Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

20.10.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 20.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14,5 km
Převýšení: 730 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
tel. 737 536 297

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 997

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Groh Stanislav4613
Paulů Blanka5413
Javůrek Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Šír Václav4810
Havlíček Ivo6610
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Pechková Jana857
Jelínek Karel517
Klimeš Bedřich566
Vanta Josef626
Šmída Oldřich486
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Hájková Renata756
Holý Václav416
Tomíček Josef595
Valenta Michal625
Žák Jiří715
Malý Jan735
Cupák Martin715
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Vávra David575
Turek Martin805
Svoboda Petr685
Groh Radoslav895
Flegl Vlastimil864
Herda Jan834
Král Jindřich734
Krupka Milan564
Fejfar Ondřej894

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1553Cink MartinAC Pardubice9401:15:31105
Muži A (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Havlíček JanASK Slavia Praha7901:02:13105
2MA268Ondráček TomášTriexpert Adidas Team7701:05:3193
3MA332Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:06:0681
4MA433Davídek DušanVrchlabí8101:07:2672
5MA551Cink TomášISCAREX Česká Třebová8701:08:0466
6MA1044Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:12:3260
7MA1167Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:13:3557
8MA1245Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:14:3754
8MA1237Blaha TomášAK Kroměříž7601:14:3754
10MA1966Valenta TomášPardubice7601:16:4048
11MA2423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:19:5945
12MA265Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:4442
13MA3265Krásný PavelMladá Boleslav7501:24:0539
14MA3749Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:28:1836
15MA5510Crha ZdeněkTJ Slovan Kladno7901:46:2633
-MA-72Malý JanSokol Nová Paka73DNF-
Muži B (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB671Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:09:54105
2MB831Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:3593
3MB973Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:11:0881
4MB1421Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:1172
5MB1654Kříž ZdeněkŠpindler7201:15:5066
6MB1839Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:16:3460
7MB2129Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:18:4257
8MB2315Ptáček MilošPetrovičky7001:19:1754
9MB2676Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:20:4451
10MB2970Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:22:2548
11MB3058Havlíček IvoLánov6601:23:2545
12MB3574Rychecký TomášHH Smíchov6601:28:0342
13MB3816Ježek MartinPlzeň Újezd6401:28:2439
14MB4140Szarafin SławomirBiegigorskie.eu Walbrzych6501:30:40-
15MB4775Macháček RadimMoravská bouda7001:35:1636
16MB5761Smith GrahameVrchlabí6601:47:3533
17MB618Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:09:0330
Muži C (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:16105
2MC1756Šimůnek JaromírJablonec nad Nisou5501:16:2593
3MC2056Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5701:17:0981
4MC2812Vanta JosefSK Hronov6201:21:3672
5MC3452Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:27:4666
6MC3619Skalický JosefŽichlínek6201:28:0860
7MC429Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:31:0557
8MC4669Chroust JanKrásná Lípa6001:34:2754
9MC4864Šilhan JaromírMělník5501:35:3351
10MC5124Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:38:4248
11MC5614Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:47:3345
Muži D (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3343Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:24:57105
2MD4018Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:30:3593
3MD4430Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:5881
4MD4522Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:32:5172
5MD503Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:37:1766
Muži E (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME220Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:56105
2ME325Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:04:0593
3ME411Vorel MilanSlatiňany4001:11:0881
4ME562Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:1572
Juniorky (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ147Kožnarová KristýnaSKI Club Jilemnice9400:53:18105
Ženy A (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA316Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:24:02105
Ženy B (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2248Havlová MarieTrutnov7601:18:43105
2ZB3934Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:28:3693
3ZB4359Smith LucieVrchlabí7301:31:4481
4ZB5435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:45:4572
Ženy C (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC597Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:50:31105
Ženy D (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2546Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:20:26105
2ZD494Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2593
3ZD5142Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:38:4281
4ZD5328Procházková IrenaTJ Háje5701:44:3572
5ZD5855Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:3466
6ZD602Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:55:0060
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ147Kožnarová KristýnaSKI Club Jilemnice9400:53:18105
1ME220Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:56105
2ME325Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:04:0593
3ME411Vorel MilanSlatiňany4001:11:0881
4ME562Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:1572
Trať 14,5 km, 730 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Havlíček JanASK Slavia Praha7901:02:13105
2MA268Ondráček TomášTriexpert Adidas Team7701:05:3193
3MA332Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:06:0681
4MA433Davídek DušanVrchlabí8101:07:2672
5MA551Cink TomášISCAREX Česká Třebová8701:08:0466
1MB671Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:09:54105
1MC727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:16105
2MB831Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:3593
3MB973Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:11:0881
6MA1044Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:12:3260
7MA1167Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:13:3557
8MA1237Blaha TomášAK Kroměříž7601:14:3754
8MA1245Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:14:3754
4MB1421Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:1172
1MJ1553Cink MartinAC Pardubice9401:15:31105
5MB1654Kříž ZdeněkŠpindler7201:15:5066
2MC1756Šimůnek JaromírJablonec nad Nisou5501:16:2593
6MB1839Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:16:3460
10MA1966Valenta TomášPardubice7601:16:4048
3MC2056Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5701:17:0981
7MB2129Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:18:4257
1ZB2248Havlová MarieTrutnov7601:18:43105
8MB2315Ptáček MilošPetrovičky7001:19:1754
11MA2423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:19:5945
1ZD2546Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:20:26105
9MB2676Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:20:4451
12MA265Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:4442
4MC2812Vanta JosefSK Hronov6201:21:3672
10MB2970Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:22:2548
11MB3058Havlíček IvoLánov6601:23:2545
1ZA316Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:24:02105
13MA3265Krásný PavelMladá Boleslav7501:24:0539
1MD3343Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:24:57105
5MC3452Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:27:4666
12MB3574Rychecký TomášHH Smíchov6601:28:0342
6MC3619Skalický JosefŽichlínek6201:28:0860
14MA3749Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:28:1836
13MB3816Ježek MartinPlzeň Újezd6401:28:2439
2ZB3934Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:28:3693
2MD4018Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:30:3593
14MB4140Szarafin SławomirBiegigorskie.eu Walbrzych6501:30:40-
7MC429Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:31:0557
3ZB4359Smith LucieVrchlabí7301:31:4481
3MD4430Červ MiloslavAtletika Polička5001:31:5881
4MD4522Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:32:5172
8MC4669Chroust JanKrásná Lípa6001:34:2754
15MB4775Macháček RadimMoravská bouda7001:35:1636
9MC4864Šilhan JaromírMělník5501:35:3351
2ZD494Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2593
5MD503Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:37:1766
3ZD5142Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:38:4281
10MC5124Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:38:4248
4ZD5328Procházková IrenaTJ Háje5701:44:3572
4ZB5435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:45:4572
15MA5510Crha ZdeněkTJ Slovan Kladno7901:46:2633
11MC5614Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:47:3345
16MB5761Smith GrahameVrchlabí6601:47:3533
5ZD5855Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:3466
1ZC597Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:50:31105
6ZD602Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:55:0060
17MB618Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:09:0330
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Havlíček JanASK Slavia Praha7901:02:13105
2MA268Ondráček TomášTriexpert Adidas Team7701:05:3193
3MA332Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:06:0681
4MA433Davídek DušanVrchlabí8101:07:2672
5MA551Cink TomášISCAREX Česká Třebová8701:08:0466
6MB671Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:09:5460
7MC727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:1657
8MB831Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:3554
9MB973Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:11:0851
10MA1044Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:12:3248
11MA1167Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:13:3545
12MA1237Blaha TomášAK Kroměříž7601:14:3742
12MA1245Hurdálek RobertYetti club Trutnov7801:14:3742
14MB1421Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:1136
15MJ1553Cink MartinAC Pardubice9401:15:3133
16MB1654Kříž ZdeněkŠpindler7201:15:5030
17MC1756Šimůnek JaromírJablonec nad Nisou5501:16:2527
18MB1839Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:16:3424
19MA1966Valenta TomášPardubice7601:16:4021
20MC2056Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5701:17:0918
21MB2129Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:18:4215
22MB2315Ptáček MilošPetrovičky7001:19:1712
23MA2423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:19:599
24MB2676Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:20:446
24MA265Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:446
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2248Havlová MarieTrutnov7601:18:43105
2ZD2546Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:20:2693
3ZA316Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:24:0281
4ZB3934Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:28:3672
5ZB4359Smith LucieVrchlabí7301:31:4466
6ZD494Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2560
7ZD5142Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:38:4257
8ZD5328Procházková IrenaTJ Háje5701:44:3554
9ZB5435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:45:4551
10ZD5855Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:3448
11ZC597Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:50:3145
12ZD602Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:55:0042

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 78%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Zdravím, na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/ najdete fotky ze závodu. Nic moc kvalita, ale třeba se někdo najdete...
evakollertova
Další fotky ze Špindlu najdete na: http://fotojn.rajce.idnes.cz/Mala_cena_Spindlerova_Mlyna-20.10.2012/#
ditachaloupkova
Nevidím výše žádnou chválu, tak to musím napravit. Celý tým pořadatelů si zaslouží pochvalu za přípravu a uspořádání nezapomenutelné, krásné akce. Já prostě mám ty hory rád a letos byly opravdu krásné. Ideální podmínky. Výborné buchty, díky.
Taky se připojuji s chválou. Díky skvělému počasí a výborné organizaci (včetně občerstvení s tradičními buchtami) závod neměl chybu, byť dal pořádně zabrat:-). Zážitky jsou však o to silnější:-). Děkujeme Ivoši Brunclíkovi a celému jeho týmu za pěknou, "domácí" atmosféru. Dáša a Vašek Kubrovi
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód