Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný, nahoru a dolů

8.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný, nahoru a dolů
  • datum konání: 8.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin na místě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka a převýšení: 11,3 km / 430 m (junioři, juniorky a příchozí 7 km / 260 m)
polní a lesní cesty, terén

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Strážný, nahoru a dolů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2309Nehybka JosefOrel Židenice Brno9500:32:1835
2MJ3308Dušek MartinOBB TJ Sokol Žamberk9600:33:0631
Muži A (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:5335
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1631
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0727
4MA6271Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:46:50-
5MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0724
6MA8272Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:48:16-
7MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5222
8MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0520
9MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0319
10MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1218
11MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0417
12MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0516
13MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4315
14MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:0014
15MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:4013
16MA33262Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:57:2812
17MA39232Roleček MilanPěčín7600:59:4311
18MA41266Pavlát MartinŽamberk8901:00:1010
19MA47276Kalous PetrSK Žamberk7701:02:079
20MA57215Hronek JaroslavOrel Obřany9101:07:378
21MA65235Hrdina LukášClub Atletismo Bilbao7601:10:327
Muži B (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5735
2MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4031
3MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:3327
4MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:1224
5MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:4322
6MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:5120
7MB35223Belobrad IvanŽamberk6600:57:3319
8MB42277Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:1218
9MB43283Chejnovský LubošDolní Dobrouč6401:00:3817
10MB46224Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7001:02:0116
11MB49288Donát VáclavSokol Hylváty6501:02:5015
12MB52260Svoboda FilipLetohrad7101:03:3314
13MB58237Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:07:3813
Muži C (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:3135
2MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2931
3MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1627
4MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5124
5MC37282Skalický JosefŽichlínek6200:58:3322
6MC38286Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:2320
7MC40204Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:59:5119
Muži D (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2635
2MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1131
3MD44269Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5327
4MD48222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:02:4224
5MD54233Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:1022
6MD59287Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:07:5420
7MD66274Vilhelm VáclavPřívrat5101:10:4919
8MD72216Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:0418
Muži E (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50243Marek FrantišekSK Hronov4101:03:0835
2ME62265Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:09:2731
3ME63242Bielčik JindřichLichkov4001:09:5127
4ME64209Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:0724
5ME67238Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:11:5822
6ME73214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5420
Juniorky (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8310Kolomá KateřinaASK Slavia Praha9400:49:0135
2ZJ9311Vondráčková DenisaASK Slavia Praha9400:49:0231
Ženy A (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21256Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:1935
2ZA27211Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1031
3ZA55240Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4927
4ZA68270Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:14:35-
Ženy B (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:4635
2ZB20203Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:4931
3ZB34212Lukášová ZlataAC Falcon Rokycany6800:57:3027
4ZB36239Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:5224
5ZB51264Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:2622
6ZB56273Černá MarkétaLanškroun7001:06:2120
Ženy C (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30259Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:3135
2ZC60221Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:5931
3ZC71248Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:19:1927
4ZC74217Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3624
5ZC75249Sedláčková HedvikaLanškroun6601:28:4722
Ženy D (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD45246Vacková HanaSK Hronov5601:01:5535
2ZD53267Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh5201:04:0031
3ZD61253Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:09:2027
4ZD69218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0824
5ZD70230Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:4122
Lidový běh (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Řehák JanDolní Dobrouč8800:31:50-
2LB42Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:33:32-
3LB53Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:36:15-
4LB64Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:09-
5LB75Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:00-
Trať 7 km, 260 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Řehák JanDolní Dobrouč8800:31:50-
1MJ2309Nehybka JosefOrel Židenice Brno9500:32:1835
2MJ3308Dušek MartinOBB TJ Sokol Žamberk9600:33:0631
2LB42Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:33:32-
3LB53Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:36:15-
4LB64Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:09-
5LB75Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:00-
1ZJ8310Kolomá KateřinaASK Slavia Praha9400:49:0135
2ZJ9311Vondráčková DenisaASK Slavia Praha9400:49:0231
Trať 11,3 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:5335
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1631
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0727
1MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5735
1MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:3135
4MA6271Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:46:50-
5MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0724
6MA8272Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:48:16-
1ZB9247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:4635
7MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5222
8MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0520
2MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2931
2MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4031
9MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0319
10MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1218
3MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1627
11MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0417
12MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0516
13MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4315
2ZB20203Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:4931
1ZA21256Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:1935
3MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:3327
4MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5124
14MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:0014
4MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:1224
5MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:4322
2ZA27211Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1031
1MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2635
15MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:4013
1ZC30259Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:3135
6MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:5120
2MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1131
16MA33262Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:57:2812
3ZB34212Lukášová ZlataAC Falcon Rokycany6800:57:3027
7MB35223Belobrad IvanŽamberk6600:57:3319
4ZB36239Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:5224
5MC37282Skalický JosefŽichlínek6200:58:3322
6MC38286Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:2320
17MA39232Roleček MilanPěčín7600:59:4311
7MC40204Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:59:5119
18MA41266Pavlát MartinŽamberk8901:00:1010
8MB42277Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:1218
9MB43283Chejnovský LubošDolní Dobrouč6401:00:3817
3MD44269Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5327
1ZD45246Vacková HanaSK Hronov5601:01:5535
10MB46224Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7001:02:0116
19MA47276Kalous PetrSK Žamberk7701:02:079
4MD48222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:02:4224
11MB49288Donát VáclavSokol Hylváty6501:02:5015
1ME50243Marek FrantišekSK Hronov4101:03:0835
5ZB51264Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:2622
12MB52260Svoboda FilipLetohrad7101:03:3314
2ZD53267Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh5201:04:0031
5MD54233Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:1022
3ZA55240Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4927
6ZB56273Černá MarkétaLanškroun7001:06:2120
20MA57215Hronek JaroslavOrel Obřany9101:07:378
13MB58237Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:07:3813
6MD59287Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:07:5420
2ZC60221Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:5931
3ZD61253Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:09:2027
2ME62265Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:09:2731
3ME63242Bielčik JindřichLichkov4001:09:5127
4ME64209Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:0724
21MA65235Hrdina LukášClub Atletismo Bilbao7601:10:327
7MD66274Vilhelm VáclavPřívrat5101:10:4919
5ME67238Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:11:5822
4ZA68270Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:14:35-
4ZD69218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0824
5ZD70230Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:4122
3ZC71248Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:19:1927
8MD72216Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:0418
6ME73214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5420
4ZC74217Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3624
5ZC75249Sedláčková HedvikaLanškroun6601:28:4722
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:5335
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1631
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0727
4MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5724
5MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:3122
6MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0720
7MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5219
8MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0518
9MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2917
10MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4016
11MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0315
12MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1214
13MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1613
14MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0412
15MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0511
16MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4310
17MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:339
18MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:518
19MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:007
20MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:126
21MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:435
22MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:264
23MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:403
24MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:512
25MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:111

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborně připravený a zorganizovaný závod.
vacekma
Názorná ukázka, jak za 50Kč startovného udělat malý zázrak. Perfektní organizace i zázemí. Rodinná atmosféra jako bonus,.
radamb
Souhlasím ! Závody v Dolní Dobrouči mají svou neopakovatelnou atmosféru a pořadatelé doslova čarují. Už se těším, jak napřesrok zase sem snad přijedu, neb nemůžu být všude. A že rád bych byl. Musím totiž využívat neobvyklé pohostinnosti těch všech pořadatelů, kteří nepojali běhy mimo dráhu jako možnost k obohacení. Není na tom asi nic špatného,obohacovat se na úkor jiného, ale v této sportovní branži to nemám rád. Proto bych chtěl také poukázat na dalšího pořadatele z Vysočiny, který již po mnoho let a ročníků nabízí svým běžcům naprosté maximum toho, co je schopen z toho skromného. A to mě na tom fascinuje ! Můžeme v těchto dnech jasně vidět, jak rostou po republice nové a nové závody . Hlavně u těch populárních distancí jako je " desítka " , půl maraton nebo maraton . Za účelem vysokého startovného a zřejmým bysnysem . A proto my , dlouholetí běžci , musíme v těchto chvílích pečlivě vybírat ty pořadatele a závody, kteří se tak nějak o nás starají právě již mnoho těch ročníků zpět, někde již celá desetiletí , a kde pořadatel využívá jiných možností jak zorganizovat závod než vysokým startovným. V tomto případě se jedná o Hlineckou 25km . Za 50kč jsme zde mohli získat naprosto vše z toho, co potřebuje skromný běžec a ještě cosi navíc. Rád bych, aby Hlinecká 25 nabyla opět těch obřích rozměrů , a která vždy v minulosti sama sobě už tím svým " obřím " pojetím přinášela radost mnoha běžcům. Je vedena po okresních silnicích Vysočiny a dokonce nás zavede až do chráněného území pod žďárskými vrchy . Svým profilem zase tak těžká není, známe z Iscarex cup daleko náročnější závody, zato ale dlouhá, dlouhá, předlouhá.. Chlubit se svou účastí v minulosti můžou takoví běžci jako je Jirka Čivrný, který tady drží dodnes i traťák, jak z dob minulých, tak i krátce po 89roku . Tleskejme proto pořadatelům, kteří mají na paměti hlavně blaho samotného běžce , a my běžci, zase my jim to oplácejme tou naší účastí. Lze lehce totiž rozlišit, který z nich to s námi myslí upřímně a který pojal to pořadatelství jako nový druh podnikání v bězích mimo dráhu !!..ahoooj !
turistickybezec
Jeden ze závodů, který se řadí mezi nejlépe připravené, není co dodat ...
01roman01

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč