Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

1.9.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 1.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lyžařský oddíl TJ Sokol Výpractice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1991

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ83Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:59105,03
2MJ1474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:0398,32
3MJ1623Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:32:1996,64
4MJ2168Novák JanSKI Klub Šumperk8200:32:5592,87
5MJ2265Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:0292,13
6MJ3438Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:2983,01
7MJ4169Horáček TomášSKI Klub Šumperk8300:35:4375,25
8MJ4260Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5374,20
9MJ5867Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:38:2957,84
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:05104,41
2MA270Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:5199,07
3MA371Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:1396,52
4MA449Kazarowicz JaroslawPolska Wroclaw7000:29:3593,96
5MA56Poduška JosefAC Kladno6200:29:3793,73
6MA755Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3487,12
7MA94Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1182,82
8MA1186Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:1981,89
9MA1280Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:3480,15
10MA1590Pozler TomášAC Pardubice7600:32:1775,16
11MA1854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:3972,61
12MA2048Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:32:4771,68
13MA2340Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:0969,12
14MA2641Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3166,57
15MA2773Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:33:3665,99
16MA2878Bříza VáclavŽamberk7000:33:4265,29
17MA3087Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:33:5064,36
18MA3721Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:34:4757,75
19MA3843Dragolov DanielBrno6700:35:3252,52
20MA395Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:3851,83
21MA4075Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:35:4151,48
22MA4589Novotný LuděkŽamberk6200:36:1347,77
23MA4731Vodička JanAsics Přerov7800:36:4643,93
24MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:0441,85
25MA5736Bielčik PetrLichkov7100:38:2732,21
26MA6288Řehák JanŽamberk6600:39:0627,68
27MA8585Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:48:140,00
-MA-77Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.75DNF-
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:31104,66
2MB1027Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:1799,75
3MB1356Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:5695,59
4MB2433Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:1387,38
5MB2532Kolínek ZdeněkAK Perná5900:33:2885,78
6MB2937Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:4583,96
7MB3239Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:34:0981,40
8MB3544Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3978,20
9MB4346Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:0069,56
10MB4822Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5663,58
11MB4935Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:5963,26
12MB5079Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:0362,84
13MB5228Marek DalimilASK Blansko6000:37:1062,09
14MB5315Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:1561,56
15MB6316Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:1249,08
16MB7017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:3633,71
17MB781Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:44:0417,92
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:25103,77
2MC1862Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:32:39102,35
3MC3120Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:0393,88
4MC332Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:1692,57
5MC3576Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:3990,25
6MC4430Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:1280,86
7MC467Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:2879,25
8MC5414Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2673,40
9MC5652Sadílek VáclavXXX5000:38:1368,66
10MC5912Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4065,93
11MC7681Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:2637,08
12MC8210Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3224,37
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6434Bielčík JindřichLichkov 00:39:23103,44
2MD6551Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:36102,36
3MD6824Herbst ManfredJeseník4100:41:1494,20
4MD6953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:2992,96
5MD7711Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:3182,81
6MD8119Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:1174,49
7MD8661Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:0150,37
8MD8864Kalousek JanŽamberk4100:52:0939,72
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7272Skybová LucieARC Brno8700:42:09105,36
2ŽJ759Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:04101,13
3ŽJ7984Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:44:4393,51
4ŽJ8083Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:0791,66
5ŽJ8745Čechalová HanaTS Letohrad8600:50:2067,57
6ŽJ8925Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:06:220,00
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5529Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:49108,42
2ZA6642Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:4698,54
3ZA6763Mertová MichaelaPraha7600:40:5193,05
4ZA7366Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:42:3584,27
5ZA748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:5882,32
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6018Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:42105,64
2ZB6147Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:56104,46
3ZB7182Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:5089,90
4ZB8226Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:3271,32
5ZB8457Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:1567,72
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:05104,41
2MA270Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:5199,07
3MA371Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:1396,52
4MA449Kazarowicz JaroslawPolska Wroclaw7000:29:3593,96
5MA56Poduška JosefAC Kladno6200:29:3793,73
1MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:31104,66
6MA755Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3487,12
1MJ83Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:30:59105,03
7MA94Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1182,82
2MB1027Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:1799,75
8MA1186Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:1981,89
9MA1280Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:3480,15
3MB1356Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:31:5695,59
2MJ1474Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:0398,32
10MA1590Pozler TomášAC Pardubice7600:32:1775,16
3MJ1623Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:32:1996,64
1MC1750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:25103,77
2MC1862Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:32:39102,35
11MA1854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:3972,61
12MA2048Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:32:4771,68
4MJ2168Novák JanSKI Klub Šumperk8200:32:5592,87
5MJ2265Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:33:0292,13
13MA2340Smešný BronislavSokol Sobotín6800:33:0969,12
4MB2433Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:1387,38
5MB2532Kolínek ZdeněkAK Perná5900:33:2885,78
14MA2641Adamec JosefATC Nekoř8100:33:3166,57
15MA2773Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:33:3665,99
16MA2878Bříza VáclavŽamberk7000:33:4265,29
6MB2937Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:4583,96
17MA3087Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:33:5064,36
3MC3120Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:34:0393,88
7MB3239Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:34:0981,40
4MC332Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:1692,57
6MJ3438Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:34:2983,01
8MB3544Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3978,20
5MC3576Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:34:3990,25
18MA3721Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:34:4757,75
19MA3843Dragolov DanielBrno6700:35:3252,52
20MA395Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:3851,83
21MA4075Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:35:4151,48
7MJ4169Horáček TomášSKI Klub Šumperk8300:35:4375,25
8MJ4260Bartoň EduardSK Štíty8500:35:5374,20
9MB4346Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:0069,56
6MC4430Vodička JanŠela Sport Přerov4500:36:1280,86
22MA4589Novotný LuděkŽamberk6200:36:1347,77
7MC467Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:2879,25
23MA4731Vodička JanAsics Přerov7800:36:4643,93
10MB4822Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:36:5663,58
11MB4935Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:5963,26
12MB5079Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:0362,84
24MA5113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:0441,85
13MB5228Marek DalimilASK Blansko6000:37:1062,09
14MB5315Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:1561,56
8MC5414Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:2673,40
1ZA5529Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:37:49108,42
9MC5652Sadílek VáclavXXX5000:38:1368,66
25MA5736Bielčik PetrLichkov7100:38:2732,21
9MJ5867Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:38:2957,84
10MC5912Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4065,93
1ZB6018Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:38:42105,64
2ZB6147Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:56104,46
26MA6288Řehák JanŽamberk6600:39:0627,68
15MB6316Pečenka LiborKHB Radegast6100:39:1249,08
1MD6434Bielčík JindřichLichkov 00:39:23103,44
2MD6551Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:36102,36
2ZA6642Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:39:4698,54
3ZA6763Mertová MichaelaPraha7600:40:5193,05
3MD6824Herbst ManfredJeseník4100:41:1494,20
4MD6953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:41:2992,96
16MB7017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:3633,71
3ZB7182Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:5089,90
1ŽJ7272Skybová LucieARC Brno8700:42:09105,36
4ZA7366Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:42:3584,27
5ZA748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:5882,32
2ŽJ759Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:04101,13
11MC7681Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:43:2637,08
5MD7711Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:3182,81
17MB781Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:44:0417,92
3ŽJ7984Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:44:4393,51
4ŽJ8083Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:45:0791,66
6MD8119Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:45:1174,49
12MC8210Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3224,37
4ZB8226Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:3271,32
5ZB8457Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:1567,72
27MA8585Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:48:140,00
7MD8661Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:0150,37
5ŽJ8745Čechalová HanaTS Letohrad8600:50:2067,57
8MD8864Kalousek JanŽamberk4100:52:0939,72
6ŽJ8925Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:06:220,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód