Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

7.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 7.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, náměstí, penzion U Bohouše
10:30 hodin

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
tel. 739 780 951

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3175

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Šrůtek Stanislav5813
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Navrátilová Lucie809

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:0370
2MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:1662
3MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0254
4MJ2744Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:47:58-
5MJ3046Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:49:03-
6MJ3286Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:49:3348
7MJ34101Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:49:3544
8MJ35107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:49:3640
9MJ4373Škoda JakubLitovel- Orrero9500:51:2538
10MJ91129Macek JanLitovel9301:05:0536
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:2370
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0762
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1754
4MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4748
5MA647Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:57-
6MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0944
7MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1240
8MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1838
9MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0836
10MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4434
11MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:3432
12MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:3730
13MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:3828
14MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:5526
15MA2941Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:48:1724
16MA366Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:49:4822
17MA3754Kalný PetrAtletika Chrudim8100:49:5520
18MA38118Vaško AdamŽamberk8900:50:1718
19MA393Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:2616
20MA42111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0314
21MA4617Lewicki PiotrPolsko7400:51:47-
22MA4848Nechvíl LukášChoceň8300:52:0012
23MA6067Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:5910
24MA6465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:55:488
25MA6739Sobczak HubertRawicz8700:56:03-
26MA73102Roleček MilanPěčín7600:59:256
27MA76109Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:00:234
28MA8569Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:03:552
29MA8977Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:04:502
30MA105110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:12:522
31MA116124Kalášek JosefMladkov8401:17:182
32MA120123Navrátil JiříMladkov8301:29:212
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:4670
2MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3962
3MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3954
4MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4448
5MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4744
6MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0840
7MB2840Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:5938
8MB317Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:1736
9MB3338Jerzy UliaszLKS JSKRA JASZKOWA6900:49:34-
10MB4123Tichý PavelAC Náchod6300:50:5934
11MB4790Zachař JiříSruby7200:51:5232
12MB5058Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:4730
13MB54117Kristek JiříRetia Pardubice6700:53:1828
14MB55108Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:3426
15MB62113Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:1524
16MB711Sedláček RomanLanškroun6400:57:5122
17MB8316Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:53-
18MB88120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:1420
19MB10897Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:3018
20MB109130Frýdl MiroslavHradec Králové6401:13:3316
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:4570
2MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0162
3MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2554
4MC4422Vanta JosefSK Hronov6200:51:2948
5MC539Valenta MichalHZS Praha6200:53:1444
6MC634Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:55:2940
7MC6588Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:5838
8MC6818Dudzik JacekPolsko5500:56:07-
9MC6911Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:2736
10MC7462Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:59:3034
11MC7872Lisa OttoLitovel - ORRERO5901:01:1732
12MC8095Hodek RomanSokol Kunvald6001:02:3230
13MC81104Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:02:3428
14MC92112Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3626
15MC9552Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:06:5624
16MC11355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:16:0122
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4528Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:3070
2MD5136Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:5762
3MD5691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:3654
4MD575Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:4248
5MD5892Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:4944
6MD61100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:0540
7MD7750Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2438
8MD7935Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:01:4636
9MD10080Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5201:09:5134
10MD10333Lerch VladislavČD Olomouc4801:11:2732
11MD10620Koblížek JindřichŽamberk4801:13:0330
12MD10799Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:2228
13MD11110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:4426
14MD11859Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:5424
Muži E (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8221Marek FrantišekSK Hronov4101:02:4170
2ME9494Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:06:4362
3ME9627Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:1954
4ME99114Bielčik JindřichLichkov4001:09:1448
5ME10166Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:3444
6ME11419Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:0540
7ME11525Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:17:1438
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:5570
2ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0562
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3670
2ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:5562
3ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5254
4ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2248
5ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1844
6ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1240
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1570
2ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:5962
3ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0154
4ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2048
Ženy C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:2570
2ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:2262
3ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3454
4ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:3348
5ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:0844
Ženy D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:0370
2ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1062
3ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4354
4ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3848
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB184Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:29-
2LB287Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:22:48-
3LB382Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:23:50-
4LB483Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:24:39-
5LB571Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:25:20-
6LB6172Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:31:24-
7LB7171Kalášek JosefMladkov6000:35:52-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB184Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:29-
2LB287Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:22:48-
3LB382Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:23:50-
4LB483Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:24:39-
5LB571Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:25:20-
6LB6172Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:31:24-
7LB7171Kalášek JosefMladkov6000:35:52-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:2370
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0762
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1754
1MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:4670
4MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4748
5MA647Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:57-
1MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:0370
2MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:1662
2MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3962
1MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:4570
6MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0944
7MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1240
8MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1838
3MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3954
4MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4448
2MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0162
3MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0254
9MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0836
10MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4434
5MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4744
6MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0840
3MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2554
11MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:3432
12MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:3730
13MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:3828
14MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:5526
4MJ2744Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:47:58-
7MB2840Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:5938
15MA2941Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:48:1724
5MJ3046Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:49:03-
8MB317Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:1736
6MJ3286Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:49:3348
9MB3338Jerzy UliaszLKS JSKRA JASZKOWA6900:49:34-
7MJ34101Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:49:3544
8MJ35107Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:49:3640
16MA366Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:49:4822
17MA3754Kalný PetrAtletika Chrudim8100:49:5520
18MA38118Vaško AdamŽamberk8900:50:1718
19MA393Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:2616
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3670
10MB4123Tichý PavelAC Náchod6300:50:5934
20MA42111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0314
9MJ4373Škoda JakubLitovel- Orrero9500:51:2538
4MC4422Vanta JosefSK Hronov6200:51:2948
1MD4528Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:3070
21MA4617Lewicki PiotrPolsko7400:51:47-
11MB4790Zachař JiříSruby7200:51:5232
22MA4848Nechvíl LukášChoceň8300:52:0012
1ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1570
12MB5058Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:4730
2MD5136Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:5762
1ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:0370
5MC539Valenta MichalHZS Praha6200:53:1444
13MB54117Kristek JiříRetia Pardubice6700:53:1828
14MB55108Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:3426
3MD5691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:3654
4MD575Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:4248
5MD5892Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:53:4944
2ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:5562
23MA6067Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:5910
6MD61100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:0540
15MB62113Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:1524
6MC634Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:55:2940
24MA6465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:55:488
7MC6588Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:5838
2ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:5962
25MA6739Sobczak HubertRawicz8700:56:03-
8MC6818Dudzik JacekPolsko5500:56:07-
9MC6911Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:2736
1ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:2570
16MB711Sedláček RomanLanškroun6400:57:5122
3ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5254
26MA73102Roleček MilanPěčín7600:59:256
10MC7462Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:59:3034
2ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:2262
27MA76109Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:00:234
7MD7750Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2438
11MC7872Lisa OttoLitovel - ORRERO5901:01:1732
8MD7935Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:01:4636
12MC8095Hodek RomanSokol Kunvald6001:02:3230
13MC81104Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:02:3428
1ME8221Marek FrantišekSK Hronov4101:02:4170
17MB8316Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:02:53-
4ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2248
28MA8569Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:03:552
3ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0154
2ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1062
18MB88120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:1420
29MA8977Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:04:502
1ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:5570
10MJ91129Macek JanLitovel9301:05:0536
14MC92112Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3626
5ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1844
2ME9494Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:06:4362
15MC9552Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:06:5624
3ME9627Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:1954
3ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3454
2ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0562
4ME99114Bielčik JindřichLichkov4001:09:1448
9MD10080Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5201:09:5134
5ME10166Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:3444
3ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4354
10MD10333Lerch VladislavČD Olomouc4801:11:2732
4ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3848
30MA105110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:12:522
11MD10620Koblížek JindřichŽamberk4801:13:0330
12MD10799Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:2228
19MB10897Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:13:3018
20MB109130Frýdl MiroslavHradec Králové6401:13:3316
4ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2048
13MD11110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:4426
6ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1240
16MC11355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:16:0122
6ME11419Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:0540
7ME11525Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:17:1438
31MA116124Kalášek JosefMladkov8401:17:182
4ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:3348
14MD11859Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:5424
5ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:0844
32MA120123Navrátil JiříMladkov8301:29:212
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:2370
2MA2127Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:0762
3MA389Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:41:1754
4MB42Palko AlešVSK UNI Brno7100:42:4648
5MA598Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:42:4744
6MJ743Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:43:0340
7MJ885Fellner AdamFenix SKI team Jeseník9300:43:1638
8MB970Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3936
9MC1068Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:4534
10MA1126Herda JanU.A.C.8300:44:0932
11MA1232Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:45:1230
12MA13121Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:45:1828
13MB14122Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:3926
14MB1557Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:45:4424
15MC1631Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0122
16MJ1761Bechný MichalVinotéka u Karla9400:46:0220
17MA1830Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:46:0818
18MA19125Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4416
19MB2024Kruml KamilSpálené7200:46:4714
20MB2134Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0812
21MC2229Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:2510
22MA23128Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:47:348
23MA2413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:376
24MA2579Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:384
25MA26119Polách RostislavDama sport Šumperk7500:47:552
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4012Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3670
2ZB4996Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1562
3ZD528Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:0354
4ZA5914Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:53:5548
5ZB66126Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:55:5944
6ZC7078Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:57:2540
7ZA7274Planičková LenkaAK Olomouc9100:57:5238
8ZC7575Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:00:2236
9ZA8415Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:2234
10ZB86105Černá MarkétaLanškroun7001:04:0132
11ZD8737Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:1030
12ZJ9060Juríčková MartaVinotéka u Karla9401:04:5528
13ZA93103Koutská PetraJavornice8701:06:1826
14ZC97116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:3424
15ZJ9876Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0522
16ZD10256Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:10:4320
17ZD10442Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:3818
18ZB11064Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7701:14:2016
19ZA11249Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:15:1214
20ZC11753Nechvílová MiroslavaChoceň6001:18:3312
21ZC119115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:0810

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tento závod do vrchu byl mým prvním v této kategorii běhů, a musím říct, že jsem byl organizací a celkovou atmosférou přímo nadšen.Velice děkuji organizátorům,za jejich skvěle odvedenou práci !
podolskyf
Závod, trasa, počasí super, akorát bych se přimlouval za značení trasy více po zemi a šipky níže něž byly, při sledování trasy se koukám pod nohy a ne po stromech, na 9km jsem přeběhl asi 500m a pak jsme se vraceli i s holčinou co rovněž přeběhla. Loni se to stalo taky někomu s doslechu, takže příští rok okomentuji a již se těším, :)
roman.sedlacek
Tak nakonec přece jen jsem neodolal a jel. Byl jsem spokojen . Melouny byly, sušenky taky..
turistickybezec
Perfektní po všech stránkách. Díky.
petr.kalny
Děkujeme za hodnocení závodu a těší nás spokojení závodníci. Trochu se nám ze začátku nedařilo, ale díky i panu Šimůnkovi a jeho kolektivu výsledky byly včas. Děkujeme všem za účast.Ředitel závodu
teodorsmok

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód