Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-Prčický trhák

5.7.2012, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-Prčický trhák
  • datum konání: 5.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: MěÚ Sedlec-Prčice

Sociální sítě

Místo konání

Sedlec Prčice, náměstí
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Slabý
Šánovická 312
257 91 Sedlec Prčice
tel. 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ725Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:26:3470
2MJ139Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:28:1262
3MJ3310Herber JanTJ Spartak Rokytnice9500:33:2254
4MJ4611Dvořák MichalGymnázium Příbram0000:39:3348
Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA222Malý JanSokol Nová Paka7300:24:3570
2MA423Abrahám LuděkSK Hronov7500:25:1262
3MA624Korous MartinEON triatlon Tábor7400:25:2554
4MA826Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:27:0048
5MA1027Landa JiříKovářov7700:27:2940
6MA1828Kouklík JakubBystřice8900:29:2838
7MA2529Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:31:2936
Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Soukup RadomírAC Tábor6800:24:2070
2MB331Jansa JiříAtletika Písek6600:24:4562
3MB2432Mikolášek ArnoštNákří6500:31:2348
4MB3633Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:35:0944
Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC534Vaněk PetrAC Praha6100:25:1470
2MC1135Gombita JosefMost5800:27:4562
3MC1236Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:0554
4MC1437Vanta JosefSK Hronov6200:28:2748
5MC1538Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:28:5844
6MC1939Dvořák PetrPříbram6100:29:3240
7MC2040Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:30:2738
8MC2241Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:31:1536
9MC2342Olšjak LadislavGW Plavsko5900:31:1834
10MC2743Mayer JanBenešov5400:31:5332
11MC3544Pucholt JiříSokol Unhošť5900:34:1628
Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1645Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:0470
2MD2146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:2962
3MD2947Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:32:2654
4MD3148Navrátil JosefSK Strančice4900:32:3948
5MD3749Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:35:1444
6MD4250Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:37:1640
7MD5351Krejsa VáclavBON BON Praha5200:57:3538
Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4452Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:39:2670
2ME5053Slabý JosefVotice3600:43:4562
Juniorky (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3812Menšíková LenkaVýnězda7300:35:3970
2ZB4313Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7300:38:3162
Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2614Mališová KarlaUSK Praha6000:31:4570
2ZC2815Naxerová JanaUSK Plzeň6600:32:0062
3ZC3216Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:1754
4ZC4117Jirásková EvaLanškroun6400:36:3748
5ZC5118Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:3744
Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3919Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5970
2ZD4020Procházková IrenaTJ Háje5700:36:2162
3ZD4521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:2954
Muži příchozí (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP91Polívka PetrSedlčany7600:27:2344
2MP172Kudrlička RostislavKluky u Písku6400:29:1454
3MP303Vavřík JanSDH Pikov8400:32:3134
4MP344Písařík PetrSokol Miličín6200:34:0230
5MP475Davídek MichalTJ Sokol Sedlec-Prčice8300:40:2232
6MP486Kobliha PavelTJ Sokol Sedlec-Prčice8700:40:2330
Ženy příchozí (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽP497Zoulová DominikaJesenice9200:40:45100
2ŽP528Pláničková EvaVS Tábor5400:53:4148
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Soukup RadomírAC Tábor6800:24:2070
1MA222Malý JanSokol Nová Paka7300:24:3570
2MB331Jansa JiříAtletika Písek6600:24:4562
2MA423Abrahám LuděkSK Hronov7500:25:1262
1MC534Vaněk PetrAC Praha6100:25:1470
3MA624Korous MartinEON triatlon Tábor7400:25:2554
1MJ725Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:26:3470
4MA826Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:27:0048
1MP91Polívka PetrSedlčany7600:27:2344
5MA1027Landa JiříKovářov7700:27:2940
2MC1135Gombita JosefMost5800:27:4562
3MC1236Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:0554
2MJ139Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:28:1262
4MC1437Vanta JosefSK Hronov6200:28:2748
5MC1538Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:28:5844
1MD1645Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:0470
2MP172Kudrlička RostislavKluky u Písku6400:29:1454
6MA1828Kouklík JakubBystřice8900:29:2838
6MC1939Dvořák PetrPříbram6100:29:3240
7MC2040Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:30:2738
2MD2146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:2962
8MC2241Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:31:1536
9MC2342Olšjak LadislavGW Plavsko5900:31:1834
3MB2432Mikolášek ArnoštNákří6500:31:2348
7MA2529Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:31:2936
1ZC2614Mališová KarlaUSK Praha6000:31:4570
10MC2743Mayer JanBenešov5400:31:5332
2ZC2815Naxerová JanaUSK Plzeň6600:32:0062
3MD2947Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:32:2654
3MP303Vavřík JanSDH Pikov8400:32:3134
4MD3148Navrátil JosefSK Strančice4900:32:3948
3ZC3216Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:1754
3MJ3310Herber JanTJ Spartak Rokytnice9500:33:2254
4MP344Písařík PetrSokol Miličín6200:34:0230
11MC3544Pucholt JiříSokol Unhošť5900:34:1628
4MB3633Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:35:0944
5MD3749Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:35:1444
1ZB3812Menšíková LenkaVýnězda7300:35:3970
1ZD3919Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5970
2ZD4020Procházková IrenaTJ Háje5700:36:2162
4ZC4117Jirásková EvaLanškroun6400:36:3748
6MD4250Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:37:1640
2ZB4313Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7300:38:3162
1ME4452Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:39:2670
3ZD4521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:2954
4MJ4611Dvořák MichalGymnázium Příbram0000:39:3348
5MP475Davídek MichalTJ Sokol Sedlec-Prčice8300:40:2232
6MP486Kobliha PavelTJ Sokol Sedlec-Prčice8700:40:2330
1ŽP497Zoulová DominikaJesenice9200:40:45100
2ME5053Slabý JosefVotice3600:43:4562
5ZC5118Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:3744
2ŽP528Pláničková EvaVS Tábor5400:53:4148
7MD5351Krejsa VáclavBON BON Praha5200:57:3538
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Soukup RadomírAC Tábor6800:24:2070
2MA222Malý JanSokol Nová Paka7300:24:3562
3MB331Jansa JiříAtletika Písek6600:24:4554
4MA423Abrahám LuděkSK Hronov7500:25:1248
5MC534Vaněk PetrAC Praha6100:25:1444
6MA624Korous MartinEON triatlon Tábor7400:25:2540
7MJ725Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:26:3438
8MA826Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:27:0036
9MP91Polívka PetrSedlčany7600:27:2334
10MA1027Landa JiříKovářov7700:27:2932
11MC1135Gombita JosefMost5800:27:4530
12MC1236Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:0528
13MJ139Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:28:1226
14MC1437Vanta JosefSK Hronov6200:28:2724
15MC1538Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:28:5822
16MD1645Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:29:0420
17MP172Kudrlička RostislavKluky u Písku6400:29:1418
18MA1828Kouklík JakubBystřice8900:29:2816
19MC1939Dvořák PetrPříbram6100:29:3214
20MC2040Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:30:2712
21MD2146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:2910
22MC2241Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:31:158
23MC2342Olšjak LadislavGW Plavsko5900:31:186
24MB2432Mikolášek ArnoštNákří6500:31:234
25MA2529Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:31:292
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2614Mališová KarlaUSK Praha6000:31:4570
2ZC2815Naxerová JanaUSK Plzeň6600:32:0062
3ZC3216Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:1754
4ZB3812Menšíková LenkaVýnězda7300:35:3948
5ZD3919Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5944
6ZD4020Procházková IrenaTJ Háje5700:36:2140
7ZC4117Jirásková EvaLanškroun6400:36:3738
8ZB4313Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7300:38:3136
9ZD4521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:2934
10ŽP497Zoulová DominikaJesenice9200:40:4532
11ZC5118Sedláčková HedvikaLanškroun6600:49:3730
12ŽP528Pláničková EvaVS Tábor5400:53:4128

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód