Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka

10.3.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 10.3.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1271Fejfar OndřejIntrenér.cz8900:30:50-
2MA2543Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:31:08-
3MA3572Frei MartinAK Kroměříž - ADIDAS8600:31:28-
4MA4270Vitko JurajMKSS Kysucke Nove Mesto8600:31:31-
5MA5631Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:32:07-
6MA6239Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:34-
7MA7599Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:36-
8MA8223Minařík PetrAK Zlín7600:32:42-
9MA9601Mrázek JanKerteam8100:32:44-
10MA108Dražan JaroslavHisport team8100:32:58-
11MA113Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:03-
12MA13630Staněk MartinAC Slovan Liberec8600:33:13-
13MA14526Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:17-
14MA1623Hejduk ZdenekTJ Sokol Kolín - Atletika8900:33:57-
15MA1715Janoušek MilanUSK Praha9100:34:03-
16MA18512Trojan MartinSK Chotěboř7800:34:07-
17MA19643Vodička JosefTJ Zentiva8100:34:11-
18MA20519Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:12-
19MA21587Pucholt TomášTJ Dukla Praha9400:34:15-
20MA22470Lajtkep PetrAC SLOVAN LIBEREC7300:34:16-
21MA2329Frauenberg HynekNymburk8200:34:18-
22MA2419Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:34:21-
23MA25614Németh MiloňAC Česká Lípa7800:34:23-
24MA27918Noah DanielPraha8400:34:41-
25MA3018Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:25-
26MA3127Herda JanU.A.C.8300:35:26-
27MA3213Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:35:28-
28MA33906Dymák PavelChrudim8700:35:36-
29MA34224Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:35:45-
30MA36626Beránek JiříCatus team8300:35:57-
31MA37670Truhlář LubošTriSport Team8700:36:01-
32MA38285Ekl TomášHořovice8300:36:03-
33MA3939Novák Jan PavelHorní Studenec9100:36:04-
33MA39618Heřmánek MartinPelhřimov8600:36:04-
35MA41536Borovec AlexandrChoceň7600:36:06-
36MA43210Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:36:11-
37MA47280Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:36:44-
37MA4737Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:36:44-
39MA49278Malý JiříSKP Nymburk8000:36:48-
40MA50669Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:36:54-
40MA50575Řípa OndřejHO Sherpa Climb Černošice8100:36:54-
42MA55175Řemínek MatějAC Choceň/Choceň8600:37:04-
42MA55508Rendl Josefbehej.com7600:37:04-
44MA57625Bořil VojtěchLowepro Žďár nad Sázavou9000:37:08-
45MA58242Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:37:11-
46MA59940Kovář Miroslavwww.klacky.cz8100:37:13-
47MA60295Jirásek MarekTNS AISA7300:37:15-
48MA61517Bednář Tomášwww.penco.cz8000:37:16-
49MA62286Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:37:18-
50MA63933Sýkora MilošKerteam7500:37:19-
51MA65466Vlastník JiříKB Kapslovna Praha7900:37:22-
52MA66288Vlček JiříSPONA Teplice7300:37:24-
53MA68686Jiránek TomášAlpinePro Mladá Boleslav7300:37:29-
54MA70284Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:37:34-
55MA72564Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:37:44-
56MA73281Chudo MartinSTADLER7700:37:51-
57MA7432Šťastný TomášModřany7900:37:53-
58MA759Lhota PetrPečecká desítka7700:37:54-
59MA7630Němec JanKolín7300:37:55-
60MA77954Rybáček MiroslavHisport team8700:37:56-
61MA78290Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:38:01-
62MA8112Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:38:04-
63MA8343Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:09-
64MA84291Janočko JánTERC8200:38:10-
64MA84303Doskočil ZdeněkBechyně8900:38:10-
66MA86283Babica MilanVsetín8100:38:15-
66MA8647Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:15-
68MA89617Vítů MichalBěžecká škola Miloše Škorpila / Pel7800:38:16-
69MA90577Pistulka OndřejNYX.cz8100:38:17-
70MA95573Markup MichalSpartak Praha 48600:38:25-
71MA96927Bohdal JaroslavMK Kladno7600:38:28-
72MA97589Štefan PetrSokol Královské Vinohrady7600:38:30-
73MA98919Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:31-
74MA101299Gášek LadislavPraha 98400:38:37-
75MA102567Tomeš JardaNerudní běžci/PIM BK Petřín8100:38:39-
76MA10354Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:41-
77MA10426Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:38:43-
78MA106912Jedlička JaroslavSK DNF8500:38:47-
79MA107243Teplý OndřejHISPORT Team7800:38:55-
80MA10825Singr MartinSKP Nymburk8700:38:59-
81MA110296Sedláček JanEwingPR8600:39:04-
82MA111313Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:08-
83MA113935Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:39:10-
84MA114321Kučera Vojtěchsólo projekt8600:39:12-
85MA118250Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:39:16-
86MA11936Vichera PavelVodaproživot7800:39:18-
87MA120263Šmahel LukášStrunkovice nad Blanicí7800:39:19-
88MA122908Telipský Martinneregistrován7800:39:22-
89MA123674Audrain SimonK.O. Podebrady8300:39:23-
90MA124902Vaculík JiříPraha 67400:39:24-
91MA126915Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:39:34-
92MA129971Bican StanislavPraha7900:39:37-
93MA131609Dufek DavidTODOBIEN8000:39:39-
94MA132216Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:39:41-
95MA134227Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:39:46-
96MA135306Hrabal Josefneregistrován8100:39:47-
97MA14024Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:39:51-
98MA142904Miler PavelSokol Kolín7900:39:58-
99MA146556Daič StanislavKutná Hora7900:40:07-
100MA14896Prager KarelCK Vinohradské šlapky9400:40:09-
100MA148309Vojta RadimHradištko8900:40:09-
102MA150576Roman MartinVIBRAM Fivefingers8300:40:10-
102MA150944Šacl MichalŘečice9300:40:10-
104MA153333Kotlář PetrTERC8200:40:13-
105MA155578Punda VáclavPraha9000:40:16-
106MA156324Vrabec OndrejOK Sparta Praha8300:40:18-
107MA15987Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:40:21-
108MA160555Januška OldřichTrisport Team7300:40:25-
109MA162292Potrok PeterKralupy nad Vltavou7300:40:31-
109MA16274Vítů AdamNymburk7500:40:31-
111MA164598Dvořák JosefJámy9100:40:32-
112MA165925Chudomel OndřejBrušperk7900:40:38-
113MA169653Václavík JiříSokol Dobříš8600:40:42-
113MA16945Grynchuk VolodymyrPIM Divoká Šárká7700:40:42-
115MA17282Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:40:44-
116MA174472Choutka Petrneregistrován8900:40:46-
117MA176568Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:40:49-
118MA177453Zvoník JiříEPO-Team8000:40:52-
118MA177214Kilarský MarekPraha 97300:40:52-
120MA179269Havlik RadimLBS Praha7800:40:53-
121MA180494Matějka JosefPraha7300:40:54-
122MA181304Zajíc JiříKutná Hora8000:40:55-
123MA185255Karbulka Pavelwww.muddysport.net7300:41:03-
123MA185335Matocha JakubVsetín8800:41:03-
125MA189342Pipek JanVŠSK MFF UK Hrbatý pes8200:41:06-
126MA194230Kupr JanHŠ Poděbrady8500:41:12-
127MA196966Rout JiříDřevorubci7500:41:15-
127MA19668Mašek PetrFitcentrum L-S Club Vrchlabí7900:41:15-
129MA198581Černý MichalSŠK Újezd nad Lesy9400:41:17-
130MA199596Šacl VojtěechTJ Radešinská Svratka9100:41:19-
131MA20156Skala RomanPraha 57300:41:21-
132MA202293Schovánek josefKlub letmých houbařů Krč9200:41:22-
133MA203287Čančík MichalAK Sokolov7400:41:24-
134MA205347Řezáč MartinPraha7900:41:27-
135MA206105Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:41:31-
136MA21094Čermák MilošPraha 9 - Černý Most7900:41:35-
137MA213122Růžička ŠtěpánPečky9300:41:37-
138MA215220Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:41:39-
139MA21948Tichý FrantišekCatus Bike Team Světlá nad Sázavou9400:41:41-
140MA222660Němec PetrNadace na ochranu zvířat7800:41:44-
141MA223673Planka Tomášneregistrován8000:41:45-
142MA224606Hybler RomanNymburk8300:41:46-
143MA22610Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:41:48-
144MA227353Raindl PavelHranice8100:41:49-
145MA228340Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:41:51-
146MA230511Havel FilipBK Louny9100:41:57-
147MA231307Krameš JaroslavPraha 8-Trója7400:41:58-
147MA23144Nejedlý PetrPraha 57400:41:58-
149MA234339Vasilev PetrAC Mageo8000:42:00-
150MA236642Papaj PetrKanoistika Poděbrady9200:42:02-
151MA237341Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:03-
152MA239638Král AlešSK Chotěboř7800:42:06-
153MA240318Plaček VojtěchASK Děčín9600:42:08-
154MA243639Minichbauer LiborPraha7300:42:12-
155MA245677Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:42:13-
155MA245343Veis ŠtěpánPraha 67800:42:13-
157MA247946Šlechta BorisHanuman8400:42:14-
158MA24860Heller TomášHradec Králové8100:42:15-
159MA251371Vybíral LukášPlzeň8300:42:24-
160MA252460Štella TomášPraha9100:42:25-
161MA254102Blažek ZdeněkPraha 58600:42:26-
162MA262554Januška JiříTrisport Team7500:42:32-
163MA26691Bláha JanPardubice7400:42:39-
164MA268114Vesely Tomasneregistrován8400:42:41-
165MA269613Weinfurt PetrBělčice8400:42:43-
166MA271928Pavlíček MichalHorní Počernice7900:42:45-
167MA272675Hnilica TomášPrevazne neskodny dbt8000:42:46-
168MA277334Liška Janwww.bezeckaskola.cz Praha8300:43:01-
169MA278463Štella LukášPraha8900:43:02-
170MA281634Havrlant Jiřízajíci z vaillantu7600:43:08-
171MA283120Uvízl MartinNadace na ochranu zvířat7600:43:09-
172MA284345Řezáč JanMladá Boleslav7800:43:10-
173MA288366Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:43:12-
174MA292357Horák LuďaChotěboř9300:43:19-
175MA293150Jacko BranislavTrisportteam8200:43:21-
176MA294344Řehák MartinMnichovice8400:43:23-
177MA295951Čábela RadekASK Slavia Praha8600:43:24-
178MA297930Svoboda JanPraha8200:43:30-
179MA298938Posejpal JanPraha 68500:43:35-
180MA301117Konvalina MatějČeská Lípa8500:43:37-
180MA301967Staněk MartinKO Poděbrady7700:43:37-
180MA301965Pašek MarcelMelechov team7500:43:37-
183MA30867Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:43:41-
184MA311387Hejný PavelPraha 7 - Holešovice8200:43:46-
185MA312485Barták ZdeněkSadská8800:43:48-
186MA314473Železný MichalRatenice9300:43:52-
187MA315136Kučera PavelPraha 138600:43:54-
188MA316316Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:43:55-
189MA318584Curda VitTJ Lokomotiva - Stara Hlina8600:43:58-
190MA321943Tringela JosefLužany7700:44:03-
191MA326338Matzner KarelM - Team8200:44:08-
191MA326361Růžek Martinneregistrován8200:44:08-
193MA328516Ungr MarcelSKP Nymburk7600:44:10-
194MA329351Bruner TomášPečky8900:44:12-
195MA331616Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:44:20-
196MA332327Poupa PetrPraha8200:44:28-
197MA338569Sedlačík Tomáš97. Vlčáci8200:44:32-
197MA338459Haken TomasKolín8300:44:32-
199MA341483Petratur RadimNalok.cz7700:44:34-
200MA343380Tesař OndřejPraha 87700:44:35-
200MA343201Zmek OndřejPraha 98600:44:35-
202MA347392Procházka PetrPraha8000:44:37-
203MA349228Lacina OndřejPraha8400:44:40-
204MA351590Deml MarekHAZ Oddil7400:44:43-
205MA363664Žalud AlešTJ Lovochemie Lovosice7800:44:59-
206MA364490Děrda JanPraha8100:45:00-
207MA368591Flaška Pavelneregistrován7500:45:03-
208MA36983Formánek Jakub1. PKO7500:45:05-
209MA371194Vacka Martinneregistrován9200:45:14-
210MA375913Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:45:18-
211MA379612Sůva MichalSKC Pečky9200:45:30-
212MA380132Kejzlar JeníkSOS dětské vesničky7900:45:33-
213MA385376Bugan BystrikPraha8000:45:41-
214MA387367Skovroňský BohdanSenik7800:45:43-
215MA388500Maryška JinřichM-team Praha8000:45:44-
216MA390381Slavík MiroslavKounice7500:45:46-
217MA391407Řechtáček JiříPraha7300:45:52-
218MA395222Herc Svatoplukneregistrován8600:45:58-
219MA399668Steinhart MichalČZU Rolníci8400:46:10-
220MA402109Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:46:11-
221MA405645Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:46:12-
222MA406644Černý JanNymburk8800:46:13-
223MA409597Stehlík MarekTJ Radešínská Svratka7300:46:18-
224MA414100Martinek LuděkKanoistika Poděbrady7800:46:23-
224MA414495Vaculik Andrejneregistrován8600:46:23-
226MA41698Rebec JanPraha7900:46:24-
227MA41893Urban AlešNevrsport7800:46:26-
228MA419265Daubner PetrPraha7300:46:27-
229MA420672Matějka MartinPraha8100:46:28-
230MA421926Helcmanovský PeterAC Mageo7700:46:29-
231MA427315Vašek LiborRelative Team7800:46:40-
232MA429384Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:46:41-
233MA432119Ščučinský Petrneregistrován8000:46:46-
234MA435934Dvořák Vladimírneregistrován7800:46:52-
235MA442527Kočí MichalVykáň8100:47:21-
235MA442471Veselý JanInTrenér.cz7900:47:21-
237MA444563Šmíd TomášAC Praha 18907600:47:24-
237MA444110Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:47:24-
239MA446394Vltavský PetrŠtemplovec7800:47:26-
240MA448140Šturma MatějTJ Sokol Řepy7900:47:32-
241MA449430Hofman Jiříneregistrován8600:47:34-
242MA456608Čup MichalPečky7700:47:50-
243MA459356Černý JiříPraha 98100:47:52-
244MA463369Cibula VítPraha - Čakovice7700:47:56-
245MA464124Nechoďdoma PetrDobřichov7700:47:59-
246MA465528Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:48:01-
247MA466413Bonaventura Bernardoneregistrován8400:48:03-
248MA476166Lipš MichalCream Team7300:48:21-
249MA479154Bosák PřemyslK. O. Poděbrady7700:48:26-
250MA480958Gurin DavidOstrava Lazytempo7900:48:27-
251MA482363Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:48:32-
251MA482152Nosek Štěpánneregistrován8600:48:32-
253MA487398Biebl OndřejPraha 69500:48:42-
254MA488948Kulíšek JanJesenice7600:48:43-
255MA490603Machorek DavidMikulášovice9400:48:44-
256MA499400Peterka IvoSvitavy7500:49:04-
257MA500207Novák JakubBřehy8300:49:05-
258MA501155Hulínský JiříPraha 47900:49:08-
259MA503409Horníček Jaromírneregistrován7700:49:13-
260MA506945Hampl PavelPraha HGP Praha8200:49:21-
261MA517191Haman FilipPraha8100:49:48-
262MA524160Chloupek PetrPraha 97700:50:02-
263MA528310Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:50:09-
264MA531530Matta JiříHustokrutostřelci8200:50:14-
265MA536654Zahradníček TomášSokol Třebeš - Hradec Králové7300:50:30-
266MA537931Koda AlešPraha7300:50:36-
267MA540151Petráček MilanČeská Skalice7400:50:41-
268MA551385Nádhera JiříHradec Králové9300:50:58-
269MA552461Malina PavelLK Kadlečák,Světlá nad Sázavou7500:50:59-
270MA553374Klement DavidKlub letmých houbařů Krč7600:51:00-
271MA555391Buřil LukášChrudim8100:51:03-
272MA560623Myslik Martinneregistrován8100:51:14-
273MA567486Kazda DavidBertrams Pečky8800:51:30-
274MA568969Hulán PetrPraha7600:51:32-
275MA569192Kuchař JanPečky8900:51:33-
276MA571259Luňáček JaroslavMaleč7800:51:35-
277MA576225Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:51:38-
278MA578144Daniel JiříPečky7900:51:45-
279MA580372Smolík PetrASK Lovosice9500:52:04-
280MA586968Kočí PetrPraha BC Žižkov7900:52:22-
281MA591176Borkovec BorkyBK Petřín/Atleti v Akci8900:52:31-
282MA594433Lerch JiříPečky7500:52:40-
282MA59499Šandera MartinMPČR, BONBON, PIM BK Divoká Šárka7600:52:40-
284MA597158Nosek Vojtěchneregistrován8100:52:43-
285MA599942Benda TomášSABZO Praha7600:52:51-
286MA607476Dien Martinneregistrován8300:53:04-
287MA612196Balaž AdamNepolisy9000:53:19-
288MA613484Málek JanCerhenice7500:53:20-
289MA617542Kadečka LuděkChvaletice7400:53:25-
290MA621437Mareš JanDoubek8200:53:35-
291MA622900Středa PavelPečky7800:53:37-
292MA623582Průcha LukášPraha8000:53:39-
293MA625924Cigánek MartinBrušperk7900:53:45-
294MA639427Filip JanPraha 107600:55:04-
295MA647520Middleditch JonathanPečky7400:55:59-
296MA654665Sakař HonzaKladno7900:56:58-
297MA655170Kováč MartinSK Kolovraty7500:57:02-
298MA671266Naiman DanielBukovno9300:58:45-
299MA673186Holub JanKlub letmých houbařů Krč7600:58:46-
300MA675489Farkas Csabaneregistrován7300:58:59-
301MA686188Zelinka RadekBakov nad Jizerou7701:01:01-
302MA710268Kraps JanPraha8101:09:39-
303MA714267Ledvina MarekKRB Chrudim8201:20:01-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11462Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:03-
2MB15479Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:22-
3MB26628Havelka PetrHBK Dřinov7200:34:32-
4MB29932Kovář MichalHI Sporteam7100:35:19-
5MB355Tichý FrantišekCatus Bike Team Světlá nad Sázavou6600:35:56-
6MB4214Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:36:10-
7MB45629Procházka JosefASK Děčín7100:36:16-
8MB53276Bambas JosefFokoláre Brno7100:36:56-
9MB6411Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:37:21-
10MB66535Michalec RomanSP Čelákovice6500:37:24-
11MB696Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:33-
12MB71275Malina LiborMaraton Klub Kladno7000:37:43-
13MB79651Beshir ErvinSK Zdice6700:38:02-
14MB82551Stolárik PeterZŠ Hostýnská Praha7000:38:07-
15MB8638Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:38:15-
16MB90487Javůrek Michalmicrun.com7200:38:17-
17MB94550Schovánek PetrKrčský les6500:38:23-
18MB99661Onderka AloisPraha 8 - Kobylisy6900:38:33-
19MB10076Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad LIpou6800:38:34-
20MB111970Kotyk JanKolín Sokol7200:39:08-
21MB116682Bubeníček JiříTJ Sokol Lhotka6800:39:14-
22MB121231Scheu HaraldLMB6900:39:21-
23MB125146Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:33-
24MB1264Petr JosefSlovan Liberec6300:39:34-
25MB128509Nohejl TomášTono agency6700:39:36-
26MB12928Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:39:37-
27MB13366Hora HonzaHořovice7100:39:43-
28MB136198Vavák LiborSokol Sadská6500:39:48-
29MB137955Matula MartinHisport team7100:39:49-
29MB137272Koupilek JiříKolovraty6600:39:49-
31MB140655Svěchota PetrSpartak Praha 46600:39:51-
32MB144559Čadil JanPraha 66400:40:00-
33MB147348Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:40:08-
34MB154329Coubal JiříRYBÁRNA TRITON ČESKÁ LÍPA6900:40:14-
35MB15622Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:18-
36MB161679Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:40:30-
37MB183529Jandík OldřichBSB Bakajda7100:40:57-
38MB185326Michalik Slavomírneregistrován6800:41:03-
39MB188350Pavlík JosefSK DNF7200:41:05-
40MB192658Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:41:08-
40MB19289Košťák ZdeněkVeslařský klub Lysá nad Labem6400:41:08-
42MB195663Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:14-
43MB20978Gloser VáclavSK Babice7200:41:32-
44MB21181Kébl KarelBukovno6800:41:36-
44MB211537Skála RadekČESKÝ BROD6900:41:36-
46MB21770Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:41:40-
47MB220375Svatoň JanPraha6300:41:42-
48MB221323Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:43-
49MB229319Kodr Karelneregistrován7000:41:52-
50MB252103Zachař JiříBS Team7100:42:25-
51MB25471Billík Zdenkoneregistrován6900:42:26-
52MB256355Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:27-
53MB25972Klepl FilipKLESPOL Praha6600:42:30-
54MB262108Marek PavelJenštejn6800:42:32-
55MB267610Žanda JanSK Chotěboř6700:42:40-
56MB273322Fiala EnricoPIM BK7100:42:48-
57MB275950Kraus VáclavPřelouč6400:42:58-
58MB27995Gregořica MiroslavPříbram6700:43:03-
59MB285229Němec Arnoštneregistrován6500:43:11-
59MB285373Vidim TomášPraha7100:43:11-
61MB290632Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:43:16-
62MB296107Fenyk PavelPraha 86500:43:29-
63MB299332Bechyně RadekAK Kolín6700:43:36-
63MB299244Řízek MáraVeteran club Děčín7200:43:36-
65MB304571Drahoňovský RomanPetrovice6700:43:38-
66MB307622Maršík PetrSK Slavoj Čáslav7100:43:39-
67MB310621Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:43:45-
68MB312611Rys JiříDlouha Lhota6400:43:48-
69MB322368Formánek PetrKasia6500:44:05-
70MB324204Lukeš MartinJablonec nad Nisou6800:44:06-
71MB338457Plaček TomášASK Děčín6300:44:32-
72MB34180Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:34-
73MB350360Kotval PavelŘíčany6800:44:41-
74MB352678Hron RobertPoděbrady6700:44:45-
75MB353956Kolář JanPraha Tritraining6900:44:46-
76MB355172Koller PavelBezdědice7000:44:49-
77MB358600Hunčovský MartinČAU6400:44:52-
78MB359957Nigrin VlastimilVNI6400:44:53-
78MB359390Stolín JosefRelative Team7100:44:53-
80MB361362Nádhera PetrHradec Králové6700:44:54-
81MB367396Choutka PetrIntersport Kolín6500:45:02-
82MB370294Rudolf TomášEnergy Team7200:45:13-
83MB37475Červenka MiroslavMK Žebrák6400:45:16-
84MB376652Szabo DavidTJ Sokol Dobříš7000:45:20-
85MB388116Chvátal VladimírÚvaly6700:45:44-
86MB393408Kaprálek KarelVelim6700:45:54-
87MB39417Chmelík MartinLTC Praha 96500:45:56-
88MB397336Horák LuděkHB7000:46:00-
89MB399126Staněk MilanKenast Pečky6600:46:10-
90MB402383Sembaj IvanTJ ZENTIVA6800:46:11-
91MB410254Papoušek AntonínHrdlořezy6300:46:19-
91MB410941Novotný PetrRadovesnice I7000:46:19-
93MB41649Houžvička IvanTTC Český Brod6800:46:24-
94MB423393Schovánek DavidKlub letmých houbařů Krč6400:46:35-
95MB426377Valvoda OndřejWodnas Hodonín7000:46:38-
96MB433388Týč ZbyněkKlánovice6500:46:47-
97MB434552Pertlík RadekLysá nad Labem6500:46:48-
98MB446133Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:26-
99MB449145Novotný RostislavVelké Popovice6500:47:34-
100MB45579Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:47:48-
101MB456579Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:47:50-
102MB461633Ondruš PetrLMC7200:47:53-
102MB461414Máša StanislavPraha6700:47:53-
104MB467386Řehák AlexandrKralupy nad Vltavou6700:48:05-
105MB468163Velas JakubAmpex-Praha7000:48:06-
106MB470134Hrček TomášPraha 96800:48:11-
107MB473423Novotný PetrBS TEAM6900:48:14-
108MB474646Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:15-
109MB491593Šiml JanNovis TK Praha6700:48:45-
110MB50161Špaček JanAC Kobylisy7100:49:08-
111MB509217Nebeský MichalGerontClub6700:49:37-
112MB513914Šanda JiříSokol Kolín7100:49:43-
113MB515161Klazar MartinPraha 36600:49:46-
114MB52541Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:50:08-
115MB530370Fiala PetrPoděbrady6700:50:12-
116MB535443Pravenec Milanneregistrován6400:50:26-
117MB542193Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:50:43-
118MB544179Růžička MiroslavPečky6700:50:45-
119MB547532Barták ZdeněkSadská6300:50:49-
120MB554415Beránek MiroslavELA LITVÍNOV6500:51:01-
121MB555436Kincl HubertPortos Praha6500:51:03-
122MB558148Frýdl MiroslavHradec Králové6400:51:13-
123MB564947Kunstýř JanPraha6300:51:26-
124MB574365Horáček JiříKolín6400:51:36-
125MB583583Vandas MartinNymburk7100:52:12-
126MB588525Sova JanMP Praha6500:52:27-
127MB609403Gregor AlešOlomouc6600:53:06-
128MB619907Přenosil VáclavUhlířské Janovice6600:53:26-
129MB626401Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:53:53-
129MB626308Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:53:53-
131MB629475Vojta Pavelneregistrován7200:53:57-
132MB637922Vlasák JanNymburk6800:54:59-
133MB63950Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:55:04-
134MB643562Máčel MartinMENX-Krucemburk6300:55:43-
135MB657165Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:57:23-
136MB661920Čermák PetrPraha7200:57:42-
137MB671533Nováček DavidPraha - Košíře7000:58:45-
138MB683129Koloc PavelAC Total Zero6500:59:58-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC28274Smrčka MilošBK Říčany5400:34:46-
2MC432Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:11-
3MC50468Suchý JiříPraha 45900:36:54-
4MC79547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:02-
5MC92539Klimeš JiříAC Náchod6100:38:20-
6MC93540Flídr JanMK Kladno5700:38:22-
7MC104240Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:43-
8MC11757Ondrůšek LiborNadace na ochranu zvířat6000:39:15-
9MC143929Jandečka IvanPraha Sakradotín6100:39:59-
10MC152289Hamerník JanChotěnice5500:40:12-
11MC156545Vanta JosefSK Hronov6200:40:18-
12MC169213Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:40:42-
13MC172482Valjent JiříChodov u K. V.6200:40:44-
14MC17562Pur VáclavŠumperk5500:40:48-
15MC183465Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:40:57-
16MC189311Berky JiříSDH Termesivy6200:41:06-
16MC18940Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:06-
18MC20684Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:31-
19MC217314Turay FrantišekSKC Pečky5500:41:40-
20MC224650Tomsa PavelDoubrava6200:41:46-
21MC23190Kára VladimírAC Patřín6200:41:58-
22MC241671Roubík FrantišekČerčany5600:42:10-
23MC24385Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:12-
24MC249101Prokop OndřejDromeus6200:42:20-
25MC257592Laur ZbyněkPraha6200:42:28-
26MC258279Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:29-
27MC259917Dvořák LadislavOstrava6200:42:30-
28MC26277Kucko MiroslavLiberec5800:42:32-
29MC274354Eichler IvoUSK Praha6100:42:54-
30MC276349Týč LubomírDlouhý Most6100:43:00-
31MC280245Vodička JiříSokol Maleč5300:43:04-
32MC281481Šilhan JaromírMělník5500:43:08-
33MC285949Sedlák JiříPřelouč5800:43:11-
34MC304277Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:43:38-
35MC309565Buzek OldřichPraha - Čakovice6100:43:44-
36MC32016Paleček BohumilLouňovice5700:44:01-
37MC322566Fendrych TomášBřevnov5400:44:05-
38MC332248Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:28-
39MC335641Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:44:29-
40MC348256Beneš JanASK Lovosice5700:44:38-
41MC354115Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:44:48-
42MC35665Otava MiroslavTraged Team6200:44:50-
42MC356253Němec MilošBONBON5900:44:50-
44MC362112Krbec DrahomírVižina6000:44:57-
45MC36453Čižinský JaromírSABZO Praha5500:45:00-
46MC384588Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:45:39-
47MC39658Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:45:59-
48MC399137Dunda VáclavPraha 156000:46:10-
49MC402389Rychlík IvanFNKV/Praha6200:46:11-
50MC413195Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:21-
51MC422138Doubek ZdeněkPraha 95600:46:32-
52MC423524Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:35-
53MC425118Chmel ZdeněkMMC6200:46:36-
54MC431111Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:46:45-
55MC440474Řehola JiříMPO/Praha5600:47:16-
56MC44152Mašek RomanNovis TK Praha6100:47:20-
57MC452659Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:40-
58MC472648Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:48:13-
59MC475257Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5900:48:19-
60MC477147Ransdorf JiříRunfree5700:48:25-
61MC484411Starý Oldřichneregistrován6000:48:33-
62MC488395Polčin MiroslavBřežany II5700:48:43-
63MC49431Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:48:52-
64MC509800Falcman JaroslavSČVaK Ústí nad Labem5400:49:37-
65MC523262Konůpek JaromírChotěboř5700:50:01-
66MC528238Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:09-
67MC531560Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:14-
68MC538952Hoznauer AlešPraha Nusle6000:50:40-
69MC542212Krofta JiříVSK FTVS / Praha5500:50:43-
70MC54973Metelka JosefPraha5700:50:56-
71MC570496Starý FrantišekPardubice5600:51:34-
72MC585962Valta StanslavKolín5800:52:19-
73MC592169Hlava MilanLongrun.cz5500:52:33-
74MC600422Trhlík MilošPraha 45900:52:56-
75MC603168Baláž JánNepolisy6200:52:58-
76MC61186Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:53:10-
77MC613162Ondra ZdeněkNohejbal Pečky5700:53:20-
78MC616378Motejlek LuborNymburk5500:53:22-
79MC644684Miřejovský TomášSABZO Praha6100:55:48-
80MC648905Dědek IvanSokol Kobylisy6100:56:02-
81MC653963Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:56:50-
82MC698301Dolejš RadomírSABZO/AVC5801:04:50-
83MC699620Veselý VratislavTankodrom Miloice5801:05:07-
84MC701514Fusik JánBBS Bratislava5801:05:23-
85MC707506Kříž ZlatomírPraha 65601:08:47-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD137492Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:39:49-
2MD165233Němec JiříLockar Loket4800:40:38-
3MD204305Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:25-
4MD206325Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:41:31-
5MD237226Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:03-
6MD25063Svoboda VáclavJihočeský klub maratonců4900:42:23-
7MD304234Tausinger IgorCrotalus Praha4900:43:38-
8MD37242Kubát JiříKalt Kolín5000:45:15-
9MD376498Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:20-
10MD382637Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:36-
11MD429507Bártl IvoTJ Lokomotiva Nymburk4800:46:41-
12MD449911Horna JoseZámostí5100:47:34-
13MD454595Cipl FrantišekBonbon Praha5100:47:46-
14MD4951Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:48:54-
15MD496246Zeman VáclavLiga 100 Praha4300:48:58-
16MD509258Machálek JosefSokol Vilémovice5000:49:37-
17MD521199Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:49:57-
18MD52592Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:50:08-
19MD540424Vodvárka PetrSemily4700:50:41-
20MD548541Tučný JanMK Pardubice4700:50:50-
21MD588139Novák PetrBonbon5100:52:27-
22MD603330Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:52:58-
23MD635205Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:54:27-
24MD642379Holas JaromírTraged Team Praha5200:55:38-
25MD64946Pícha TomášAgro Kolín5200:56:05-
26MD656127Březina PetrSABZO Praha4600:57:22-
27MD664666Sakař PavelČelákovice5200:57:50-
28MD66633Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:58:16-
29MD678558Běhal JaromírSabzo Praha4800:59:17-
30MD684557Plzák JiříSABZO Praha4601:00:00-
31MD697446Černý KarelPraha5001:04:06-
32MD704260Tuček JosefDepo Pardubice4401:06:36-
33MD711548Krejsa VáclavBON BON Praha5201:12:13-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME372497Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:15-
2ME458531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:51-
3ME517502Kocian LuděkAVC4200:49:48-
4ME522478Louda MilošSokol Loučeň4100:49:58-
5ME557522Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:11-
6ME566585Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:29-
7ME579903Janeček JaroslavPraha4000:51:46-
8ME62064Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:53:27-
9ME652513Sedláček JozefBoleráz3900:56:27-
10ME677421Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:12-
11ME689440Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:02:07-
12ME690553Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:02:08-
13ME692406Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:03:26-
13ME69251Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:03:26-
15ME695247Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:03:33-
16ME712636Vágner JiříPraha 64101:12:47-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA109510Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:39:00-
2ZA114300Poborská HelenaKerteam7800:39:12-
3ZA145546Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:01-
4ZA165624Miličková MarieNové Město na Moravě9200:40:38-
5ZA18269Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:40:56-
6ZA199320Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:19-
7ZA235317Roznosová JuliePraha8700:42:01-
8ZA241252Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:42:10-
9ZA259602Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:42:30-
10ZA289910Dvořáková PetraAC Čáslav8100:43:14-
11ZA318450Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:43:58-
12ZA330937Svěráková DagmarPraha 67900:44:14-
13ZA335909Javůrková JanaAC Čáslav8900:44:29-
14ZA337149Schlosáriková EvaTERC8600:44:31-
15ZA343358Gruberová MarkétaMK KLadno8200:44:35-
16ZA366113Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:45:01-
17ZA378936Brejníková MarkétaPraha8400:45:23-
18ZA381359Stříhavková PetraAC Choceň/Choceň7900:45:35-
19ZA391432Vidimová BarboraTriski HP/ Praha9600:45:52-
20ZA398960Rusínová TerezaRumburk8000:46:04-
21ZA406667Vávrová MarkétaRolníci TJ ČZU Praha8500:46:13-
22ZA410687Cibulková LenkaMladá Boleslav8000:46:19-
23ZA427135Kopecká ZuzanaPraha7900:46:40-
24ZA438364Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:47:12-
25ZA439570Kudrnová AnnaPraha 88600:47:14-
26ZA453953Hájková LucieHisport team8600:47:43-
27ZA459923Pohnětalová MariePraha8000:47:52-
28ZA469178Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:07-
29ZA471402Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:48:12-
30ZA481397Hrdinová JanaAC Česká Lípa9300:48:29-
31ZA491412Jílková Evaneregistrována9000:48:45-
32ZA504425Pilařová EvaPraha 47800:49:16-
33ZA505159Nová EvaSokol Hoření Paseky8200:49:20-
34ZA507164Urbanová Luciebezeckaskola.cz8000:49:28-
35ZA525939Hajná VeronikaKutná Hora8800:50:08-
36ZA533419Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:50:17-
37ZA549405Koskanova AnetaPraha8300:50:56-
38ZA561410Sklenářová TerezaTrisport Team/Nadace na ochranu zvířat8400:51:15-
39ZA562488Javůrková Lenkamicrun.com8100:51:20-
40ZA571428Vančurová RadkaHISPORT TEAM8300:51:35-
41ZA574647Ludvíková KatarínaPeksport7900:51:36-
42ZA577434Kopecká AnnaPraha8300:51:42-
43ZA593619Mocková LenkaTankorom Milovice8600:52:34-
44ZA596467Vlastníková Kateřinaneregistrována8700:52:42-
45ZA602417Šlapáková PavlaPraha 157800:52:57-
46ZA606574Kervitcerová Soňakerteam7900:53:03-
47ZA610635Balazsova Andreapraha8600:53:08-
48ZA615604Čokrtová JanaČeský Brod9200:53:21-
49ZA624456Krcháková Irenaneregistrována8700:53:40-
50ZA626480Součková Eliškaneregistrována8900:53:53-
51ZA630959Šumberová KateřinaTerc8600:54:05-
52ZA632499Skalova LucieM-team Praha8200:54:15-
53ZA636627Pospíchalová KamilaAK Olomouc8300:54:31-
54ZA646209Niedobová VeronikaSokol Kolín - atletika8700:55:57-
55ZA658153Horká LenkaKlub letmých houbařů Krč8300:57:27-
56ZA660649Strejčková AnnaVelký Osek9000:57:31-
57ZA662182Krbcová JiřinaVižina8500:57:45-
58ZA670477Gandolfo Silvananeregistrována8600:58:32-
59ZA678203Tichá DominikaPaběnice8000:59:17-
60ZA682493Mocová BarboraBK Divoká Šárka8100:59:31-
61ZA687916Bendová StanislavaRatiboř8601:01:41-
62ZA688442Zlatovska JanaM-team8101:01:47-
63ZA696435Bedrnová KateřinaPraha8501:03:37-
64ZA709444Albrechtová ŠárkaPardubice9001:09:10-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB46676Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:19-
2ZB54297Formanová LenkaHvězda Pardubice7600:36:57-
3ZB213282Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:37-
4ZB215515Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7200:41:39-
5ZB291104Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:17-
6ZB316964Gajdová MagdalenaPraha7400:43:55-
7ZB325346Teplá KateřinaNadace na ochranu zvířat7600:44:07-
8ZB332901Francová BlankaČS MTB Praha7500:44:28-
9ZB343580Kaščáková PetraAdidas7500:44:35-
10ZB382685Punčochářová DitaHiSport Team7700:45:36-
11ZB385451Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:41-
12ZB486200Kačerová MonikaZvole7400:48:41-
13ZB496656Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:48:58-
14ZB507249Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:28-
15ZB516680Mědílková IvaCK Vinohradské Šlapky7100:49:47-
16ZB519261Horká VeronikaGP Kolín7500:49:55-
17ZB520167Hánová JitkaAC Česká Lípa7100:49:56-
18ZB534454Jirásková KateřinaPraha 97600:50:19-
19ZB545521Haľková JaroslavaPraha7700:50:46-
20ZB546399Karbulková Alicewww.muddysport.net7200:50:48-
21ZB562662Nezvalová MirkaBabické matky7400:51:20-
22ZB565426Cibulková JanaPraha7100:51:28-
23ZB581640Filipová LídaTERC7000:52:10-
24ZB584607Drahotová IlonaNymburk7500:52:13-
25ZB598173McLeanová EvaPraha 47700:52:44-
26ZB600157Dědková RenátaBěžecká škola Miloše Škorpila7300:52:56-
27ZB608504Králová BohumilaGP/Kolín6800:53:05-
28ZB631439Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec n/C6900:54:10-
29ZB638236Hýblová Kateřinaneregistrována7100:55:00-
30ZB641211Bartošová PetraGerontClub7600:55:13-
31ZB645549Houžvičková IvetaAeroklub Kolín6800:55:49-
32ZB651221Matyášová KamilaMilčice7700:56:19-
33ZB663206Jirásková Jitkaneregistrována7500:57:48-
34ZB665491Hýřová Blankaneregistrována7200:58:11-
35ZB666441Valešková VěraBěžecká škola7600:58:16-
36ZB669180Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:58:26-
37ZB676121Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:59:05-
38ZB694215Žaliová IvaAVC Praha7701:03:28-
39ZB700448Rubešová KateřinaČeský Brod6801:05:20-
40ZB705184Schvachová StáňaPřelouč7101:07:38-
41ZB713447Nádherová HanaHradec Králové6801:13:44-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC168538Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:40:39-
2ZC270331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:44-
3ZC408921Sládková JanaAC Doma6600:46:16-
4ZC435681Mališová KarlaUSK Praha6000:46:52-
5ZC477464Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:25-
6ZC485128Breburdová HanaMK Kladno6100:48:40-
7ZC512458Němečková MartinaSK 4 Dvory České Budějovice6500:49:41-
8ZC538452Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:50:40-
9ZC558961Růžičková BlankaPraha 96500:51:13-
10ZC581237Bieblová JanaPraha 66100:52:10-
11ZC587501Středová IvanaKlučov6500:52:24-
12ZC590420Handrychova GabrielaKlub letmých houbařů Krč6700:52:29-
13ZC617181Friedelová OlgaNymburk6000:53:25-
14ZC633177Pospíšilová VěraPardubice5800:54:18-
15ZC634657Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:54:20-
16ZC650416Patková JitkaKlub letmých houbařů Krč6000:56:18-
17ZC659208Dvořáková LenkaPečky6600:57:29-
18ZC674455Plášilová IvanaPardubice6300:58:53-
19ZC680438Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:59:23-
20ZC685190Navrátilová HanaPraha 46601:00:10-
21ZC691561Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:03:14-
22ZC707594Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:47-
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD265337Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:42:38-
2ZD437534Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:01-
3ZD493418Vodvárková EliškaSemily5500:48:51-
4ZD498615Valentová KvětaAVC Praha5600:49:01-
5ZD513404Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:49:43-
6ZD571544Vacková HanaSK Hronov5600:51:35-
7ZD605605Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:53:00-
8ZD668683Skalická VlastaPraha5100:58:24-
9ZD681312Ge Evžen + SáraSK Jizera5400:59:27-
10ZD702187Vacková AlenaPraha 85101:05:39-
11ZD703523Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:27-
12ZD706189Doubková DarinaPraha 95701:08:20-
13ZD715429Požgayová JanaBonbon Praha5501:28:43-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1271Fejfar OndřejIntrenér.cz8900:30:50-
2MA2543Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:31:08-
3MA3572Frei MartinAK Kroměříž - ADIDAS8600:31:28-
4MA4270Vitko JurajMKSS Kysucke Nove Mesto8600:31:31-
5MA5631Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:32:07-
6MA6239Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:34-
7MA7599Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:36-
8MA8223Minařík PetrAK Zlín7600:32:42-
9MA9601Mrázek JanKerteam8100:32:44-
10MA108Dražan JaroslavHisport team8100:32:58-
11MA113Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:03-
1MB11462Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:03-
12MA13630Staněk MartinAC Slovan Liberec8600:33:13-
13MA14526Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:17-
2MB15479Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:22-
14MA1623Hejduk ZdenekTJ Sokol Kolín - Atletika8900:33:57-
15MA1715Janoušek MilanUSK Praha9100:34:03-
16MA18512Trojan MartinSK Chotěboř7800:34:07-
17MA19643Vodička JosefTJ Zentiva8100:34:11-
18MA20519Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:12-
19MA21587Pucholt TomášTJ Dukla Praha9400:34:15-
20MA22470Lajtkep PetrAC SLOVAN LIBEREC7300:34:16-
21MA2329Frauenberg HynekNymburk8200:34:18-
22MA2419Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:34:21-
23MA25614Németh MiloňAC Česká Lípa7800:34:23-
3MB26628Havelka PetrHBK Dřinov7200:34:32-
24MA27918Noah DanielPraha8400:34:41-
1MC28274Smrčka MilošBK Říčany5400:34:46-
4MB29932Kovář MichalHI Sporteam7100:35:19-
25MA3018Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:25-
26MA3127Herda JanU.A.C.8300:35:26-
27MA3213Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:35:28-
28MA33906Dymák PavelChrudim8700:35:36-
29MA34224Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:35:45-
5MB355Tichý FrantišekCatus Bike Team Světlá nad Sázavou6600:35:56-
30MA36626Beránek JiříCatus team8300:35:57-
31MA37670Truhlář LubošTriSport Team8700:36:01-
32MA38285Ekl TomášHořovice8300:36:03-
33MA39618Heřmánek MartinPelhřimov8600:36:04-
33MA3939Novák Jan PavelHorní Studenec9100:36:04-
35MA41536Borovec AlexandrChoceň7600:36:06-
6MB4214Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:36:10-
36MA43210Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:36:11-
2MC432Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:11-
7MB45629Procházka JosefASK Děčín7100:36:16-
1ZB46676Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:19-
37MA4737Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:36:44-
37MA47280Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:36:44-
39MA49278Malý JiříSKP Nymburk8000:36:48-
40MA50669Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:36:54-
3MC50468Suchý JiříPraha 45900:36:54-
40MA50575Řípa OndřejHO Sherpa Climb Černošice8100:36:54-
8MB53276Bambas JosefFokoláre Brno7100:36:56-
2ZB54297Formanová LenkaHvězda Pardubice7600:36:57-
42MA55175Řemínek MatějAC Choceň/Choceň8600:37:04-
42MA55508Rendl Josefbehej.com7600:37:04-
44MA57625Bořil VojtěchLowepro Žďár nad Sázavou9000:37:08-
45MA58242Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:37:11-
46MA59940Kovář Miroslavwww.klacky.cz8100:37:13-
47MA60295Jirásek MarekTNS AISA7300:37:15-
48MA61517Bednář Tomášwww.penco.cz8000:37:16-
49MA62286Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:37:18-
50MA63933Sýkora MilošKerteam7500:37:19-
9MB6411Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:37:21-
51MA65466Vlastník JiříKB Kapslovna Praha7900:37:22-
52MA66288Vlček JiříSPONA Teplice7300:37:24-
10MB66535Michalec RomanSP Čelákovice6500:37:24-
53MA68686Jiránek TomášAlpinePro Mladá Boleslav7300:37:29-
11MB696Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:33-
54MA70284Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:37:34-
12MB71275Malina LiborMaraton Klub Kladno7000:37:43-
55MA72564Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:37:44-
56MA73281Chudo MartinSTADLER7700:37:51-
57MA7432Šťastný TomášModřany7900:37:53-
58MA759Lhota PetrPečecká desítka7700:37:54-
59MA7630Němec JanKolín7300:37:55-
60MA77954Rybáček MiroslavHisport team8700:37:56-
61MA78290Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:38:01-
4MC79547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:02-
13MB79651Beshir ErvinSK Zdice6700:38:02-
62MA8112Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:38:04-
14MB82551Stolárik PeterZŠ Hostýnská Praha7000:38:07-
63MA8343Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:09-
64MA84291Janočko JánTERC8200:38:10-
64MA84303Doskočil ZdeněkBechyně8900:38:10-
66MA86283Babica MilanVsetín8100:38:15-
66MA8647Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:15-
15MB8638Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:38:15-
68MA89617Vítů MichalBěžecká škola Miloše Škorpila / Pel7800:38:16-
16MB90487Javůrek Michalmicrun.com7200:38:17-
69MA90577Pistulka OndřejNYX.cz8100:38:17-
5MC92539Klimeš JiříAC Náchod6100:38:20-
6MC93540Flídr JanMK Kladno5700:38:22-
17MB94550Schovánek PetrKrčský les6500:38:23-
70MA95573Markup MichalSpartak Praha 48600:38:25-
71MA96927Bohdal JaroslavMK Kladno7600:38:28-
72MA97589Štefan PetrSokol Královské Vinohrady7600:38:30-
73MA98919Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:31-
18MB99661Onderka AloisPraha 8 - Kobylisy6900:38:33-
19MB10076Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad LIpou6800:38:34-
74MA101299Gášek LadislavPraha 98400:38:37-
75MA102567Tomeš JardaNerudní běžci/PIM BK Petřín8100:38:39-
76MA10354Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:41-
7MC104240Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:43-
77MA10426Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:38:43-
78MA106912Jedlička JaroslavSK DNF8500:38:47-
79MA107243Teplý OndřejHISPORT Team7800:38:55-
80MA10825Singr MartinSKP Nymburk8700:38:59-
1ZA109510Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:39:00-
81MA110296Sedláček JanEwingPR8600:39:04-
82MA111313Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:08-
20MB111970Kotyk JanKolín Sokol7200:39:08-
83MA113935Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:39:10-
2ZA114300Poborská HelenaKerteam7800:39:12-
84MA114321Kučera Vojtěchsólo projekt8600:39:12-
21MB116682Bubeníček JiříTJ Sokol Lhotka6800:39:14-
8MC11757Ondrůšek LiborNadace na ochranu zvířat6000:39:15-
85MA118250Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:39:16-
86MA11936Vichera PavelVodaproživot7800:39:18-
87MA120263Šmahel LukášStrunkovice nad Blanicí7800:39:19-
22MB121231Scheu HaraldLMB6900:39:21-
88MA122908Telipský Martinneregistrován7800:39:22-
89MA123674Audrain SimonK.O. Podebrady8300:39:23-
90MA124902Vaculík JiříPraha 67400:39:24-
23MB125146Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:33-
91MA126915Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:39:34-
24MB1264Petr JosefSlovan Liberec6300:39:34-
25MB128509Nohejl TomášTono agency6700:39:36-
92MA129971Bican StanislavPraha7900:39:37-
26MB12928Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:39:37-
93MA131609Dufek DavidTODOBIEN8000:39:39-
94MA132216Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:39:41-
27MB13366Hora HonzaHořovice7100:39:43-
95MA134227Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:39:46-
96MA135306Hrabal Josefneregistrován8100:39:47-
28MB136198Vavák LiborSokol Sadská6500:39:48-
29MB137272Koupilek JiříKolovraty6600:39:49-
29MB137955Matula MartinHisport team7100:39:49-
1MD137492Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:39:49-
97MA14024Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:39:51-
31MB140655Svěchota PetrSpartak Praha 46600:39:51-
98MA142904Miler PavelSokol Kolín7900:39:58-
9MC143929Jandečka IvanPraha Sakradotín6100:39:59-
32MB144559Čadil JanPraha 66400:40:00-
3ZA145546Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:01-
99MA146556Daič StanislavKutná Hora7900:40:07-
33MB147348Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:40:08-
100MA148309Vojta RadimHradištko8900:40:09-
100MA14896Prager KarelCK Vinohradské šlapky9400:40:09-
102MA150944Šacl MichalŘečice9300:40:10-
102MA150576Roman MartinVIBRAM Fivefingers8300:40:10-
10MC152289Hamerník JanChotěnice5500:40:12-
104MA153333Kotlář PetrTERC8200:40:13-
34MB154329Coubal JiříRYBÁRNA TRITON ČESKÁ LÍPA6900:40:14-
105MA155578Punda VáclavPraha9000:40:16-
106MA156324Vrabec OndrejOK Sparta Praha8300:40:18-
35MB15622Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:18-
11MC156545Vanta JosefSK Hronov6200:40:18-
107MA15987Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:40:21-
108MA160555Januška OldřichTrisport Team7300:40:25-
36MB161679Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:40:30-
109MA162292Potrok PeterKralupy nad Vltavou7300:40:31-
109MA16274Vítů AdamNymburk7500:40:31-
111MA164598Dvořák JosefJámy9100:40:32-
112MA165925Chudomel OndřejBrušperk7900:40:38-
2MD165233Němec JiříLockar Loket4800:40:38-
4ZA165624Miličková MarieNové Město na Moravě9200:40:38-
1ZC168538Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:40:39-
12MC169213Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:40:42-
113MA169653Václavík JiříSokol Dobříš8600:40:42-
113MA16945Grynchuk VolodymyrPIM Divoká Šárká7700:40:42-
13MC172482Valjent JiříChodov u K. V.6200:40:44-
115MA17282Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:40:44-
116MA174472Choutka Petrneregistrován8900:40:46-
14MC17562Pur VáclavŠumperk5500:40:48-
117MA176568Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:40:49-
118MA177214Kilarský MarekPraha 97300:40:52-
118MA177453Zvoník JiříEPO-Team8000:40:52-
120MA179269Havlik RadimLBS Praha7800:40:53-
121MA180494Matějka JosefPraha7300:40:54-
122MA181304Zajíc JiříKutná Hora8000:40:55-
5ZA18269Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:40:56-
15MC183465Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:40:57-
37MB183529Jandík OldřichBSB Bakajda7100:40:57-
123MA185255Karbulka Pavelwww.muddysport.net7300:41:03-
38MB185326Michalik Slavomírneregistrován6800:41:03-
123MA185335Matocha JakubVsetín8800:41:03-
39MB188350Pavlík JosefSK DNF7200:41:05-
16MC189311Berky JiříSDH Termesivy6200:41:06-
125MA189342Pipek JanVŠSK MFF UK Hrbatý pes8200:41:06-
16MC18940Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:06-
40MB19289Košťák ZdeněkVeslařský klub Lysá nad Labem6400:41:08-
40MB192658Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:41:08-
126MA194230Kupr JanHŠ Poděbrady8500:41:12-
42MB195663Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:14-
127MA196966Rout JiříDřevorubci7500:41:15-
127MA19668Mašek PetrFitcentrum L-S Club Vrchlabí7900:41:15-
129MA198581Černý MichalSŠK Újezd nad Lesy9400:41:17-
130MA199596Šacl VojtěechTJ Radešinská Svratka9100:41:19-
6ZA199320Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:19-
131MA20156Skala RomanPraha 57300:41:21-
132MA202293Schovánek josefKlub letmých houbařů Krč9200:41:22-
133MA203287Čančík MichalAK Sokolov7400:41:24-
3MD204305Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:25-
134MA205347Řezáč MartinPraha7900:41:27-
18MC20684Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:31-
135MA206105Dědic Romanbezeckaskola.cz7400:41:31-
4MD206325Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:41:31-
43MB20978Gloser VáclavSK Babice7200:41:32-
136MA21094Čermák MilošPraha 9 - Černý Most7900:41:35-
44MB211537Skála RadekČESKÝ BROD6900:41:36-
44MB21181Kébl KarelBukovno6800:41:36-
3ZB213282Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:37-
137MA213122Růžička ŠtěpánPečky9300:41:37-
4ZB215515Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7200:41:39-
138MA215220Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:41:39-
46MB21770Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:41:40-
19MC217314Turay FrantišekSKC Pečky5500:41:40-
139MA21948Tichý FrantišekCatus Bike Team Světlá nad Sázavou9400:41:41-
47MB220375Svatoň JanPraha6300:41:42-
48MB221323Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:43-
140MA222660Němec PetrNadace na ochranu zvířat7800:41:44-
141MA223673Planka Tomášneregistrován8000:41:45-
20MC224650Tomsa PavelDoubrava6200:41:46-
142MA224606Hybler RomanNymburk8300:41:46-
143MA22610Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:41:48-
144MA227353Raindl PavelHranice8100:41:49-
145MA228340Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:41:51-
49MB229319Kodr Karelneregistrován7000:41:52-
146MA230511Havel FilipBK Louny9100:41:57-
21MC23190Kára VladimírAC Patřín6200:41:58-
147MA231307Krameš JaroslavPraha 8-Trója7400:41:58-
147MA23144Nejedlý PetrPraha 57400:41:58-
149MA234339Vasilev PetrAC Mageo8000:42:00-
7ZA235317Roznosová JuliePraha8700:42:01-
150MA236642Papaj PetrKanoistika Poděbrady9200:42:02-
5MD237226Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:03-
151MA237341Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:03-
152MA239638Král AlešSK Chotěboř7800:42:06-
153MA240318Plaček VojtěchASK Děčín9600:42:08-
8ZA241252Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:42:10-
22MC241671Roubík FrantišekČerčany5600:42:10-
154MA243639Minichbauer LiborPraha7300:42:12-
23MC24385Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:12-
155MA245677Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:42:13-
155MA245343Veis ŠtěpánPraha 67800:42:13-
157MA247946Šlechta BorisHanuman8400:42:14-
158MA24860Heller TomášHradec Králové8100:42:15-
24MC249101Prokop OndřejDromeus6200:42:20-
6MD25063Svoboda VáclavJihočeský klub maratonců4900:42:23-
159MA251371Vybíral LukášPlzeň8300:42:24-
50MB252103Zachař JiříBS Team7100:42:25-
160MA252460Štella TomášPraha9100:42:25-
51MB25471Billík Zdenkoneregistrován6900:42:26-
161MA254102Blažek ZdeněkPraha 58600:42:26-
52MB256355Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:27-
25MC257592Laur ZbyněkPraha6200:42:28-
26MC258279Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:29-
53MB25972Klepl FilipKLESPOL Praha6600:42:30-
27MC259917Dvořák LadislavOstrava6200:42:30-
9ZA259602Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:42:30-
54MB262108Marek PavelJenštejn6800:42:32-
28MC26277Kucko MiroslavLiberec5800:42:32-
162MA262554Januška JiříTrisport Team7500:42:32-
1ZD265337Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:42:38-
163MA26691Bláha JanPardubice7400:42:39-
55MB267610Žanda JanSK Chotěboř6700:42:40-
164MA268114Vesely Tomasneregistrován8400:42:41-
165MA269613Weinfurt PetrBělčice8400:42:43-
2ZC270331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:44-
166MA271928Pavlíček MichalHorní Počernice7900:42:45-
167MA272675Hnilica TomášPrevazne neskodny dbt8000:42:46-
56MB273322Fiala EnricoPIM BK7100:42:48-
29MC274354Eichler IvoUSK Praha6100:42:54-
57MB275950Kraus VáclavPřelouč6400:42:58-
30MC276349Týč LubomírDlouhý Most6100:43:00-
168MA277334Liška Janwww.bezeckaskola.cz Praha8300:43:01-
169MA278463Štella LukášPraha8900:43:02-
58MB27995Gregořica MiroslavPříbram6700:43:03-
31MC280245Vodička JiříSokol Maleč5300:43:04-
32MC281481Šilhan JaromírMělník5500:43:08-
170MA281634Havrlant Jiřízajíci z vaillantu7600:43:08-
171MA283120Uvízl MartinNadace na ochranu zvířat7600:43:09-
172MA284345Řezáč JanMladá Boleslav7800:43:10-
59MB285229Němec Arnoštneregistrován6500:43:11-
59MB285373Vidim TomášPraha7100:43:11-
33MC285949Sedlák JiříPřelouč5800:43:11-
173MA288366Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:43:12-
10ZA289910Dvořáková PetraAC Čáslav8100:43:14-
61MB290632Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:43:16-
5ZB291104Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:17-
174MA292357Horák LuďaChotěboř9300:43:19-
175MA293150Jacko BranislavTrisportteam8200:43:21-
176MA294344Řehák MartinMnichovice8400:43:23-
177MA295951Čábela RadekASK Slavia Praha8600:43:24-
62MB296107Fenyk PavelPraha 86500:43:29-
178MA297930Svoboda JanPraha8200:43:30-
179MA298938Posejpal JanPraha 68500:43:35-
63MB299332Bechyně RadekAK Kolín6700:43:36-
63MB299244Řízek MáraVeteran club Děčín7200:43:36-
180MA301967Staněk MartinKO Poděbrady7700:43:37-
180MA301117Konvalina MatějČeská Lípa8500:43:37-
180MA301965Pašek MarcelMelechov team7500:43:37-
65MB304571Drahoňovský RomanPetrovice6700:43:38-
34MC304277Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:43:38-
7MD304234Tausinger IgorCrotalus Praha4900:43:38-
66MB307622Maršík PetrSK Slavoj Čáslav7100:43:39-
183MA30867Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:43:41-
35MC309565Buzek OldřichPraha - Čakovice6100:43:44-
67MB310621Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:43:45-
184MA311387Hejný PavelPraha 7 - Holešovice8200:43:46-
68MB312611Rys JiříDlouha Lhota6400:43:48-
185MA312485Barták ZdeněkSadská8800:43:48-
186MA314473Železný MichalRatenice9300:43:52-
187MA315136Kučera PavelPraha 138600:43:54-
188MA316316Pomsar MiroslavLysá nad Labem7500:43:55-
6ZB316964Gajdová MagdalenaPraha7400:43:55-
189MA318584Curda VitTJ Lokomotiva - Stara Hlina8600:43:58-
11ZA318450Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:43:58-
36MC32016Paleček BohumilLouňovice5700:44:01-
190MA321943Tringela JosefLužany7700:44:03-
69MB322368Formánek PetrKasia6500:44:05-
37MC322566Fendrych TomášBřevnov5400:44:05-
70MB324204Lukeš MartinJablonec nad Nisou6800:44:06-
7ZB325346Teplá KateřinaNadace na ochranu zvířat7600:44:07-
191MA326361Růžek Martinneregistrován8200:44:08-
191MA326338Matzner KarelM - Team8200:44:08-
193MA328516Ungr MarcelSKP Nymburk7600:44:10-
194MA329351Bruner TomášPečky8900:44:12-
12ZA330937Svěráková DagmarPraha 67900:44:14-
195MA331616Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:44:20-
8ZB332901Francová BlankaČS MTB Praha7500:44:28-
38MC332248Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:28-
196MA332327Poupa PetrPraha8200:44:28-
39MC335641Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:44:29-
13ZA335909Javůrková JanaAC Čáslav8900:44:29-
14ZA337149Schlosáriková EvaTERC8600:44:31-
197MA338459Haken TomasKolín8300:44:32-
71MB338457Plaček TomášASK Děčín6300:44:32-
197MA338569Sedlačík Tomáš97. Vlčáci8200:44:32-
199MA341483Petratur RadimNalok.cz7700:44:34-
72MB34180Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:34-
9ZB343580Kaščáková PetraAdidas7500:44:35-
200MA343380Tesař OndřejPraha 87700:44:35-
15ZA343358Gruberová MarkétaMK KLadno8200:44:35-
200MA343201Zmek OndřejPraha 98600:44:35-
202MA347392Procházka PetrPraha8000:44:37-
40MC348256Beneš JanASK Lovosice5700:44:38-
203MA349228Lacina OndřejPraha8400:44:40-
73MB350360Kotval PavelŘíčany6800:44:41-
204MA351590Deml MarekHAZ Oddil7400:44:43-
74MB352678Hron RobertPoděbrady6700:44:45-
75MB353956Kolář JanPraha Tritraining6900:44:46-
41MC354115Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:44:48-
76MB355172Koller PavelBezdědice7000:44:49-
42MC356253Němec MilošBONBON5900:44:50-
42MC35665Otava MiroslavTraged Team6200:44:50-
77MB358600Hunčovský MartinČAU6400:44:52-
78MB359390Stolín JosefRelative Team7100:44:53-
78MB359957Nigrin VlastimilVNI6400:44:53-
80MB361362Nádhera PetrHradec Králové6700:44:54-
44MC362112Krbec DrahomírVižina6000:44:57-
205MA363664Žalud AlešTJ Lovochemie Lovosice7800:44:59-
45MC36453Čižinský JaromírSABZO Praha5500:45:00-
206MA364490Děrda JanPraha8100:45:00-
16ZA366113Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:45:01-
81MB367396Choutka PetrIntersport Kolín6500:45:02-
207MA368591Flaška Pavelneregistrován7500:45:03-
208MA36983Formánek Jakub1. PKO7500:45:05-
82MB370294Rudolf TomášEnergy Team7200:45:13-
209MA371194Vacka Martinneregistrován9200:45:14-
8MD37242Kubát JiříKalt Kolín5000:45:15-
1ME372497Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:15-
83MB37475Červenka MiroslavMK Žebrák6400:45:16-
210MA375913Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov8600:45:18-
84MB376652Szabo DavidTJ Sokol Dobříš7000:45:20-
9MD376498Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:20-
17ZA378936Brejníková MarkétaPraha8400:45:23-
211MA379612Sůva MichalSKC Pečky9200:45:30-
212MA380132Kejzlar JeníkSOS dětské vesničky7900:45:33-
18ZA381359Stříhavková PetraAC Choceň/Choceň7900:45:35-
10ZB382685Punčochářová DitaHiSport Team7700:45:36-
10MD382637Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:36-
46MC384588Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5900:45:39-
11ZB385451Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:41-
213MA385376Bugan BystrikPraha8000:45:41-
214MA387367Skovroňský BohdanSenik7800:45:43-
85MB388116Chvátal VladimírÚvaly6700:45:44-
215MA388500Maryška JinřichM-team Praha8000:45:44-
216MA390381Slavík MiroslavKounice7500:45:46-
19ZA391432Vidimová BarboraTriski HP/ Praha9600:45:52-
217MA391407Řechtáček JiříPraha7300:45:52-
86MB393408Kaprálek KarelVelim6700:45:54-
87MB39417Chmelík MartinLTC Praha 96500:45:56-
218MA395222Herc Svatoplukneregistrován8600:45:58-
47MC39658Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:45:59-
88MB397336Horák LuděkHB7000:46:00-
20ZA398960Rusínová TerezaRumburk8000:46:04-
48MC399137Dunda VáclavPraha 156000:46:10-
219MA399668Steinhart MichalČZU Rolníci8400:46:10-
89MB399126Staněk MilanKenast Pečky6600:46:10-
90MB402383Sembaj IvanTJ ZENTIVA6800:46:11-
220MA402109Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:46:11-
49MC402389Rychlík IvanFNKV/Praha6200:46:11-
221MA405645Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:46:12-
222MA406644Černý JanNymburk8800:46:13-
21ZA406667Vávrová MarkétaRolníci TJ ČZU Praha8500:46:13-
3ZC408921Sládková JanaAC Doma6600:46:16-
223MA409597Stehlík MarekTJ Radešínská Svratka7300:46:18-
22ZA410687Cibulková LenkaMladá Boleslav8000:46:19-
91MB410941Novotný PetrRadovesnice I7000:46:19-
91MB410254Papoušek AntonínHrdlořezy6300:46:19-
50MC413195Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:21-
224MA414100Martinek LuděkKanoistika Poděbrady7800:46:23-
224MA414495Vaculik Andrejneregistrován8600:46:23-
93MB41649Houžvička IvanTTC Český Brod6800:46:24-
226MA41698Rebec JanPraha7900:46:24-
227MA41893Urban AlešNevrsport7800:46:26-
228MA419265Daubner PetrPraha7300:46:27-
229MA420672Matějka MartinPraha8100:46:28-
230MA421926Helcmanovský PeterAC Mageo7700:46:29-
51MC422138Doubek ZdeněkPraha 95600:46:32-
52MC423524Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:35-
94MB423393Schovánek DavidKlub letmých houbařů Krč6400:46:35-
53MC425118Chmel ZdeněkMMC6200:46:36-
95MB426377Valvoda OndřejWodnas Hodonín7000:46:38-
231MA427315Vašek LiborRelative Team7800:46:40-
23ZA427135Kopecká ZuzanaPraha7900:46:40-
232MA429384Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:46:41-
11MD429507Bártl IvoTJ Lokomotiva Nymburk4800:46:41-
54MC431111Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:46:45-
233MA432119Ščučinský Petrneregistrován8000:46:46-
96MB433388Týč ZbyněkKlánovice6500:46:47-
97MB434552Pertlík RadekLysá nad Labem6500:46:48-
234MA435934Dvořák Vladimírneregistrován7800:46:52-
4ZC435681Mališová KarlaUSK Praha6000:46:52-
2ZD437534Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:01-
24ZA438364Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:47:12-
25ZA439570Kudrnová AnnaPraha 88600:47:14-
55MC440474Řehola JiříMPO/Praha5600:47:16-
56MC44152Mašek RomanNovis TK Praha6100:47:20-
235MA442527Kočí MichalVykáň8100:47:21-
235MA442471Veselý JanInTrenér.cz7900:47:21-
237MA444110Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:47:24-
237MA444563Šmíd TomášAC Praha 18907600:47:24-
239MA446394Vltavský PetrŠtemplovec7800:47:26-
98MB446133Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:26-
240MA448140Šturma MatějTJ Sokol Řepy7900:47:32-
99MB449145Novotný RostislavVelké Popovice6500:47:34-
12MD449911Horna JoseZámostí5100:47:34-
241MA449430Hofman Jiříneregistrován8600:47:34-
57MC452659Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:40-
26ZA453953Hájková LucieHisport team8600:47:43-
13MD454595Cipl FrantišekBonbon Praha5100:47:46-
100MB45579Kukla MiloslavK.O. Poděbrady7000:47:48-
242MA456608Čup MichalPečky7700:47:50-
101MB456579Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:47:50-
2ME458531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:51-
243MA459356Černý JiříPraha 98100:47:52-
27ZA459923Pohnětalová MariePraha8000:47:52-
102MB461414Máša StanislavPraha6700:47:53-
102MB461633Ondruš PetrLMC7200:47:53-
244MA463369Cibula VítPraha - Čakovice7700:47:56-
245MA464124Nechoďdoma PetrDobřichov7700:47:59-
246MA465528Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:48:01-
247MA466413Bonaventura Bernardoneregistrován8400:48:03-
104MB467386Řehák AlexandrKralupy nad Vltavou6700:48:05-
105MB468163Velas JakubAmpex-Praha7000:48:06-
28ZA469178Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:07-
106MB470134Hrček TomášPraha 96800:48:11-
29ZA471402Rusínová ZuzanaÚstí nad Labem8300:48:12-
58MC472648Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:48:13-
107MB473423Novotný PetrBS TEAM6900:48:14-
108MB474646Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:15-
59MC475257Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5900:48:19-
248MA476166Lipš MichalCream Team7300:48:21-
5ZC477464Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:48:25-
60MC477147Ransdorf JiříRunfree5700:48:25-
249MA479154Bosák PřemyslK. O. Poděbrady7700:48:26-
250MA480958Gurin DavidOstrava Lazytempo7900:48:27-
30ZA481397Hrdinová JanaAC Česká Lípa9300:48:29-
251MA482152Nosek Štěpánneregistrován8600:48:32-
251MA482363Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:48:32-
61MC484411Starý Oldřichneregistrován6000:48:33-
6ZC485128Breburdová HanaMK Kladno6100:48:40-
12ZB486200Kačerová MonikaZvole7400:48:41-
253MA487398Biebl OndřejPraha 69500:48:42-
62MC488395Polčin MiroslavBřežany II5700:48:43-
254MA488948Kulíšek JanJesenice7600:48:43-
255MA490603Machorek DavidMikulášovice9400:48:44-
109MB491593Šiml JanNovis TK Praha6700:48:45-
31ZA491412Jílková Evaneregistrována9000:48:45-
3ZD493418Vodvárková EliškaSemily5500:48:51-
63MC49431Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:48:52-
14MD4951Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:48:54-
15MD496246Zeman VáclavLiga 100 Praha4300:48:58-
13ZB496656Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:48:58-
4ZD498615Valentová KvětaAVC Praha5600:49:01-
256MA499400Peterka IvoSvitavy7500:49:04-
257MA500207Novák JakubBřehy8300:49:05-
110MB50161Špaček JanAC Kobylisy7100:49:08-
258MA501155Hulínský JiříPraha 47900:49:08-
259MA503409Horníček Jaromírneregistrován7700:49:13-
32ZA504425Pilařová EvaPraha 47800:49:16-
33ZA505159Nová EvaSokol Hoření Paseky8200:49:20-
260MA506945Hampl PavelPraha HGP Praha8200:49:21-
14ZB507249Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:28-
34ZA507164Urbanová Luciebezeckaskola.cz8000:49:28-
111MB509217Nebeský MichalGerontClub6700:49:37-
64MC509800Falcman JaroslavSČVaK Ústí nad Labem5400:49:37-
16MD509258Machálek JosefSokol Vilémovice5000:49:37-
7ZC512458Němečková MartinaSK 4 Dvory České Budějovice6500:49:41-
5ZD513404Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:49:43-
112MB513914Šanda JiříSokol Kolín7100:49:43-
113MB515161Klazar MartinPraha 36600:49:46-
15ZB516680Mědílková IvaCK Vinohradské Šlapky7100:49:47-
3ME517502Kocian LuděkAVC4200:49:48-
261MA517191Haman FilipPraha8100:49:48-
16ZB519261Horká VeronikaGP Kolín7500:49:55-
17ZB520167Hánová JitkaAC Česká Lípa7100:49:56-
17MD521199Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:49:57-
4ME522478Louda MilošSokol Loučeň4100:49:58-
65MC523262Konůpek JaromírChotěboř5700:50:01-
262MA524160Chloupek PetrPraha 97700:50:02-
114MB52541Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:50:08-
35ZA525939Hajná VeronikaKutná Hora8800:50:08-
18MD52592Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:50:08-
66MC528238Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:09-
263MA528310Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:50:09-
115MB530370Fiala PetrPoděbrady6700:50:12-
67MC531560Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:14-
264MA531530Matta JiříHustokrutostřelci8200:50:14-
36ZA533419Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:50:17-
18ZB534454Jirásková KateřinaPraha 97600:50:19-
116MB535443Pravenec Milanneregistrován6400:50:26-
265MA536654Zahradníček TomášSokol Třebeš - Hradec Králové7300:50:30-
266MA537931Koda AlešPraha7300:50:36-
68MC538952Hoznauer AlešPraha Nusle6000:50:40-
8ZC538452Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:50:40-
19MD540424Vodvárka PetrSemily4700:50:41-
267MA540151Petráček MilanČeská Skalice7400:50:41-
69MC542212Krofta JiříVSK FTVS / Praha5500:50:43-
117MB542193Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:50:43-
118MB544179Růžička MiroslavPečky6700:50:45-
19ZB545521Haľková JaroslavaPraha7700:50:46-
20ZB546399Karbulková Alicewww.muddysport.net7200:50:48-
119MB547532Barták ZdeněkSadská6300:50:49-
20MD548541Tučný JanMK Pardubice4700:50:50-
37ZA549405Koskanova AnetaPraha8300:50:56-
70MC54973Metelka JosefPraha5700:50:56-
268MA551385Nádhera JiříHradec Králové9300:50:58-
269MA552461Malina PavelLK Kadlečák,Světlá nad Sázavou7500:50:59-
270MA553374Klement DavidKlub letmých houbařů Krč7600:51:00-
120MB554415Beránek MiroslavELA LITVÍNOV6500:51:01-
271MA555391Buřil LukášChrudim8100:51:03-
121MB555436Kincl HubertPortos Praha6500:51:03-
5ME557522Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:11-
122MB558148Frýdl MiroslavHradec Králové6400:51:13-
9ZC558961Růžičková BlankaPraha 96500:51:13-
272MA560623Myslik Martinneregistrován8100:51:14-
38ZA561410Sklenářová TerezaTrisport Team/Nadace na ochranu zvířat8400:51:15-
39ZA562488Javůrková Lenkamicrun.com8100:51:20-
21ZB562662Nezvalová MirkaBabické matky7400:51:20-
123MB564947Kunstýř JanPraha6300:51:26-
22ZB565426Cibulková JanaPraha7100:51:28-
6ME566585Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:29-
273MA567486Kazda DavidBertrams Pečky8800:51:30-
274MA568969Hulán PetrPraha7600:51:32-
275MA569192Kuchař JanPečky8900:51:33-
71MC570496Starý FrantišekPardubice5600:51:34-
40ZA571428Vančurová RadkaHISPORT TEAM8300:51:35-
6ZD571544Vacková HanaSK Hronov5600:51:35-
276MA571259Luňáček JaroslavMaleč7800:51:35-
41ZA574647Ludvíková KatarínaPeksport7900:51:36-
124MB574365Horáček JiříKolín6400:51:36-
277MA576225Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:51:38-
42ZA577434Kopecká AnnaPraha8300:51:42-
278MA578144Daniel JiříPečky7900:51:45-
7ME579903Janeček JaroslavPraha4000:51:46-
279MA580372Smolík PetrASK Lovosice9500:52:04-
10ZC581237Bieblová JanaPraha 66100:52:10-
23ZB581640Filipová LídaTERC7000:52:10-
125MB583583Vandas MartinNymburk7100:52:12-
24ZB584607Drahotová IlonaNymburk7500:52:13-
72MC585962Valta StanslavKolín5800:52:19-
280MA586968Kočí PetrPraha BC Žižkov7900:52:22-
11ZC587501Středová IvanaKlučov6500:52:24-
126MB588525Sova JanMP Praha6500:52:27-
21MD588139Novák PetrBonbon5100:52:27-
12ZC590420Handrychova GabrielaKlub letmých houbařů Krč6700:52:29-
281MA591176Borkovec BorkyBK Petřín/Atleti v Akci8900:52:31-
73MC592169Hlava MilanLongrun.cz5500:52:33-
43ZA593619Mocková LenkaTankorom Milovice8600:52:34-
282MA59499Šandera MartinMPČR, BONBON, PIM BK Divoká Šárka7600:52:40-
282MA594433Lerch JiříPečky7500:52:40-
44ZA596467Vlastníková Kateřinaneregistrována8700:52:42-
284MA597158Nosek Vojtěchneregistrován8100:52:43-
25ZB598173McLeanová EvaPraha 47700:52:44-
285MA599942Benda TomášSABZO Praha7600:52:51-
26ZB600157Dědková RenátaBěžecká škola Miloše Škorpila7300:52:56-
74MC600422Trhlík MilošPraha 45900:52:56-
45ZA602417Šlapáková PavlaPraha 157800:52:57-
22MD603330Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:52:58-
75MC603168Baláž JánNepolisy6200:52:58-
7ZD605605Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:53:00-
46ZA606574Kervitcerová Soňakerteam7900:53:03-
286MA607476Dien Martinneregistrován8300:53:04-
27ZB608504Králová BohumilaGP/Kolín6800:53:05-
127MB609403Gregor AlešOlomouc6600:53:06-
47ZA610635Balazsova Andreapraha8600:53:08-
76MC61186Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:53:10-
287MA612196Balaž AdamNepolisy9000:53:19-
77MC613162Ondra ZdeněkNohejbal Pečky5700:53:20-
288MA613484Málek JanCerhenice7500:53:20-
48ZA615604Čokrtová JanaČeský Brod9200:53:21-
78MC616378Motejlek LuborNymburk5500:53:22-
13ZC617181Friedelová OlgaNymburk6000:53:25-
289MA617542Kadečka LuděkChvaletice7400:53:25-
128MB619907Přenosil VáclavUhlířské Janovice6600:53:26-
8ME62064Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:53:27-
290MA621437Mareš JanDoubek8200:53:35-
291MA622900Středa PavelPečky7800:53:37-
292MA623582Průcha LukášPraha8000:53:39-
49ZA624456Krcháková Irenaneregistrována8700:53:40-
293MA625924Cigánek MartinBrušperk7900:53:45-
129MB626308Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:53:53-
129MB626401Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:53:53-
50ZA626480Součková Eliškaneregistrována8900:53:53-
131MB629475Vojta Pavelneregistrován7200:53:57-
51ZA630959Šumberová KateřinaTerc8600:54:05-
28ZB631439Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec n/C6900:54:10-
52ZA632499Skalova LucieM-team Praha8200:54:15-
14ZC633177Pospíšilová VěraPardubice5800:54:18-
15ZC634657Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:54:20-
23MD635205Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:54:27-
53ZA636627Pospíchalová KamilaAK Olomouc8300:54:31-
132MB637922Vlasák JanNymburk6800:54:59-
29ZB638236Hýblová Kateřinaneregistrována7100:55:00-
294MA639427Filip JanPraha 107600:55:04-
133MB63950Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:55:04-
30ZB641211Bartošová PetraGerontClub7600:55:13-
24MD642379Holas JaromírTraged Team Praha5200:55:38-
134MB643562Máčel MartinMENX-Krucemburk6300:55:43-
79MC644684Miřejovský TomášSABZO Praha6100:55:48-
31ZB645549Houžvičková IvetaAeroklub Kolín6800:55:49-
54ZA646209Niedobová VeronikaSokol Kolín - atletika8700:55:57-
295MA647520Middleditch JonathanPečky7400:55:59-
80MC648905Dědek IvanSokol Kobylisy6100:56:02-
25MD64946Pícha TomášAgro Kolín5200:56:05-
16ZC650416Patková JitkaKlub letmých houbařů Krč6000:56:18-
32ZB651221Matyášová KamilaMilčice7700:56:19-
9ME652513Sedláček JozefBoleráz3900:56:27-
81MC653963Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:56:50-
296MA654665Sakař HonzaKladno7900:56:58-
297MA655170Kováč MartinSK Kolovraty7500:57:02-
26MD656127Březina PetrSABZO Praha4600:57:22-
135MB657165Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:57:23-
55ZA658153Horká LenkaKlub letmých houbařů Krč8300:57:27-
17ZC659208Dvořáková LenkaPečky6600:57:29-
56ZA660649Strejčková AnnaVelký Osek9000:57:31-
136MB661920Čermák PetrPraha7200:57:42-
57ZA662182Krbcová JiřinaVižina8500:57:45-
33ZB663206Jirásková Jitkaneregistrována7500:57:48-
27MD664666Sakař PavelČelákovice5200:57:50-
34ZB665491Hýřová Blankaneregistrována7200:58:11-
28MD66633Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:58:16-
35ZB666441Valešková VěraBěžecká škola7600:58:16-
8ZD668683Skalická VlastaPraha5100:58:24-
36ZB669180Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:58:26-
58ZA670477Gandolfo Silvananeregistrována8600:58:32-
298MA671266Naiman DanielBukovno9300:58:45-
137MB671533Nováček DavidPraha - Košíře7000:58:45-
299MA673186Holub JanKlub letmých houbařů Krč7600:58:46-
18ZC674455Plášilová IvanaPardubice6300:58:53-
300MA675489Farkas Csabaneregistrován7300:58:59-
37ZB676121Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:59:05-
10ME677421Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:12-
29MD678558Běhal JaromírSabzo Praha4800:59:17-
59ZA678203Tichá DominikaPaběnice8000:59:17-
19ZC680438Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:59:23-
9ZD681312Ge Evžen + SáraSK Jizera5400:59:27-
60ZA682493Mocová BarboraBK Divoká Šárka8100:59:31-
138MB683129Koloc PavelAC Total Zero6500:59:58-
30MD684557Plzák JiříSABZO Praha4601:00:00-
20ZC685190Navrátilová HanaPraha 46601:00:10-
301MA686188Zelinka RadekBakov nad Jizerou7701:01:01-
61ZA687916Bendová StanislavaRatiboř8601:01:41-
62ZA688442Zlatovska JanaM-team8101:01:47-
11ME689440Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:02:07-
12ME690553Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:02:08-
21ZC691561Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:03:14-
13ME69251Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:03:26-
13ME692406Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:03:26-
38ZB694215Žaliová IvaAVC Praha7701:03:28-
15ME695247Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:03:33-
63ZA696435Bedrnová KateřinaPraha8501:03:37-
31MD697446Černý KarelPraha5001:04:06-
82MC698301Dolejš RadomírSABZO/AVC5801:04:50-
83MC699620Veselý VratislavTankodrom Miloice5801:05:07-
39ZB700448Rubešová KateřinaČeský Brod6801:05:20-
84MC701514Fusik JánBBS Bratislava5801:05:23-
10ZD702187Vacková AlenaPraha 85101:05:39-
11ZD703523Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:27-
32MD704260Tuček JosefDepo Pardubice4401:06:36-
40ZB705184Schvachová StáňaPřelouč7101:07:38-
12ZD706189Doubková DarinaPraha 95701:08:20-
85MC707506Kříž ZlatomírPraha 65601:08:47-
22ZC707594Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:47-
64ZA709444Albrechtová ŠárkaPardubice9001:09:10-
302MA710268Kraps JanPraha8101:09:39-
33MD711548Krejsa VáclavBON BON Praha5201:12:13-
16ME712636Vágner JiříPraha 64101:12:47-
41ZB713447Nádherová HanaHradec Králové6801:13:44-
303MA714267Ledvina MarekKRB Chrudim8201:20:01-
13ZD715429Požgayová JanaBonbon Praha5501:28:43-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Myslím, že tento závod byl organizován podobně jako to umí i ten Iscarex , což samozřejmě takovýchto závodů je četný nedostatek , ale v čem Iscarex naprosto " přišpendili " ty organizátory té pečecké desítky, to bylo právě tím množstvím pořízeného fota na trati tím panem Šimůnkem. Jeho nebýt, pak široká sportovní veřejnost by neměla možnost shlédnout tu obrovskou masu přímo na trati, a to hned i několikrát a každého osobně ! V tom vidím opravdu velký kus toho nadšení pro běhy mimo dráhu !Bravo Iscarex !!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód