Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

14.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 14.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jaroslav Mazač

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, Masarykovo náměstí
14:30 hodin (děti ve 13:00 hodin)

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

60,- Kč v hlavním závodě (8,9 km a 5 km)

Popis tratě

Délka: 8,9 km (POZOR ! - juniorky do 19 let, muži nad 80 let - trať 5 km)
Převýšení: 350 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
tel. 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3078

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Šimůnek Jan4914
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Vašíček Martin7110
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ342Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:38:2635
2MJ1268Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:42:0531
3MJ5385Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:51:5727
4MJ5955Provazník JosefSpartak Vrchlabí9900:53:1624
-MJ-69Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší00DNF-
Muži A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0535
2MA258Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:1431
3MA437Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:40:5427
4MA798Beran JanSpartak Police nad Metují8300:41:3524
5MA83Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:41:3622
6MA933Zajac LeszekWalbrzych8300:41:44-
7MA1011Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:41:4620
8MA1375Ehl PetrHO Skol7800:42:2119
9MA1593Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:42:4518
10MA1929Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:44:2817
11MA2186Scholz VladimírPila Machov7900:44:3916
12MA2419Klimczak AdamWKB PIAST Wroclaw8800:45:26-
13MA25100Daněk AlešSpartak Police nad Metují9200:45:5615
14MA2750Mládek JakubKateřinky Liberec7600:46:3414
15MA3028Vašíček RomanSK Radvanice7400:46:4013
16MA3239Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:47:0512
17MA3582Šolc VítězslavBLK Machov9100:47:4911
18MA3997Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:0810
19MA4184Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:49:179
20MA4335Zak ArturWalbryzch7900:49:22-
21MA4666Kollert LukášRůžabike Police nad Metují7700:50:038
22MA4863Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:50:117
23MA551Hanousek JakubOAZA Praha9100:52:306
24MA5748Rak JanŘízci Pavlišov8700:52:575
25MA7213Lopusiewicz JakubWKB PIAST Wroclaw8400:58:08-
26MA7710Hlávka AlešSpartak Police nad Metují7501:01:004
27MA8016Durmaj BartekWroclaw8401:03:03-
28MA826Křepelka KarelPolice nad Metují8701:05:563
Muži B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB54Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:0535
2MB1196Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:41:4731
3MB1459Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:3127
4MB1622Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:3324
5MB1723Ptáček MilošPetrovičky7000:44:0822
6MB2087Tichý PavelAC Náchod6300:44:3420
7MB2699Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:46:30-
8MB2920Janowski KrzysiekWroclaw7000:46:38-
9MB3167Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:46:4919
10MB3332Polej JiříHronov7100:47:2918
11MB3488Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:47:3817
12MB3617Sedláček RomanLanškroun6400:48:0016
13MB389Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:1215
14MB5281Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:51:4914
15MB562Belobrad IvanŽamberk6600:52:3613
16MB6136Szarafin SławomirBiegigorskie.eu Walbrzych6500:54:07-
17MB7164Trojan PřemyslVOB Cape Town6800:57:3812
18MB7680Smith GrahameVrchlabí6601:00:4111
19MB8670Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:24:4010
Muži C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1862Klimeš JiříAC Náchod6100:44:1435
2MC2230Vanta JosefSK Hronov6200:44:4031
3MC4474Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:5827
4MC4583Šolc VítězslavBKL Machov5700:50:0124
5MC4724Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:50:0522
6MC58101Siegel Milan-5400:53:0720
7MC8318Lopusiewicz MariuszWroclaw6001:06:08-
8MC8495Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:09:3919
Muži D (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4246Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:2035
2MD5134Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:51:25-
3MD5447Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:2031
4MD6238Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:54:2827
5MD6545Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:0724
6MD6792Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:55:5722
7MD8527Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:17:5820
Muži E (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6331Marek FrantišekSK Hronov4100:54:4035
2ME7443Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:3831
Muži F (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:31:1335
Ženy A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2353Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:4435
2ZA3760Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:0431
3ZA6891Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:56:0427
4ZA7594Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8301:00:2324
5ZA7852Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:02:0422
Ženy B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB651Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:2535
2ZB2873Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:3731
3ZB4956Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:50:3327
4ZB5079Smith LucieVrchlabí7300:50:4824
5ZB5954Mikásková MichaelaSpartak Vrchlabí7100:53:1622
Ženy C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4076Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:1435
2ZC6465Trojanová Jana-6700:54:5931
3ZC6640Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:55:3627
4ZC7377Jirásková EvaLanškroun6400:58:1824
Ženy D (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6961Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:0535
2ZD7012Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:57:2531
3ZD7925Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:0727
4ZD8141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0624
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ121Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:31:1335
Trať 8,9 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0535
2MA258Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:1431
1MJ342Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:38:2635
3MA437Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:40:5427
1MB54Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:0535
1ZB651Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:2535
4MA798Beran JanSpartak Police nad Metují8300:41:3524
5MA83Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:41:3622
6MA933Zajac LeszekWalbrzych8300:41:44-
7MA1011Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:41:4620
2MB1196Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:41:4731
2MJ1268Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:42:0531
8MA1375Ehl PetrHO Skol7800:42:2119
3MB1459Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:3127
9MA1593Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:42:4518
4MB1622Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:3324
5MB1723Ptáček MilošPetrovičky7000:44:0822
1MC1862Klimeš JiříAC Náchod6100:44:1435
10MA1929Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:44:2817
6MB2087Tichý PavelAC Náchod6300:44:3420
11MA2186Scholz VladimírPila Machov7900:44:3916
2MC2230Vanta JosefSK Hronov6200:44:4031
1ZA2353Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:4435
12MA2419Klimczak AdamWKB PIAST Wroclaw8800:45:26-
13MA25100Daněk AlešSpartak Police nad Metují9200:45:5615
7MB2699Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:46:30-
14MA2750Mládek JakubKateřinky Liberec7600:46:3414
2ZB2873Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:3731
8MB2920Janowski KrzysiekWroclaw7000:46:38-
15MA3028Vašíček RomanSK Radvanice7400:46:4013
9MB3167Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:46:4919
16MA3239Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:47:0512
10MB3332Polej JiříHronov7100:47:2918
11MB3488Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:47:3817
17MA3582Šolc VítězslavBLK Machov9100:47:4911
12MB3617Sedláček RomanLanškroun6400:48:0016
2ZA3760Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:0431
13MB389Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:1215
18MA3997Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:0810
1ZC4076Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:1435
19MA4184Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:49:179
1MD4246Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:2035
20MA4335Zak ArturWalbryzch7900:49:22-
3MC4474Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:49:5827
4MC4583Šolc VítězslavBKL Machov5700:50:0124
21MA4666Kollert LukášRůžabike Police nad Metují7700:50:038
5MC4724Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:50:0522
22MA4863Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:50:117
3ZB4956Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:50:3327
4ZB5079Smith LucieVrchlabí7300:50:4824
2MD5134Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:51:25-
14MB5281Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:51:4914
3MJ5385Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:51:5727
3MD5447Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:2031
23MA551Hanousek JakubOAZA Praha9100:52:306
15MB562Belobrad IvanŽamberk6600:52:3613
24MA5748Rak JanŘízci Pavlišov8700:52:575
6MC58101Siegel Milan-5400:53:0720
4MJ5955Provazník JosefSpartak Vrchlabí9900:53:1624
5ZB5954Mikásková MichaelaSpartak Vrchlabí7100:53:1622
16MB6136Szarafin SławomirBiegigorskie.eu Walbrzych6500:54:07-
4MD6238Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:54:2827
1ME6331Marek FrantišekSK Hronov4100:54:4035
2ZC6465Trojanová Jana-6700:54:5931
5MD6545Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:0724
3ZC6640Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:55:3627
6MD6792Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:55:5722
3ZA6891Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:56:0427
1ZD6961Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:0535
2ZD7012Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:57:2531
17MB7164Trojan PřemyslVOB Cape Town6800:57:3812
25MA7213Lopusiewicz JakubWKB PIAST Wroclaw8400:58:08-
4ZC7377Jirásková EvaLanškroun6400:58:1824
2ME7443Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:3831
4ZA7594Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8301:00:2324
18MB7680Smith GrahameVrchlabí6601:00:4111
26MA7710Hlávka AlešSpartak Police nad Metují7501:01:004
5ZA7852Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:02:0422
3ZD7925Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:0727
27MA8016Durmaj BartekWroclaw8401:03:03-
4ZD8141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0624
28MA826Křepelka KarelPolice nad Metují8701:05:563
7MC8318Lopusiewicz MariuszWroclaw6001:06:08-
8MC8495Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:09:3919
7MD8527Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:17:5820
19MB8670Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:24:4010
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:0535
2MA258Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:1431
3MJ342Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:38:2627
4MA437Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:40:5424
5MB54Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:0522
6MA798Beran JanSpartak Police nad Metují8300:41:3520
7MA83Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:41:3619
8MA1011Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:41:4618
9MB1196Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:41:4717
10MJ1268Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:42:0516
11MA1375Ehl PetrHO Skol7800:42:2115
12MB1459Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:3114
13MA1593Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:42:4513
14MB1622Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:3312
15MB1723Ptáček MilošPetrovičky7000:44:0811
16MC1862Klimeš JiříAC Náchod6100:44:1410
17MA1929Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:44:289
18MB2087Tichý PavelAC Náchod6300:44:348
19MA2186Scholz VladimírPila Machov7900:44:397
20MC2230Vanta JosefSK Hronov6200:44:406
21MA25100Daněk AlešSpartak Police nad Metují9200:45:565
22MA2750Mládek JakubKateřinky Liberec7600:46:344
23MA3028Vašíček RomanSK Radvanice7400:46:403
24MB3167Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:46:492
25MA3239Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:47:051
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB651Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:2535
2ZA2353Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:4431
3ZB2873Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:3727
4ZA3760Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:0424
5ZC4076Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:1422
6ZB4956Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:50:3320
7ZB5079Smith LucieVrchlabí7300:50:4819
8ZB5954Mikásková MichaelaSpartak Vrchlabí7100:53:1618
9ZC6465Trojanová Jana-6700:54:5917
10ZC6640Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:55:3616
11ZA6891Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:56:0415
12ZD6961Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:0514
13ZD7012Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:57:2513
14ZC7377Jirásková EvaLanškroun6400:58:1812
15ZA7594Kollertová EvaTJ Nové Město nad Metují8301:00:2311
16ZA7852Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:02:0410
17ZD7925Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:079
18ZD8141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:068

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Běh na Hvězdu už je tradice. Dobré zázemí, rozmanitá trasa, pěkné výhledy. Tisk výsledků mě potěšil. Díky pořadatelům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód