Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za Bořetickým burčákem, MČR veteránů na 10 km

13.10.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za Bořetickým burčákem, MČR veteránů na 10 km
  • datum konání: 13.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Hodonín

Sociální sítě

Místo konání

KD Bořetice
14:00 (první start dětí) - 15:45 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

na místě

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.boretice.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh za Bořetickým burčákem, MČR veteránů na 10 km

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1544Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:31:43-
2MA12590Zavadil TomášAŠK Grafobal Skalica8100:37:01-
3MA23339Jánoš PavolBKVP Malacky8400:38:31-
4MA28595Šitka JosefMKS Ostrava8600:39:16-
5MA29317Bellay PeterTriVelo Rohatec8800:39:21-
6MA30352Punčochář MichalBořetice9400:39:22-
7MA31577Oslzlý MartinVelké Bílovice8100:39:23-
8MA33319Bellay JánSkalica8200:39:31-
9MA38367Pazderka JakubBořetice9500:39:54-
10MA47369Topenčík LuborPraha7900:40:46-
11MA61350Zeman VojtěchVítkovice9100:42:13-
12MA85308Měsíček JakubDružba Bukovany9000:45:28-
13MA89314Berg MichalVsetín8000:46:07-
14MA96579Vintr TomášHolíč8300:46:37-
15MA105574Zradička AlešKounice7800:47:47-
16MA115371Michna MiroslavVelké Pavlovice7800:48:50-
17MA148313Koňařík AlešVsetín7900:57:46-
18MA154588Šťavík MarcelBořetice7801:05:53-
-MA-593Hloch JaromírLokomotiva Břeclav92DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26344Pospíšilová IrenaAHA Vyškov8300:39:00-
2ZA65374Slaníková AdrianaSK Kraso Uherské Hradiště9300:42:49-
3ZA67531Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:42:56-
4ZA78523Klanicová JanaMoravská Slavia Brno8700:44:19-
5ZA101596Šutková TerezieDrnovice u Vyškova9200:47:04-
6ZA114573Šímová IvaKounice8700:48:45-
7ZA119372Michnová JitkaVelké Pavlovice8200:49:32-
8ZA124349Smyková MiloslavaTTK RM Skalica7900:50:22-
9ZA134571Slavíková LenkaKounice7900:52:24-
10ZA146591Zavadilová BoženaJablonica8000:57:39-
11ZA147311Máčalová AnnaVsetín8400:57:45-
M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33600Durďák LuděkSDH Rohatec7700:34:41-
2M324550Čáp OndřejKOP Dobruška7400:38:42-
3M336540Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:39:39-
4M341373Tříska JaroslavLBS7600:40:04-
5M357338Divácký VladimírSvatobořice7400:41:25-
6M375360Polášek VítHodonín7600:43:54-
7M382341Janota BorisINA Skalica7500:44:51-
8M383337Šmýd LadislavVracov7300:44:57-
9M384572Slavík MiroslavKounice7500:45:02-
10M388525Kolegár ZbyněkHustopeče7300:46:04-
11M3102375Kynický VladislavVelké Pavlovice7300:47:26-
12M3136587Buchta VítBořetice7700:52:46-
-M3-353Parolek RichardBořetice76DNF-
W35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W334545Hospodarzová MarkétaPraha Řepy7400:39:33-
2W344552Kadlecová JanaAK Hodonín7700:40:16-
3W364578Divišová SilvieMoravský Krumlov7500:42:45-
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M48564Brožík JiříBK Hodonín7100:35:59-
2M411511Malík VítSokol České Budějovice6900:36:58-
3M420562Baják MarekTJ SOKOL Velké Bílovice7200:38:22-
4M422351Minařík MiroslavEPS Kunovice7100:38:30-
5M437346Komínek JiříAtletika Hustopeče7100:39:52-
6M448594Tomeček AntonínForest Gump Blatnice6800:40:59-
7M452343Ujhelyi JánTJ Unín6800:41:06-
7M452586Kaňa MiroslavMikulčice6800:41:06-
9M459365Kynický RadekPavlovice7200:41:39-
10M469359Bubeník JiříLRS Vyškov6900:43:17-
W40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W454554Doubková KateřinaAK Perná7200:41:08-
2W4100516Studničková AliceBrno7000:47:03-
3W4116309Horňáčková IrenaVeselí nad Moravou7000:49:00-
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45320Miškeřík JanLipov6700:35:16-
2M47312Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:35:42-
3M49508Šourek KarelJR Running6500:36:10-
4M410589Portášik PeterAŠK Grafobal Skalica6300:36:47-
5M416598Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:56-
6M418354Brezovský DušanGbelskí strýci6500:38:08-
7M425510Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:49-
8M455576Chocholáček BlažejAK Junior Holíč6600:41:16-
9M466355Zváč JozefGazárka club Šaštín6300:42:50-
10M490517Marek JaromírBrno6400:46:11-
11M494323Kresta RomanZetor Brno6500:46:28-
12M498549Kozel DušanKroměříž6300:46:42-
13M4111304Turek MiroslavDolní Bojanovice6500:48:31-
14M4120305Hřebačka AntonínHodonín6400:49:36-
14M4120529Drápal PavelOrel Křenovice6300:49:36-
16M4127364Češek RastislavPavlovice6300:51:10-
17M4130326Gregor AlešOlomouc6600:51:30-
18M4131503Večeřa LubošKobylí6500:51:43-
W45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W443522Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:40:09-
2W468322Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:06-
3W471307Durnová MartaBRANOPAC Veselí nad Moravou6400:43:34-
4W4113335Klimešová JanaSBK WIKY Kyjov6300:48:42-
5W4137513Kalová JanaAP Brno6600:52:59-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52526Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:37-
2M54597Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:09-
3M56334Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:35:22-
4M513557Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:37:06-
5M514558Veverka JosefAC Čejkovice5800:37:08-
6M527599Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:39:07-
7M532546Tarant JiříPraha 105800:39:30-
8M540329Medlen MariánSEKOV Senica6000:40:01-
9M546321Bartoš LiborHodonín6100:40:24-
10M551325Čulen IvanAŠK Grafobal Skalica6000:41:01-
11M560565Hradil StanislavBK Hodonín5800:41:43-
12M592333Profous PetrBaláž extreme team Ostrava5800:46:18-
13M595356Stacha VojtěchGazarka club Šaštín6100:46:29-
14M5104585Orth MilanIRISH PUB Břeclav6100:47:43-
15M5108520Zejda IvoMoravská Slavia Brno5800:47:55-
16M5126330Crhák LuděkZETOR Brno5900:50:54-
17M5128347Maršálek JiříBrno5800:51:19-
W50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W593534Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:46:27-
2W5110528Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:48:18-
3W5123536Flíeglová AlenaSABZO6200:50:05-
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515302Mikula MiroslavRadošovice5700:37:17-
2M517301Chrenka JozefAŠK Grafobal Skalica5700:38:02-
3M521553Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:29-
4M542521Nosek MiroslavMoravská Slavia Brno5500:40:06-
5M545366Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:40:17-
6M556306Baumgartner EduardRadošovce5700:41:21-
7M558332Slavík JiříHustopeče5400:41:33-
8M563361Kocák FerdinandGbelski strýci5700:42:42-
9M570530Novák PavelLiga 100 Praha5300:43:33-
10M574555Westrmaier JiříKarlovy Vary5300:43:44-
11M576535Čižiňský JaromírSabzo Praha5500:43:56-
12M597533Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:46:41-
13M5103582Kobliha MilanLRS Vyškov5700:47:37-
14M5112514Koudelka JiříAP Brno5700:48:37-
15M5117559Prčík AntonínMěsto Hodonín5500:49:22-
16M5125348Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:50:35-
W55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W550561Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:41:00-
2W571583Hynštová MarieAHA Vyškov5700:43:34-
3W5142547Valentová KvětaAVC Praha5600:54:00-
4W5145580Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:57:29-
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M619581Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:38:12-
2M635538Němec JiříLockar Praha4800:39:35-
3M639566Varmuža VladimírBK Hodonín5000:39:59-
4M648556Bartál LubomírBK Hodonín5100:40:59-
5M662551Rouča KarelTriatlet Karlovy Vary5100:42:29-
6M679303Mikuš MiroslavRadošovce5100:44:23-
7M680512Kresánek MiroslavBratislava4900:44:33-
8M686315Šohaj JosefUherský Brod4800:45:35-
9M691568Štěkauer JanBratislava4900:46:13-
10M6118328Tirpák OndrejSenica4800:49:23-
11M6132336Foretník FrantišekKrumvíř5100:51:53-
12M6140548Pěkný JanLiga 100 Praha5200:53:18-
13M6151537Jungman JosefPraha 35001:00:58-
14M6156575Karas JosefOstrava5101:09:23-
W60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6138592Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:03-
2W6149539Zeilerová JarmilaAVC Praha5100:58:32-
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M673506Vodička JanSK Salix Grymov4500:43:43-
2M687515Šůcha VáclavSV Stříbro4600:46:02-
3M699331Hajossy MiroslavKoválov4600:47:01-
4M6106563Karas KarelBěžecký klub Hodonín4500:47:50-
5M6107560Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:47:54-
6M6109340Janota MichalAŠK Grafobal Skalica4500:48:15-
7M6133358Bubeník JiříLRS Vyškov4400:52:17-
8M6135518Štrajt JiříMěsto Rájec4400:52:32-
9M6139524Šmiták JiříMoravská Slavia Brno4400:53:08-
10M6144569Brunovský FrantišekZV OZŽ při GRŽSR4600:55:46-
W65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6141504Ročňáková MiloslavaMT Zvole4500:53:54-
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M777570Joch FrantišekARIMO Strážnice4100:44:06-
2M781542Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:44:34-
3M7122502Kánský VladimírSpartak Praha4000:49:55-
4M7129532Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:20-
5M7155567Kubík JosefSK Ptačina Adamov3801:06:04-
6M7157527Cahel PavelSOKOL Brno3801:10:29-
W70+ (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W7158501Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:26:54-
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7143310Hána KvětoslavVHS PLUS Veselí nad Moravou3700:55:27-
2M7150519Hrubý MilanASK Blansko3701:00:48-
3M7152509Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:01:25-
M80+ (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8153505Matzner KarelMT Zvole2901:02:14-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1544Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:31:43-
1M52526Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:37-
1M33600Durďák LuděkSDH Rohatec7700:34:41-
2M54597Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:09-
1M45320Miškeřík JanLipov6700:35:16-
3M56334Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:35:22-
2M47312Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:35:42-
1M48564Brožík JiříBK Hodonín7100:35:59-
3M49508Šourek KarelJR Running6500:36:10-
4M410589Portášik PeterAŠK Grafobal Skalica6300:36:47-
2M411511Malík VítSokol České Budějovice6900:36:58-
2MA12590Zavadil TomášAŠK Grafobal Skalica8100:37:01-
4M513557Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:37:06-
5M514558Veverka JosefAC Čejkovice5800:37:08-
1M515302Mikula MiroslavRadošovice5700:37:17-
5M416598Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:56-
2M517301Chrenka JozefAŠK Grafobal Skalica5700:38:02-
6M418354Brezovský DušanGbelskí strýci6500:38:08-
1M619581Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:38:12-
3M420562Baják MarekTJ SOKOL Velké Bílovice7200:38:22-
3M521553Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:29-
4M422351Minařík MiroslavEPS Kunovice7100:38:30-
3MA23339Jánoš PavolBKVP Malacky8400:38:31-
2M324550Čáp OndřejKOP Dobruška7400:38:42-
7M425510Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:49-
1ZA26344Pospíšilová IrenaAHA Vyškov8300:39:00-
6M527599Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:39:07-
4MA28595Šitka JosefMKS Ostrava8600:39:16-
5MA29317Bellay PeterTriVelo Rohatec8800:39:21-
6MA30352Punčochář MichalBořetice9400:39:22-
7MA31577Oslzlý MartinVelké Bílovice8100:39:23-
7M532546Tarant JiříPraha 105800:39:30-
8MA33319Bellay JánSkalica8200:39:31-
1W334545Hospodarzová MarkétaPraha Řepy7400:39:33-
2M635538Němec JiříLockar Praha4800:39:35-
3M336540Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:39:39-
5M437346Komínek JiříAtletika Hustopeče7100:39:52-
9MA38367Pazderka JakubBořetice9500:39:54-
3M639566Varmuža VladimírBK Hodonín5000:39:59-
8M540329Medlen MariánSEKOV Senica6000:40:01-
4M341373Tříska JaroslavLBS7600:40:04-
4M542521Nosek MiroslavMoravská Slavia Brno5500:40:06-
1W443522Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:40:09-
2W344552Kadlecová JanaAK Hodonín7700:40:16-
5M545366Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:40:17-
9M546321Bartoš LiborHodonín6100:40:24-
10MA47369Topenčík LuborPraha7900:40:46-
6M448594Tomeček AntonínForest Gump Blatnice6800:40:59-
4M648556Bartál LubomírBK Hodonín5100:40:59-
1W550561Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:41:00-
10M551325Čulen IvanAŠK Grafobal Skalica6000:41:01-
7M452343Ujhelyi JánTJ Unín6800:41:06-
7M452586Kaňa MiroslavMikulčice6800:41:06-
1W454554Doubková KateřinaAK Perná7200:41:08-
8M455576Chocholáček BlažejAK Junior Holíč6600:41:16-
6M556306Baumgartner EduardRadošovce5700:41:21-
5M357338Divácký VladimírSvatobořice7400:41:25-
7M558332Slavík JiříHustopeče5400:41:33-
9M459365Kynický RadekPavlovice7200:41:39-
11M560565Hradil StanislavBK Hodonín5800:41:43-
11MA61350Zeman VojtěchVítkovice9100:42:13-
5M662551Rouča KarelTriatlet Karlovy Vary5100:42:29-
8M563361Kocák FerdinandGbelski strýci5700:42:42-
3W364578Divišová SilvieMoravský Krumlov7500:42:45-
2ZA65374Slaníková AdrianaSK Kraso Uherské Hradiště9300:42:49-
9M466355Zváč JozefGazárka club Šaštín6300:42:50-
3ZA67531Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:42:56-
2W468322Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:06-
10M469359Bubeník JiříLRS Vyškov6900:43:17-
9M570530Novák PavelLiga 100 Praha5300:43:33-
3W471307Durnová MartaBRANOPAC Veselí nad Moravou6400:43:34-
2W571583Hynštová MarieAHA Vyškov5700:43:34-
1M673506Vodička JanSK Salix Grymov4500:43:43-
10M574555Westrmaier JiříKarlovy Vary5300:43:44-
6M375360Polášek VítHodonín7600:43:54-
11M576535Čižiňský JaromírSabzo Praha5500:43:56-
1M777570Joch FrantišekARIMO Strážnice4100:44:06-
4ZA78523Klanicová JanaMoravská Slavia Brno8700:44:19-
6M679303Mikuš MiroslavRadošovce5100:44:23-
7M680512Kresánek MiroslavBratislava4900:44:33-
2M781542Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:44:34-
7M382341Janota BorisINA Skalica7500:44:51-
8M383337Šmýd LadislavVracov7300:44:57-
9M384572Slavík MiroslavKounice7500:45:02-
12MA85308Měsíček JakubDružba Bukovany9000:45:28-
8M686315Šohaj JosefUherský Brod4800:45:35-
2M687515Šůcha VáclavSV Stříbro4600:46:02-
10M388525Kolegár ZbyněkHustopeče7300:46:04-
13MA89314Berg MichalVsetín8000:46:07-
10M490517Marek JaromírBrno6400:46:11-
9M691568Štěkauer JanBratislava4900:46:13-
12M592333Profous PetrBaláž extreme team Ostrava5800:46:18-
1W593534Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:46:27-
11M494323Kresta RomanZetor Brno6500:46:28-
13M595356Stacha VojtěchGazarka club Šaštín6100:46:29-
14MA96579Vintr TomášHolíč8300:46:37-
12M597533Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:46:41-
12M498549Kozel DušanKroměříž6300:46:42-
3M699331Hajossy MiroslavKoválov4600:47:01-
2W4100516Studničková AliceBrno7000:47:03-
5ZA101596Šutková TerezieDrnovice u Vyškova9200:47:04-
11M3102375Kynický VladislavVelké Pavlovice7300:47:26-
13M5103582Kobliha MilanLRS Vyškov5700:47:37-
14M5104585Orth MilanIRISH PUB Břeclav6100:47:43-
15MA105574Zradička AlešKounice7800:47:47-
4M6106563Karas KarelBěžecký klub Hodonín4500:47:50-
5M6107560Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:47:54-
15M5108520Zejda IvoMoravská Slavia Brno5800:47:55-
6M6109340Janota MichalAŠK Grafobal Skalica4500:48:15-
2W5110528Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:48:18-
13M4111304Turek MiroslavDolní Bojanovice6500:48:31-
14M5112514Koudelka JiříAP Brno5700:48:37-
4W4113335Klimešová JanaSBK WIKY Kyjov6300:48:42-
6ZA114573Šímová IvaKounice8700:48:45-
16MA115371Michna MiroslavVelké Pavlovice7800:48:50-
3W4116309Horňáčková IrenaVeselí nad Moravou7000:49:00-
15M5117559Prčík AntonínMěsto Hodonín5500:49:22-
10M6118328Tirpák OndrejSenica4800:49:23-
7ZA119372Michnová JitkaVelké Pavlovice8200:49:32-
14M4120529Drápal PavelOrel Křenovice6300:49:36-
14M4120305Hřebačka AntonínHodonín6400:49:36-
3M7122502Kánský VladimírSpartak Praha4000:49:55-
3W5123536Flíeglová AlenaSABZO6200:50:05-
8ZA124349Smyková MiloslavaTTK RM Skalica7900:50:22-
16M5125348Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:50:35-
16M5126330Crhák LuděkZETOR Brno5900:50:54-
16M4127364Češek RastislavPavlovice6300:51:10-
17M5128347Maršálek JiříBrno5800:51:19-
4M7129532Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:20-
17M4130326Gregor AlešOlomouc6600:51:30-
18M4131503Večeřa LubošKobylí6500:51:43-
11M6132336Foretník FrantišekKrumvíř5100:51:53-
7M6133358Bubeník JiříLRS Vyškov4400:52:17-
9ZA134571Slavíková LenkaKounice7900:52:24-
8M6135518Štrajt JiříMěsto Rájec4400:52:32-
12M3136587Buchta VítBořetice7700:52:46-
5W4137513Kalová JanaAP Brno6600:52:59-
1W6138592Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:03-
9M6139524Šmiták JiříMoravská Slavia Brno4400:53:08-
12M6140548Pěkný JanLiga 100 Praha5200:53:18-
1W6141504Ročňáková MiloslavaMT Zvole4500:53:54-
3W5142547Valentová KvětaAVC Praha5600:54:00-
1M7143310Hána KvětoslavVHS PLUS Veselí nad Moravou3700:55:27-
10M6144569Brunovský FrantišekZV OZŽ při GRŽSR4600:55:46-
4W5145580Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:57:29-
10ZA146591Zavadilová BoženaJablonica8000:57:39-
11ZA147311Máčalová AnnaVsetín8400:57:45-
17MA148313Koňařík AlešVsetín7900:57:46-
2W6149539Zeilerová JarmilaAVC Praha5100:58:32-
2M7150519Hrubý MilanASK Blansko3701:00:48-
13M6151537Jungman JosefPraha 35001:00:58-
3M7152509Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:01:25-
1M8153505Matzner KarelMT Zvole2901:02:14-
18MA154588Šťavík MarcelBořetice7801:05:53-
5M7155567Kubík JosefSK Ptačina Adamov3801:06:04-
14M6156575Karas JosefOstrava5101:09:23-
6M7157527Cahel PavelSOKOL Brno3801:10:29-
1W7158501Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:26:54-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód