hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

12. WMMR, Bühlertal, Germany 2012

19.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 12. WMMR, Bühlertal, Germany 2012
  • datum konání: 19.5.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 12. WMMR, Bühlertal, Germany 2012

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312297Hecktor MatthiasTUS06 Heltersberg7400:42:10-
2M322059Benz UlrichLG Brandenkopf7600:42:23-
3M342714Smith SullivanSwansea Harriers7600:43:13-
4M3152010Allenbach EmmanuellANA RAS7500:45:00-
5M3192473Marchi Emanuelefidal7500:45:07-
5M3192193El Madi El YazidMaroko7500:45:07-
7M3242150Collerone AlessandroSparda-Team Rechberghausen7600:45:32-
8M3262781Utz MarcoLG Brandenkopf7500:45:38-
9M3272772Triulzi FabrizioG.P. VALCHIAVENNA7500:45:40-
10M3322170Detiege FilipRCT7400:45:52-
11M3352861Laurent LudovicACHM7500:46:07-
12M3382373Kaiser FelixFelix7600:46:21-
13M3412022Avrillon Stéphaneesperance Faverges7400:46:33-
14M3432521Morassi AlessandroU.S. ALDO MORO PALUZZA7600:46:43-
15M3442032Barnsteiner AlexanderLLG Landstuhl7400:46:45-
16M3582708Silvani StefanoG.P. VALCHIAVENNA7300:47:30-
17M3602752Taylor BrendonRossendale7400:47:33-
18M3662054Bellini MauroAtl. VALLI BERGAMASCHE7500:47:57-
19M3752258Giovio OscarATLETICA CENTRO LARIO7300:48:18-
20M3782524Morocutti GionniU.S. ALDO MORO PALUZZA7300:48:23-
21M3802068Bertolini LuigiASD ORECCHIELLA GARFAGNANA7200:48:26-
22M3942635Ruga RobertoATLETICA CENTRO LARIO7500:49:10-
23M3952811Weikert ThomasTG Viktoria Augsburg7400:49:15-
24M3972876Schweigl AlexanderTELMEKOM TEAM SÜDTIROL7400:49:17-
25M31022334Höpfner MarcoSparda-Team Rechberghausen7500:49:24-
26M31082699Segrado MarcoU.S. ALDO MORO PALUZZA7200:49:41-
27M31602492Meder JörgLAG Wesertal7500:51:22-
28M31712004Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:43-
29M31762624Rieger JörgLG Vulkaneifel7600:51:49-
30M31892365Joa BernhardTSV Lambrecht7700:52:13-
31M31902184Draudt LarsLG Rülzheim7200:52:16-
32M31932064Bernabe PieroAssociazione Sportiva Merano7400:52:22-
33M31992180Dolstra HeikoLag Wesertal7200:52:29-
34M32222203Faisst FrankLAG obere Murg7400:53:11-
35M32292758Thoma AndréBreitensport Sinzheim7500:53:22-
36M32412116Brusdeilins SvenSV Vorwärts Zwickau7300:53:42-
37M32512130Burzyński MirosławAksu Polska7400:54:01-
38M32522223Förster Tim-HenningTSV Korbach7600:54:05-
39M32542438Laouar RachidASPTT Annecy7400:54:08-
40M32612042Bayer SteffenSilvercastlePforzheim7500:54:24-
41M32672599Raisoni MarinoITA7400:54:35-
42M32992877Holzer GerhardTELMEKOM TEAM SÜDTIROL7300:55:34-
43M33012164Deck AndreasFV Sportfreunde Forchheim7300:55:39-
44M33312569Patruno EmilioLaufteam Fürth 20107700:56:30-
45M33382227Frey MichaelGER7500:56:57-
46M33812462Lorentz MathieuFV Sportfreunde Forchheim7200:58:12-
47M33862385Kelly Johnbilboa ac7700:58:17-
48M34472523Morgenstern KaiTSV 1886 Kandel7300:59:43-
49M34522602Raulfs ThorstenPost-SV Holzminden7200:59:46-
50M34712508Metzger Jung JörgTUS 06 Heltersberg7401:00:21-
51M34982175Dietsche OliverTV Bühlertal7301:00:56-
52M35062553Neumeir AlexanderTB Cannstatt7401:01:09-
53M35132431Kunz CarstenLG SWM München7501:01:19-
54M35392292Harzer FriederGER7201:01:53-
55M35692377Kalmbach AchimGER7201:02:43-
56M36182604Recour Guillaumeesperance Faverges7401:03:58-
57M36262178Dittus ThomasGER7601:04:11-
58M36402320Hintsch ThorstenGER7301:04:50-
59M37452432Kurbjuhn IvoSV Ulm7601:08:16-
60M37672676Scholz FrankGER7201:09:28-
61M38022672Schneider AlexPonyhof-Racing-Team7501:10:44-
62M38052879Hutt DieterLAG Obere Murg7301:10:54-

W35 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W31231020Brod JuttaTV Konstanz7300:50:14-
2W31501045Fischl TinaLG Passau7600:51:07-
3W32061039Di Bert LjudmilaATLETICA TRENTO CMB7400:52:52-
4W32421084Katz EvaTV Hatzenbühl7600:53:44-
5W32571059Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:54:14-
6W33001148Paulinyova KatarinaSVK7500:55:36-
7W33051167Rauschenberg EveLC Haßloch7400:55:45-
8W33371026Buss SteffiART Düsseldorf7500:56:54-
9W33651011Benning NicoleEK Schwaikheim7200:57:45-
10W33831196Sprenzinger JeannetteSVG Ruhstorf/Rott7300:58:15-
11W35151165Püthe TinaASC Rosellen/Neuss7701:01:23-
12W35431028Calorio MaraAtletica Cumiana7201:02:02-
13W35611099Kramer BiancaLC Bad Dürkheim7301:02:25-
14W35621009Bayer-Klier CatherineTSV 1886 Kandel7301:02:29-
15W35781184Schmieder SylviaLAG Obere Murg7701:03:01-
16W35891123Mclaughlin HazelLagan Valley7501:03:25-
17W36011129Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:03:39-
18W36281105Lang CarmenSparda-Team Rechberghausen7501:04:14-
19W36721017Blümmel BarbaraSV Kirchzarten7501:05:56-
20W37301057Groeper UtaTSV Kuppingen7301:07:45-
21W37711179Scheler BirgitTSV Sonnefeld7401:09:36-
22W38191023Burgk BettinaGER7201:11:23-
23W38411125Mekle MarionAST Süßen7601:12:40-
24W38771104Kutzner SimoneGER7301:14:35-
25W39251032Colosio Chiara SerenaATLETICA PARATICO7401:17:40-

M40 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M452109Brod CarstenTV Konstanz7200:43:42-
2M482494Meinzer StefanLT TSV Graben7100:44:08-
3M4122018Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:44:40-
4M4142317Heuer TomTUS 06 Heltersberg7000:44:53-
5M4172112Brucks MarkusSparda-Team Rechberghausen7100:45:03-
6M4222512Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:45:18-
7M4252031Bardsley BenBorrowdale7100:45:32-
8M4332759Thoma HolgerLT Furtwangen7100:45:58-
9M4362466Lüttel UliKarlsruher Lemminge7100:46:11-
10M4462347Illg JürgenLG Weinstadt6900:46:52-
11M4492425Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:47:01-
12M4502846Zins Jean-MarcEntente Athlétique Grenoble7100:47:07-
13M4592834Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:32-
14M4632273Groß FrankLG Offenburg7100:47:50-
15M4692732Steiner MarioLLG Landstuhl7000:48:03-
16M4712786Van Orden TimUSA6800:48:10-
17M4722799Vosseler MatthiasLG Filder6900:48:15-
18M4732630Rogan PaulForres Harriers6900:48:16-
19M4762102Braun Moritz ChristianLG Offenburg6900:48:18-
20M4842027Baladie PatrickASPTT Annecy7000:48:43-
21M4882833Zabczynski DominikTeam Biegigorskie7100:48:50-
22M4892107Breyer RalfTV Tiengen6900:48:53-
23M4902263Gonthier PhilippeEsperance Faverges6800:48:55-
24M4962818Wieland RolfRastatter TV7000:49:16-
25M41012702Seifert RonnyLT Furtwangen6800:49:22-
26M41032251Gerlei TamasHUN6900:49:26-
27M41072399Klauer UweFreiburger FC6800:49:34-
28M41112502Merkel MichaelTG Ötigheim6900:49:44-
29M41172300Heinzelmann HeikoVfL Freudenstadt6900:49:57-
30M41222213Fiorentini Marino PaoloATLETICA CENTRO LARIO7100:50:12-
31M41262748Sülzen MarcLG Rhein-Wied7100:50:22-
32M41272525Mörschel FrankSG Walldorf Astoria7200:50:23-
33M41312674Schneider HeikoVfB Stuttgart 18936900:50:29-
34M41332452Leuchtner AlexanderRastatter TV6900:50:31-
35M41352464Luck RolfSRL Triathlon Koblenz6900:50:39-
36M41392831Wörner ThomasGER7100:50:45-
37M41402356Jacobsen SvenTSF Welzheim7000:50:48-
38M41412437Lang AlexanderUSC Freiburg6700:50:51-
39M41422133Cadrobbi PiergiorgioATLETICA TRENTO CMB7100:50:53-
40M41462295Hast ArminTV 03 Breitenbach6800:51:00-
41M41532009Alexander DavidWest Cheshire AC6800:51:12-
42M41562221Förnbacher DieterFC Unterkirnach6800:51:14-
43M41652252Gerlicher RolfLG Stadtwerke München7100:51:34-
44M41662671Schnarrenberger UweAST Süßen6800:51:37-
45M41682830Wörner SteffenGER6900:51:38-
46M41732338Höschele JochenEK Schwaikheim6800:51:45-
47M41752477Martinoli DanieleATLETICA PARATICO6900:51:48-
48M41822233Fuchsluger AndreasASKÖ Waidhofen6900:51:59-
49M41922309Herr JoachimLT Furtwangen7000:52:19-
50M42012641Schaaf PaulSparda-Team Rechberghausen6900:52:30-
51M42052881Ruckaberlo OliverLan Stadtwerke6800:52:52-
52M42072067Bertarini AndreaITA7100:52:57-
53M42162278Gutbrod JochenIGL Reutlingen7100:53:07-
54M42192371Jungmann VolkerMNL Bischweier6900:53:08-
55M42262631Roth JörgLAG Obere Murg6800:53:20-
56M42272657Schillinger BerndLAG obere Murg7200:53:20-
57M42282701Seidel FrankGER6900:53:20-
58M42372819Wiesenmaier RalfTSG Schnaitheim6800:53:35-
59M42472656Schillinger MartinLAG Obere Murg7200:53:50-
60M42532764Tomcany MiroslavSlovakia Mountain Running Team7100:54:08-
61M42682104Breitner PeterTV Maikammer6700:54:37-
62M42772370Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:54:51-
63M42792606Rehm MartinGER6800:54:59-
64M42852016Amiel PascalFRA6800:55:07-
65M42912319Hinterschweiger AndreasDjk Göppingen6700:55:15-
66M42922695Schweiss MichaelSparda-Team Rechberghausen7100:55:16-
67M43102108Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6900:55:52-
68M43192157Dailly EtienneAS LEVES6800:56:07-
69M43342140Cerrotta AndreasSparda-Team Rechberghausen6800:56:39-
70M43422465Ludvigsen BjarneVaregg Team Melkesyre7000:57:03-
71M43552537Müller Carsten-OlafSSV Ulm 18466800:57:26-
72M43672117Brust ThomasMRRC München7000:57:49-
73M43712863Pohl UdoTV Haueneberstein6800:58:00-
74M43732802Wackler SteffenGER7100:58:01-
75M43752083Bodenschatz MarioTuS 06 Heltersberg6900:58:06-
76M43872539Müller MarcTV Inzlingen 1950 e.V.7000:58:17-
77M43882680Schreiber ManfredLC Donnersberg6800:58:18-
78M43912476Marteau StephaneEsperance Faverges7100:58:28-
79M43992871Wernet ChristianLT Furtwangen7200:58:42-
80M44302201Ettmüller GeorgTV Erkheim6700:59:24-
81M44372364Jeschke UweSportfreunde Forchheim6800:59:34-
82M44412857Heinzelmann LukasGER6900:59:36-
83M44432354Iro SiegfriedClub Tete de la Course6700:59:37-
84M44462296Hebel JürgenTV Erkheim7000:59:41-
85M44912867Siegrist FrankVCK Sport6801:00:46-
86M45032277Guermeur ChristopheEsperance Faverges7101:01:00-
87M45182841Ziegler JürgenGER6701:01:30-
88M45372139Ceroni GiovanniITA6701:01:51-
89M45422544Mungenast JensLAG Obere Murg6901:02:02-
90M45492212Fink MarcusSV Büchenbronn7001:02:11-
91M45542368Joseph PascalAS Mertzwiller7101:02:17-
92M45562087Böhm AlexanderGER7001:02:20-
93M46002419Koppanyi GaborVLG Maximiliansau6901:03:37-
94M46032003Abler MarcusSportfreunde Forchheim6901:03:39-
95M46232271Gregoris PhilippeEsperance Faverges6901:04:08-
96M46252633Rottweiler OliverTV Eutingen7001:04:11-
97M46292746Sucher OliverSFC Rheinstetten6701:04:15-
98M46312265Gött TobiasFV Sportfreunde Forchheim6701:04:17-
99M46752645Schäfer ThomasTSV Harburg6701:06:00-
100M46762434Lachermaier KaiSG Stern Rastatt6901:06:05-
101M46802208Fehninger HaraldTG Ötigheim6801:06:12-
102M46852262Goetz HelmutSV Ulm6801:06:22-
103M47132413Kohler VeikoLZ Burg Windeck7101:07:19-
104M47752733Stelzer FranzGER6901:09:40-
105M47792608Reichert MichaelTV Haueneberstein6801:09:52-
106M47892507Metzger PatrickSV-Sinzheim6701:10:14-
107M48232788Vegh PeterSVK6801:11:36-
108M48342343Hufnagel MichaelKA Weiherfeld7001:12:10-
109M48452853Bunk ChristianVCK Sport6801:12:52-
110M48652694Schweikart FrankGER7201:14:13-
111M48812678Schorb MichaelGER6701:14:43-
112M48912288Halbleib JürgenRoßkopfrunner Gundelfingen6901:15:19-
113M49062666Schmid RalfLT Therme Böblingen6901:16:15-
114M49112328Hoffmann AndreasUSC Freiburg6801:16:27-
115M49282327Hoffmann HolgerSCC Berlin6901:17:53-
116M49342540Müller UdoTV Scherzheim6701:18:44-
117M49362097Bozzer SeverinoAtl. S. Martino Coop Casarsa7001:19:05-
118M49702330Hofmann MartinSV Ulm7001:23:06-
119M49832318Hilgarth CatalinSparda-Team Rechberghausen7001:27:07-
120M49872078Blank Hannesmemler.de7101:28:23-

W40 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4531192Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:47:17-
2W41631031Chemello Maria PiaG.S. SCHIO BIKE VALLI SPORT7100:51:25-
3W41821029Carl MonicaLG Welfen7100:51:59-
4W42201137Nehme TanjaPSV Grün-Weiß-Kassel6800:53:09-
5W42451207Ulrich VeronikaLG Neu-Isenburg/Heusenstamm6800:53:49-
6W42691007Barborseck SandraTV 03 Breitenbach7000:54:38-
7W42801006Bambach KatjaLLG Landstuhl7100:55:02-
8W42931141O'hanlon KarenDunboyne7200:55:17-
9W43091154Petrova OksanaSbroyni Syly7000:55:52-
10W43121140Oetz UlrikeTuS Rot-Weiß Koblenz6900:55:55-
11W43231102Kugele MartinaLT Altburg7000:56:16-
12W43251127Merkel HeideTG Ötigheim7100:56:23-
13W43451178Sboarina AlessandraPrisma Spedizioni7000:57:13-
14W43531177Santamaria MartaAtl. Brugnera Friulintagli7000:57:23-
15W43741037Derrigo VeraATLETICA PARATICO6700:58:02-
16W44001041Falkenstein DorotheaTV Maikammer6800:58:43-
17W44281206Trobec UršaTK Kobarid6700:59:20-
18W44651158Philipp SimoneTV Jahn Kempten7101:00:14-
19W44801119Martinucci IvonneG.P. VALCHIAVENNA6801:00:31-
20W45051189Schwarz-Granzow AnjaTV 03 Breitenbach6701:01:06-
21W45281212Wagner ElkeTG Ötigheim7001:01:42-
22W45831003Artmann GabrielePost Sv Holzminden7101:03:14-
23W46161175Sallier VanessaRathfarnam WSAF7101:03:56-
24W46221050Friedrich IlkaLC BlueLiner7101:04:05-
25W46671126Melling ZoeRathfarnham AC6901:05:45-
26W46811035Demisch Sibyllertv rastatt6701:06:13-
27W46831046Fitzsimons DeirdreDunboyne6901:06:21-
28W47281157Pfliehinger KatjaTV Bühlertal6901:07:43-
29W47331095Knöpfel AnjaGER6701:07:51-
30W47631012Beranek AndreaTSV Obervorschütz (Hessen)7001:09:13-
31W47881199Steffen SilkeLauftreff TSG Schopfheim7101:10:11-
32W48961219Wießler FatimaRoßkopfrunner Gundelfingen6901:15:36-
33W49161030Carneiro SandraSparda-Team Rechberghausen7101:16:52-
34W49391173Saalmann PetraTSV Cappel6701:19:23-
35W49451213Walter LuziaTV Scherzheim6701:19:42-
36W49591224Zilly-Stump BarbaraBSG Fiducia IT AG6701:21:23-
37W49711070Hoffmann AnjaTV Haueneberstein6701:23:23-
38W49881135Müller SandraTV Scherzheim6801:28:49-
39W49971072Hofmann TanjaTV Scherzheim7101:31:53-

M45 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M432321Hinze StefanLG DUV6300:43:10-
2M472516Molinari AntonioATLETICA TRENTO CMB6700:44:02-
3M4102787Vanotti EnzoITA6200:44:20-
4M4112705Sichermann PaulLG Kreis Ansbach6500:44:39-
5M4132513Milesi DavideG.S. OROBIE6400:44:49-
6M4162577Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:01-
7M4182058Benz JoachimLG Brandenkopf6500:45:04-
8M4212652Scherer EduardLAV Stadtwerke Tübingen6600:45:18-
9M4282324Hobmaier ReinmundPTSV Rosenheim6200:45:41-
10M4292125Burdett FrancisGreater Springfield Harriers - USA6500:45:43-
11M4342541Müller ErwinTeam Switzerland6600:45:58-
12M4372739Stoppel Jürgenhellblau.POWERTEAM6600:46:19-
13M4402653Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:46:27-
14M4422137Carty NeilNORTH BELFAST HARRIERS6600:46:43-
15M4482101Braukmann ThomasL.G.Kindelsberg-Kreuztal6600:47:00-
16M4512750Sventek LadislavSkalité6500:47:11-
17M4522360Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:14-
18M4542509Meyer SteffenRennsteiglaufverein/LG Süd6600:47:24-
19M4562875Wenin OswaldTELMEKOM TEAM SÜDTIROL6500:47:26-
20M4612015Ambrosio Vincenzo Franc...Itálie6600:47:40-
21M4652033Barralon MichelASPTT Annecy6500:47:56-
22M4672497Meloni CarloITA6500:47:59-
23M4792774Trust GünterLG Remscheid6300:48:23-
24M4812639Ryffel Lorenz3athlon Bern6200:48:27-
25M4822216Flacher AndreasThurtalrunners6500:48:39-
26M4922728Stecker HaraldTV Jahn Kempten6500:49:09-
27M4992595Pulger StefanLG Rhein-Wied6600:49:20-
28M41002855Deegan JonathanAmbleside AC6700:49:21-
29M41052275Grzesik AndrzejZawisza Stara Kuznia6300:49:27-
30M41152269Greco MicheleASD ORECCHIELLA GARFAGNANA6400:49:47-
31M41162685Schumacher MartinSVO LA Germaringen6500:49:51-
32M41182100Brauckmann JürgenAS Neukirchen-Vluyn6600:50:00-
33M41202073Bigoni MicheleLA RECASTELLO RADICI GROUP6400:50:09-
34M41212162De Franceschi LuigiSV Ohmenhausen6400:50:09-
35M41242077Blackburn ThomasMooreabbey Milers6500:50:19-
36M41302529Moser KurtTeam Switzerland6400:50:25-
37M41432155Cunningham Michael Curl...bilboa ac6500:50:53-
38M41472430Künstler RolandLG Welfen6300:51:01-
39M41492196Engesser ReinerPower Team SV-Lauffen6300:51:04-
40M41542623Riefer MarkusSSC Hanau-Rodenbach6600:51:12-
41M41642486Mayer Dominiqueindividuel 676300:51:27-
42M41702367Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:51:42-
43M41772211Fiess MichaelLAG Wesertal6600:51:50-
44M41792342Huber JoachimTV Kappelrodeck6400:51:51-
45M41812388Keppler BerndMöllner SV6400:51:59-
46M41842218Flora PiermarioU.S. ALDO MORO PALUZZA6200:52:02-
47M41872039Bäuerle RainerTV Bretten / Lauftreff6600:52:11-
48M41882638Ryan KeithLimerick A.C.6600:52:12-
49M41912813Weishaar ThomasLC Donnersberg6500:52:18-
50M41942644Schäfer HeikoRC 1898 Radeberg6700:52:22-
51M42042692Schwarz OtmarPTSV Jahn Freiburg6200:52:45-
52M42092679Schott RalfLC Uster6600:52:58-
53M42112007Adam MarkusLG Ortenau Nord6400:53:02-
54M42132658Schindler HermannWSV Oberhof 056700:53:05-
55M42152565Ott RolandLC Mengerskirchen6400:53:07-
56M42182481Matz ChristophSG Stern Gaggenau6600:53:07-
57M42232717Söllner JürgenATSV Kallmünz6200:53:15-
58M42252126Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:53:20-
59M42322585Plazzotta FrancoU.S. ALDO MORO PALUZZA6400:53:29-
60M42342407Kninech BouchaibASPTT Annecy6600:53:32-
61M42352176Dilger BerndLT Furtwangen6400:53:33-
62M42432554Neuwald AndreasSV Bergdorf Höhn6500:53:45-
63M42462132Butzer Petermemler.de6600:53:49-
64M42552441Latimier Ericas leves6600:54:09-
65M42562293Hasch FrankLC Haßloch6400:54:14-
66M42582096Boysen PeterTSV 1860 Staffelstein6600:54:18-
67M42652790Veith RainerTV Obergrombach6500:54:27-
68M42702244Gatti AlbertoATLETICA PARATICO6600:54:38-
69M42712191Eisele AndyTSV Reichenbach6400:54:40-
70M42722411Knöpfel GerdLG Ortenau Nord6400:54:42-
71M42822167Delgrosso IvanATLETICA VALSESIA6600:55:03-
72M42842242Gassenschmidt PeterBreitensport Sinzheim6300:55:06-
73M43082791Velten MarlonTV Bühlertal6400:55:51-
74M43142284Hagenbucher DetlevTSV Sonnefeld6400:55:59-
75M43152467Madaj ĽubomírRáztočno6200:56:03-
76M43172835Zamparo MorenoU.S. ALDO MORO PALUZZA6400:56:06-
77M43302670Schmitt WernerBreitensport Sinzheim6200:56:29-
78M43362205Fakhari MehrdadTV Bühlertal6500:56:53-
79M43452166Dekeyzer StefaanRC Tienen6400:57:13-
80M43492471Malo StefanLC Donnersberg6500:57:14-
81M43522076Birkhahn UlrichTSV Obervorschütz6400:57:23-
82M43642316Hettig BerndLG Brandenkopf6400:57:43-
83M43782302Heitz JürgenLAG Obere Murg6300:58:10-
84M43892854Daicsak PeterGER6400:58:20-
85M43972088Bohnet ArminTV Dornstetten6600:58:40-
86M44012401Klein MatthiasTSV Cappel6600:58:44-
87M44032814Weißenhorn PeterTV Erkheim6500:58:46-
88M44062546Nägele UlrichSparda-Team Rechberghausen6500:58:48-
89M44092495Meliard ClaudeEsperance Faverges6400:58:51-
90M44102397Kistner StefanLG Hardt6500:58:51-
91M44142573Perciante FrancoG.S.A. VALSESIA6400:58:56-
92M44162489Mccoy JimPSV Neustadt6600:58:57-
93M44172174Dietsche KlausTV Bühlertal6200:58:58-
94M44312294Hascher MartinASC Ulm/Neu-Ulm6200:59:28-
95M44352261Godde MartinRLC (Recklinghäuser LA - Club 1952)6400:59:33-
96M44362298Heim StefanIGL Reutlingen6700:59:34-
97M44392237Gaberdiel RalfTV Germania St.Ilgen6300:59:35-
98M44402392Kienzle BerndTSG Niefern6200:59:36-
99M44442880Huckel AndreasSportfreunde Forchheim6400:59:39-
100M44492200Ettmüller AndreasTV Erkheim6300:59:44-
101M44502260Gloeser MichaelTuS 06 Heltersberg6400:59:45-
102M44692098Braasch HaraldGER6401:00:20-
103M44732047Beck RainerFV Sportfreunde Forchheim6401:00:23-
104M44772661Schlager DietmarLuftsportv. Albgau Ettlingen6601:00:26-
105M44812738Stoll WalterLt Altburg6301:00:32-
106M44892455Linder JörgRSV Tria Bühlertal6601:00:43-
107M44972538Müller ChristofTSG-Maxdorf6401:00:56-
108M44992394Killig LotharLG Brandenkopf6701:00:56-
109M45042459Lohner JürgenGER6201:01:04-
110M45322572Peifer MichaelLC Donnersberg6201:01:47-
111M45352610Reiser JürgenLAZ Rhein Sieg6301:01:48-
112M45402816Weitkamp FrankVfL Freudenstadt6301:01:53-
113M45412048Beggers TimmSV Unterjesingen6401:01:55-
114M45472517Möller GeorgTB Tailfingen6501:02:08-
115M45532380Kämmerer HaukeLT Wendeplatte6701:02:15-
116M45582121Büchel OliverSki-Klub Prüm6501:02:22-
117M45672081Böcher WolframLC Donnersberg6501:02:38-
118M45742590Ploskonski PiotrPOL6501:02:52-
119M45762457Locatelli VilmerG.S.A. VALSESIA6301:02:57-
120M45792840Ziegler ThomasSV Vimbuch6201:03:01-
121M45822700Seibert EmilTV Bad Bergzabern6501:03:11-
122M45852484Maurer RainerSV schlau.com Saar 056401:03:17-
123M45862329Hofmann Hans-JürgenSV ULM6701:03:21-
124M45912427Kühl HartmutTV 03 Breitenbach6301:03:27-
125M45942279Haag JoachimLG Geroldseck Lahr6501:03:28-
126M45992480Matheis RalfTSG Eisenberg6501:03:36-
127M46042488Mayr HelmutGER6701:03:40-
128M46062345Hutter Ilja MatthiasHSV Karlsbad6201:03:42-
129M46072649Scheler MartinTSV Sonnefeld6201:03:42-
130M46112336Horcher OliverTV Bühlertal6201:03:48-
131M46362501Merkel StefanSG Stern Gaggenau6301:04:34-
132M46392374Kaiser PeterTV Bühlertal6501:04:46-
133M46452255Geyer ThomasTC Weilersbach e.V.6601:05:01-
134M46472563Ölmez HalilTuS Griesheim6501:05:06-
135M46532825Wittig UweLAG Wesertal6701:05:17-
136M46582231Fritz HelmutCVJM-Haltingen6501:05:29-
137M46602145Ciaccia CarloAtl. S. Martino Coop Casarsa6501:05:30-
138M46622483Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:05:36-
139M46692514Mohr CarstenBudokai Bühlertal6401:05:48-
140M46772574Peressutti PierluigiU.S. ALDO MORO PALUZZA6701:06:09-
141M46792448Lempart Waldemarmemler.de6201:06:11-
142M46842008Adam AndreasTV 1849 Gernsbach6601:06:22-
143M46902719Sovran PaoloAtl. S. Martino Coop Casarsa6401:06:26-
144M46992234Füchtner MatthiasSparda-Team Rechberghausen6601:06:46-
145M47052768Tovar LuisCANTV6301:06:59-
146M47162707Siebler DanielLAG obere Murg6401:07:24-
147M47262044Bechler MichaelTSG Schnaitheim6501:07:40-
148M47322403Klinke KarstenLG Berliner Luft6401:07:50-
149M47372622Riedle ManfredTSV Kimratshofen6201:08:01-
150M47392110Brommond Hans-JoachimSV Ulm6301:08:03-
151M47442433Küster JochenTV Maikammer6201:08:15-
152M47472135Caldara ClaudioATLETICA PARATICO6201:08:21-
153M47512655Schieler UweGER6201:08:35-
154M47622729Stehle WolfgangTV Bühlertal6701:09:11-
155M47652230Fritsch MartinTV Bühlertal6401:09:17-
156M47772444Leeser AchimSV Lonsee6601:09:50-
157M47852310Herr JürgenGER6201:10:08-
158M47902526Mortag MatthiasGER6201:10:14-
159M47992675Schneider JörgGER6501:10:37-
160M48262627Roberts AlanBritish Masters Athletics Federation6401:11:41-
161M48302620Richard ChristopheEsperance Faverges6701:11:57-
162M48312870Vukoja MladenVCK Sport6501:12:03-
163M48462046Becht LotharGER6601:12:53-
164M48472827Wolff BernhardLG Rülzheim6201:12:53-
165M48592721Spies FrankSparda-Team Rechberghausen6701:13:43-
166M48642632Rothweiler ThomasSV Dörlinbach6401:14:12-
167M48712686Schupp DieterGER6201:14:22-
168M48732557Nikolitsch JohannFeuerwehr Hügelsheim6301:14:28-
169M48842006Acker MarcusMATAB6501:14:56-
170M48972743Stülb GeorgTV Hermeskeil6601:15:44-
171M49902664Schmalz JürgenTV Haueneberstein6501:29:07-

W45 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W41861121Matheis JosefaTSG Eisenberg6600:52:09-
2W41961202Stich BarbaraLLC Marathon Regensburg6600:52:24-
3W42741168Ridley SusanScottish Veterans Harriers Club6500:54:47-
4W42901132Mueller BrittaLG Badenova Nordschwarzwald6200:55:13-
5W43041061Härtl AnkeTV 1848 Coburg6600:55:42-
6W43261218White HelenSportsWorld6500:56:25-
7W43681144Pakosz IrenaGornik Januszkowice6600:57:50-
8W43841225Grieshaber MargaretheVfL Freudenstadt6500:58:16-
9W43901172Rubel PetraTV Kuppenheim-Oberndorf6700:58:21-
10W44131210Von Klitzing MargitLG Maifeld Pellenz6300:58:55-
11W44741080Jenke UteASC Rosellen/Neuss6401:00:24-
12W44851010Bellorini Ombrettaatletica 3V6701:00:37-
13W44931190Seehase PetraTG Ötigheim6601:00:50-
14W45201122Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:31-
15W45351055Geiken AnnetteLAZ Rhein Sieg6701:01:48-
16W46021094Knollhuber IngridLC Bayern6601:03:39-
17W46131034Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:03:49-
18W46411214Wegele AngelaTSG Schnaitheim6601:04:54-
19W46431131Mohr SilviaLG Sieg6401:05:00-
20W46561176Sandford AnneLAGAN VALLEY ATHLETIC CLUB6501:05:22-
21W46741143Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:05:59-
22W47241145Paternoster BettinaSVG Ruhstorf/Rott6601:07:36-
23W47351120Marzluf BirgitTG Ötigheim6601:07:55-
24W47861060Halasová VieraSVK6401:10:09-
25W48121130Milesi GiulianaATLETICA PARATICO6601:11:07-
26W48331038Deville CorinneEsperance Faverges6301:12:07-
27W48391001Allari CristinaPrisma Spedizioni6501:12:37-
28W48431081Jirásková EvaLanškroun6401:12:48-
29W48501183Schmid-Dressel GinaGER6601:13:02-
30W48561106Laskowski-Pfrommer Solv...LT Altburg6601:13:19-
31W48601194Sokol StojankaAK VETERAN - Beograd6201:13:57-
32W48881088Kief ChristianeLG MuLi6401:15:03-
33W48931083Käflein BeatrixTV Haueneberstein6601:15:23-
34W49151058Haag PetraLG Geroldseck Lahr6601:16:48-
35W49261016Blackburncallanan PatrMooreabbey Milers6501:17:41-
36W49311216Weisse IsoldeTSV Kuppingen6401:18:17-
37W49381101Krüger DagmarBSG Fiducia IT AG6601:19:20-
38W49611096Kölmel MarenTV Haueneberstein6401:21:25-
39W49961073Holíková Idaznojemské běhání6401:31:20-

M50 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M562872Amati ClaudioATLETICA VALLI BERGAMASCHE6000:43:59-
2M592767Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:44:10-
3M5232272Grob ArminSTV Brunnadern6200:45:24-
4M5302383Katzer JoachimLG Fulda6200:45:49-
5M5312169Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:45:50-
6M5392045Becht JoachimLT Furtwangen6100:46:22-
7M5452626Roberts MarkBorrowdale6200:46:51-
8M5472636Ruminski ThomasSVE Hiddestorf6000:46:57-
9M5552730Steinbacher Wisi (Alois...TSV Wattwil6200:47:24-
10M5572119Bryson RobinNewcastle6200:47:29-
11M5642603Recker MarcelLac Eupen6100:47:51-
12M5672414Köhler Karl-HeinzLG Bad Soden/Sulzbach/Neuenhain6100:47:59-
13M5702206Farina GillesFaucigny Athletic Club5900:48:05-
14M5732561Oefele JosefLC Aichach6100:48:16-
15M5772741Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:19-
16M5842197Eppler KlausTSV Meßstetten6100:48:43-
17M5862041Bayer StephanRennsteiglaufverein/LG Süd6100:48:45-
18M5872756Teraž FranciSlovinkso6200:48:47-
19M5932222Forster PaulWellington Harriers5900:49:10-
20M5982062Berger MartinLG Ortenau Nord6000:49:18-
21M51042800Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5900:49:26-
22M51092219Foley Seanindividual6200:49:42-
23M51102493Meffan PatrickAthletics Nelson5900:49:42-
24M51122760Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:49:44-
25M51192690Schwartz NorbertTSV Annweiler6000:50:07-
26M51252322Hirschinger KlausLG Kapellen-Drusweiler5900:50:20-
27M51322066Bernd UweLG Rüsselsheim6000:50:31-
28M51362075Binder JürgenTuS 06 Heltersberg6000:50:39-
29M51452651Scheper LudgerTuS Badenweiler6100:50:57-
30M51512567Parrack ColinOld Boxhillians6100:51:07-
31M51522346Ickstadt RainerLG BSN6100:51:10-
32M51552697Schwörer WernerGER5700:51:13-
33M51572151Convert GillesCLERMONT ATHLETISME6000:51:19-
34M51622793Vlasatý VladimírSlovakia Mountain Running Team6200:51:25-
35M51722689Schwab WernerUSC Freiburg5800:51:44-
36M51802013Amborn UlrichLG Offenbach5700:51:52-
37M51952747Süess StefanLC Uzwil5800:52:24-
38M51972408Knobloch JörgHSG Turbine Zittau6200:52:25-
39M52002740Stracke HeinrichTSV 1850/09 Korbach6000:52:30-
40M52122188Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:53:04-
41M52142826Wölfel WilhelmVFL-Engelskirchen6000:53:06-
42M52212734Steurer ReinerLG Ortenau Nord5900:53:11-
43M52242362Jankech PavolSlovakia Mountain Running Team5700:53:15-
44M52302562Olejnik Marian-JanLG-Esslingen/TE5900:53:22-
45M52312225Fraquelli GiancarloATLETICA CENTRO LARIO6200:53:26-
46M52332381Karotsch FrankTG Stockach5700:53:30-
47M52362712Skliwa WolfgangTSV Sonnefeld6200:53:34-
48M52382616Renz UweLSG Karlsruhe5700:53:36-
49M52392618Rey GerardASPTT Annecy5800:53:38-
50M52402417Komenda ManfredTV Lebach6100:53:42-
51M52442596Pytel JanuszT. G. Sokół Zakopane5800:53:46-
52M52492654Scherzinger ThomasPTSV Jahn Freiburg5900:53:56-
53M52592014Ambrisi NicolaTSG Schnaitheim6000:54:19-
54M52632019Appius AeneasTörli Sportsteam6000:54:24-
55M52732312Herschel HansAchern6100:54:46-
56M52762160Dambach ThomasTSV 1886 Kandel6100:54:48-
57M52782421Kožuh BojanYASMIN6200:54:57-
58M52832395Kircher HubertLG Hardt5900:55:04-
59M52862614Renner RudiA-LC Kaltern5800:55:08-
60M52872340Hrivnak JánAK Banik Prievidza6000:55:08-
61M53022171Di Centa AndreaU.S. ALDO MORO PALUZZA6000:55:41-
62M53202475Markovic ZoranPSD Zeleznicar Novi Sad, Serbia6000:56:08-
63M53242576Peters JoachimTSV 1850/09 Korbach6200:56:22-
64M53282709Singer Karl-EugenTV-Isny5700:56:28-
65M53392226Freitag WernerTSV 1860 Staffelstein6200:57:00-
66M53402843Ziersch WilfriedTSV Sonnefeld6100:57:00-
67M53472333Hollstein WernerLC Donnersberg5800:57:13-
68M53482335Hoppert WilyTSV-Hildrizhausen5700:57:14-
69M53582030Baranski BoguslawMLUKS Trzebiatów Polska5800:57:32-
70M53592852Becker MichaelSC Schielberg5800:57:32-
71M53632775Tschohl ReinhardBerglaufteam Sparkasse Bludenz6100:57:38-
72M53662522Moretti RobertoAtl. S. Martino Coop Casarsa6100:57:47-
73M53792424Krichbaum PeterTUS Griesheim5600:58:11-
74M53932731Steinebach ThomasLC Mengerskirchen5900:58:30-
74M53932515Mohr TheoLG Sieg6000:58:30-
76M54042611Reiß KlausMNL Bischweier5800:58:46-
77M54182771Trescher BernhardSV Kappel Laufteam6200:59:00-
78M54202808Warth RüdigerRastatter TV5900:59:02-
79M54222798Volz WolfgangTV Eisental6000:59:04-
80M54262375Kalkbrenner Hans-MartinTG Ötigheim6000:59:19-
80M54262406Klotz BertholdLSG Karlsruhe5900:59:19-
82M54342499Mendorf EdarLG Ortenau Nord5700:59:31-
83M54512615Rentschler HelmutLT Altburg5900:59:46-
84M54532682Schröder RalfLC Mengerskirchen6000:59:46-
85M54612769Tracanelli GiovanniAtl. S. Martino Coop Casarsa6001:00:05-
86M54642118Brüstle HerbertLSV - Feldkirch5801:00:14-
87M54752412Koch ThomasTRI POWER Rhein-Sieg6201:00:26-
88M54782597Radtke UlrichPost SV Holzminden5801:00:27-
89M54822564Oswald UweSparda-Team Rechberghausen6201:00:34-
90M54862698Seeder Heldur-ValdekEST6001:00:40-
91M54902873Hermann LampertSC Oppenau5901:00:45-
92M55002332Hölldampf Hans-JürgenSchachverein Wolfbusch5801:00:58-
93M55092238Gabriel Hans-UlrichASC Ströher Dillenburg5901:01:13-
94M55102163De Sousa JorgeCLAC5701:01:17-
95M55112195Engelhart HubertLC Mengerskirchen5901:01:17-
96M55122114Brugger JürgenGER5801:01:18-
97M55142285Hagenmüller MichaelSG Stern Sindelfingen5901:01:21-
98M55192379Kamenzin BeatusGER6001:01:30-
99M55212583Pflüger DieterAST Süßen6101:01:31-
100M55232021Aubele EugenSC Ainring5701:01:37-
101M55292246Gebhard WernerSilvesterlauf Trier e.V.5801:01:42-
102M55302120Buchanan HughCentral AC6001:01:44-
103M55452536Müller RolfSG Stern Stuttgart5701:02:07-
104M55522153Cornyn Michaeldunboyne ac6101:02:14-
105M55552344Hümmer BernhardTSV 1860 Staffelstein6201:02:20-
106M55572387Keppler UweLT Altburg5801:02:22-
107M55592500Měřínský JaroslavAK Perná6101:02:23-
108M55642443Leclercqz StéphaneColmar Marathon Club6101:02:31-
109M55652152Cornet AndreTEAM TSL5901:02:32-
110M55722286Hager VolkerTSV Weingarten6201:02:49-
111M55902052Bell DavidMourne Runners6001:03:25-
112M55982838Zick WolfgangTV Erkheim6101:03:35-
113M56302479Masuch MarkoTV Ortenberg6001:04:16-
114M56372836Zanatta RenzoATLETICA CENTRO LARIO6001:04:34-
115M56442247Gehring KarlheinzLF Naheland5901:05:00-
116M56492693Schwarz RudiTV Scherzheim6101:05:07-
117M56512270Greenan SeamusClonliffe5701:05:15-
118M56632839Ziefle MatthiasTV Haueneberstein6001:05:37-
119M56872727Staufer ChristophOLV Baselland5901:06:23-
120M56882245Gauthier DominiqueEsperance Faverges5801:06:24-
121M56932339Hoyer SiegfriedTV Bühlertal5801:06:33-
122M56962187Duleba AndrejPovodie Puchov5801:06:40-
123M56972158Dalcolmo RolandLT Altburg6101:06:45-
124M56982782Valenta MichalHZS Praha6201:06:46-
125M57032474Markert TilmanLaufwahn Gaggenau6101:06:53-
126M57142215Fischer GeorgTuS Griesheim Crossteam6101:07:22-
127M57192550Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:07:28-
128M57202103Braunagel MichaelGER6201:07:29-
129M57232803Wagner PeterLG-Geroldseck Lahr e.V.5701:07:32-
130M57422470Maisch ChristofLaufwahn gaggenau6001:08:10-
131M57482264Gorini GilbertoATLETICA PARATICO5701:08:29-
132M57502643Schäfer JürgenFV Sportfreunde Forchheim6001:08:35-
133M57552704Senger AndreasGER6001:08:45-
134M57572533Müller BernhardLG Rülzheim5801:08:47-
135M57602035Bastian BerndTurnverein Michelbach 18926101:08:55-
136M57732447Leins ThomasVfL Freudenstadt6001:09:37-
137M57982660Schirpke AndreasTSV Essingen6001:10:35-
138M58112299Heinrich GertTV Villingen6001:11:06-
139M58222755Tengattini EzioATLETICA PARATICO6101:11:35-
140M58282823Wipfler MathiasLaufwahn Gaggenau6101:11:48-
141M58482350Imhoff AndreasTV Bad Bergzabern5901:12:55-
142M58532082Böcking WernerSVS Emmerzhausen6001:13:08-
143M58612232Früh FranzWorkout Bühl5901:14:02-
144M58622331Högy DetlefSchalke 046101:14:11-
145M58682159Dalla Longa MarcoATLETICA GALLIATE6001:14:17-
146M58722478Maschemer KarlASV Landau5801:14:24-
147M58742518Mondello CarloAtl. S. Martino Coop Casarsa6101:14:28-
148M58832372Käflein RolandTV Haueneberstein5701:14:54-
149M58862154Cristofoli FrancoAtl. S. Martino Coop Casarsa6201:14:58-
150M58902105Brenner BerndSVS Emmerzhausen5701:15:10-
151M58942274Gruber HansBreitensport Sinzheim6101:15:26-
152M59242683Schulmeister ErnstTV Scherzheim6001:17:39-
153M59352778Unser HaraldWir sind eins5801:18:45-
154M59472325Höfer FrankSVS Emmerzhausen6001:19:44-
155M59502783Vallet HerveEsperance Faverges5701:19:47-
156M59532204Faivre BernardRohan Athlétisme Saverne6001:20:26-
157M59652056Belz Hans-JoachimSpvgg Möckmühl5701:22:01-
158M510062650Schelvis WouterA.V. Sprint Breda (NL)5801:38:37-

W50 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W51591062Heilig-Duventäster Mari...LG Welfen6100:51:21-
2W52961018Brakebusch OdileASAD Aubenas5800:55:24-
3W53761067Hoeltz UlrikeLSG Karlsruhe6100:58:08-
4W54071048Flexeder SieglindeSVG Ruhstorf/Rott5900:58:50-
5W54151014Bergler UschiLG Welfen5800:58:56-
6W54881056Greenan MagsClonliffe5701:00:41-
7W54961170Röckl BrigitteSVG Ruhstorf/Rott6101:00:52-
8W55221226Walter UrsulaSC Neubulach6001:01:35-
9W55481064Hobbs Nancyindividual6001:02:09-
10W55631215Weingärtner KarinTG Ötigheim6101:02:31-
11W55681019Braun-Michel KatharinaTV Inzlingen 1950 e.V.6201:02:40-
12W55701182Schmelzle BarbaraTB Emmendingen5901:02:43-
13W55771204Tomes ElizabethKeighley & Craven Athletic Club5701:03:01-
14W55961124Medja MarijaSLO6101:03:33-
15W55971203Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5901:03:34-
16W56271051Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:04:11-
17W56461069Hoffmann BrigitteLG Welfen5701:05:01-
18W56651180Scheller AngelikaTV Hatzenbühl5901:05:40-
19W56671209Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6201:05:45-
20W56781043Fetzer UteLG Ortenau Nord6001:06:10-
21W56891087Kerschbaumer SigrunLSV Kitzbühel5701:06:25-
22W57081223Wrede BeateTSV 1850/09 Korbach5801:07:11-
23W57311108Linicus StefanieLG Eppsterin Hornau6101:07:48-
24W57361004Bajerová IlonaPERSONCONSULT MORAVIA5801:08:00-
25W57461074Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:08:20-
26W57561187Schonder SabineAST Süßen5901:08:46-
27W57581109Lorenz RichardaTV Bad Bergzabern6001:08:47-
28W57591076Hümmer UlrikeTSV 1860 Staffelstein6201:08:51-
29W57641033Cornet ThereseTEAM TSL5801:09:16-
30W57811036Denoisie VeroniqueEsperance Faverges6201:09:58-
31W58201164Procházková IrenaTJ Háje5701:11:26-
32W58661075Hull BeaLG SWM München5901:14:14-
33W58671021Buck LindsayCumberland Fell Runners6001:14:17-
34W58851005Bal BrigitteEsperance Faverges5901:14:57-
35W59101002Angerer ElisabethLaufarena Allgäu6201:16:18-
36W59321188Schulz RitaSC Bottrop5801:18:34-
37W59431107Lempart Helenmemler.de6101:19:39-
38W59721161Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:23:48-
39W59761111Lumina FedericaATLETICA PARATICO5901:24:16-
40W59991193Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:45-
41W510051103Kuipers MiesA.V. Sprint Breda (NL)5801:38:34-

M55 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5622762Tikhanov LeonidRusko5600:47:43-
2M5832784Vallicella AlfonsoPrisma Spedizioni5600:48:41-
3M5912314Hesselmann RolfLG Hünxe5700:48:57-
4M51062534Müller DietmarLSV Pirna5600:49:31-
5M51282795Vogg HerbertTG Viktoria Augsburg5400:50:24-
6M51342560Normandale AndrewYork Acorn Running Club5600:50:33-
7M51382874Steinhauser PeterTELMEKOM TEAM SÜDTIROL5300:50:40-
8M51432229Fries ElmarTV Geiselhöring5300:50:53-
9M51582519Monego EnricoRCK Kreuzlingen5400:51:19-
10M51612224Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:24-
11M51672094Bornschlegl JohannesWSV Bad Tölz5700:51:38-
12M51742496Mellingen AnbjornBERGEN POLITIS IDRETTSLAG5400:51:47-
13M51982337Hörmann OttoTV Jahn Kempten5500:52:25-
14M52082535Müller Hans-GünterRennsteiglaufverein5300:52:57-
15M52102456Lippold GüntherLG Filder5300:53:00-
16M52472659Schirling PeterSparda-Team Rechberghausen5300:53:50-
17M52502593Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:53:57-
18M52662028Baldauf PeterTV Düppenweiler5600:54:28-
19M52942106Bresciani GiuseppeATLETICA PARATICO5300:55:18-
20M52982396Kirchhoff UlrichGER5300:55:28-
21M53062128Burkhardt LotharLG Welfen5600:55:47-
22M53162194Elsäßer WolfgangLC 80 Pforzheim5400:56:04-
23M53292173Dietrich JörgLC Warndt5400:56:29-
24M53322449Leonhard WolfgangSVO LA Germaringen5600:56:34-
25M53332416Kollmer Hanjolt-pfohren5600:56:35-
26M53412807Walton BrianHorwich RC5300:57:02-
27M53432716Sobek MiroslavECOZ Puchov5600:57:07-
28M53512490McGreevy DominicNewcastle AC5700:57:21-
29M53722809Weber BernhardSR Yburg Steinbach5600:58:01-
30M53762359Jahn Klaus-PeterTSV Schwebheim5700:58:08-
31M53852552Neumann HelmutOSC Berlin5300:58:17-
32M53952555Nezosi GiocondoATLETICA PARATICO5300:58:34-
33M54082777Tüllmann KlausLG Rülzheim5500:58:50-
34M54192099Brakebusch HerbertASAD Aubenas5400:59:01-
35M54232528Moser HorstLAG Obere Murg5500:59:05-
36M54332594Prestegaard ChristianIL Fanaraak5500:59:30-
37M54452369Jung Philippelg muli5300:59:39-
38M54562060Berdux DieterLG BSN5600:59:53-
39M54572439Läpple HelmutMNL Bischweier5300:59:53-
40M54592736Stifter RudolfLVR - Geiselhöring5700:59:56-
41M54682530Mueller Hans-JuergenTSV 1860 Staffelstein5501:00:19-
42M54702061Berg WalterTS Kiedrich5201:00:21-
43M54792254Getto AlbertGER5601:00:30-
44M54832037Bauer TheoLG Ortenau Nord5301:00:35-
45M54872156Cuntz KarlheinzLG Kapellen-Drusweiler5501:00:40-
46M54952765Tomes FrancisKeighley & Craven Athletic Club5701:00:51-
47M55022235Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5601:00:59-
48M55162352Irion WalterLG Tuttlingen-Fridingen5501:01:27-
49M55252463Lübke Hans-JürgenTG Viktoria Augsburg5301:01:37-
50M55322832Wörz WernerSpiridon Frankfurt5701:01:47-
51M55382805Waldschmidt UllrichTV Wetzlar5701:01:52-
52M55462806Walter ReinholdFC Unterkirnach5601:02:07-
53M55512057Benc MarianSlovakia Mountain Running Team5501:02:13-
54M55732366Joachim GünterLG Rülzheim5601:02:52-
55M55802837Zanni GiovanniATLETICA PARATICO5601:03:03-
56M55872850Zwingert RudiGER5401:03:23-
57M55932410Knobloch RolandGER5201:03:27-
58M55952248Geiges ArnoTV Bühlertal5201:03:32-
59M56102034Bass RolandASV Scheppach Adolzfurt5401:03:44-
60M56112621Riedel HermannLG Kapellen-Drusweiler5601:03:48-
61M56142688Schuster VolkerTG Ötigheim5401:03:50-
62M56152402Klein Heinz-GeorgTV Huchem Stammeln5601:03:51-
63M56172780Urban JosefSABZO Praha5601:03:57-
64M56212189Ehrhardt BerndLG Brandenkopf5401:04:04-
65M56342400Klausmann HermannFC Kirnbach5501:04:29-
66M56502869Vollmer UdoTV Neuweier5601:05:13-
67M56542005Achenbach PaulTV Büschergrund5501:05:19-
68M56572506Meßner JosefTV Schuttertal5601:05:28-
69M56602619Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:05:30-
70M56702542Müllers KarlSV Biengen5501:05:49-
71M56912723Spölgen JoachimLGO Euskirchen/ Erftstadt5401:06:31-
72M56942001Aab WolfgangLC 80 Pforzheim5301:06:38-
73M56952757Thimm FrankFreilauf Filder5701:06:38-
74M57002453Liebich NorbertBreitensport Sinzheim5301:06:48-
75M57092239Ganter AxelGER5401:07:12-
76M57102386Kendall CharlesColmar Marathon Club5301:07:13-
77M57212053Bell PeterPegasus AC5401:07:30-
78M57532472Maniago BrunoAtl. S. Martino Coop Casarsa5301:08:39-
79M57612568Pastel Jean-ClaudeTV Bühlertal5501:08:57-
80M57802198Erhardt MichaelLT Malschenberg5501:09:53-
81M57842376Kalmbach Joachimlg rülzheim5501:10:06-
82M57912551Neu GünterLAG obere Murg5301:10:20-
83M57962253Gerweck HubertGeigerle Lt Tübingen5301:10:31-
84M58042487Mayer ReinhardtGER5601:10:52-
85M58072848Zittel ThomasTV Bühlertal5401:10:59-
86M58092111Brown William JohnMourne Runners5201:11:04-
87M58162389Kern RobertLauftreff TSG Schopfheim5301:11:20-
88M58292625Riesterer HerbertFSV Schwenningen5301:11:52-
89M58362468Mader KlausMBB-SG Augsburg5601:12:21-
90M58402026Bakyta JánSlovakia Mountain Running Team5301:12:37-
91M58442113Bruder MartinPTSV Konstanz5701:12:48-
92M58572581Pfeifer HeinzLGBEC5301:13:33-
93M58752418Köngeter BrunoTSV Kuppingen5301:14:29-
94M58822761Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:14:47-
95M58892510Meyer FriedrichGER5601:15:10-
96M58922143Channing PaulPortsmouth Joggers5701:15:21-
97M58992311Herrmann Karl-HeinzMaster Curico5301:15:56-
98M59052446Leibbrand Hans JoachimBV Borussia 09 Dortmund5701:16:12-
99M59092091Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:16:17-
100M59122663Schlotz KarlTGV Holzhausen5401:16:30-
101M59182640Sachs WernerTV Geiselhöring5301:16:58-
102M59202435Lampacher ManfredBerglaufteam Bludenz5401:17:03-
103M59272036Bäuchle PeterLG Filder5301:17:51-
104M59292165Deck MichaelLSG Karlsruhe5601:18:01-
105M59462129Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5301:19:42-
106M59642684Schulz AlfredSC Bottrop5301:21:56-
107M59692199Esswein Karl-HeinzSK Ludwigshafen5401:23:02-
108M59732179Dölling DieterGER5301:23:52-
109M59792865Reichert RemyRAIDLIGHT CO INSMING5501:24:39-
110M59802168Denambride JoelEsperance Faverges5301:26:06-

W55 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W53591149Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:32-
2W54021174Sachs ChristineTV Geiselhöring5700:58:45-
3W54121205Trave Anna MagretheLardal Idrettslag5500:58:54-
4W54941044Fischer AnneATS Cuxhaven5501:00:51-
5W55271211Wagener ConnyLG Wittgenstein5601:01:41-
6W55711117Zipperle MarleneAmateur Sport Club Berg5401:02:45-
7W56081092Knäble RosiLG Brandenkopf5501:03:43-
8W56321022Budinská EvaSlovakia Mountain Running Team5601:04:19-
9W56381146Pattis RosySuedtirol Team Club5201:04:42-
10W56591150Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:05:29-
11W56711147Paul BärbelLG Welfen5301:05:52-
12W56731054Gebauer ElisabethLG Eichsfeld5401:05:58-
13W56861027Cagol ElkeLSG Karlsruhe5501:06:22-
14W57491134Müller MarliesLSV Pirna5701:08:34-
15W57831200Steuert Anneliesememler.de5601:10:05-
16W57941201Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:10:23-
17W58151025Burschäpers ChristianeLG Eppstein Hornau5701:11:19-
18W58171155Pfister MargitTSG Schnaitheim5701:11:20-
19W58521063Herrmann VeronikaTSV Genkingen5501:13:08-
20W58581086Kern BernadetteLauftreff TSG Schopfheim5401:13:40-
21W58791082Jobst MonikaTV Haueneberstein5201:14:38-
22W59081153Perner Evimemler.de5301:16:16-
23W59301078Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:18:06-
24W59441024Burn ChristineThirsk and Sowerby Harriers5401:19:41-
25W59521195Spišková ValériaPegas Remata5401:19:58-

M60 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M61142527Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:49:46-
2M61292049Beha MeinradFC Unterkirnach5200:50:25-
3M61372804Wahl MartinWSV Oberhof 055000:50:40-
4M61482588Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:51:02-
5M61692363Jasek TadeuszKS Zywiec5100:51:39-
6M61782796Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:51:51-
7M61852696Schwörer FridolinSV Waldkirch4900:52:05-
8M62022182Dormann ManfredTV Bad Brückenau5000:52:35-
9M62032161Daudrich ViktorSVG Ruhstorf/Rott5000:52:36-
10M62172358Jäger ManfredTSV Bad Endorf4900:53:07-
11M62602703Seiser WalterAST Süßen5100:54:19-
12M62612181Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:54:24-
13M62642404Klos Karl-HeinzLC Donnersberg5200:54:27-
14M62752860Krsek MiroslavM. K. Luková4900:54:47-
15M62812718Solvberg Svein ArneOppegard IL4800:55:03-
16M62882305Henning HubertusTSV 1850/09 Korbach5100:55:08-
17M62892751Sviták StanislavAK Žilina5000:55:09-
18M62972122Bucher RuediLAT Sense4900:55:27-
19M63032592Poles VittorioFIDAL5000:55:41-
20M63072440Latimier Jean -JacquesAS LEVES5200:55:49-
21M63112423Krehl GünterVfL Ostelsheim4800:55:54-
22M63132093Booth PeteClayton-le-Moors Harriers5000:55:56-
23M63182637Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:56:07-
24M63222304Müller HelmutAmateur Sport Club Berg5000:56:16-
25M63272754Tempír FrantišekSokol Štíty4900:56:26-
26M63502742Stroh HelmuthMNL Bischweier5100:57:15-
27M63562040Baus GerhardABC-Ludwigshafen5000:57:30-
28M63612146Cipolla AgostinoFIDAL5100:57:33-
29M63622725Stadler AlfredSVO LA Germaringen4900:57:34-
30M63702144Chiara CarluccioG.S.A. VALSESIA5100:57:54-
31M63802669Schmiederer AlfonsFC Unterkirnach5100:58:11-
32M63922080Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:58:28-
33M63962785Van Noten OmerROBA4700:58:36-
34M64052148Ćirić DraganARK Tron Palić5100:58:47-
35M64112607Reichel HannesTSV 1872 Pobershau5100:58:53-
36M64212307Herington SteveHereford Couriers4800:59:03-
37M64252276Gubitzer WilhelmVfL Ostelsheim5000:59:08-
38M64292817Wendland DieterMNL Bischweier5100:59:22-
39M64322862Lingk OttoTSV Frickenhausen5100:59:29-
40M64422301Heiter WernerLG Rülzheim4900:59:36-
41M64482382Kary DieterTSV Auerbach5200:59:43-
42M64552482Mauger MichelEsperance Faverges5000:59:52-
43M64582090Bolla AntonelloATLETICA CENTRO LARIO5000:59:53-
44M64602844Zimmermann PeterLF Naheland Bad Kreuznach5000:59:59-
45M64632720Speer PeterMBB-SG Ausburg4901:00:05-
46M64672442Le Guen EmileASPTT Annecy5001:00:19-
47M64762491Méchaussie DanielAin Est Athlétisme5001:00:26-
48M65072217Flanderka KarlLG Schefflenztal5101:01:10-
49M65312722Spiška JozefPegas Remata5001:01:45-
50M65442259Giroud BernardCMI Tullins5201:02:05-
51M65502429Kummert Kurtlag wesertal5101:02:12-
52M65812029Balyta VasylFenix4901:03:04-
53M65922011Allenbach Jean-MartinRohan Athlétisme Saverne4801:03:27-
54M66242842Ziersch GerhardLG Steinlach5101:04:08-
55M66332766Toobe PeterTV Sinsheim 18614701:04:25-
56M66352571Paul RolandLG Welfen5101:04:33-
57M66422257Giovannini AnnibaleASD ORECCHIELLA GARFAGNANA5101:04:55-
58M66482228Fries Hans-JoachimSVS Emmerzhausen5101:05:07-
59M66522609Reichert AndrzejZawisza Stara Kuznia5101:05:17-
60M66632025Bailly ChristianEsperance Faverges4901:05:37-
61M66822415Kohm RolandMNL Bischweier5101:06:21-
62M67022749Sundby Trondbalestrand IL4801:06:49-
63M67042267Graeber JürgenDJK Sparta Langenhagen4701:06:57-
64M67112241Gasparetto LucianoFIDAL4701:07:13-
65M67172858Hoos HansLG Brandenkopf5001:07:24-
66M67252240Gartner WilliTV Eisental4901:07:38-
67M67272136Cantamessi GiorgioATLETICA PARATICO5101:07:40-
68M67402511Micic DragoslavAK VETERAN - Beograd4901:08:03-
69M67542450Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:43-
70M67682065Bernard HenrykBBC Koblenz-Horchheim eV5101:09:31-
71M67722532Müller HarryLG DUV5001:09:37-
72M67922598Radulovic RadovanAhiles5201:10:20-
73M67932071Biasin FulvioAtl. S. Martino Coop Casarsa5101:10:22-
74M67952582Pfeilsticker DietrichLauftreff Altburg5001:10:24-
75M68082266Götz GeorgLAG obere Murg4801:11:00-
76M68102209Fernbach JörgRC 1898 Radeberg5001:11:04-
77M68252405Klose KlausTSG Schnaitheim4801:11:41-
78M68552323Hirth JuergenGER4901:13:18-
79M69072711Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:16:15-
80M69172454Liebich LotharBreitensport Sinzheim5201:16:55-
81M69372617Repellin PaulASAD Aubenas4801:19:15-
82M69632072Bickel JosefBerglaufteam Sparkasse Bludenz4801:21:37-
83M69682420Körber KlausSG Haspa5001:22:28-

W60 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W63821053Galbani AnnamariaA. S. D. LA MICHETTA5200:58:12-
2W64921093Knobeloch EdithTG Werste5101:00:48-
3W66051217Weisser ChristaFC Unterkirnach5101:03:41-
4W66091197Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:03:43-
5W66661136Muschler LianeSC DHfK Leipzig5001:05:44-
6W66921198Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:06:33-
7W67061090Klemm IrmiLauftreff TSG Schopfheim5101:07:07-
8W67121222Wößner ElisabethAST Süßen5101:07:15-
9W67181156Pfleider HelgaVfL Freudenstadt5101:07:25-
10W67381142Olma IrmgardLG Welfen4801:08:02-
11W67761220Winkler LuiseTSV Gersthofen5101:09:49-
12W68011208Vezzoli EnricaAtletica Franciaorta5001:10:42-
13W68381151Perger RosaATLETICA PARATICO5101:12:30-
14W69141085Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:43-
15W69331171Rogantini ZitaG.P. VALCHIAVENNA5001:18:39-
16W69411159Picart JacquelineEsperance Faverges5101:19:31-
17W69491113Mahlburg BrigitteTV Haueneberstein5101:19:45-
18W69511110Lorenz PetraTV Haueneberstein5001:19:50-
19W69861116Marcolin NorinaFIDAL5001:27:55-
20W69911015Bestenbreur MareikeFriesland4801:29:51-
21W610081138Neta SlavicaAK VBETERAN - Beograd5001:43:13-
22W610141079Jedele UrsulaLG-DUV5001:55:15-

M65 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M61132017Anderegg AlbertSTBern4500:49:45-
2M62952549Nehring WolfgangVfL Ostelsheim4600:55:20-
3M63212662Schlenker EdmundVfL Ostelsheim4400:56:11-
4M63352348Imbrosci VincenzoG.S.A. VALSESIA4400:56:43-
5M63442341Huber WolfgangSVG Ruhstorf/Rott4500:57:08-
6M63572115Bruno InnocenteG.S.A. VALSESIA4300:57:31-
7M63692570Patterson Jim SamuelNewcastle AC4600:57:52-
8M63982220Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:58:40-
9M64242613Reitwiesner EwaldTV Bad Brückenau4600:59:07-
10M64382828Wolff Hans-WalterSV Vorwärts Zwickau4500:59:34-
11M64542485May ChristophTSV 1872 Pobershau4400:59:50-
12M64612202Evans RichardCardiff A.A.C.4601:00:05-
13M64662092Bono ClaudeEsperance Faverges4601:00:17-
14M64842089Böhrer GerhardSSV Reutlingen4701:00:36-
15M65002794Vodička JanSK Salix Grymov4501:00:58-
16M65082642Schäfer Hans-GerdFreiburger Turnerschaft von 18444401:01:11-
17M65172600Rajec PavolZTS KABEL, Dubnica nad Váhom4601:01:27-
18M65242063Bergmann DietmarRC 1898 Radeberg4401:01:37-
19M65602744Stümpfle FranzTV Geiselhöring4601:02:25-
20M65752753Taylor KennethRossendale4701:02:53-
21M66192647Scheger ReinhardULC - Bludenz4701:03:59-
21M66192378Kaltenbach SiegfriedLT Furtwangen4501:03:59-
23M67292426Kubicek FrantisekFred Dobre Pole4601:07:43-
24M67342726Staffoni MaffeoATLETICA PARATICO4701:07:52-
25M67702845Zimmermann ReinhardTSV Sonnefeld4601:09:36-
26M67872134Cafarella AntoninoATLETICA PARATICO4601:10:10-
27M68002713Smejkal OthmarRSV Tria Bühlertal4501:10:40-
28M68032578Petrovic MiloradAK VETERAN - Beograd4401:10:50-
29M68322306Herdt RudolfGER4701:12:06-
30M68372628Roberts PhilRochdale Harriers & A.C.4601:12:27-
31M68492315Hetherton MichaelPickering Running Club4601:12:56-
32M68692141Cesar Normando Tadeu Br...ABRAM4601:14:18-
33M68702055Belsito RobertoSuedtirol Team Club4301:14:19-
34M68872822Winkler KarlTSV Gersthofen4501:15:02-
35M69002586Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:15:57-
36M69222706Sieben KonradSLC Ameln4401:17:20-
37M69482745Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:19:45-
38M69572355Jacko BelaTV Haueneberstein4501:21:03-
39M69662687Schüßler Karl-HeinzGER4401:22:13-
40M69672821Wikeley Alan FrederickThirsk and Sowerby Harriers4401:22:25-
41M69752801Vrána DušanSlovakia Mountain Running Team4501:24:13-
42M69772866Rödhammer HubertBerglaufteam Sparkasse Bludenz4601:24:38-
43M69852074Bihl KarlTV Bühlertal4601:27:37-
44M610092646Schäffler KarlSG Nellingen4501:46:13-

W65 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65261160Plener LiloTV Erkheim4501:01:40-
2W66551169Risch KarinLG BEC(Biebesh/Eschollbr/Crumst)4601:05:22-
3W67521181Schlager RuthTSV Neustadt/Aisch4201:08:35-
4W67821186Schneider AnitaTV Waldstraße Wiesbaden4501:10:03-
5W68271185Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:11:46-
6W68511008Bauer LeniLC Aichach4501:13:03-
7W69011139Nittel BrigitteSV Kirchzarten4701:15:58-
8W69401191Seidel IngridTV Büschergrund4301:19:25-
9W69541114Mai Elli-KarinLC Bayern4201:20:28-
10W69561112Lüttel WaltraudIGL Viernheim4201:21:00-
11W69771166Rattay ReintrautLG Peiner Land4301:24:38-
12W610071089Kiefer IngeSSV/LT Ettlingen Nr. 203794501:43:13-
13W610101065Hočevar - Trontelj SilvAK Koper4301:47:21-
14W610151068Hoff MarianneBalestrand4701:58:46-

M70 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M73542451Lessing PeterLG Ortenau Nord4100:57:25-
2M74722691Schwarz Hans-RudolfAllblacks3801:00:23-
3M75342520Monini GiuseppeASD ORECCHIELLA GARFAGNANA3901:01:48-
4M75662710Sirin ÖmerTSG Schnaitheim4101:02:37-
5M75842250Georg GroßSVO LA Germaringen3801:03:14-
6M75882498Melzer RüdigerRC 1848 Radeberg4001:03:25-
7M77012085Bogenhuber MaxRunning Wild Sydney4201:06:49-
8M77072207Fechler BodoLG Nürnberg4101:07:10-
9M77412422Krauße RaimundLV Einheit Greiz3901:08:08-
10M77662770Trappe ThomasLG Ortenau Nord4001:09:19-
11M77692024Baier GünterLG Stadt Hattersheim4001:09:32-
12M77742820Wiesner Peter5-Seen-LV Schwerin3901:09:38-
13M77782124Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:09:50-
14M77972458Löffler UweHamburger S V4101:10:34-
15M78062192Eisinger HansVfA Neunkirchen4101:10:54-
16M78212575Pesavento HeinzTV Baiersbronn4201:11:34-
17M78242797Volskyi Oleksandrmasterov4001:11:39-
18M78352095Borowski RalfTUS Rüppurr4001:12:18-
19M78542361Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:13:18-
20M78632079Blessing WalterFC Unterkirnach3901:14:12-
21M78762291Hartmann EckehardLG Göttingen4001:14:33-
22M78952084Bogenhuber AlfredBay Ultra Runners3901:15:28-
23M78982210Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:15:54-
24M79032308Herr WilliLAT Sense4201:16:04-
25M79552190Eisel Hans-DieterSC Oberlahn4101:20:32-
26M79602792Vilvo KonradTV Huchem-Stammeln3801:21:24-
27M79812773Trontelj MiroslavAK Koper4001:26:32-
28M79842290Harm EdwinRTV Rastatt4101:27:16-
29M79932268Graves BrianMILTON KEYNES AC4001:30:37-
30M710002070Besch FritzIGL Reutlingen3701:35:35-
31M710032043Bayer KlausTSV 1886 Kandel4101:37:51-
32M710132303Hellmuth OttoTV Zeil3801:55:14-
33M710172531Mühling HorstSSC Berlin3802:13:18-

W70 (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W78781071Hoffmann IngridTV Offenbach/Queich4201:14:36-
2W79211013Berghaus BärbelSolinger LC4001:17:10-
3W79581163Pohlmann GabyLC Bad Arolsen4101:21:05-
4W79621049Freund ErikaLuT Aschaffenburg4001:21:33-
5W710021221Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4101:37:27-
6W710161133Mühling IngeSSC Berlin3902:13:14-

M75+ (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M77152779Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:07:23-
2M77222667Schmid NorbertTV Erkheim3401:07:32-
3M77422393Killi HeinerLG Offenburg3401:08:10-
4M78132847Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:11:09-
5M78142023Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:11:09-
6M78182138Cerello AngeloFIDAL3401:11:22-
7M78422505Mesel LudwigLC Bad Dürkheim3501:12:47-
8M78802724Staack HelgoIGL Reutlingen3401:14:41-
9M79022868Straub RupprechtTSV Gersthofen3701:16:00-
10M79042149Číž FrantišekOrol Prievidza3501:16:10-
11M79132436Landgraf EgonLG Forchheim3301:16:32-
12M79192012Amarell LudwigGM Rennsteig-LG Süd3501:16:59-
13M79232289Hána KvětoslavVHS Veseli nad Moravou3701:17:26-
14M79422504Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:36-
15M79822668Schmidt OswaldLG Lahn-Aar-Esterau3401:26:38-
16M79892287Hajro AntonBaník Sebedražie3501:28:52-
17M79922735Stevanović VladaAK VETERAN - Beograd3401:30:26-
18M79952281Haase ArneBaden-Baden3201:30:51-
19M79982186Duffy PeterNorthen Vets3501:33:30-
20M710012829Wolter ReinoldTB Emmendingem3601:35:55-
21M710112763Tinsel BerndSC Oberlahn3701:48:01-

W75+ (trať 9,5 km, 776 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W79741115Marcibálová MáriaKKM Cadca3401:24:02-
2W79941098Körber GretaSG Haspa3601:30:51-
3W710041100Krueger ErikaTSV Reichenbach3501:38:27-
4W710121040Dubac IngeborgLT Ettlingen3601:50:46-

Trať 9,5 km, 776 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312297Hecktor MatthiasTUS06 Heltersberg7400:42:10-
2M322059Benz UlrichLG Brandenkopf7600:42:23-
1M432321Hinze StefanLG DUV6300:43:10-
3M342714Smith SullivanSwansea Harriers7600:43:13-
1M452109Brod CarstenTV Konstanz7200:43:42-
1M562872Amati ClaudioATLETICA VALLI BERGAMASCHE6000:43:59-
2M472516Molinari AntonioATLETICA TRENTO CMB6700:44:02-
2M482494Meinzer StefanLT TSV Graben7100:44:08-
2M592767Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:44:10-
3M4102787Vanotti EnzoITA6200:44:20-
4M4112705Sichermann PaulLG Kreis Ansbach6500:44:39-
3M4122018Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:44:40-
5M4132513Milesi DavideG.S. OROBIE6400:44:49-
4M4142317Heuer TomTUS 06 Heltersberg7000:44:53-
4M3152010Allenbach EmmanuellANA RAS7500:45:00-
6M4162577Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:01-
5M4172112Brucks MarkusSparda-Team Rechberghausen7100:45:03-
7M4182058Benz JoachimLG Brandenkopf6500:45:04-
5M3192473Marchi Emanuelefidal7500:45:07-
5M3192193El Madi El YazidMaroko7500:45:07-
8M4212652Scherer EduardLAV Stadtwerke Tübingen6600:45:18-
6M4222512Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:45:18-
3M5232272Grob ArminSTV Brunnadern6200:45:24-
7M3242150Collerone AlessandroSparda-Team Rechberghausen7600:45:32-
7M4252031Bardsley BenBorrowdale7100:45:32-
8M3262781Utz MarcoLG Brandenkopf7500:45:38-
9M3272772Triulzi FabrizioG.P. VALCHIAVENNA7500:45:40-
9M4282324Hobmaier ReinmundPTSV Rosenheim6200:45:41-
10M4292125Burdett FrancisGreater Springfield Harriers - USA6500:45:43-
4M5302383Katzer JoachimLG Fulda6200:45:49-
5M5312169Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:45:50-
10M3322170Detiege FilipRCT7400:45:52-
8M4332759Thoma HolgerLT Furtwangen7100:45:58-
11M4342541Müller ErwinTeam Switzerland6600:45:58-
11M3352861Laurent LudovicACHM7500:46:07-
9M4362466Lüttel UliKarlsruher Lemminge7100:46:11-
12M4372739Stoppel Jürgenhellblau.POWERTEAM6600:46:19-
12M3382373Kaiser FelixFelix7600:46:21-
6M5392045Becht JoachimLT Furtwangen6100:46:22-
13M4402653Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:46:27-
13M3412022Avrillon Stéphaneesperance Faverges7400:46:33-
14M4422137Carty NeilNORTH BELFAST HARRIERS6600:46:43-
14M3432521Morassi AlessandroU.S. ALDO MORO PALUZZA7600:46:43-
15M3442032Barnsteiner AlexanderLLG Landstuhl7400:46:45-
7M5452626Roberts MarkBorrowdale6200:46:51-
10M4462347Illg JürgenLG Weinstadt6900:46:52-
8M5472636Ruminski ThomasSVE Hiddestorf6000:46:57-
15M4482101Braukmann ThomasL.G.Kindelsberg-Kreuztal6600:47:00-
11M4492425Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:47:01-
12M4502846Zins Jean-MarcEntente Athlétique Grenoble7100:47:07-
16M4512750Sventek LadislavSkalité6500:47:11-
17M4522360Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:14-
1W4531192Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:47:17-
18M4542509Meyer SteffenRennsteiglaufverein/LG Süd6600:47:24-
9M5552730Steinbacher Wisi (Alois...TSV Wattwil6200:47:24-
19M4562875Wenin OswaldTELMEKOM TEAM SÜDTIROL6500:47:26-
10M5572119Bryson RobinNewcastle6200:47:29-
16M3582708Silvani StefanoG.P. VALCHIAVENNA7300:47:30-
13M4592834Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:32-
17M3602752Taylor BrendonRossendale7400:47:33-
20M4612015Ambrosio Vincenzo Franc...Itálie6600:47:40-
1M5622762Tikhanov LeonidRusko5600:47:43-
14M4632273Groß FrankLG Offenburg7100:47:50-
11M5642603Recker MarcelLac Eupen6100:47:51-
21M4652033Barralon MichelASPTT Annecy6500:47:56-
18M3662054Bellini MauroAtl. VALLI BERGAMASCHE7500:47:57-
22M4672497Meloni CarloITA6500:47:59-
12M5672414Köhler Karl-HeinzLG Bad Soden/Sulzbach/Neuenhain6100:47:59-
15M4692732Steiner MarioLLG Landstuhl7000:48:03-
13M5702206Farina GillesFaucigny Athletic Club5900:48:05-
16M4712786Van Orden TimUSA6800:48:10-
17M4722799Vosseler MatthiasLG Filder6900:48:15-
18M4732630Rogan PaulForres Harriers6900:48:16-
14M5732561Oefele JosefLC Aichach6100:48:16-
19M3752258Giovio OscarATLETICA CENTRO LARIO7300:48:18-
19M4762102Braun Moritz ChristianLG Offenburg6900:48:18-
15M5772741Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:19-
20M3782524Morocutti GionniU.S. ALDO MORO PALUZZA7300:48:23-
23M4792774Trust GünterLG Remscheid6300:48:23-
21M3802068Bertolini LuigiASD ORECCHIELLA GARFAGNANA7200:48:26-
24M4812639Ryffel Lorenz3athlon Bern6200:48:27-
25M4822216Flacher AndreasThurtalrunners6500:48:39-
2M5832784Vallicella AlfonsoPrisma Spedizioni5600:48:41-
16M5842197Eppler KlausTSV Meßstetten6100:48:43-
20M4842027Baladie PatrickASPTT Annecy7000:48:43-
17M5862041Bayer StephanRennsteiglaufverein/LG Süd6100:48:45-
18M5872756Teraž FranciSlovinkso6200:48:47-
21M4882833Zabczynski DominikTeam Biegigorskie7100:48:50-
22M4892107Breyer RalfTV Tiengen6900:48:53-
23M4902263Gonthier PhilippeEsperance Faverges6800:48:55-
3M5912314Hesselmann RolfLG Hünxe5700:48:57-
26M4922728Stecker HaraldTV Jahn Kempten6500:49:09-
19M5932222Forster PaulWellington Harriers5900:49:10-
22M3942635Ruga RobertoATLETICA CENTRO LARIO7500:49:10-
23M3952811Weikert ThomasTG Viktoria Augsburg7400:49:15-
24M4962818Wieland RolfRastatter TV7000:49:16-
24M3972876Schweigl AlexanderTELMEKOM TEAM SÜDTIROL7400:49:17-
20M5982062Berger MartinLG Ortenau Nord6000:49:18-
27M4992595Pulger StefanLG Rhein-Wied6600:49:20-
28M41002855Deegan JonathanAmbleside AC6700:49:21-
25M41012702Seifert RonnyLT Furtwangen6800:49:22-
25M31022334Höpfner MarcoSparda-Team Rechberghausen7500:49:24-
26M41032251Gerlei TamasHUN6900:49:26-
21M51042800Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5900:49:26-
29M41052275Grzesik AndrzejZawisza Stara Kuznia6300:49:27-
4M51062534Müller DietmarLSV Pirna5600:49:31-
27M41072399Klauer UweFreiburger FC6800:49:34-
26M31082699Segrado MarcoU.S. ALDO MORO PALUZZA7200:49:41-
22M51092219Foley Seanindividual6200:49:42-
23M51102493Meffan PatrickAthletics Nelson5900:49:42-
28M41112502Merkel MichaelTG Ötigheim6900:49:44-
24M51122760Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:49:44-
1M61132017Anderegg AlbertSTBern4500:49:45-
1M61142527Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:49:46-
30M41152269Greco MicheleASD ORECCHIELLA GARFAGNANA6400:49:47-
31M41162685Schumacher MartinSVO LA Germaringen6500:49:51-
29M41172300Heinzelmann HeikoVfL Freudenstadt6900:49:57-
32M41182100Brauckmann JürgenAS Neukirchen-Vluyn6600:50:00-
25M51192690Schwartz NorbertTSV Annweiler6000:50:07-
33M41202073Bigoni MicheleLA RECASTELLO RADICI GROUP6400:50:09-
34M41212162De Franceschi LuigiSV Ohmenhausen6400:50:09-
30M41222213Fiorentini Marino PaoloATLETICA CENTRO LARIO7100:50:12-
1W31231020Brod JuttaTV Konstanz7300:50:14-
35M41242077Blackburn ThomasMooreabbey Milers6500:50:19-
26M51252322Hirschinger KlausLG Kapellen-Drusweiler5900:50:20-
31M41262748Sülzen MarcLG Rhein-Wied7100:50:22-
32M41272525Mörschel FrankSG Walldorf Astoria7200:50:23-
5M51282795Vogg HerbertTG Viktoria Augsburg5400:50:24-
2M61292049Beha MeinradFC Unterkirnach5200:50:25-
36M41302529Moser KurtTeam Switzerland6400:50:25-
33M41312674Schneider HeikoVfB Stuttgart 18936900:50:29-
27M51322066Bernd UweLG Rüsselsheim6000:50:31-
34M41332452Leuchtner AlexanderRastatter TV6900:50:31-
6M51342560Normandale AndrewYork Acorn Running Club5600:50:33-
35M41352464Luck RolfSRL Triathlon Koblenz6900:50:39-
28M51362075Binder JürgenTuS 06 Heltersberg6000:50:39-
3M61372804Wahl MartinWSV Oberhof 055000:50:40-
7M51382874Steinhauser PeterTELMEKOM TEAM SÜDTIROL5300:50:40-
36M41392831Wörner ThomasGER7100:50:45-
37M41402356Jacobsen SvenTSF Welzheim7000:50:48-
38M41412437Lang AlexanderUSC Freiburg6700:50:51-
39M41422133Cadrobbi PiergiorgioATLETICA TRENTO CMB7100:50:53-
8M51432229Fries ElmarTV Geiselhöring5300:50:53-
37M41432155Cunningham Michael Curl...bilboa ac6500:50:53-
29M51452651Scheper LudgerTuS Badenweiler6100:50:57-
40M41462295Hast ArminTV 03 Breitenbach6800:51:00-
38M41472430Künstler RolandLG Welfen6300:51:01-
4M61482588Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:51:02-
39M41492196Engesser ReinerPower Team SV-Lauffen6300:51:04-
2W31501045Fischl TinaLG Passau7600:51:07-
30M51512567Parrack ColinOld Boxhillians6100:51:07-
31M51522346Ickstadt RainerLG BSN6100:51:10-
41M41532009Alexander DavidWest Cheshire AC6800:51:12-
40M41542623Riefer MarkusSSC Hanau-Rodenbach6600:51:12-
32M51552697Schwörer WernerGER5700:51:13-
42M41562221Förnbacher DieterFC Unterkirnach6800:51:14-
33M51572151Convert GillesCLERMONT ATHLETISME6000:51:19-
9M51582519Monego EnricoRCK Kreuzlingen5400:51:19-
1W51591062Heilig-Duventäster Mari...LG Welfen6100:51:21-
27M31602492Meder JörgLAG Wesertal7500:51:22-
10M51612224Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:24-
34M51622793Vlasatý VladimírSlovakia Mountain Running Team6200:51:25-
2W41631031Chemello Maria PiaG.S. SCHIO BIKE VALLI SPORT7100:51:25-
41M41642486Mayer Dominiqueindividuel 676300:51:27-
43M41652252Gerlicher RolfLG Stadtwerke München7100:51:34-
44M41662671Schnarrenberger UweAST Süßen6800:51:37-
11M51672094Bornschlegl JohannesWSV Bad Tölz5700:51:38-
45M41682830Wörner SteffenGER6900:51:38-
5M61692363Jasek TadeuszKS Zywiec5100:51:39-
42M41702367Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:51:42-
28M31712004Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:43-
35M51722689Schwab WernerUSC Freiburg5800:51:44-
46M41732338Höschele JochenEK Schwaikheim6800:51:45-
12M51742496Mellingen AnbjornBERGEN POLITIS IDRETTSLAG5400:51:47-
47M41752477Martinoli DanieleATLETICA PARATICO6900:51:48-
29M31762624Rieger JörgLG Vulkaneifel7600:51:49-
43M41772211Fiess MichaelLAG Wesertal6600:51:50-
6M61782796Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:51:51-
44M41792342Huber JoachimTV Kappelrodeck6400:51:51-
36M51802013Amborn UlrichLG Offenbach5700:51:52-
45M41812388Keppler BerndMöllner SV6400:51:59-
48M41822233Fuchsluger AndreasASKÖ Waidhofen6900:51:59-
3W41821029Carl MonicaLG Welfen7100:51:59-
46M41842218Flora PiermarioU.S. ALDO MORO PALUZZA6200:52:02-
7M61852696Schwörer FridolinSV Waldkirch4900:52:05-
1W41861121Matheis JosefaTSG Eisenberg6600:52:09-
47M41872039Bäuerle RainerTV Bretten / Lauftreff6600:52:11-
48M41882638Ryan KeithLimerick A.C.6600:52:12-
30M31892365Joa BernhardTSV Lambrecht7700:52:13-
31M31902184Draudt LarsLG Rülzheim7200:52:16-
49M41912813Weishaar ThomasLC Donnersberg6500:52:18-
49M41922309Herr JoachimLT Furtwangen7000:52:19-
32M31932064Bernabe PieroAssociazione Sportiva Merano7400:52:22-
50M41942644Schäfer HeikoRC 1898 Radeberg6700:52:22-
37M51952747Süess StefanLC Uzwil5800:52:24-
2W41961202Stich BarbaraLLC Marathon Regensburg6600:52:24-
38M51972408Knobloch JörgHSG Turbine Zittau6200:52:25-
13M51982337Hörmann OttoTV Jahn Kempten5500:52:25-
33M31992180Dolstra HeikoLag Wesertal7200:52:29-
39M52002740Stracke HeinrichTSV 1850/09 Korbach6000:52:30-
50M42012641Schaaf PaulSparda-Team Rechberghausen6900:52:30-
8M62022182Dormann ManfredTV Bad Brückenau5000:52:35-
9M62032161Daudrich ViktorSVG Ruhstorf/Rott5000:52:36-
51M42042692Schwarz OtmarPTSV Jahn Freiburg6200:52:45-
51M42052881Ruckaberlo OliverLan Stadtwerke6800:52:52-
3W32061039Di Bert LjudmilaATLETICA TRENTO CMB7400:52:52-
52M42072067Bertarini AndreaITA7100:52:57-
14M52082535Müller Hans-GünterRennsteiglaufverein5300:52:57-
52M42092679Schott RalfLC Uster6600:52:58-
15M52102456Lippold GüntherLG Filder5300:53:00-
53M42112007Adam MarkusLG Ortenau Nord6400:53:02-
40M52122188Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:53:04-
54M42132658Schindler HermannWSV Oberhof 056700:53:05-
41M52142826Wölfel WilhelmVFL-Engelskirchen6000:53:06-
55M42152565Ott RolandLC Mengerskirchen6400:53:07-
53M42162278Gutbrod JochenIGL Reutlingen7100:53:07-
10M62172358Jäger ManfredTSV Bad Endorf4900:53:07-
56M42182481Matz ChristophSG Stern Gaggenau6600:53:07-
54M42192371Jungmann VolkerMNL Bischweier6900:53:08-
4W42201137Nehme TanjaPSV Grün-Weiß-Kassel6800:53:09-
42M52212734Steurer ReinerLG Ortenau Nord5900:53:11-
34M32222203Faisst FrankLAG obere Murg7400:53:11-
57M42232717Söllner JürgenATSV Kallmünz6200:53:15-
43M52242362Jankech PavolSlovakia Mountain Running Team5700:53:15-
58M42252126Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:53:20-
55M42262631Roth JörgLAG Obere Murg6800:53:20-
56M42272657Schillinger BerndLAG obere Murg7200:53:20-
57M42282701Seidel FrankGER6900:53:20-
35M32292758Thoma AndréBreitensport Sinzheim7500:53:22-
44M52302562Olejnik Marian-JanLG-Esslingen/TE5900:53:22-
45M52312225Fraquelli GiancarloATLETICA CENTRO LARIO6200:53:26-
59M42322585Plazzotta FrancoU.S. ALDO MORO PALUZZA6400:53:29-
46M52332381Karotsch FrankTG Stockach5700:53:30-
60M42342407Kninech BouchaibASPTT Annecy6600:53:32-
61M42352176Dilger BerndLT Furtwangen6400:53:33-
47M52362712Skliwa WolfgangTSV Sonnefeld6200:53:34-
58M42372819Wiesenmaier RalfTSG Schnaitheim6800:53:35-
48M52382616Renz UweLSG Karlsruhe5700:53:36-
49M52392618Rey GerardASPTT Annecy5800:53:38-
50M52402417Komenda ManfredTV Lebach6100:53:42-
36M32412116Brusdeilins SvenSV Vorwärts Zwickau7300:53:42-
4W32421084Katz EvaTV Hatzenbühl7600:53:44-
62M42432554Neuwald AndreasSV Bergdorf Höhn6500:53:45-
51M52442596Pytel JanuszT. G. Sokół Zakopane5800:53:46-
5W42451207Ulrich VeronikaLG Neu-Isenburg/Heusenstamm6800:53:49-
63M42462132Butzer Petermemler.de6600:53:49-
16M52472659Schirling PeterSparda-Team Rechberghausen5300:53:50-
59M42472656Schillinger MartinLAG Obere Murg7200:53:50-
52M52492654Scherzinger ThomasPTSV Jahn Freiburg5900:53:56-
17M52502593Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:53:57-
37M32512130Burzyński MirosławAksu Polska7400:54:01-
38M32522223Förster Tim-HenningTSV Korbach7600:54:05-
60M42532764Tomcany MiroslavSlovakia Mountain Running Team7100:54:08-
39M32542438Laouar RachidASPTT Annecy7400:54:08-
64M42552441Latimier Ericas leves6600:54:09-
65M42562293Hasch FrankLC Haßloch6400:54:14-
5W32571059Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:54:14-
66M42582096Boysen PeterTSV 1860 Staffelstein6600:54:18-
53M52592014Ambrisi NicolaTSG Schnaitheim6000:54:19-
11M62602703Seiser WalterAST Süßen5100:54:19-
12M62612181Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:54:24-
40M32612042Bayer SteffenSilvercastlePforzheim7500:54:24-
54M52632019Appius AeneasTörli Sportsteam6000:54:24-
13M62642404Klos Karl-HeinzLC Donnersberg5200:54:27-
67M42652790Veith RainerTV Obergrombach6500:54:27-
18M52662028Baldauf PeterTV Düppenweiler5600:54:28-
41M32672599Raisoni MarinoITA7400:54:35-
61M42682104Breitner PeterTV Maikammer6700:54:37-
6W42691007Barborseck SandraTV 03 Breitenbach7000:54:38-
68M42702244Gatti AlbertoATLETICA PARATICO6600:54:38-
69M42712191Eisele AndyTSV Reichenbach6400:54:40-
70M42722411Knöpfel GerdLG Ortenau Nord6400:54:42-
55M52732312Herschel HansAchern6100:54:46-
3W42741168Ridley SusanScottish Veterans Harriers Club6500:54:47-
14M62752860Krsek MiroslavM. K. Luková4900:54:47-
56M52762160Dambach ThomasTSV 1886 Kandel6100:54:48-
62M42772370Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:54:51-
57M52782421Kožuh BojanYASMIN6200:54:57-
63M42792606Rehm MartinGER6800:54:59-
7W42801006Bambach KatjaLLG Landstuhl7100:55:02-
15M62812718Solvberg Svein ArneOppegard IL4800:55:03-
71M42822167Delgrosso IvanATLETICA VALSESIA6600:55:03-
58M52832395Kircher HubertLG Hardt5900:55:04-
72M42842242Gassenschmidt PeterBreitensport Sinzheim6300:55:06-
64M42852016Amiel PascalFRA6800:55:07-
59M52862614Renner RudiA-LC Kaltern5800:55:08-
60M52872340Hrivnak JánAK Banik Prievidza6000:55:08-
16M62882305Henning HubertusTSV 1850/09 Korbach5100:55:08-
17M62892751Sviták StanislavAK Žilina5000:55:09-
4W42901132Mueller BrittaLG Badenova Nordschwarzwald6200:55:13-
65M42912319Hinterschweiger AndreasDjk Göppingen6700:55:15-
66M42922695Schweiss MichaelSparda-Team Rechberghausen7100:55:16-
8W42931141O'hanlon KarenDunboyne7200:55:17-
19M52942106Bresciani GiuseppeATLETICA PARATICO5300:55:18-
2M62952549Nehring WolfgangVfL Ostelsheim4600:55:20-
2W52961018Brakebusch OdileASAD Aubenas5800:55:24-
18M62972122Bucher RuediLAT Sense4900:55:27-
20M52982396Kirchhoff UlrichGER5300:55:28-
42M32992877Holzer GerhardTELMEKOM TEAM SÜDTIROL7300:55:34-
6W33001148Paulinyova KatarinaSVK7500:55:36-
43M33012164Deck AndreasFV Sportfreunde Forchheim7300:55:39-
61M53022171Di Centa AndreaU.S. ALDO MORO PALUZZA6000:55:41-
19M63032592Poles VittorioFIDAL5000:55:41-
5W43041061Härtl AnkeTV 1848 Coburg6600:55:42-
7W33051167Rauschenberg EveLC Haßloch7400:55:45-
21M53062128Burkhardt LotharLG Welfen5600:55:47-
20M63072440Latimier Jean -JacquesAS LEVES5200:55:49-
73M43082791Velten MarlonTV Bühlertal6400:55:51-
9W43091154Petrova OksanaSbroyni Syly7000:55:52-
67M43102108Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6900:55:52-
21M63112423Krehl GünterVfL Ostelsheim4800:55:54-
10W43121140Oetz UlrikeTuS Rot-Weiß Koblenz6900:55:55-
22M63132093Booth PeteClayton-le-Moors Harriers5000:55:56-
74M43142284Hagenbucher DetlevTSV Sonnefeld6400:55:59-
75M43152467Madaj ĽubomírRáztočno6200:56:03-
22M53162194Elsäßer WolfgangLC 80 Pforzheim5400:56:04-
76M43172835Zamparo MorenoU.S. ALDO MORO PALUZZA6400:56:06-
23M63182637Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:56:07-
68M43192157Dailly EtienneAS LEVES6800:56:07-
62M53202475Markovic ZoranPSD Zeleznicar Novi Sad, Serbia6000:56:08-
3M63212662Schlenker EdmundVfL Ostelsheim4400:56:11-
24M63222304Müller HelmutAmateur Sport Club Berg5000:56:16-
11W43231102Kugele MartinaLT Altburg7000:56:16-
63M53242576Peters JoachimTSV 1850/09 Korbach6200:56:22-
12W43251127Merkel HeideTG Ötigheim7100:56:23-
6W43261218White HelenSportsWorld6500:56:25-
25M63272754Tempír FrantišekSokol Štíty4900:56:26-
64M53282709Singer Karl-EugenTV-Isny5700:56:28-
23M53292173Dietrich JörgLC Warndt5400:56:29-
77M43302670Schmitt WernerBreitensport Sinzheim6200:56:29-
44M33312569Patruno EmilioLaufteam Fürth 20107700:56:30-
24M53322449Leonhard WolfgangSVO LA Germaringen5600:56:34-
25M53332416Kollmer Hanjolt-pfohren5600:56:35-
69M43342140Cerrotta AndreasSparda-Team Rechberghausen6800:56:39-
4M63352348Imbrosci VincenzoG.S.A. VALSESIA4400:56:43-
78M43362205Fakhari MehrdadTV Bühlertal6500:56:53-
8W33371026Buss SteffiART Düsseldorf7500:56:54-
45M33382227Frey MichaelGER7500:56:57-
65M53392226Freitag WernerTSV 1860 Staffelstein6200:57:00-
66M53402843Ziersch WilfriedTSV Sonnefeld6100:57:00-
26M53412807Walton BrianHorwich RC5300:57:02-
70M43422465Ludvigsen BjarneVaregg Team Melkesyre7000:57:03-
27M53432716Sobek MiroslavECOZ Puchov5600:57:07-
5M63442341Huber WolfgangSVG Ruhstorf/Rott4500:57:08-
79M43452166Dekeyzer StefaanRC Tienen6400:57:13-
13W43451178Sboarina AlessandraPrisma Spedizioni7000:57:13-
67M53472333Hollstein WernerLC Donnersberg5800:57:13-
68M53482335Hoppert WilyTSV-Hildrizhausen5700:57:14-
80M43492471Malo StefanLC Donnersberg6500:57:14-
26M63502742Stroh HelmuthMNL Bischweier5100:57:15-
28M53512490McGreevy DominicNewcastle AC5700:57:21-
81M43522076Birkhahn UlrichTSV Obervorschütz6400:57:23-
14W43531177Santamaria MartaAtl. Brugnera Friulintagli7000:57:23-
1M73542451Lessing PeterLG Ortenau Nord4100:57:25-
71M43552537Müller Carsten-OlafSSV Ulm 18466800:57:26-
27M63562040Baus GerhardABC-Ludwigshafen5000:57:30-
6M63572115Bruno InnocenteG.S.A. VALSESIA4300:57:31-
69M53582030Baranski BoguslawMLUKS Trzebiatów Polska5800:57:32-
70M53592852Becker MichaelSC Schielberg5800:57:32-
1W53591149Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:32-
28M63612146Cipolla AgostinoFIDAL5100:57:33-
29M63622725Stadler AlfredSVO LA Germaringen4900:57:34-
71M53632775Tschohl ReinhardBerglaufteam Sparkasse Bludenz6100:57:38-
82M43642316Hettig BerndLG Brandenkopf6400:57:43-
9W33651011Benning NicoleEK Schwaikheim7200:57:45-
72M53662522Moretti RobertoAtl. S. Martino Coop Casarsa6100:57:47-
72M43672117Brust ThomasMRRC München7000:57:49-
7W43681144Pakosz IrenaGornik Januszkowice6600:57:50-
7M63692570Patterson Jim SamuelNewcastle AC4600:57:52-
30M63702144Chiara CarluccioG.S.A. VALSESIA5100:57:54-
73M43712863Pohl UdoTV Haueneberstein6800:58:00-
29M53722809Weber BernhardSR Yburg Steinbach5600:58:01-
74M43732802Wackler SteffenGER7100:58:01-
15W43741037Derrigo VeraATLETICA PARATICO6700:58:02-
75M43752083Bodenschatz MarioTuS 06 Heltersberg6900:58:06-
30M53762359Jahn Klaus-PeterTSV Schwebheim5700:58:08-
3W53761067Hoeltz UlrikeLSG Karlsruhe6100:58:08-
83M43782302Heitz JürgenLAG Obere Murg6300:58:10-
73M53792424Krichbaum PeterTUS Griesheim5600:58:11-
31M63802669Schmiederer AlfonsFC Unterkirnach5100:58:11-
46M33812462Lorentz MathieuFV Sportfreunde Forchheim7200:58:12-
1W63821053Galbani AnnamariaA. S. D. LA MICHETTA5200:58:12-
10W33831196Sprenzinger JeannetteSVG Ruhstorf/Rott7300:58:15-
8W43841225Grieshaber MargaretheVfL Freudenstadt6500:58:16-
31M53852552Neumann HelmutOSC Berlin5300:58:17-
47M33862385Kelly Johnbilboa ac7700:58:17-
76M43872539Müller MarcTV Inzlingen 1950 e.V.7000:58:17-
77M43882680Schreiber ManfredLC Donnersberg6800:58:18-
84M43892854Daicsak PeterGER6400:58:20-
9W43901172Rubel PetraTV Kuppenheim-Oberndorf6700:58:21-
78M43912476Marteau StephaneEsperance Faverges7100:58:28-
32M63922080Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:58:28-
74M53932731Steinebach ThomasLC Mengerskirchen5900:58:30-
74M53932515Mohr TheoLG Sieg6000:58:30-
32M53952555Nezosi GiocondoATLETICA PARATICO5300:58:34-
33M63962785Van Noten OmerROBA4700:58:36-
85M43972088Bohnet ArminTV Dornstetten6600:58:40-
8M63982220Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:58:40-
79M43992871Wernet ChristianLT Furtwangen7200:58:42-
16W44001041Falkenstein DorotheaTV Maikammer6800:58:43-
86M44012401Klein MatthiasTSV Cappel6600:58:44-
2W54021174Sachs ChristineTV Geiselhöring5700:58:45-
87M44032814Weißenhorn PeterTV Erkheim6500:58:46-
76M54042611Reiß KlausMNL Bischweier5800:58:46-
34M64052148Ćirić DraganARK Tron Palić5100:58:47-
88M44062546Nägele UlrichSparda-Team Rechberghausen6500:58:48-
4W54071048Flexeder SieglindeSVG Ruhstorf/Rott5900:58:50-
33M54082777Tüllmann KlausLG Rülzheim5500:58:50-
89M44092495Meliard ClaudeEsperance Faverges6400:58:51-
90M44102397Kistner StefanLG Hardt6500:58:51-
35M64112607Reichel HannesTSV 1872 Pobershau5100:58:53-
3W54121205Trave Anna MagretheLardal Idrettslag5500:58:54-
10W44131210Von Klitzing MargitLG Maifeld Pellenz6300:58:55-
91M44142573Perciante FrancoG.S.A. VALSESIA6400:58:56-
5W54151014Bergler UschiLG Welfen5800:58:56-
92M44162489Mccoy JimPSV Neustadt6600:58:57-
93M44172174Dietsche KlausTV Bühlertal6200:58:58-
77M54182771Trescher BernhardSV Kappel Laufteam6200:59:00-
34M54192099Brakebusch HerbertASAD Aubenas5400:59:01-
78M54202808Warth RüdigerRastatter TV5900:59:02-
36M64212307Herington SteveHereford Couriers4800:59:03-
79M54222798Volz WolfgangTV Eisental6000:59:04-
35M54232528Moser HorstLAG Obere Murg5500:59:05-
9M64242613Reitwiesner EwaldTV Bad Brückenau4600:59:07-
37M64252276Gubitzer WilhelmVfL Ostelsheim5000:59:08-
80M54262406Klotz BertholdLSG Karlsruhe5900:59:19-
80M54262375Kalkbrenner Hans-MartinTG Ötigheim6000:59:19-
17W44281206Trobec UršaTK Kobarid6700:59:20-
38M64292817Wendland DieterMNL Bischweier5100:59:22-
80M44302201Ettmüller GeorgTV Erkheim6700:59:24-
94M44312294Hascher MartinASC Ulm/Neu-Ulm6200:59:28-
39M64322862Lingk OttoTSV Frickenhausen5100:59:29-
36M54332594Prestegaard ChristianIL Fanaraak5500:59:30-
82M54342499Mendorf EdarLG Ortenau Nord5700:59:31-
95M44352261Godde MartinRLC (Recklinghäuser LA - Club 1952)6400:59:33-
96M44362298Heim StefanIGL Reutlingen6700:59:34-
81M44372364Jeschke UweSportfreunde Forchheim6800:59:34-
10M64382828Wolff Hans-WalterSV Vorwärts Zwickau4500:59:34-
97M44392237Gaberdiel RalfTV Germania St.Ilgen6300:59:35-
98M44402392Kienzle BerndTSG Niefern6200:59:36-
82M44412857Heinzelmann LukasGER6900:59:36-
40M64422301Heiter WernerLG Rülzheim4900:59:36-
83M44432354Iro SiegfriedClub Tete de la Course6700:59:37-
99M44442880Huckel AndreasSportfreunde Forchheim6400:59:39-
37M54452369Jung Philippelg muli5300:59:39-
84M44462296Hebel JürgenTV Erkheim7000:59:41-
48M34472523Morgenstern KaiTSV 1886 Kandel7300:59:43-
41M64482382Kary DieterTSV Auerbach5200:59:43-
100M44492200Ettmüller AndreasTV Erkheim6300:59:44-
101M44502260Gloeser MichaelTuS 06 Heltersberg6400:59:45-
83M54512615Rentschler HelmutLT Altburg5900:59:46-
49M34522602Raulfs ThorstenPost-SV Holzminden7200:59:46-
84M54532682Schröder RalfLC Mengerskirchen6000:59:46-
11M64542485May ChristophTSV 1872 Pobershau4400:59:50-
42M64552482Mauger MichelEsperance Faverges5000:59:52-
38M54562060Berdux DieterLG BSN5600:59:53-
39M54572439Läpple HelmutMNL Bischweier5300:59:53-
43M64582090Bolla AntonelloATLETICA CENTRO LARIO5000:59:53-
40M54592736Stifter RudolfLVR - Geiselhöring5700:59:56-
44M64602844Zimmermann PeterLF Naheland Bad Kreuznach5000:59:59-
85M54612769Tracanelli GiovanniAtl. S. Martino Coop Casarsa6001:00:05-
12M64612202Evans RichardCardiff A.A.C.4601:00:05-
45M64632720Speer PeterMBB-SG Ausburg4901:00:05-
86M54642118Brüstle HerbertLSV - Feldkirch5801:00:14-
18W44651158Philipp SimoneTV Jahn Kempten7101:00:14-
13M64662092Bono ClaudeEsperance Faverges4601:00:17-
46M64672442Le Guen EmileASPTT Annecy5001:00:19-
41M54682530Mueller Hans-JuergenTSV 1860 Staffelstein5501:00:19-
102M44692098Braasch HaraldGER6401:00:20-
42M54702061Berg WalterTS Kiedrich5201:00:21-
50M34712508Metzger Jung JörgTUS 06 Heltersberg7401:00:21-
2M74722691Schwarz Hans-RudolfAllblacks3801:00:23-
103M44732047Beck RainerFV Sportfreunde Forchheim6401:00:23-
11W44741080Jenke UteASC Rosellen/Neuss6401:00:24-
87M54752412Koch ThomasTRI POWER Rhein-Sieg6201:00:26-
47M64762491Méchaussie DanielAin Est Athlétisme5001:00:26-
104M44772661Schlager DietmarLuftsportv. Albgau Ettlingen6601:00:26-
88M54782597Radtke UlrichPost SV Holzminden5801:00:27-
43M54792254Getto AlbertGER5601:00:30-
19W44801119Martinucci IvonneG.P. VALCHIAVENNA6801:00:31-
105M44812738Stoll WalterLt Altburg6301:00:32-
89M54822564Oswald UweSparda-Team Rechberghausen6201:00:34-
44M54832037Bauer TheoLG Ortenau Nord5301:00:35-
14M64842089Böhrer GerhardSSV Reutlingen4701:00:36-
12W44851010Bellorini Ombrettaatletica 3V6701:00:37-
90M54862698Seeder Heldur-ValdekEST6001:00:40-
45M54872156Cuntz KarlheinzLG Kapellen-Drusweiler5501:00:40-
6W54881056Greenan MagsClonliffe5701:00:41-
106M44892455Linder JörgRSV Tria Bühlertal6601:00:43-
91M54902873Hermann LampertSC Oppenau5901:00:45-
85M44912867Siegrist FrankVCK Sport6801:00:46-
2W64921093Knobeloch EdithTG Werste5101:00:48-
13W44931190Seehase PetraTG Ötigheim6601:00:50-
4W54941044Fischer AnneATS Cuxhaven5501:00:51-
46M54952765Tomes FrancisKeighley & Craven Athletic Club5701:00:51-
7W54961170Röckl BrigitteSVG Ruhstorf/Rott6101:00:52-
107M44972538Müller ChristofTSG-Maxdorf6401:00:56-
51M34982175Dietsche OliverTV Bühlertal7301:00:56-
108M44992394Killig LotharLG Brandenkopf6701:00:56-
15M65002794Vodička JanSK Salix Grymov4501:00:58-
92M55002332Hölldampf Hans-JürgenSchachverein Wolfbusch5801:00:58-
47M55022235Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5601:00:59-
86M45032277Guermeur ChristopheEsperance Faverges7101:01:00-
109M45042459Lohner JürgenGER6201:01:04-
20W45051189Schwarz-Granzow AnjaTV 03 Breitenbach6701:01:06-
52M35062553Neumeir AlexanderTB Cannstatt7401:01:09-
48M65072217Flanderka KarlLG Schefflenztal5101:01:10-
16M65082642Schäfer Hans-GerdFreiburger Turnerschaft von 18444401:01:11-
93M55092238Gabriel Hans-UlrichASC Ströher Dillenburg5901:01:13-
94M55102163De Sousa JorgeCLAC5701:01:17-
95M55112195Engelhart HubertLC Mengerskirchen5901:01:17-
96M55122114Brugger JürgenGER5801:01:18-
53M35132431Kunz CarstenLG SWM München7501:01:19-
97M55142285Hagenmüller MichaelSG Stern Sindelfingen5901:01:21-
11W35151165Püthe TinaASC Rosellen/Neuss7701:01:23-
48M55162352Irion WalterLG Tuttlingen-Fridingen5501:01:27-
17M65172600Rajec PavolZTS KABEL, Dubnica nad Váhom4601:01:27-
87M45182841Ziegler JürgenGER6701:01:30-
98M55192379Kamenzin BeatusGER6001:01:30-
14W45201122Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:31-
99M55212583Pflüger DieterAST Süßen6101:01:31-
8W55221226Walter UrsulaSC Neubulach6001:01:35-
100M55232021Aubele EugenSC Ainring5701:01:37-
18M65242063Bergmann DietmarRC 1898 Radeberg4401:01:37-
49M55252463Lübke Hans-JürgenTG Viktoria Augsburg5301:01:37-
1W65261160Plener LiloTV Erkheim4501:01:40-
5W55271211Wagener ConnyLG Wittgenstein5601:01:41-
21W45281212Wagner ElkeTG Ötigheim7001:01:42-
101M55292246Gebhard WernerSilvesterlauf Trier e.V.5801:01:42-
102M55302120Buchanan HughCentral AC6001:01:44-
49M65312722Spiška JozefPegas Remata5001:01:45-
50M55322832Wörz WernerSpiridon Frankfurt5701:01:47-
110M45322572Peifer MichaelLC Donnersberg6201:01:47-
3M75342520Monini GiuseppeASD ORECCHIELLA GARFAGNANA3901:01:48-
111M45352610Reiser JürgenLAZ Rhein Sieg6301:01:48-
15W45351055Geiken AnnetteLAZ Rhein Sieg6701:01:48-
88M45372139Ceroni GiovanniITA6701:01:51-
51M55382805Waldschmidt UllrichTV Wetzlar5701:01:52-
54M35392292Harzer FriederGER7201:01:53-
112M45402816Weitkamp FrankVfL Freudenstadt6301:01:53-
113M45412048Beggers TimmSV Unterjesingen6401:01:55-
89M45422544Mungenast JensLAG Obere Murg6901:02:02-
12W35431028Calorio MaraAtletica Cumiana7201:02:02-
50M65442259Giroud BernardCMI Tullins5201:02:05-
103M55452536Müller RolfSG Stern Stuttgart5701:02:07-
52M55462806Walter ReinholdFC Unterkirnach5601:02:07-
114M45472517Möller GeorgTB Tailfingen6501:02:08-
9W55481064Hobbs Nancyindividual6001:02:09-
90M45492212Fink MarcusSV Büchenbronn7001:02:11-
51M65502429Kummert Kurtlag wesertal5101:02:12-
53M55512057Benc MarianSlovakia Mountain Running Team5501:02:13-
104M55522153Cornyn Michaeldunboyne ac6101:02:14-
115M45532380Kämmerer HaukeLT Wendeplatte6701:02:15-
91M45542368Joseph PascalAS Mertzwiller7101:02:17-
105M55552344Hümmer BernhardTSV 1860 Staffelstein6201:02:20-
92M45562087Böhm AlexanderGER7001:02:20-
106M55572387Keppler UweLT Altburg5801:02:22-
116M45582121Büchel OliverSki-Klub Prüm6501:02:22-
107M55592500Měřínský JaroslavAK Perná6101:02:23-
19M65602744Stümpfle FranzTV Geiselhöring4601:02:25-
13W35611099Kramer BiancaLC Bad Dürkheim7301:02:25-
14W35621009Bayer-Klier CatherineTSV 1886 Kandel7301:02:29-
10W55631215Weingärtner KarinTG Ötigheim6101:02:31-
108M55642443Leclercqz StéphaneColmar Marathon Club6101:02:31-
109M55652152Cornet AndreTEAM TSL5901:02:32-
4M75662710Sirin ÖmerTSG Schnaitheim4101:02:37-
117M45672081Böcher WolframLC Donnersberg6501:02:38-
11W55681019Braun-Michel KatharinaTV Inzlingen 1950 e.V.6201:02:40-
55M35692377Kalmbach AchimGER7201:02:43-
12W55701182Schmelzle BarbaraTB Emmendingen5901:02:43-
6W55711117Zipperle MarleneAmateur Sport Club Berg5401:02:45-
110M55722286Hager VolkerTSV Weingarten6201:02:49-
54M55732366Joachim GünterLG Rülzheim5601:02:52-
118M45742590Ploskonski PiotrPOL6501:02:52-
20M65752753Taylor KennethRossendale4701:02:53-
119M45762457Locatelli VilmerG.S.A. VALSESIA6301:02:57-
13W55771204Tomes ElizabethKeighley & Craven Athletic Club5701:03:01-
15W35781184Schmieder SylviaLAG Obere Murg7701:03:01-
120M45792840Ziegler ThomasSV Vimbuch6201:03:01-
55M55802837Zanni GiovanniATLETICA PARATICO5601:03:03-
52M65812029Balyta VasylFenix4901:03:04-
121M45822700Seibert EmilTV Bad Bergzabern6501:03:11-
22W45831003Artmann GabrielePost Sv Holzminden7101:03:14-
5M75842250Georg GroßSVO LA Germaringen3801:03:14-
122M45852484Maurer RainerSV schlau.com Saar 056401:03:17-
123M45862329Hofmann Hans-JürgenSV ULM6701:03:21-
56M55872850Zwingert RudiGER5401:03:23-
6M75882498Melzer RüdigerRC 1848 Radeberg4001:03:25-
16W35891123Mclaughlin HazelLagan Valley7501:03:25-
111M55902052Bell DavidMourne Runners6001:03:25-
124M45912427Kühl HartmutTV 03 Breitenbach6301:03:27-
53M65922011Allenbach Jean-MartinRohan Athlétisme Saverne4801:03:27-
57M55932410Knobloch RolandGER5201:03:27-
125M45942279Haag JoachimLG Geroldseck Lahr6501:03:28-
58M55952248Geiges ArnoTV Bühlertal5201:03:32-
14W55961124Medja MarijaSLO6101:03:33-
15W55971203Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5901:03:34-
112M55982838Zick WolfgangTV Erkheim6101:03:35-
126M45992480Matheis RalfTSG Eisenberg6501:03:36-
93M46002419Koppanyi GaborVLG Maximiliansau6901:03:37-
17W36011129Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:03:39-
16W46021094Knollhuber IngridLC Bayern6601:03:39-
94M46032003Abler MarcusSportfreunde Forchheim6901:03:39-
127M46042488Mayr HelmutGER6701:03:40-
3W66051217Weisser ChristaFC Unterkirnach5101:03:41-
128M46062345Hutter Ilja MatthiasHSV Karlsbad6201:03:42-
129M46072649Scheler MartinTSV Sonnefeld6201:03:42-
7W56081092Knäble RosiLG Brandenkopf5501:03:43-
4W66091197Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:03:43-
59M56102034Bass RolandASV Scheppach Adolzfurt5401:03:44-
60M56112621Riedel HermannLG Kapellen-Drusweiler5601:03:48-
130M46112336Horcher OliverTV Bühlertal6201:03:48-
17W46131034Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:03:49-
61M56142688Schuster VolkerTG Ötigheim5401:03:50-
62M56152402Klein Heinz-GeorgTV Huchem Stammeln5601:03:51-
23W46161175Sallier VanessaRathfarnam WSAF7101:03:56-
63M56172780Urban JosefSABZO Praha5601:03:57-
56M36182604Recour Guillaumeesperance Faverges7401:03:58-
21M66192647Scheger ReinhardULC - Bludenz4701:03:59-
21M66192378Kaltenbach SiegfriedLT Furtwangen4501:03:59-
64M56212189Ehrhardt BerndLG Brandenkopf5401:04:04-
24W46221050Friedrich IlkaLC BlueLiner7101:04:05-
95M46232271Gregoris PhilippeEsperance Faverges6901:04:08-
54M66242842Ziersch GerhardLG Steinlach5101:04:08-
96M46252633Rottweiler OliverTV Eutingen7001:04:11-
57M36262178Dittus ThomasGER7601:04:11-
16W56271051Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:04:11-
18W36281105Lang CarmenSparda-Team Rechberghausen7501:04:14-
97M46292746Sucher OliverSFC Rheinstetten6701:04:15-
113M56302479Masuch MarkoTV Ortenberg6001:04:16-
98M46312265Gött TobiasFV Sportfreunde Forchheim6701:04:17-
8W56321022Budinská EvaSlovakia Mountain Running Team5601:04:19-
55M66332766Toobe PeterTV Sinsheim 18614701:04:25-
65M56342400Klausmann HermannFC Kirnbach5501:04:29-
56M66352571Paul RolandLG Welfen5101:04:33-
131M46362501Merkel StefanSG Stern Gaggenau6301:04:34-
114M56372836Zanatta RenzoATLETICA CENTRO LARIO6001:04:34-
9W56381146Pattis RosySuedtirol Team Club5201:04:42-
132M46392374Kaiser PeterTV Bühlertal6501:04:46-
58M36402320Hintsch ThorstenGER7301:04:50-
18W46411214Wegele AngelaTSG Schnaitheim6601:04:54-
57M66422257Giovannini AnnibaleASD ORECCHIELLA GARFAGNANA5101:04:55-
19W46431131Mohr SilviaLG Sieg6401:05:00-
115M56442247Gehring KarlheinzLF Naheland5901:05:00-
133M46452255Geyer ThomasTC Weilersbach e.V.6601:05:01-
17W56461069Hoffmann BrigitteLG Welfen5701:05:01-
134M46472563Ölmez HalilTuS Griesheim6501:05:06-
58M66482228Fries Hans-JoachimSVS Emmerzhausen5101:05:07-
116M56492693Schwarz RudiTV Scherzheim6101:05:07-
66M56502869Vollmer UdoTV Neuweier5601:05:13-
117M56512270Greenan SeamusClonliffe5701:05:15-
59M66522609Reichert AndrzejZawisza Stara Kuznia5101:05:17-
135M46532825Wittig UweLAG Wesertal6701:05:17-
67M56542005Achenbach PaulTV Büschergrund5501:05:19-
2W66551169Risch KarinLG BEC(Biebesh/Eschollbr/Crumst)4601:05:22-
20W46561176Sandford AnneLAGAN VALLEY ATHLETIC CLUB6501:05:22-
68M56572506Meßner JosefTV Schuttertal5601:05:28-
136M46582231Fritz HelmutCVJM-Haltingen6501:05:29-
10W56591150Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:05:29-
69M56602619Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:05:30-
137M46602145Ciaccia CarloAtl. S. Martino Coop Casarsa6501:05:30-
138M46622483Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:05:36-
118M56632839Ziefle MatthiasTV Haueneberstein6001:05:37-
60M66632025Bailly ChristianEsperance Faverges4901:05:37-
18W56651180Scheller AngelikaTV Hatzenbühl5901:05:40-
5W66661136Muschler LianeSC DHfK Leipzig5001:05:44-
19W56671209Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6201:05:45-
25W46671126Melling ZoeRathfarnham AC6901:05:45-
139M46692514Mohr CarstenBudokai Bühlertal6401:05:48-
70M56702542Müllers KarlSV Biengen5501:05:49-
11W56711147Paul BärbelLG Welfen5301:05:52-
19W36721017Blümmel BarbaraSV Kirchzarten7501:05:56-
12W56731054Gebauer ElisabethLG Eichsfeld5401:05:58-
21W46741143Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:05:59-
99M46752645Schäfer ThomasTSV Harburg6701:06:00-
100M46762434Lachermaier KaiSG Stern Rastatt6901:06:05-
140M46772574Peressutti PierluigiU.S. ALDO MORO PALUZZA6701:06:09-
20W56781043Fetzer UteLG Ortenau Nord6001:06:10-
141M46792448Lempart Waldemarmemler.de6201:06:11-
101M46802208Fehninger HaraldTG Ötigheim6801:06:12-
26W46811035Demisch Sibyllertv rastatt6701:06:13-
61M66822415Kohm RolandMNL Bischweier5101:06:21-
27W46831046Fitzsimons DeirdreDunboyne6901:06:21-
142M46842008Adam AndreasTV 1849 Gernsbach6601:06:22-
102M46852262Goetz HelmutSV Ulm6801:06:22-
13W56861027Cagol ElkeLSG Karlsruhe5501:06:22-
119M56872727Staufer ChristophOLV Baselland5901:06:23-
120M56882245Gauthier DominiqueEsperance Faverges5801:06:24-
21W56891087Kerschbaumer SigrunLSV Kitzbühel5701:06:25-
143M46902719Sovran PaoloAtl. S. Martino Coop Casarsa6401:06:26-
71M56912723Spölgen JoachimLGO Euskirchen/ Erftstadt5401:06:31-
6W66921198Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:06:33-
121M56932339Hoyer SiegfriedTV Bühlertal5801:06:33-
72M56942001Aab WolfgangLC 80 Pforzheim5301:06:38-
73M56952757Thimm FrankFreilauf Filder5701:06:38-
122M56962187Duleba AndrejPovodie Puchov5801:06:40-
123M56972158Dalcolmo RolandLT Altburg6101:06:45-
124M56982782Valenta MichalHZS Praha6201:06:46-
144M46992234Füchtner MatthiasSparda-Team Rechberghausen6601:06:46-
74M57002453Liebich NorbertBreitensport Sinzheim5301:06:48-
7M77012085Bogenhuber MaxRunning Wild Sydney4201:06:49-
62M67022749Sundby Trondbalestrand IL4801:06:49-
125M57032474Markert TilmanLaufwahn Gaggenau6101:06:53-
63M67042267Graeber JürgenDJK Sparta Langenhagen4701:06:57-
145M47052768Tovar LuisCANTV6301:06:59-
7W67061090Klemm IrmiLauftreff TSG Schopfheim5101:07:07-
8M77072207Fechler BodoLG Nürnberg4101:07:10-
22W57081223Wrede BeateTSV 1850/09 Korbach5801:07:11-
75M57092239Ganter AxelGER5401:07:12-
76M57102386Kendall CharlesColmar Marathon Club5301:07:13-
64M67112241Gasparetto LucianoFIDAL4701:07:13-
8W67121222Wößner ElisabethAST Süßen5101:07:15-
103M47132413Kohler VeikoLZ Burg Windeck7101:07:19-
126M57142215Fischer GeorgTuS Griesheim Crossteam6101:07:22-
1M77152779Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:07:23-
146M47162707Siebler DanielLAG obere Murg6401:07:24-
65M67172858Hoos HansLG Brandenkopf5001:07:24-
9W67181156Pfleider HelgaVfL Freudenstadt5101:07:25-
127M57192550Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:07:28-
128M57202103Braunagel MichaelGER6201:07:29-
77M57212053Bell PeterPegasus AC5401:07:30-
2M77222667Schmid NorbertTV Erkheim3401:07:32-
129M57232803Wagner PeterLG-Geroldseck Lahr e.V.5701:07:32-
22W47241145Paternoster BettinaSVG Ruhstorf/Rott6601:07:36-
66M67252240Gartner WilliTV Eisental4901:07:38-
147M47262044Bechler MichaelTSG Schnaitheim6501:07:40-
67M67272136Cantamessi GiorgioATLETICA PARATICO5101:07:40-
28W47281157Pfliehinger KatjaTV Bühlertal6901:07:43-
23M67292426Kubicek FrantisekFred Dobre Pole4601:07:43-
20W37301057Groeper UtaTSV Kuppingen7301:07:45-
23W57311108Linicus StefanieLG Eppsterin Hornau6101:07:48-
148M47322403Klinke KarstenLG Berliner Luft6401:07:50-
29W47331095Knöpfel AnjaGER6701:07:51-
24M67342726Staffoni MaffeoATLETICA PARATICO4701:07:52-
23W47351120Marzluf BirgitTG Ötigheim6601:07:55-
24W57361004Bajerová IlonaPERSONCONSULT MORAVIA5801:08:00-
149M47372622Riedle ManfredTSV Kimratshofen6201:08:01-
10W67381142Olma IrmgardLG Welfen4801:08:02-
150M47392110Brommond Hans-JoachimSV Ulm6301:08:03-
68M67402511Micic DragoslavAK VETERAN - Beograd4901:08:03-
9M77412422Krauße RaimundLV Einheit Greiz3901:08:08-
130M57422470Maisch ChristofLaufwahn gaggenau6001:08:10-
3M77422393Killi HeinerLG Offenburg3401:08:10-
151M47442433Küster JochenTV Maikammer6201:08:15-
59M37452432Kurbjuhn IvoSV Ulm7601:08:16-
25W57461074Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:08:20-
152M47472135Caldara ClaudioATLETICA PARATICO6201:08:21-
131M57482264Gorini GilbertoATLETICA PARATICO5701:08:29-
14W57491134Müller MarliesLSV Pirna5701:08:34-
132M57502643Schäfer JürgenFV Sportfreunde Forchheim6001:08:35-
153M47512655Schieler UweGER6201:08:35-
3W67521181Schlager RuthTSV Neustadt/Aisch4201:08:35-
78M57532472Maniago BrunoAtl. S. Martino Coop Casarsa5301:08:39-
69M67542450Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:43-
133M57552704Senger AndreasGER6001:08:45-
26W57561187Schonder SabineAST Süßen5901:08:46-
134M57572533Müller BernhardLG Rülzheim5801:08:47-
27W57581109Lorenz RichardaTV Bad Bergzabern6001:08:47-
28W57591076Hümmer UlrikeTSV 1860 Staffelstein6201:08:51-
135M57602035Bastian BerndTurnverein Michelbach 18926101:08:55-
79M57612568Pastel Jean-ClaudeTV Bühlertal5501:08:57-
154M47622729Stehle WolfgangTV Bühlertal6701:09:11-
30W47631012Beranek AndreaTSV Obervorschütz (Hessen)7001:09:13-
29W57641033Cornet ThereseTEAM TSL5801:09:16-
155M47652230Fritsch MartinTV Bühlertal6401:09:17-
10M77662770Trappe ThomasLG Ortenau Nord4001:09:19-
60M37672676Scholz FrankGER7201:09:28-
70M67682065Bernard HenrykBBC Koblenz-Horchheim eV5101:09:31-
11M77692024Baier GünterLG Stadt Hattersheim4001:09:32-
25M67702845Zimmermann ReinhardTSV Sonnefeld4601:09:36-
21W37711179Scheler BirgitTSV Sonnefeld7401:09:36-
71M67722532Müller HarryLG DUV5001:09:37-
136M57732447Leins ThomasVfL Freudenstadt6001:09:37-
12M77742820Wiesner Peter5-Seen-LV Schwerin3901:09:38-
104M47752733Stelzer FranzGER6901:09:40-
11W67761220Winkler LuiseTSV Gersthofen5101:09:49-
156M47772444Leeser AchimSV Lonsee6601:09:50-
13M77782124Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:09:50-
105M47792608Reichert MichaelTV Haueneberstein6801:09:52-
80M57802198Erhardt MichaelLT Malschenberg5501:09:53-
30W57811036Denoisie VeroniqueEsperance Faverges6201:09:58-
4W67821186Schneider AnitaTV Waldstraße Wiesbaden4501:10:03-
15W57831200Steuert Anneliesememler.de5601:10:05-
81M57842376Kalmbach Joachimlg rülzheim5501:10:06-
157M47852310Herr JürgenGER6201:10:08-
24W47861060Halasová VieraSVK6401:10:09-
26M67872134Cafarella AntoninoATLETICA PARATICO4601:10:10-
31W47881199Steffen SilkeLauftreff TSG Schopfheim7101:10:11-
106M47892507Metzger PatrickSV-Sinzheim6701:10:14-
158M47902526Mortag MatthiasGER6201:10:14-
82M57912551Neu GünterLAG obere Murg5301:10:20-
72M67922598Radulovic RadovanAhiles5201:10:20-
73M67932071Biasin FulvioAtl. S. Martino Coop Casarsa5101:10:22-
16W57941201Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:10:23-
74M67952582Pfeilsticker DietrichLauftreff Altburg5001:10:24-
83M57962253Gerweck HubertGeigerle Lt Tübingen5301:10:31-
14M77972458Löffler UweHamburger S V4101:10:34-
137M57982660Schirpke AndreasTSV Essingen6001:10:35-
159M47992675Schneider JörgGER6501:10:37-
27M68002713Smejkal OthmarRSV Tria Bühlertal4501:10:40-
12W68011208Vezzoli EnricaAtletica Franciaorta5001:10:42-
61M38022672Schneider AlexPonyhof-Racing-Team7501:10:44-
28M68032578Petrovic MiloradAK VETERAN - Beograd4401:10:50-
84M58042487Mayer ReinhardtGER5601:10:52-
62M38052879Hutt DieterLAG Obere Murg7301:10:54-
15M78062192Eisinger HansVfA Neunkirchen4101:10:54-
85M58072848Zittel ThomasTV Bühlertal5401:10:59-
75M68082266Götz GeorgLAG obere Murg4801:11:00-
86M58092111Brown William JohnMourne Runners5201:11:04-
76M68102209Fernbach JörgRC 1898 Radeberg5001:11:04-
138M58112299Heinrich GertTV Villingen6001:11:06-
25W48121130Milesi GiulianaATLETICA PARATICO6601:11:07-
4M78132847Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:11:09-
5M78142023Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:11:09-
17W58151025Burschäpers ChristianeLG Eppstein Hornau5701:11:19-
87M58162389Kern RobertLauftreff TSG Schopfheim5301:11:20-
18W58171155Pfister MargitTSG Schnaitheim5701:11:20-
6M78182138Cerello AngeloFIDAL3401:11:22-
22W38191023Burgk BettinaGER7201:11:23-
31W58201164Procházková IrenaTJ Háje5701:11:26-
16M78212575Pesavento HeinzTV Baiersbronn4201:11:34-
139M58222755Tengattini EzioATLETICA PARATICO6101:11:35-
107M48232788Vegh PeterSVK6801:11:36-
17M78242797Volskyi Oleksandrmasterov4001:11:39-
77M68252405Klose KlausTSG Schnaitheim4801:11:41-
160M48262627Roberts AlanBritish Masters Athletics Federation6401:11:41-
5W68271185Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:11:46-
140M58282823Wipfler MathiasLaufwahn Gaggenau6101:11:48-
88M58292625Riesterer HerbertFSV Schwenningen5301:11:52-
161M48302620Richard ChristopheEsperance Faverges6701:11:57-
162M48312870Vukoja MladenVCK Sport6501:12:03-
29M68322306Herdt RudolfGER4701:12:06-
26W48331038Deville CorinneEsperance Faverges6301:12:07-
108M48342343Hufnagel MichaelKA Weiherfeld7001:12:10-
18M78352095Borowski RalfTUS Rüppurr4001:12:18-
89M58362468Mader KlausMBB-SG Augsburg5601:12:21-
30M68372628Roberts PhilRochdale Harriers & A.C.4601:12:27-
13W68381151Perger RosaATLETICA PARATICO5101:12:30-
27W48391001Allari CristinaPrisma Spedizioni6501:12:37-
90M58402026Bakyta JánSlovakia Mountain Running Team5301:12:37-
23W38411125Mekle MarionAST Süßen7601:12:40-
7M78422505Mesel LudwigLC Bad Dürkheim3501:12:47-
28W48431081Jirásková EvaLanškroun6401:12:48-
91M58442113Bruder MartinPTSV Konstanz5701:12:48-
109M48452853Bunk ChristianVCK Sport6801:12:52-
163M48462046Becht LotharGER6601:12:53-
164M48472827Wolff BernhardLG Rülzheim6201:12:53-
141M58482350Imhoff AndreasTV Bad Bergzabern5901:12:55-
31M68492315Hetherton MichaelPickering Running Club4601:12:56-
29W48501183Schmid-Dressel GinaGER6601:13:02-
6W68511008Bauer LeniLC Aichach4501:13:03-
19W58521063Herrmann VeronikaTSV Genkingen5501:13:08-
142M58532082Böcking WernerSVS Emmerzhausen6001:13:08-
19M78542361Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:13:18-
78M68552323Hirth JuergenGER4901:13:18-
30W48561106Laskowski-Pfrommer Solv...LT Altburg6601:13:19-
92M58572581Pfeifer HeinzLGBEC5301:13:33-
20W58581086Kern BernadetteLauftreff TSG Schopfheim5401:13:40-
165M48592721Spies FrankSparda-Team Rechberghausen6701:13:43-
31W48601194Sokol StojankaAK VETERAN - Beograd6201:13:57-
143M58612232Früh FranzWorkout Bühl5901:14:02-
144M58622331Högy DetlefSchalke 046101:14:11-
20M78632079Blessing WalterFC Unterkirnach3901:14:12-
166M48642632Rothweiler ThomasSV Dörlinbach6401:14:12-
110M48652694Schweikart FrankGER7201:14:13-
32W58661075Hull BeaLG SWM München5901:14:14-
33W58671021Buck LindsayCumberland Fell Runners6001:14:17-
145M58682159Dalla Longa MarcoATLETICA GALLIATE6001:14:17-
32M68692141Cesar Normando Tadeu Br...ABRAM4601:14:18-
33M68702055Belsito RobertoSuedtirol Team Club4301:14:19-
167M48712686Schupp DieterGER6201:14:22-
146M58722478Maschemer KarlASV Landau5801:14:24-
168M48732557Nikolitsch JohannFeuerwehr Hügelsheim6301:14:28-
147M58742518Mondello CarloAtl. S. Martino Coop Casarsa6101:14:28-
93M58752418Köngeter BrunoTSV Kuppingen5301:14:29-
21M78762291Hartmann EckehardLG Göttingen4001:14:33-
24W38771104Kutzner SimoneGER7301:14:35-
1W78781071Hoffmann IngridTV Offenbach/Queich4201:14:36-
21W58791082Jobst MonikaTV Haueneberstein5201:14:38-
8M78802724Staack HelgoIGL Reutlingen3401:14:41-
111M48812678Schorb MichaelGER6701:14:43-
94M58822761Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:14:47-
148M58832372Käflein RolandTV Haueneberstein5701:14:54-
169M48842006Acker MarcusMATAB6501:14:56-
34W58851005Bal BrigitteEsperance Faverges5901:14:57-
149M58862154Cristofoli FrancoAtl. S. Martino Coop Casarsa6201:14:58-
34M68872822Winkler KarlTSV Gersthofen4501:15:02-
32W48881088Kief ChristianeLG MuLi6401:15:03-
95M58892510Meyer FriedrichGER5601:15:10-
150M58902105Brenner BerndSVS Emmerzhausen5701:15:10-
112M48912288Halbleib JürgenRoßkopfrunner Gundelfingen6901:15:19-
96M58922143Channing PaulPortsmouth Joggers5701:15:21-
33W48931083Käflein BeatrixTV Haueneberstein6601:15:23-
151M58942274Gruber HansBreitensport Sinzheim6101:15:26-
22M78952084Bogenhuber AlfredBay Ultra Runners3901:15:28-
32W48961219Wießler FatimaRoßkopfrunner Gundelfingen6901:15:36-
170M48972743Stülb GeorgTV Hermeskeil6601:15:44-
23M78982210Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:15:54-
97M58992311Herrmann Karl-HeinzMaster Curico5301:15:56-
35M69002586Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:15:57-
7W69011139Nittel BrigitteSV Kirchzarten4701:15:58-
9M79022868Straub RupprechtTSV Gersthofen3701:16:00-
24M79032308Herr WilliLAT Sense4201:16:04-
10M79042149Číž FrantišekOrol Prievidza3501:16:10-
98M59052446Leibbrand Hans JoachimBV Borussia 09 Dortmund5701:16:12-
113M49062666Schmid RalfLT Therme Böblingen6901:16:15-
79M69072711Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:16:15-
22W59081153Perner Evimemler.de5301:16:16-
99M59092091Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:16:17-
35W59101002Angerer ElisabethLaufarena Allgäu6201:16:18-
114M49112328Hoffmann AndreasUSC Freiburg6801:16:27-
100M59122663Schlotz KarlTGV Holzhausen5401:16:30-
11M79132436Landgraf EgonLG Forchheim3301:16:32-
14W69141085Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:43-
34W49151058Haag PetraLG Geroldseck Lahr6601:16:48-
33W49161030Carneiro SandraSparda-Team Rechberghausen7101:16:52-
80M69172454Liebich LotharBreitensport Sinzheim5201:16:55-
101M59182640Sachs WernerTV Geiselhöring5301:16:58-
12M79192012Amarell LudwigGM Rennsteig-LG Süd3501:16:59-
102M59202435Lampacher ManfredBerglaufteam Bludenz5401:17:03-
2W79211013Berghaus BärbelSolinger LC4001:17:10-
36M69222706Sieben KonradSLC Ameln4401:17:20-
13M79232289Hána KvětoslavVHS Veseli nad Moravou3701:17:26-
152M59242683Schulmeister ErnstTV Scherzheim6001:17:39-
25W39251032Colosio Chiara SerenaATLETICA PARATICO7401:17:40-
35W49261016Blackburncallanan PatrMooreabbey Milers6501:17:41-
103M59272036Bäuchle PeterLG Filder5301:17:51-
115M49282327Hoffmann HolgerSCC Berlin6901:17:53-
104M59292165Deck MichaelLSG Karlsruhe5601:18:01-
23W59301078Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:18:06-
36W49311216Weisse IsoldeTSV Kuppingen6401:18:17-
36W59321188Schulz RitaSC Bottrop5801:18:34-
15W69331171Rogantini ZitaG.P. VALCHIAVENNA5001:18:39-
116M49342540Müller UdoTV Scherzheim6701:18:44-
153M59352778Unser HaraldWir sind eins5801:18:45-
117M49362097Bozzer SeverinoAtl. S. Martino Coop Casarsa7001:19:05-
81M69372617Repellin PaulASAD Aubenas4801:19:15-
37W49381101Krüger DagmarBSG Fiducia IT AG6601:19:20-
34W49391173Saalmann PetraTSV Cappel6701:19:23-
8W69401191Seidel IngridTV Büschergrund4301:19:25-
16W69411159Picart JacquelineEsperance Faverges5101:19:31-
14M79422504Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:36-
37W59431107Lempart Helenmemler.de6101:19:39-
24W59441024Burn ChristineThirsk and Sowerby Harriers5401:19:41-
35W49451213Walter LuziaTV Scherzheim6701:19:42-
105M59462129Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5301:19:42-
154M59472325Höfer FrankSVS Emmerzhausen6001:19:44-
37M69482745Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:19:45-
17W69491113Mahlburg BrigitteTV Haueneberstein5101:19:45-
155M59502783Vallet HerveEsperance Faverges5701:19:47-
18W69511110Lorenz PetraTV Haueneberstein5001:19:50-
25W59521195Spišková ValériaPegas Remata5401:19:58-
156M59532204Faivre BernardRohan Athlétisme Saverne6001:20:26-
9W69541114Mai Elli-KarinLC Bayern4201:20:28-
25M79552190Eisel Hans-DieterSC Oberlahn4101:20:32-
10W69561112Lüttel WaltraudIGL Viernheim4201:21:00-
38M69572355Jacko BelaTV Haueneberstein4501:21:03-
3W79581163Pohlmann GabyLC Bad Arolsen4101:21:05-
36W49591224Zilly-Stump BarbaraBSG Fiducia IT AG6701:21:23-
26M79602792Vilvo KonradTV Huchem-Stammeln3801:21:24-
38W49611096Kölmel MarenTV Haueneberstein6401:21:25-
4W79621049Freund ErikaLuT Aschaffenburg4001:21:33-
82M69632072Bickel JosefBerglaufteam Sparkasse Bludenz4801:21:37-
106M59642684Schulz AlfredSC Bottrop5301:21:56-
157M59652056Belz Hans-JoachimSpvgg Möckmühl5701:22:01-
39M69662687Schüßler Karl-HeinzGER4401:22:13-
40M69672821Wikeley Alan FrederickThirsk and Sowerby Harriers4401:22:25-
83M69682420Körber KlausSG Haspa5001:22:28-
107M59692199Esswein Karl-HeinzSK Ludwigshafen5401:23:02-
118M49702330Hofmann MartinSV Ulm7001:23:06-
37W49711070Hoffmann AnjaTV Haueneberstein6701:23:23-
38W59721161Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:23:48-
108M59732179Dölling DieterGER5301:23:52-
1W79741115Marcibálová MáriaKKM Cadca3401:24:02-
41M69752801Vrána DušanSlovakia Mountain Running Team4501:24:13-
39W59761111Lumina FedericaATLETICA PARATICO5901:24:16-
42M69772866Rödhammer HubertBerglaufteam Sparkasse Bludenz4601:24:38-
11W69771166Rattay ReintrautLG Peiner Land4301:24:38-
109M59792865Reichert RemyRAIDLIGHT CO INSMING5501:24:39-
110M59802168Denambride JoelEsperance Faverges5301:26:06-
27M79812773Trontelj MiroslavAK Koper4001:26:32-
15M79822668Schmidt OswaldLG Lahn-Aar-Esterau3401:26:38-
119M49832318Hilgarth CatalinSparda-Team Rechberghausen7001:27:07-
28M79842290Harm EdwinRTV Rastatt4101:27:16-
43M69852074Bihl KarlTV Bühlertal4601:27:37-
19W69861116Marcolin NorinaFIDAL5001:27:55-
120M49872078Blank Hannesmemler.de7101:28:23-
38W49881135Müller SandraTV Scherzheim6801:28:49-
16M79892287Hajro AntonBaník Sebedražie3501:28:52-
171M49902664Schmalz JürgenTV Haueneberstein6501:29:07-
20W69911015Bestenbreur MareikeFriesland4801:29:51-
17M79922735Stevanović VladaAK VETERAN - Beograd3401:30:26-
29M79932268Graves BrianMILTON KEYNES AC4001:30:37-
2W79941098Körber GretaSG Haspa3601:30:51-
18M79952281Haase ArneBaden-Baden3201:30:51-
39W49961073Holíková Idaznojemské běhání6401:31:20-
39W49971072Hofmann TanjaTV Scherzheim7101:31:53-
19M79982186Duffy PeterNorthen Vets3501:33:30-
40W59991193Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:45-
30M710002070Besch FritzIGL Reutlingen3701:35:35-
20M710012829Wolter ReinoldTB Emmendingem3601:35:55-
5W710021221Wolf BarbaraTG Viktoria Augsburg4101:37:27-
31M710032043Bayer KlausTSV 1886 Kandel4101:37:51-
3W710041100Krueger ErikaTSV Reichenbach3501:38:27-
41W510051103Kuipers MiesA.V. Sprint Breda (NL)5801:38:34-
158M510062650Schelvis WouterA.V. Sprint Breda (NL)5801:38:37-
12W610071089Kiefer IngeSSV/LT Ettlingen Nr. 203794501:43:13-
21W610081138Neta SlavicaAK VBETERAN - Beograd5001:43:13-
44M610092646Schäffler KarlSG Nellingen4501:46:13-
13W610101065Hočevar - Trontelj SilvAK Koper4301:47:21-
21M710112763Tinsel BerndSC Oberlahn3701:48:01-
4W710121040Dubac IngeborgLT Ettlingen3601:50:46-
32M710132303Hellmuth OttoTV Zeil3801:55:14-
22W610141079Jedele UrsulaLG-DUV5001:55:15-
14W610151068Hoff MarianneBalestrand4701:58:46-
6W710161133Mühling IngeSSC Berlin3902:13:14-
33M710172531Mühling HorstSSC Berlin3802:13:18-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód