Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

30.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 30.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhoťáci a OÚ Machov

Sociální sítě

Místo konání

Machov - náměstí
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Lhota 45
549 31 Machov
tel. 737 537 832

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1285Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:36:2270
2MJ3673Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:3362
3MJ5124Jonáš MartinChvaleč9300:41:4054
4MJ79108Pallavicini DanielSK OMT Pardubice9400:47:4448
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2270
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5162
3MA353Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:2254
4MA4102Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:3948
5MA687Penc OndřejCyklotony7700:34:0844
6MA999Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:1640
7MA1561Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:1738
8MA16114Friede JanHospoda Na kopci Vyskoá Srbksá7700:37:3336
9MA19118Šilpert PavelSDH Machovská Lhota8300:37:4334
10MA20119Scholz VladimírPila Machov7900:38:1032
11MA21107Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:38:1330
12MA23101Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:2328
13MA2657Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:38:2926
14MA2777Houska JindřichHO Koudel7600:38:3424
15MA282Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4122
16MA3175Havel LukášDSA Trutnov7400:39:0420
17MA355Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:39:3218
18MA39100Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:40:0316
19MA403Rücker JakubBonbon Lhota8800:40:2114
20MA4481Petr JiříINS Atelier Náchod7400:40:5312
21MA4580Jeřábek LukášAXIT Doldy8400:40:5510
22MA469Woś MichalLKS ISKRA Jaszków9100:41:06-
23MA4892Jirka JanAC Náchod8300:41:178
24MA53110Dufek DavidMedlešice8000:41:576
25MA5591Boháč LadislavVelké Poříčí9200:42:154
26MA5782Krčmar VlastimilSpartak Police7400:42:282
27MA67109Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:45:032
28MA71115Roleček MilanPěčín7600:45:572
29MA7778Holešovský JanHO Koudel7700:47:432
30MA8325Beneš PetrHOCK8300:48:012
31MA8811Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszków8300:50:01-
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB549Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:33:5470
2MB755Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2862
3MB10112Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:2354
4MB1359Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5248
5MB1474Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:1644
6MB2268Tichý PavelAC Náchod6300:38:1540
7MB2454Ptáček MilošPetrovičky7000:38:2638
8MB304Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszków6900:38:51-
9MB3372Vít PavelAxit DOLDY7100:39:1536
10MB3793Mazač JaroslavBonbon Police6800:39:3634
11MB4294Janowski KrzysiekWroclaw7000:40:39-
12MB5684Trnovský MiloslavHOBUK6500:42:2532
13MB5889Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:3230
14MB6160Peroutka ZdeněkZZEV6800:42:5028
15MB6640Belobrad IvanŽamberk6600:44:3026
16MB80103Cafourek VladislavKramolna6800:47:4424
17MB8288Sadílek Janneregistrován6700:48:0022
18MB9579Hofman PavelMachov6600:53:0220
19MB97117Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:56:2218
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4470
2MC1713Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3962
3MC3434Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:1954
4MC4970Valenta MichalHZS Praha6200:41:3248
5MC5215Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:4944
6MC6090Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:4840
7MC6212Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszków5500:42:51-
8MC6416Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2738
9MC6544Skalický JosefŽichlínek6200:43:5336
10MC7427Němec MilošBonbon Praha5900:47:0334
11MC8526Havlín AntonínAC Obora Hvězda5500:48:1032
12MC8650Eppert RomanCanis Team5900:49:3130
13MC10047Najman LiborAC Náchod5300:58:3428
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4723Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:0970
2MD5420Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:42:1362
3MD5945Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:3854
4MD681Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:1248
5MD8442Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0344
6MD9429Cipl FrantišekBonbon Praha5100:51:0540
7MD9952Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:3338
8MD10686Linhart MilošIDA Náchod4401:09:1836
9MD10728Krejsa VáclavBonbon Praha5201:12:3034
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9036Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:3370
2ME9671Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:4762
3ME10251Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:0654
4ME10383Lanta JiříTenis Hronov3401:04:1248
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8996Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:50:1770
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1867Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:37:4270
2ZA4365Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5162
3ZA72113Krtičková PetraHSK Cycling HK8600:46:2954
4ZA7898Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:47:4448
5ZA81111Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:5944
6ZA9266Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5540
7ZA10114Uliasz AlicjaLKS ISKRA Jaszków9000:58:56-
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:5570
2ZB2576Havlová MarieTrutnov7600:38:2862
3ZB2946Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:4354
4ZB32104Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:39:0748
5ZB41116Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:3444
6ZB50105Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:3740
7ZB7395Černá MarkétaLanškroun7000:46:3738
8ZB93106Benešová JolanaRedpoint6900:51:0436
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:0670
2ZC7097Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:4662
3ZC7548Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:47:0854
4ZC7621Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:47:2048
5ZC9163Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:5144
6ZC10531Bartošová MarkétaBonbon Praha6401:07:2440
Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3869Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:4370
2ZD6922Vacková HanaSK Hronov5600:45:3162
3ZD8735Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:49:3254
4ZD9817Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3748
5ZD10464Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3844
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2270
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5162
3MA353Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:2254
4MA4102Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:3948
1MB549Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:33:5470
5MA687Penc OndřejCyklotony7700:34:0844
2MB755Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2862
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4470
6MA999Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:1640
3MB10112Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:2354
1ZB1162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:5570
1MJ1285Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:36:2270
4MB1359Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5248
5MB1474Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:1644
7MA1561Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:1738
8MA16114Friede JanHospoda Na kopci Vyskoá Srbksá7700:37:3336
2MC1713Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3962
1ZA1867Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:37:4270
9MA19118Šilpert PavelSDH Machovská Lhota8300:37:4334
10MA20119Scholz VladimírPila Machov7900:38:1032
11MA21107Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:38:1330
6MB2268Tichý PavelAC Náchod6300:38:1540
12MA23101Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:2328
7MB2454Ptáček MilošPetrovičky7000:38:2638
2ZB2576Havlová MarieTrutnov7600:38:2862
13MA2657Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:38:2926
14MA2777Houska JindřichHO Koudel7600:38:3424
15MA282Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:4122
3ZB2946Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:4354
8MB304Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszków6900:38:51-
16MA3175Havel LukášDSA Trutnov7400:39:0420
4ZB32104Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:39:0748
9MB3372Vít PavelAxit DOLDY7100:39:1536
3MC3434Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:1954
17MA355Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:39:3218
2MJ3673Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:3362
10MB3793Mazač JaroslavBonbon Police6800:39:3634
1ZD3869Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:4370
18MA39100Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:40:0316
19MA403Rücker JakubBonbon Lhota8800:40:2114
5ZB41116Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:3444
11MB4294Janowski KrzysiekWroclaw7000:40:39-
2ZA4365Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5162
20MA4481Petr JiříINS Atelier Náchod7400:40:5312
21MA4580Jeřábek LukášAXIT Doldy8400:40:5510
22MA469Woś MichalLKS ISKRA Jaszków9100:41:06-
1MD4723Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:0970
23MA4892Jirka JanAC Náchod8300:41:178
4MC4970Valenta MichalHZS Praha6200:41:3248
6ZB50105Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:3740
3MJ5124Jonáš MartinChvaleč9300:41:4054
5MC5215Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:4944
24MA53110Dufek DavidMedlešice8000:41:576
2MD5420Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:42:1362
25MA5591Boháč LadislavVelké Poříčí9200:42:154
12MB5684Trnovský MiloslavHOBUK6500:42:2532
26MA5782Krčmar VlastimilSpartak Police7400:42:282
13MB5889Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:3230
3MD5945Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:42:3854
6MC6090Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:4840
14MB6160Peroutka ZdeněkZZEV6800:42:5028
7MC6212Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszków5500:42:51-
1ZC6343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:0670
8MC6416Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2738
9MC6544Skalický JosefŽichlínek6200:43:5336
15MB6640Belobrad IvanŽamberk6600:44:3026
27MA67109Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:45:032
4MD681Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:1248
2ZD6922Vacková HanaSK Hronov5600:45:3162
2ZC7097Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:4662
28MA71115Roleček MilanPěčín7600:45:572
3ZA72113Krtičková PetraHSK Cycling HK8600:46:2954
7ZB7395Černá MarkétaLanškroun7000:46:3738
10MC7427Němec MilošBonbon Praha5900:47:0334
3ZC7548Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:47:0854
4ZC7621Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:47:2048
29MA7778Holešovský JanHO Koudel7700:47:432
4ZA7898Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:47:4448
4MJ79108Pallavicini DanielSK OMT Pardubice9400:47:4448
16MB80103Cafourek VladislavKramolna6800:47:4424
5ZA81111Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:5944
17MB8288Sadílek Janneregistrován6700:48:0022
30MA8325Beneš PetrHOCK8300:48:012
5MD8442Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0344
11MC8526Havlín AntonínAC Obora Hvězda5500:48:1032
12MC8650Eppert RomanCanis Team5900:49:3130
3ZD8735Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:49:3254
31MA8811Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszków8300:50:01-
1ZJ8996Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:50:1770
1ME9036Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:3370
5ZC9163Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:5144
6ZA9266Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5540
8ZB93106Benešová JolanaRedpoint6900:51:0436
6MD9429Cipl FrantišekBonbon Praha5100:51:0540
18MB9579Hofman PavelMachov6600:53:0220
2ME9671Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:4762
19MB97117Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:56:2218
4ZD9817Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3748
7MD9952Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:3338
13MC10047Najman LiborAC Náchod5300:58:3428
7ZA10114Uliasz AlicjaLKS ISKRA Jaszków9000:58:56-
3ME10251Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:0654
4ME10383Lanta JiříTenis Hronov3401:04:1248
5ZD10464Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3844
6ZC10531Bartošová MarkétaBonbon Praha6401:07:2440
8MD10686Linhart MilošIDA Náchod4401:09:1836
9MD10728Krejsa VáclavBonbon Praha5201:12:3034
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2270
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5162
3MA353Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:2254
4MA4102Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:3948
5MB549Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:33:5444
6MA687Penc OndřejCyklotony7700:34:0840
7MB755Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2838
8MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4436
9MA999Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:1634
10MB10112Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:2332
11MJ1285Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:36:2230
12MB1359Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5228
13MB1474Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:1626
14MA1561Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:37:1724
15MA16114Friede JanHospoda Na kopci Vyskoá Srbksá7700:37:3322
16MC1713Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3920
17MA19118Šilpert PavelSDH Machovská Lhota8300:37:4318
18MA20119Scholz VladimírPila Machov7900:38:1016
19MA21107Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:38:1314
20MB2268Tichý PavelAC Náchod6300:38:1512
21MA23101Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:2310
22MB2454Ptáček MilošPetrovičky7000:38:268
23MA2657Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:38:296
24MA2777Houska JindřichHO Koudel7600:38:344
25MA282Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:412

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Skvělé podzimní podmínky, pěkné louky, náročné cesty a ještě náročnější schody. Dobří pořadatelé a zázemí. Závod jak má být. Krásné výhledy z Hejšoviny. Trubičky a čaj v Karlowě jako posilnění na zpáteční cestu. Pak ještě jídlo v Machově. Vše zpestřila hudba.
Máš recht !!!!
john
Jasně , tady tudy vede cesta , milí hoši ! Mediální a proreklamní běhy, typu PIM a třeba Běchovice, tam o vás nikdo nestojí . Maximálně vás může zaregistrovat v cíli Ivo Domanský , když bude mít zrovna krátkou chvilku. Škoda, že mi na tu Hejšovinu po těch Hradech nějak nezbyly už síly . A pak ani na to koťátko z medvědího brložku..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód