Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

5.1.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 5.1.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik v Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin, start je intervalový po 1 minutě, běží se v 2-3 členných skupinkách

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 v restauraci Mendrik v Ústí nad Orlicí

Startovné

dospělí a veteráni 40,- Kč, dorost a žactvo 20,-Kč na úhradu režie

Popis tratě

měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n.m., cíl ve výšce 559 m n.m.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1734

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Novotný Jiří459
Šimůnková Pavla779
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917
Šimůnek Jan497
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Kolář Radim697
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M46105Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:11:080,00
2M41898Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:540,00
3M427107Gregora JakubActivity Lanškroun9800:12:430,00
4M43479Mužík JanAtletika Polička9800:13:470,00
5M44794Kovář LukášŘetůvka0100:15:040,00
6M457123Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:17:020,00
7M46597Černík DavidKOB Dobruška0300:25:350,00
Dorostenci (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M59109Kubelka PetrVencl Tým Ústí nad Orlicí9500:11:120,00
Muži A 20-39 let (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:080,00
2MA388Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:10:390,00
3MA571Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:510,00
4MA769Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:11:090,00
5MA893Doleček JosefFORT SMC UO7900:11:090,00
6MA9115Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:11:120,00
7MA1280Petr DanielAtletika Polička8900:11:270,00
8MA14102Havran JanAtletika Litomyšl9300:11:390,00
9MA1578Klíma PetrAtletika Polička9300:11:470,00
10MA17120Mikulecký JiříRCR Bikes8400:11:540,00
11MA2091Abrahám LuděkSK Hronov7500:12:000,00
12MA2281Radiměřský KarelAtletika Polička8700:12:120,00
13MA2395Fátor JanKOB Dobruška7900:12:140,00
14MA24112Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:12:210,00
15MA25124Šebek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:12:370,00
16MA2683Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:380,00
17MA29114Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:580,00
18MA31103Černoch MichalDlouhoňovice7700:13:190,00
19MA3774Marhold LubošHorní Jelení7700:14:290,00
20MA3975Marhold PetrChoceň7800:14:350,00
21MA42121Novák JiříEllizator´s Bike Team8000:14:540,00
22MA49113Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:240,00
23MA53111Havelka MiroslavAGEL Ultramaraton Team8000:15:590,00
24MA59122Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:18:100,00
Muži B 40-49 let (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB254Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:150,00
2MB455Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:10:420,00
3MB1385Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:11:300,00
4MB16118Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:11:500,00
5MB28108Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:12:550,00
6MB3873Marhold StanislavChoceň6600:14:320,00
7MB3999Belobrad IvanŽamberk6600:14:350,00
8MB41101Kalous Tomᚎamberk SPV Beton6400:14:510,00
9MB43116Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:14:560,00
10MB50106Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:250,00
Muži C 50-59 let (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11119Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:11:210,00
2MC3056Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:13:050,00
3MC4572Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:15:020,00
4MC5576Grätz LuděkSokol UO5800:16:240,00
Muži D 60 let a starší (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1992Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:11:550,00
2MD3661Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:14:270,00
3MD44104Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:000,00
4MD4677Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:030,00
5MD6067Bielčik JindřichLichkov4000:18:120,00
6MD61117Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:18:300,00
7MD6258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:560,00
8MD6686Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:25:590,00
9MD6766Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:090,00
10MD6884Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:020,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2165Jiroušková JanaBike Team Česká Třebová7900:12:080,00
2ZA3263Škodová PetraOB Lokomotiva Pardubice8300:13:270,00
3ZA3570Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:050,00
4ZA52100Kalousová AlenaŽamberk SPV Beton8000:15:530,00
5ZA5459Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:210,00
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km, 222 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3387Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:270,00
2ZB4889Jirásková EvaLanškroun6400:15:190,00
3ZB5182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:350,00
4ZB5668Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:370,00
5ZB5864Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:540,00
6ZB6396Černíková BarboraKOB Dobruška7800:20:130,00
7ZB6457Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:20:510,00
Trať 2 km, 222 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:080,00
1MB254Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:150,00
2MA388Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:10:390,00
2MB455Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:10:420,00
3MA571Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:510,00
1M46105Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:11:080,00
4MA769Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:11:090,00
5MA893Doleček JosefFORT SMC UO7900:11:090,00
1M59109Kubelka PetrVencl Tým Ústí nad Orlicí9500:11:120,00
6MA9115Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:11:120,00
1MC11119Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:11:210,00
7MA1280Petr DanielAtletika Polička8900:11:270,00
3MB1385Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:11:300,00
8MA14102Havran JanAtletika Litomyšl9300:11:390,00
9MA1578Klíma PetrAtletika Polička9300:11:470,00
4MB16118Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:11:500,00
10MA17120Mikulecký JiříRCR Bikes8400:11:540,00
2M41898Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:540,00
1MD1992Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:11:550,00
11MA2091Abrahám LuděkSK Hronov7500:12:000,00
1ZA2165Jiroušková JanaBike Team Česká Třebová7900:12:080,00
12MA2281Radiměřský KarelAtletika Polička8700:12:120,00
13MA2395Fátor JanKOB Dobruška7900:12:140,00
14MA24112Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:12:210,00
15MA25124Šebek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:12:370,00
16MA2683Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:380,00
3M427107Gregora JakubActivity Lanškroun9800:12:430,00
5MB28108Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:12:550,00
17MA29114Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:580,00
2MC3056Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:13:050,00
18MA31103Černoch MichalDlouhoňovice7700:13:190,00
2ZA3263Škodová PetraOB Lokomotiva Pardubice8300:13:270,00
1ZB3387Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:270,00
4M43479Mužík JanAtletika Polička9800:13:470,00
3ZA3570Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:050,00
2MD3661Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:14:270,00
19MA3774Marhold LubošHorní Jelení7700:14:290,00
6MB3873Marhold StanislavChoceň6600:14:320,00
7MB3999Belobrad IvanŽamberk6600:14:350,00
20MA3975Marhold PetrChoceň7800:14:350,00
8MB41101Kalous Tomᚎamberk SPV Beton6400:14:510,00
21MA42121Novák JiříEllizator´s Bike Team8000:14:540,00
9MB43116Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:14:560,00
3MD44104Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:000,00
3MC4572Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:15:020,00
4MD4677Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:030,00
5M44794Kovář LukášŘetůvka0100:15:040,00
2ZB4889Jirásková EvaLanškroun6400:15:190,00
22MA49113Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:240,00
10MB50106Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:250,00
3ZB5182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:350,00
4ZA52100Kalousová AlenaŽamberk SPV Beton8000:15:530,00
23MA53111Havelka MiroslavAGEL Ultramaraton Team8000:15:590,00
5ZA5459Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:210,00
4MC5576Grätz LuděkSokol UO5800:16:240,00
4ZB5668Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:370,00
6M457123Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:17:020,00
5ZB5864Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:540,00
24MA59122Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:18:100,00
5MD6067Bielčik JindřichLichkov4000:18:120,00
6MD61117Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:18:300,00
7MD6258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:560,00
6ZB6396Černíková BarboraKOB Dobruška7800:20:130,00
7ZB6457Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:20:510,00
7M46597Černík DavidKOB Dobruška0300:25:350,00
8MD6686Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:25:590,00
9MD6766Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:090,00
10MD6884Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:020,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód