Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora MČR

11.8.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora MČR
  • datum konání: 11.8.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5457

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:35:0860
2MJ172Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:37:1657
3MJ203Pichl ZdeněkTJ Sokol Kolín8300:37:3454
4MJ244Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:5551
5MJ375Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:39:0948
6MJ456Hudek MartinBKF-C Kadaň8300:39:5145
7MJ467Bláha JiříSokol České Budějovice8300:39:5942
8MJ528Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:40:3939
9MJ559Záruba JiříAC Pardubice8300:40:5736
10MJ5610Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:0033
11MJ5711Vaculka PetrAK MVS Most8500:41:0230
12MJ6312Zvěřina PetrOD Náchod8200:41:4227
13MJ6813Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:42:1124
14MJ7114Růžička MartinAC Šumperk8300:42:2121
15MJ7615Pícha JanTJ Maratonstav Úpice8700:42:3818
16MJ8216Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:43:0915
17MJ8617Novotný JiříTJ Maratonstav Úpice8500:43:1512
18MJ9218Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:43:419
19MJ9519Berger JanAK Moravská Třebová8400:43:586
20MJ10020Havelka JiříSK SKI Liberec8500:44:183
21MJ10521Vacek TomášAC Jablonné8300:44:520
22MJ11022Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:45:130
23MJ11423Škoda OndřejSK SKI Liberec8300:45:420
24MJ12124Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:45:540
24MJ12125Jirka JanSTAMP Náchod8300:45:540
26MJ13926Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:47:110
27MJ14427Šimák JanSokol SŠ České Budějovice8500:47:430
28MJ15228Beneš MiroslavSokol SŠ České Budějovice8500:48:320
29MJ15429Cihlář JanAC Kablo Kladno8300:48:460
30MJ15630Matěna JosefSKI Radvanice8400:48:490
31MJ17031Kroutil JiříKB Jilemnice8500:50:130
32MJ18132Kozel MartinACPV Trutnov8900:51:450
33MJ19433Doležal TomášSKI Radvanice8500:54:150
34MJ22234Hojač VojtěchTJ Desná9001:02:470
Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Faschingbauer PavelUSK Praha7300:33:3090
2MA253Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:34:0887
3MA354Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2284
4MA455Havlíček JanASK Slavia Praha7900:34:2981
5MA556Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:5578
6MA657Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:34:5775
7MA758Krupička RobertDukla Liberec7800:35:0372
8MA959Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:2869
9MA1060Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:35:3966
10MA1161Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:36:0663
11MA1262Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:1460
12MA1363Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:36:3357
13MA1464Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:36:4854
14MA1565Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:36:4951
15MA1666Dobšíček Pavel2 B Tým8000:37:0448
16MA1867Hnilička JiříSŠ Sokol České Budějovice7100:37:2645
17MA2168Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:3942
18MA2269Michl PetrDukla Liberec7000:37:4939
19MA2370Beran OndřejLoko Trutnov7500:37:5236
20MA2471Ulich PetrMaterial Technology6800:37:5533
21MA2672Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:37:5830
22MA2773Matějů LubošDukla Liberec6500:37:5927
23MA2874Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:0624
24MA2975Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:38:1221
25MA3276Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:4218
26MA3377Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7300:38:4615
27MA3478Tempír TomášDukla Liberec7700:38:5512
28MA3579Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:38:569
29MA3680Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:38:596
30MA3881Holub PetrSK Redpoint Teplice nad Metují6600:39:123
31MA3982Bíman OndřejDukla Liberec7900:39:130
32MA4083Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:39:140
33MA4284Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:39:260
34MA4385Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:39:290
35MA4486Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:39:470
36MA4787Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:40:060
37MA4888Škvor VáclavSokol Kolín7500:40:080
38MA5089Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:210
39MA5390Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:40:450
40MA5891Koutný TomášSKPŠ Praha7700:41:050
41MA6092Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:170
42MA6193Tichý PavelAC Náchod6300:41:190
43MA6594Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:570
44MA6695Vodička JanAsics Přerov7800:42:040
45MA7096Špicar RudolfCyklo Jilemnice7100:42:180
46MA7497Zeman ZbyšekTJ Slavia Plzeň6900:42:350
47MA7798Buník ŠtěpánBBT Příbram7500:42:420
48MA7899Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:42:440
49MA82100Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:090
50MA84101Kašpar JanFEL Praha7100:43:100
51MA87102Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:43:170
52MA88103Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:180
53MA90104Rejzek MartinOrbitt Praha7200:43:380
54MA94105Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:530
55MA97106Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:020
56MA99107Vašíček MartinSKI Radvanice7100:44:150
57MA103108Pela ZbyněkSki Pax Kladno7300:44:490
58MA107109Matějů MichalSILD Team7700:44:580
59MA108110Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:45:060
60MA115111Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:45:430
61MA118112Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:45:510
62MA132113Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:46:380
63MA134114Hák MichalSokol Studenec7500:46:480
64MA137115Hofman JiříSKP Trutnov6400:47:050
65MA148116Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:47:550
66MA157117Barák KamilAC Kablo Kladno7700:48:500
67MA158118Novotný PetrCarla Dvůr Králové nad Labem6400:48:530
68MA160119Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:49:000
69MA169120Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:070
70MA183121Pufr MichalMK Kladno7500:52:000
71MA184122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:090
72MA186123Hynek PetrJiskra Tanvald6300:52:170
73MA192124Brada OndřejTEL Praha7300:54:020
74MA204125Kašpar DavidJanské Lázně7100:56:360
75MA210126Bunza MatějKB Jilemnice7900:57:500
76MA215127Korhel MartinLVC Vrchabí7000:58:360
77MA236128Waldhauser MilošTJ Elektrárny Kadaň7901:14:290
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19129Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:2960
2MB30130Smrčka MilošBK Říčany5400:38:2357
3MB31131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3654
4MB41132Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:1951
5MB51133Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2848
6MB62134Vaněk PetrRT Praha6100:41:2545
7MB64135Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:4942
8MB67136Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:0939
9MB69137Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:42:1436
10MB72138Toman JiříHZS Hradec Králové6100:42:2333
11MB73139Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:42:3230
12MB75140Čechal JaroslavTS Letohrad6100:42:3627
13MB78141Horák JiříSKP Trutnov5800:42:4424
14MB80142Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:4921
15MB81143Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:42:5018
16MB91144Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:43:4015
17MB102145Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:44:4512
18MB106146Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:539
19MB117147Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:506
20MB124148Šofra LubošAC Náchod5700:46:003
21MB125149Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:46:020
22MB126150Trnka MilanTrutnov5600:46:040
23MB127151Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:050
24MB130152Weiss MichalAC Praha 18905900:46:280
25MB136153Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:590
26MB138154Kňápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:47:060
27MB143155Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:47:320
28MB146156Slabý JosefSedlec - Prčice6100:47:470
29MB148157Mocker FrantišekASK Děčín5800:47:550
30MB155158Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:48:480
31MB161159Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:49:060
32MB166160Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:490
33MB173161Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:280
34MB176162Flegl VlastimilBrtev5300:50:590
35MB178163Hojač MojmírTJ Tanvald5800:51:370
36MB197164Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:500
37MB201165Mušálek PetrXXX5400:56:110
38MB221166Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:01:140
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC54167Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5260
2MC89168Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:43:2057
3MC93169Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:43:4854
4MC96170Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:43:5951
5MC98171Vodička JanŠela Sport Přerov4500:44:1348
6MC101172Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:44:3645
7MC113173Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:45:2642
8MC116174Gregor JaroslavAC Obora Praha5100:45:4439
9MC119175Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:5236
10MC120176Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:5333
11MC131177Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:3230
12MC151178Kober JosefDolní Olešnice5000:48:2427
13MC153179Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:3424
14MC165180Les JosefKČT Třemošná4700:49:4521
15MC168181Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:5518
16MC171182Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:1715
17MC172183Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:50:2612
18MC177184Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:51:049
19MC189185Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:53:176
20MC191186Linhart MilošAC Náchod4400:53:263
21MC198187Krumer MiroslavOstrov4900:55:210
22MC199188Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:55:450
23MC206189Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:57:170
24MC213190Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:170
25MC214191Čech KarelSF Praha4500:58:270
26MC218192Groh StanislavHS Strážné4600:59:460
27MC223193Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:03:290
28MC233194Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:12:150
Muži D (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD128195Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:1230
2MD150196Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:0627
3MD175197Bielčík JindřichLichkov 00:50:3524
4MD179198Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:51:3821
5MD187199Kousal OldřichSK Přerov3800:52:3618
6MD203200Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:2415
7MD209201Žid MilanTJ Maratonstav Úpice4100:57:4112
8MD219202Kočí JosefTJ Jezbiny3901:00:149
9MD224203Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:04:256
10MD228204Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:463
11MD231205Domanský IvoAVC Praha3801:10:340
12MD234206Kusebough RudolfMK Kladno4001:12:230
Juniorky (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ11135Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:1430
2ŽJ13336Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:46:4427
3ŽJ14437Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8300:47:4324
4ŽJ16238Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:49:0821
5ŽJ16739Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:49:5418
6ŽJ17440Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:50:3215
7ŽJ18241Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:51:4912
8ŽJ18842Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:52:399
9ŽJ19543Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:54:266
10ŽJ19644Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:54:483
11ŽJ20045Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:55:550
12ŽJ20446Grigorescu PetraKB Jilemnice8400:56:360
13ŽJ20847Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:210
14ŽJ21248Kožíšková LenkaSŠ Sokol České Budějovice6600:58:070
15ŽJ21649Halířová DarinaKB Jilemnice8500:59:200
16ŽJ22550Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:380
17ŽJ23051Jindřišková PetraKB Jilemnice8401:09:460
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48207Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:40:0830
2ZA59208Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:41:1327
3ZA85209Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:43:1324
4ZA104210Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:44:5121
5ZA109211Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:0918
6ZA112212Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:45:1515
7ZA129213Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:1912
8ZA135214Haroková HanaACP Junior Brno7700:46:589
9ZA140215Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:47:136
10ZA141216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:153
11ZA147217Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:47:540
12ZA163218Vrabcová JitkaOlfin Car Vella Trutnov8100:49:240
13ZA180219Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:51:400
14ZA185220Kocumová KarinSlovan Liberec7600:52:140
15ZA190221Maříková MarkétaFEL Praha7500:53:230
16ZA202222Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:56:170
17ZA207223Ouřecká RenátaPardubice7000:57:180
18ZA232224Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:11:330
19ZA235225Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6801:13:040
Ženy B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB123226Paulů BlankaVrchlabí5400:45:5730
2ZB142227Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:47:1627
3ZB159228Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:48:5424
4ZB164229Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:49:3821
5ZB193230Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:54:1218
6ZB211231Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:5615
7ZB217232Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:3112
8ZB220233Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:01:129
9ZB226234Kožíšková LenkaSŠ Sokol České Budějovice6601:04:526
10ZB227235Pavlíková EvaTJ Dvůr Králové nad Labem5701:06:403
11ZB229236Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:08:110
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Faschingbauer PavelUSK Praha7300:33:3090
2MA253Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:34:0887
3MA354Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2284
4MA455Havlíček JanASK Slavia Praha7900:34:2981
5MA556Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:5578
6MA657Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:34:5775
7MA758Krupička RobertDukla Liberec7800:35:0372
1MJ81Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:35:0860
8MA959Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:2869
9MA1060Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:35:3966
10MA1161Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:36:0663
11MA1262Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:1460
12MA1363Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:36:3357
13MA1464Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:36:4854
14MA1565Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:36:4951
15MA1666Dobšíček Pavel2 B Tým8000:37:0448
2MJ172Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:37:1657
16MA1867Hnilička JiříSŠ Sokol České Budějovice7100:37:2645
1MB19129Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:2960
3MJ203Pichl ZdeněkTJ Sokol Kolín8300:37:3454
17MA2168Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:3942
18MA2269Michl PetrDukla Liberec7000:37:4939
19MA2370Beran OndřejLoko Trutnov7500:37:5236
20MA2471Ulich PetrMaterial Technology6800:37:5533
4MJ244Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:5551
21MA2672Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:37:5830
22MA2773Matějů LubošDukla Liberec6500:37:5927
23MA2874Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:0624
24MA2975Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:38:1221
2MB30130Smrčka MilošBK Říčany5400:38:2357
3MB31131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3654
25MA3276Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:4218
26MA3377Šretr OskarOlfin car Vella Trutnov7300:38:4615
27MA3478Tempír TomášDukla Liberec7700:38:5512
28MA3579Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:38:569
29MA3680Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:38:596
5MJ375Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:39:0948
30MA3881Holub PetrSK Redpoint Teplice nad Metují6600:39:123
31MA3982Bíman OndřejDukla Liberec7900:39:130
32MA4083Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:39:140
4MB41132Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:1951
33MA4284Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:39:260
34MA4385Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:39:290
35MA4486Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:39:470
6MJ456Hudek MartinBKF-C Kadaň8300:39:5145
7MJ467Bláha JiříSokol České Budějovice8300:39:5942
36MA4787Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:40:060
1ZA48207Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:40:0830
37MA4888Škvor VáclavSokol Kolín7500:40:080
38MA5089Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:210
5MB51133Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:2848
8MJ528Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:40:3939
39MA5390Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:40:450
1MC54167Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5260
9MJ559Záruba JiříAC Pardubice8300:40:5736
10MJ5610Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:0033
11MJ5711Vaculka PetrAK MVS Most8500:41:0230
40MA5891Koutný TomášSKPŠ Praha7700:41:050
2ZA59208Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:41:1327
41MA6092Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:170
42MA6193Tichý PavelAC Náchod6300:41:190
6MB62134Vaněk PetrRT Praha6100:41:2545
12MJ6312Zvěřina PetrOD Náchod8200:41:4227
7MB64135Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:4942
43MA6594Buřil FrantišekBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:570
44MA6695Vodička JanAsics Přerov7800:42:040
8MB67136Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:0939
13MJ6813Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:42:1124
9MB69137Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:42:1436
45MA7096Špicar RudolfCyklo Jilemnice7100:42:180
14MJ7114Růžička MartinAC Šumperk8300:42:2121
10MB72138Toman JiříHZS Hradec Králové6100:42:2333
11MB73139Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6000:42:3230
46MA7497Zeman ZbyšekTJ Slavia Plzeň6900:42:350
12MB75140Čechal JaroslavTS Letohrad6100:42:3627
15MJ7615Pícha JanTJ Maratonstav Úpice8700:42:3818
47MA7798Buník ŠtěpánBBT Příbram7500:42:420
13MB78141Horák JiříSKP Trutnov5800:42:4424
48MA7899Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:42:440
14MB80142Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:4921
15MB81143Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:42:5018
49MA82100Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:090
16MJ8216Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:43:0915
50MA84101Kašpar JanFEL Praha7100:43:100
3ZA85209Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:43:1324
17MJ8617Novotný JiříTJ Maratonstav Úpice8500:43:1512
51MA87102Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:43:170
52MA88103Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:180
2MC89168Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:43:2057
53MA90104Rejzek MartinOrbitt Praha7200:43:380
16MB91144Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:43:4015
18MJ9218Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:43:419
3MC93169Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:43:4854
54MA94105Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:530
19MJ9519Berger JanAK Moravská Třebová8400:43:586
4MC96170Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:43:5951
55MA97106Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:020
5MC98171Vodička JanŠela Sport Přerov4500:44:1348
56MA99107Vašíček MartinSKI Radvanice7100:44:150
20MJ10020Havelka JiříSK SKI Liberec8500:44:183
6MC101172Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:44:3645
17MB102145Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:44:4512
57MA103108Pela ZbyněkSki Pax Kladno7300:44:490
4ZA104210Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:44:5121
21MJ10521Vacek TomášAC Jablonné8300:44:520
18MB106146Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:539
58MA107109Matějů MichalSILD Team7700:44:580
59MA108110Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:45:060
5ZA109211Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:0918
22MJ11022Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:45:130
1ŽJ11135Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:1430
6ZA112212Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:45:1515
7MC113173Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:45:2642
23MJ11423Škoda OndřejSK SKI Liberec8300:45:420
60MA115111Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:45:430
8MC116174Gregor JaroslavAC Obora Praha5100:45:4439
19MB117147Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:506
61MA118112Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:45:510
9MC119175Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:5236
10MC120176Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:5333
24MJ12125Jirka JanSTAMP Náchod8300:45:540
24MJ12124Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:45:540
1ZB123226Paulů BlankaVrchlabí5400:45:5730
20MB124148Šofra LubošAC Náchod5700:46:003
21MB125149Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:46:020
22MB126150Trnka MilanTrutnov5600:46:040
23MB127151Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:050
1MD128195Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:1230
7ZA129213Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:46:1912
24MB130152Weiss MichalAC Praha 18905900:46:280
11MC131177Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:3230
62MA132113Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:46:380
2ŽJ13336Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:46:4427
63MA134114Hák MichalSokol Studenec7500:46:480
8ZA135214Haroková HanaACP Junior Brno7700:46:589
25MB136153Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:590
64MA137115Hofman JiříSKP Trutnov6400:47:050
26MB138154Kňápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:47:060
26MJ13926Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:47:110
9ZA140215Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:47:136
10ZA141216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:153
2ZB142227Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:47:1627
27MB143155Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:47:320
27MJ14427Šimák JanSokol SŠ České Budějovice8500:47:430
3ŽJ14437Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8300:47:4324
28MB146156Slabý JosefSedlec - Prčice6100:47:470
11ZA147217Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:47:540
65MA148116Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:47:550
29MB148157Mocker FrantišekASK Děčín5800:47:550
2MD150196Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:0627
12MC151178Kober JosefDolní Olešnice5000:48:2427
28MJ15228Beneš MiroslavSokol SŠ České Budějovice8500:48:320
13MC153179Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:3424
29MJ15429Cihlář JanAC Kablo Kladno8300:48:460
30MB155158Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:48:480
30MJ15630Matěna JosefSKI Radvanice8400:48:490
66MA157117Barák KamilAC Kablo Kladno7700:48:500
67MA158118Novotný PetrCarla Dvůr Králové nad Labem6400:48:530
3ZB159228Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:48:5424
68MA160119Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:49:000
31MB161159Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:49:060
4ŽJ16238Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:49:0821
12ZA163218Vrabcová JitkaOlfin Car Vella Trutnov8100:49:240
4ZB164229Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:49:3821
14MC165180Les JosefKČT Třemošná4700:49:4521
32MB166160Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:490
5ŽJ16739Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:49:5418
15MC168181Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:5518
69MA169120Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:070
31MJ17031Kroutil JiříKB Jilemnice8500:50:130
16MC171182Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:1715
17MC172183Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:50:2612
33MB173161Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:280
6ŽJ17440Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:50:3215
3MD175197Bielčík JindřichLichkov 00:50:3524
34MB176162Flegl VlastimilBrtev5300:50:590
18MC177184Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:51:049
35MB178163Hojač MojmírTJ Tanvald5800:51:370
4MD179198Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:51:3821
13ZA180219Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:51:400
32MJ18132Kozel MartinACPV Trutnov8900:51:450
7ŽJ18241Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:51:4912
70MA183121Pufr MichalMK Kladno7500:52:000
71MA184122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:090
14ZA185220Kocumová KarinSlovan Liberec7600:52:140
72MA186123Hynek PetrJiskra Tanvald6300:52:170
5MD187199Kousal OldřichSK Přerov3800:52:3618
8ŽJ18842Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:52:399
19MC189185Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:53:176
15ZA190221Maříková MarkétaFEL Praha7500:53:230
20MC191186Linhart MilošAC Náchod4400:53:263
73MA192124Brada OndřejTEL Praha7300:54:020
5ZB193230Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:54:1218
33MJ19433Doležal TomášSKI Radvanice8500:54:150
9ŽJ19543Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:54:266
10ŽJ19644Šenoldová IvetaSki Jilemnice8500:54:483
36MB197164Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:500
21MC198187Krumer MiroslavOstrov4900:55:210
22MC199188Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:55:450
11ŽJ20045Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:55:550
37MB201165Mušálek PetrXXX5400:56:110
16ZA202222Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:56:170
6MD203200Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:56:2415
12ŽJ20446Grigorescu PetraKB Jilemnice8400:56:360
74MA204125Kašpar DavidJanské Lázně7100:56:360
23MC206189Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:57:170
17ZA207223Ouřecká RenátaPardubice7000:57:180
13ŽJ20847Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:210
7MD209201Žid MilanTJ Maratonstav Úpice4100:57:4112
75MA210126Bunza MatějKB Jilemnice7900:57:500
6ZB211231Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:5615
14ŽJ21248Kožíšková LenkaSŠ Sokol České Budějovice6600:58:070
24MC213190Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:170
25MC214191Čech KarelSF Praha4500:58:270
76MA215127Korhel MartinLVC Vrchabí7000:58:360
15ŽJ21649Halířová DarinaKB Jilemnice8500:59:200
7ZB217232Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:3112
26MC218192Groh StanislavHS Strážné4600:59:460
8MD219202Kočí JosefTJ Jezbiny3901:00:149
8ZB220233Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:01:129
38MB221166Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:01:140
34MJ22234Hojač VojtěchTJ Desná9001:02:470
27MC223193Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:03:290
9MD224203Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:04:256
16ŽJ22550Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:380
9ZB226234Kožíšková LenkaSŠ Sokol České Budějovice6601:04:526
10ZB227235Pavlíková EvaTJ Dvůr Králové nad Labem5701:06:403
10MD228204Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:463
11ZB229236Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:08:110
17ŽJ23051Jindřišková PetraKB Jilemnice8401:09:460
11MD231205Domanský IvoAVC Praha3801:10:340
18ZA232224Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:11:330
28MC233194Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:12:150
12MD234206Kusebough RudolfMK Kladno4001:12:230
19ZA235225Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6801:13:040
77MA236128Waldhauser MilošTJ Elektrárny Kadaň7901:14:290

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód