Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

18.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR
  • datum konání: 18.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Upice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17-
2MJ13215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:31-
3MJ15180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:02-
4MJ17190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:28-
5MJ206Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:28-
6MJ24189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:32-
7MJ26193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:57-
8MJ28163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:17-
9MJ37216Hunčovský TomášTJ Neratovice9401:12:45-
10MJ39128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:26-
11MJ44142Cink MartinAC Pardubice9401:19:00-
Muži (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54-
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:57-
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:08-
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:39-
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:44-
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:51-
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:06-
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:20-
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:23-
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:43-
11MA12148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:14-
12MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:46-
13MA16161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24-
14MA188Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:43-
15MA19143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:46-
16MA2117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46-
17MA22201Čadek OndřejA.C. TEPO Kladno9101:07:19-
18MA23149Hrdina PavelAK Perná8801:08:18-
19MA25184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:56-
20MA29204Halama JakubTJ Šumperk7901:10:28-
21MA30154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:31-
22MA33159Vévoda IvanAK Perná6001:11:47-
23MA35178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:17-
24MA36191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:26-
25MA4166Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:08-
26MA42213Žanda AdamTJ Šumperk9101:15:38-
27MA43202Doleček JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:16:42-
28MA47151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:06-
29MA48185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:57-
30MA49211Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:22:34-
31MA50210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:19-
32MA513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:14-
33MA54318Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:40:06-
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:44-
2ZJ2223Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:42:41-
3ZJ3282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:45-
Ženy (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2772Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04-
2ZA31183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:23-
3ZA32220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43-
4ZA34141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:08-
5ZA3810Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:44-
6ZA40155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:40-
7ZA45108Macháčková ŠárkaSK X-AIR Ostrava8301:19:30-
8ZA4614Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:05-
9ZA52172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:49-
10ZA53221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:37-
11ZA554Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:51-
12ZA5615Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:34-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:44-
2ZJ2223Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:42:41-
3ZJ3282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:45-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54-
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:57-
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:08-
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:39-
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:44-
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:51-
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:06-
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17-
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:20-
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:23-
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:43-
11MA12148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:14-
2MJ13215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:31-
12MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:46-
3MJ15180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:02-
13MA16161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24-
4MJ17190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:28-
14MA188Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:43-
15MA19143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:46-
5MJ206Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:28-
16MA2117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46-
17MA22201Čadek OndřejA.C. TEPO Kladno9101:07:19-
18MA23149Hrdina PavelAK Perná8801:08:18-
6MJ24189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:32-
19MA25184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:56-
7MJ26193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:57-
1ZA2772Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04-
8MJ28163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:17-
20MA29204Halama JakubTJ Šumperk7901:10:28-
21MA30154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:31-
2ZA31183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:23-
3ZA32220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43-
22MA33159Vévoda IvanAK Perná6001:11:47-
4ZA34141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:08-
23MA35178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:17-
24MA36191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:26-
9MJ37216Hunčovský TomášTJ Neratovice9401:12:45-
5ZA3810Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:44-
10MJ39128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:26-
6ZA40155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:40-
25MA4166Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:08-
26MA42213Žanda AdamTJ Šumperk9101:15:38-
27MA43202Doleček JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:16:42-
11MJ44142Cink MartinAC Pardubice9401:19:00-
7ZA45108Macháčková ŠárkaSK X-AIR Ostrava8301:19:30-
8ZA4614Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:05-
28MA47151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:06-
29MA48185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:57-
30MA49211Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:22:34-
31MA50210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:19-
32MA513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:14-
9ZA52172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:49-
10ZA53221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:37-
33MA54318Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:40:06-
11ZA554Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:51-
12ZA5615Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód