Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem Myslivny

11.3.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem Myslivny
  • datum konání: 11.3.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.3.2005Běh kolem Myslivny142
15.3.2003Běh kolem Myslivny13

Statistika závodu Běh kolem Myslivny

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 155

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kolínek František563
Plachý Lukáš852
Krieg Petr492
Pudelka Jaroslav532
Cibulka Pavel642
Dražan Libor602
Orálek Daniel702
Bradáč Alois402
Peprla Jaroslav492
Uhmann Petr512
Jirásek Vladimír532
Zouhar Libor582
Holý Josef412
Tyleček Pavel732
Matoušek Pavel782
Haberland Jan422
Palaš Zdeněk612
Hlavatý Radek662
Smutný Radim812
Rozman Ladislav542
Liščinský Tomáš842
Kaše Jaroslav532
Diatka Vladimír672
Stránský Aleš602
Marek Dalimil602
Kopeček Ivan492
Sponar Jan502
Březina Aleš622
Hanzl Vlastimil532
Soural Lukáš822
Ondráček Tomáš772
Kudlička Svatopluk502

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5194Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:18:250,00
2M5736Konečný PetrAC Okrouhlá9500:19:470,00
3M5834Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:20:230,00
4M51124Slavík ŠimonKunštát9600:20:480,00
5M5199Síkora VítAK Kuřim9500:21:220,00
6M5226Kohout PetrFC Svratka Brno9600:21:340,00
7M52310Pešek MichalAK Kuřim9600:21:380,00
8M53211Jeřábek JakubŠAK Židlochovice9600:22:250,00
9M53360Kelbl VladimírKOB Moira Brno9700:22:27-
10M53620Haumer JanBiatlon Vyškov9600:22:320,00
11M539106Pokorný JanVSK Univerzita Brno9600:22:510,00
12M540120Sobotka PetrAK Tišnov9500:22:530,00
13M55265Vávra VáclavŠAK Židlochovice9800:24:05-
14M572102Macháček MartinJavůrek9800:26:13-
15M58386Vabroušek FilipTRI LIFE ZLÍN9900:27:32-
16M588109Piňos OndřejDSP Kometa9600:27:560,00
17M599115Láníček JosefZetor Brno9600:29:250,00
Dorostenky 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51490Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:10-
2Z52671Klepalová KamilaAK Olymp Brno9600:22:030,00
3Z52935Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:22:170,00
4Z561104Odehnalová TerezaKOB Moira Brno9700:24:52-
5Z567119Zwienerová JitkaAK Tišnov9500:25:270,00
6Z5747Klinkovská AnnaAK Olymp Brno9600:26:280,00
7Z58284Patzelová VeronikaAK Tišnov9500:27:300,00
8Z58782Češková MarkétaADAMOV9600:27:490,00
9Z58948Dvořáková DagmarBiatlon Vyškov9800:28:09-
10Z595114Otrusinová JanaKOB Moira Brno9500:28:580,00
11Z510413Kuncová MartinaLRS Vyškov0100:29:52-
12Z510572Klepalová VendulaASK Blansko9800:30:18-
13Z51115Osolsobě KristýnaAHA Vyškov9600:31:170,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2108Jelínek OndřejUNI Brno - ASC Bučovice9400:18:260,00
2MJ331Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:18:570,00
3MJ425Nováček MichalVSK Univerzita Brno9300:19:110,00
4MJ591Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:210,00
5MJ1583Humlíček KryštofBrno9400:21:110,00
6MJ1795Havelka JanBrno9400:21:200,00
7MJ1874Cesar DavidARC Brno9400:21:210,00
8MJ25112Smolka DanielAC Moravská Slavia Brno9400:22:020,00
9MJ3193Ondroušek DavidBlansko9400:22:240,00
10MJ48103Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:23:310,00
11MJ11846Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:320,00
-MJ-33Krejčík JakubAC Moravská Slavia Brno93DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1396Chromá KateřinaSK Žabovřesky9400:21:050,00
2ZJ4130Kutrová EliškaAK Olymp Brno9300:22:530,00
3ZJ5022Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:23:470,00
4ZJ5679Tesařová MarkétaSK Žabovřesky9400:24:250,00
5ZJ5751Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:24:360,00
6ZJ5929Janoušová TerezaBruslárna .cz9300:24:450,00
7ZJ704Kohoutová MichaelaVSK Univerzita Brno9400:25:540,00
8ZJ8657Hořínková DitaStřelka Brno9400:27:410,00
9ZJ11264Diatková KristýnaEKOL Team9400:31:370,00
10ZJ114113Krestová DenisaZetor Brno9400:32:310,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA218Olejníček LukášAC Moravská Slavia - Newline TEAM8800:34:060,00
2MA468Míč RobertTriexpert Adidas Team9200:35:560,00
3MA5114Ondráček TomášTriexpert adidas team7700:36:020,00
4MA6161Kuchařík DavidEKOL Team9100:36:350,00
5MA794Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:36:590,00
6MA8110Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:37:120,00
7MA1062Peška PavelCBASE8300:37:140,00
8MA1382Suk LadislavUNI Brno - ASC Bučovice8300:37:350,00
9MA14168Glier MichalAC Moravská Slavia Brno8200:37:550,00
10MA1577Vabroušek PetrAuthor Tufo Zlín7300:38:050,00
11MA1675Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:140,00
12MA1738Křivánek JosefROCKTECHNIK Triatlon7900:38:220,00
13MA18111Šmíd MiroslavVSK Univerzita Brno8400:38:240,00
14MA19126Němec JanOk Chrastava8600:38:270,00
15MA20163Janků LukášCBASE8700:38:380,00
16MA219Klíma TomášEKOL Team8000:38:420,00
17MA22135Šulek MartinPosilovna Průvan8700:38:480,00
18MA2380Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:38:520,00
19MA2447Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:38:560,00
20MA26151Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:39:090,00
21MA27166Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:39:220,00
22MA29145Chadim MichalKC Brno7800:39:330,00
23MA30106Strnad OndřejBrno Medlánky8000:39:480,00
24MA31181Mokrý StanislavKOB Moira Brno9200:40:040,00
25MA32196Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:40:070,00
26MA35131Kundera ZdeněkVelká Bíteš8900:40:170,00
27MA3759Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:40:430,00
28MA39149Vlasák MiroslavŠaratice8800:41:010,00
29MA40191Cacek JosefCáca team Tišnov7800:41:060,00
30MA4390Ryška VítHorokolo Jundrov7500:41:310,00
31MA4683Liščinský ZdeněkTesla Brno8200:41:530,00
32MA47173Bureš PavelPELLS MTBO Team7500:42:020,00
33MA48150Hrabovský AlešBrno8100:42:050,00
34MA4967Vrtílka JiříBlansko8000:42:060,00
35MA50119Bednář ZbyněkTišnov7300:42:070,00
36MA5448Odehnal MartinLodní sporty Brno8200:42:210,00
37MA5599Both MartinTrilife Zlín8700:42:220,00
38MA56178Pospíchal VladimírEKOL Team8500:42:250,00
39MA6098Petrásek VáclavTrilife7600:42:580,00
40MA6533Vacek PavelBílovice nad Svitavou7500:43:270,00
41MA6793Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7500:43:400,00
42MA68122Novák PetrZetor Brno7600:43:420,00
43MA69192Večeřa TomášRELAX Brno8900:43:450,00
44MA71172Rýznar VáclavZnojmo7700:43:480,00
45MA7363Svoboda JiříBrno7600:43:590,00
46MA7471Matoušek PavelKC Brno7800:44:020,00
47MA7552Sláma LukášAutomedia8400:44:050,00
48MA7766Dvořák JanAC Moravská Slavia Brno7700:44:150,00
49MA79137Volec MichalSokol Hrušovany7800:44:320,00
50MA81120Korbička RadekMoravské Budějovice9000:44:410,00
51MA83211Sovák JanMU Brno8900:45:170,00
52MA84115Hloušek MirekBrno7900:45:290,00
53MA8540Chlup JiříNA Staré město7400:45:310,00
54MA86140Kunitski EvgheniiBrno8100:45:310,00
55MA9261Perknovský MartinVyškov7700:45:480,00
56MA93136Tesárek JanBrno7700:45:480,00
57MA9485Bulín MartinPřerov8500:45:560,00
58MA98132Vítek TomášMILT TEAM7500:46:050,00
59MA9956Zouhar LiborAdidas Brno8500:46:080,00
60MA100143Štrc JiříViKtor9000:46:120,00
61MA101139Vořechovský MartinBrno8300:46:210,00
62MA102125Pšenica MiroslavROžnov8000:46:220,00
63MA10310Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno7300:46:240,00
64MA107164Kolman JakubPosilovna Průvan7600:46:420,00
65MA1084Sikora AlešSmršť Podlesí7300:46:510,00
66MA109121Ondrušek PavelZetor Brno8900:46:560,00
67MA11495Bár LukášBrno7400:47:160,00
68MA117213Hora PetrBrno7600:47:250,00
69MA11843Rerych JiříBrno8800:47:260,00
70MA119202Pozler JiříHradec Králové8300:47:290,00
71MA120186Březina RomanVSK Technika Brno7600:47:410,00
72MA121194Zelený PavelFC besídka Brno7300:47:440,00
73MA122189Kysel JiříČokoláda team8400:47:450,00
74MA12534Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:47:570,00
75MA130176Vrána Filip St.Brno7600:48:090,00
76MA133112Šmíd DušanNotormotor8500:48:190,00
77MA134195Bernacik StanislavSokol Jehnice8400:48:350,00
78MA139206Andres VillaMadrid8700:49:190,00
79MA14326Kupka PavelLukovany7500:49:530,00
80MA145180Krejčí RomanKýbl krve Brno7300:49:590,00
81MA14654Bil Jaroslav Ml.Brno8500:50:060,00
82MA148142Seibt DavidNeslovice7500:50:150,00
83MA153199Jež MartinHAPE Brno7300:50:410,00
84MA154156Udžan RastislavBK Stará Lubovňa8100:50:440,00
85MA159209Tyleček PavelJundrov7300:51:270,00
86MA160138Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:51:450,00
87MA16258Buršík PetrBrno8700:52:310,00
88MA163185Válek JanJá bych se toho nebál8900:52:350,00
89MA170141Šmídek PetrBrno7700:53:440,00
90MA177123Trzaskalík LukášPosilovna Průvan9100:55:040,00
91MA180165Šrámek PavelPosilovna Průvan7800:55:530,00
92MA181201Lenhart DavidBrno7900:56:510,00
93MA184207Vašíček DavidAlva Real7500:57:210,00
-MA-17Plachý LukášVSK Univerzita Brno85DNF-
-MA-203Kavur RobertBrno79DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3130Orálek DanielAC Moravská Slavia Brno7000:35:540,00
2MB972Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:37:130,00
3MB2528Fučík KarelAC Moravská Slavia Brno7200:39:070,00
4MB2841Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:39:280,00
5MB3678Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:40:190,00
6MB4131Grün GustavAC Okrouhlá6800:41:160,00
7MB44117Březina JiříAcer Bike Team7200:41:350,00
8MB5179Pocsai SándorČertík kunčina7000:42:090,00
9MB5764Florián RadimZetor Brno7000:42:350,00
10MB5842Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:42:460,00
11MB59107Sucharda PavelKC Brno7000:42:550,00
12MB6145Cibulka PavelBrno6400:43:050,00
13MB62157Kovářík VáclavSpartakt Třebíč6300:43:060,00
14MB6357Hlavatý RadekHead Team6600:43:150,00
15MB64101Smolka JosefBrno7000:43:190,00
16MB72104Gloser VítMerida Biking Team7100:43:540,00
17MB7688Ferenčák MarekBrno7000:44:090,00
18MB8296Bělohoubek PetrBrno7200:45:090,00
19MB87204Alman DušanAdamov6700:45:360,00
20MB886Roček RadimBrno6900:45:370,00
21MB89210Konečný MarcelRajhrad7000:45:420,00
22MB9087Dušil JaroslavBrno7000:45:440,00
23MB9735Humlíček OndřejBrno7100:46:000,00
24MB10425Štěpán VladimírMoravany7100:46:250,00
25MB10560Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:46:300,00
26MB110177Krátký JanVinohrady6900:46:560,00
27MB111108Musil JosefNáměšť n. Osl.6400:46:580,00
28MB112148Mrůzek AlexanderVSK Univerzita Brno6500:47:040,00
29MB116118Novotný PetrKuřim6500:47:240,00
30MB12336Janek PetrBrno6900:47:490,00
31MB12432Dragolov DanielBrno6700:47:520,00
32MB1268Mika IvoBrno6600:47:590,00
33MB12744Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:48:010,00
34MB131183Strakoš VilémSK Fuga6900:48:120,00
35MB13297Mezera PavelBrno6800:48:150,00
36MB135116Višňa ZdeněkBrno6900:48:370,00
37MB14092Kresta RomanZetor Brno6500:49:260,00
38MB14273Diatka VladimírBrno6700:49:430,00
39MB14976Čížek PetrOB Adamov7100:50:170,00
40MB152154Charvát Jan Prostř.Brno6900:50:390,00
41MB156174Drlý AlešBrno6800:51:050,00
42MB165197Skoták JiříSC Ráječko6400:53:170,00
43MB169188Veselý KarelBrno7000:53:430,00
44MB174193Večeřa LubošKobylí6500:54:510,00
45MB18251Richter MartinBrno7200:56:570,00
46MB18774Vávra VáclavHrušovany u Brna7100:57:550,00
47MB18969Hladný MarekBrno7200:58:220,00
48MB192182Jaskulka MartinAK Kuřim6801:00:000,00
49MB197190Žák JaroslavNezávislí Modřice6501:01:350,00
50MB200205Novosedlík LubomírNitra6601:06:550,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC114Kunc JosefLRS Vyškov6000:29:540,00
2MC1191Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:37:200,00
3MC1249Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:250,00
4MC3322Veverka JosefAC Čejkovice5800:40:080,00
5MC34169Martinec JindřichRadostice6100:40:160,00
6MC3881Rerych JiříAC Moravská Slavia Brno6200:40:570,00
7MC42153Rozman LadislavCyklo Lasl5400:41:250,00
8MC4516Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:410,00
9MC5255Zouhar LiborAdidas Brno5800:42:130,00
10MC53124Prát AlexandrJinačovice5600:42:190,00
11MC6624Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:43:290,00
12MC7029Skyba MartinDINOSPORT Ivančice6200:43:450,00
13MC783Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:44:270,00
14MC80146Suchý KarelNáměšť n. Osl.5600:44:360,00
15MC915Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:45:470,00
16MC9539Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:570,00
17MC10621Měřínský JaroslavAK Perná6100:46:350,00
18MC113179Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:47:080,00
19MC128170Hanzl VlastimilVSK Mendelu Brno5300:48:020,00
20MC136200Marek LudvíkPopocatepetl5800:48:480,00
21MC137155Čadek MartinBrno5700:48:540,00
22MC13850Palaš ZdeněkPrdlavka SSSR Modřice6100:49:150,00
23MC141175Krupar JanJihomoravský Kraj5500:49:420,00
24MC144100Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:580,00
25MC150159Novotný LiborKuřim6100:50:210,00
26MC15127Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:50:320,00
27MC155127Sláma JiříAutomedia6000:50:480,00
28MC157113Kohoutek JaromírBrno5500:51:120,00
29MC158103Šperka OldřichJedovnice5600:51:180,00
30MC164187Březina AlešBrno6200:52:370,00
31MC16686Macháček MartinRC Brno5500:53:330,00
32MC171128Prostřední JíříBrno5600:53:590,00
33MC172152Bůžek JanBrno5700:54:290,00
34MC173171Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:54:390,00
35MC17553Bil JaroslavBrno5900:54:580,00
36MC17930Zejda IvoAC Moravská Slavia Brno5600:55:330,00
37MC18884Kroupa JiříBrno5900:58:050,00
38MC190162Bryša LiborBrno5500:59:060,00
39MC194167Trs Ladislav Ing.Gastrotrs5801:00:390,00
40MC196144Vostrejš RadekNezávislí Modřice6101:01:340,00
41MC201133Dražan LiborSokol Kuničky6001:08:400,00
-MC-70Crhák LuděkZetor Brno59DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9623Bartál LubomírBK Hodonín5100:45:590,00
2MD115212Brtník JiříBabice nad Svitavou5200:47:200,00
3MD129102Stráník AlešBlansko5000:48:060,00
4MD14737Hanák AlbínBrno5100:50:090,00
5MD161198Peprla JaroslavBrno4900:51:560,00
6MD167160Krieg PetrBMT Brno4900:53:400,00
7MD16889Kubíček FrantišekRelax DOBRÉ POLE4600:53:420,00
8MD178147Tučný JanMK Pardubice4700:55:290,00
9MD18319Sponar JanTesla Brno5000:57:010,00
10MD18520Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4900:57:250,00
11MD18614Holý JosefAC Moravská Slavia Brno4100:57:490,00
12MD19112Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:59:340,00
13MD193134Pospíchal Vladimír St.EKOL Team5201:00:250,00
14MD195184Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno5201:01:170,00
15MD19815Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:040,00
16MD19913Machala JaroslavHluk3801:03:460,00
17MD202109Krejčí FrantišekBrno4301:10:340,00
-MD-129Uhmann PetrTesla Brno51DNF-
Ženy A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA644Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:19:270,00
2ZA967Kolková LucieBrno8200:20:320,00
3ZA1062Gánovská PatríciaŠport Team Hritz8600:20:390,00
4ZA1292Vykoukalová SimonaROCKTECHNIK Triatlon8300:20:490,00
5ZA2143Macháčková ŠárkaTriexpert adidas team8300:21:280,00
6ZA24123Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:21:560,00
7ZA27101Zachariášová AliceBrno8700:22:110,00
8ZA2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:160,00
9ZA3866Skybová LucieAK Olymp Brno8700:22:490,00
10ZA4342Drozdová DorotaAC Moravská Slavia Brno7800:23:070,00
11ZA4439Fidlerová TáňaAK Olymp Brno9100:23:150,00
12ZA4585Krejčová MagdaBrno8000:23:220,00
13ZA4632Rájová JanaAK Olymp Brno9200:23:280,00
14ZA47100Svobodová JanaMladá Boleslav8700:23:310,00
15ZA4989Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:380,00
16ZA5163Fučíková HanaVBM Brno7700:23:590,00
17ZA54126Svačinová JitkaPampeliška Olomouc8400:24:170,00
18ZA65488Novotná LucieBrno7500:25:090,00
19ZA6917Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:25:460,00
20ZA7141Všetečková PavlaBrno7500:25:580,00
21ZA73105Ševčíková LucieBrno7900:26:230,00
22ZA75117Svobodová HanaBrno7600:26:360,00
23ZA7812Šafářová MarkétaMoravec Sokol Benešov7300:27:100,00
24ZA80118Součková TerezaAK Tišnov8700:27:150,00
25ZA811Divišová PetraBrno8600:27:300,00
26ZA8416Gazdová Simonaneregistrována7600:27:330,00
27ZA9747Zborovská BarboraVrbice8100:29:070,00
28ZA102121Poláková ŠárkaHC Lemra7300:29:410,00
29ZA10337Konečná VlastaAC Okrouhlá7400:29:520,00
30ZA11019Tomášková LenkaTěrlínsko8700:30:510,00
31ZA11775Vacková HanaBÍLOVICE NAD SVITAVOU7800:35:490,00
Ženy B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1645Doubková KateřinaAK Perná7200:21:150,00
2ZB2027Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:21:250,00
3ZB3521Durnová MartaBranopac CZ Veselí nad Mo6400:22:310,00
4ZB37110Šmídová MartinaČIČA Team7200:22:340,00
5ZB4276Matulová MartinaAC Moravská Slavia Brno7200:23:000,00
6ZB5523Hlaváčová JaromíraBrno6900:24:210,00
7ZB5854Vlčková RomanaStřelka Brno7100:24:400,00
8ZB6897Hynková LadaVVM6500:25:420,00
9ZB85107Kalová JanaAP Brno6600:27:400,00
10ZB9040Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:28:350,00
11ZB922Mikušová MartinaZetor Brno6700:28:460,00
12ZB9368Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:28:480,00
13ZB9656Hořínková JanaStřelka Brno6500:29:020,00
14ZB10069Grünová IvanaAC Okrouhlá7100:29:260,00
15ZB108125Mrůzková PavlínaUNI Brno - ASC Bučovice7000:30:250,00
16ZB10952Štěpánová JanaMoravany7100:30:310,00
17ZB115124Palková LenkaROsice7000:33:460,00
18ZB11999Kroupová PavlaBrno6500:37:080,00
Ženy C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6026Slavíčková JarmilaBrno5600:24:470,00
2ZC62122Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:24:550,00
3ZC6398Žákovská AlenaHorizont Kola Novák Blansko6200:24:590,00
4ZC7650Kašová HanaBarnex sport Brno5400:26:420,00
5ZC7770Dvořáková EvaProstějov5500:26:520,00
6ZC9178Hrušková LenkaYBM6200:28:380,00
7ZC9438Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:28:510,00
8ZC9855Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:29:110,00
9ZC11659Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:35:060,00
Ženy D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7949Dvořáčková DagmarTK Brno5000:27:140,00
2ZD10180Kociánová MarieKřenovice4600:29:320,00
3ZD10787Liščinská EvaTesla Brno4400:30:200,00
4ZD11328Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:31:470,00
Muži - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX3053Fabrik MiroslavBrno5900:22:22-
2MX34116Stloukal JaroslavADAMOV6800:22:30-
3MX538Šírůček PetrDolní Loučky7600:24:06-
4MX6415Novák JosefBrno9200:25:05-
5MX663Koudelka MarekVSK Univerzita Brno7300:25:12-
6MX10673Klepal PetrBlansko6600:30:18-
7MX120111Smolka MilanZetor Brno5400:37:49-
8MX1217Kunc JosefLRS Vyškov6000:52:53-
Ženy - 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX17665Floriánová VeronikaAP Brno7300:55:02-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5194Smetana JakubEurofoam Sport Team9600:18:250,00
1MJ2108Jelínek OndřejUNI Brno - ASC Bučovice9400:18:260,00
2MJ331Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:18:570,00
3MJ425Nováček MichalVSK Univerzita Brno9300:19:110,00
4MJ591Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:210,00
1ZA644Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:19:270,00
2M5736Konečný PetrAC Okrouhlá9500:19:470,00
3M5834Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:20:230,00
2ZA967Kolková LucieBrno8200:20:320,00
3ZA1062Gánovská PatríciaŠport Team Hritz8600:20:390,00
4M51124Slavík ŠimonKunštát9600:20:480,00
4ZA1292Vykoukalová SimonaROCKTECHNIK Triatlon8300:20:490,00
1ZJ1396Chromá KateřinaSK Žabovřesky9400:21:050,00
1Z51490Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:10-
5MJ1583Humlíček KryštofBrno9400:21:110,00
1ZB1645Doubková KateřinaAK Perná7200:21:150,00
6MJ1795Havelka JanBrno9400:21:200,00
7MJ1874Cesar DavidARC Brno9400:21:210,00
5M5199Síkora VítAK Kuřim9500:21:220,00
2ZB2027Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:21:250,00
5ZA2143Macháčková ŠárkaTriexpert adidas team8300:21:280,00
6M5226Kohout PetrFC Svratka Brno9600:21:340,00
7M52310Pešek MichalAK Kuřim9600:21:380,00
6ZA24123Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:21:560,00
8MJ25112Smolka DanielAC Moravská Slavia Brno9400:22:020,00
2Z52671Klepalová KamilaAK Olymp Brno9600:22:030,00
7ZA27101Zachariášová AliceBrno8700:22:110,00
8ZA2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:160,00
3Z52935Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:22:170,00
1MX3053Fabrik MiroslavBrno5900:22:22-
9MJ3193Ondroušek DavidBlansko9400:22:240,00
8M53211Jeřábek JakubŠAK Židlochovice9600:22:250,00
9M53360Kelbl VladimírKOB Moira Brno9700:22:27-
2MX34116Stloukal JaroslavADAMOV6800:22:30-
3ZB3521Durnová MartaBranopac CZ Veselí nad Mo6400:22:310,00
10M53620Haumer JanBiatlon Vyškov9600:22:320,00
4ZB37110Šmídová MartinaČIČA Team7200:22:340,00
9ZA3866Skybová LucieAK Olymp Brno8700:22:490,00
11M539106Pokorný JanVSK Univerzita Brno9600:22:510,00
12M540120Sobotka PetrAK Tišnov9500:22:530,00
2ZJ4130Kutrová EliškaAK Olymp Brno9300:22:530,00
5ZB4276Matulová MartinaAC Moravská Slavia Brno7200:23:000,00
10ZA4342Drozdová DorotaAC Moravská Slavia Brno7800:23:070,00
11ZA4439Fidlerová TáňaAK Olymp Brno9100:23:150,00
12ZA4585Krejčová MagdaBrno8000:23:220,00
13ZA4632Rájová JanaAK Olymp Brno9200:23:280,00
14ZA47100Svobodová JanaMladá Boleslav8700:23:310,00
10MJ48103Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:23:310,00
15ZA4989Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:380,00
3ZJ5022Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:23:470,00
16ZA5163Fučíková HanaVBM Brno7700:23:590,00
13M55265Vávra VáclavŠAK Židlochovice9800:24:05-
3MX538Šírůček PetrDolní Loučky7600:24:06-
17ZA54126Svačinová JitkaPampeliška Olomouc8400:24:170,00
6ZB5523Hlaváčová JaromíraBrno6900:24:210,00
4ZJ5679Tesařová MarkétaSK Žabovřesky9400:24:250,00
5ZJ5751Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:24:360,00
7ZB5854Vlčková RomanaStřelka Brno7100:24:400,00
6ZJ5929Janoušová TerezaBruslárna .cz9300:24:450,00
1ZC6026Slavíčková JarmilaBrno5600:24:470,00
4Z561104Odehnalová TerezaKOB Moira Brno9700:24:52-
2ZC62122Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:24:550,00
3ZC6398Žákovská AlenaHorizont Kola Novák Blansko6200:24:590,00
4MX6415Novák JosefBrno9200:25:05-
18ZA65488Novotná LucieBrno7500:25:090,00
5MX663Koudelka MarekVSK Univerzita Brno7300:25:12-
5Z567119Zwienerová JitkaAK Tišnov9500:25:270,00
8ZB6897Hynková LadaVVM6500:25:420,00
19ZA6917Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:25:460,00
7ZJ704Kohoutová MichaelaVSK Univerzita Brno9400:25:540,00
20ZA7141Všetečková PavlaBrno7500:25:580,00
14M572102Macháček MartinJavůrek9800:26:13-
21ZA73105Ševčíková LucieBrno7900:26:230,00
6Z5747Klinkovská AnnaAK Olymp Brno9600:26:280,00
22ZA75117Svobodová HanaBrno7600:26:360,00
4ZC7650Kašová HanaBarnex sport Brno5400:26:420,00
5ZC7770Dvořáková EvaProstějov5500:26:520,00
23ZA7812Šafářová MarkétaMoravec Sokol Benešov7300:27:100,00
1ZD7949Dvořáčková DagmarTK Brno5000:27:140,00
24ZA80118Součková TerezaAK Tišnov8700:27:150,00
25ZA811Divišová PetraBrno8600:27:300,00
7Z58284Patzelová VeronikaAK Tišnov9500:27:300,00
15M58386Vabroušek FilipTRI LIFE ZLÍN9900:27:32-
26ZA8416Gazdová Simonaneregistrována7600:27:330,00
9ZB85107Kalová JanaAP Brno6600:27:400,00
8ZJ8657Hořínková DitaStřelka Brno9400:27:410,00
8Z58782Češková MarkétaADAMOV9600:27:490,00
16M588109Piňos OndřejDSP Kometa9600:27:560,00
9Z58948Dvořáková DagmarBiatlon Vyškov9800:28:09-
10ZB9040Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:28:350,00
6ZC9178Hrušková LenkaYBM6200:28:380,00
11ZB922Mikušová MartinaZetor Brno6700:28:460,00
12ZB9368Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:28:480,00
7ZC9438Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:28:510,00
10Z595114Otrusinová JanaKOB Moira Brno9500:28:580,00
13ZB9656Hořínková JanaStřelka Brno6500:29:020,00
27ZA9747Zborovská BarboraVrbice8100:29:070,00
8ZC9855Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:29:110,00
17M599115Láníček JosefZetor Brno9600:29:250,00
14ZB10069Grünová IvanaAC Okrouhlá7100:29:260,00
2ZD10180Kociánová MarieKřenovice4600:29:320,00
28ZA102121Poláková ŠárkaHC Lemra7300:29:410,00
29ZA10337Konečná VlastaAC Okrouhlá7400:29:520,00
11Z510413Kuncová MartinaLRS Vyškov0100:29:52-
12Z510572Klepalová VendulaASK Blansko9800:30:18-
6MX10673Klepal PetrBlansko6600:30:18-
3ZD10787Liščinská EvaTesla Brno4400:30:200,00
15ZB108125Mrůzková PavlínaUNI Brno - ASC Bučovice7000:30:250,00
16ZB10952Štěpánová JanaMoravany7100:30:310,00
30ZA11019Tomášková LenkaTěrlínsko8700:30:510,00
13Z51115Osolsobě KristýnaAHA Vyškov9600:31:170,00
9ZJ11264Diatková KristýnaEKOL Team9400:31:370,00
4ZD11328Ellingerová DanaLRS Vyškov3800:31:470,00
10ZJ114113Krestová DenisaZetor Brno9400:32:310,00
17ZB115124Palková LenkaROsice7000:33:460,00
9ZC11659Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:35:060,00
31ZA11775Vacková HanaBÍLOVICE NAD SVITAVOU7800:35:490,00
11MJ11846Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:36:320,00
18ZB11999Kroupová PavlaBrno6500:37:080,00
7MX120111Smolka MilanZetor Brno5400:37:49-
8MX1217Kunc JosefLRS Vyškov6000:52:53-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC114Kunc JosefLRS Vyškov6000:29:540,00
1MA218Olejníček LukášAC Moravská Slavia - Newline TEAM8800:34:060,00
1MB3130Orálek DanielAC Moravská Slavia Brno7000:35:540,00
2MA468Míč RobertTriexpert Adidas Team9200:35:560,00
3MA5114Ondráček TomášTriexpert adidas team7700:36:020,00
4MA6161Kuchařík DavidEKOL Team9100:36:350,00
5MA794Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:36:590,00
6MA8110Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:37:120,00
2MB972Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:37:130,00
7MA1062Peška PavelCBASE8300:37:140,00
2MC1191Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:37:200,00
3MC1249Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:250,00
8MA1382Suk LadislavUNI Brno - ASC Bučovice8300:37:350,00
9MA14168Glier MichalAC Moravská Slavia Brno8200:37:550,00
10MA1577Vabroušek PetrAuthor Tufo Zlín7300:38:050,00
11MA1675Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:140,00
12MA1738Křivánek JosefROCKTECHNIK Triatlon7900:38:220,00
13MA18111Šmíd MiroslavVSK Univerzita Brno8400:38:240,00
14MA19126Němec JanOk Chrastava8600:38:270,00
15MA20163Janků LukášCBASE8700:38:380,00
16MA219Klíma TomášEKOL Team8000:38:420,00
17MA22135Šulek MartinPosilovna Průvan8700:38:480,00
18MA2380Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:38:520,00
19MA2447Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:38:560,00
3MB2528Fučík KarelAC Moravská Slavia Brno7200:39:070,00
20MA26151Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:39:090,00
21MA27166Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:39:220,00
4MB2841Smetana JosefEurofoam Sport Team6900:39:280,00
22MA29145Chadim MichalKC Brno7800:39:330,00
23MA30106Strnad OndřejBrno Medlánky8000:39:480,00
24MA31181Mokrý StanislavKOB Moira Brno9200:40:040,00
25MA32196Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:40:070,00
4MC3322Veverka JosefAC Čejkovice5800:40:080,00
5MC34169Martinec JindřichRadostice6100:40:160,00
26MA35131Kundera ZdeněkVelká Bíteš8900:40:170,00
5MB3678Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:40:190,00
27MA3759Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:40:430,00
6MC3881Rerych JiříAC Moravská Slavia Brno6200:40:570,00
28MA39149Vlasák MiroslavŠaratice8800:41:010,00
29MA40191Cacek JosefCáca team Tišnov7800:41:060,00
6MB4131Grün GustavAC Okrouhlá6800:41:160,00
7MC42153Rozman LadislavCyklo Lasl5400:41:250,00
30MA4390Ryška VítHorokolo Jundrov7500:41:310,00
7MB44117Březina JiříAcer Bike Team7200:41:350,00
8MC4516Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:410,00
31MA4683Liščinský ZdeněkTesla Brno8200:41:530,00
32MA47173Bureš PavelPELLS MTBO Team7500:42:020,00
33MA48150Hrabovský AlešBrno8100:42:050,00
34MA4967Vrtílka JiříBlansko8000:42:060,00
35MA50119Bednář ZbyněkTišnov7300:42:070,00
8MB5179Pocsai SándorČertík kunčina7000:42:090,00
9MC5255Zouhar LiborAdidas Brno5800:42:130,00
10MC53124Prát AlexandrJinačovice5600:42:190,00
36MA5448Odehnal MartinLodní sporty Brno8200:42:210,00
37MA5599Both MartinTrilife Zlín8700:42:220,00
38MA56178Pospíchal VladimírEKOL Team8500:42:250,00
9MB5764Florián RadimZetor Brno7000:42:350,00
10MB5842Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:42:460,00
11MB59107Sucharda PavelKC Brno7000:42:550,00
39MA6098Petrásek VáclavTrilife7600:42:580,00
12MB6145Cibulka PavelBrno6400:43:050,00
13MB62157Kovářík VáclavSpartakt Třebíč6300:43:060,00
14MB6357Hlavatý RadekHead Team6600:43:150,00
15MB64101Smolka JosefBrno7000:43:190,00
40MA6533Vacek PavelBílovice nad Svitavou7500:43:270,00
11MC6624Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:43:290,00
41MA6793Hověžák PavelAC Moravská Slavia Brno7500:43:400,00
42MA68122Novák PetrZetor Brno7600:43:420,00
43MA69192Večeřa TomášRELAX Brno8900:43:450,00
12MC7029Skyba MartinDINOSPORT Ivančice6200:43:450,00
44MA71172Rýznar VáclavZnojmo7700:43:480,00
16MB72104Gloser VítMerida Biking Team7100:43:540,00
45MA7363Svoboda JiříBrno7600:43:590,00
46MA7471Matoušek PavelKC Brno7800:44:020,00
47MA7552Sláma LukášAutomedia8400:44:050,00
17MB7688Ferenčák MarekBrno7000:44:090,00
48MA7766Dvořák JanAC Moravská Slavia Brno7700:44:150,00
13MC783Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:44:270,00
49MA79137Volec MichalSokol Hrušovany7800:44:320,00
14MC80146Suchý KarelNáměšť n. Osl.5600:44:360,00
50MA81120Korbička RadekMoravské Budějovice9000:44:410,00
18MB8296Bělohoubek PetrBrno7200:45:090,00
51MA83211Sovák JanMU Brno8900:45:170,00
52MA84115Hloušek MirekBrno7900:45:290,00
53MA8540Chlup JiříNA Staré město7400:45:310,00
54MA86140Kunitski EvgheniiBrno8100:45:310,00
19MB87204Alman DušanAdamov6700:45:360,00
20MB886Roček RadimBrno6900:45:370,00
21MB89210Konečný MarcelRajhrad7000:45:420,00
22MB9087Dušil JaroslavBrno7000:45:440,00
15MC915Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:45:470,00
55MA9261Perknovský MartinVyškov7700:45:480,00
56MA93136Tesárek JanBrno7700:45:480,00
57MA9485Bulín MartinPřerov8500:45:560,00
16MC9539Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:570,00
1MD9623Bartál LubomírBK Hodonín5100:45:590,00
23MB9735Humlíček OndřejBrno7100:46:000,00
58MA98132Vítek TomášMILT TEAM7500:46:050,00
59MA9956Zouhar LiborAdidas Brno8500:46:080,00
60MA100143Štrc JiříViKtor9000:46:120,00
61MA101139Vořechovský MartinBrno8300:46:210,00
62MA102125Pšenica MiroslavROžnov8000:46:220,00
63MA10310Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno7300:46:240,00
24MB10425Štěpán VladimírMoravany7100:46:250,00
25MB10560Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:46:300,00
17MC10621Měřínský JaroslavAK Perná6100:46:350,00
64MA107164Kolman JakubPosilovna Průvan7600:46:420,00
65MA1084Sikora AlešSmršť Podlesí7300:46:510,00
66MA109121Ondrušek PavelZetor Brno8900:46:560,00
26MB110177Krátký JanVinohrady6900:46:560,00
27MB111108Musil JosefNáměšť n. Osl.6400:46:580,00
28MB112148Mrůzek AlexanderVSK Univerzita Brno6500:47:040,00
18MC113179Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:47:080,00
67MA11495Bár LukášBrno7400:47:160,00
2MD115212Brtník JiříBabice nad Svitavou5200:47:200,00
29MB116118Novotný PetrKuřim6500:47:240,00
68MA117213Hora PetrBrno7600:47:250,00
69MA11843Rerych JiříBrno8800:47:260,00
70MA119202Pozler JiříHradec Králové8300:47:290,00
71MA120186Březina RomanVSK Technika Brno7600:47:410,00
72MA121194Zelený PavelFC besídka Brno7300:47:440,00
73MA122189Kysel JiříČokoláda team8400:47:450,00
30MB12336Janek PetrBrno6900:47:490,00
31MB12432Dragolov DanielBrno6700:47:520,00
74MA12534Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:47:570,00
32MB1268Mika IvoBrno6600:47:590,00
33MB12744Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:48:010,00
19MC128170Hanzl VlastimilVSK Mendelu Brno5300:48:020,00
3MD129102Stráník AlešBlansko5000:48:060,00
75MA130176Vrána Filip St.Brno7600:48:090,00
34MB131183Strakoš VilémSK Fuga6900:48:120,00
35MB13297Mezera PavelBrno6800:48:150,00
76MA133112Šmíd DušanNotormotor8500:48:190,00
77MA134195Bernacik StanislavSokol Jehnice8400:48:350,00
36MB135116Višňa ZdeněkBrno6900:48:370,00
20MC136200Marek LudvíkPopocatepetl5800:48:480,00
21MC137155Čadek MartinBrno5700:48:540,00
22MC13850Palaš ZdeněkPrdlavka SSSR Modřice6100:49:150,00
78MA139206Andres VillaMadrid8700:49:190,00
37MB14092Kresta RomanZetor Brno6500:49:260,00
23MC141175Krupar JanJihomoravský Kraj5500:49:420,00
38MB14273Diatka VladimírBrno6700:49:430,00
79MA14326Kupka PavelLukovany7500:49:530,00
24MC144100Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:580,00
80MA145180Krejčí RomanKýbl krve Brno7300:49:590,00
81MA14654Bil Jaroslav Ml.Brno8500:50:060,00
4MD14737Hanák AlbínBrno5100:50:090,00
82MA148142Seibt DavidNeslovice7500:50:150,00
39MB14976Čížek PetrOB Adamov7100:50:170,00
25MC150159Novotný LiborKuřim6100:50:210,00
26MC15127Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:50:320,00
40MB152154Charvát Jan Prostř.Brno6900:50:390,00
83MA153199Jež MartinHAPE Brno7300:50:410,00
84MA154156Udžan RastislavBK Stará Lubovňa8100:50:440,00
27MC155127Sláma JiříAutomedia6000:50:480,00
41MB156174Drlý AlešBrno6800:51:050,00
28MC157113Kohoutek JaromírBrno5500:51:120,00
29MC158103Šperka OldřichJedovnice5600:51:180,00
85MA159209Tyleček PavelJundrov7300:51:270,00
86MA160138Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:51:450,00
5MD161198Peprla JaroslavBrno4900:51:560,00
87MA16258Buršík PetrBrno8700:52:310,00
88MA163185Válek JanJá bych se toho nebál8900:52:350,00
30MC164187Březina AlešBrno6200:52:370,00
42MB165197Skoták JiříSC Ráječko6400:53:170,00
31MC16686Macháček MartinRC Brno5500:53:330,00
6MD167160Krieg PetrBMT Brno4900:53:400,00
7MD16889Kubíček FrantišekRelax DOBRÉ POLE4600:53:420,00
43MB169188Veselý KarelBrno7000:53:430,00
89MA170141Šmídek PetrBrno7700:53:440,00
32MC171128Prostřední JíříBrno5600:53:590,00
33MC172152Bůžek JanBrno5700:54:290,00
34MC173171Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:54:390,00
44MB174193Večeřa LubošKobylí6500:54:510,00
35MC17553Bil JaroslavBrno5900:54:580,00
1ZX17665Floriánová VeronikaAP Brno7300:55:02-
90MA177123Trzaskalík LukášPosilovna Průvan9100:55:040,00
8MD178147Tučný JanMK Pardubice4700:55:290,00
36MC17930Zejda IvoAC Moravská Slavia Brno5600:55:330,00
91MA180165Šrámek PavelPosilovna Průvan7800:55:530,00
92MA181201Lenhart DavidBrno7900:56:510,00
45MB18251Richter MartinBrno7200:56:570,00
9MD18319Sponar JanTesla Brno5000:57:010,00
93MA184207Vašíček DavidAlva Real7500:57:210,00
10MD18520Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4900:57:250,00
11MD18614Holý JosefAC Moravská Slavia Brno4100:57:490,00
46MB18774Vávra VáclavHrušovany u Brna7100:57:550,00
37MC18884Kroupa JiříBrno5900:58:050,00
47MB18969Hladný MarekBrno7200:58:220,00
38MC190162Bryša LiborBrno5500:59:060,00
12MD19112Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:59:340,00
48MB192182Jaskulka MartinAK Kuřim6801:00:000,00
13MD193134Pospíchal Vladimír St.EKOL Team5201:00:250,00
39MC194167Trs Ladislav Ing.Gastrotrs5801:00:390,00
14MD195184Stříbrný RostislavAC Moravská Slavia Brno5201:01:170,00
40MC196144Vostrejš RadekNezávislí Modřice6101:01:340,00
49MB197190Žák JaroslavNezávislí Modřice6501:01:350,00
15MD19815Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:040,00
16MD19913Machala JaroslavHluk3801:03:460,00
50MB200205Novosedlík LubomírNitra6601:06:550,00
41MC201133Dražan LiborSokol Kuničky6001:08:400,00
17MD202109Krejčí FrantišekBrno4301:10:340,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Jednu výtku tam směrem k tomu Iscarexu a snad i tu mnemotechnickou pomůcku pro ještě lepší zviditelnění je dle mého názoru v tom , aby ten strvával více ve víru děje. Mám tím na mysli, že zimní přestávka u něj je možná až neadekvátně dlouhá a zasluhovalo by začít pořádat závody mnohem dřív, když jinde se tak už děje v plném proudu . Cítím tam takovou nedobrou propast..ale tak...no, co já s tím udělám..
Pro turistého běžce: Víš co proto můžeš udělat? Pořádej závody a zacelíš mezeru mezi závody. Myslím, že závodů je až habaděj.
svatavakrasna

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód