Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné

14.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné
  • datum konání: 14.4.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Smetanovo náměstí, Pardubice
12:00 hodin

Přihlášky

Pátek 13. dubna: 16:00-19:00 hodin na Pernštýnském náměstí
Sobota 14. dubna: 8:00-10:45 hodin objekt ČEZ arény vchod od parkoviště

Startovné

Vinařský pulmaraton
500,- Kč zaplaceno do 31. 12. 2011
600,- Kč zaplaceno 1. 1. 2012 do 31.3. 2012
800,- Kč zaplaceno 1. 4.2012 - 5. 4. 2012 konec, přihlášky na místě 800,- Kč
Pernštejnská sedmička – 300,- Kč
Štafeta 3x7 km – 1000,- Kč
Lidový běh Vaňka Vaňhy s VZP – dospělí 50,- Kč
Handbike - 300,- Kč

Popis tratě

21,097 km: 3 okruhy
1 a 2 okruh: Smetanovo nám.- Husova ul. - Sakařova ul. - Karla IV – S.K.Neumana – Jana Palacha – Smetanovo nám.
3 okruh: Smetanovo nám.- Husova ul. - Sakařova ul. - Karla IV – S.K.Neumana – Jana Palacha – chodník před Zelenou bránou na nám. Republiky – Perštýnské nám.
Oficiálně změřená trať, značen každý kilometr

Ceny pro vítěze

Výpis cen na webu pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Míla Kalinová
tel.: +420 605 500 440

Internetové stránky

http://www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz

E-mailová adresa

mila.kalinova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017Pardubický vinařský půlmaraton - MČR1188
18.4.2015Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2014Pardubický vinařský půlmaraton - MČR5
20.4.2013Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 201397
16.4.2011Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné44
18.4.2009Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2008MČR Pardubický vinařský půlmaraton (nekompletní)82
8.5.2005Pardubický vinařský půlmaraton29

Statistika závodu Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1445

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Král Jindřich735
Kratochvíl Miloš754
Pechek Petr834
Pavlišta Vít854
Sekyrová Ivana714
Fenclová Marta764
Siegel Josef584
Matyášová Jana653
Smrčka Miloš543
Kubr Václav553
Metelková Táňa723
Leszkow Josef513
Nemšák Miroslav693
Tylšová Daniela783
Krunka Kamil863
Havlíček Jan793
Mahovský František833
Pechková Jana853
Pastorová Petra773
Soukup Jiří273
Nečas Josef583
Kamínková Petra733
Mikulecká Marcela733
Losman Petr792
Doležal Stanislav382
Kalousek Bořivoj652
Procházka Marek742
Janoušek Milan912
Vacek Martin692
Orálek Daniel702
Vlčovská Marta762
Kreisinger Jan842
Bajza Jakub902
Sedláček Jan782
Herda Jan832
Šibravová Lenka822
Marhold Luboš772
Siegel Josef862
Gerych David772
Marhold Petr782
2
Bílý Zdeněk592
Radiměřský Karel872
Krátká Anna692
Dogaru Vasil812
Polan Lukáš882
Razým Jan572
Jirásková Eva642
Kovařík Petr692
Filipiová Eva862

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

MČR - muži (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM24Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:07:05-
2MM35Bajza JakubAK Kroměříž9001:07:09-
3MM53Kreisinger JanAK Kroměříž8401:07:44-
4MM66Voják JiříMílaři Domažlice8801:08:00-
5MM78Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8601:09:20-
6MM87Losman PetrPSK Olymp Praha7901:10:09-
7MM948Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8301:10:16-
8MM1050Miko AlešSSK Vítkovice8401:10:18-
9MM1110Gerych DavidAK Kroměříž7701:10:22-
10MM129Havlíček JanASK Slavia Praha7901:10:31-
11MM1341Dražan JaroslavAK Slavia Praha8101:10:59-
12MM1455Čadek OndřejAC TEPO Kladno9101:12:27-
13MM1512Blaha TomášAK Kroměříž7601:12:43-
14MM1746Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:13:34-
15MM1889Janoušek MilanUSK Praha9101:14:12-
16MM1984Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:14:19-
25MM3147Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:16:06-
30MM4395Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:18:15-
39MM74133Siegel JosefAC Choceň5801:21:46-
42MM7986Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:22:21-
45MM10399Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:24:08-
48MM115116Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:25:22-
51MM13087Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7301:26:04-
56MM142139Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:26:29-
60MM252102Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:31:24-
69MM403131Siegel JakubAC Choceň9201:38:03-
71MM443132Siegel JosefAC Choceň8601:39:20-
72MM44864Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:39:27-
79MM943148Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:56:55-
MČR - ženy (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MZ4415Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7701:18:18-
2MZ7860Fenclová MartaAC Pardubice7601:22:14-
3MZ91106Martínková JindřiškaTJ Spartak Vlašim8401:23:28-
6MZ12758Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:25:55-
9MZ25777Fořtová IvetaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou7201:31:31-
11MZ31857Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:34:16-
Muži A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mike Kiprop CheruiyotKeňa8401:06:34-
2MA42Keneth KipkogeiKeňa8301:07:10-
3MA16682Mika Tomášneregistrován8701:13:31-
134MA284987Nechvíl LukášAC Choceň8301:33:08-
320MA6381638Jirčík MiroslavSK Klášterec nad Orlicí7601:45:53-
339MA6831128Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:47:22-
Muži B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4MB47714Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:41-
142MB6991043Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:47:46-
Muži C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2MC1091059Kolínek FrantišekAK Perná5601:24:52-
13MC241355Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:31:01-
Muži D (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
15MD7761625Leszkow JosefMK Hlinsko5101:50:26-
Muži E (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži F (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
3MF12771201Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:20:13-
Ženy A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA133748Králová Lenkaneregistrována8501:26:09-
2ZA144753Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:26:41-
3ZA210879Matulová Lauraneregistrována8401:29:59-
9ZA511972Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:41:23-
64ZA10961051Nechvílová KateřinaChoceň8202:03:56-
Ženy B (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3121272Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:34:04-
22ZC1171396Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:10:31-
Ženy D (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mike Kiprop CheruiyotKeňa8401:06:34-
1MM24Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:07:05-
2MM35Bajza JakubAK Kroměříž9001:07:09-
2MA42Keneth KipkogeiKeňa8301:07:10-
3MM53Kreisinger JanAK Kroměříž8401:07:44-
4MM66Voják JiříMílaři Domažlice8801:08:00-
5MM78Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8601:09:20-
6MM87Losman PetrPSK Olymp Praha7901:10:09-
7MM948Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8301:10:16-
8MM1050Miko AlešSSK Vítkovice8401:10:18-
9MM1110Gerych DavidAK Kroměříž7701:10:22-
10MM129Havlíček JanASK Slavia Praha7901:10:31-
11MM1341Dražan JaroslavAK Slavia Praha8101:10:59-
12MM1455Čadek OndřejAC TEPO Kladno9101:12:27-
13MM1512Blaha TomášAK Kroměříž7601:12:43-
3MA16682Mika Tomášneregistrován8701:13:31-
14MM1746Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:13:34-
15MM1889Janoušek MilanUSK Praha9101:14:12-
16MM1984Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:14:19-
25MM3147Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:16:06-
30MM4395Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:18:15-
1MZ4415Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7701:18:18-
4MB47714Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:41-
39MM74133Siegel JosefAC Choceň5801:21:46-
2MZ7860Fenclová MartaAC Pardubice7601:22:14-
42MM7986Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:22:21-
3MZ91106Martínková JindřiškaTJ Spartak Vlašim8401:23:28-
45MM10399Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:24:08-
2MC1091059Kolínek FrantišekAK Perná5601:24:52-
48MM115116Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:25:22-
6MZ12758Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:25:55-
51MM13087Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7301:26:04-
1ZA133748Králová Lenkaneregistrována8501:26:09-
56MM142139Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:26:29-
2ZA144753Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:26:41-
3ZA210879Matulová Lauraneregistrována8401:29:59-
13MC241355Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:31:01-
60MM252102Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:31:24-
9MZ25777Fořtová IvetaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou7201:31:31-
134MA284987Nechvíl LukášAC Choceň8301:33:08-
1ZC3121272Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:34:04-
11MZ31857Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:34:16-
69MM403131Siegel JakubAC Choceň9201:38:03-
71MM443132Siegel JosefAC Choceň8601:39:20-
72MM44864Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:39:27-
9ZA511972Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:41:23-
320MA6381638Jirčík MiroslavSK Klášterec nad Orlicí7601:45:53-
339MA6831128Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:47:22-
142MB6991043Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:47:46-
15MD7761625Leszkow JosefMK Hlinsko5101:50:26-
79MM943148Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:56:55-
64ZA10961051Nechvílová KateřinaChoceň8202:03:56-
22ZC1171396Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:10:31-
3MF12771201Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:20:13-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 40%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Poprvé jsem dělal vodiče na 2:00 a zjistil jsem další rozměr běhání.
fusek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód