Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch

9.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch
  • datum konání: 9.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:45 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:15 hodin v místě startu

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 536 m
silnice, cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469
Tomáš Hermann
tel. 724 084 239

Propozice pořadatele ve formátu PDF

!!!POZOR!!! Vyhlášení výsledků proběhne v cíli, tj. na Suchém vrchu!

E-mailová adresa

horskybeh@jablonneno.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:1935
2MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:2931
3MJ4429Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:53:0327
Muži A (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:4435
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5831
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0427
4MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0624
5MA754Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:50-
6MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5222
7MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0220
8MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0819
9MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:0418
10MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:4417
11MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:1116
12MA3161Socha LadislavSloupnice7500:50:1715
13MA3239Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:3314
14MA3762Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:51:5213
15MA4316Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:0012
16MA566Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:55:52-
17MA6264Vaníček JiříStudené CREW9000:57:1111
18MA6468Mikula PetrStudené CREW9100:59:2910
19MA6742Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:00:429
Muži B (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5035
2MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1231
3MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3827
4MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3924
5MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:4922
6MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:2820
7MB3238Sedláček RomanLanškroun6400:50:3319
8MB3923Belobrad IvanŽamberk6600:52:0518
9MB4144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:3617
10MB4530Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:53:1016
11MB4836Zachař JiříSruby7200:54:1115
12MB537Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:55:28-
Muži C (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:2535
2MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1631
3MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:1127
4MC3457Hodek RomanSokol Kunvald6000:50:3924
5MC359Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1022
6MC385Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:51:54-
7MC4751Skalický JosefŽichlínek6200:53:5220
8MC5137Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:4019
9MC5527Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team6000:55:4718
10MC5863Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:56:2517
11MC6167Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0316
12MC7840Wendlig MiroslavLuková5301:17:4415
Muži D (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:0935
2MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4431
3MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3327
4MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:0424
5MD3628Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3322
6MD4018Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:1320
7MD5746Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:56:2019
8MD6560Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:4518
9MD6931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:03:0117
10MD7947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:0716
Muži E (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5932Marek FrantišekSK Hronov4100:56:3235
2ME7420Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:0331
Juniorky (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:3035
2ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:4231
Ženy A (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0335
2ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5931
3ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5527
4ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3224
5ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2822
6ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1120
7ZA76512Uliasz AlicjaLSK Iskra Jaszkowa9001:13:41-
Ženy B (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:4235
2ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:4731
3ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1927
Ženy C (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1035
2ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4531
3ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1827
4ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0624
5ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:2322
6ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:3920
Ženy D (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:5435
2ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1331
3ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4627
4ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:2824
Trať 9,1 km, 536 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:4435
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5831
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0427
1MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5035
4MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0624
1MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:2535
5MA754Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:50-
2MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1231
3MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3827
4MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3924
6MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5222
1MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:1935
7MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0220
1MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:0935
2MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4431
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0335
8MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0819
3MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3327
9MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:0418
2MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1631
2MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:2931
1ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:4235
5MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:4922
2ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5931
4MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:0424
3MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:1127
6MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:2820
10MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:4417
3ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5527
11MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:1116
12MA3161Socha LadislavSloupnice7500:50:1715
13MA3239Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:3314
7MB3238Sedláček RomanLanškroun6400:50:3319
4MC3457Hodek RomanSokol Kunvald6000:50:3924
5MC359Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1022
5MD3628Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3322
14MA3762Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:51:5213
6MC385Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:51:54-
8MB3923Belobrad IvanŽamberk6600:52:0518
6MD4018Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:1320
9MB4144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:3617
2ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:4731
15MA4316Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:0012
3MJ4429Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:53:0327
1ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1035
10MB4530Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:53:1016
7MC4751Skalický JosefŽichlínek6200:53:5220
11MB4836Zachař JiříSruby7200:54:1115
1ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:3035
4ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3224
8MC5137Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:4019
2ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4531
5ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2822
12MB537Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:55:28-
9MC5527Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team6000:55:4718
16MA566Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:55:52-
7MD5746Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:56:2019
10MC5863Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:56:2517
1ME5932Marek FrantišekSK Hronov4100:56:3235
1ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:5435
11MC6167Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0316
17MA6264Vaníček JiříStudené CREW9000:57:1111
3ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1827
18MA6468Mikula PetrStudené CREW9100:59:2910
8MD6560Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:4518
3ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1927
19MA6742Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:00:429
4ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0624
9MD6931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:03:0117
2ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1331
6ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1120
2ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:4231
3ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4627
2ME7420Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:0331
4ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:2824
7ZA76512Uliasz AlicjaLSK Iskra Jaszkowa9001:13:41-
5ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:2322
12MC7840Wendlig MiroslavLuková5301:17:4415
10MD7947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:0716
6ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:3920
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:4435
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5831
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0427
4MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5024
5MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0622
6MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:2520
7MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1219
8MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3818
9MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3917
10MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5216
11MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:1915
12MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0214
13MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:0913
14MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4412
15MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0811
16MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3310
17MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:049
18MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:168
19MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:297
20MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:496
21MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:045
22MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:114
23MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:283
24MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:442
25MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:111
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:0335
2ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:4231
3ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5927
4ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5524
5ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:4722
6ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1020
7ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:3019
8ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3218
9ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4517
10ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2816
11ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:5415
12ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1814
13ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1913
14ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0612
15ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1311
16ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1110
17ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:429
18ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:468
19ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:287
20ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:236
21ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:395

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

LUXUS!
stepulka.v
Trochu se rozhodily časomíře časy, se startovním číslem 38 jsem doběhl za číslem 65 viz fotografie před cílem jsou to 2 pozice pár sekund, i přes to hodnotím závod za velmi dobrý. Doběh na Suchém vrchu je vždy luxusní, včetně dopravy autobusem zpět.
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód