Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

276. Malá cena Monaka

20.6.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 276. Malá cena Monaka
  • datum konání: 20.6.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 276. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3395

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Bříza Vladimír5121
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Hájek František4920
Kratochvíl Vladimír6219
Leszkow Petr4419
Pitter Vladimír5019
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Doucha Jiří7118
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
13
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Alexa Jiří5313
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Kalná Jitka7512
Smola Jan6712
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šmehlík EduardSlavia OB Hradec Králové8700:36:15-
2MA55Griger JánRabštejnská Lhota7900:38:34-
3MA66Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:39:03-
4MA77Maier LukášKRB Chrudim7800:39:10-
5MA1011Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:40:07-
6MA1313Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:40:46-
7MA1515Pokorný JosefHodonín9200:41:15-
8MA1616Hradecký JaromírSkuteč8500:41:16-
9MA1920Šabatka ZdeněkSlavia OB Hradec Králové8900:41:56-
10MA2121Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:42:09-
11MA2525Veverka TomášOOB Vamberk8400:43:07-
12MA2727Novák PavelKRB Chrudim8100:43:26-
13MA2929Jarinkovič JanRokytno8000:43:43-
14MA3232Bureš JiříBošov8600:44:28-
15MA3535Dufek DavidMedlešice8000:45:27-
16MA3636Pokorný MichalHO Škrovád8000:45:30-
17MA3737Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:45:47-
18MA3838Huňáček PetrPardubice8000:46:04-
19MA4141Cihlo JanPernštejn Team Pardubice8000:46:14-
20MA4444Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:46:28-
21MA4646Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:46:34-
22MA4747Goga TomášPardubice8400:46:35-
23MA4848Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:46:46-
24MA5757Vacek MilošHradec Králové8000:48:07-
25MA5858Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:48:17-
26MA6565Poddaný MichalNový Bydžov8900:49:17-
27MA6767Blaha RostislavBK Vísky8900:49:36-
28MA6969Dubský RomanPřibyslav7800:50:00-
29MA7878Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:52:44-
30MA7979Luňáček JaroslavMaleč7800:52:47-
31MA8282Škoda MartinPardubice8500:53:21-
32MA9393Krbálek PavelBítovany8200:56:06-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:38:19-
1MB34Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:38:19-
3MB88Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:39:42-
4MB1010Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:40:07-
5MB1212Kocek PavelHO Škrovád7200:40:25-
6MB1717Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:22-
7MB1919Hroch JiříHO Škrovád6900:41:56-
8MB2222Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:42:22-
9MB2424Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:42:44-
10MB2828Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:38-
11MB3131Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:43:58-
12MB3333Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:44:57-
13MB3434Cvejn MilošOlešnice u Rychnova n./Kněž.6800:45:25-
14MB4242Málek DavidŠkrovád7700:46:23-
15MB4343Gonda JanLubník7600:46:26-
16MB4545Cach JosefHO Škrovád7300:46:29-
17MB4949Czagan JanSDH Dědek7100:46:57-
18MB5151Hrubý MilošAFK Častolovice7200:47:34-
19MB5656Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:01-
20MB6464Jirásko DušanSK Srch7300:49:07-
21MB6868Dymák PavelBošov7600:49:42-
22MB7373Roleček MilanPěčín7600:51:29-
23MB7474Korbel DanielHO Škrovád7300:51:38-
24MB8080Malý JiříBK Čestice7200:52:54-
25MB8484Miřátský StanislavTýn nad Vltavou7600:53:39-
26MB9090Venzara DavidPardubice7600:55:34-
27MB9292Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:56:03-
28MB9595Pinkas TomášVysoké Mýto7700:56:16-
29MB100100Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:04:48-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:22-
2MC1414Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:57-
3MC1818Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:45-
4MC4040Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:46:12-
5MC5252Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:47:37-
6MC5555Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:47:53-
7MC6161Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:44-
8MC6262Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:49-
9MC7171Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:56-
10MC7575Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:54-
11MC8787Smola JanKRB Chrudim6700:54:25-
12MC9797Červinka MilanHO Škrovád6200:56:51-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2626Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:10-
2MD3939Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:08-
3MD5050Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:47:14-
4MD5353Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:47:41-
5MD6363Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:49:03-
6MD6666Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:21-
7MD7272Jirák JiříBK Pardubice5500:51:06-
8MD8383Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:30-
9MD8686Konůpek JaromírChotěboř5700:54:04-
10MD8888Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:22-
11MD9191Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:51-
12MD9898Krejčí MilanCafé Bajer Pardubice5300:58:56-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3030Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:43:51-
2ME6060Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:42-
3ME7676Marek FrantišekSK Hronov4100:52:07-
4ME8585Tučný JanMK Pardubice4700:53:55-
5ME102102Vorel MilanSlatiňany4001:07:51-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA99Matrasová KateřinaSK Chrast8300:39:46-
2ZA2323Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:42:27-
3ZA5959Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:48:22-
4ZA7070Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:50:16-
5ZA9494Brozová ZuzanaPardubice8600:56:13-
6ZA101101Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:54-
7ZA103103Nováčková JanaHeřmanův Městec8801:09:41-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5454Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:46-
2ZB8181Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:52:55-
3ZB9696Janišová PetraHradec Králové7600:56:43-
4ZB9999Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7001:00:13-
5ZB104104Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7101:10:03-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7777Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:52:08-
2ZC8989Klapalová JanaOB Vamberk6400:55:25-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1105Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:12:07-
2MX2106Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:12-
3MX3107Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:18-
4MX4108Mocek TomášAC Pardubice7900:12:48-
5MX5109Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:22-
6MX6110Kalný PetrAtletika Chrudim8100:13:29-
7MX7111Hrstka MartinHvězda SKP Pardubice8900:13:30-
8MX9113Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:48-
9MX10114Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:13:52-
10MX12116Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:14:15-
11MX16120Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:52-
12MX17121Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:14:55-
13MX18122Mottl ZbyněkCATUS7300:15:08-
14MX20124Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:15-
15MX22126Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:15:27-
16MX23127Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice7800:15:30-
17MX24128Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:34-
18MX25129Michálek TomášChrudim9000:15:59-
19MX28132Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:16:11-
20MX32136Hodic JanSlatiňany9000:17:21-
21MX33137Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:17:28-
22MX34138Jirásko LubomírSK Srch7100:17:31-
23MX35139Picek JiříChrudim9000:18:03-
24MX36140Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:13-
25MX37141Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:18:48-
26MX39143Müller RobertAR206900:19:00-
27MX40144Charvát MartinSK Pohled7900:19:08-
28MX42146Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:19:36-
29MX46150Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:20:01-
30MX47151Müller KamilAR 20 Hradec králové7500:20:06-
31MX51155Žítek ZdeněkSK Srch7600:20:26-
32MX52156Krátký PřemyslČeperka7700:20:56-
33MX53157Chlád JosefChotěboř7200:21:24-
34MX57161Bis DaliborChrudim7500:22:24-
35MX58162Bříza VladimírKRB Chrudim5100:22:50-
36MX65169Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:25:04-
37MX67171Frinta VladimírLuže3800:25:20-
38MX70174Ledvina MarekKRB Chrudim8200:26:29-
39MX71175Machek JanLibrantice7500:28:37-
40MX75179Hromádko KamilRadčice7500:30:03-
41MX79183Vařejčka JaroslavHlinsko5700:33:26-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX15119Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:14:32-
2ZX26130Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:00-
3ZX41145Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:19:19-
4ZX44148Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:44-
5ZX59163Korbelová VendulaHO Škrovád7500:23:00-
6ZX60164Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:19-
7ZX62166Křenová JanaPardubice7500:24:27-
8ZX63167Dobrovolná AlenaHO Škrovád7100:24:42-
9ZX66170Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:14-
10ZX69173Klinderová KamilaPardubice6400:26:05-
11ZX73177Bisová ZuzanaChrudim7500:28:59-
12ZX77181Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:33:25-
13ZX78182Buřilová DášaŠiškovice5100:33:25-
Junioři (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19123Venzara JakubSlatiňany9400:15:09-
2MJ21125Czagan JanSDH Dědek9300:15:24-
3MJ31135Rulík MartinSlatiňany9500:17:05-
Juniorky (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ29133Dobruská VeronikaSlatiňany9600:16:14-
2ZJ68172Klinderová MonikaPardubice9600:26:03-
Žáci (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M48112Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:13:33-
2M411115Pavlas OndřejRabštejská Lhota0000:14:09-
3M413117Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:14:17-
4M414118Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:24-
5M443147Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:19:37-
6M445149Řádek PavelTURBO Chotěboř0500:20:00-
7M448152Cach JosefHO Škrovád9800:20:16-
8M449153Fajman DavidAMOS Chrudim0000:20:23-
9M461165Křen JakubPardubice0100:24:26-
10M464168Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:25:01-
11M472176Bis ViktorChrudim0600:28:58-
12M474178Hromádko OndřejRadčice0700:30:02-
Žákyně (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z427131Remarová EliškaChotěboř9900:16:04-
2Z430134Pavlasová TerezaRabštejská Lhota0000:16:30-
3Z438142Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:18:54-
4Z450154Žítková NikolaSK Srch0100:20:25-
5Z454158Hromádková LucieRadčice0300:21:54-
6Z455159Hochmanová KarolínaAMOS Chrudim0200:22:02-
7Z456160Bisová NikolaChrudim0400:22:23-
8Z476180Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:33:24-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1105Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:12:07-
2MX2106Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:12-
3MX3107Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:18-
4MX4108Mocek TomášAC Pardubice7900:12:48-
5MX5109Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:22-
6MX6110Kalný PetrAtletika Chrudim8100:13:29-
7MX7111Hrstka MartinHvězda SKP Pardubice8900:13:30-
1M48112Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:13:33-
8MX9113Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:13:48-
9MX10114Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:13:52-
2M411115Pavlas OndřejRabštejská Lhota0000:14:09-
10MX12116Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:14:15-
3M413117Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:14:17-
4M414118Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:24-
1ZX15119Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:14:32-
11MX16120Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:52-
12MX17121Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:14:55-
13MX18122Mottl ZbyněkCATUS7300:15:08-
1MJ19123Venzara JakubSlatiňany9400:15:09-
14MX20124Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:15-
2MJ21125Czagan JanSDH Dědek9300:15:24-
15MX22126Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:15:27-
16MX23127Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice7800:15:30-
17MX24128Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:34-
18MX25129Michálek TomášChrudim9000:15:59-
2ZX26130Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:16:00-
1Z427131Remarová EliškaChotěboř9900:16:04-
19MX28132Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:16:11-
1ZJ29133Dobruská VeronikaSlatiňany9600:16:14-
2Z430134Pavlasová TerezaRabštejská Lhota0000:16:30-
3MJ31135Rulík MartinSlatiňany9500:17:05-
20MX32136Hodic JanSlatiňany9000:17:21-
21MX33137Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:17:28-
22MX34138Jirásko LubomírSK Srch7100:17:31-
23MX35139Picek JiříChrudim9000:18:03-
24MX36140Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:13-
25MX37141Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:18:48-
3Z438142Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:18:54-
26MX39143Müller RobertAR206900:19:00-
27MX40144Charvát MartinSK Pohled7900:19:08-
3ZX41145Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:19:19-
28MX42146Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:19:36-
5M443147Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:19:37-
4ZX44148Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:44-
6M445149Řádek PavelTURBO Chotěboř0500:20:00-
29MX46150Řádek PavelTURBO Chotěboř7600:20:01-
30MX47151Müller KamilAR 20 Hradec králové7500:20:06-
7M448152Cach JosefHO Škrovád9800:20:16-
8M449153Fajman DavidAMOS Chrudim0000:20:23-
4Z450154Žítková NikolaSK Srch0100:20:25-
31MX51155Žítek ZdeněkSK Srch7600:20:26-
32MX52156Krátký PřemyslČeperka7700:20:56-
33MX53157Chlád JosefChotěboř7200:21:24-
5Z454158Hromádková LucieRadčice0300:21:54-
6Z455159Hochmanová KarolínaAMOS Chrudim0200:22:02-
7Z456160Bisová NikolaChrudim0400:22:23-
34MX57161Bis DaliborChrudim7500:22:24-
35MX58162Bříza VladimírKRB Chrudim5100:22:50-
5ZX59163Korbelová VendulaHO Škrovád7500:23:00-
6ZX60164Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:19-
9M461165Křen JakubPardubice0100:24:26-
7ZX62166Křenová JanaPardubice7500:24:27-
8ZX63167Dobrovolná AlenaHO Škrovád7100:24:42-
10M464168Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:25:01-
36MX65169Fiala JaroslavNový věk Pardubice3800:25:04-
9ZX66170Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:14-
37MX67171Frinta VladimírLuže3800:25:20-
2ZJ68172Klinderová MonikaPardubice9600:26:03-
10ZX69173Klinderová KamilaPardubice6400:26:05-
38MX70174Ledvina MarekKRB Chrudim8200:26:29-
39MX71175Machek JanLibrantice7500:28:37-
11M472176Bis ViktorChrudim0600:28:58-
11ZX73177Bisová ZuzanaChrudim7500:28:59-
12M474178Hromádko OndřejRadčice0700:30:02-
40MX75179Hromádko KamilRadčice7500:30:03-
8Z476180Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:33:24-
12ZX77181Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:33:25-
13ZX78182Buřilová DášaŠiškovice5100:33:25-
41MX79183Vařejčka JaroslavHlinsko5700:33:26-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šmehlík EduardSlavia OB Hradec Králové8700:36:15-
1MC22Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:22-
1MB33Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:38:19-
1MB34Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:38:19-
2MA55Griger JánRabštejnská Lhota7900:38:34-
3MA66Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:39:03-
4MA77Maier LukášKRB Chrudim7800:39:10-
3MB88Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:39:42-
1ZA99Matrasová KateřinaSK Chrast8300:39:46-
4MB1010Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:40:07-
5MA1011Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:40:07-
5MB1212Kocek PavelHO Škrovád7200:40:25-
6MA1313Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:40:46-
2MC1414Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:57-
7MA1515Pokorný JosefHodonín9200:41:15-
8MA1616Hradecký JaromírSkuteč8500:41:16-
6MB1717Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:22-
3MC1818Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:45-
7MB1919Hroch JiříHO Škrovád6900:41:56-
9MA1920Šabatka ZdeněkSlavia OB Hradec Králové8900:41:56-
10MA2121Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:42:09-
8MB2222Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:42:22-
2ZA2323Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:42:27-
9MB2424Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:42:44-
11MA2525Veverka TomášOOB Vamberk8400:43:07-
1MD2626Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:10-
12MA2727Novák PavelKRB Chrudim8100:43:26-
10MB2828Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:38-
13MA2929Jarinkovič JanRokytno8000:43:43-
1ME3030Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:43:51-
11MB3131Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:43:58-
14MA3232Bureš JiříBošov8600:44:28-
12MB3333Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:44:57-
13MB3434Cvejn MilošOlešnice u Rychnova n./Kněž.6800:45:25-
15MA3535Dufek DavidMedlešice8000:45:27-
16MA3636Pokorný MichalHO Škrovád8000:45:30-
17MA3737Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:45:47-
18MA3838Huňáček PetrPardubice8000:46:04-
2MD3939Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:08-
4MC4040Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:46:12-
19MA4141Cihlo JanPernštejn Team Pardubice8000:46:14-
14MB4242Málek DavidŠkrovád7700:46:23-
15MB4343Gonda JanLubník7600:46:26-
20MA4444Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:46:28-
16MB4545Cach JosefHO Škrovád7300:46:29-
21MA4646Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:46:34-
22MA4747Goga TomášPardubice8400:46:35-
23MA4848Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:46:46-
17MB4949Czagan JanSDH Dědek7100:46:57-
3MD5050Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:47:14-
18MB5151Hrubý MilošAFK Častolovice7200:47:34-
5MC5252Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:47:37-
4MD5353Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:47:41-
1ZB5454Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:46-
6MC5555Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:47:53-
19MB5656Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:01-
24MA5757Vacek MilošHradec Králové8000:48:07-
25MA5858Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:48:17-
3ZA5959Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:48:22-
2ME6060Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:42-
7MC6161Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:48:44-
8MC6262Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:49-
5MD6363Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:49:03-
20MB6464Jirásko DušanSK Srch7300:49:07-
26MA6565Poddaný MichalNový Bydžov8900:49:17-
6MD6666Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:21-
27MA6767Blaha RostislavBK Vísky8900:49:36-
21MB6868Dymák PavelBošov7600:49:42-
28MA6969Dubský RomanPřibyslav7800:50:00-
4ZA7070Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:50:16-
9MC7171Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:56-
7MD7272Jirák JiříBK Pardubice5500:51:06-
22MB7373Roleček MilanPěčín7600:51:29-
23MB7474Korbel DanielHO Škrovád7300:51:38-
10MC7575Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:54-
3ME7676Marek FrantišekSK Hronov4100:52:07-
1ZC7777Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:52:08-
29MA7878Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:52:44-
30MA7979Luňáček JaroslavMaleč7800:52:47-
24MB8080Malý JiříBK Čestice7200:52:54-
2ZB8181Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:52:55-
31MA8282Škoda MartinPardubice8500:53:21-
8MD8383Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:30-
25MB8484Miřátský StanislavTýn nad Vltavou7600:53:39-
4ME8585Tučný JanMK Pardubice4700:53:55-
9MD8686Konůpek JaromírChotěboř5700:54:04-
11MC8787Smola JanKRB Chrudim6700:54:25-
10MD8888Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:22-
2ZC8989Klapalová JanaOB Vamberk6400:55:25-
26MB9090Venzara DavidPardubice7600:55:34-
11MD9191Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:51-
27MB9292Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:56:03-
32MA9393Krbálek PavelBítovany8200:56:06-
5ZA9494Brozová ZuzanaPardubice8600:56:13-
28MB9595Pinkas TomášVysoké Mýto7700:56:16-
3ZB9696Janišová PetraHradec Králové7600:56:43-
12MC9797Červinka MilanHO Škrovád6200:56:51-
12MD9898Krejčí MilanCafé Bajer Pardubice5300:58:56-
4ZB9999Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7001:00:13-
29MB100100Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:04:48-
6ZA101101Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:54-
5ME102102Vorel MilanSlatiňany4001:07:51-
7ZA103103Nováčková JanaHeřmanův Městec8801:09:41-
5ZB104104Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7101:10:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód