Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šternberk - ECCE HOMO

25.8.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šternberk - ECCE HOMO
  • datum konání: 25.8.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Zdeněk Hutař

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ998Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:21:0320
2MJ1289Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:21:0919
3MJ1392Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:21:1818
4MJ1890Kukučka StanislavFEJE Jeseník8200:22:1717
5MJ2130Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:22:5816
6MJ2353Filipec PetrTJ Frenštát8400:23:0915
7MJ2993Bobek JanLK ATIS Sport Bruntál8300:23:3114
8MJ335Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:23:5313
9MJ576Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:25:4812
10MJ10084Vymětal ZbyněkŠternberk8500:33:2311
-MJ-8Přívětivý PavelZŠ Loučka90DNF-
Muži A (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:19:2930
2MA229Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:19:3629
3MA396Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:19:4528
4MA428Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:20:1827
5MA523Horák OndřejŠternberk7500:20:2526
6MA63Bětík PetrSokol Pozlovice6900:20:4425
7MA741Vlach JaromírSŠK Vrbno pod Pradědem8100:20:5024
8MA895Bíman OndřejDukla Liberec7900:21:0123
9MA1197Tempír TomášDukla Liberec7700:21:0822
10MA1435Šesták RadimOlympia Bruntál7100:21:4821
11MA1578Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:21:5420
12MA2017Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:22:5119
13MA2225Pánek LiborAsics Team Přerov7900:23:0718
14MA2491Klímek Tomᚊternberk6800:23:1017
15MA2526Rapčan LukášORELSKÁ JEDNOTA Byst7800:23:1416
16MA2768Zatloukal MarekKopečkáři6500:23:2615
17MA2838Šíma VáclavAK Olomouc8100:23:3014
18MA3062Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:23:4113
19MA3786Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:24:0412
20MA3948Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:24:1311
21MA4287Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:24:2210
22MA43182Anděl ZbyněkŠternberk7400:24:259
23MA44184Matyšek PipSK PIZZERIA HANÁ8000:24:368
24MA4632Dvořák PavelPřerov7700:24:427
25MA4827Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:24:526
26MA5519Ehrmann JiříLOS Rapidos6700:25:405
27MA6577Novák PavelŠternberk7400:26:094
28MA6720Frühauf PetrVTT Olomouc7000:26:173
29MA6840Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:212
30MA6979Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:26:231
31MA71185Brezovský VikčaOlomouc7800:26:320
32MA7318Látal JaromírSK Haná Olomouc6900:27:000
33MA7676Zifčák RobinMoravský Beroun7900:27:260
34MA84171Rašner TomášOlomouc6900:28:520
35MA87183Matyšek StanislavSK PIZZERIA HANÁ7600:29:330
36MA106154Robenek MichalSv. Kopeček6800:38:420
Muži B (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1043Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:0420
2MB1685Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:5719
3MB1722Filip VáclavAK Kroměříž6000:22:0918
4MB199Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:22:4317
5MB2614Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:23:1816
6MB3294Nevtípil PetrKLB Šternberk6100:23:5015
7MB344Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:23:5614
8MB4170Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:24:2013
9MB4511Václavek JiříSKI OB Šternberk5700:24:3912
10MB4972Popelka JosefAK Olomouc5800:24:5811
11MB5183Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:25:2010
12MB5312Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:349
13MB5651Složil PavelTJ Tovačov5300:25:428
14MB5842Hejl JanAC Šumperk5300:25:507
15MB60187Jašek VladislavOK Olomouc5400:25:566
16MB6131Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:25:595
17MB6310Albert FrantišekOB Šternberk5800:26:034
18MB7761Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:27:373
19MB991Přívětivý JiříBranky6100:33:202
Muži C (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3150Koštoval JiříJeseník5100:23:4920
2MC3545Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:23:5719
3MC3665Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:24:0118
4MC4058Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:24:1717
5MC4747Vodička JanŠela Sport Přerov4500:24:4316
6MC5082Chmelíček Pavel Racek Olomouc5100:25:0315
7MC5221Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:25:2914
8MC66100Lerch VladislavMILO Olomouc4800:26:1213
9MC7213Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:26:4012
10MC8033Krumer MiroslavOstrov4900:28:1711
11MC8381Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:28:4910
12MC8966Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:519
13MC9073Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:30:018
14MC93186Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:30:227
15MC10449Smažinka JiříKojetín4400:36:316
16MC108181Kořístek MilanBukovany5000:42:025
Muži D (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5457Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:25:3710
2MD7071Lajčík AloisAK Milo Olomouc4000:26:319
3MD7534Bielčík JindřichLichkov 00:27:148
4MD7837Kousal OldřichSK Přerov3800:27:597
5MD8146Herbst ManfredJeseník4100:28:226
6MD8867Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:485
7MD9144Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:30:024
8MD9224Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:30:183
9MD9415Holub Josef Ing.Bruntál3700:30:342
10MD9655Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3400:31:481
11MD9839Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3600:32:400
12MD10199Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:34:060
13MD10254Horák ZdeněkŠternberk3800:34:080
Juniorky (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6288Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:26:0210
2ŽJ7480Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:27:049
3ŽJ8664Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:178
4ŽJ1052Vícenová KarolínaBranky8600:36:417
5ŽJ10763Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:136
Ženy A (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7975Dubovská ZuzanaVSK VŠB Ostrava8100:28:1310
2ZA8256Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:28:399
3ZA8560Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:108
4ZA9736Bednářová DanaOlomouc - Ponorka7900:32:047
Ženy B (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3852Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:24:0710
2ZB5859Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:509
3ZB6474Paulů BlankaVrchlabí5400:26:058
4ZB9569Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:387
5ZB1037Přívětivá SvatavaZŠ Loučka6400:36:006
Trať 5,800 km, 222,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:19:2930
2MA229Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:19:3629
3MA396Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:19:4528
4MA428Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:20:1827
5MA523Horák OndřejŠternberk7500:20:2526
6MA63Bětík PetrSokol Pozlovice6900:20:4425
7MA741Vlach JaromírSŠK Vrbno pod Pradědem8100:20:5024
8MA895Bíman OndřejDukla Liberec7900:21:0123
1MJ998Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:21:0320
1MB1043Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:0420
9MA1197Tempír TomášDukla Liberec7700:21:0822
2MJ1289Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:21:0919
3MJ1392Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:21:1818
10MA1435Šesták RadimOlympia Bruntál7100:21:4821
11MA1578Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:21:5420
2MB1685Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:5719
3MB1722Filip VáclavAK Kroměříž6000:22:0918
4MJ1890Kukučka StanislavFEJE Jeseník8200:22:1717
4MB199Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:22:4317
12MA2017Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:22:5119
5MJ2130Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:22:5816
13MA2225Pánek LiborAsics Team Přerov7900:23:0718
6MJ2353Filipec PetrTJ Frenštát8400:23:0915
14MA2491Klímek Tomᚊternberk6800:23:1017
15MA2526Rapčan LukášORELSKÁ JEDNOTA Byst7800:23:1416
5MB2614Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:23:1816
16MA2768Zatloukal MarekKopečkáři6500:23:2615
17MA2838Šíma VáclavAK Olomouc8100:23:3014
7MJ2993Bobek JanLK ATIS Sport Bruntál8300:23:3114
18MA3062Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:23:4113
1MC3150Koštoval JiříJeseník5100:23:4920
6MB3294Nevtípil PetrKLB Šternberk6100:23:5015
8MJ335Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:23:5313
7MB344Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:23:5614
2MC3545Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:23:5719
3MC3665Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:24:0118
19MA3786Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:24:0412
1ZB3852Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:24:0710
20MA3948Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:24:1311
4MC4058Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:24:1717
8MB4170Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:24:2013
21MA4287Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:24:2210
22MA43182Anděl ZbyněkŠternberk7400:24:259
23MA44184Matyšek PipSK PIZZERIA HANÁ8000:24:368
9MB4511Václavek JiříSKI OB Šternberk5700:24:3912
24MA4632Dvořák PavelPřerov7700:24:427
5MC4747Vodička JanŠela Sport Přerov4500:24:4316
25MA4827Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:24:526
10MB4972Popelka JosefAK Olomouc5800:24:5811
6MC5082Chmelíček Pavel Racek Olomouc5100:25:0315
11MB5183Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:25:2010
7MC5221Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:25:2914
12MB5312Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:349
1MD5457Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:25:3710
26MA5519Ehrmann JiříLOS Rapidos6700:25:405
13MB5651Složil PavelTJ Tovačov5300:25:428
9MJ576Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:25:4812
14MB5842Hejl JanAC Šumperk5300:25:507
2ZB5859Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:509
15MB60187Jašek VladislavOK Olomouc5400:25:566
16MB6131Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:25:595
1ŽJ6288Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:26:0210
17MB6310Albert FrantišekOB Šternberk5800:26:034
3ZB6474Paulů BlankaVrchlabí5400:26:058
27MA6577Novák PavelŠternberk7400:26:094
8MC66100Lerch VladislavMILO Olomouc4800:26:1213
28MA6720Frühauf PetrVTT Olomouc7000:26:173
29MA6840Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:212
30MA6979Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:26:231
2MD7071Lajčík AloisAK Milo Olomouc4000:26:319
31MA71185Brezovský VikčaOlomouc7800:26:320
9MC7213Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:26:4012
32MA7318Látal JaromírSK Haná Olomouc6900:27:000
2ŽJ7480Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:27:049
3MD7534Bielčík JindřichLichkov 00:27:148
33MA7676Zifčák RobinMoravský Beroun7900:27:260
18MB7761Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:27:373
4MD7837Kousal OldřichSK Přerov3800:27:597
1ZA7975Dubovská ZuzanaVSK VŠB Ostrava8100:28:1310
10MC8033Krumer MiroslavOstrov4900:28:1711
5MD8146Herbst ManfredJeseník4100:28:226
2ZA8256Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:28:399
11MC8381Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:28:4910
34MA84171Rašner TomášOlomouc6900:28:520
3ZA8560Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:108
3ŽJ8664Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:178
35MA87183Matyšek StanislavSK PIZZERIA HANÁ7600:29:330
6MD8867Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:485
12MC8966Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:519
13MC9073Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:30:018
7MD9144Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:30:024
8MD9224Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:30:183
14MC93186Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:30:227
9MD9415Holub Josef Ing.Bruntál3700:30:342
4ZB9569Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:387
10MD9655Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3400:31:481
4ZA9736Bednářová DanaOlomouc - Ponorka7900:32:047
11MD9839Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3600:32:400
19MB991Přívětivý JiříBranky6100:33:202
10MJ10084Vymětal ZbyněkŠternberk8500:33:2311
12MD10199Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:34:060
13MD10254Horák ZdeněkŠternberk3800:34:080
5ZB1037Přívětivá SvatavaZŠ Loučka6400:36:006
15MC10449Smažinka JiříKojetín4400:36:316
4ŽJ1052Vícenová KarolínaBranky8600:36:417
36MA106154Robenek MichalSv. Kopeček6800:38:420
5ŽJ10763Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:136
16MC108181Kořístek MilanBukovany5000:42:025

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód