hlavní strana



terminovka.cz


ISCAREX pohár 2014


HOLBA


ELEVEN


new balance


www.babos-sports.cz


Pardubický kraj


Český běh



Běh na Praděd, 6.10.2012

Propozice závodu:

Název závodu: Běh na Praděd
Datum konání: 6.10.2012

Místo konání:

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou
13:00 hodin

Přihlášky:

parkoviště HVĚZDA, restaurace "Na Hvězdě" od 10:45 hodin

Startovné:

70 Kč

Popis tratě:

Délka: 9,6 km
Převýšení: 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.- 9,6 km stoupání. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry. Silnice z Hvězda na Ovčárnu bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze:

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají upomínkový grafický list a medaili.

Tento závod je součástí těchto pohárů:

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník

Ostatní informace:

Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky:

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa:

memoriaol@volny.cz
Tento závod se konal také:

Datum konání Jméno závodu Závodníků
10.10.1998Běh na Praděd120
14.10.2000Běh na Praděd144
13.10.2001Běh na Praděd171
12.10.2002Běh na Praděd151
11.10.2008Běh na Praděd180
10.10.2009Běh na Praděd184
9.10.2010Běh na Praděd188
8.10.2011Běh na Praděd156
12.10.2013Běh na Praděd199
11.10.2014Běh na Praděd-
Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii):

    

Další informace o závodu:

Běh na Praděd objektivem Luboše Tomečka (Fotogalerie na blogu Luboše Tomečka)
Zobrazeno již 1496 x, výsledky platné k 06.10.2012, 22:29. Aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru).

Vyberte rozsah zobrazených výsledků:
Junioři, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MJ 9 186 Pinkas Michal AO Slavia Havířov 94 00:42:30105,00
2 MJ 11 183 Čada Miroslav AO Slávia Havířov 95 00:44:0593,00
3 MJ 15 180 Bechný Michal Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 94 00:45:0581,00
4 MJ 16 195 Pavel Jan Lokomotiva Trutnov 95 00:45:1772,00
5 MJ 18 187 Zecha Jakub AO Slávia Havířov 96 00:46:0466,00
6 MJ 34 173 Thomas Patrik - 93 00:48:0760,00
7 MJ 47 167 Roubalík Štěpán FORTEX Moravský Beroun 93 00:49:4757,00
8 MJ 78 182 Ožana Lukáš AO Slávia Havířov 97 00:54:3754,00
9 MJ 109 189 Jánošík Jiří CBA Jeseník 93 00:59:0351,00
Muži A, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 84 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 00:39:34105,00
2 MA 2 37 Polášek Jan AO Slávia Havířov 80 00:39:5093,00
3 MA 3 83 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:40:0181,00
4 MA 4 79 Vymazal Petr SK SALIX Grymov 75 00:41:2872,00
5 MA 5 99 Kautz Michal ATLAS Czech republic 89 00:41:3866,00
6 MA 7 35 Žaludek Přemysl TITAN SC 77 00:41:5760,00
7 MA 12 46 Hudeček Petr Opavské Dupy 82 00:44:1457,00
8 MA 19 87 Filgas Ondřej - 81 00:46:0654,00
9 MA 21 1 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 82 00:46:1351,00
10 MA 23 109 Kopecký Tomáš ZHORTEAM Vrbno 83 00:46:3948,00
11 MA 24 85 Dedek Aleš AD Cyklo Brodek u Přerova 75 00:46:4345,00
12 MA 26 55 Turek Martin FBŠ Bohemians Praha 80 00:46:5542,00
13 MA 28 95 Skopalík Zbyněk KVS Náměšť na Hané 78 00:47:1239,00
14 MA 29 78 Palla Radovan - 80 00:47:1436,00
15 MA 33 66 Polcar Jiří AC Moravská Slávia Brno 77 00:48:0233,00
16 MA 38 107 Váňa Lukáš ZHORTEAM Vrbno 86 00:48:5230,00
17 MA 41 26 Slaměník Ondřej Slaměník Ondřej :-) 75 00:49:0127,00
18 MA 42 67 Herman Jan www.kutil.eu 85 00:49:1524,00
19 MA 45 19 Zapalač Dušan VŠB TU Ostrava 90 00:49:4421,00
20 MA 46 102 Krátký Tomáš AC Tomassíno 85 00:49:4518,00
21 MA 52 30 Altman Petr Trisk CB 79 00:50:3315,00
22 MA 53 69 Stryk Martin KVS Šumperk 75 00:50:4212,00
23 MA 57 21 Belej David Běžím hlava nehlava 81 00:51:329,00
24 MA 60 101 Velička Aleš X-AIR Ostrava 73 00:51:556,00
25 MA 61 10 Nevrlý Aleš - 78 00:51:583,00
26 MA 63 32 Urbánek Vít CH3 Šumperk 80 00:52:543,00
27 MA 64 120 Štefík Dušan Ó NEILL 74 00:52:553,00
28 MA 66 88 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 80 00:53:063,00
29 MA 69 57 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 00:53:313,00
30 MA 71 105 Stejskal Přemysl AK Olomouc 87 00:54:043,00
31 MA 73 48 Čandas Michalis - 77 00:54:123,00
32 MA 75 71 Strouhal Tomáš FORTEX SKI Moravský Beroun 74 00:54:243,00
33 MA 76 103 Janků Petr Profi Cargo Olomouc 74 00:54:313,00
34 MA 77 115 Pavlů Robert SK Ježíš 80 00:54:363,00
35 MA 80 80 Hromádka Petr Team Hlobil 90 00:54:383,00
36 MA 82 42 Vích Petr Olomouc 73 00:54:483,00
37 MA 83 22 Vičar Karel - 76 00:55:093,00
38 MA 85 23 Novák Lukáš HO Vrbno pod Pradědem 87 00:55:333,00
39 MA 88 25 Bacho Jiří - 74 00:55:593,00
40 MA 91 59 Krejčí Tomáš NCH FN Ostrava 82 00:56:103,00
41 MA 92 39 Nowak Pawel Opole Polsko 77 00:56:17-
42 MA 98 114 Němeček Radim SK Ježíš 81 00:56:463,00
43 MA 99 31 Kraus Jiří - 73 00:56:573,00
43 MA 99 92 Knebel Radim SK Valašského Království 81 00:56:573,00
45 MA 102 18 Jánošík Miroslav Přerov 77 00:57:263,00
46 MA 103 53 Sekanina Svatopluk - 78 00:57:273,00
47 MA 104 24 Vávra Michal Vip team 83 00:57:293,00
48 MA 108 104 Haluzík Marek Dracy 74 00:57:563,00
49 MA 110 29 Dvořák Miroslav Horka nad Moravou 73 00:59:153,00
50 MA 115 118 Nedbal Aleš SK Ježíš 80 01:00:143,00
51 MA 117 60 Krejčí Ondřej NCH FN Ostrava 87 01:00:283,00
52 MA 124 13 Částečka Roman Hrabůvka 73 01:01:243,00
53 MA 127 74 Holub Pavel CK Stará Ves 73 01:02:143,00
54 MA 135 93 Wagner Petr MTK Klimkovice 83 01:04:533,00
55 MA 140 45 Herman Jakub - 75 01:07:283,00
56 MA 146 56 Kovář Daniel ASPV Vápenná 80 01:11:073,00
57 MA 149 116 Kozák Pavel SK Ježíš 76 01:13:383,00
-MA- 106 Lehnert Michal - 87 DNF-
Muži B, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MB 6 54 Žák Jiří Technika Brno EXTREME 71 00:41:43105,00
2 MB 10 98 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:43:5093,00
3 MB 13 108 Zahrádka Tomáš ZHORTEAM Vrbno 71 00:44:2681,00
4 MB 14 5 Petráš Rostislav Novojický Kotuč FC 65 00:44:4672,00
5 MB 22 51 Minařík Martin TTC Olomouc 67 00:46:2866,00
6 MB 25 82 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 65 00:46:4460,00
7 MB 32 90 Mazač Jaroslav Bonbon Police nad Metují 68 00:47:5057,00
8 MB 37 119 Strapek Jan Vidnava 71 00:48:3054,00
9 MB 39 3 Blahut Jan - 68 00:48:5451,00
10 MB 48 33 Ambrož Radomír Sanela Lanškroun 63 00:49:5348,00
11 MB 50 52 Frank Pavel Moravský Beroun 68 00:50:0645,00
12 MB 51 28 Kristek Jiří Retia Pardubice 67 00:50:1942,00
13 MB 54 112 Ščerba Marek DUKE Coporatin 69 00:50:4739,00
14 MB 67 70 Mikula Richard Loko Krnov 66 00:53:1036,00
15 MB 70 94 Halenka Milan FN Olomouc 65 00:53:3533,00
16 MB 86 100 Utěšený Jiří - 70 00:55:3930,00
17 MB 87 65 Bronec Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 67 00:55:4027,00
18 MB 106 9 Marek Martin Duke Rožnov pod Radhoštěm 70 00:57:4424,00
19 MB 111 34 Fellner Martin Fenix SKI team Jeseník 63 00:59:4421,00
20 MB 112 8 Obermajer Jaroslav Clowns 70 00:59:5518,00
21 MB 123 72 Vyhlídal Patrik EUROFOAM 72 01:01:0315,00
22 MB 126 96 Pšenica Július Malenovice Zlín 67 01:02:1012,00
23 MB 130 76 Soviš Ivo CK Stará Ves 71 01:02:489,00
24 MB 138 73 Stržínek Karel CK Stará Ves 64 01:06:326,00
Muži C, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MC 8 86 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:42:14105,00
2 MC 17 27 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 60 00:45:2993,00
3 MC 20 49 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Oricí 53 00:46:0881,00
4 MC 36 38 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 00:48:2372,00
5 MC 49 6 Jína Pavel Olomouc 62 00:49:5466,00
6 MC 55 68 Špacír Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 00:50:4860,00
7 MC 58 14 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 59 00:51:3957,00
8 MC 62 81 Štefek Jaroslav Hranice 62 00:52:0354,00
9 MC 89 64 Skalický Josef Žichlín 62 00:56:0751,00
10 MC 93 7 Chroust Jan SČK Krásná Lípa 60 00:56:2048,00
11 MC 96 63 Bezucha Jiří OS pohyb a zdraví 62 00:56:3945,00
12 MC 101 40 Rychlý Jan Vrbovec 57 00:57:1342,00
13 MC 114 113 Urbiš Vilém AK Kobeřice 54 01:00:0139,00
14 MC 119 77 Štanglica Jiří CK Stará Ves 58 01:00:4736,00
15 MC 125 91 Šnýdr Záboj Kuboj Šternberk 61 01:01:5633,00
16 MC 130 44 Groš Štefan Frenštát pod Radhoštěm 61 01:02:4830,00
17 MC 134 47 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 58 01:04:0527,00
18 MC 139 4 Kolář Leopold SG Vrbno pod Pradědem 54 01:06:3924,00
19 MC 147 61 Raclavský Vlastimil TJ Liga 100 Olomouc 55 01:11:2321,00
Muži D, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MD 40 16 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 48 00:48:58105,00
2 MD 43 50 Tempír František Sokol Štíty 49 00:49:1793,00
3 MD 56 97 Vynikal Bedřich Olomouc 52 00:50:5181,00
4 MD 59 43 Strakoš Jiří Tatra Kopřivnice 50 00:51:5072,00
5 MD 65 17 Šír Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 48 00:52:5666,00
6 MD 72 58 Vodička Jan SK SALIX Grymov 45 00:54:0660,00
7 MD 95 2 Jelínek Karel PSK Olymp Praha 51 00:56:3857,00
8 MD 118 41 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 01:00:3854,00
9 MD 129 15 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 46 01:02:3851,00
10 MD 132 62 Tučný Jan MK Pardubice 47 01:02:5748,00
11 MD 136 11 Kovář Rostislav AK Olomouc 51 01:05:0045,00
12 MD 150 75 Soviš Ivan CK Stará Ves 46 01:14:3142,00
13 MD 151 89 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 49 01:15:3539,00
Muži E, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ME 153 36 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 35 01:20:23105,00
2 ME 155 12 Dostálík Václav AK Olomouc 40 01:23:0293,00
Juniorky, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZJ 78 200 Blahutová Barbora - 94 00:54:37105,00
2 ZJ 122 193 Selníková Anna EXTREME Sport club Selník 94 01:00:5893,00
3 ZJ 128 181 Juríčková Marta Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 94 01:02:2881,00
Ženy A, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZA 30 177 Stonová Tamara Fialové Kobry 84 00:47:19105,00
2 ZA 31 166 Juračková Jana Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 86 00:47:3893,00
3 ZA 35 185 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 00:48:2281,00
4 ZA 44 164 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:49:3472,00
5 ZA 81 198 Matějíková Jana TJ Liga 100 Olomouc 90 00:54:4766,00
6 ZA 105 159 Kollertová Eva MT Nové Město nad Metují 83 00:57:3160,00
7 ZA 107 162 Hvorecká Eva ZHORTEAM Vrbno 89 00:57:4957,00
8 ZA 120 169 Weissová Gabriela X-AIR Ostrava 91 01:00:5054,00
9 ZA 133 174 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 01:03:0851,00
10 ZA 144 199 Krčková Šárka TJ Liga 100 Olomouc 88 01:09:5148,00
11 ZA 145 191 Tringelová Marika Trisk CB 81 01:10:1145,00
12 ZA 148 161 Holubová Eva CK Stará Ves 80 01:12:3342,00
Ženy B, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 27 196 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 76 00:47:01105,00
2 ZB 74 165 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 00:54:1393,00
3 ZB 84 160 Šrámková Štefánia Solen Olomouc 68 00:55:1981,00
4 ZB 90 172 Palíšková Jarmila SK SALIX Grymov 76 00:56:0872,00
5 ZB 94 188 Černá Markéta Lanškroun 70 00:56:2966,00
6 ZB 121 190 Urbánková Helena CH3 Šumperk 77 01:00:5760,00
7 ZB 141 178 Hermanová Jaroslava - 77 01:07:2957,00
8 ZB 156 158 Hovadíková Martina - 71 01:23:3154,00
Ženy C, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZC 68 179 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 65 00:53:20105,00
2 ZC 97 171 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 00:56:4193,00
3 ZC 116 192 Ottová Radka TJ Maratonstav Úpice 66 01:00:2481,00
4 ZC 137 194 Selníková Jana EXTREME Sport club Selník 61 01:05:2872,00
5 ZC 152 176 Minaříková Jana TJ Liga 100 Olomouc 66 01:18:1366,00
6 ZC 154 175 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 58 01:21:1460,00
Ženy D, trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZD 113 184 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 01:00:00105,00
2 ZD 142 197 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 01:07:4493,00
3 ZD 143 163 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 01:09:5081,00
Trať 9,6 km, 660 m převýšení

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 184 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 00:39:34105,00
2 MA 237 Polášek Jan AO Slávia Havířov 80 00:39:5093,00
3 MA 383 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:40:0181,00
4 MA 479 Vymazal Petr SK SALIX Grymov 75 00:41:2872,00
5 MA 599 Kautz Michal ATLAS Czech republic 89 00:41:3866,00
1 MB 654 Žák Jiří Technika Brno EXTREME 71 00:41:43105,00
6 MA 735 Žaludek Přemysl TITAN SC 77 00:41:5760,00
1 MC 886 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:42:14105,00
1 MJ 9186 Pinkas Michal AO Slavia Havířov 94 00:42:30105,00
2 MB 1098 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:43:5093,00
2 MJ 11183 Čada Miroslav AO Slávia Havířov 95 00:44:0593,00
7 MA 1246 Hudeček Petr Opavské Dupy 82 00:44:1457,00
3 MB 13108 Zahrádka Tomáš ZHORTEAM Vrbno 71 00:44:2681,00
4 MB 145 Petráš Rostislav Novojický Kotuč FC 65 00:44:4672,00
3 MJ 15180 Bechný Michal Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 94 00:45:0581,00
4 MJ 16195 Pavel Jan Lokomotiva Trutnov 95 00:45:1772,00
2 MC 1727 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 60 00:45:2993,00
5 MJ 18187 Zecha Jakub AO Slávia Havířov 96 00:46:0466,00
8 MA 1987 Filgas Ondřej - 81 00:46:0654,00
3 MC 2049 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Oricí 53 00:46:0881,00
9 MA 211 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 82 00:46:1351,00
5 MB 2251 Minařík Martin TTC Olomouc 67 00:46:2866,00
10 MA 23109 Kopecký Tomáš ZHORTEAM Vrbno 83 00:46:3948,00
11 MA 2485 Dedek Aleš AD Cyklo Brodek u Přerova 75 00:46:4345,00
6 MB 2582 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 65 00:46:4460,00
12 MA 2655 Turek Martin FBŠ Bohemians Praha 80 00:46:5542,00
1 ZB 27196 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 76 00:47:01105,00
13 MA 2895 Skopalík Zbyněk KVS Náměšť na Hané 78 00:47:1239,00
14 MA 2978 Palla Radovan - 80 00:47:1436,00
1 ZA 30177 Stonová Tamara Fialové Kobry 84 00:47:19105,00
2 ZA 31166 Juračková Jana Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 86 00:47:3893,00
7 MB 3290 Mazač Jaroslav Bonbon Police nad Metují 68 00:47:5057,00
15 MA 3366 Polcar Jiří AC Moravská Slávia Brno 77 00:48:0233,00
6 MJ 34173 Thomas Patrik - 93 00:48:0760,00
3 ZA 35185 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 00:48:2281,00
4 MC 3638 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 00:48:2372,00
8 MB 37119 Strapek Jan Vidnava 71 00:48:3054,00
16 MA 38107 Váňa Lukáš ZHORTEAM Vrbno 86 00:48:5230,00
9 MB 393 Blahut Jan - 68 00:48:5451,00
1 MD 4016 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 48 00:48:58105,00
17 MA 4126 Slaměník Ondřej Slaměník Ondřej :-) 75 00:49:0127,00
18 MA 4267 Herman Jan www.kutil.eu 85 00:49:1524,00
2 MD 4350 Tempír František Sokol Štíty 49 00:49:1793,00
4 ZA 44164 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:49:3472,00
19 MA 4519 Zapalač Dušan VŠB TU Ostrava 90 00:49:4421,00
20 MA 46102 Krátký Tomáš AC Tomassíno 85 00:49:4518,00
7 MJ 47167 Roubalík Štěpán FORTEX Moravský Beroun 93 00:49:4757,00
10 MB 4833 Ambrož Radomír Sanela Lanškroun 63 00:49:5348,00
5 MC 496 Jína Pavel Olomouc 62 00:49:5466,00
11 MB 5052 Frank Pavel Moravský Beroun 68 00:50:0645,00
12 MB 5128 Kristek Jiří Retia Pardubice 67 00:50:1942,00
21 MA 5230 Altman Petr Trisk CB 79 00:50:3315,00
22 MA 5369 Stryk Martin KVS Šumperk 75 00:50:4212,00
13 MB 54112 Ščerba Marek DUKE Coporatin 69 00:50:4739,00
6 MC 5568 Špacír Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 00:50:4860,00
3 MD 5697 Vynikal Bedřich Olomouc 52 00:50:5181,00
23 MA 5721 Belej David Běžím hlava nehlava 81 00:51:329,00
7 MC 5814 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 59 00:51:3957,00
4 MD 5943 Strakoš Jiří Tatra Kopřivnice 50 00:51:5072,00
24 MA 60101 Velička Aleš X-AIR Ostrava 73 00:51:556,00
25 MA 6110 Nevrlý Aleš - 78 00:51:583,00
8 MC 6281 Štefek Jaroslav Hranice 62 00:52:0354,00
26 MA 6332 Urbánek Vít CH3 Šumperk 80 00:52:543,00
27 MA 64120 Štefík Dušan Ó NEILL 74 00:52:553,00
5 MD 6517 Šír Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 48 00:52:5666,00
28 MA 6688 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 80 00:53:063,00
14 MB 6770 Mikula Richard Loko Krnov 66 00:53:1036,00
1 ZC 68179 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 65 00:53:20105,00
29 MA 6957 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 00:53:313,00
15 MB 7094 Halenka Milan FN Olomouc 65 00:53:3533,00
30 MA 71105 Stejskal Přemysl AK Olomouc 87 00:54:043,00
6 MD 7258 Vodička Jan SK SALIX Grymov 45 00:54:0660,00
31 MA 7348 Čandas Michalis - 77 00:54:123,00
2 ZB 74165 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 00:54:1393,00
32 MA 7571 Strouhal Tomáš FORTEX SKI Moravský Beroun 74 00:54:243,00
33 MA 76103 Janků Petr Profi Cargo Olomouc 74 00:54:313,00
34 MA 77115 Pavlů Robert SK Ježíš 80 00:54:363,00
1 ZJ 78200 Blahutová Barbora - 94 00:54:37105,00
8 MJ 78182 Ožana Lukáš AO Slávia Havířov 97 00:54:3754,00
35 MA 8080 Hromádka Petr Team Hlobil 90 00:54:383,00
5 ZA 81198 Matějíková Jana TJ Liga 100 Olomouc 90 00:54:4766,00
36 MA 8242 Vích Petr Olomouc 73 00:54:483,00
37 MA 8322 Vičar Karel - 76 00:55:093,00
3 ZB 84160 Šrámková Štefánia Solen Olomouc 68 00:55:1981,00
38 MA 8523 Novák Lukáš HO Vrbno pod Pradědem 87 00:55:333,00
16 MB 86100 Utěšený Jiří - 70 00:55:3930,00
17 MB 8765 Bronec Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 67 00:55:4027,00
39 MA 8825 Bacho Jiří - 74 00:55:593,00
9 MC 8964 Skalický Josef Žichlín 62 00:56:0751,00
4 ZB 90172 Palíšková Jarmila SK SALIX Grymov 76 00:56:0872,00
40 MA 9159 Krejčí Tomáš NCH FN Ostrava 82 00:56:103,00
41 MA 9239 Nowak Pawel Opole Polsko 77 00:56:17-
10 MC 937 Chroust Jan SČK Krásná Lípa 60 00:56:2048,00
5 ZB 94188 Černá Markéta Lanškroun 70 00:56:2966,00
7 MD 952 Jelínek Karel PSK Olymp Praha 51 00:56:3857,00
11 MC 9663 Bezucha Jiří OS pohyb a zdraví 62 00:56:3945,00
2 ZC 97171 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 00:56:4193,00
42 MA 98114 Němeček Radim SK Ježíš 81 00:56:463,00
43 MA 9931 Kraus Jiří - 73 00:56:573,00
43 MA 9992 Knebel Radim SK Valašského Království 81 00:56:573,00
12 MC 10140 Rychlý Jan Vrbovec 57 00:57:1342,00
45 MA 10218 Jánošík Miroslav Přerov 77 00:57:263,00
46 MA 10353 Sekanina Svatopluk - 78 00:57:273,00
47 MA 10424 Vávra Michal Vip team 83 00:57:293,00
6 ZA 105159 Kollertová Eva MT Nové Město nad Metují 83 00:57:3160,00
18 MB 1069 Marek Martin Duke Rožnov pod Radhoštěm 70 00:57:4424,00
7 ZA 107162 Hvorecká Eva ZHORTEAM Vrbno 89 00:57:4957,00
48 MA 108104 Haluzík Marek Dracy 74 00:57:563,00
9 MJ 109189 Jánošík Jiří CBA Jeseník 93 00:59:0351,00
49 MA 11029 Dvořák Miroslav Horka nad Moravou 73 00:59:153,00
19 MB 11134 Fellner Martin Fenix SKI team Jeseník 63 00:59:4421,00
20 MB 1128 Obermajer Jaroslav Clowns 70 00:59:5518,00
1 ZD 113184 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 01:00:00105,00
13 MC 114113 Urbiš Vilém AK Kobeřice 54 01:00:0139,00
50 MA 115118 Nedbal Aleš SK Ježíš 80 01:00:143,00
3 ZC 116192 Ottová Radka TJ Maratonstav Úpice 66 01:00:2481,00
51 MA 11760 Krejčí Ondřej NCH FN Ostrava 87 01:00:283,00
8 MD 11841 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 01:00:3854,00
14 MC 11977 Štanglica Jiří CK Stará Ves 58 01:00:4736,00
8 ZA 120169 Weissová Gabriela X-AIR Ostrava 91 01:00:5054,00
6 ZB 121190 Urbánková Helena CH3 Šumperk 77 01:00:5760,00
2 ZJ 122193 Selníková Anna EXTREME Sport club Selník 94 01:00:5893,00
21 MB 12372 Vyhlídal Patrik EUROFOAM 72 01:01:0315,00
52 MA 12413 Částečka Roman Hrabůvka 73 01:01:243,00
15 MC 12591 Šnýdr Záboj Kuboj Šternberk 61 01:01:5633,00
22 MB 12696 Pšenica Július Malenovice Zlín 67 01:02:1012,00
53 MA 12774 Holub Pavel CK Stará Ves 73 01:02:143,00
3 ZJ 128181 Juríčková Marta Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 94 01:02:2881,00
9 MD 12915 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 46 01:02:3851,00
23 MB 13076 Soviš Ivo CK Stará Ves 71 01:02:489,00
16 MC 13044 Groš Štefan Frenštát pod Radhoštěm 61 01:02:4830,00
10 MD 13262 Tučný Jan MK Pardubice 47 01:02:5748,00
9 ZA 133174 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 01:03:0851,00
17 MC 13447 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 58 01:04:0527,00
54 MA 13593 Wagner Petr MTK Klimkovice 83 01:04:533,00
11 MD 13611 Kovář Rostislav AK Olomouc 51 01:05:0045,00
4 ZC 137194 Selníková Jana EXTREME Sport club Selník 61 01:05:2872,00
24 MB 13873 Stržínek Karel CK Stará Ves 64 01:06:326,00
18 MC 1394 Kolář Leopold SG Vrbno pod Pradědem 54 01:06:3924,00
55 MA 14045 Herman Jakub - 75 01:07:283,00
7 ZB 141178 Hermanová Jaroslava - 77 01:07:2957,00
2 ZD 142197 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 01:07:4493,00
3 ZD 143163 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 01:09:5081,00
10 ZA 144199 Krčková Šárka TJ Liga 100 Olomouc 88 01:09:5148,00
11 ZA 145191 Tringelová Marika Trisk CB 81 01:10:1145,00
56 MA 14656 Kovář Daniel ASPV Vápenná 80 01:11:073,00
19 MC 14761 Raclavský Vlastimil TJ Liga 100 Olomouc 55 01:11:2321,00
12 ZA 148161 Holubová Eva CK Stará Ves 80 01:12:3342,00
57 MA 149116 Kozák Pavel SK Ježíš 76 01:13:383,00
12 MD 15075 Soviš Ivan CK Stará Ves 46 01:14:3142,00
13 MD 15189 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 49 01:15:3539,00
5 ZC 152176 Minaříková Jana TJ Liga 100 Olomouc 66 01:18:1366,00
1 ME 15336 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 35 01:20:23105,00
6 ZC 154175 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 58 01:21:1460,00
2 ME 15512 Dostálík Václav AK Olomouc 40 01:23:0293,00
8 ZB 156158 Hovadíková Martina - 71 01:23:3154,00
Absolutní pořadí mužů

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 84 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 00:39:34 105,00
2 MA 2 37 Polášek Jan AO Slávia Havířov 80 00:39:50 93,00
3 MA 3 83 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:40:01 81,00
4 MA 4 79 Vymazal Petr SK SALIX Grymov 75 00:41:28 72,00
5 MA 5 99 Kautz Michal ATLAS Czech republic 89 00:41:38 66,00
6 MB 6 54 Žák Jiří Technika Brno EXTREME 71 00:41:43 60,00
7 MA 7 35 Žaludek Přemysl TITAN SC 77 00:41:57 57,00
8 MC 8 86 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:42:14 54,00
9 MJ 9 186 Pinkas Michal AO Slavia Havířov 94 00:42:30 51,00
10 MB 10 98 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:43:50 48,00
11 MJ 11 183 Čada Miroslav AO Slávia Havířov 95 00:44:05 45,00
12 MA 12 46 Hudeček Petr Opavské Dupy 82 00:44:14 42,00
13 MB 13 108 Zahrádka Tomáš ZHORTEAM Vrbno 71 00:44:26 39,00
14 MB 14 5 Petráš Rostislav Novojický Kotuč FC 65 00:44:46 36,00
15 MJ 15 180 Bechný Michal Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 94 00:45:05 33,00
16 MJ 16 195 Pavel Jan Lokomotiva Trutnov 95 00:45:17 30,00
17 MC 17 27 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 60 00:45:29 27,00
18 MJ 18 187 Zecha Jakub AO Slávia Havířov 96 00:46:04 24,00
19 MA 19 87 Filgas Ondřej - 81 00:46:06 21,00
20 MC 20 49 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Oricí 53 00:46:08 18,00
21 MA 21 1 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 82 00:46:13 15,00
22 MB 22 51 Minařík Martin TTC Olomouc 67 00:46:28 12,00
23 MA 23 109 Kopecký Tomáš ZHORTEAM Vrbno 83 00:46:39 9,00
24 MA 24 85 Dedek Aleš AD Cyklo Brodek u Přerova 75 00:46:43 6,00
25 MB 25 82 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 65 00:46:44 3,00
Absolutní pořadí žen

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 27 196 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 76 00:47:01 105,00
2 ZA 30 177 Stonová Tamara Fialové Kobry 84 00:47:19 93,00
3 ZA 31 166 Juračková Jana Vinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm 86 00:47:38 81,00
4 ZA 35 185 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 00:48:22 72,00
5 ZA 44 164 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:49:34 66,00
6 ZC 68 179 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 65 00:53:20 60,00
7 ZB 74 165 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 00:54:13 57,00
8 ZJ 78 200 Blahutová Barbora - 94 00:54:37 54,00
9 ZA 81 198 Matějíková Jana TJ Liga 100 Olomouc 90 00:54:47 51,00
10 ZB 84 160 Šrámková Štefánia Solen Olomouc 68 00:55:19 48,00
11 ZB 90 172 Palíšková Jarmila SK SALIX Grymov 76 00:56:08 45,00
12 ZB 94 188 Černá Markéta Lanškroun 70 00:56:29 42,00
13 ZC 97 171 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 00:56:41 39,00
14 ZA 105 159 Kollertová Eva MT Nové Město nad Metují 83 00:57:31 36,00
15 ZA 107 162 Hvorecká Eva ZHORTEAM Vrbno 89 00:57:49 33,00
16 ZD 113 184 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 01:00:00 30,00
17 ZC 116 192 Ottová Radka TJ Maratonstav Úpice 66 01:00:24 27,00
18 ZA 120 169 Weissová Gabriela X-AIR Ostrava 91 01:00:50 24,00
19 ZB 121 190 Urbánková Helena CH3 Šumperk 77 01:00:57 21,00
20 ZJ 122 193 Selníková Anna EXTREME Sport club Selník 94 01:00:58 18,00
21 ZJ 128 181 Juríčková Marta Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 94 01:02:28 15,00
22 ZA 133 174 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 01:03:08 12,00
23 ZC 137 194 Selníková Jana EXTREME Sport club Selník 61 01:05:28 9,00
24 ZB 141 178 Hermanová Jaroslava - 77 01:07:29 6,00
25 ZD 142 197 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 01:07:44 3,00
Statistika závodu Běh na Praděd:

Závodníků: 157
Ročníků: 11
Závodníků na všech ročnících: 1650
Hodnocení zavodu:
Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%


Názory na závod:

Tradiční, krásný závod na nejvyšší horu Moravy. Děkuji pořadatelům za super sportovní zážitek. Přeji hodně zdaru k uspořádání dalších ročníků
bojek@centrum.cz




Vaše hodnocení závodu:
Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód: Kontrolní kód


 

Dnes je:
20.8.2014, Středa.
svátek má Bernard

Přihlásit se:

Přihlašovací jméno/e-mail:

Heslo:

 

Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?

Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.

Aktuálně se stalo:
19.8.2014, Úterý
Propozice závodu Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů.
18.8.2014, Pondělí
Výsledky závodu Janské Lázně - Černá hora.
Janské Lázně - Černá hora (Fotografie od Kateřiny Vašíčkové)
Fotogalerie Černovírský kros.
17.8.2014, Neděle
Výsledky závodu Černovírský kros.
14.8.2014, Čtvrtek
Propozice závodu Slopenská 10, MČR veteránů.

Nakupte v našem novém
ISCAREX e-shopu:

cena za kus bez DPH

83 Kč

5 a více kusů

AMFO Závrtný šroub - DIN 6379 - M 20 x 125 závrtné šrouby AMF vyvinuty speciálně pro účely upínání, odstupňované ...

Další zajimavé nabídky naleznete přímo v e-shopu.

Nejbližší závody:
23.8.2014, Sobota
5. Pekelný kilometr
Běh na Svatý Hostýn
24.8.2014, Neděle
Běh údolím řeky Bělé
Slopenská 10, MČR veteránů
27.8.2014, Středa
302. Malá cena Monaka
29.8.2014, Pátek
3. Zemská míle
30.8.2014, Sobota
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
31.8.2014, Neděle
Sázava – Lázek
6.9.2014, Sobota
Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů

Foto týdne:


Název: Jardův typický finiš :)
Autor: Archív Iscarex

Výsledky:

Jméno závodníka:

 


Poslední reakce v diskuzi:
Tak ještě jednou gratulace - 20.08.2014 12:10:24
bez nadpisu - 19.08.2014 10:57:59
gratulace - 19.08.2014 10:37:07

Poslední názory na závody:
Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS - Jindrich Tomisek pridan.
Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS - Překvapilo mne, že nejsem uveden ve výsledkové listině v kategorii Muži E, na čtvrtém místě je uveden a 72 bodů podle výsledkové listiny získal Jaroslav Merta, kterého jsem v závodě porazil. Startoval jsem se st. číslem 241, můžete vysvětlit? Organizace závodu se mi jinak líbila. Jindřich Tomíšek
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník - Závod se povedl.Příště znovu na startu

Anketa:

Jak často běháte?

a) Pořád. Je to můj smysl života.
b) Občas.
c) Jen když musím.
e) V životě jsem neběžel(a).

Výsledky ankety

ISCAREX RSS:

Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky

Několik odkazů:

MS v běhu do vrchu 2014, Itálie
Casette di Massa

ME v běhu do vrchu 2014, Francie
Gap

MS veteránů v běhu do vrchu 2014, Rakousko
Stubai

ME veteránů v běhu do vrchu 2014, Polsko
Nowa Ruda

MS v běhu do vrchu 2013, Polsko
Krynica-Zdrój

ME v běhu do vrchu 2013, Bulharsko
Borovets

MS veteránů v běhu do vrchu 2013, Česká republika
Janské Lázně

ME veteránů v silničním běhu, chůzi a krosu 2013, Česká republika
Úpice

MS v běhu do vrchu 2012, Itálie
Vallecamonica

ME v běhu do vrchu 2012, Turecko
Denizli - Pamukkale

ME veteránů v běhu do vrchu 2012, Rakousko
Bludenz

MS veteránů v běhu do vrchu 2012, Německo
Bühlertal

ME v běhu do vrchu 2011, Turecko
Bursa

MS v běhu do vrchu 2011, Albánie
Tirana

MS veteránů v běhu do vrchu 2011, Itálie
Paluzza

MS veteránů v běhu do vrchu 2010, Polsko
Korbielów

MS v běhu do vrchu 2010, Slovinsko
Kamnik

ME v běhu do vrchu 2010, Bulharsko
Sapareva Banya

ME veteránů v běhu do vrchu 2010, Španělsko
Barcelona

MS veteránů v běhu do vrchu 2008, Česká republika
Dolní Morava

MS veteránů v běhu do vrchu 2006, Švýcarsko
Saillon-Ovronnaz

ME veteránů v běhu do vrchu 2006, Německo
Schwarzwald

MS v běhu do vrchu 2005, Nový Zéland
Wellington

MS veteránů v běhu do vrchu 2005, Velká Británie
Keswick

Běhy na Slovensku
www.beh.szm.sk

Běhej.com
http://www.behej.com

BezvaBěh.cz
www.bezvabeh.cz

AK Drnovice
www.akdrnovice.eu

Sport Orlice Žamberska
www.sportorlice.wz.cz

Česká asociace ultramaratonců
www.ultracau.cz


Další odkazy

Pořádali jsme:

http://www.wmmr2008.com


Copyright:

http://jiri.cz

Copyright© 97-13 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na info@iscarex.cz.

Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.

Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.

Datum poslední aktualizace systému 20.08.2014

Optimalizece:



Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a MS Internet Explorer v4.0 a vyšší.