Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko

7.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko
  • datum konání: 7.7.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,3 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1149Ozrek AhmetTUR9300:35:18-
2MJ2146Aydemir MazlumTUR9300:35:26-
3MJ3124Palzer AntonGER9300:36:26-
4MJ4139Lagushin VitalyRUS9300:36:42-
5MJ5141Reshetnikov RodionRUS9400:36:52-
6MJ6150Tunctan YetkinTUR9300:37:04-
7MJ7130Maestri CesareITA9300:37:07-
8MJ8117Janů JanCZE9300:37:14105
9MJ9116Havlíček JosefCZE9400:37:2693
10MJ10128O'Regan JakeIRL9300:37:31-
11MJ11131Monella MichaelITA9400:38:11-
12MJ12147Demir SerkanTUR9300:38:16-
13MJ13118Záveský FilipCZE9300:38:1781
14MJ14119Harrison PeterGBR9300:38:22-
14MJ14136Caldeira JohanPOR9300:38:22-
16MJ16133Rogiewicz AndrzejPOL9300:38:31-
17MJ17137Leanca AndreiROU9500:38:32-
18MJ18125Armstrong HughIRL9400:38:38-
19MJ19115Bucifal LiborCZE9300:38:4372
20MJ20138Danilov VasiliiRUS9300:38:44-
21MJ21129Bulanti FabioITA9400:38:48-
22MJ22120Johnston JoesphGBR9300:38:54-
23MJ23135Zychski MarcinPOL9400:39:12-
24MJ24145Plaznik MaticSLO9300:39:28-
25MJ25127O'Connor KillianIRL9300:39:43-
26MJ26144Kovacic TimSLO9500:39:46-
27MJ28112Landzhev GeorgiBUL9500:39:56-
28MJ34123Wharton MaxGBR9600:40:36-
29MJ35121Jones NathanGBR9400:40:40-
30MJ39126Cullen AndrewIRL9500:41:11-
31MJ41134Szymanowski KrzysztofPOL9300:41:22-
32MJ42143Cadez ZigaSLO9300:41:23-
33MJ47142Bozic AnzeSLO9400:41:51-
34MJ51110Singer MichaelAUT9500:42:05-
35MJ54113Yotovski AleksandarBUL9500:42:21-
36MJ57132Titon DylanITA9300:42:32-
37MJ60114Josipovic JureCRO9600:42:50-
38MJ62111Kostov TihomirBUL9500:43:07-
39MJ83140Nurniyazov MaratRUS9300:55:00-
Muži (trať 12,2 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Arslan AhmetTUR8600:49:46-
2MA29Muslu ErcanTUR8800:49:57-
3MA342Zinca Ionut AlinROU8300:50:19-
4MA436Abate GabrieleITA7900:50:33-
5MA538De Gasperi MarcoITA7700:50:49-
6MA624Rancon JulienFRA8000:51:00-
7MA737Chevrier XavierITA9000:51:23-
8MA810Lechleitner SimonAUT7900:51:26-
9MA920Meneses EnriqueESP7300:51:41-
10MA1015Krupička RobertCZE7800:51:45105
11MA1129Vernon SteveGBR8000:52:16-
12MA1251Mathys ChristianSUI8700:52:18-
13MA131Carvalho JosePOR7700:52:24-
14MA1449Kosovelj MitjaSLO8400:52:30-
15MA1519Crespo JavierESP7600:52:40-
16MA167Akkoyun MehmetTUR8900:52:43-
17MA1743Gusev AleksandrRUS8500:52:59-
18MA183Rodrigues ArturPOR7500:53:01-
19MA1927Simpson RobbieGBR9100:53:23-
20MA2021Durand MaximeFRA7700:53:26-
21MA2114Bajza JakubCZE9000:53:4093
22MA2222Jandari SaidFRA7200:53:51-
23MA2339Dematteis BernardITA8600:53:56-
24MA2447Alic SimonSLO7100:53:58-
25MA2517Voják JiříCZE8800:54:0081
26MA2648Bregar GasperSLO9000:54:04-
27MA2716Pechek PetrCZE8300:54:1972
28MA288Kazan DenizTUR8800:54:23-
29MA2950Lamovec PeterSLO8400:54:24-
30MA3012Mustafa ShabanBUL7800:54:26-
31MA3123Pelle LudovicFRA7300:54:32-
32MA3246Shklyaev AndreyRUS8900:54:59-
33MA3334MacMahon BrianIRL8200:55:04-
34MA3444Permitin VasiliyRUS9000:55:20-
35MA3528Smith ChristopherGBR7700:55:29-
36MA3618Alvarez MartinESP7900:55:56-
37MA3741Swierc MarcinPOL8500:56:10-
38MA382Muga RuiPOR8400:56:56-
39MA3931Conroy IanIRL8000:57:41-
40MA405Kellezi IlirALB8800:58:11-
41MA4132Hogan TomIRL8200:58:27-
42MA4233Kevan JamesIRL8700:58:53-
43MA4313Mikulic NikolaCRO9001:04:42-
44MA4435Malka HaimISR7001:05:28-
45MA4511Sadigli TuralAZE9101:10:35-
46MA4653Chechel OleksiyUKR8801:13:41-
47MA4740Mazerski BartoszPOL7601:13:48-
48MA4852Bozhko KostiantynUKR7701:14:55-
49MA4954Shcherbanivskyi AndriiUKR7901:23:20-
Juniorky (trať 4,4 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1161Mason AnnabelGBR9600:20:25-
2ZJ2182EYTEMIS SEVILAYTUR9300:21:14-
3ZJ3183YILMAZ CESMINAZTUR9400:21:45-
4ZJ4160Hyder MelanieGBR9300:22:25-
5ZJ5157Nineva MarinelaBUL9300:22:31-
6ZJ6162Riches LauraGBR9300:22:37-
7ZJ7156Mircheva MilitsaBUL9400:22:53-
8ZJ8175Ivonina EkaterinaRUS9400:23:03-
9ZJ9181Adanir SeyranTUR9300:23:09-
10ZJ10163Hill-Stirling LouiseIRL9300:23:35-
11ZJ11172Petrea MihaelaROU9500:23:45-
12ZJ12176Khriashcheva AnnaRUS9400:23:48-
13ZJ13171Mendes CatiaPOR9600:23:55-
14ZJ14170Paluch KamilaPOL9400:24:00-
15ZJ15155Braykova HristiyanaBUL9500:24:05-
16ZJ16164McCarthy ClareIRL9500:24:17-
17ZJ17165Miles SarahIRL9500:24:21-
17ZJ17169Dziura AgataPOL9400:24:21-
19ZJ19179Jesenko SaraSLO9600:24:22-
20ZJ20177Varina MariiaRUS9400:24:38-
21ZJ21174Rus RebecaROU9500:24:40-
22ZJ22166Dal Magro IlariaITA9300:24:42-
23ZJ23167Facchin IrisITA9400:24:45-
24ZJ24168Lhansour SaraITA9300:24:46-
25ZJ25158Tea Kirinic RomanaCRO9300:25:25-
26ZJ26180Kozjek TinaSLO9300:25:31-
27ZJ27178BAJC MONIKASLO9500:25:49-
28ZJ28173Popescu Laura DianaROU9300:26:05-
Ženy (trať 8,3 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27100Fürholz MonikaSUI8400:39:54-
2ZA2994Leshchinskaia NadezhdaRUS8400:40:03-
3ZA3062Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:07105
4ZA3173Wilkinson MaryGBR8000:40:10-
5ZA3263Perez VeronicaESP7900:40:21-
6ZA3371Clayton EmmaGBR8800:40:27-
7ZA3679Confortola AntonellaITA7500:40:54-
8ZA3775McCormack SarahIRL8600:40:55-
9ZA3880Gaggi AliceITA8700:41:10-
10ZA4072Walshaw KatieGBR8400:41:20-
11ZA4393Khaitova NiginaRUS8800:41:26-
12ZA4483Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:41:28-
13ZA4560Havlová PavlaCZE8200:41:3293
14ZA4682Trotti MauraITA7100:41:48-
15ZA4859Gregorová KamilaCZE8100:41:5281
16ZA4967Gadi HafidaFRA7400:41:59-
17ZA5096Zhavoronkova AleksandraRUS8900:42:01-
18ZA5281Roberti Maria GraziaITA6600:42:13-
19ZA5390Dragomir Denisa IonelaROU9200:42:19-
20ZA5461Metelková TáňaCZE7200:42:21105
21ZA5657Belušic BarbaraCRO8100:42:25-
22ZA5892Moga ElenaROU8600:42:35-
23ZA5958Matoševic MateaCRO8900:42:36-
24ZA6191Duta Constanta RoxanaROU8700:43:06-
25ZA6388Soares RosaPOR8900:43:10-
26ZA6489Boholtan Liana AlinaROU8900:43:24-
27ZA6566Chabran NathalieFRA7100:43:26-
28ZA6664Sanchez Amada de JesusESP6700:43:27-
29ZA6756Krasteva AnitaBUL8000:43:33-
30ZA6898Krsinar NejaSLO9100:43:45-
31ZA6965Sanz AinhoaESP8900:43:49-
32ZA70102Can YaseminTUR9200:43:54-
32ZA70103Ogulkanmis NurselTUR8800:43:54-
34ZA7284Miranda FernandaPOR7000:44:00-
35ZA7368Pantheon AdelaideFRA9100:44:07-
36ZA7485Moreiras LucindaPOR6800:44:29-
37ZA7586Moreiras AdelinaPOR7900:45:12-
38ZA7677Roche FionaIRL8000:45:17-
39ZA7776Mulligan SarahIRL8600:46:04-
40ZA7874Grießbaum TanjaGER9200:46:33-
41ZA79101Bastug HulyaTUR8800:47:16-
42ZA8099Zupan SpelaSLO8700:47:36-
43ZA8197Grandovec DanejaSLO8400:49:05-
44ZA8278Ben Ami HanaISR8900:53:24-
45ZA84105Boyko IrynaUKR8200:57:27-
46ZA85106Perepichai TetianaUKR8200:59:12-
47ZA86107Puziy AnastasiyaUKR8101:00:21-
Trať 4,4 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1161Mason AnnabelGBR9600:20:25-
2ZJ2182EYTEMIS SEVILAYTUR9300:21:14-
3ZJ3183YILMAZ CESMINAZTUR9400:21:45-
4ZJ4160Hyder MelanieGBR9300:22:25-
5ZJ5157Nineva MarinelaBUL9300:22:31-
6ZJ6162Riches LauraGBR9300:22:37-
7ZJ7156Mircheva MilitsaBUL9400:22:53-
8ZJ8175Ivonina EkaterinaRUS9400:23:03-
9ZJ9181Adanir SeyranTUR9300:23:09-
10ZJ10163Hill-Stirling LouiseIRL9300:23:35-
11ZJ11172Petrea MihaelaROU9500:23:45-
12ZJ12176Khriashcheva AnnaRUS9400:23:48-
13ZJ13171Mendes CatiaPOR9600:23:55-
14ZJ14170Paluch KamilaPOL9400:24:00-
15ZJ15155Braykova HristiyanaBUL9500:24:05-
16ZJ16164McCarthy ClareIRL9500:24:17-
17ZJ17165Miles SarahIRL9500:24:21-
17ZJ17169Dziura AgataPOL9400:24:21-
19ZJ19179Jesenko SaraSLO9600:24:22-
20ZJ20177Varina MariiaRUS9400:24:38-
21ZJ21174Rus RebecaROU9500:24:40-
22ZJ22166Dal Magro IlariaITA9300:24:42-
23ZJ23167Facchin IrisITA9400:24:45-
24ZJ24168Lhansour SaraITA9300:24:46-
25ZJ25158Tea Kirinic RomanaCRO9300:25:25-
26ZJ26180Kozjek TinaSLO9300:25:31-
27ZJ27178BAJC MONIKASLO9500:25:49-
28ZJ28173Popescu Laura DianaROU9300:26:05-
Trať 8,3 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1149Ozrek AhmetTUR9300:35:18-
2MJ2146Aydemir MazlumTUR9300:35:26-
3MJ3124Palzer AntonGER9300:36:26-
4MJ4139Lagushin VitalyRUS9300:36:42-
5MJ5141Reshetnikov RodionRUS9400:36:52-
6MJ6150Tunctan YetkinTUR9300:37:04-
7MJ7130Maestri CesareITA9300:37:07-
8MJ8117Janů JanCZE9300:37:14105
9MJ9116Havlíček JosefCZE9400:37:2693
10MJ10128O'Regan JakeIRL9300:37:31-
11MJ11131Monella MichaelITA9400:38:11-
12MJ12147Demir SerkanTUR9300:38:16-
13MJ13118Záveský FilipCZE9300:38:1781
14MJ14119Harrison PeterGBR9300:38:22-
14MJ14136Caldeira JohanPOR9300:38:22-
16MJ16133Rogiewicz AndrzejPOL9300:38:31-
17MJ17137Leanca AndreiROU9500:38:32-
18MJ18125Armstrong HughIRL9400:38:38-
19MJ19115Bucifal LiborCZE9300:38:4372
20MJ20138Danilov VasiliiRUS9300:38:44-
21MJ21129Bulanti FabioITA9400:38:48-
22MJ22120Johnston JoesphGBR9300:38:54-
23MJ23135Zychski MarcinPOL9400:39:12-
24MJ24145Plaznik MaticSLO9300:39:28-
25MJ25127O'Connor KillianIRL9300:39:43-
26MJ26144Kovacic TimSLO9500:39:46-
1ZA27100Fürholz MonikaSUI8400:39:54-
27MJ28112Landzhev GeorgiBUL9500:39:56-
2ZA2994Leshchinskaia NadezhdaRUS8400:40:03-
3ZA3062Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:07105
4ZA3173Wilkinson MaryGBR8000:40:10-
5ZA3263Perez VeronicaESP7900:40:21-
6ZA3371Clayton EmmaGBR8800:40:27-
28MJ34123Wharton MaxGBR9600:40:36-
29MJ35121Jones NathanGBR9400:40:40-
7ZA3679Confortola AntonellaITA7500:40:54-
8ZA3775McCormack SarahIRL8600:40:55-
9ZA3880Gaggi AliceITA8700:41:10-
30MJ39126Cullen AndrewIRL9500:41:11-
10ZA4072Walshaw KatieGBR8400:41:20-
31MJ41134Szymanowski KrzysztofPOL9300:41:22-
32MJ42143Cadez ZigaSLO9300:41:23-
11ZA4393Khaitova NiginaRUS8800:41:26-
12ZA4483Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:41:28-
13ZA4560Havlová PavlaCZE8200:41:3293
14ZA4682Trotti MauraITA7100:41:48-
33MJ47142Bozic AnzeSLO9400:41:51-
15ZA4859Gregorová KamilaCZE8100:41:5281
16ZA4967Gadi HafidaFRA7400:41:59-
17ZA5096Zhavoronkova AleksandraRUS8900:42:01-
34MJ51110Singer MichaelAUT9500:42:05-
18ZA5281Roberti Maria GraziaITA6600:42:13-
19ZA5390Dragomir Denisa IonelaROU9200:42:19-
35MJ54113Yotovski AleksandarBUL9500:42:21-
20ZA5461Metelková TáňaCZE7200:42:21105
21ZA5657Belušic BarbaraCRO8100:42:25-
36MJ57132Titon DylanITA9300:42:32-
22ZA5892Moga ElenaROU8600:42:35-
23ZA5958Matoševic MateaCRO8900:42:36-
37MJ60114Josipovic JureCRO9600:42:50-
24ZA6191Duta Constanta RoxanaROU8700:43:06-
38MJ62111Kostov TihomirBUL9500:43:07-
25ZA6388Soares RosaPOR8900:43:10-
26ZA6489Boholtan Liana AlinaROU8900:43:24-
27ZA6566Chabran NathalieFRA7100:43:26-
28ZA6664Sanchez Amada de JesusESP6700:43:27-
29ZA6756Krasteva AnitaBUL8000:43:33-
30ZA6898Krsinar NejaSLO9100:43:45-
31ZA6965Sanz AinhoaESP8900:43:49-
32ZA70102Can YaseminTUR9200:43:54-
32ZA70103Ogulkanmis NurselTUR8800:43:54-
34ZA7284Miranda FernandaPOR7000:44:00-
35ZA7368Pantheon AdelaideFRA9100:44:07-
36ZA7485Moreiras LucindaPOR6800:44:29-
37ZA7586Moreiras AdelinaPOR7900:45:12-
38ZA7677Roche FionaIRL8000:45:17-
39ZA7776Mulligan SarahIRL8600:46:04-
40ZA7874Grießbaum TanjaGER9200:46:33-
41ZA79101Bastug HulyaTUR8800:47:16-
42ZA8099Zupan SpelaSLO8700:47:36-
43ZA8197Grandovec DanejaSLO8400:49:05-
44ZA8278Ben Ami HanaISR8900:53:24-
39MJ83140Nurniyazov MaratRUS9300:55:00-
45ZA84105Boyko IrynaUKR8200:57:27-
46ZA85106Perepichai TetianaUKR8200:59:12-
47ZA86107Puziy AnastasiyaUKR8101:00:21-
Trať 12,2 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Arslan AhmetTUR8600:49:46-
2MA29Muslu ErcanTUR8800:49:57-
3MA342Zinca Ionut AlinROU8300:50:19-
4MA436Abate GabrieleITA7900:50:33-
5MA538De Gasperi MarcoITA7700:50:49-
6MA624Rancon JulienFRA8000:51:00-
7MA737Chevrier XavierITA9000:51:23-
8MA810Lechleitner SimonAUT7900:51:26-
9MA920Meneses EnriqueESP7300:51:41-
10MA1015Krupička RobertCZE7800:51:45105
11MA1129Vernon SteveGBR8000:52:16-
12MA1251Mathys ChristianSUI8700:52:18-
13MA131Carvalho JosePOR7700:52:24-
14MA1449Kosovelj MitjaSLO8400:52:30-
15MA1519Crespo JavierESP7600:52:40-
16MA167Akkoyun MehmetTUR8900:52:43-
17MA1743Gusev AleksandrRUS8500:52:59-
18MA183Rodrigues ArturPOR7500:53:01-
19MA1927Simpson RobbieGBR9100:53:23-
20MA2021Durand MaximeFRA7700:53:26-
21MA2114Bajza JakubCZE9000:53:4093
22MA2222Jandari SaidFRA7200:53:51-
23MA2339Dematteis BernardITA8600:53:56-
24MA2447Alic SimonSLO7100:53:58-
25MA2517Voják JiříCZE8800:54:0081
26MA2648Bregar GasperSLO9000:54:04-
27MA2716Pechek PetrCZE8300:54:1972
28MA288Kazan DenizTUR8800:54:23-
29MA2950Lamovec PeterSLO8400:54:24-
30MA3012Mustafa ShabanBUL7800:54:26-
31MA3123Pelle LudovicFRA7300:54:32-
32MA3246Shklyaev AndreyRUS8900:54:59-
33MA3334MacMahon BrianIRL8200:55:04-
34MA3444Permitin VasiliyRUS9000:55:20-
35MA3528Smith ChristopherGBR7700:55:29-
36MA3618Alvarez MartinESP7900:55:56-
37MA3741Swierc MarcinPOL8500:56:10-
38MA382Muga RuiPOR8400:56:56-
39MA3931Conroy IanIRL8000:57:41-
40MA405Kellezi IlirALB8800:58:11-
41MA4132Hogan TomIRL8200:58:27-
42MA4233Kevan JamesIRL8700:58:53-
43MA4313Mikulic NikolaCRO9001:04:42-
44MA4435Malka HaimISR7001:05:28-
45MA4511Sadigli TuralAZE9101:10:35-
46MA4653Chechel OleksiyUKR8801:13:41-
47MA4740Mazerski BartoszPOL7601:13:48-
48MA4852Bozhko KostiantynUKR7701:14:55-
49MA4954Shcherbanivskyi AndriiUKR7901:23:20-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1015Krupička RobertCZE7800:51:45105
2MA2114Bajza JakubCZE9000:53:4093
3MA2517Voják JiříCZE8800:54:0081
4MA2716Pechek PetrCZE8300:54:1972
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3062Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:07105
2ZA4560Havlová PavlaCZE8200:41:3293
3ZA4859Gregorová KamilaCZE8100:41:5281
4ZA5461Metelková TáňaCZE7200:42:2172

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Děkujeme za hodnocení závodu a těší nás spokojení závodníci. Trochu se nám ze začátku nedařilo, ale díky i panu Šimůnkovi a jeho kolektivu výsledky byly včas. Děkujeme všem za účast.Ředitel závodu
teodorsmok

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód