hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Praděd

6.10.2012, sobota

Propozice závodu

Název závodu: Běh na Praděd
Datum konání: 6.10.2012
Zobrazeno již 0x
Pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou
13:00 hodin

Přihlášky

parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 10:45 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 9,6 km
Převýšení: 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.- 9,6 km stoupání. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry. Silnice z Hvězda na Ovčárnu bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají upomínkový grafický list a medaili.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • Ročníků: 15
  • Závodníků na všech ročnících: 1979

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4613
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4512
Pechek František5311
Šimůnek Jan8211
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Fritscher Adam758
Keprtová Miloslava488
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Tempír František498
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Němeček Radim818
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Stržínek Karel648
Kňáva Martin707
Komárek Bedřich537
Kovář Daniel807
Bronec Jaromír677
Mazač Jaroslav687
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Šimůnková Zdena586
Hrouza Michal786
Sadílek Václav506
Kopecký Tomáš836
Kozák Radim806
Dobrý Jaroslav396
Bacho Jiří746
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Soviš Ivo716
Švidernoch Milan586
Hudeček Petr826
Žák Jiří716

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.10.2012, 22:29
  • Zobrazeno již 364x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9186Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:42:30105,00
2MJ11183Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:44:0593,00
3MJ15180Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm9400:45:0581,00
4MJ16195Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:45:1772,00
5MJ18187Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:46:0466,00
6MJ34173Thomas Patrik-9300:48:0760,00
7MJ47167Roubalík ŠtěpánFORTEX Moravský Beroun9300:49:4757,00
8MJ78182Ožana LukášAO Slavia Havířov9700:54:3754,00
9MJ109189Jánošík JiříCBA Jeseník9300:59:0351,00

Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:34105,00
2MA237Polášek JanAO Slávia Havířov8000:39:5093,00
3MA383Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0181,00
4MA479Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:41:2872,00
5MA599Kautz MichalATLAS Czech republic8900:41:3866,00
6MA735Žaludek PřemyslTITAN SC7700:41:5760,00
7MA1246Hudeček PetrOpavské Dupy8200:44:1457,00
8MA1987Filgas Ondřej-8100:46:0654,00
9MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:1351,00
10MA23109Kopecký TomášZHORTEAM Vrbno8300:46:3948,00
11MA2485Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:46:4345,00
12MA2655Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:5542,00
13MA2895Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:47:1239,00
14MA2978Palla Radovan-8000:47:1436,00
15MA3366Polcar JiříAC Moravská Slávia Brno7700:48:0233,00
16MA38107Váňa LukášZHORTEAM Vrbno8600:48:5230,00
17MA4126Slaměník OndřejSlaměník Ondřej :-)7500:49:0127,00
18MA4267Herman Janwww.kutil.eu8500:49:1524,00
19MA4519Zapalač DušanVŠB TU Ostrava9000:49:4421,00
20MA46102Krátký TomášAC Tomassíno8500:49:4518,00
21MA5230Altman PetrTrisk CB7900:50:3315,00
22MA5369Stryk MartinKVS Šumperk7500:50:4212,00
23MA5721Belej DavidBěžím hlava nehlava8100:51:329,00
24MA60101Velička AlešX-AIR Ostrava7300:51:556,00
25MA6110Nevrlý Aleš-7800:51:583,00
26MA6332Urbánek VítCH3 Šumperk8000:52:543,00
27MA64120Štefík DušanÓ NEILL7400:52:553,00
28MA6688Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:53:063,00
29MA6957Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:313,00
30MA71105Stejskal PřemyslAK Olomouc8700:54:043,00
31MA7348Čandas Michalis-7700:54:123,00
32MA7571Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:54:243,00
33MA76103Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:54:313,00
34MA77115Pavlů RobertSK Ježíš8000:54:363,00
35MA8080Hromádka PetrTeam Hlobil9000:54:383,00
36MA8242Vích PetrOlomouc7300:54:483,00
37MA8322Vičar Karel-7600:55:093,00
38MA8523Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8700:55:333,00
39MA8825Bacho Jiří-7400:55:593,00
40MA9159Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:103,00
41MA9239Nowak PawelOpole Polsko7700:56:17-
42MA98114Němeček RadimSK Ježíš8100:56:463,00
43MA9992Knebel RadimSK Valašského Království8100:56:573,00
43MA9931Kraus Jiří-7300:56:573,00
45MA10218Jánošík MiroslavPřerov7700:57:263,00
46MA10353Sekanina Svatopluk-7800:57:273,00
47MA10424Vávra MichalVip team8300:57:293,00
48MA108104Haluzík MarekDracy7400:57:563,00
49MA11029Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:59:153,00
50MA115118Nedbal AlešSK Ježíš8001:00:143,00
51MA11760Krejčí OndřejNCH FN Ostrava8701:00:283,00
52MA12413Částečka RomanHrabůvka7301:01:243,00
53MA12774Holub PavelCK Stará Ves7301:02:143,00
54MA13593Wagner PetrMTK Klimkovice8301:04:533,00
55MA14045Herman Jakub-7501:07:283,00
56MA14656Kovář DanielASPV Vápenná8001:11:073,00
57MA149116Kozák PavelSK Ježíš7601:13:383,00
-MA-106Lehnert Michal-87DNF-

Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB654Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:43105,00
2MB1098Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:5093,00
3MB13108Zahrádka TomášZHORTEAM Vrbno7100:44:2681,00
4MB145Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:4672,00
5MB2251Minařík MartinTTC Olomouc6700:46:2866,00
6MB2582Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:4460,00
7MB3290Mazač JaroslavBonbon Police nad Metují6800:47:5057,00
8MB37119Strapek JanVidnava7100:48:3054,00
9MB393Blahut Jan-6800:48:5451,00
10MB4833Ambrož RadomírSanela Lanškroun6300:49:5348,00
11MB5052Frank PavelMoravský Beroun6800:50:0645,00
12MB5128Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:1942,00
13MB54112Ščerba MarekDUKE Coporatin6900:50:4739,00
14MB6770Mikula RichardLoko Krnov6600:53:1036,00
15MB7094Halenka MilanFN Olomouc6500:53:3533,00
16MB86100Utěšený Jiří-7000:55:3930,00
17MB8765Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:55:4027,00
18MB1069Marek MartinDuke Rožnov pod Radhoštěm7000:57:4424,00
19MB11134Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6300:59:4421,00
20MB1128Obermajer JaroslavClowns7000:59:5518,00
21MB12372Vyhlídal PatrikEUROFOAM7201:01:0315,00
22MB12696Pšenica JúliusMalenovice Zlín6701:02:1012,00
23MB13076Soviš IvoCK Stará Ves7101:02:489,00
24MB13873Stržínek KarelCK Stará Ves6401:06:326,00

Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC886Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:14105,00
2MC1727Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2993,00
3MC2049Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:46:0881,00
4MC3638Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:2372,00
5MC496Jína PavelOlomouc6200:49:5466,00
6MC5568Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:4860,00
7MC5814Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3957,00
8MC6281Štefek JaroslavHranice6200:52:0354,00
9MC8964Skalický JosefŽichlín6200:56:0751,00
10MC937Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:56:2048,00
11MC9663Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:56:3945,00
12MC10140Rychlý JanVrbovec5700:57:1342,00
13MC114113Urbiš VilémAK Kobeřice5401:00:0139,00
14MC11977Štanglica JiříCK Stará Ves5801:00:4736,00
15MC12591Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6101:01:5633,00
16MC13044Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:02:4830,00
17MC13447Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:04:0527,00
18MC1394Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:06:3924,00
19MC14761Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:11:2321,00

Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4016Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:58105,00
2MD4350Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:1793,00
3MD5697Vynikal BedřichOlomouc5200:50:5181,00
4MD5943Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:51:5072,00
5MD6517Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5666,00
6MD7258Vodička JanSK SALIX Grymov4500:54:0660,00
7MD952Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:3857,00
8MD11841Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:3854,00
9MD12915Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:3851,00
10MD13262Tučný JanMK Pardubice4701:02:5748,00
11MD13611Kovář RostislavAK Olomouc5101:05:0045,00
12MD15075Soviš IvanCK Stará Ves4601:14:3142,00
13MD15189Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:3539,00

Muži E (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15336Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:23105,00
2ME15512Dostálík VáclavAK Olomouc4001:23:0293,00

Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ78200Blahutová Barbora-9400:54:37105,00
2ZJ122193Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:00:5893,00
3ZJ128181Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:02:2881,00

Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30177Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:19105,00
2ZA31166Juračková JanaVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm8600:47:3893,00
3ZA35185Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:2281,00
4ZA44164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:3472,00
5ZA81198Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:4766,00
6ZA105159Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3160,00
7ZA107162Hvorecká EvaZHORTEAM Vrbno8900:57:4957,00
8ZA120169Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5054,00
9ZA133174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0851,00
10ZA144199Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:09:5148,00
11ZA145191Tringelová MarikaTrisk CB8101:10:1145,00
12ZA148161Holubová EvaCK Stará Ves8001:12:3342,00

Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:01105,00
2ZB74165Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:1393,00
3ZB84160Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:55:1981,00
4ZB90172Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:56:0872,00
5ZB94188Černá MarkétaLanškroun7000:56:2966,00
6ZB121190Urbánková HelenaCH3 Šumperk7701:00:5760,00
7ZB141178Hermanová Jaroslava-7701:07:2957,00
8ZB156158Hovadíková Martina-7101:23:3154,00

Ženy C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC68179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:20105,00
2ZC97171Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4193,00
3ZC116192Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:00:2481,00
4ZC137194Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:05:2872,00
5ZC152176Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:18:1366,00
6ZC154175Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:21:1460,00

Ženy D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD113184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:00105,00
2ZD142197Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:4493,00
3ZD143163Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:5081,00

Trať 9,6 km, 660 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:34105,00
2MA237Polášek JanAO Slávia Havířov8000:39:5093,00
3MA383Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0181,00
4MA479Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:41:2872,00
5MA599Kautz MichalATLAS Czech republic8900:41:3866,00
1MB654Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:43105,00
6MA735Žaludek PřemyslTITAN SC7700:41:5760,00
1MC886Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:14105,00
1MJ9186Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:42:30105,00
2MB1098Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:5093,00
2MJ11183Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:44:0593,00
7MA1246Hudeček PetrOpavské Dupy8200:44:1457,00
3MB13108Zahrádka TomášZHORTEAM Vrbno7100:44:2681,00
4MB145Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:4672,00
3MJ15180Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm9400:45:0581,00
4MJ16195Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:45:1772,00
2MC1727Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2993,00
5MJ18187Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:46:0466,00
8MA1987Filgas Ondřej-8100:46:0654,00
3MC2049Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:46:0881,00
9MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:1351,00
5MB2251Minařík MartinTTC Olomouc6700:46:2866,00
10MA23109Kopecký TomášZHORTEAM Vrbno8300:46:3948,00
11MA2485Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:46:4345,00
6MB2582Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:4460,00
12MA2655Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:5542,00
1ZB27196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:01105,00
13MA2895Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:47:1239,00
14MA2978Palla Radovan-8000:47:1436,00
1ZA30177Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:19105,00
2ZA31166Juračková JanaVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm8600:47:3893,00
7MB3290Mazač JaroslavBonbon Police nad Metují6800:47:5057,00
15MA3366Polcar JiříAC Moravská Slávia Brno7700:48:0233,00
6MJ34173Thomas Patrik-9300:48:0760,00
3ZA35185Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:2281,00
4MC3638Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:2372,00
8MB37119Strapek JanVidnava7100:48:3054,00
16MA38107Váňa LukášZHORTEAM Vrbno8600:48:5230,00
9MB393Blahut Jan-6800:48:5451,00
1MD4016Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:58105,00
17MA4126Slaměník OndřejSlaměník Ondřej :-)7500:49:0127,00
18MA4267Herman Janwww.kutil.eu8500:49:1524,00
2MD4350Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:1793,00
4ZA44164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:3472,00
19MA4519Zapalač DušanVŠB TU Ostrava9000:49:4421,00
20MA46102Krátký TomášAC Tomassíno8500:49:4518,00
7MJ47167Roubalík ŠtěpánFORTEX Moravský Beroun9300:49:4757,00
10MB4833Ambrož RadomírSanela Lanškroun6300:49:5348,00
5MC496Jína PavelOlomouc6200:49:5466,00
11MB5052Frank PavelMoravský Beroun6800:50:0645,00
12MB5128Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:1942,00
21MA5230Altman PetrTrisk CB7900:50:3315,00
22MA5369Stryk MartinKVS Šumperk7500:50:4212,00
13MB54112Ščerba MarekDUKE Coporatin6900:50:4739,00
6MC5568Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:4860,00
3MD5697Vynikal BedřichOlomouc5200:50:5181,00
23MA5721Belej DavidBěžím hlava nehlava8100:51:329,00
7MC5814Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3957,00
4MD5943Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:51:5072,00
24MA60101Velička AlešX-AIR Ostrava7300:51:556,00
25MA6110Nevrlý Aleš-7800:51:583,00
8MC6281Štefek JaroslavHranice6200:52:0354,00
26MA6332Urbánek VítCH3 Šumperk8000:52:543,00
27MA64120Štefík DušanÓ NEILL7400:52:553,00
5MD6517Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5666,00
28MA6688Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:53:063,00
14MB6770Mikula RichardLoko Krnov6600:53:1036,00
1ZC68179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:20105,00
29MA6957Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:313,00
15MB7094Halenka MilanFN Olomouc6500:53:3533,00
30MA71105Stejskal PřemyslAK Olomouc8700:54:043,00
6MD7258Vodička JanSK SALIX Grymov4500:54:0660,00
31MA7348Čandas Michalis-7700:54:123,00
2ZB74165Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:1393,00
32MA7571Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:54:243,00
33MA76103Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:54:313,00
34MA77115Pavlů RobertSK Ježíš8000:54:363,00
8MJ78182Ožana LukášAO Slavia Havířov9700:54:3754,00
1ZJ78200Blahutová Barbora-9400:54:37105,00
35MA8080Hromádka PetrTeam Hlobil9000:54:383,00
5ZA81198Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:4766,00
36MA8242Vích PetrOlomouc7300:54:483,00
37MA8322Vičar Karel-7600:55:093,00
3ZB84160Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:55:1981,00
38MA8523Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8700:55:333,00
16MB86100Utěšený Jiří-7000:55:3930,00
17MB8765Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:55:4027,00
39MA8825Bacho Jiří-7400:55:593,00
9MC8964Skalický JosefŽichlín6200:56:0751,00
4ZB90172Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:56:0872,00
40MA9159Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:103,00
41MA9239Nowak PawelOpole Polsko7700:56:17-
10MC937Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:56:2048,00
5ZB94188Černá MarkétaLanškroun7000:56:2966,00
7MD952Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:3857,00
11MC9663Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:56:3945,00
2ZC97171Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4193,00
42MA98114Němeček RadimSK Ježíš8100:56:463,00
43MA9931Kraus Jiří-7300:56:573,00
43MA9992Knebel RadimSK Valašského Království8100:56:573,00
12MC10140Rychlý JanVrbovec5700:57:1342,00
45MA10218Jánošík MiroslavPřerov7700:57:263,00
46MA10353Sekanina Svatopluk-7800:57:273,00
47MA10424Vávra MichalVip team8300:57:293,00
6ZA105159Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3160,00
18MB1069Marek MartinDuke Rožnov pod Radhoštěm7000:57:4424,00
7ZA107162Hvorecká EvaZHORTEAM Vrbno8900:57:4957,00
48MA108104Haluzík MarekDracy7400:57:563,00
9MJ109189Jánošík JiříCBA Jeseník9300:59:0351,00
49MA11029Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:59:153,00
19MB11134Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6300:59:4421,00
20MB1128Obermajer JaroslavClowns7000:59:5518,00
1ZD113184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:00105,00
13MC114113Urbiš VilémAK Kobeřice5401:00:0139,00
50MA115118Nedbal AlešSK Ježíš8001:00:143,00
3ZC116192Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:00:2481,00
51MA11760Krejčí OndřejNCH FN Ostrava8701:00:283,00
8MD11841Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:3854,00
14MC11977Štanglica JiříCK Stará Ves5801:00:4736,00
8ZA120169Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5054,00
6ZB121190Urbánková HelenaCH3 Šumperk7701:00:5760,00
2ZJ122193Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:00:5893,00
21MB12372Vyhlídal PatrikEUROFOAM7201:01:0315,00
52MA12413Částečka RomanHrabůvka7301:01:243,00
15MC12591Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6101:01:5633,00
22MB12696Pšenica JúliusMalenovice Zlín6701:02:1012,00
53MA12774Holub PavelCK Stará Ves7301:02:143,00
3ZJ128181Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:02:2881,00
9MD12915Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:3851,00
23MB13076Soviš IvoCK Stará Ves7101:02:489,00
16MC13044Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:02:4830,00
10MD13262Tučný JanMK Pardubice4701:02:5748,00
9ZA133174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0851,00
17MC13447Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:04:0527,00
54MA13593Wagner PetrMTK Klimkovice8301:04:533,00
11MD13611Kovář RostislavAK Olomouc5101:05:0045,00
4ZC137194Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:05:2872,00
24MB13873Stržínek KarelCK Stará Ves6401:06:326,00
18MC1394Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:06:3924,00
55MA14045Herman Jakub-7501:07:283,00
7ZB141178Hermanová Jaroslava-7701:07:2957,00
2ZD142197Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:4493,00
3ZD143163Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:5081,00
10ZA144199Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:09:5148,00
11ZA145191Tringelová MarikaTrisk CB8101:10:1145,00
56MA14656Kovář DanielASPV Vápenná8001:11:073,00
19MC14761Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:11:2321,00
12ZA148161Holubová EvaCK Stará Ves8001:12:3342,00
57MA149116Kozák PavelSK Ježíš7601:13:383,00
12MD15075Soviš IvanCK Stará Ves4601:14:3142,00
13MD15189Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:3539,00
5ZC152176Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:18:1366,00
1ME15336Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:23105,00
6ZC154175Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:21:1460,00
2ME15512Dostálík VáclavAK Olomouc4001:23:0293,00
8ZB156158Hovadíková Martina-7101:23:3154,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:34105,00
2MA237Polášek JanAO Slávia Havířov8000:39:5093,00
3MA383Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0181,00
4MA479Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:41:2872,00
5MA599Kautz MichalATLAS Czech republic8900:41:3866,00
6MB654Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:4360,00
7MA735Žaludek PřemyslTITAN SC7700:41:5757,00
8MC886Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:1454,00
9MJ9186Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:42:3051,00
10MB1098Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:5048,00
11MJ11183Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:44:0545,00
12MA1246Hudeček PetrOpavské Dupy8200:44:1442,00
13MB13108Zahrádka TomášZHORTEAM Vrbno7100:44:2639,00
14MB145Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:44:4636,00
15MJ15180Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm9400:45:0533,00
16MJ16195Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:45:1730,00
17MC1727Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2927,00
18MJ18187Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:46:0424,00
19MA1987Filgas Ondřej-8100:46:0621,00
20MC2049Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:46:0818,00
21MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:1315,00
22MB2251Minařík MartinTTC Olomouc6700:46:2812,00
23MA23109Kopecký TomášZHORTEAM Vrbno8300:46:399,00
24MA2485Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:46:436,00
25MB2582Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:443,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:01105,00
2ZA30177Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:1993,00
3ZA31166Juračková JanaVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm8600:47:3881,00
4ZA35185Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:2272,00
5ZA44164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:3466,00
6ZC68179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:2060,00
7ZB74165Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:1357,00
8ZJ78200Blahutová Barbora-9400:54:3754,00
9ZA81198Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:4751,00
10ZB84160Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:55:1948,00
11ZB90172Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:56:0845,00
12ZB94188Černá MarkétaLanškroun7000:56:2942,00
13ZC97171Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4139,00
14ZA105159Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:3136,00
15ZA107162Hvorecká EvaZHORTEAM Vrbno8900:57:4933,00
16ZD113184Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:0030,00
17ZC116192Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:00:2427,00
18ZA120169Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5024,00
19ZB121190Urbánková HelenaCH3 Šumperk7701:00:5721,00
20ZJ122193Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:00:5818,00
21ZJ128181Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:02:2815,00
22ZA133174Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0812,00
23ZC137194Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:05:289,00
24ZB141178Hermanová Jaroslava-7701:07:296,00
25ZD142197Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:443,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Tradiční, krásný závod na nejvyšší horu Moravy. Děkuji pořadatelům za super sportovní zážitek. Přeji hodně zdaru k uspořádání dalších ročníků
bojek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód