Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

15.7.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 15.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Dobrošov

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod 2
tel. 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2566

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ591Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:5070
2MJ15111Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:2662
Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:0970
2MA254Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2662
3MA3109Blaha TomášAK Kroměříž7600:35:4854
4MA4116Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:2448
5MA683Herda JanU.A.C.8300:37:0644
6MA781Malý JanSokol Nová Paka7300:37:2540
7MA1176Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:39:3038
8MA1369Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:40:1536
9MA18119Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:5734
10MA23121Podstata MartinSK Horoušánky7500:42:4632
11MA26126Palguta RomanCyklo Tony7700:43:0030
12MA3167Svoboda PavelJeníkovice7600:44:5028
13MA35101Šolc VítězslavBLK Machov9100:45:5226
14MA40106Slavík JanKačeři Chrudim7600:47:0324
15MA41108Novák ZdeněkLiberec8200:47:0822
16MA4298Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:47:0920
17MA46125Zelený MatějVýborní bobři8900:47:4018
18MA48127Jirka JanAC Náchod8300:49:0816
19MA5096Roleček MilanPěčín7600:49:4514
20MA53124Kratochvíl MarekVýborní bobři8900:50:1512
Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0670
2MB12113Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:4362
3MB1670Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:4554
4MB17122Tichý PavelAC Náchod6300:41:4948
5MB20103Ptáček MilošPetrovičky7000:42:2844
6MB3268Sedláček RomanLanškroun6400:45:1340
7MB33110Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:2738
8MB5172Cafourek VladislavKramolna6800:49:5536
9MB5455Belobrad IvanŽamberk6600:50:5134
10MB60123Janík TomášSpona Teplice6800:53:5132
Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC894Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2270
2MC1457Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:2262
3MC2261Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:4154
4MC2775Tarant JiříPraha 105800:43:3948
5MC2877Vanta JosefSK Hronov6200:43:4744
6MC3466Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:4040
7MC37115Zelený LuděkAC Náchod6100:46:2438
8MC44100Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:2836
9MC4960Sedlák JiříPřelouč5800:49:4234
10MC5952Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:52:1132
11MC61117Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:0830
-MC-84Wendlig MiroslavLuková53DNF-
Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21112Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:42:2970
2MD2465Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:5362
3MD2978Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0154
4MD3687Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0048
5MD3880Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:2944
6MD39105Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:4740
7MD4756Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:5838
8MD5273Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0036
9MD5579Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:0034
10MD7393Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2132
11MD7564Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:3630
Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5759Marek FrantišekSK Hronov4100:51:4370
2ME6571Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:56:4462
3ME6782Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:58:1854
4ME68102Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:00:3648
5ME7251Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:4144
Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1962Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:2670
2ZA2589Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5562
3ZA5897Koutská PetraJavornice8700:52:0654
4ZA62107Mervartová LenkaHradec Králové8300:54:3348
5ZA66118Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:5144
6ZA7499Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:09:1140
Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1086Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:39:1570
2ZB3088Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3862
3ZB45114Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:47:3054
4ZB5685Černá MarkétaLanškroun7000:51:2948
5ZB7153Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:05:0944
Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC43104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:1070
2ZC6492Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:4362
3ZC7690Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:4154
Ženy D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6395Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:55:3270
2ZD6958Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:0662
3ZD7063Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:4254
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:0970
2MA254Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2662
3MA3109Blaha TomášAK Kroměříž7600:35:4854
4MA4116Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:2448
1MJ591Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:5070
5MA683Herda JanU.A.C.8300:37:0644
6MA781Malý JanSokol Nová Paka7300:37:2540
1MC894Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2270
1MB9120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0670
1ZB1086Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:39:1570
7MA1176Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:39:3038
2MB12113Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:4362
8MA1369Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:40:1536
2MC1457Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:2262
2MJ15111Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:2662
3MB1670Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:4554
4MB17122Tichý PavelAC Náchod6300:41:4948
9MA18119Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:5734
1ZA1962Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:2670
5MB20103Ptáček MilošPetrovičky7000:42:2844
1MD21112Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:42:2970
3MC2261Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:4154
10MA23121Podstata MartinSK Horoušánky7500:42:4632
2MD2465Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:5362
2ZA2589Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5562
11MA26126Palguta RomanCyklo Tony7700:43:0030
4MC2775Tarant JiříPraha 105800:43:3948
5MC2877Vanta JosefSK Hronov6200:43:4744
3MD2978Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0154
2ZB3088Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3862
12MA3167Svoboda PavelJeníkovice7600:44:5028
6MB3268Sedláček RomanLanškroun6400:45:1340
7MB33110Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:2738
6MC3466Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:4040
13MA35101Šolc VítězslavBLK Machov9100:45:5226
4MD3687Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0048
7MC37115Zelený LuděkAC Náchod6100:46:2438
5MD3880Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:46:2944
6MD39105Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:4740
14MA40106Slavík JanKačeři Chrudim7600:47:0324
15MA41108Novák ZdeněkLiberec8200:47:0822
16MA4298Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:47:0920
1ZC43104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:1070
8MC44100Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:2836
3ZB45114Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:47:3054
17MA46125Zelený MatějVýborní bobři8900:47:4018
7MD4756Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:5838
18MA48127Jirka JanAC Náchod8300:49:0816
9MC4960Sedlák JiříPřelouč5800:49:4234
19MA5096Roleček MilanPěčín7600:49:4514
8MB5172Cafourek VladislavKramolna6800:49:5536
8MD5273Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0036
20MA53124Kratochvíl MarekVýborní bobři8900:50:1512
9MB5455Belobrad IvanŽamberk6600:50:5134
9MD5579Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:0034
4ZB5685Černá MarkétaLanškroun7000:51:2948
1ME5759Marek FrantišekSK Hronov4100:51:4370
3ZA5897Koutská PetraJavornice8700:52:0654
10MC5952Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:52:1132
10MB60123Janík TomášSpona Teplice6800:53:5132
11MC61117Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:0830
4ZA62107Mervartová LenkaHradec Králové8300:54:3348
1ZD6395Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:55:3270
2ZC6492Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:4362
2ME6571Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:56:4462
5ZA66118Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:5144
3ME6782Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:58:1854
4ME68102Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:00:3648
2ZD6958Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:0662
3ZD7063Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:4254
5ZB7153Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:05:0944
5ME7251Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:4144
10MD7393Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2132
6ZA7499Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:09:1140
11MD7564Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:09:3630
3ZC7690Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:4154
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:0970
2MA254Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2662
3MA3109Blaha TomášAK Kroměříž7600:35:4854
4MA4116Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:2448
5MJ591Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:5044
6MA683Herda JanU.A.C.8300:37:0640
7MA781Malý JanSokol Nová Paka7300:37:2538
8MC894Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2236
9MB9120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:0634
10MA1176Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:39:3032
11MB12113Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:4330
12MA1369Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:40:1528
13MC1457Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:2226
14MJ15111Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:2624
15MB1670Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:4522
16MB17122Tichý PavelAC Náchod6300:41:4920
17MA18119Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:5718
18MB20103Ptáček MilošPetrovičky7000:42:2816
19MD21112Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:42:2914
20MC2261Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:4112
21MA23121Podstata MartinSK Horoušánky7500:42:4610
22MD2465Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:538
23MA26126Palguta RomanCyklo Tony7700:43:006
24MC2775Tarant JiříPraha 105800:43:394
25MC2877Vanta JosefSK Hronov6200:43:472

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 92%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Další perfektní závod, díky. Jen tomu hejtmanovi by někdo mohl říct, ať příště shodí oblek a kravatu a přijde ve sportovním ;)
petr.kalny
Už za tu trať krásným údolím Metuje i cestu nahoru a hlavně krásné výhledy na Krkonoše i Orlické od Lipí a potom v cíli na všechny strany do Čech i do Polska ten závod stojí. Chybělo mi pro orientaci značení každého km,to by snad takový problém být nemusel,ne? DÍK ZA KRÁSNÝ ZÁVOD!!!
jak123
Na všech těžších místech regulovčíci, nebylo kde pobloudit, rovněž značení OK, maximální spokojenost :)
roman.sedlacek
Při dobrém počasí, krásném výhledu, SUPER. Organizátorům díky.
kanar.mechov
...souhlasím se všemi kladnými názory na závod a snad přidám pro mnohé asi jen ten nevýznamný argument : nebyly melouny...nebyly ani sušenky...bylo zas ale třeba kuře , čili potřebný protein na recovery po závodu..takže nakonec taky dobrý..
turistickybezec
Závod právem patří mezi běžecká dobrošovská potěšeníčka. Užili jsme si trasu a výhledy. Výborné bylo občerstvení na trati a v cíli. Vzpomínali jsme i na původní silniční trasu.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód