd
  • datum konání: 3.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: VIKING BK Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:30 hodin v místě startu

Startovné

100 Kč (v ceně tričko s logem závodu)

Popis tratě

Délka: 14,2 km (8,1 km)
Převýšení: 790 m (420 m)

Ceny pro vítěze

věcné obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 30.000 Kč, finanční obdrží 1. až 6. muž v absolutním pořadí a 1. až 3. žena v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Vlčí vrch 892
460 15 Liberec 15
tel. 602 265 857

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.vespo.cz/

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1243Nyč DavidDukla Liberec9300:35:21105
2MJ12266Stastny PhilipSSV ULM 18469300:48:44-
Muži A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:53105
2MA269Podroužek DušanHO Harcov7400:59:4193
3MA355Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:4581
4MA553Holm KunzePSV Zittau7301:02:40-
5MA663Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:03:1872
6MA827Gräf JakubDukla Liberec9101:03:4966
7MA935Fryc Janneregistrován8801:03:5860
8MA1050Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:04:0957
9MA115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4454
10MA1254Berka RadimAC Syner Turnov8201:04:5551
11MA1775Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:08:2148
12MA1838Malý JanSokol Nová Paka7301:08:3845
13MA198Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7801:08:4942
14MA2467Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:10:0439
15MA2765Abrahám LuděkSK Hronov7501:10:4836
16MA2840Hes RobertADR Rock7301:11:2633
17MA3128Stehlík RudolfHO Tisá7701:12:2730
18MA3322Roštejnský MichalSport aerobic Liberec7701:12:4527
19MA3657Ludrovský MartinTrubín7701:15:17-
20MA3770Ehl PetrHO Skol7801:15:3624
21MA3810Krupka LukášTJ Sokol Jičín8301:16:0721
22MA4176Čulák MilanLitoměřice7301:16:4318
23MA4377Tamchyna PetrMK Kladno8101:17:1415
24MA4480Pavlis AntonínASK Děčín8601:17:2612
25MA4551Houska JindřichHO Koudel7601:17:409
26MA4641Rakoncaj LukášSir Joseph7401:18:216
27MA4961Nejedlý PetrPraha 57401:18:323
28MA5247Klein PetrJičín7301:19:043
29MA5460Hradečný ViktorNeracity8001:20:013
30MA563Stezka MartinChřibská8401:21:003
31MA652Trojan MichalHorolezci Hodkovice7401:26:173
Muži B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB773Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:29105
2MB136Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:05:2993
3MB1656Bernd KrostackPSV Zittau6401:07:59-
4MB2033Černý MichalRaspenava6401:08:5181
5MB2132Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:09:2172
6MB2312Šmíd PetrLoučná6901:09:5266
7MB2642Jokel LubomírSK Palestra Praha6401:10:3160
8MB3062Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:12:0357
9MB3234Krátký TomášSK Los Lomos6701:12:3554
10MB4078Scheu HaraldLMB6901:16:25-
11MB4726Trakal JiříŽelezný Brod6401:18:3051
11MB4743Kubíček ZdeněkTJ Turnov7201:18:3051
13MB5023Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:18:4345
14MB5579Janík TomášSpona Teplice6801:20:2842
15MB5746Bičík TomášDelta Team Triatlon6801:21:1839
16MB5968Flossmann PetrVýlet Liberec7001:22:1336
17MB671Čaloun MarekHodkovice nad Mohelkou7201:26:4133
18MB7349Zelenka JiříLiberec7101:31:5130
19MB7416Bednář PavelSK Starý Harcováci6801:32:1827
20MB7648Moc RadovanLiberec7101:38:2524
21MB7915Škoda MartinSK Starý Harcovníci6301:48:3121
Muži C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC418Smrčka MilošBK Říčany5401:01:18105
2MC1430Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:06:1093
3MC1559Vaněk PetrAC Praha6101:06:1581
4MC2920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:3972
5MC3414Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:2766
6MC3511Gombita JosefMost5801:13:5160
7MC4213Kacíř ZdeněkLoučná5601:16:4957
8MC5144Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:19:0054
9MC537Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:19:2151
10MC6017Vanta JosefSK Hronov6201:22:1748
11MC6124Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:3745
12MC6236Kašparec PetrAC Česká Lípa6201:23:3842
13MC6374Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:25:3239
14MC6652Clemenz HeimoJonsdorf5901:26:29-
15MC6971Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:0536
16MC704Šulc JiříChřibská6201:28:4733
17MC7158Pokorný MiroslavFlorbal Benešov6001:30:0230
Muži D (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2232Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:40:22105
2MD3267Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:0293
3MD4263Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:2381
4MD5264Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:0072
5MD6260Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:2066
6MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2760
7MD8261Vodička JanSK Salix Grymov4500:46:3557
8MD9234Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:4054
9MD10270Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:5051
10MD19262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:0448
Muži E (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11223Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:22105
2ME13235Marek FrantišekSK Hronov4100:49:3093
3ME16236Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:56:4981
4ME18265Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:01:5772
Dorostenky (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ14271Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:52:53105
Ženy A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3921Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:16105
2ZA7566Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7801:33:1393
3ZA7829Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:43:0681
Ženy B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2219Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:09:35105
2ZB2531Klimešová JanaVSK Praha7001:10:1193
3ZB5825Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:22:0781
4ZB6437Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:25:3872
Ženy C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6872Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:46105
2ZC729Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4193
3ZC7764Jirásková EvaLanškroun6401:39:4481
Ženy D (trať 8,1 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15268Procházková IrenaTJ Háje5700:53:09105
2ZD17220Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:1893
Trať 8,1 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1243Nyč DavidDukla Liberec9300:35:21105
1MD2232Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:40:22105
2MD3267Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:0293
3MD4263Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:2381
4MD5264Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:0072
5MD6260Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:2066
6MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2760
7MD8261Vodička JanSK Salix Grymov4500:46:3557
8MD9234Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:4054
9MD10270Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:5051
1ME11223Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:22105
2MJ12266Stastny PhilipSSV ULM 18469300:48:44-
2ME13235Marek FrantišekSK Hronov4100:49:3093
1ZJ14271Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:52:53105
1ZD15268Procházková IrenaTJ Háje5700:53:09105
3ME16236Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:56:4981
2ZD17220Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:1893
4ME18265Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:01:5772
10MD19262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:0448
Trať 14,2 km, 790 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:53105
2MA269Podroužek DušanHO Harcov7400:59:4193
3MA355Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:4581
1MC418Smrčka MilošBK Říčany5401:01:18105
4MA553Holm KunzePSV Zittau7301:02:40-
5MA663Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:03:1872
1MB773Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:29105
6MA827Gräf JakubDukla Liberec9101:03:4966
7MA935Fryc Janneregistrován8801:03:5860
8MA1050Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:04:0957
9MA115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4454
10MA1254Berka RadimAC Syner Turnov8201:04:5551
2MB136Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:05:2993
2MC1430Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:06:1093
3MC1559Vaněk PetrAC Praha6101:06:1581
3MB1656Bernd KrostackPSV Zittau6401:07:59-
11MA1775Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:08:2148
12MA1838Malý JanSokol Nová Paka7301:08:3845
13MA198Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7801:08:4942
4MB2033Černý MichalRaspenava6401:08:5181
5MB2132Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:09:2172
1ZB2219Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:09:35105
6MB2312Šmíd PetrLoučná6901:09:5266
14MA2467Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:10:0439
2ZB2531Klimešová JanaVSK Praha7001:10:1193
7MB2642Jokel LubomírSK Palestra Praha6401:10:3160
15MA2765Abrahám LuděkSK Hronov7501:10:4836
16MA2840Hes RobertADR Rock7301:11:2633
4MC2920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:3972
8MB3062Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:12:0357
17MA3128Stehlík RudolfHO Tisá7701:12:2730
9MB3234Krátký TomášSK Los Lomos6701:12:3554
18MA3322Roštejnský MichalSport aerobic Liberec7701:12:4527
5MC3414Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:2766
6MC3511Gombita JosefMost5801:13:5160
19MA3657Ludrovský MartinTrubín7701:15:17-
20MA3770Ehl PetrHO Skol7801:15:3624
21MA3810Krupka LukášTJ Sokol Jičín8301:16:0721
1ZA3921Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:16105
10MB4078Scheu HaraldLMB6901:16:25-
22MA4176Čulák MilanLitoměřice7301:16:4318
7MC4213Kacíř ZdeněkLoučná5601:16:4957
23MA4377Tamchyna PetrMK Kladno8101:17:1415
24MA4480Pavlis AntonínASK Děčín8601:17:2612
25MA4551Houska JindřichHO Koudel7601:17:409
26MA4641Rakoncaj LukášSir Joseph7401:18:216
11MB4743Kubíček ZdeněkTJ Turnov7201:18:3051
11MB4726Trakal JiříŽelezný Brod6401:18:3051
27MA4961Nejedlý PetrPraha 57401:18:323
13MB5023Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:18:4345
8MC5144Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:19:0054
28MA5247Klein PetrJičín7301:19:043
9MC537Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:19:2151
29MA5460Hradečný ViktorNeracity8001:20:013
14MB5579Janík TomášSpona Teplice6801:20:2842
30MA563Stezka MartinChřibská8401:21:003
15MB5746Bičík TomášDelta Team Triatlon6801:21:1839
3ZB5825Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:22:0781
16MB5968Flossmann PetrVýlet Liberec7001:22:1336
10MC6017Vanta JosefSK Hronov6201:22:1748
11MC6124Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:3745
12MC6236Kašparec PetrAC Česká Lípa6201:23:3842
13MC6374Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:25:3239
4ZB6437Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:25:3872
31MA652Trojan MichalHorolezci Hodkovice7401:26:173
14MC6652Clemenz HeimoJonsdorf5901:26:29-
17MB671Čaloun MarekHodkovice nad Mohelkou7201:26:4133
1ZC6872Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:46105
15MC6971Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:0536
16MC704Šulc JiříChřibská6201:28:4733
17MC7158Pokorný MiroslavFlorbal Benešov6001:30:0230
2ZC729Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4193
18MB7349Zelenka JiříLiberec7101:31:5130
19MB7416Bednář PavelSK Starý Harcováci6801:32:1827
2ZA7566Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7801:33:1393
20MB7648Moc RadovanLiberec7101:38:2524
3ZC7764Jirásková EvaLanškroun6401:39:4481
3ZA7829Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:43:0681
21MB7915Škoda MartinSK Starý Harcovníci6301:48:3121
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:53105
2MA269Podroužek DušanHO Harcov7400:59:4193
3MA355Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:4581
4MC418Smrčka MilošBK Říčany5401:01:1872
5MA663Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7801:03:1866
6MB773Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:2960
7MA827Gräf JakubDukla Liberec9101:03:4957
8MA935Fryc Janneregistrován8801:03:5854
9MA1050Rektor AntonínDEAD Point Praha7501:04:0951
10MA115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4448
11MA1254Berka RadimAC Syner Turnov8201:04:5545
12MB136Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:05:2942
13MC1430Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:06:1039
14MC1559Vaněk PetrAC Praha6101:06:1536
15MA1775Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:08:2133
16MA1838Malý JanSokol Nová Paka7301:08:3830
17MA198Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7801:08:4927
18MB2033Černý MichalRaspenava6401:08:5124
19MB2132Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:09:2121
20MB2312Šmíd PetrLoučná6901:09:5218
21MA2467Kašše JakubHO Jurije Gagarina8001:10:0415
22MB2642Jokel LubomírSK Palestra Praha6401:10:3112
23MA2765Abrahám LuděkSK Hronov7501:10:489
24MA2840Hes RobertADR Rock7301:11:266
25MC2920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:11:393
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2219Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:09:35105
2ZB2531Klimešová JanaVSK Praha7001:10:1193
3ZA3921Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1681
4ZB5825Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:22:0772
5ZB6437Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:25:3866
6ZC6872Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:26:4660
7ZC729Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4157
8ZA7566Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7801:33:1354
9ZC7764Jirásková EvaLanškroun6401:39:4451
10ZA7829Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:43:0648

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Zdravím, bohužel jsem tentokrát nemohla běžet, tak jsem alespoň fotila - http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/, Evina Kollertová
evakollertova
Čau Evino ! Je vidět , že jsi talentovaná a jestli ses třeba na závodech neminula , jak se lidově říká, povoláním. Jinak ještě reaguji tam na ty dobroučské pořadatele MR v krosu a třeba na ty pořadatele v Meziměstí, respektive polské hostitele, jelikož se do Polska zabíhalo. Proto reaguji zde na tyto dva závody, poněvadž na těchto stránkách si přeje admin reagovat jen jednou v každém slyšení se na ten nebo onen závod. Zatímco v Dobrouči byly klobásky koupené nejspíš někde v potravinovém řetězci, pak ale nebyly k jídlu . Ani nabízená kofola nebyla fér, ale un - fér . Minimálně polovička vody v ní byla navíc. Ze skoro své dvacetileté praxe v prodeji potravin tohle mám v malíčku.Nevadí, všechno jsem jako ten dobrosrdečný stravitel pořadatelům zbaštil zcela. A teď pozor ! Naproti tomu v Polsku v cíli, u našich hostitelů, pak byla k mání klobáska - a světe div se - z masa, ničím nepančovaná, kořením a dalšími dochucovadly, co třeba v Dobrouči . I to dobré pivko tam bylo zdarma . Navíc mi nasadili v cíli na krk medaili a do ruky vrazili čokoládu. Doma jsem tento materiál nedůvěřivě předložil ke zkoušce tahem a na tlak , co vydrží , a co vydrží i lidský organismus , to po neblahých zkušenostech s našimi horními sousedy , ale ejhle ! Čokoláda velice kvalitní, prostá fines, které nám předkládají zase ty naše potravinové řetězce. Okamžitě jsem dal svolení povolaným, aby byl tedy z ní připraven můj oblíbený sladký pokrm, banán v čoko . Tak , to jsem jen chtěl říci, jaké postřehy jsem udělal na MR v Dobroučci a u našich severních sousedů. A jako ten turistický běžec, soudím, že takovéto závěry mohu dělat a vyjádřit tak svůj názor.Mě totiž už zajímá také to, co dostanu ke snědku a jaké možné následky to potom vše může mít, rozuměj , ten dopad na mé chatrnější zdraví.Takže jsem usoudil, že zatímco v Polsku si předkládají kvalitní pokrmy sami sobě a vyvážejí vesměs jen šit, tak tady u nás v Česku to kvalitní nevyrábíme ani sobě , snad jen ten " český česnek " za 250kč za kilo, aby náš farmář, mimochodem jezdící na technice Johny Dear , aby ten proboha nezchudl. Tak takhle .ahooj
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód