Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v běhu na 10 km na dráze, Hradec Králové

5.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v běhu na 10 km na dráze, Hradec Králové
  • datum konání: 5.5.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v běhu na 10 km na dráze, Hradec Králové

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1325Havlíček JosefSokol České Budějovic9400:32:32-
2MJ1526Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:32:49-
3MJ2127Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:42-
4MJ2328Suchý MichalAC Mladá Boleslav O.S.9400:33:50-
5MJ2429Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:34:04-
6MJ3330Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:36:36-
7MJ3431Polášek VítAO Slavia Havířov9400:36:44-
8MJ3832Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:38:18-
Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kocourek MilanAK Kroměříž8700:29:34-
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:30:36-
3MA33Bajza JakubAK Kroměříž9000:30:45-
4MA44Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:50-
5MA55Homoláč JiříAK Kroměříž9000:30:56-
6MA66Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:26-
7MA77Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:31:30-
8MA88Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:32-
9MA99Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:31:38-
10MA1010Edlman MartinASK Slavia Praha9000:31:40-
11MA1111Edlman TomášASK Slavia Praha9000:31:53-
12MA1212Kunst MichalASK Slavia Praha8000:32:15-
13MA1413Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:46-
14MA1614Dražan JaroslavASK Slavia Praha8100:33:02-
15MA1715Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8300:33:04-
16MA1816Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:33:04-
17MA1917Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:33:33-
18MA2018Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:33:41-
19MA2219Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:50-
20MA2520Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:06-
21MA2621Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:34:28-
22MA2722Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:34:29-
23MA2823Schilberger AdamARC Brno9200:34:34-
24MA2924Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:35:13-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kocourek MilanAK Kroměříž8700:29:34-
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:30:36-
3MA33Bajza JakubAK Kroměříž9000:30:45-
4MA44Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:50-
5MA55Homoláč JiříAK Kroměříž9000:30:56-
6MA66Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:26-
7MA77Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:31:30-
8MA88Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:32-
9MA99Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:31:38-
10MA1010Edlman MartinASK Slavia Praha9000:31:40-
11MA1111Edlman TomášASK Slavia Praha9000:31:53-
12MA1212Kunst MichalASK Slavia Praha8000:32:15-
1MJ1325Havlíček JosefSokol České Budějovic9400:32:32-
13MA1413Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:46-
2MJ1526Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:32:49-
14MA1614Dražan JaroslavASK Slavia Praha8100:33:02-
15MA1715Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8300:33:04-
16MA1816Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:33:04-
17MA1917Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:33:33-
18MA2018Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:33:41-
3MJ2127Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:42-
19MA2219Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:50-
4MJ2328Suchý MichalAC Mladá Boleslav O.S.9400:33:50-
5MJ2429Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:34:04-
20MA2520Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:06-
21MA2621Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:34:28-
22MA2722Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:34:29-
23MA2823Schilberger AdamARC Brno9200:34:34-
24MA2924Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:35:13-
1ZA3033Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:35:13-
2ZA3134Pecková KvětoslavaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín8500:35:41-
3ZA3235Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:36:18-
6MJ3330Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:36:36-
7MJ3431Polášek VítAO Slavia Havířov9400:36:44-
4ZA3536Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:37:08-
5ZA3637Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:37:14-
6ZA3738Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:37:54-
8MJ3832Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:38:18-
7ZA3939Zuzánková TerezaA. C. TEPO Kladno8600:38:22-
8ZA4040Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:52-
9ZA4141Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:38:52-
10ZA4242Martínková JindřiškaTJ Spartak Vlašim8400:38:55-
11ZA4343Skoupá KláraTJ LIAZ Jablonec n/N.8100:40:22-
12ZA4444Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:33-
13ZA4545Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:02-
14ZA4646Dvořáková PetraAC Čáslav8100:41:14-
15ZA4747Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:41:18-
16ZA4848Bluchová KateřinaAK Kroměříž8300:42:23-
17ZA4949Novotná DagmarTJ CHS TURBO Chotěboř9000:44:31-
18ZA5050Novotná DagmarTJ CHS TURBO Chotěboř7000:45:08-
19ZA5151Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:32-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý večer, upozorňuji na chybičku v mužích B - Honza je Škrabálek, nikoli Škrobálek. Takových chybiček je víc, závodníci, zkontrolujte se :-) A jakpak je to s celkovým pořadím? Docela se mi to povedlo, nerada bych přišla o bodíky :-) Díky za zpracování, Evina Kollertová
evakollertova
Diky za upozorneni. Skrabalek opraven, celkove poradi pridano.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód