Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeseník - Sokolí vrch

17.6.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeseník - Sokolí vrch
  • datum konání: 17.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Fenix SKI team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník, Masarykovo náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100,- Kč
žákovské kategorie startovné neplatí
Startující mohou po závodě využít rehabilitační bazén s vířivkou od 13 do 14 hod. zdarma v san. Priessnitz, občerstvení tradiční polévka a chléb.

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 540 m

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu. První tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek.Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
Lipová 411
790 63 Lipová - lázně
tel. 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Propozice závodu dětí

Plakát ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

tejchman@priessnitz.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
29.5.2011Jeseník - Sokolí vrch74
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Jeseník - Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 784

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Špacír Ladislav5511
Merta Jaroslav3511
Pechek František539
Dvořák Pavel829
Vraštilová Miloslava569
Žák Jiří718
Horák Ondřej758
Kovář Daniel807
Dvořáková Eva557
Jirásková Eva647
Šrůtek Stanislav587
Milesová Iva777
Belobrad Ivan666
Les Josef476
Weissová Gabriela916
Kobliha Milan576
Delingerová Marie766
Zátopek Jiří606
Horáček Michal756
Tejchman Jakub886
Tučný Jan476
Vacarda Vladimír595
Zapalač Dušan905
Stránská Adéla915
Fritscher Adam755
Šimůnek Jan495
Fellner Adam935
Dušková Lenka805
Vymazal Petr754
Šmída Oldřich484
Strouhalová Anna014
Pechková Šárka564
Portyšová Lucie904
Horčička Jiří904
Skopalík Zbyněk784
Blaha Tomáš764
Frank Pavel684
Keprtová Miloslava484
Medek Filip974
Růžička Karel564
Sporek Miroslav544
Vacek Martin694
Pechoušek Jan974
Gaman Jaroslav354
Krejčí Josef494
Ožana Václav644
Šimůnková Pavla774
Poulíková Karolína004
Stránský Aleš604
Karlík Michal644

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5174Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:24:33-
2M5258Schütz FilipHSK Benecko9700:25:18-
3M5368Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:25:35-
4M5473Martínek OndřejTrisk Olomouc9700:27:13-
5M5578Bráblík MichalFenix SKI team Jeseník9800:27:43-
6M5630Polák DanielFenix SKI team Jeseník9800:27:44-
7M5713Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:28:08-
8M5869Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:28:17-
9M5960Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:28:36-
10M51028Ohnoutka MarekSGVP Vrbno pod Pradědem9500:29:22-
11M51377Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:32:00-
12M51414Knápek MatějLK Šumperk9600:38:03-
Junioři (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ327Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:3535
2MJ657Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:38:1431
3MJ2131Pňáček TomášFENIX SKI TEAM Jeseník9400:44:1227
Muži A (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3935
2MA236Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:36:1531
3MA44Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:4427
4MA57Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0524
5MA102Sedláček ŠtěpánSKI KLUB RD Rýmařov8300:39:3122
6MA1151Skopalík ZbyněkKVS Náměšť nad Oslavou7800:41:0420
7MA1471Fristcher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:42:1419
8MA1533Novák TomášPelhřimov8700:42:2518
9MA1865Šmirják MiloslavMK SEITL OSTRAVA8900:43:2217
10MA203Rašner TomášOlomouc7900:43:3716
11MA3056Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:47:4315
12MA3461Břenek VojtěchESENBÁCI8700:48:5414
13MA3775Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:51:3113
14MA4163Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:52:3712
15MA4266Kovář DanielEnjoy the SPORT8000:53:1111
-MA-54Blaha TomášAK ASICS Kroměříž76DNF-
-MA-39Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun75DNF-
Muži B (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB772Martínek JardaTRISK Olomouc6900:38:3035
2MB867Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:39:0631
3MB923Kruml KamilSpálené7200:39:1627
4MB1376Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:41:3324
5MB2648Bielčik PetrMT Novák7100:46:4722
6MB3918Belobrad IvanŽamberk6600:51:4020
7MB4411Teplíček LiborKVS Náměšť nad Oslavou6800:54:4519
8MB506Rašner TomášKVS Náměšť nad Oslavou6900:59:4118
9MB5342Krátký JosefHVĚZDA SKP Pardubice6501:03:0517
Muži C (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1249Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:0835
2MC1746Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:2031
3MC1915Knápek LubomírLK Šumperk5900:43:3527
4MC2232Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:3224
5MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5522
6MC3355Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:48:3120
Muži D (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD241Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:1135
2MD3653Vodička JanSK Salix Grymov4500:50:5531
3MD4562Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:5327
4MD4712Tučný JanMK Pardubice4700:56:5424
5MD5110Lerch VladislavŠŽDC Olomouc4801:00:3222
6MD5917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2620
7MD608Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:22:2219
Muži E (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5629Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:1935
2ME5750Miles Jiříneregistrován4201:04:5331
Dorostenky (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1134Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:31:2535
2ZJ1237Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:31:2931
3ZJ1535Pukyšová AnežkaKSV Šumperk9900:38:5627
4ZJ1638Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:38:5624
Ženy A (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2519Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3735
2ZA2959Schützová SandraSKI Jilemnice9100:47:3031
3ZA3170Šustrová KateřinaProstějov7900:47:5127
4ZA385Matějíková JanaOlomouc9000:51:3824
5ZA4843Chmelková Kristýnaneregistrována8700:57:4222
6ZA5840Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:0420
Ženy B (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1644Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:42:4135
2ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3831
3ZB3247Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:48:1727
4ZB3526Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:50:0324
5ZB4016Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:4522
6ZB5224Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:01:1520
7ZB5464Krňávková EvaTrisk Olomouc7501:03:0919
Ženy C (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2852Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0335
2ZC4321Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:2031
Ženy D (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4645Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3835
2ZD499Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:0231
3ZD5520Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4027
Trať 8 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3935
2MA236Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:36:1531
1MJ327Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:3535
3MA44Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:4427
4MA57Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0524
2MJ657Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:38:1431
1MB772Martínek JardaTRISK Olomouc6900:38:3035
2MB867Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:39:0631
3MB923Kruml KamilSpálené7200:39:1627
5MA102Sedláček ŠtěpánSKI KLUB RD Rýmařov8300:39:3122
6MA1151Skopalík ZbyněkKVS Náměšť nad Oslavou7800:41:0420
1MC1249Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:0835
4MB1376Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:41:3324
7MA1471Fristcher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:42:1419
8MA1533Novák TomášPelhřimov8700:42:2518
1ZB1644Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:42:4135
2MC1746Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:2031
9MA1865Šmirják MiloslavMK SEITL OSTRAVA8900:43:2217
3MC1915Knápek LubomírLK Šumperk5900:43:3527
10MA203Rašner TomášOlomouc7900:43:3716
3MJ2131Pňáček TomášFENIX SKI TEAM Jeseník9400:44:1227
4MC2232Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:3224
2ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3831
1MD241Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:1135
1ZA2519Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3735
5MB2648Bielčik PetrMT Novák7100:46:4722
5MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5522
1ZC2852Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0335
2ZA2959Schützová SandraSKI Jilemnice9100:47:3031
11MA3056Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:47:4315
3ZA3170Šustrová KateřinaProstějov7900:47:5127
3ZB3247Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:48:1727
6MC3355Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:48:3120
12MA3461Břenek VojtěchESENBÁCI8700:48:5414
4ZB3526Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:50:0324
2MD3653Vodička JanSK Salix Grymov4500:50:5531
13MA3775Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:51:3113
4ZA385Matějíková JanaOlomouc9000:51:3824
6MB3918Belobrad IvanŽamberk6600:51:4020
5ZB4016Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:4522
14MA4163Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:52:3712
15MA4266Kovář DanielEnjoy the SPORT8000:53:1111
2ZC4321Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:2031
7MB4411Teplíček LiborKVS Náměšť nad Oslavou6800:54:4519
3MD4562Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:5327
1ZD4645Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3835
4MD4712Tučný JanMK Pardubice4700:56:5424
5ZA4843Chmelková Kristýnaneregistrována8700:57:4222
2ZD499Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:0231
8MB506Rašner TomášKVS Náměšť nad Oslavou6900:59:4118
5MD5110Lerch VladislavŠŽDC Olomouc4801:00:3222
6ZB5224Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:01:1520
9MB5342Krátký JosefHVĚZDA SKP Pardubice6501:03:0517
7ZB5464Krňávková EvaTrisk Olomouc7501:03:0919
3ZD5520Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4027
1ME5629Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:1935
2ME5750Miles Jiříneregistrován4201:04:5331
6ZA5840Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:0420
6MD5917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2620
7MD608Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:22:2219
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3935
2MA236Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:36:1531
3MJ327Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:3527
4MA44Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:4424
5MA57Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0522
6MJ657Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:38:1420
7MB772Martínek JardaTRISK Olomouc6900:38:3019
8MB867Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:39:0618
9MB923Kruml KamilSpálené7200:39:1617
10MA102Sedláček ŠtěpánSKI KLUB RD Rýmařov8300:39:3116
11MA1151Skopalík ZbyněkKVS Náměšť nad Oslavou7800:41:0415
12MC1249Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:0814
13MB1376Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:41:3313
14MA1471Fristcher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:42:1412
15MA1533Novák TomášPelhřimov8700:42:2511
16MC1746Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:2010
17MA1865Šmirják MiloslavMK SEITL OSTRAVA8900:43:229
18MC1915Knápek LubomírLK Šumperk5900:43:358
19MA203Rašner TomášOlomouc7900:43:377
20MJ2131Pňáček TomášFENIX SKI TEAM Jeseník9400:44:126
21MC2232Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:325
22MD241Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:114
23MB2648Bielčik PetrMT Novák7100:46:473
24MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:552
25MA3056Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:47:431
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1644Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:42:4135
2ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3831
3ZA2519Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3727
4ZC2852Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0324
5ZA2959Schützová SandraSKI Jilemnice9100:47:3022
6ZA3170Šustrová KateřinaProstějov7900:47:5120
7ZB3247Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:48:1719
8ZB3526Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:50:0318
9ZA385Matějíková JanaOlomouc9000:51:3817
10ZB4016Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:4516
11ZC4321Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:2015
12ZD4645Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3814
13ZA4843Chmelková Kristýnaneregistrována8700:57:4213
14ZD499Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:58:0212
15ZB5224Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:01:1511
16ZB5464Krňávková EvaTrisk Olomouc7501:03:0910
17ZD5520Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:409
18ZA5840Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:048

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Pěkný B závod po cestách bez silničního provozu s výhledy na Jeseníky. Trasa lemována lesy s léčivými prameny. Příjemné prostředí lázní a možnost malé relaxace po závodě a zpátečním seběhu. Dobré bylo i občerstvení.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód