Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

22.7.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 22.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSK Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou, Sklenařice - dolní stanice vleku v Šachtách
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 605 970 785

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1007

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vacarda Vladimír5910
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrůtek Stanislav589
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Šmída Oldřich487
Vejnar Josef577
Berka Martin857
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Erlebach David716
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Kadavý Jan475
Jirásková Eva645
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Lukeš Tomáš004
Ulich Petr684
Rychnovská Dagmar754
Šesták Karel714

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ452Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:29:5035
2MJ544Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:30:0531
3MJ627Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:30:2327
4MJ731Knop PetrSKI klub Jablonec n. Nisou9300:31:0124
5MJ106Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:2322
6MJ1525Žabka MartinTJ Dukla Liberec9500:33:1220
7MJ1849Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:33:3319
8MJ2050Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:34:1618
9MJ2345Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:34:3817
10MJ2528Kvasnička TomášDukla Liberec9500:34:5816
11MJ2682Schütz FilipHSK Benecko9700:35:1215
12MJ2826Jakl FrantišekTJ Dukla Liberec9600:35:2214
13MJ2946Boura JanČKS SKI Jilemnice9600:35:3113
14MJ3248Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:36:0612
15MJ3647Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:36:2311
16MJ7577Provazník JosefSpartak Vrchlabí9900:44:1210
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4235
2MA259Berka RadimKozákov8200:29:3131
3MA371Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:29:4427
4MA814Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:0624
5MA1151Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:31:3022
6MA1272Máka DanielDukla Liberec9200:31:5520
7MA143Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:0519
8MA1691Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:33:1718
9MA1754Kolín JanVSK Humanita7700:33:2017
10MA1967Roštejnský MichalLiberec7700:33:5516
11MA2294Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2715
12MA3180Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8100:35:5314
13MA4078Mák MichalSokol Studenec7500:36:5613
14MA4564Stezka MartinChřibská8400:37:3012
15MA4724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:4911
16MA5281Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:38:3410
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB974Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:31:2035
2MB2155Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:34:2431
3MB2779Skalický RomanHS Strážné7100:35:1827
4MB3884Cibulka RomanPraha 27100:36:4424
5MB4466Kubíček ZdeněkTJ Turnov7200:37:2722
6MB5016Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:38:1020
7MB8786Smith GrahameVrchlabí6600:49:0019
8MB901Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:52:3118
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1321Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5235
2MC3395Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:36:1231
3MC3770Valenta MichalHZS Praha6200:36:3227
4MC4213Vanta JosefSK Hronov6200:37:1924
5MC4810Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:5222
6MC5311Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:4220
7MC5757Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:39:5519
8MC6158Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:40:3218
9MC6765Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:3217
10MC6990Kučera PetrStružinec6100:42:3816
11MC728Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:43:3615
12MC7417Průcha JosefJiskra Tanvald6000:44:0614
13MC7915Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:44:4413
14MC8393Hudský AlešAC Praha 18905700:46:0812
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4968Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5635
2MD5632Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:3731
3MD669Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:1527
4MD7661Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:1324
5MD8587Tučný JanMK Pardubice4700:47:5822
6MD8888Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:50:1920
Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7712Marek FrantišekSK Hronov4100:44:2635
2ME8629Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:48:1031
Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5133Koucká ZuzanaSETA9300:38:1935
2ZJ5437Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice9300:39:0431
3ZJ5535Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:39:1327
4ZJ6036Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:40:2624
5ZJ6342Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:41:4722
6ZJ6462Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:5120
7ZJ7038Vanclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9400:42:4619
8ZJ7341Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice9700:43:3718
9ZJ7843Kociánová BarbaraČKS SKI Jilemnice9800:44:3417
10ZJ8139Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:45:2316
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2476Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:34:5435
2ZA3092Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:35:5231
3ZA3456Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:36:1627
4ZA3953Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:36:5624
5ZA4634Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:37:4522
6ZA5930Knopová KamilaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:40:2420
7ZA6840Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:42:3319
8ZA8922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5018
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4173Havlová MarieOlfin Car Vella7600:36:5735
2ZB432Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2731
3ZB5885Smith LucieVrchlabí7300:40:1027
4ZB6523Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:0424
5ZB7189Černá MarkétaLanškroun7000:43:1522
6ZB8083Cibulková JanaPraha 27100:45:0220
7ZB8420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2719
8ZB9219Seemanová JanaKlub K2.cz7500:54:1218
Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6263Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:40:4435
2ZC825Jirásková EvaLanškroun6400:45:5331
3ZC9375Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6600:54:5127
Ženy D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3569Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:1935
2ZD917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:1531
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4235
2MA259Berka RadimKozákov8200:29:3131
3MA371Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:29:4427
1MJ452Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:29:5035
2MJ544Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:30:0531
3MJ627Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:30:2327
4MJ731Knop PetrSKI klub Jablonec n. Nisou9300:31:0124
4MA814Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:0624
1MB974Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:31:2035
5MJ106Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:2322
5MA1151Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:31:3022
6MA1272Máka DanielDukla Liberec9200:31:5520
1MC1321Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5235
7MA143Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:0519
6MJ1525Žabka MartinTJ Dukla Liberec9500:33:1220
8MA1691Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:33:1718
9MA1754Kolín JanVSK Humanita7700:33:2017
7MJ1849Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:33:3319
10MA1967Roštejnský MichalLiberec7700:33:5516
8MJ2050Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:34:1618
2MB2155Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:34:2431
11MA2294Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2715
9MJ2345Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:34:3817
1ZA2476Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:34:5435
10MJ2528Kvasnička TomášDukla Liberec9500:34:5816
11MJ2682Schütz FilipHSK Benecko9700:35:1215
3MB2779Skalický RomanHS Strážné7100:35:1827
12MJ2826Jakl FrantišekTJ Dukla Liberec9600:35:2214
13MJ2946Boura JanČKS SKI Jilemnice9600:35:3113
2ZA3092Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:35:5231
12MA3180Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec8100:35:5314
14MJ3248Čížek MartinČKS SKI Jilemnice9700:36:0612
2MC3395Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:36:1231
3ZA3456Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:36:1627
1ZD3569Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:1935
15MJ3647Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:36:2311
3MC3770Valenta MichalHZS Praha6200:36:3227
4MB3884Cibulka RomanPraha 27100:36:4424
4ZA3953Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:36:5624
13MA4078Mák MichalSokol Studenec7500:36:5613
1ZB4173Havlová MarieOlfin Car Vella7600:36:5735
4MC4213Vanta JosefSK Hronov6200:37:1924
2ZB432Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2731
5MB4466Kubíček ZdeněkTJ Turnov7200:37:2722
14MA4564Stezka MartinChřibská8400:37:3012
5ZA4634Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:37:4522
15MA4724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:4911
5MC4810Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:5222
1MD4968Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5635
6MB5016Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:38:1020
1ZJ5133Koucká ZuzanaSETA9300:38:1935
16MA5281Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:38:3410
6MC5311Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:4220
2ZJ5437Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice9300:39:0431
3ZJ5535Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:39:1327
2MD5632Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:3731
7MC5757Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:39:5519
3ZB5885Smith LucieVrchlabí7300:40:1027
6ZA5930Knopová KamilaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:40:2420
4ZJ6036Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:40:2624
8MC6158Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:40:3218
1ZC6263Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:40:4435
5ZJ6342Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:41:4722
6ZJ6462Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:5120
4ZB6523Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:0424
3MD669Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:1527
9MC6765Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:3217
7ZA6840Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:42:3319
10MC6990Kučera PetrStružinec6100:42:3816
7ZJ7038Vanclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9400:42:4619
5ZB7189Černá MarkétaLanškroun7000:43:1522
11MC728Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:43:3615
8ZJ7341Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice9700:43:3718
12MC7417Průcha JosefJiskra Tanvald6000:44:0614
16MJ7577Provazník JosefSpartak Vrchlabí9900:44:1210
4MD7661Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:1324
1ME7712Marek FrantišekSK Hronov4100:44:2635
9ZJ7843Kociánová BarbaraČKS SKI Jilemnice9800:44:3417
13MC7915Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:44:4413
6ZB8083Cibulková JanaPraha 27100:45:0220
10ZJ8139Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:45:2316
2ZC825Jirásková EvaLanškroun6400:45:5331
14MC8393Hudský AlešAC Praha 18905700:46:0812
7ZB8420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:2719
5MD8587Tučný JanMK Pardubice4700:47:5822
2ME8629Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:48:1031
7MB8786Smith GrahameVrchlabí6600:49:0019
6MD8888Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:50:1920
8ZA8922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5018
8MB901Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:52:3118
2ZD917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:1531
8ZB9219Seemanová JanaKlub K2.cz7500:54:1218
3ZC9375Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6600:54:5127
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4235
2MA259Berka RadimKozákov8200:29:3131
3MA371Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:29:4427
4MJ452Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:29:5024
5MJ544Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:30:0522
6MJ627Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:30:2320
7MJ731Knop PetrSKI klub Jablonec n. Nisou9300:31:0119
8MA814Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:31:0618
9MB974Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:31:2017
10MJ106Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:2316
11MA1151Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:31:3015
12MA1272Máka DanielDukla Liberec9200:31:5514
13MC1321Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5213
14MA143Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:0512
15MJ1525Žabka MartinTJ Dukla Liberec9500:33:1211
16MA1691Škoda JakubTJ Dukla Liberec8800:33:1710
17MA1754Kolín JanVSK Humanita7700:33:209
18MJ1849Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:33:338
19MA1967Roštejnský MichalLiberec7700:33:557
20MJ2050Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9700:34:166
21MB2155Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:34:245
22MA2294Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:274
23MJ2345Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:34:383
24MJ2528Kvasnička TomášDukla Liberec9500:34:582
25MJ2682Schütz FilipHSK Benecko9700:35:121
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2476Grohová KarolínaKrkonoše Vrchlabí9000:34:5435
2ZA3092Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:35:5231
3ZA3456Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:36:1627
4ZD3569Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:1924
5ZA3953Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:36:5622
6ZB4173Havlová MarieOlfin Car Vella7600:36:5720
7ZB432Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2719
8ZA4634Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:37:4518
9ZJ5133Koucká ZuzanaSETA9300:38:1917
10ZJ5437Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice9300:39:0416
11ZJ5535Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:39:1315
12ZB5885Smith LucieVrchlabí7300:40:1014
13ZA5930Knopová KamilaSKI klub Jablonec n. Nisou9200:40:2413
14ZJ6036Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:40:2612
15ZC6263Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:40:4411
16ZJ6342Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:41:4710
17ZJ6462Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:519
18ZB6523Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:048
19ZA6840Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:42:337
20ZJ7038Vanclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9400:42:466
21ZB7189Černá MarkétaLanškroun7000:43:155
22ZJ7341Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice9700:43:374
23ZJ7843Kociánová BarbaraČKS SKI Jilemnice9800:44:343
24ZB8083Cibulková JanaPraha 27100:45:022
25ZJ8139Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:45:231

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ty stráně ve Sklenařicích jsou stále strmější, pak ale přijdou krásné výhledy a odměna za tu dřinu. Trasa bez aut po pěkných cestách. Občerstvení a rozhledna v cíli, doprava zpět, to vše chválím. Doufám, že se tam v příštích letech zase setkáme.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód