Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

11.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 11.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Upice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
13:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
tel. 734 494 273

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5508

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Grohová Jaroslava5120
Šrůtek Stanislav5819
Šír Václav4819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Bažant Jan4812
Trnka Milan5612
Vodička Jan4512

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:38:10105
2MJ112Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:39:0193
3MJ193Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:3881
4MJ224Smetana JonášVinotéka U Karla Frenštát9700:41:1572
5MJ295Bechný MichalVinotéka U Karla Frenštát9400:41:5666
6MJ436Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:43:3460
7MJ507Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:44:2657
8MJ518Boura JanSki Jilemnice9600:44:2854
9MJ699Kožnar FrantišekSKI Jilemnice9600:46:1451
10MJ8010Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:47:3248
11MJ8411Machač KarelSki Jilemnice9700:47:5945
12MJ13712Dvořáček RadekOB Vamberk9400:54:0342
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinAC Syner Turnov8500:34:56105
2MA220Berka RadimKozákov8200:36:4193
3MA421Brýdl PavelSK Nové Město n./M.8000:37:2681
4MA522Gräf JakubDukla Liberec9100:37:3072
5MA623Herda JanU.A.C.8300:37:3766
6MA724Podroužek DušanHO Harcov7400:38:0360
7MA925Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:38:3657
8MA1226Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:0754
9MA1627Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:39:3251
10MA1728Malý JanSokol Nová Paka7300:39:3648
11MA2429Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:41:2645
12MA2530Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:41:3542
13MA2731Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:41:4539
14MA2832Uchytil MilanKPA Pardubice7400:41:4836
15MA3033Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:41:5933
16MA3234Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7800:42:1030
17MA4035Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:43:1127
18MA4236Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:43:1424
19MA4537Suchý JiříFEL Praha7600:43:4521
20MA4838Šplíchal JanTJ Starkoč8300:44:1418
21MA6139Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:2715
22MA6240Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:45:32-
23MA6541Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:45:4212
24MA6742Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:45:509
25MA6843Pělucha IvoPraha7900:45:536
26MA7344Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:353
27MA7645Hák MichalSokol Studenec7500:46:503
28MA8346Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:47:543
29MA8747Heller TomášHradec Králové8100:48:113
30MA9148Znojemský JiříHO Harcov7500:48:293
31MA9649Slavík JanKačeři Chrudim7600:49:093
32MA10550Stezka MartinChřibská8400:49:593
33MA10751Jirka JanAC Náchod8300:50:073
34MA11052Lhota AlešPivovar Miletín7800:50:433
35MA11253Nečas PetrVroutek7600:51:003
36MA11554Matoušek PetrEkonom Praha7500:51:233
37MA12255Schmidt RomanVysoká n./L.7500:52:013
38MA12356Ungr MarcelSKP Nymburk7600:52:093
39MA13157Havel JanNB Team7500:53:003
40MA14158David VáclavSmiřice7400:54:433
41MA15259Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:57:243
42MA16460Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:01:523
43MA16661Šulc PetrINS Atelier Náchod7801:02:353
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1062Soukup RadomírAC Tábor6800:38:56105
2MB1463Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:2493
3MB1564Sventek LadislavŠKP Čadca6500:39:30-
4MB1865Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:0981
5MB2666Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:4272
6MB3167Osoba MartinTJ Lokomotiva Meziměstí6500:42:0766
7MB3568Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:42:35-
8MB3669Tichý PavelAC Náchod6300:42:3760
9MB3770Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:42:4557
10MB3971Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:43:1054
11MB4772Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6800:44:0551
12MB4973Mazač JaroslavBonbon police n./M.6800:44:2448
13MB5274Ptáček MilošPetrovičky7000:44:3245
14MB5875Syrovátko JiříKERTEAM7000:45:1642
15MB7776Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:46:5339
16MB8177Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovné6300:47:40-
17MB8578Jančařík PetrAAC Brno6800:48:0136
18MB8879Drahoňovský RomanPetrovice Praha6700:48:1933
19MB8980Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7200:48:2030
20MB9081Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:48:2627
21MB10182Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:4024
22MB11683Belobrad IvanŽamberk6600:51:2421
23MB11884Smrčka PetrBK Říčany6900:51:4818
24MB15685Tomšů PetrMlýn Janderov6400:58:0115
25MB16886Smith GrahameVrchlabí6601:03:0112
26MB16987Frýdl MiroslavHradec Králové6401:03:179
27MB17488Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:05:386
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC389Smrčka MilošBK Říčany5400:37:06105
2MC1390Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2193
3MC2191Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:5181
4MC2392Vaněk PetrAC Praha6100:41:1672
5MC3493Vlasatý VladimírŠKK Lednické Rovné6200:42:30-
6MC3894Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:42:5466
7MC4495Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:3760
8MC5496Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:44:5057
9MC5597Jankec PavolŠKK Lednické Rovné5700:44:52-
10MC5798Gombita JosefMost5800:45:1254
11MC5999Klimeš JiříAC Náchod6100:45:1951
12MC70100Vanta JosefSK Hronov6200:46:2048
13MC72101Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:2945
14MC82102Nečas JosefÚpice5800:47:4542
15MC86103MilanSportovní centrum Dobrošov6200:48:0439
16MC93104Tomsa PavelDoubrava6200:49:0036
17MC97105Zítka JiříOB Bruntál6200:49:1033
18MC98106Týč LubomírDlouhý Most6100:49:1730
19MC100107Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:49:3027
20MC103108Menšík JanJablonec nad Nisou5600:49:5124
21MC104109Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:49:5821
22MC106110Dvořáček VlastimilDoudleby n./O.5900:50:0218
23MC119111Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:5115
24MC124112Tomanec KarelVinotéka U Karla Frenštát5800:52:1812
25MC125113Urban JosefSABZO Praha5600:52:299
26MC128114Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:52:536
27MC134115Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:543
28MC139116Průcha JosefJiskra Tanvald6000:54:093
29MC142117Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:54:543
30MC144118Bucháček JaroslavHořice5600:55:103
31MC145119Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:55:353
32MC172120Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5301:03:31-
33MC175121Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:05:583
34MC176122Horyna MiroslavZahradní Město5401:05:593
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD53123Kováč MiroslavTrenčín5200:44:34-
2MD56124Krsek MiroslavMK Luková4900:44:55105
3MD63125Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3493
4MD64126Sviták StanislavAK Žilina5000:45:35-
5MD71127Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:2681
6MD75128Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:46:4372
7MD94129Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:0466
8MD95130Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:0760
9MD102131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n./J.4800:49:4557
10MD108132Bříza VladimírKRB Chrudim5100:50:1854
11MD113133Lípa VáclavČernošice5200:51:0851
12MD114134Navrátil JosefSK Stránčice4900:51:1348
13MD117135Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3845
14MD120136Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:51:5642
15MD126137Ungr AntonínKozojedy5200:52:3639
16MD132138Janový PetrAC Trial Plzeň4500:53:2536
17MD138139Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:54:0433
18MD148140Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4900:56:2030
19MD149141Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2827
20MD154142Říha MiroslavSokol Sadská4500:57:4324
21MD159143Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:59:4721
22MD167144Jaroš StanislavBílá Třemešná5001:02:5018
23MD171145Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:03:2815
24MD181146Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:5612
25MD182147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:289
26MD184148Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:13:376
27MD185149Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:14:313
Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME146150Marek FrantišekSK Hronov4100:55:50105
2ME160151Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:00:44-
3ME161152Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:01:1093
4ME162153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:01:4581
5ME177154Buchar JanAtletika Vrchlabí3301:06:1272
6ME178155Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1866
7ME179156Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:06:3760
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9913Koucká ZuzanaSeta Tanvald9300:49:18105
2ZJ12714Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:52:4193
3ZJ13315Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:53:4681
4ZJ13516Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:53:5672
5ZJ14717Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:56:1566
6ZJ16518Juríčková MartaVinotéka U Karla Frenštát9401:01:5460
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33157Gregorová KamilaKRC Team Praha8100:42:15105
2ZA46158Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:43:4993
3ZA74159Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:46:3881
4ZA79160Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:2472
5ZA129161Formánková DitaAKLVK Janské Lázně8500:52:5466
6ZA143162Zvěřinová MartinaLokomotiva Pardubice8300:55:0060
7ZA153163Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:3257
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20164Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:44105
2ZB41165Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:1293
3ZB66166Havlová MarieOlfinCar Vella Trutnov7600:45:4481
4ZB78167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:1772
5ZB109168Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:2166
6ZB111169Rychnovská DagmarKošťálov7500:50:5360
7ZB121170Smith LucieVrchlabí7300:52:0057
8ZB155171Cibulková JanaPraha 27100:57:5154
9ZB158172Strnádková JanaDolní Kalná7100:59:4651
Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC92173Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:48105
2ZC130174Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:5893
3ZC136175Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5981
4ZC150176Jirásková EvaTJ Lanškroun6400:56:4072
5ZC151177Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1666
6ZC180178Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:5560
7ZC183179Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:0957
Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD60180Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:24105
2ZD140181Vacková HanaSK Hronov5600:54:1493
3ZD157182Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:0581
4ZD163183Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:01:4972
5ZD170184Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:2466
6ZD173185Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3360
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinAC Syner Turnov8500:34:56105
2MA220Berka RadimKozákov8200:36:4193
1MC389Smrčka MilošBK Říčany5400:37:06105
3MA421Brýdl PavelSK Nové Město n./M.8000:37:2681
4MA522Gräf JakubDukla Liberec9100:37:3072
5MA623Herda JanU.A.C.8300:37:3766
6MA724Podroužek DušanHO Harcov7400:38:0360
1MJ81Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:38:10105
7MA925Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:38:3657
1MB1062Soukup RadomírAC Tábor6800:38:56105
2MJ112Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:39:0193
8MA1226Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:0754
2MC1390Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2193
2MB1463Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:2493
3MB1564Sventek LadislavŠKP Čadca6500:39:30-
9MA1627Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:39:3251
10MA1728Malý JanSokol Nová Paka7300:39:3648
4MB1865Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:0981
3MJ193Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:3881
1ZB20164Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:44105
3MC2191Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:5181
4MJ224Smetana JonášVinotéka U Karla Frenštát9700:41:1572
4MC2392Vaněk PetrAC Praha6100:41:1672
11MA2429Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:41:2645
12MA2530Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:41:3542
5MB2666Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:4272
13MA2731Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:41:4539
14MA2832Uchytil MilanKPA Pardubice7400:41:4836
5MJ295Bechný MichalVinotéka U Karla Frenštát9400:41:5666
15MA3033Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:41:5933
6MB3167Osoba MartinTJ Lokomotiva Meziměstí6500:42:0766
16MA3234Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7800:42:1030
1ZA33157Gregorová KamilaKRC Team Praha8100:42:15105
5MC3493Vlasatý VladimírŠKK Lednické Rovné6200:42:30-
7MB3568Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:42:35-
8MB3669Tichý PavelAC Náchod6300:42:3760
9MB3770Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:42:4557
6MC3894Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:42:5466
10MB3971Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:43:1054
17MA4035Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:43:1127
2ZB41165Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:1293
18MA4236Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:43:1424
6MJ436Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:43:3460
7MC4495Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:3760
19MA4537Suchý JiříFEL Praha7600:43:4521
2ZA46158Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:43:4993
11MB4772Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6800:44:0551
20MA4838Šplíchal JanTJ Starkoč8300:44:1418
12MB4973Mazač JaroslavBonbon police n./M.6800:44:2448
7MJ507Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:44:2657
8MJ518Boura JanSki Jilemnice9600:44:2854
13MB5274Ptáček MilošPetrovičky7000:44:3245
1MD53123Kováč MiroslavTrenčín5200:44:34-
8MC5496Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:44:5057
9MC5597Jankec PavolŠKK Lednické Rovné5700:44:52-
2MD56124Krsek MiroslavMK Luková4900:44:55105
10MC5798Gombita JosefMost5800:45:1254
14MB5875Syrovátko JiříKERTEAM7000:45:1642
11MC5999Klimeš JiříAC Náchod6100:45:1951
1ZD60180Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:24105
21MA6139Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:45:2715
22MA6240Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:45:32-
3MD63125Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3493
4MD64126Sviták StanislavAK Žilina5000:45:35-
23MA6541Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:45:4212
3ZB66166Havlová MarieOlfinCar Vella Trutnov7600:45:4481
24MA6742Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:45:509
25MA6843Pělucha IvoPraha7900:45:536
9MJ699Kožnar FrantišekSKI Jilemnice9600:46:1451
12MC70100Vanta JosefSK Hronov6200:46:2048
5MD71127Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:2681
13MC72101Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:2945
26MA7344Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:353
3ZA74159Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:46:3881
6MD75128Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:46:4372
27MA7645Hák MichalSokol Studenec7500:46:503
15MB7776Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:46:5339
4ZB78167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:1772
4ZA79160Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:2472
10MJ8010Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:47:3248
16MB8177Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovné6300:47:40-
14MC82102Nečas JosefÚpice5800:47:4542
28MA8346Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:47:543
11MJ8411Machač KarelSki Jilemnice9700:47:5945
17MB8578Jančařík PetrAAC Brno6800:48:0136
15MC86103MilanSportovní centrum Dobrošov6200:48:0439
29MA8747Heller TomášHradec Králové8100:48:113
18MB8879Drahoňovský RomanPetrovice Praha6700:48:1933
19MB8980Baják MarekTJ Sokol Velké Bílovice7200:48:2030
20MB9081Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:48:2627
30MA9148Znojemský JiříHO Harcov7500:48:293
1ZC92173Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:48105
16MC93104Tomsa PavelDoubrava6200:49:0036
7MD94129Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:0466
8MD95130Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:0760
31MA9649Slavík JanKačeři Chrudim7600:49:093
17MC97105Zítka JiříOB Bruntál6200:49:1033
18MC98106Týč LubomírDlouhý Most6100:49:1730
1ZJ9913Koucká ZuzanaSeta Tanvald9300:49:18105
19MC100107Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:49:3027
21MB10182Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:4024
9MD102131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n./J.4800:49:4557
20MC103108Menšík JanJablonec nad Nisou5600:49:5124
21MC104109Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:49:5821
32MA10550Stezka MartinChřibská8400:49:593
22MC106110Dvořáček VlastimilDoudleby n./O.5900:50:0218
33MA10751Jirka JanAC Náchod8300:50:073
10MD108132Bříza VladimírKRB Chrudim5100:50:1854
5ZB109168Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:2166
34MA11052Lhota AlešPivovar Miletín7800:50:433
6ZB111169Rychnovská DagmarKošťálov7500:50:5360
35MA11253Nečas PetrVroutek7600:51:003
11MD113133Lípa VáclavČernošice5200:51:0851
12MD114134Navrátil JosefSK Stránčice4900:51:1348
36MA11554Matoušek PetrEkonom Praha7500:51:233
22MB11683Belobrad IvanŽamberk6600:51:2421
13MD117135Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3845
23MB11884Smrčka PetrBK Říčany6900:51:4818
23MC119111Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:5115
14MD120136Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:51:5642
7ZB121170Smith LucieVrchlabí7300:52:0057
37MA12255Schmidt RomanVysoká n./L.7500:52:013
38MA12356Ungr MarcelSKP Nymburk7600:52:093
24MC124112Tomanec KarelVinotéka U Karla Frenštát5800:52:1812
25MC125113Urban JosefSABZO Praha5600:52:299
15MD126137Ungr AntonínKozojedy5200:52:3639
2ZJ12714Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:52:4193
26MC128114Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:52:536
5ZA129161Formánková DitaAKLVK Janské Lázně8500:52:5466
2ZC130174Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:5893
39MA13157Havel JanNB Team7500:53:003
16MD132138Janový PetrAC Trial Plzeň4500:53:2536
3ZJ13315Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:53:4681
27MC134115Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:543
4ZJ13516Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:53:5672
3ZC136175Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5981
12MJ13712Dvořáček RadekOB Vamberk9400:54:0342
17MD138139Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:54:0433
28MC139116Průcha JosefJiskra Tanvald6000:54:093
2ZD140181Vacková HanaSK Hronov5600:54:1493
40MA14158David VáclavSmiřice7400:54:433
29MC142117Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:54:543
6ZA143162Zvěřinová MartinaLokomotiva Pardubice8300:55:0060
30MC144118Bucháček JaroslavHořice5600:55:103
31MC145119Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:55:353
1ME146150Marek FrantišekSK Hronov4100:55:50105
5ZJ14717Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:56:1566
18MD148140Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4900:56:2030
19MD149141Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2827
4ZC150176Jirásková EvaTJ Lanškroun6400:56:4072
5ZC151177Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1666
41MA15259Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:57:243
7ZA153163Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:3257
20MD154142Říha MiroslavSokol Sadská4500:57:4324
8ZB155171Cibulková JanaPraha 27100:57:5154
24MB15685Tomšů PetrMlýn Janderov6400:58:0115
3ZD157182Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:58:0581
9ZB158172Strnádková JanaDolní Kalná7100:59:4651
21MD159143Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:59:4721
2ME160151Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:00:44-
3ME161152Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:01:1093
4ME162153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:01:4581
4ZD163183Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:01:4972
42MA16460Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:01:523
6ZJ16518Juríčková MartaVinotéka U Karla Frenštát9401:01:5460
43MA16661Šulc PetrINS Atelier Náchod7801:02:353
22MD167144Jaroš StanislavBílá Třemešná5001:02:5018
25MB16886Smith GrahameVrchlabí6601:03:0112
26MB16987Frýdl MiroslavHradec Králové6401:03:179
5ZD170184Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:2466
23MD171145Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:03:2815
32MC172120Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5301:03:31-
6ZD173185Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3360
27MB17488Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:05:386
33MC175121Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:05:583
34MC176122Horyna MiroslavZahradní Město5401:05:593
5ME177154Buchar JanAtletika Vrchlabí3301:06:1272
6ME178155Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:1866
7ME179156Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:06:3760
6ZC180178Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:5560
24MD181146Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:5612
25MD182147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:289
7ZC183179Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:0957
26MD184148Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:13:376
27MD185149Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:14:313
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinAC Syner Turnov8500:34:56105
2MA220Berka RadimKozákov8200:36:4193
3MC389Smrčka MilošBK Říčany5400:37:0681
4MA421Brýdl PavelSK Nové Město n./M.8000:37:2672
5MA522Gräf JakubDukla Liberec9100:37:3066
6MA623Herda JanU.A.C.8300:37:3760
7MA724Podroužek DušanHO Harcov7400:38:0357
8MJ81Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:38:1054
9MA925Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:38:3651
10MB1062Soukup RadomírAC Tábor6800:38:5648
11MJ112Kaliba ŠtěpánDukla Liberec9300:39:0145
12MA1226Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:0742
13MC1390Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:2139
14MB1463Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:2436
15MA1627Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:39:3233
16MA1728Malý JanSokol Nová Paka7300:39:3630
17MB1865Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:40:0927
18MJ193Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:40:3824
19MC2191Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:5121
20MJ224Smetana JonášVinotéka U Karla Frenštát9700:41:1518
21MC2392Vaněk PetrAC Praha6100:41:1615
22MA2429Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:41:2612
23MA2530Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:41:359
24MB2666Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:426
25MA2731Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:41:453
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20164Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:44105
2ZA33157Gregorová KamilaKRC Team Praha8100:42:1593
3ZB41165Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:1281
4ZA46158Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:43:4972
5ZD60180Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:2466
6ZB66166Havlová MarieOlfinCar Vella Trutnov7600:45:4460
7ZA74159Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:46:3857
8ZB78167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:1754
9ZA79160Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:2451
10ZC92173Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:4848
11ZJ9913Koucká ZuzanaSeta Tanvald9300:49:1845
12ZB109168Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:50:2142
13ZB111169Rychnovská DagmarKošťálov7500:50:5339
14ZB121170Smith LucieVrchlabí7300:52:0036
15ZJ12714Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:52:4133
16ZA129161Formánková DitaAKLVK Janské Lázně8500:52:5430
17ZC130174Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:5827
18ZJ13315Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:53:4624
19ZJ13516Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:53:5621
20ZC136175Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5918
21ZD140181Vacková HanaSK Hronov5600:54:1415
22ZA143162Zvěřinová MartinaLokomotiva Pardubice8300:55:0012
23ZJ14717Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:56:159
24ZC150176Jirásková EvaTJ Lanškroun6400:56:406
25ZC151177Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:163

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Letos jsem se velmi rozmýšlel, kterému závodu dát přednost . Zda-li výběhu na Černou horu či jít letos běžet Dačickou dvanáctku v Kutné Hoře ! Nakonec jsem se usvolil běhu kolem Kutné Hory. A v co jsem neočekával a nevěřil se stalo skutkem. Byly totiž melouny a sušenky co hrdlo ráčilo. Navíc pak ještě banány a čokoláda . Přesně podle gusta triatlonisty a turistických běžců. Výborná limonáda a pivo teklo proudem . Ten ale kdo velmi olitoval, že jsem letos zde na kopci nebyl, omlouvám se mu a pak slibuji, že napříště sem na Černou horu zcela určitě přijedu .Melouna a sušenku pro jistotu vezmu se sebou..
turistickybezec
Turisto, hold někdo jezdí na závody běhat a závodit a někdo se tam jezdí hlavně nažrat - každý podle svého gusta ... :-D
zavodak
No turisto velmi jsi mi chyběl, je pravda, že jsem v cíli také čekal pivo, ten tradiční Krakonoš mi fakt chyběl, - myslím, že dřív bylo, ale je krize, alespoň to tvrdí někteří nenažraní zloději, takže ionťák a kolačky byly, z melounu hrozí salmonela .... Ale jinak mě Tvé příspěvky vždy pobaví a vím, že si ze všeho dělaš kozy a alespoň to tady oživíš .... Doufám, že tě uvidím v Broumově, tam byl vloni slušný gáblík, proto tam jedu !!!
John
Pozměněná náročná trať moc cizinců nepřilákala. Výstup na Černou horu je vždy silný zážitek, panoramata, krása Krkonoš a Podkrkonoší. Občerstvení dobré, lanovka super. Na žádném webu, ani MARATONSTAV, nemohu najít výsledky utkání CZE-POL-SVK. Jak to dopadlo? Kdo a kde to zveřejní?

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód